Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!

elsijud !!! Köszönöm szépen , még egyszer !! :lol: :lol:

frusi !!! Neked is köszi a receptet !!! Ezt már szeretem ami ilyen sitty-sutty gyors dolog !! :lol: :lol:
A panirt én sem tudom, hogy mitől válik el a husitól !
Sztem legközelbb csak úgy gyorsan csapd össze , hátha ez beválik !!!

mildiko !!! Gyors gyógyulást nektek !! A sétára sztem is gyertek nyugodtan a levegőn nem történik semmi , meg addigra már Bence is jobban lesz !!! :lol:


Puszszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztoook!
Frusi, heppibörszdééééjtujúúúúúúúúúúúúúúú!:-)))

Lányok, mindenki hiányzik nekünk, aki épp nem tud egy-egy talira jönni, és szóva is kerültök mindig, mi van veletek! :D

Ma csudajó programunk volt! A Római parton ebédeltünk barátokkal, ő fiúk 10 hónapos, és annyira jó volt!!!!! sütött a nap, a Duna csodaszép, friss vízillat, jókedv! nagyon sok babakocsis csapat volt, szinte minden asztalra jutott bébike:-)))) még Somim is lebarnult, pedig 50-es naptejjel bekentük! Nagyon jót aludta a friss levegőn, míg szülők egy jót ettek-ittak a parton:-)))
Egyszer szervezhetnénk oda egy topiktalit, mit szóltok? esetleg, ha benne vagytok, vihetnénk az apikat is, hm?

Puszpusz!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


sziasztok!

Frusi: BOLDOG SZULONAPOT!!!:))) Nekem rajtatok kivul meg az almaspited is hianyzott, legendas:)) Most vegulis ugyis mindegy, mert enni nem ehettem volna belole:((((((
PAnirhoz nem ertek kulonosen. Nincs epito otletem!

Liget szerda kivetelevel Nekem barmelyik jo!

Es visszavonom a Vichy kritikamat. Kiderult, hogy az egyik Fules plusfiguraval nincs minden rendben, a szore allergizalja a gyerek arcat, amikor lebirkozza (kb. egy meretben vannak, azonos sulycsoport), mindig beledorzsoli az arcat, attol lesz piros. Bocs.

Pelle jo az otlet, remelem addigra en nem egyedul megyek:)
Viccet felreteve, nem remenytelen a helyzet, de masszirozni kell, hogy kialakuljon!:))

Na mindegy. Lanyok az elet egy nagy habostorta!!!!!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 

 
 

Sziasztok Csajszik! :lol:

Nikike, akkor megoldódott a kérdés, hogy mit süssek a következő topiktalira és / vagy piknikre. :wink:

Köszönöm a rántotthusis gondolatokat :lol: tejet én is teszek a tojásba, szóval nem hiszem, hogy az dönti el... Méri fedős-fedőtlen forgatgatósát majd legközelebb kipróbálom! Hátha. :roll:

Adri, érdekes, tegnap séta közben pont néztem egy "hagyományos" buszt, és arra jutottam, hogy felfelé még csak felemelem, de hogy szállunk le?! :roll: Nekem az a parám, hogy lefelé kiesik a gyerek. De miért is esne ki, hiszen be szoktam kötni, de valahogy mégis. :wink: Azért biztatóak a tapasztalataid, Adri, akkor lehet, hogy mi is bátrak leszünk.

A május 3-i talit nem tudom Gabi hány órára tervezte, de ha (gondolom) kora délutánra, akkor majd megpróbáljuk úgy csinálni, hogy az elejére odamegyünk, és legfeljebb hamar eljövünk (aznap visszük vissza Lillust a dokinénihez mázsáltatni). :lol:

Én nagyon örülök már ennek a jó időnek, egészen más a hangulatom, teljesen fel vagyok tőle dobódva, hogy nem kell már annyit-annyira öltözni, öltöztetni... 8)

Tényleg, egy szőkenős kérdés: :lol: Ti harisnyát ilyen időben adtok a gyerkőcökre, vagy csak nadrág és zokni?

Pelle, a Római-partos ötlet hataaaaalmas!!!! :D Én is szeretem, és még gyalog is könnyen odajutunk, csak átcaplatunk itt a hídon. :wink:

Kép
frusi
 
 


Liget: akkor mi lenne ha csütörtökön mennénk? :lol: És akkor addigra összeszedem a magaspadlós-békávézós bátorságomat. :lol:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert vár a munka...

Ildi: szegény Bencécske! jobbulást neki!!!
Pelle: szupi lehetett a program:-)))
Frusi: nagyon kiváncsi vagyok a hires almáspitére:-)
Niki: habostorta... hát... én nem tudom mi a bánat történt, de Zsombi 4-5 napja 3 oránként kel éjjel! szerintetek mi a fene miatt? két tippem lenne, az egyik a növekedési ugrás, bár már 6700 gramm, vagy fog-dolog... mert néha olyan keservesen sir, de a szopizástol megnyugszik és visszaalszik. szerencsére. én viszont kezdek kidögleni, elég szörnyü ez igy. persze nem lenne szivem nem felkelni, de mi van ha csak eg felvett szokás?

Puszika! Istenien süt a nap!

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a jókívánságokat. Most már én is totál beteg vagyok és apán is látszanak a tünetek :( Hihetetlen, de egész télen semmi bajunk nem volt, most meg itt a jó idő és tessék... Eléggé szenvedünk, Bence nyűgös, én is, így összebújva próbálunk játszani, pihenni, máshoz nincs is kedvünk.

Csütörtököt nem ígérem, de Gabihoz mindenképp megyünk, mármint remélem addigra totál egészségesek leszünk, mert persze csak úgy megyünk, gyógyultan. De mi hétvégén Révfülöpre készülünk, végre szeretnénk kimozdulni, mert január óta nem voltunk sehol.

Sajtos-tepsis rizs jól hangzik, azt hiszem kipróbálom. Amúgy én is totál egyszerűeket készítek, vasárnap pl. tonhalas tészta volt.

Emese én is sokszor gondolkodom rajta, hogy Bence valami új szokást vesz fel. De eddig még mindig kiderült, hogy valami gondja volt és azért kelt többször vagy azért volt nyűgösebb. Halgass az ösztöneidre és én se bírnám ki, hogy ne kelljek fel. Nekünk is volt egy brutál egy hónapunk, 4-5-ször kelt Bence, nem evett, csak felsírt és csak akkor nyugodott meg, ha felvettem és kicsit simogattam, beszélgettem hozzá, aztán kiderült egyszerre jön fent 2 foga azért szenvedett szegény, de én is totál kész voltam a végére, ráadásul mi egy szobában alszunk mindhárman :(

Na szaladok, el kell mennünk gyógyszertárba valami brutál segítségért nekem, hogy bírjam Bencussal a napot!

Puszi
Ildi

Kép
mildiko
 
 


Frusi, Nikike, Kati, nem tudom, ki is tudna még a ligetbe jönni? Nekem is jó a csütörtök, és ha tegnap jól néztem, akkorra már nem jósol esőt, ellenben ma és holnap is eshet :(

Judit, ti hol vagytok, ilyen jól vagy rosszul sikerült Alsópáhokon a pihenés? :shock:

Nikike, munkálkodni ám azon a kapcsolaton, megéri :)

Szilvi, akkor mi is felismerhetünk téged, ha raksz fel képet :)

Emese, csak leírom, nekünk ekkortájt mi volt, és nehogy levonj belőle bármi konzekvenciát, ok?
Kamilla ekkor már egy ideje rendszeresen 3 óránként kelt, én is kivoltam, de nem tudtam visszaaltatni szopi nélkül, csak néha, amikor szopi után 2 órával felébredt. Ha min 3 óra eltelt már, akkor mindig éhes volt. Ekkortájt kezdett derengeni, h nem szopizik eleget, bealszik rajta és ezért újra megéhezik. Azt nem tudtam lemérni, h azért alszik-e be, mert lassan, kevéske tej jön vagy magától alszik el és ezért eszik keveset...de nekem ilyentájt jött meg és lecsökkent drasztikusan a tej mennyisége. Egyet tudok, tejpéppel pótolgattam rá és tápival, ekkor még csak kis mennyiségeket kellett, és utána jobban aludt...tehát szerintem nála az éhség játszott közre, az nem hagyta aludni. Viszont ami ennek ellentmond, h ő ezt a jó ébredős szokását már 3 hónaposan is bevetette, amikor még tuti elég volt a tej mennyisége, tehát akkor biztos nem az éhségtől kelt folyton. Na ettől biztos nem lettél okosabb :lol:
Én gondoltam arra is, h biztos melege van, de a hőmérséklet nem ingadozott, előtte meg most sem zavarja, h nálunk soha nem volt 23 foknál kevesebb - télen, fűtés nélkül sem :? Lehet, h csak nyugtalan.

Frusi, én azért nem tudom feltenni a buszra a kocsit, mert túl magasakat kell lépni és a térdemhez esik a babakocsi, szóval nem tudok így fellépni. Lefelé meg vigyázz, nem Lillus esne ki a kocsiból, hanem te zuhanhatsz le kocsistól, mert elhúz a súly. Próbáld ki úgy, h valaki segít, szerintem úgy biztonságosabb.

Pelle, mi Római partban is benne vagyunk, szerintem férj is rávehető, h jöjjön, ha mindenki hozza a párját, de csak akkor :lol: szóval meggyőzhető. Úgyis akar egy kisfiút is, majd egyet a kezébe nyomtok, hehe

Ja, Szilvi, a mi képeink a képtáron ősrégiek, talán mindjárt teszek is fel újakat. Kamilla azokon kb.3 hónapos :shock: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Frusi, Nikike, Kati, nem tudom, ki is tudna még a ligetbe jönni? Nekem is jó a csütörtök, és ha tegnap jól néztem, akkorra már nem jósol esőt, ellenben ma és holnap is eshet :(

Judit, ti hol vagytok, ilyen jól vagy rosszul sikerült Alsópáhokon a pihenés? :shock:

Nikike, munkálkodni ám azon a kapcsolaton, megéri :)

Szilvi, akkor mi is felismerhetünk téged, ha raksz fel képet :)

Emese, csak leírom, nekünk ekkortájt mi volt, és nehogy levonj belőle bármi konzekvenciát, ok?
Kamilla ekkor már egy ideje rendszeresen 3 óránként kelt, én is kivoltam, de nem tudtam visszaaltatni szopi nélkül, csak néha, amikor szopi után 2 órával felébredt. Ha min 3 óra eltelt már, akkor mindig éhes volt. Ekkortájt kezdett derengeni, h nem szopizik eleget, bealszik rajta és ezért újra megéhezik. Azt nem tudtam lemérni, h azért alszik-e be, mert lassan, kevéske tej jön vagy magától alszik el és ezért eszik keveset...de nekem ilyentájt jött meg és lecsökkent drasztikusan a tej mennyisége. Egyet tudok, tejpéppel pótolgattam rá és tápival, ekkor még csak kis mennyiségeket kellett, és utána jobban aludt...tehát szerintem nála az éhség játszott közre, az nem hagyta aludni. Viszont ami ennek ellentmond, h ő ezt a jó ébredős szokását már 3 hónaposan is bevetette, amikor még tuti elég volt a tej mennyisége, tehát akkor biztos nem az éhségtől kelt folyton. Na ettől biztos nem lettél okosabb :lol:
Én gondoltam arra is, h biztos melege van, de a hőmérséklet nem ingadozott, előtte meg most sem zavarja, h nálunk soha nem volt 23 foknál kevesebb - télen, fűtés nélkül sem :? Lehet, h csak nyugtalan.

Frusi, én azért nem tudom feltenni a buszra a kocsit, mert túl magasakat kell lépni és a térdemhez esik a babakocsi, szóval nem tudok így fellépni. Lefelé meg vigyázz, nem Lillus esne ki a kocsiból, hanem te zuhanhatsz le kocsistól, mert elhúz a súly. Próbáld ki úgy, h valaki segít, szerintem úgy biztonságosabb.

Pelle, mi Római partban is benne vagyunk, szerintem férj is rávehető, h jöjjön, ha mindenki hozza a párját, de csak akkor :lol: szóval meggyőzhető. Úgyis akar egy kisfiút is, majd egyet a kezébe nyomtok, hehe

Ja, Szilvi, a mi képeink a képtáron ősrégiek, talán mindjárt teszek is fel újakat. Kamilla azokon kb.3 hónapos :shock: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok Lányok!

Én itt még nagyon új vagyok, most írok először.A 2007-es topicba már írtam, de ide is írnék, hátha itt valaki hamarabb tud nekem segíteni.

Tehát nálunk még csak tervben van a Babó, és most két orvos elérhetősége után szeretnék érdeklődni.Az egyik Hajdú Gábor, a másik pedig Habermajer László,mert majd az Uzsokiban szeretnék szülni.

A 2007-es topicnál azt írtátok,hogy itt összeállítottatok egy doki listát, elérhetőségekkel, hol van a magán rendelőjük, stb-vel.És erre lennék kíváncsi,de nagyon.

Valaki ezt el tudná nekem küldeni?És esetleg arról lenne infótok, hogy kb.mennyibe kerülnek náluk a "vizit"-ek?

Ugyanis néhány hónapja költöztem fel Pestre, és nincs senki olyan ismerősöm aki tudna ebben nekem segíteni.Ezért próbálok hozzátok fordulni ez ügyben.

Előre is köszönöm,ha valaki tud segíteni.

Moneszka
kicsi_moneszka
 
 


Emese, a félig feltöltött képeidet betettem a mappádba, ne kallódjanak el :lol:

Szia Moneszka. Én még lusta disznó voltam és nem írtam le a véleményem a dokiról (nem Hajdu és nem is Hábermajer), nem tudom, lányok, kinek is küldjem a doksit, ha ma megírom...ki állította-szerkesztette össze?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Miért kel a gyerek és vajon mit nem csinálok jól témában már én is elálstam magamat párszor.
Itt egy cikk róla:

http://www.iboly.hu/faq_sleeping.htm

Egybként minden rosszul alvó gyermek 2 éves koráig megjavult. Engem ez vígasztal.,
Nálunk is éppen horrorok az éjszakák. Az ínye iszonyat be van dagadva a két alsó rágófognál, pedig alúl még csak 2 középső van. Tegnap meg olyat csinált, amit még soha. Délutáni alvás (1x alszik csak) 40 perc után megszakította és úgy üvöltött, hogy csak na. Megnyugtatni sem tudtam. Cirka fél órát próbálkoztam. Egy fájdalomcsillapító kúp lett a vége, mert a Nurophent nem akara szájon át bevenni. Aztán utána jó gyerek lett, csak éppen a családi szülinapi ebédjét húzta keresztbe. De megoldottuk. :)

Üdv:
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177322978.86.jpg[/img] [/img]
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Adri: végül Judit rakta össze magát a sablont, de onnantól mindenki küldte mindenkinek, amikor beleírta a sajátját.

Moneszka: áááá, igen-igen, megtaláltam Hajdu magánrendelésének a számát (én amúgy az sztk-ba jártam hozzá terhesgondozásra, így nem volt kéznél a szám, ezért kellett keresgélnem)... beleírom a dokis fájlunkba, és elküldöm Neked.

Kép
frusi
 
 


Hát ez már igen, Marci gyönyörű, és tényleg már kész gyerek! Jól benyomta azt a sütit! :lol:

Gratulálunk neki az 1 éves szülinapján, Kamilla is millió puszit küld neki! (Ha épp nem a telefont babrálná...)

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kamilla küldhett sms-t is. :P
Vendég
 


Sziasztok ismét!

weronica:köszi szépen a privit!

frusi: neked is nagyon szépen megköszönöm hogy megírod nekem,(vagy átküldöd azt a dokis doksit :) ) amit te találtál Hajdúval kapcsolatban!

Nagyon örülök, hogy számíthattam rátok...és segítetek.

Egyébként meg elnézve a fotókat a kis Csemetéitekről...hát ennivalóan nagyon édesek, egytől egyig!Egyre nagyobb kedvet kaptam én is egy kis babázásra minél hamarabb! :D

Szép napot kívánok nektek, és aki még tud ebben az orvos témában segíteni, írjon.

Köszi nektek mégegyszer!
sziasztok:
Moneszka
kicsi_moneszka
 
 


Moneszka, mail ment, használd egészséggel :lol: remélem, mielőbb babázni fogsz Te is. :lol: Csak az a kérésünk, hogy ne kerüljön ki a táblázat semmilyen nyilvános helyre, honlapra, stb... köszi.

Vera, nagyon édes az 1 éves nagyfiú!!! És hogy habzsolja a tortát!! :D :D :D Boldog születésnapot neki!!! :D :D :D

Jahhkérem, hogy Kamilla már sms-t ír?!? :wink: 8) :lol: :D Laza. :D :D :D

Kép
frusi
 
 


Kamilla nem ír sms-t, mivel nem tudja Marci telefonszámát, sajna, de még Veráét sem :( , ő csak a töltő zsinórját rágta, míg el nem vettem tőle, ezen pedig jól besértődött :lol:

Mit neki csörgő, halacska vagy textilkocka :?

Hányan írtátok a doksis fájlt meg, vagy csak én voltam ilyen fenemód lusta?

Frusi: én ált. elég rosszul találom el, mit is kellene Kamillára adni, ha kimegyünk, ma melegebb van, mint ahogy az erkélyről látszott. Én ált. már nem adtam harisnyát a nadrág alá, hanem hordunk magunkkal egy plédet, és ha mégis hűvös van, betakarom. Ja, viszonylag vastag pulcsit adtam ma rá, még egy szál cuccban nem merem vinni, hiába a 23 fok.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Frusi
Mostanában csak zoknit, és nacit adok Lillára. Felül pedig több réteget, mert én sem mindig tudom mennyi kell. Így utólag, Boldog születésnapot!

Ildi
Jobbulást nektek! Hétvégére gyógyuljatok meg és élvezzétek, h kimozdultok.

Vera
Kis sütifaló nagyon édes! Boldog szülinapot neki! :wink:

Ardi
Rád emlékszem. :lol:
Lilla is mindig kiszúr magának valakit, valami reakciót mindig kicsikar, és ha szimpi neki, akkor mosolyog, vagy sikongat. A férfiak mondjuk általában zavarba jönnek, és rá sem mernek nézni.

Tömegközlekedés… mi még sosem. Nem vállalom, és szerencsére nem is kell, apa nem használja a kocsit. Mozgólépcsőzni mondjuk már megtanultam Sugárban, és Árkádban.

Megjött Lilla útlevele, ez elég gyors volt, csütörtökön csináltattuk. Igaz gyorsítottban kértük, de akkor sem gondoltam volna, h ilyen hamar ideér.

Pár kép rólunk…
decemberben
Lilla&Anya 1 hete
csajos szerelésben
Lilla

KépKép
szilvalé
 
 


Szilvi, nagyon csini Lilla! :lol:

Mintha ismerős lenne az arcod, bár mondjuk az én arcmemóriám már-már alulmúlhatatlan... :lol: :D

Kép
frusi
 
 


Frusi:köszi szépen, igen, megkaptam!Nagyon szuper!
persze, nem rakom ki sehová!(nem is tudnám, mert nem értek hozzá,de eszembe se jutott)
Saját felhasználásra kell :)már ki is nyomtattam:)

Moneszka
kicsi_moneszka
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Köszi a privit!! :lol: ha nem nagy teher akkor várom a "számozást".
köszi a képeket gyönyörü a kislányod, gratulálok :lol:

Adri: Megnéztem a képeket a galériába, Hát Kami most se okozott csalódást, hozta a jó formáját :lol: :lol:

Ildi: gyógypuszik mennek :wink:


Kedves Marci baba! Boldog szülinapot neked :P :P :P :P



Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Megérketünk a "wellnessz hétvégéről".... hulla fáradtak vagyunk. Azt hiszem, hogy legközelebb mégsem visszük Eriket. Tulajdonképpen nem viselkedett rosszul, csak nem volt olyan kiszámíthatótó mint itthon. Napközben keveset aludt és így magunkra sajnos kevés idő jutott. Reggelente ő ébresztette a kakasokat a faluban (fél 6-kor kelt mindkét nap).

A városligeti séta nekünk is jó a héten. A hétvégén megtapasztaltuk, hogy Erik a szabadban is tud enni és tisztába is tudom ott tenni, így azt hiszem, hogy most már bátrabban neki merek indulni majd, nem ragaszkodom hozzá, hogy etetésre hazaérjünk (eddig ettől mindig paráztam).

Valaki kérdezte, hogy a 3-i talit hánytól tartsuk. Én arra gondoltam, hogy kezdhetnénk 11-től és mindenki jön, amikor tud és marad, ameddig jól esik neki. A kajálást meg még megvitathatnánk.

Barátságról: én Eriket nagyon vártam már,egy év volt mire összejött nekünk. Sajnos a környezetemben lévő pocakosokat néha irigykedve néztem... nem vagyok túl büszke erre az időszakomra, eléggé meg voltam kavarodva.

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Sziasztok,

Marcinak BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Csajok, van még valaki, aki akar Vichy 50-es naptejet venni? Kiderült, hogy az unokatesómnak van kapcsolata, ahol Vichy termékeket tud szerezni mindenféle kereskedelmi árrés nélkül... Most kértem, hogy nézzen utána, mennyiért tudna hozni...

Beszereztünk mi is egy rendes kalapot a kiscsajnak 8)
Kép

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Marcibabat isten eltesse!!!!! :lol: :lol: :lol: hogy szalad az ido!

Ligeti seta nekem is csutortok es 1 ora utan lesz jo kb, mert elotte fodrasznal leszek, es meg haza kell ugranom a manoert, meg igy letudjuk az ebedjet is. 8) De ha megyunk akkor Frusi nem kell bkvzni, viszlek-hozlak! :lol:

Szerdara kaptam vegre idopontot, talan vegre pont kerul mar a erre az arc/orr/fulladas mizerianak, mert se antibiotikum, se infralampa, se orrcsepp nem hasznal, szerintem allergias vagyok. :evil:

Mi ma nagyot setaltunk a parkban, hihetetlenul szepen megujitottak, tele van viraggal, felasva a nem fuves reszek, ja es tovabb bovitettek a gyereknek a jatszoteret, maszokaval, vonattal, csuzdakkal, hogy csak amultam. Hat lesz meg mit tanulnuk a szomszedainktol. :shock: Majd felvarazsolok kepet is ha sikerul.

Ildi jobbulast nektek!


Pusz

Mary

KépKép
lmarie
 
 


ime par kep ami ma keszult Bukarestben

Kép parkban

Kép vaganyan a napszemuvegunkkel

Kép szundi a babakocsiban a parkban

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!
Mi is szívesen mennénk sétálni, ha még beférünk a parkba:)
Marcibabának boldog születésnapot! Milyen tortát kapott?
Nekünk most jól összejött minden, 2 héten belül lesz temetés, esküvő, ballagás, színház, stb.

Jók a képek!
Itykó
ityko
 
 


Sziasztok Csajok!

Vera: oriasiak a kepek:))) Marci nagyon vagany. HOl vetted a tortaevo muanyagkabatot?:) A gyerek egy kotonba huzva, ugy rohogtem! De igazatok van, csokitortat csak igy lehet enni:)))
BOLDOG SZULINAPOT NEKI!

Kicsit el vagyok havazva! Annyit irtatok.
Csutortok nekunk is jo lehet. Adri, baratnom is mondta a turkit, ahol Te is vetted a rucikat. Csajok, en ma voltam, komplett ruhatarat vettem a gyereknek nyarra 5ezerert. Isteni ruhak. Utana tovabb mentem a masik oldalon ugyanaz felnotteknek, magamnak is bevasaroltam:))) most hogy fogyok:)9

Pelle: mily meglepo, embert is erdekli a Romais buli, tehat mi is benne vagyunk:))) Hazafele en vezetek:))))

Meri: nem semmi a park! Bazsin a napszemuveg:))

Szilvale: nekem a kardiganod ismeros, mert total ugyanilyenem van:))) Imadtam! De a kislanyod is gyonyoru!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Méri, ez tényleg nagyon klassz hely, Bazsi meg csuda jópofa!

Nikike, örülök, h adtam egy jó tippet. Igazából Kaminak már én is bevásároltam nyárra ott - én 6ezret költöttem :lol: - de így megnézve, csak csinos ruhákat vettem, amibe kiöltöztethetem, szóval olyan szimpla ruhái nincsenek, amiben itthon hempereghet. :? Ellenben ünneplős, csajszis ruhája több is :)

Na, ha már ilyen sokan voksolunk a ligetre csüt-ön, tűzzünk ki egy időpontot. Szerintem a közlekedési múzeum parkolója jó hely gyülekezőnek, ahol szoktunk. Hány óra legyen. Mert értesítenem kell Sziszikét és Kátyát is, akik manapság nem nagyon érnek rá netezni :(

Szavazás: hánykor találkozzunk?

Ennyi emberrel szerintem már nehéz sétálni, még párokba verődve is, szóval mi lenne, ha vinnénk plédeket, h le is tudjuk pakolni magunkat? Én viszek egyet, meg akik autóval jönnek, hozhatnának, plíz.

Gabi, ha megyünk hozzátok, én inkább főznék vmit, mert a sütés nem megy...a mai keksztekercsem is elég pocsék lett, inkább nem kísérleteznék :shock: Majd egyeztetünk, ok?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Szia lányok!

Kisebbfajta horror következik, akinek érzékeny a gyomra, inkább ne olvasson tovább...

Szóval, a mai mesém tegnap kezdődött, amikor is az este hazaérő párommal közöltem, hogy a kutyáink nem ettek semmit a vacsijukból. Bevallom, sokat nem foglalkoztunk a dologgal, máskor is fordult már elő ilyen, mint ahogy az is, hogy az éhségtől megfájdult a gyomruk, teleették magukat fűvel és utána hánytak - ez a kutyáknál teljesen normális.
Reggel a kutyák még mindig nem ettek, viszont találtam igen csúnya hasmenéseket a kertben, majd az egyik elkezdett hányni, először még csak sima savat. Oké, mondom, enni kéne. Adom a kaját, nem kell nekik. Közben a párom el dolgozni. Anyu jött át úgy 10 fele, hogy elmenjünk csavarogni egyet, mivel ő sokkal tapasztaltabb nálam kutyázásban, kértem, nézze meg ő is őket. Mondta, neki nem igazán tetszenek, hívjam ki az orvost. Orvos feleségével beszélek (ő is állatorvos, csak nem praktizál, segít a férjének + neveli a 4 gyereküket), mondja, dél fele lesz a doki, majd csörögjek akkor. Oké. Párom felhív, orvos lesz délben, majd referálok. Majd az egyik kutya ismét hányt, nézem, tiszta vér az egész! Dokifeleség újra hív, kutya vért hányt, mi legyen. Semmi, figyeljem, nemsokára jön a férje. Oké. Kutya ki a kert végébe, pisil, látom, az is véres. Dokifeleség újra hív. Jó, ez már baj, akkor nem a férje jön ki, mi vigyük be a kutyákat, ebből infúzió lesz, a kutya valószínüleg babéziás (aki nem tudja, ez egy betegség, amit a kullancsok terjesztenek). Párom felhív, haza kéne jönni. Párom 35 (!) perc múlva motoron beesik, bele se merek gondolni, mennyivel jöhetett az autópályán!!! Kutyák kocsiba be, anyu ment vele. Én várok. Két óra múlva haza, kutyákban branül, holnap lehet visszamenni infúzióra megint, de ez nem babézia, a kutya nem véreset pisil, hanem véreset kakil (ismétlem, vízfolyásszerűen). Itthon itatni, figyelni, más dolgunk nincs. Azóta a kutya iszik, néha hány, de már legalább nem vért, hát, kíváncsi leszek, milyen éjszakánk lesz, és mi lesz holnap. Valószínüleg megmérgezték...

Csajok, nekünk már tényleg nem lesz olyan, hogy kicsit hátradőlhetünk, mindenki jól van, senki nem beteg, nincs kórházban, stb??? Kicsit elkeseredtem ma, annyira elegem van!!! A dokink egyébként halál jó arc, meg is mondta őszintén, mivel fogalma sincs, mi ez, annyi minden lehet a tünetek alapján, úgy csinált, mint Doktor House - beléjük vágott vagy 10 injekciót, lekezelte őket egy halom betegség ellen. Azóta ezen röhögök magamban:-)

Na, ez volt a mai panaszláda, egyébként jól vagyunk, csak ez a "mindig jön valami", ez elfelejthetne már minket!

Frusi, boldog szülinapot, így utólag is!!!

Majd jövök, most mennem kell gyerekezni!

Puszi mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Istenem, ezek a képek!!! Marci, boldog szülinapot! Bazsi, irto vagány a napszemüveg! Livi, a kalapka elbüvölö! Sziliv, Ti is nagyon helyesek vagytok!

Adri, Ildi, Vera, köszi az infokat! Ma sikerült 11-fél 6 ig aludni, és utána visszaaludt Zsombi 6-10.
Adri, értem, amit irsz! Én is erre tippelek, hogy nem eszi eléggé teli magát este, addigra már olyan fáradt, hogy nincs ereje szopizni, és én sem tudom, azért-e, mert nem jön eléggé, vagy egyszerüen már tul fáradt. Amugy azt csináltam régebben, hogy lefejt tejböl még adtam neki +100-at, de nem jellemzö, hogy sokkal tovább huzta volna. Remélem, csak felturbozza a tejemet, és ha beállt a mennyiség, akkor ujbol alszunk rendesen.

Ildi: hogy vagytok? ha tudsz, pihenj!

Gabi: azért biztos jo volt, hogy kimozdultatok otthonrol, és megértem, hogy a férjed nem akart Erik nélkül menni, hiszen ö sokkal kevesebbet látja. Én mindig megkönnyebbülök, mikor délután hazajön Apa és átveszi egy kicsit Zsombit... És asszem jobb, ha hozzászokunk, hogy ezentul sosem lesznek olyan nyugisak a nyaralásaink, pihenéseink, mint gyerek nélkül...

Méri, remélem megoldodik végre a gondod! Nagyon idegesitö lehet...

Képzeljétek ugy örülök, tegnap volt egy fellépésem, zártkörü volt, csomo szakmabelivel és egész jol sikerült. Sokkal jobban izgultam, mint eddig szoktam, mert még nem ismerem annyira a reakcioimat, hogy fáradtabban, az energiám szerte-széjjel ágazva hogyan tudok összpontositani. De talán ha agyban készülök rá már elöbb, akkor sikerül.

Én is kiegészitem majd a dokis táblázatot, ha lesz egy kis idöm!

Jo sétát csütörtökre!

Kép
hiuzka
 
 


Persela,

szegény kutyusok. hogy ilyen emberek vannak. iszonyu. jobbulást nekik, Neked meg pihenést, tudom lehetetlen...

Kép
hiuzka
 
 


Jaj, Adri, köszi hogy beraktad a mappámba a fotokat, nekem 2x is azt irta ki a gép, hogy sikertelen volt a probálkozás... Na erre most két példányban is ott viritanak Zsombi uj fényképei :-)

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Torta: nem én csináltam. Marci már kapott 2 héttel előtte tojásfehérjét és azt is bírta. Így rendeltem. Elég volt nekem a kaja a felnőtteknek. Egy családi szülinapot és ma egy babazsúrt vezényeltem le. Babazsúr: 7 gyerek, 9 felnőtt. :) Ház romokban. :)

Etető zubbony: ToysRUs-ból van, Bécsből. :(

Bukaresti képek nagyon szépek. Napszemüveget eltűri? Marci elég gyorsan leveszi.

Persela, ezt nem hiszem el. Nektek tényleg sokminden kijut. Tényleg szívből kívánom, hogy most már legyen ennek vége.

Üdv:
Vendég
 


Sziasztok!

Marci: boldog első szülinapot!

Frusi: nagyon megkésve de neked is Happy Brithday:)

Persela: szívből sajnálom a kutyusaidat, mielőbbi gyógyulást nekik + két-két simit nekik:)


Csajok: a babák tündériek, erről most jelen pillanatomban nem is tudok többet írni,mert csak írhatnám vagy öt sorban hogy milyen kis imádnivalóak:))

Adri: írtál valami helyet ahova jársz gyerekruhákat vásárolni. Ez véletlenül nem a keleti és a blaha között van, bal kéz felől egy angol turi bolt?Nem tudod szombaton nyitva vannak?

Nem lakik esetleg valaki a bosnyák tér közelében?Ha igen, nem szokott a templom környékén sétálni?Ha igen, megnézné nekem, hogy mikor van hivatali óra?
Elmentem ma egy templomban, 25 percet vártam a papra,mert ő telefonált, gyerek a kertben a babakocsiban ordított, mondom a papnak, hogy atyám mi mennénk, jövünk később, hát majdnem keresztbe lenyelt. Szóval nem volt szimpi. Jaaa. és közölte, hogy a keresztszülők meg a szülők egyszer menjünk el hozzá és hallgassunk végig egy órás beszédet, hogy mi lesz a keresztelőn, meg akármi, na hát sajna erre a keresztszülőknek nincs idejük.Próbálkozunk másnál. Szóval ha esetleg valakinek eszébe lennék az nézzen már rá a hivatali órára.
Na lépek mert kezd a Grace Klinika

UI: jahhh. nekünk eddig bevált a vichy 50es. le is kopogom.
Pussz jó éjt mindenkinek

Timi

Kép
timie
 
 


Hello!

Megérkeztünk, szuper volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem a legolcsóbb, de sok szolgáltatás van az árban. Képeket is teszek majd fel.

Rengeteget írtatok, csak az utolsó oldalt olvastam vissza. Ha lesz időm, majd pótolom a többit is, de sajna munka ügyben is lemaradásom van.

Akkor én is:
Frusi boldog szülinapot!
Marcinak is happy birthday! Hihetetlen, hogy már 1 éves. Szuper a "tolom be a tortát az arcomba" kép. :)

Séta még nekünk is beférhet. Letelepedés jó ötlet, ha megyünk viszek plédet. Én 2 órára szavazok.

A gyerkőc Vichy naptejét már megvettem, de ha kiterjeszthető más termékre is akkor engem érdekel, mert én is nagy fogyasztó vagyok.

Dokis file nálam megvan, ha küldtök kiegészítést beleteszem.

Cici ügyben még mindíg gáz van. A védőnőm kapacitál, hogy hívjak fel valamilyen szoptatós egyesületet, de nem nagyon hiszek benne. Bimbóvédő, csodakrémek garmadája, pihentetés, fejés már megvolt, nem tudom még mit ajánlhatnának. :?

És a képek:

Kép

Kép

Kép

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok!

Először is NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT MARCINAK! Hihetetlen, hogy már 1 éves lett :) És nagyon klassz a torta-evős kép :lol:

Mindenki tündéri a képeken. Olyan jó látni ennyi vidám, boldog babát.

Mi továbbra is szenvedünk a betegséggel. Bencének szegénynek taknya-nyála folyik szó szerint, az orrszívót már nagyon utálja, le kell fognom mert annyira ellenkezik én meg küzdök utána a lelkiismeretemmel, de tudom hogy muszáj, mert különben komolyabb baja lesz. Néha csak kimosom a kis orrát langyos vízzel, azt kicsit jobban viseli. Köhög és hörög, úgyhogy ma vissza is megyünk a doki bácsihoz. Én is pocsékul vagyok, és párom is kezdi a köhögést... Szóval nem túl rózsás a helyzet, nem is tudom hogy fogunk így elutazni. Éjjel 1 órát ringattam, altattam Bencét. Hajnal 3-kor felkelt nem kapott az orrán levegőt, kimostam, altattam, végül enni kellett adnom neki, csak így aludt vissza, de persze 6-kor már kukorékolt, én meg azt sem tudtam hol vagyok és érdekes módon mindig reggel vagyok nagyon rosszul :( Na mindegy, valahogy csak kigyógyulunk.

Méri szuperek a képek, Bazsi nagyon vagány ebben a napszemüvegben, én is gondolkodom, hogy veszek ilyet.

Adri hol is van az a bolt? Majd megpróbálok visszaolvasni, de ha leírnád nekem priviben nagyon megköszönném. Amúgy még én is lusta dög voltam, mert ezen a gépen nincs word át kellene mentenem a dokis fájlt a laptopomra és úgy megcsinálni de sosincs rá időm. Bence jön, megy, ma is a fejére húzta az egyik lámpát :( lett is két szép puklija :( de egyszerűen nem tudok minden egyes másodpercben ott lenni mellette. Szegénykém úgy sajnáltam :(

Holnap mi tuti nem megyünk, kereket kell cseréltetnem az autón, még mindig téli gumi van rajta :( apa sose ér rá :( meg hát az én autóm, vagy mi a fene...

Persela ez szörnyű! Kutya infúziót ismerem sajna a mi (azaz anyuék) kutyája is kapott mikor kicsi volt, sokat vittem én is a dokihoz, szegénykét. Már nem él, beteg lett nagyon és 11 évesen elpusztult :cry:

Azért a 3-ára készülök, lehet sütök sütit, de még majd egyeztessünk.

Puszi, vigyázzatok magatokra!
Ildi

Kép
mildiko
 
 


Nikike köszi :) várom a folytatást. Máris jobban érzem magam kicsit.

Judit Barnabás nagyot nőtt! És csuda aranyos ezeken a képeken! Hol vetted ezt a jó kis úszó-csodát :wink: ?

Ildi

Kép
mildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Elég hektikus az idő egy napon belül, tegnap volt hűvös, nagyon meleg és eső is, remélem csütörtökön kiegyensúlyozottabb lesz.

Judit, örülök, h jól éreztétek magatokat, gondolom szokni kell gyerekkel is, és ezek a képek! Az a tuti repülő-úszógumi van csajosabb változatban is? Én is, én is akarok. Olyan telhetetlen vagyok, nekem is kell mindenből :lol: Kamilla nem reklamál :?
És Judit, mit eszik az a gyerek???Ne mutasd meg a védőnőnek, hehe...szerintem amúgy rendjén van, h mást is kap. :lol:

Vera, sztem Marci sokkal jobban örült ennek a tortának, mintha még most is tej, tojás, glutén és persze ízmentes tortát kapott volna!Csak ámultam amikor láttam az 1 éves szülinapi torták receptjét, alig tartalmaz vmit, nehogy má' baja legyen annak a szegény gyereknek, de kinek kellene ízetlen keksz a szülinapján?! :shock:

Timi, ma nem, de vmikor a héten biztos megyek a Bosnyákra, ha addig más nem is...majd megnézem. De az az egy óra elbeszélgetés a keresztszülőkkel mnem úszható meg, többnyire arról beszél, h mi is a keresztség, hol a szülők felelőssége, és hogy mi lesz a szertartás menete. Nekünk is megvolt, megspékelve, h minket szekált a pap, h miért nem volt még templomi esküvőnk, ez nem pénz kérdése, ha Bp-n lakunk, miért ide - egy vidéki város - jöttünk megkereszteltetni, meg ilyen "érdekességek".

De igen, az az a bolt, de nem tudom, szombaton nyitva van-e. :? Feltételezem igen, mint minden más bolt is, de talán csak délig vagy 2-ig. mondjuk ez csak tipp.

kicsi Zsombornak boldog 4 hónapos szülinapocskát, és most látom, közben Barnabás is belépett a 7 hónap felettiek táborába.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Ildi, leírta Timi az előbb, nem kell privi hozzá :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok egy pár sort Perselának. Olvasva a kutyás sztorit rögtön az jutott eszembe, hogy szerintem egérmérget ehettek. Abban vérhígító van (közismert néven Syncumar). Sok folyadék, gyomorvédő (Zantac, Quamatel, Apofamotidin, de jobb lenne Nexium, Losec, Controloc) és nagyon fontos a K-vitamin (ez a Syncumar ellenszere, de lassan hat). A K-vitamin a Konakion, amit Lénának is adsz elvilag.

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Hello!

Sajnos a szuper, repülős úszúgumi szállodai felszerelés. :( Ha tudnám, hogy hol szerezhető be akkor én is azonnal lerabolnám. :)

A gyerek rozsos kiflit eszik, illetve inkább csak nyammog. Inkább érdekesnek találta, mint finomnak. Lehet, hogy gonoszság, de így legalább mi is nyugodtan meg tudtunk reggelizni. A védőnőnek mondtam, nem szólt rá semmit. Biztosan látszott rajtam, hogy jobb ha nem mondja. :)

Mit adjunk, mit ne adjunk a gyereknek témakörben én épp kezdek elsokalni. Unom, hogy mindenhol óriási HA feliratokkal vagdalkoznak, majd ugyanezt a terméket telenyomják cukorral. Védőnő szerint BIO-t adjak a gyereknek a nehézfémek miatt, meg mutassam meg, hogy hogy szoptatok valami egyesületnek, meg Sinlacot (megjegyzem, hogy émelyítően édes (lehet, hogy j), tejpépet ne, mert allergizálhat. Hát ezt már bebukta, mert már adtam neki. :))) Egyébként még egy problámámra sem volt kész, megnyugtató megoldása, és túl sok újat sem tudott mondani.
Tudom, hogy már sokszor átrágtuk magunkat ezen a témán, bocs, nekem most lett tele a hócipőm. Ezen a bolygón már minden sz..ar, és allergiát keltő, meg fertőző, meg veszélyes!!! Nemhogy hagynák az anyákat az ösztöneik szerint gyereket nevelni, etetni. Boooocs. Abbahagytam.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Megint lemaradtam két napra, és láss csodát, alig győzlek visszaolvasni titeket!!

Persela: Nagyon drukkolok a kutyáknak, remélem sikerül gyorsan felépülniük! Nektek meg kitartást hozzá, tudom milyen szörnyű érzés ez, a mi egyik kutyánk parvoban pusztult el, iszonyú volt nézni a szenvedését :cry: Aki meg megmérgez egy kutyát, azzal nem mondom, mit csinálnék....

Vichy: elvileg mindenre él, ha van konkrét dolog, hogy mit szeretnél: megkérdezem, és mondom :)

Judit: A mellbimbód sebes "csak"? ha igen, akkor: NE szoptass belőle, csak fejd, és azt add a Barninak, és kenegesd nagyon vékonyan bepanthennel, és amennyit lehet, szellőzzön. Nekem olyan sebes volt, hogy több mm vastag var volt már a seben, és így kb. három nap alatt begyógyult. de ha egyszer is szoptatsz belőle, akkor a pici feláztatja a sebet, és kezdheted előről... Nekem ezt a szopiambulancián mondták, és bevált! (én már csak végső elkeseredésemben mentem el, mert nekem se gyógyult, és négyszer begyulladt a cicim, mert ráadásul a seben befertőződött...)

Csajok, holnapi sétálás-pikniket hova tervezitek? Kérek én is infokat, elképzelhető, hogy becsatlakozunk :)

Gabi: a találkára tényleg egyeztessünk, hogy mit vigyünk, én szívesen sütök-főzök, de ha az kell, viszek inni, vagy bármit :) És még egyszer köszi a meghívást :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Hello!

Ma már sokadszor, de ez az utolsó ígérem. :)

Judit köszi a tanácsot. A mellbimbó és a bimbóudvar. Sajnos már ezt is próbáltam. A fejés nem áztatja fel, de felszakítja a sebet. Már csak azt nem próbáltam, hogy kézzel fejek. Illetve egyszer, de annyira lassú.

Judit

Kép
jud77
 
 


Egyik Judit és többiek: a Közlekedési Múzeum oldalánál van parkoló, akkor találkozzunk ott, és mivel nem írtátok, mikor, legyen megint 2 óra Jó lenne, ha hoznátok plédet, és akkor le is ülhetünk, mert ha jól számolom, ennyien sétálni egyszerre, hát, nagy ügyesség kell hozzá, de megpróbálhatjuk. :lol:

Másik Judit: én veled értek egyet, én már nem foglalkozom azzal, mit szabad és mit nem, hanem Kamin kicsit tesztelem, és ha semmi baja, hát legyen. Így jártam a babapiskóta/keksz témával, h még nem lehet, holott a Hippnek már van bébikeksze 6 hós kortól ajánlják, van benne cukor, meg búzaliszt, meg tejpor, szóval minden, amit nem lehetne, no akkor berágtam, h én meg kínosan ügyelek, h mit adok neki, és szerintem olyan unalmas ízeket ismer így csak meg, úgyhogy vettem manner piskótát, és időnként adok kamilla kezébe. Csak olvad, nem darabosan törik, egy felet csócsál csak el, viszont nagyon élvezi, öröm nézni. A sinlac szerintem is nagyon édes, de nem rossz gyümölccsel. Most kukoricapelyhet és rizst szoktam szétfőzni és azt tuningolom fel.
Barni meg gondolom pár falatot rágcsált csak el abból a kifliből, nyilván minimális ebben az adagban a tojás, liszt, és ha ezt valaki felelőtlenségnek tartja, akkor dugja a fejét homokba.

Ez pedig az én véleményem volt :lol:

Timi és azok, akik kérdezték a turki boltot: ma úgyis arra voltunk, így benéztünk. Szerintem most kicsit ki van rabolva, de ha vkinek póló vagy kising kell, az rengeteg van, nadrág szinte alig, pulcsi meg egyáltalán nincs. Mondjuk így is találtam Kaminak egy-két aranyosat, de 9-én lesz teljes árucsere, akkor vagy az után biztos több minden lesz.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Ó, még dühöngök én is, a védőnő szerint ha már ilyen babapiskótafélét akarok neki adni, akkor a Biscottit adjam: 900 Ft egy doboz!!! Hát a Manner jóval olcsóbb, volt kedvezményünk is, ekkora különbség nem lehet a 2 között :shock:

8 hóstól ajánlják a tejtermékeket, ezt még tényleg nem adtam szegény gyerekemnek. De mivel érdemes, lehet kezdeni? Adok 2-3 hetet a dolognak, akkor már eléri ezt a kort. :?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :lol: , tegnap tök üres volt a gép feltudtam vinni a hordozót, gyerek szunyokált is végig. :P
Na egy panaszáradat kedves magyar honfitársaimról:
Repülőtéren belül már megyek a kapuhoz ami a földszinten van, lift nincs van lépcső sok, és buszozni kell.Egyetelen kapu van, malév gép, budapestre.

A fiatal mendzserek, és az 40-50es üzletemberek igen bunkóak (magyarok), segitség nuku. Két lépcsőfordulón cipelem le a babakocsit, plusz tásákát, ott áll a fordulóban, de nem segitene. Igaz már rutinos vagyok, szétkapom és összecsukom a kocsit, egyikben a gyerek, másikban a kocsi, vállamon a táska.
Bezzeg a lépcső aljában a külföldi üzletemberek mind ugrottak segiteni (ők is bpre jöttek), a busznál és a gépnél szintén,csak a magyar nem. Sőt a boardingnál még be is álltak elém. Na a jegykezelőnek sem kellett több, intet, hogy menjek csak őket meg nem engedte be. :? :twisted: Ja és még jót is vigyorgott előtte, hogy beállt elém, mondván majd ő lesz az első a gépen. Komolyan mondom, csak a magyar ilyen birka. Na kipanaxkodtam magam.

Kutyusokat sajnálom, mienket is mérgezték már meg, de jól lett szerencsére, kitartást.

Bencének és szüleinek jobbulást!

Adri, Pelle: ne foglalkozz azzal mit adsz a gyereknek, már elég nagy. Ha nem volt ételalleriátok nektek akkor nem hinném, hogy pont neki lenne majd. Nekem a védőnőm a barátnőm, ő azt mondta mindent mértékkel próbáljak, figyeljem a reakcióit, és ha nincs gond adjam. Szülök is ezt mondták. Adhatom hamarabb, csak figyeljek, keveset egyen első nap,ha nincs baj másnapra akkor már adhatom neki.
Mi most a joghurtot eszük, a danonioval kezdtem, két pohárral bevágott, most 4 et is megeszik. De vettem már nestléset is, csak az jóval drágább.
Én keverem a tejpéppel is, azt is imádja.
Ugyanazt a babapiskótát veszem mint te, szintén semmi baj, és jó.
Kenyérhéjjat is evett már, kifilit is majszol. Inkább attól féltem, hogy nehogy nagy darabot egyen meg. Én nem is tudtam a gluteines mizériáról azelőtt, de hamarabb kapott mint tudtam volna.

Majd még irok, most mennem kell.

Méri

KépKép
lmarie
 
 


sziasztok lányok! a változatosság kedvéért, most mi vagyunk fasírtban apával nem kicsit, ezért is a távolmaradásom, a kedvem a béka segge alatt meg olyan semmihez sincs kedvem depim van, úgyhogy jobban jártok, ha nem jövök ide kedvet apasztani:-)))

egyedüli vigaszom, mert van ám nekem őrangyalom, akinek van kiscsengője, hogy mikor kell megsegíteni, Persela, megint pont jókor, kaptam tőle egy csomagot, House soundtrack, juhéééé:-))) ezermillió puszedli érte, köszi-köszi! :D :D :D :D :D Sominak meg másoltattam ghymest, hát valami szuper, nagyon tetszik nekünk:-)))

sajna ilyenkor engem elkap a vásárolhatnék, és elég szépen fogy a számlán a dugipénzem, ehm..

PERSELA, KUTYÁKNAK JOBBULÁST!!! DRÁGA NÉGYLÁBÚAK, GYÓGYULJATOK MEEEG! nekünk a cicáinkat kapta el a parvo, azt mondták, nem sok esély, 20 %, hogy túlélik (picik voltak), és mindkettő megmaradt, megnőtt, hála Istennek.
Mindenki, aki háziállatokat mérgez, vesszen!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Szülinaposnak heppibörszdéj, hú, nagyon nőnek a gyerekeink!! torta is szuper!!!

Rómaipartot akkor megszervezzük mindenképp!!!!!!!!!!!!!! annyira jó lesz, meglátjátok!

babakocsi: hosszú tépelődés után úgy döntöttünk, eleget szívtunk a mostani kocsival, ELADJUK szóval így sokkal több pénz jut új, könnyű kocsira, és hamár homár,akkor vennénk egy tényleg strapabíró, könnyed, kényelmes kocsit, úgyhogy előről kezdtük a vadászatot...és két perc múlva szerelem első látásra egy kocsival, Peg Perego Aria, gyönyörűűűű (meg az ára is, hogy az a nokedliszaggató:-))), nagyon szeretnék egy ilyet, ha Sominak is kényelmes, megfelel. Kb. 35 e pénzt gyűjtöttem össze így, hogy a mostani kocsit eladjuk (enélkül fele:-))), szerencsére van érdeklődő, még vicceltünk is, hogy bevállalós legyek-e vagy sem, elviszik a kocsit, nanduval el Somival a boltba, új kocsival vissza, de inkább a komótos módszert követem. Öregszem:-))))

Kajapróba: én is amondó vagyok, hogy mindenki mondd mindent, különben is minden gyerek más, én is magamtól próbálkozom, Somin tesztelgetem. persze csirkepörköltet nem adok neki azért:-))) Adri, egyik ismerősünknél láttam, hogy a gyerek a babakocsiban folyton azt a pufit (mi ennek a neve??? kb. 5 centis könnyű, súly nélkül hernyók) nyammogta:-))

Olyan jó fotók!!! Barni nagyon vagesz pasi, Elsijud, Te meg jobb, ha figyelsz, mert irtó gyorsan nőcisedik ez a kiscsaj:-))))))))) kész a csajszi tekintet:-)))

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: