Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! Magáról a kórházról csak jókat tudok mondani: nagyon szép, tiszta és modern a szülészet, a gyerekágyas szobák is gyönyörűek és otthonosak, de ami az orvosokat illeti... Jó tapasztalataimat elnyomja a sok rossz! Elmentem a szakrendelésre, ahol megállapították, hogy méhszájsebem van!A doki igaz hogy gyönyörűen kikezelt, de amikor az éves szűrésen elmondtam neki, hogy a melleimből csordogál valami már 8-ik éve, akkor gondolkodás és persze kivizsgálás nélkül felírta nekem napi 2x1 es adagolásban a bromocriptint. Heteken keresztül rosszul voltam és az agyam se fogott semmit sem, amikor pedig ,mentem utánpótlás gyógyszerért, a körzeti dokimnak ez nagyon nem tetszett... Be is utalt a SOTE I. sz női klinikájára az irányított reprodukciós osztályra. Ott tegnap voltam és meg is kérdezte a doki, hogy hol van az a nagytudású, aki ekkora adagban írta fel ezt a gyógyszert??? Mondtam, hogy Hatvanban... A hormonvérvételt megcsináltuk tegnap, lesz tüszőnéző kb 2 hét múlva és majd utána felállítjuk a diagnózist! Végre valaki, aki legalább megpiszkál! :roll: Horváth Gábor nagyon jó szülész, több ismerősöm dícséri, de a méhszájsebemet nem vette észre! Szóval... nem tudok senkiről se egyértelműen jót, vagy rosszat mondani, de ha nem lenne a háziorvosom, sötétség lenne a fejem fölött, az már tuti!

Libus
lilaliba
 
 


Hát, azért én annyira nem állítanám, hogy egy tiszta a Szülészeti és Nőgyógyászati osztály. Láttam már tisztább helyet. Ami meg az orvosokat illeti......no comment. Illemhelyre mehetne mindegyik a diplomájával. Abszolút nem figyelnek oda a kismamákra Hatvanban. Nincs valami jó hírük, az is biztos.
Vendég
 


Hát kiindulva a gyerekosztályból nem sok reményt fűzök a nőgyógyászati részleghez sem!Már mint a tisztaságot illetően!Az orvosokról meg nem is beszélve!!!
Szóval Lilaliba!Biztos hogy ugyanazt a kórházat láttuk? :oops:
ppeti!
Remélem jól vagy és minden ok veletek!!
Voltál már orvosnál?Én jöv héten megyek!Majd könyörgök egy UH-ért :)
Szép estét!
xemer
 
 

 
 

Szia Xemer!

Igen, voltam orvosnál augusztus 9-én kell mennem UH-ra. Nagyon várom már!!!
Vendég
 


Szia!
Én jöv héten kedden megyek!Remélem meg is csinálja az uh-ot! :)
Elhiszem hogy nagyon várod!!!Én meg azt hogy végre legalább már szeptember közepe legyen,mert onnantól tudom hogy bármikor lehet rá számítani hogy megszületik!
Nagyon kész vagyok,mert a derekam bal oldalán mindig olyat érzek,mint ha becsípődött volna amit éles szúró fájdalom kisér!Néha úgy megyek mint egy csípőficamos :?
Pedig az igazán nagy teher az most kezd jönni!Érdekes,mert Barnival ilyenkor + 12kg-nál tarottam és nem volt semmi baj a derekammal egész terheség idelyén,most meg csak 5 kg-t szedtem fel és már minden bajom van! :?
xemer
 
 


Szia!


Most is olyan semilyen hangulatom van. Le vagyok blokkolva. Mondjuk azért még így is vigyorgok 1000-rel.
Vendég
 


Te hogy tudod betenni a vonalzókat?Én még nem jöttem rá!Vagy ennyire béna vagyok? :?
xemer
 
 


Bemész a profilodba, azon belül pedig keresel egy olyat, hogy aláírások és ott be kell írnod a vonalzód kódját.
Vendég
 


Bemész a profilodba, azon belül pedig keresel egy olyat, hogy aláírások és ott be kell írnod a vonalzód kódját. Ja, és utána elküldöd az adataid módosítását.
Vendég
 


Elméletileg felraktam!Ha jó helyre másoltam át és ha jót másoltam át!Na lássuk! :?
xemer
 
 


Hát nem!! :(
xemer
 
 


Honnan másoltad ki a vonalzód kódját? Nekem pl. van kimásolva a baby-gaga.com-ról, én azt nem tudom bemásolni vagy legalábbis még nem jöttem rá. A babafalva.hu weboldalon próbáld meg elkészíteni a várandós vonalzódat és ott amit kapsz kódot, azt másold be a babaneten a profilodba.
Vendég
 


Honnan másoltad ki a vonalzód kódját? Nekem pl. van kimásolva a baby-gaga.com-ról, én azt nem tudom bemásolni vagy legalábbis még nem jöttem rá. A babafalva.hu weboldalon próbáld meg elkészíteni a várandós vonalzódat és ott amit kapsz kódot, azt másold be a babaneten a profilodba. És még valami amikor írsz üzit, akkor még mielőtt elküldenéd, van lent egyolyan, hogy aláírás hozzáadása, az legyen bekapcsolva (zöld pipa legyen benne).
Vendég
 


Azt hiszem hogy most sikerülni fog!
Nekem is babafalvás van!
Lássuk!!!...

Kép
Kép
xemer
 
 


Most mi a baj?! :?

Kép
Kép
xemer
 
 


Most bizti jó lesz :D :D

Kép
Kép
xemer
 
 


:( :(

Kép
Kép
xemer
 
 


Nem igazán akar sikerülni!Azt hiszem feladom :(

Kép
Kép
xemer
 
 


Vagy a PHPBB-s kódot vagy pedig a BBC-s kódot írd be és ne a HTML-t.
Vendég
 


Utolsó próba,ha nem megy akkor hagyom!

Kép
Kép
xemer
 
 


Ami a PHPBB vagy BBC kódnál találsz szöveget azt mindet be kell másolnod, így pl:

Kép -- ezt így mindet be kell másolni szépen.
Vendég
 


Aludtam rá egyett!Most bizti sikerül!

Kép
Kép
xemer
 
 


:D :D
Köszönöm a segítséget!!!!
Siker :D :D

Kép
Kép
xemer
 
 


Nagyon szívesen máskor is!!! Örülök, hogy tudtam segíteni neked!!!
Vendég
 


Szia Ppetike!
Remélem még bírjátok a nagy hőséget!!Pihen sokat ebben a nagy melegbe!!!Én is azon a héten megyek UH-ra mint te!Remélem akkor majd megtudom hogy Alíz vagy Kristófom lesz:)
Remélem a kisfiad is jól van!Az enyém most mamázik Kiskunhalason!Még csak tegnap vitték el,de már nagyon hiányzik!!!Pedig majd 28-29-én jön haza:(
Írj hogy mi van veletek!!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Xemer!


Még jövő hétre is mondják a nagy meleget. A kisfiam ő most betegeskedik, tegnap voltunk vele a gyerekorvosnál, orrmelléküreg-gyulladása van. Szegénykém szed antibiotikumot, de nem akarja az igazát, bele kell erőltetnem. Mondjuk így nyáron azért furcsa nekem az orrmelléküreg-gyulladás. Már előre tartok az ősztől is, mert sajnos az oviban, ahová jár, nagyon sok olyan szülő van aki lázasan, betegen beküldi a gyerekét a csoportba. Ettől totál ki vagyok
bukva. Hiába írja ki a gyerekorvos is nagy betűkkel, hogy: "lázas, beteg gyereket ne vigyenek közösségbe", nem nagyon foglalkoznak vele (tisztelet a kivételnek).


Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Tudtok véletlenül olyan személyt ajánlani aki forgalmaz Aloe Vera termékeket itt Hatvanban?

Kép
nap12
 
 


Xemer, merre vagy???
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek egy igazán tanulságos történetet, ami ha nem velem történik meg el sem hiszem!

A történet akkor kezdődött, amikor a Babanetet olvasgatva úgy döntöttem, hogy a leendő szlész-orvosomról érdeklődöm, ekkor kezdtem el ezt a topikot. Mindenféle rosszindulat és gyanakvás nélkül puszta ÉRDEKLŐDÉS volt!!! :evil:
Nos ekkor kezdődött a kálváriám, ugyanis amikor mentem Hatvanba NST-re nekem szegezte a kérdést, hogy szoktam-e internetezni és én érdeklődöm-e felőle, meg egyáltalán miért kételkedem én az ő képességeiben!! Hirtelen köpni -nyelni nem tudtam, úgy gondolom ezek a fórumok azért vannak, hogy az ember bármiről, bárkivel beszélgethet, és egyébként is tök gáz, hogy az orvosok ezzel vannak elfoglalva, hogy ezeket az oldalakat nézegetik. Megjegyzem semmi kompromittálót nem írtam róla, nem bántottam meg egyetlen szóval sem!! Akkor nem forszírozta tovább az ügyet.
Június 29-én mentem ismét NST-re, amikor a magas vérnyomásom miatt be kellett feküdnöm a hatvani kórházba, a körülményeket nem részletezem, de hozzáteszem csak az orvos miatt mentem abba a kórházba. Pénteken volt 29-e és ő vasárnap ügyeletes volt. EGÉSZ NAP HOZZÁM SEM SZÓLT, csupán vizitkor kérdezte meg a legszükségesebbeket.Furcsának találtam, de soha nem is volt beszédes ember, erre fogtam, a férjemnek viszont gyanús volt a dolog. Senki nem mondott semmit, csak tömték belém a vérnyomáscsökkentőket senkit nem érdekelt, hogy 190-es vérnyomással milyen veszélyben lehetek.
Eltelt a vasárnap, hétfőn reggel még bejött vizitelni, kiírta a szükséges aznapi vizsgálatokat majd elviharzott. Majd 10 óra környékén bejött a főorvos megkérdezte ki a választott orvosom, mondtam, hogy ki,, erre ő mondta:- Ő biztos nem, MERT NEM VÁLLALJA A SZÜLÉST! Ja és mivel nem oda tartozom területileg, keressem meg a területilek illetékes kórházat és szüljek ott mindez a kiírt időpontom előtt 5 nappal történt.
Nos én ekkor azt hittem megsemmisülök és nem élem túl ezt az egészet. Magyarán szólva kirúgtak a kórházból!!!!!
Azonnal hívtam a férjemet és ő megkereste a kedves doktor urat és megkérdezte mégis mire véljük ezt az egészet. Ő csak hebegett-habogott és folyton azt hajtotta, hogy kiírtam a nevét az internetre és ez olyan mintha egy bűnöző lenne.....
Nos nem tudom,hogy ez az orvos mire esküdött föl, amikor etikai kérdést csinál egy ártatlan internetes fórumból, ezzel veszélyeztetve két ember életét!!!!! Ja és a legszebb az egészben az, hogy nem Ő jött oda hozzám, hogy mindezt elmodja, sunyi módon a főnökét küldte, hogy tegyen ki a kórházból.
Kérdem én milyen ember az ilyen??? :evil: A vérnyomásomat a gyógyszerekkel sem tudták beállítani, és 160-as vérnyomással szélnek eresztettek. Hát nem kívánom senkinek azt az érzést, amit akkor átéltem!
Szerencsére azóta megoldódott a dolog és július 4-én megszületett a gyönyörű kisfiam a jászberényi kórházban amiért ezúton is szeretnék köszönetet mondani az ott dolgozó orvosoknak, szülészeknek és nővéreknek!

Hát így jártam és a hatvani szülészet legjobbnak hitt orvosával!!!!
vilvia26
 
 


Sziasztok!


Vilvia26!


Akkor te magad is elmondhatod, hogy így jártál a hatvani kórházzal. Ki volt ott az orvosod??? Nem lehet, hogy veled az egész terhességed alatt furcsán bánt, csak te magad nem vetted észre???


Xemer,


merre vagy???
Vendég
 


Szia!


Ha elolvasod a topik legelső üzenetét megtudod ki volt az orvosom.

NEM! Egyáltalán nem bánt velem furcsán, tök normális volt, a fordulat a Babanet után jött!!!!! Ha egész idő alatt így lett volna biztos nem tartok ki mellette, ezt nem lehet nem észre venni 9 hónapig.
vilvia26
 
 


Sziasztok!

Vilvia26!


Pedig a Horváth doktorról, tök jókat hallottam.Nekem egyetlen egyszer csinált UH-s vizsgálatot. De amúgy megmondom neked a valót, hogy semmi pénzért nem szülnék nála, mert nekem egyáltalán nem szimpatikus és abszolút semmi humorérzéke nincs.Jó mondjuk azt szerintem nem mindenki veszi jónéven, ha mondjuk a babanetre felteszik. Az én orvosomnak például kimondottan tetszett. De nincs két egyforma ember.
Vendég
 


Jaj, Xemer!

Majdnem kifelejtettelek: merre vagy???????????????????????????????
Vendég
 


ppetike!

az egy dolog, hogy nem veszi jó néven,bár szerintem itt több száz orvos neve szerepel, lehet hogy van valami oka, hogy parázik amiatt hogy a neve felkerült. De akkor is ilyet nem tehetne meg senkivel, akár mennyire is sérti a hiúságát. Látod a te orvosod milyen jó fej, neki tuti nincs félni valója :)
vilvia26
 
 


Vilvia26!


Hát, az biztos, hogy az én orvosomnak nincsen félni valója. Az mellett, hogy kedves, aranyos, jó a humora egy remek szakorvos. Majd elfelejtettem nagyon bírjuk egymást. Mondjuk nekem az egész hatvani kórház egy rakás csődtömeg.
Vendég
 


Xemer merre vagy???
Vendég
 


Sziasztok!

Hát ahogy Barni elment a mamával másnap megbetegedett és haza kellet utaznom!Mondanom sem kell hogy ahogy hazaértem már semmi baja nem volt!Képzeljétek hogy aba betegedett bele hogy hiányoztam neki:(
Amúgy minden ok!
Gondolom vilvia hogy mit éreztél!Az első terhességemnél nekem is magas volt a vérnyomásom és hát elég teher és aggódás ez egy leendő anyának,nem hogy még ha közlik is bunkó módon hogy lehet meni innen!
Én mondom hogy itt egytől egyigg szarházi mind(bocsi a kifejezésért)és engem abszolut nem érdekel ha ezt valamelyik látja!Legaláb rájönnek hogy mit gondolnak a "betegeik" róluk!
Amúgy gratula a babádhoz!!!!!
Alíz ti jól vagytok?

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!


Xemer!


Köszönöm kérdésedet, mi jól vagyunk. A kisfiamnak már nem kell szednie antibiotikumot, hála a jó Istennek. Most volt neki nem olyan régen orrmelléküreg-gyulladása. Egyébként aranyos lehetett a kisfiad.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát a tegnapi nap folyamán kaptam egy levelet at egészségbiztosítási felügyelettől,miszerint 150.000ft-re megbüntették a kórházat!
Nem emlékszem hogy ide írtam-e hogy mikor 20 hetes terhes voltam akkor a fiammal bent kellett maradnom a kórházba és hát semmilyen ellátást nem kaptam,de a 3000ft-ot követelték rajtam!Én meg feljelentettem őket!Ja,és a higiéniás dolgok miatt meg továbbküldték az illetékes ÁNTSZ-nek a panaszom!
Igaz a 3000ft-ot nem kaptam vissza,de remélem ezek után 1000x meggondolják hogy kitől mit kérjenek el!

Alíz!
Örülök hogy jól vagytok!Hogy viseled a terhességed?
Én vagy 6-án vagy 7-én megy UH-ra!Most már ki kell hogy derüljön hogy kislány vagy kisfiú!Nagyon várom!
Ráadásul az aug. nagyon zsúfolt lesz nekem,mert először UH,aztán rá hétre orvos aztán azon a héten védőnő,meg közben a szülinapom,de megyünk bútort nézni,meg a babának ami még hiányzik azt is meg szeretnénk venni!
Azt hiszem hogy ezekre a feladatokra már nem biztos hogy képes leszek szeptemberben!Ja és apa is most vizsgázik majd aug-ban kreszből!Ha minden jól megy akkor talán októberre nem csak egy babával,de egy autóval is bővülünk!Igaz használtal ami 16 éves,de ennek is nagyon örülnénk!
Bocsi.....kicsit kifakadtam :D

Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Helga!


Elég jól viselem a terhességet, a körülményekhez képest. Augusztus az nekem is egy elég érdekes hónapom lesz. Szintén zenész. Melyik kórházban fogsz szülni???


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia!

Én Gyöngyösre járok át,és itt is szeretnék szülni!
Most szült meg egy csaj ott és ő mondta neten keresztül hogy mennyire meg volt elégedve mind az orvosokkal,mind az ellátásal!
Talán ott szerencsém lesz :)
Mondjuk szerintem az már mond valamit ha legalább tisztaság van mindenhol!Meg 3 ágyas szobák vannak amikhez külön fürdő és wc is van!
Szerintem ez tök jó dolog!
Meg én amúgy sem akartam ugye fizetni,és területileg még oda is tarozunk!
Te gondolom majd Pesten!Ugye?

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Xemer!

Én a SOTE I.-es női klinikán fogok szülni.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Tök jó ez a terhességi vonalzó!Hol lehet ilyet "szerezni"?

Kép
Kép
xemer
 
 


Az oldal címe:

www.lafemmebonita.com
Vendég
 


Keves Vilvia!
Én eddig még soha nem írtam erre az oldalra, csak néha bele-bele néztem, és olvasgattam, de a te történeted arra indított, hogy írjak neked. Olvastam a reagálásokat történetedre, és nekem kissé más a véleményem. Én szültem két gyereket, igaz nem itt, mert nemrég jöttem ide, de mindkettőt máshol, mégis ugyanannál az orvosnál, mivel időközben máshova ment dolgozni. Én úgy gondolom, hogy egy nőnek a nőgyógyászával sokkal másabb a kapcsolata, mint monjuk a háziorvosával. Szerintem ez egy intim dolog, ahol két ember együttműködése szükséges 9 hónapon át. Én nem mennék, és nem is mentem olyan orvoshoz, akiben nem bízok meg 100%-ig. De én ezt azelőtt körbejártam, mielőtt még elmentem hozzá. Megkérdeztem az ismerőseimet, akiknek a véleményében bíztam, és az alapján, meg persze a személyes benyomás alapján döntöttem. Eszembe se jutott idegen emberektől véleményt kérdezni, pláne egy ilyen net-es fórumon. Én sem venném jónéven. Szerintem olyan, mintha nem bíznál bennem. Nem ismerem az orvosodat, de valahol megértem a reagálását. Egyébként meg van egy olyan mondás, hogy két félből lesz egy egész, hallgattasség meg a másik fél is. A reagálásokból látom, hogy nagyon "okos" emberek beszélgetnek egymással sokszor olyan dolgokról, amiről fogalmuk sincs. Véleményt nagyon könnyű mondani másokról. Egyébként sajnálom ami veled történt, neked ez egy jó tanulság volt arra, hogy soha ne kérj idegentől semmit, tanácsot meg főleg ne!
Sok örömet kívánok a picidhez: zsebi65
zsebi65
 
 


Sziasztok!

Xemer, merre vagy? Hogy vagy?


Zsebi65!


Miért írod azt, hogy Vilvia idegen emberektől kér véleményt??? Te magad is éppen ugyan ezt csináltad amikor, szülész-nőgyógyász orvost kerestél. Csak éppen nem a net-es fórumon keresztül "kértél véleményt", hanem az ismerőseiden keresztül jutottál infókhoz. Szerintem a Vilviának írt válaszokat pedig olvasd el mégegyszer, mert a nagyon "okos" emberek, akiknek fogalmuk sincs dolgokról, nem tanácsot osztogatnak Vilviának, hanem a tapasztalataikat írják le a hatvani kórházzal kapcsolatban. Az én orvosom után meg nem is kellett senkitől sem érdeklődnöm, csupán elég volt a személyes benyomás.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit tegnap megviselt a front!Állandóan keményedett a hasam!Ezek szerint a hideg frontra érzékeny vagyok!vagy a baba az?
Hát igen!Zsebi65 lehet hogy könnyen beszél,mert neki nem itélték halálra a meg sem született gyermekét!Lehet hogy akkor neki is más lenne a véleménye és amúgy is ki tiltja azt meg hogy leírja bárki is a véleményét?Amúgy is mindenki saját maga dönti el hogy hova és kihez jár!!
Meg amúgy is valszeg hogy arról az orvosról nincs rossz dolog írva aki jól és körültekintően végzi a dolgát!Szerinted Alíz esetében körültekintő volt?Vagy az én esetemben?....És nem ugyanaz a doki volt az orvosunk!!!
Szóval tapasztalat híján neked semmi jogod nem volt azt írni amit írtál!

Alíz!
Remélem te is jól vagy!Írtam hogy kislányom lesz? :D
Voltam a héten szerdán UH-n,mert csak így akkor tudott a férjem vigyázni Barnira!
Minden ok,van egy kis vesetágulata most a jobb vesében,20 hetesen a balban volt,de azt mondta a doktornő,hogy ne aggódjak,mert ez el fog tünni és amúgy teljesen egészséges!
Összehasonlítottam a fiam méreteivel és igen csak megegyezik!
Bár az egyéni méretek csak most alakúlnak ki!
Reménykedem benne hogy mivel kilány így kisebb lesz!!! :oops: :oops:

És?...veled mi a helyzet?

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!


Igen, én is jól vagyok. Teljes gőzzel készülök augusztus 9-re, ekkor kell mennem ugyanis a klinikára. Már nagyon várom! Mindíg jókedvvel és örömmel megyek az orvosomhoz. Annyira jó rá nézni! Látni rajta a jókedvet, a derűt az élet szeretetét.Gratulálok a kislányodhoz! Le vagyok döbbenve azon amiket itt Zsebi65 irkál.


Zsebi65!

Olvasd végig mégegyszer a hozzászólásokat!
Vendég
 


Szia!

Gondolom már nagyon várod a pénteket :wink:
Képzeld kaptam egy csomó kislány ruhát a nagybátyáméktól!Tök jó volt nézegetni!Ki is mostam már egy csomót,mert elég büdi volt...gondolhatod....kint tarották az erkélyen ahova beesett az eső :?
Mondván nem tudják hova tenni!
Én majd jöv kedden megyek orvoshoz!Most csak ugye vizsgálat meg valszeg ad beutalót az utolsó vérvételre!El sem hiszem hogy jöv héten már a 32 hetemben leszek:)!
Azért tellik az idő:)
Üdv:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Alíz!
Na mi volt?
Mondtak valamit?UH-ot csinált?-gondolom!
Remélem nincs semmi gond hogy nem írtál!!!!
Ha van egy ki időd azért írj,mert kíváncsi vagyok hogy mi van veled/veletek!!!!

Üdv:Helga

Kép
Kép
xemer
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: