Új privát üzeneted érkezett!

Engem sem kerestek meg, pedig elég régóta hozzá járok.
Virág
virga
 
 


Lehet, hogy csak azt keresték meg, aki az ügyeleti napján szült? A barátnőm is és én is kaptunk ilyen levelet... szerdán szültünk...
Anna
goanna
 
 


Ismerőseim nem az ügyeleti napján szültek, mégis kaptak levelet.
Tehát mégsem mindenkit kerestek meg, vagy nem volt teljes a lista.
virga
 
 

 
 

lehet hogy más neve alatt adminisztrálták a szüléseteket....
csicser
 
 


Azt hogy lehet kivitelezni? Lehet, hogy naív vagyok, de nem tudom elképzelni...
virga
 
 


megírják a kórházi adminisztrációs papírokat, és valami miatt más orvos neve kerül oda... pl. a beosztott szülőszobás orvosé, ügyeletvezetőé, nem tudom. Ne legyen feltűnő a sok szülése? Talán...
Néha nevetséges "hanyagságok" kerülnek bele a papírokba, az én lányom két bekezdésen belül volt fiú is lány is... a kiadott zárón.. hogy szakmai dolgokról ne is beszéljünk...
más kórházban, nem itt...
Szerintem akinek véleménye van a doktor úrról pro vagy kontra, önállóan is megkeresheti a rendőrségi vizsgálókat... nem hiszem hogy elhajtanák!
csicser
 
 


Megnéztem a kórházi zárójelentésemet, az Ő neve is szerepel rajta. Meg az osztályvezető neve, meg még egy doktor neve.
Csak azért írtam, hogy engem sem kerestek meg, mert a hírekben az szerepelt, hogy minden kismamát megkerestek, de ezek szerint ez sem teljesen igaz.
virga
 
 


Nem hiszem hogy a zárókkal bajlódtak.
Van egy szülőszobai nyilvántartás, azt nem tudhatod ott ki szerepel szülészorvosként.
de ez persze csak egy feltételezés, de magyarázhatja hogy nem MINDENKIT kértek fel információ nyújtására. :-)
csicser
 
 


Mindegy, ezen már ne rágódjunk tovább Kép.
virga
 
 


Sziasztok!

Hozzászólásommal senkit sem szeretnék megbántani,személyes tapasztalatomat írom le.

Véleményem szerint a Máv kórház szülészete a "sztárok" közé tartozik-bizonyára nem ok nélkül.
Mikor kiderült,hogy babát várok utánaérdeklődtem kicsit a dolgoknak,hiszen tetszett amit addig hallottam.Természetesen a tarifák is érdekeltek-nem utolsó szempont,és.......megdöbbentem!Rájöttem,hogy én ezt bizony nem tudom megfizetni-persze akinek soványabb a pénztárcája az mehet máshová.Így tettem.Úgy látszik kissé naívan álltam a dolgokhoz,lehet,hogy azért,mert ápolónőként soha nem azt néztem,hogy kitől kapok paraszolvenciát.Ez az előre meghatározott tarifa viszont eléggé elszomorító.Természetesen ez nem csak a Máv kh-ban tapasztalható,lehet,hogy ott sem minden orvosnál.

Mindenkinek egészséget kívánok!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Igen, Kata, nem minden orvosnál.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Nem minden kismamát kerestek meg, én spec. kaptam kérdőívet.
Ami csak azt mutatja, hogy abszolut szúrópróba-szerűen, a kórlapok elolvasása nélkül válogattak. Mert
1 - nem ügyeleti napján szültem
2 - egészségügyi okokból tervezett császárom volt, és ez természetesen szerepelt a kórlapon, és a zárójelentésen is.
3 - a csaszi természetesen ügyeleti napra lett volna időzítve, ha túlhordtam volna a kiírt időnél a babám, de a kisasszony a kiírás előtt egy héttel jelentekezett, spontán fájásokkal.
...mégis kaptam levélkét.

Szóval a kismama-neveket kvázi "kalapból húzták ki", mert ha egy picit is beleolvastak volna a papírokba, akkor pl. nekem biztosan nem küldtek volna.

iancsa

Kép
Kép
iancsa
 
 


Sziasztok,

Szult valaki, vagy jar valaki Dr. Koos-Hutas Piroskahoz? Megkoszonnem, ha leirna a tapasztalatait.
Bori
lakibori
 
 


Sziasztok!

Lakibori!
Szerintem addig is amíg jelentkezik valaki keress rá a keresőben (baloldalt: segédletek-keresés) vagy olvasgass az archivumban is. Sok infót találhatsz Kép. De az NLC-n láttam egy külön topikot róla a Babázzunk részben. Nem olvastam, csak láttam a nevét valamelyik nap.
Sok sikert! Virág
virga
 
 


Sziasztok!
Szia Virag! Az nlc keresoje nem ismerte fel a dokino nevet, pedig minden variaciot kiprobaltam... Még azért erôlkodom egy kicsit. Itt a babanten az elmúlt évben csak egy érdemleges hozzászólást talaltam, az viszont elég negativ volt. Még próbálkozom, de ha addig is akad valaki... Köszi a segítséget!
Bori
lakibori
 
 


Szia!
Lakibori!
Ha a "Hutás"-t írod be a keresőbe itt, akkor 62 találatot ad ki. VAn egy topik eggyel lejjebb a MÁV Kórházban szültem cimmel, abban nézted már?
Érdemes monogramra is rákeresni, sokan nem írják le az orvosok neveit, csak a nevük kezdőbetűit.
Az NLC-n is Hutás-t írtam be a fórumkeresőbe, a topik cime: Dr. Koós-Hutás Piroska, a Babázzunk rovatban. Az utolsó hozzászólás 2004.aug. 7-én volt. Ez a cím: www.noklapja.hu/forumkifejt.php?id=18&forumid=30984&PHPSESSID=8f103ca7dae3958854 055f2e7a90bbb0. Nem tudom hogy kell belinkelni, bocs.
Remélem segítettem Kép!
Üdv, Virág
virga
 
 


Nnna, úgy tűnik mégis működik Kép! Szóval klikk Kép Kép!
virga
 
 


Szia Virág!
Köszi, megtaláltam mindent, amit mondtal. Eddig nemtom, miert nem sikerult. Jövô héten megyek hozzá (KHP-hoz) ultrahangra, majd beszámolok.
Szia!
Bori
lakibori
 
 


Szia Bori!
Örülök, hogy segitettem Kép.
Üdv, Virág
virga
 
 


csii
 
 


Sziasztok!
Én is a sztárszülésznél szültem, de nem kaptam kérdőívet.
Vasárnap de. szivárgott a magzatvíz, telefonon tartottuk a kapcsolatot a dokival. Este bementünk a kórházba, azt tapasztaltuk, hogy ott nem nagyon népszerű, bent akartak tartani, idegen doki akart megvizsgálni. Ezt nem hagytam, hisz csak a baba szívhangját mentünk ellenőriztetni. Hétfőn magánrendelésre mentünk, kedden már szülni mentünk, de még hazaküldött a doki. Azt mondta, szerdán már nem küld haza, megindítja a szülést, ha nem is indul be.
Úgy lett, infúzió, jöttek a fájások, egyre erősebbek. Kértem, inkább legyen császár, mert már nem bírom tovább, azt mondta, már beindult a szülés, nem lehet császár.
Reggel még azt mondta, bármikor kérhetek császármetszést, hiszen 22 hónappal korábban császármetszéssel szültem a fiamat, másik orvosnál másik kórházban.
Egy doktornő, aki vajúdás alatt benézett, azt mondta, nem kell elviselnem az iszonyú fájdalmakat, szerinte 2 éven belül nem szabad császár után simán szülni. Jogom van a császárhoz.
Ezekután még pár óra eltelt, akkor küldtem az orvosért, nem tudok tovább várni.
Jött, infúzió turbóra kapcsolva, begyorsultak a folyamatok. A lányom 14 h 54'-kor jött világra.
Nagyon boldog voltam, császár után én szültem meg!
A doki nagyon kedves volt végig, mindig tudta, ki vagyok, még a kórházban is - ellentétben korábbi orvosommal, aki csak a fizetős magánrendelésen ismert meg, volt kedves.
Még valami: a lányom azon a napon született, amikorra ki volt írva.
minimanó
 
 


szia bori,

milyen tapasztalataid vannak KHP-val kapcsolatban, voltál már nála, mennyibe kerülnek a vizsgálatok?
balea
balea
 
 


Egy évvel ezelőtt a KÉT kismama boldogan várta HARMADIK babáját.
Aztán
Az egyiknél iszonyatos fájdalmak, méhe széthasadt. Csak a kicsijét tudták megmenteni, kivették.
A másiknál furcsa lefolyású szülés, vérzés, kaparás, atóniás vérzés?/ repedt méh. Méhcsonkolás, ismételt méhcsonkolás, lélegeztető gép, 4 liter vér. De hála az égieknek és az oda rohanó orvosoknak megmentették.
redna
 
 


Sziasztok! Akit erdekel egy uj babysense legzesfigyelo joval aron alul, kerem irjon a emduan@yahoo.com e-mail cimre.
Udv
Emduan
emduan
 
 



Sziasztok!

Most vagyok itt először ebben a topikban. Én is a MÁV-ban fogok szülni.
Hálapénz: nekem nincs ellene kifogásom. Az nem tetszene, ha a doki megmondaná, mennyit kér (nem is kérdeztem meg), de ha elégedett leszek vele én biztosan fogok adni és nem fogom sajnálni tőle. Nekem az a véleményem, hogy úgyis utólag adjuk a hálapénzt, így annyit ad az ember, amennyit tud és jónak lát. Nem jó, hogy így működik az egészségügy, de ezen most rövid idő alatt nem tudunk változtatni.
Orvovsok is szoktak itt írogatni? Ez nekem szimpatikus. Szimpattikus, hogy veszi valaki magának a fárdtságot és a másik oldal véleményét még úgyis ritkán lehet hallani.

Remélem mindenkivel minden rendben lesz a baba születésénél!

Eveka

Kép
eveka
 
 


"Véleményem szerint a Máv kórház szülészete a "sztárok" közé tartozik-bizonyára nem ok nélkül."

Kedves Ruszlána és kedves Többiek,

nekünk nem a sztárdoktorral volt dolgunk a lányunk esetében, hanem egy, igen kedves doktornővel. Szülés előtt hónapokig jártunk a magánrendelőjébe vizsgálatokra.
A kórházban a körülmények jók, nem rossz a személyezet, igazi figyelmet azonban leginkább akkor kapsz, ha fizettél, vagy várhatóan fogsz.
Némi apróság, hogy elmulasztott valamit, amit a mi esetünkben rutinból tennie kellett volna - ezt gyk. mindenki tudta a környezetében (pusmogás-susmus), de senki nem szólt rá - valószínűleg azt gondolták, hogy az ő betege, ő kapja a pénzt, az ő dolga.

Ennek következtében láttam a fiamat kétszeresére duzzadt fejjel, vízzel teli hassal és kaptunk olyan szakvéleményt - akkor már a Szabolcs utcában - hogy órái vannak hátra. A fiam a Szabolcs utcában elsősorban Hajdú Kriszta doktornő fantasztikus, szinte emberfeletti küzdelmének köszönhetően megszületett azóta, méghozzá teljesen egészségesen. Hajdú Kriszta fantasztikus ember és szakember, órákig tudnék róla írni, de ez a topic nem erről szól.

A Szabolcs utcában Emberek dolgoznak, az első benyomás nem olyan kellemes, mint a MÁV-ról, de ha lehetne még gyermekünk, akkor ezután eszembe sem jutna máshová menni.
A Szabolcs utcában gyk. mindenki - még a műtősfiú is - figyelmes, komolyan veszi, amit csinál és a többség igen kedves is volt. A pl. műtősfiú annyira aranyos volt, hogy szemérmességünk ellenére pénzt _akartunk_ adni neki, de nagyon kedvesen, mosolyogva, de határozottan elhárította.

Végezetül: a MÁV-ban fizettünk, a Szabolcs utcában nem - és ennek ellenére ha nem éltük volna át mindkettőt, el sem hinném, hogy ekkora a különbség!

Üdv:
Atya (aki 1 apa)
atya
 
 


Szia Atya,

Doki választás és gyakorlatilag szülés elött állok. Szertnék a Máv-ban szülni, ezért érdekelne, hogy ki volt a Dokitok ott, ha ez nem titok. Ha igen, légyszi írd meg emil címemre:ciluc@freemail.hu
ciluc
 
 


Kedves Atya,

Engem is erdekelne, ki volt az orvosotok a mav-ban. Nagyon örülök, hogy jol van a kisfiad! Amin ezek szerint a mavban kellett kereszt-lmennetek, biztos szornyu volt.
Tovabbi minden jot,
masodik (babat varo anyuka) &aki az elsot a mavban szulte)
masodik
 
 


Kedves Atya!

Sajnálom, ami veletek történt, és örülök, hogy a végén minden rendbe jött. Én a második babámat várom, és a MÁV-ban fogok szülni. Az érdekelne, hogy mi volt az a rutin teendő, aminek az elmulasztása ilyen súlyos problémát okozott. Ha nem esik nehezedre, nagyon megköszönném, ha megírnád. (cím a profilomban)
Minden jót Nektek!

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Kedves Atya!

Én pont dilemma előtt állok, hogy a MÁV-ban maradjak-e, vagy mivel a dokim elment a Rókusba őt kövessem-e. De a MÁV-ban még csak most gyűjtöm az ajánlatokat, ezért az átélt problémátok engem is érdekelne. Nagyon megköszönném, ha nekem is írnál, vagy ha nem titkos akkor a fórumon megírod. Sokaknak tanulságos lehetne biztosan.

Köszönettel: Szilvi (peter.szilvia@freemail.hu)
pszilvi
 
 


Kedves Atya!
5 hét múlva szülök a Mávban, először, és alapvetően nem sokat tudok a doktorokról, még a sajátomról se sokat, (Tidrenczel dr.) így érdekelne (engem is)főbb vonalakban, ami történt. Bocsánat,hogy én is érdeklődöm, talán egy másolat is megfelel, amit már másoknak küldtél.Nagyon köszönöm!Betti és 35hetes Kálmika
betti771123@freemail.hu
biloba
 
 


Írtam a Tidrenczelről a másik MÁV-osba,ha valakit érdekel.
Kitti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Atya, nem tudom hogy szoktál - e még ezen az oldalon böngészgetni, de remélem igen és megtalálod az üzenetemet.Igaz egy kis fáziskéséssel reagálok a történetedre, de új vagyok és nekem is csak most volt időm olvasgatni itt, a pro és kontrába!
Nagyon sajnálom ami veletek történt, és őszíntén remélem, hogy már jól vagytok egészségileg is, és lelkileg is!
Én is a Mávban szültem, aminek nagyon örülök, mert majdnem a HIETE klinikán!Most hosszú lenne mégegyszer leírnom a történetemet, hogy miért nem ott, de kérlek olvasd el a HIETE-szabolcs utcai klinika, te is ott szültél témakörnél! Ott leírtam, hogy mi is történt velem és a babámmal!Erre viszont majdnem én mentem rá, és ez teljessen egyértelműen emberi mulasztás volt!
Amúgy is tanúlságos az oldalba beleolvasni, én ledöbbentem hogy az ott szülő anyukák milyen tapasztalatokat írnak!Tiszta régi szemlélet szerint működő, elavult hozzáállással bíró csecsemősök, stb.stb.Én a Máv kórházban mindent megkaptam, mint emberileg, mint pedig amit a hely adhatott! Teljességgel meg voltam elégedve mindennel!
Ajánlanám a többieknek is,főleg aki nemsoká szül! Biloba,Pszilvi.Tasnulságos!
Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Én is a MÁV-kórházban szűltem,mindhárom gyermekemet.A legkisebbet éppen 11 napja.Csak ismételni tudom Manót,a kórház tökéletesen megfelelt,mind a szülészet,itt értem a helyet és az ott dolgozókat és a csecsemősrészleg is.Azt gondolom és úgy is érzem,mindazt amit elvárhatok egy kórházban ahol világra hozom a babámat azt megkaptam.
Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Szia Minimanó!Most olvastam a csaszi utáni szülésedről.Elküldenéd a dokid paramétereit,mivel neke is volt csaszim,és ezt nem szeretném ujra átélni ha lehetséges egy ujabb terhességnél4Köszi előre is
szifó
 
 


sziasztok!

azért írok nektek, mert az egyik barátnőm a mávban fog szülni, tudnátok írni nekem róla? minden hasznos info érdekelne. külön szoba, ellátás, hangulat, stb, stb.előre is köszi ha írtok!
bveronic@freemail.hu

Kép
Kép
akinorev
 
 


Szia Akinorev!
Én a MÁV-ban szültem októberben és csak jót tudok írni róla.Az első szülésem császár volt a második az ott dolgozok segítségével hüvelyi.A dokik és a szűlésznők nagyon segítő készek. Nem éreztem magam kiszolgáltatva mint az elsőnél.
A különszobát tudtommal előre le kell foglalni/de szerintem hülyeség nem tudhatod mikor akar jöni a baba/.
Kül. a sima szoba is nagyon jó volt. A csecsemősők aranyosak és nagyon sokat segítenek. Bármiben!!
Szóval én azt mondom csak ott szülnék mégegyszer.
brinyó
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Látom jó véleménnyel vagytok a MÁV kórházról. Ennek nagyon örülölök, mert én is ezt a kórházat szemeltem ki magamnak. Jelenleg orvost keresek, de olyat aki megbízható és lelkiismeretes. Nem szertnék időközben váltani. A Tidrenczer Zsoltról jókat hallottam. Szivesen választanám őt.
Ha van valaki, aki nála szült leírhatná a vele kapcsolatban szerzett tapasztalatait.Nagyon örülnék neki Kép

Szükségem lenne a Tidrenczer Zsolt elérhetőségére is, telefon, cím ...
Küldjétek el nekem lécci!

s.ildi@interware.hu

Köszönöm nektek előre is.
enési
 
 


Szia,

írj a Máv kórházban szültem topicba, ott biztosan kapsz infót.

Vera
cicmadar
 
 


Szia Ildi, én nála szültem!Kép
Írtam privit
manóci
 
 


Szia Móni, köszi az infót és a doki elérhetőségét. Holnap megpróbálok időpontot kérni tőle.

Ildikó
enési
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki dr Vida Gábort ???


köszi
balthis
 
 


Sziasztok!

Egy megbízható, kedves, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt orvost keesek a Máv kórházból!
Lehet nő orvos is! Sőt!

Minden tanácsot szívesen fogadok!

Nagyon köszönöm!
timea_0403@yahoo.co.uk
tym
 
 


sziasztok!

először vagyok nálatok!
láttam nagyon jókat írtatok a MÁV-ról. nekem is ez a véleményem. én a Koós Hutás Pitoskánál szűltem lassan 2,5 éve és most várom a másodikat(8 hetes) .

Tym: neked mondom csak és kizárólag nő nőgyógyásznál szűlnék és csak Piroskánál!!!! fl szavakból is megért és név szerint ismeri a betegeit évekre visszamenőleg. egy férfinak hiába megyarázad, hogy görcsölsz az életben soha nem fogja megtudni milyen érzés. lehet hogy levezet több száz és száz szülést, de soha nem tudja meg milyen szűlni, de egy nő nőgyógyász tudja, hogy milyen érzés!!!!

a dokinéninek a magán rendelője a Várfok utcában van a, a telszáma:06-1-2139780.

hívd fel bátran. drukkolok neked

üdv judith

Kép
Kép
bagaba
 
 


Kedves Mav korhazasak ! :)

A segitsegetek kerem...
10 hetes terhes vagyok es a Mav ban szeretnek szulni ( oda tartozom keruletileg) , de sajnos nem tudok maganrendelesre jarni. a mav korhaz web oldalan latom a dokikat, de arc alapjan nehez valasztani.

- Kit ajanlotok ?

- Esetleg mas is van hasonlo cipoben, hogy "csak" halapenzt fizetne szuleskor, de minden vizsgalatra nem tud kiadni penzt ?

Elore is koszonom a valaszokat
es jo babazast kivanok !! :):)

Bogyo
bogyogyorgyi@freemail.hu
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok Lányok,

Én is a segítségeteket kérem.
Bp. XIII. kerületi vagyok, de a legutobbi pletykák alapján, a MÁV kórházban kellene szülnöm.

Sajnos senkit nem ismerek itt, az elsőt a Szabolcs utcában szültem, de az nem biztos, hogy szeptemberben még nyitva lesz.

Tudnátok valaki szimpit ajánlani? Meg egyáltalán, milyen a MÁV kórház szülészete?

Minden hozzászólást előre is nagyon köszönök.

Gabi

gabi.csillag@gmail.com
csillag gabi
 
 


Sziasztok!
Nagyon szeretném tudni, hogy ismeri valaki dr. Vermes Gábort?

Lányok, én a MÁV-ról úgy tudom, hogy ott elsősorban mindenki csak magánrendelésen fogad. A kórházban csak terhesambulancia van, ahol két fix orvos rendel. Vagy rosszul tudom?

Kriszta
kertikiri
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: