Új privát üzeneted érkezett!

Babaesőben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Mindenkinek kivanok egy nagyon boldog 2012-t es azt hogy ez az ev pont olyan legyen amilyennek szeretnetek!!!! :D

Ica
volt topiklako

Kép

Kép
ica79
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok és azt, hogy a Sárkány éve hozza el minden arra vágyónak a kisbabáját!

gigibp
 
 

 
 

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
nani72
 
 


Babaesős Új Évet Kívánok Lányok!!!! :lol:

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Nani, remélem jól vagytok Izukával.

Meli, köszönöm!!!!! Most már sikerülnie kell, igen.
Lencsire vigyázz nagyon.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kalkata, köszönöm, jól vagyunk. Gyerkőc fejlődik, szedi szét a lakást, rág, tép stb...én meg pakolok és egyre többször hangzik el a : NEM SZABAD! :lol:
( mennem kéne tűűpapához...., de nem tudok a fogyásról jó híreket mondani, inkább hízom, mint fogynék) :?
puszillak.
nani72
 
 


Sziasztok!

Régi Kaális próbálkozó voltam, lombikoztam az intézetnél. Sajnos nem lett belőle baba, de a sors úgy hozta, hogy spontán sikerült Krisztián fiúnk, de valami miatt tesó várat magára.
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudjátok, hogy ilyen helyzetben lehet jelentkezni inszemre vagy lombikra?

Köszi a válaszotokat! :)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok! Új vagyok. Tudja valaki milyen hosszú mostanában a lombik várólista? Ha magadnak fizeted(támogatás nélkül) akkor is hónapokat kell várni a kezelés megkezdéséig?
manna77
Budapest
 
 


charlott, hát hogyne lehetne jelentkezni? Kérsz időpontot és mehettek is!

manna, a várólista dokifüggő. Ha fizeted, akkor rögtön kezdhetsz.
nani72
 
 


Manna,
ha kifizeted nem kell várakozni! Ha tb-s, akkor elég hosszú a várólista, legalább fél év, de lehet, hogy már több is!

gigibp
 
 


Gigi, olvastam a blogodat, bámulatos a kitartásod! Azt tudjátok, hogy így támogatás nélkül kb. mennyibe kerül a lombik mindennel együtt (injekciók, gyógyszerek...)?
manna77
Budapest
 
 


Manna,
ez attól függ, hogy mi a baj, milyen eljárások szükségesek! AHA, PICSI, ICSI stb. Mind dob rá egy lapáttal. Nem akarok hülyeséget mondani, de 6-700 ezer tuti van, alsó hangon is! De inkább több!
Mi a baj nálatok?

gigibp
 
 


Nanikám, Tűű papa már nem fogad új betegeket képzeld... :roll: de már kontrollra is nehézkes időpontot kapni, meglátjuk hétfőn sikerrel járok e...
(ünnepek alatt énis besütiztem :oops: +2kg, most azt nyögöm le )

Gigi, örülök h. olvasni tudlak.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


BÚÉK!!!

Millió drukk a háttérből!!!! Mindenkinek legalább 1 babát kívánunk erre az évre!!!!!! :D

tillidian
 
 


Kalkat, azt el se tudom képzelni,hogy 2 kilót felszedtél!!! :lol: hihetetlen!!! Sütöttél bizti finomakat.
nani72
 
 


Nani, Kalkata, én is gyógyszerezek, új bogyó, rosszullétek és +2 kg / hó és épp tegn.konzultáltam vele...

Többieknek: sok szerencsét és babaesőt!

Charlotte, emlékszem Rád! Hívd fel a Kaálit, az a tuti, de sztem mehetsz nyugodtan!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mit mondjak, én fél év alatt 5 kiló plusszal vagyok. Azóta szedem a bogyót, igaz, nem figyelek oda a ch mértékre. Valahogy nem vagyok rásarkallva a dologra. :? Nincs motiváció.
Pedig agyilag tudom, hogy csak rongálom a szervezetem....mégsincs kellő önuralmam. (megettem decemberben 3 rúd diós bejglit.....stb)
Voltál vérvételen? milyen lett? Doki mit mondott?
nani72
 
 


Babi, Nani nálam rosszullét nincs, "eufrász" bevált szerencsére, hízás sincs (csak a karácsonyi megnemállom vígaszsütik miatt). Mostanában kimondottam vágyom az ebéd utáni desszertre, mint régen évekkel ezelőtt mikor az egész kezelés elkezdődött. :? (most kezdek belefáradni már ebbe a 2008 óta tartó pm+IR-be)
Nani, legalább annyi, ha nem nagyon méred a CH-t, hogy kevesebb édességet, kérlek... :wink:
Baba, és mit mondott????

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


diéta..nem egyszerű, nem tudom kivitelezni..
2 tbl.helyett1, 3 hón.lejártával vvétel, ha nem megy, akkor kezelés abbahagyása..csak nem tudom, akkor a cisztáim és a vérz.problémáim, stb.mitől múlik el...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁtorkig vok már

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj csajok! A diéta nekem sem megy mostanság! Decemberben, amikor itthon voltam a fagyis ET után, itthon simán lement 2 kg, pedig nem is diétáztam. Aztán persze jött a Karácsony és 3 jött vissza... :(
Most meg épp mondtam a páromnak, hogy úgy érzem, mintha két nap alatt is nőtt volna a sejhajom...

gigibp
 
 


Kata: 2011 év elején már nekem is nagyon tele volt a ..., hogy 2009 óta nem történt semmi, csak a sok - sok kezelés... "nekem már minden mindegy" alapon akkor kezdtünk el orvoson kívüli segítséget keresni. Egy kicsit feladtam a baba utáni vágyat és csak azt mondtam, hogy akkor is jól fogom magam érezni a bőrőmben... és májusban megtapadt a fagyibabánk!
Szívből kívánom, hogy így alakuljon az idei éved!!!

Gigi, Viki és a többiek is mennek a drukkok, hogy idén teljesüljön végre mindenki álma!!!!

Ki számít Tű-nél újnak?? Aki már járt hozzá, csak most épp nem kell, az új lesz, vagy régi, ha megint jelentkezik??

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Drága Roni, pont minap emlegettelek, hogy már nem sok idő van vissza :))) Kívánom hogy minden a legcsodálatosabban történjen, ahogy a nagykönyvben meg van írva!!!!
Köszi a vigasztaló sorokat. Mostanában kicsit "leeresztettem" :?
(aki már valaha, akár csak 1x is volt T-nél, az már nem számít új betegnek)

Gigi, :D énis

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok!

Roni,
végre jelentkeztél! :))Már annyira vártam!
HIszen már a finisben vagy!Jajj, könnyű szülést és sok-sok boldogságot kívánok Nektek!Sokat jársz a fejemben!

Kata,
legyen úgy, ahogy Roni mondja! :wink:

Lili,
én meg mégcsak most vettem észre, hogy sikerült a kistesó???Annyira örülök!Puszi Nektek!

Minden akciózónak sok-sok drukk!

Diéta,
hát, nem egyszerű.Én most kezdtem el újra nagyon belehúzni, mert botrány, hogy mennyit híztam szülés óta!De most eldöntöttem, hogy nyárra csini anyuka leszek! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Meli,
köszönöm szépen! Igen sikerült, de őszintén csak sunyítok mert ez tényleg csoda. 2 lombikból 2 baba. Nagyon szerencsésnek érzem magam, egyetlen kívánságom van még, hogy egészséges baba legyen.

Drukkolok mindenkinek!!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili,
te mázlista vagy! Gratula a kistesóhoz!

Melikém,
mondanám, hogy kezdem veled a diétát, de egyelőre nincs hozzá lelkierőm. Annyi csak, hogy próbálok nem zabálni és elkezdtem járni tornára és spinningre!

Kata,
:D

gigibp
 
 


Lili!Szupiiiiii! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ronikám, BOLDOG NEVEDNAPJÁT! :wink:
(dr mit mondott ma?)

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Roni,
Isten éltessen!
Várunk a hírekkel!

Gigi,
értem, mire gondolsz.Én már neki akartam állni a diétának nyár végén, de nem volt meg az igazi elhatározásom.Aztán karácsonykor megfogalmazódott bennem, és január 1el neki is álltam!
Ha szeretnél majd tippeket a diétára, akkor szívesen elküldöm a napi étrendemet, mert most vezetem mit eszek, és hogy abban mennyi a CH és a kalória!
Ja, és csak úgy megjegyzem, hogy az előző ilyen nagy elhatározásom, és diétám után fogant meg Lelle!Úgyhogy Neked is hasonlókat! :wink:

Lili,
biztos, hogy nem lesz semmi gond a picivel!Szép, egészséges babácska van a pocakodba!
Puszi!

Puszi mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli,
szívesen venném, ha elküldenéd a napi étrended! Amikor csináltam, én is vezettem, hogy mit ettem egy nap. Na majd én is nagytakarítok a fejemben és ráveszem magam. De valóban úgy van, ha nincs meg az elhatározás, akkor felesleges elkezdeni, úgyis belebukunk!
Puszi

gigibp
 
 


Kata, Meli: Köszönöm a köszöntést :lol:

A szerdai vizsgálaton már "buksi simogatás" volt dokibánál, tehát azt mondta, a finisben vagyunk, szépen haladunk :D
Aztán a pénteki nst-n egy db méhösszehúzódást nem volt, de babó mocorgott ezerrel! A 7végén egy kicsit passzív volt Egyszemke, tehát lehet ez most már tényleg a "vihar előtti csendet" jelenti??? De őszintén, semmi előérzetem nincsen, pedig már jó lenne rendben kint tudni Őt!

Lili: 2:2?? Gratula a kis tesóhoz!! Tényleg mázlista vagy, de hát kell az ilyen jó "példa" is, hogy erőt, hitet adjon nekünk.

Meli: nekem is átdobhatnád a diétádat, mert 16kg pluszt vhogy le kéne dobnom nekem is nyárra!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, most regisztráltam.A segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni!

Már túl vagyok 4 inszemináción ahol nagyon jól reagáltam a clostyra(3.inszem 5 tüsző).
Tavaly volt az első lombikom ahol a 3.napi vérvételemből kiderűlt, hogy magas az FSH (11).
Long protokol volt: suprefact majd gonal+merional.Nagy nehezen lett 3 tüszőm amelyből egy meg is fogant és vissza is kaptam.
Sajnos nem sikerült.

Kihagytam pér hónapot és most kezdtük a második lombikot.

3.napi vérvételnél most FSH csak 6,2... :D tehát ez ok....viszont a pajzsmirigyemmel baj lett.A doki szerint a pajzsmirigy nyomta le az FSH-t.

A pajszmirigyre felirta a "L-Thiroxin Henning" gyógyszert, ebből szedek napi felet.

Elkezdtük megint a suprefactot de most csak menstruációig.
Mensi első napján pihi majd másnaptól merional.

Ma voltam 7.napi UH-n és a bal petefészekben egy 18 és egy 14 mm tüsző.

A dokim megint mondta, hogy sajna nem reagálok túl jól.

Felmerülr bennem, hogyha az inszemnél a clostyra jól reagáltam akkor nem lehet, hogy itt nekem nem kéne a suprefact?
Talán annyira lefolyt, hogy ez lesz???
Nem tudom.... :(

Most pénteken megyek megint UH-ra...gondolom max 2 tüsző.

Szerintetek mondanom kéne a dokinak,hogy esetleg meg kéne próbálnunk suprefact nélkül???

Olyan tanácstalan vagyok és szomorú.... :(

Válaszotokat előre is nagyon-nagyon köszönöm!

Liza
Vendég
 


Roni, csak úgy jönnek-mennek a frontok! Egyben vagytok még? :wink:

Gigi, Meli, Hajrá Csajok! Fel az életmódváltásra!!!! :)

Lili, gratu

Liza, endokrinológusnál már jártál pajzsmirigy ügyben?

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Roni, csak úgy jönnek-mennek a frontok! Egyben vagytok még? :wink:

Gigi, Meli, Hajrá Csajok! Fel az életmódváltásra!!!! :)

Lili, gratu

Liza, endokrinológusnál már jártál pajzsmirigy ügyben?

Szia!

Még nem, most kb 3 hete a Kaáliban a vérvételből derült ki.
Utána írta fel rögtön a doki a gyógyszert és azóta szedem.
Tegnap vettek megint vért, hogy lássa, hogy alakúl így, hogy szedem a gyógyszert...
Vendég
 


Szia Liza!
Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mitől lehet az, hogy a Clostyra jól reagáltál és most mégsem nőnek a tüszők! Biztos elfogja magyarázni a miértjét!
Nem vagyok pajzsmirigyes, de sztem 3 hét elég kevés idő, hogy hasson normálisan a bogyó!

Kata,
szép napokat! :)

Roni,
mizujs veled???????

gigibp
 
 


Szia Liza!
Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mitől lehet az, hogy a Clostyra jól reagáltál és most mégsem nőnek a tüszők! Biztos elfogja magyarázni a miértjét!
Nem vagyok pajzsmirigyes, de sztem 3 hét elég kevés idő, hogy hasson normálisan a bogyó!

Szia!

Már az első lombiknál kérdeztem...azt mondta nem érti Ő sem :(
Holnap reggel megyek 9.napi Uh-ra, megtudom mi lett a vérvétel eredménye.
Már összeszedtem a gondolataimat, hogy miket szeretnék tőle megkérdezni és, hogy beszéljük meg a továbbiakat mert szerintem ha csak egy tüsző lesz amit le lehet szívni akkor ugyan úgy mint az elsőnél, leállítja és a havinál rövid protokollt indít.....de meg akarom vele beszélni, hogy ok...milyen gyógyszerekkel.

De azért titkon reménykedem, hogy amiket még látott kicsiket...talán beértek azok is...talán!

Köszönöm, hogy írtál! :D
Vendég
 


Szia Liza!
Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mitől lehet az, hogy a Clostyra jól reagáltál és most mégsem nőnek a tüszők! Biztos elfogja magyarázni a miértjét!
Nem vagyok pajzsmirigyes, de sztem 3 hét elég kevés idő, hogy hasson normálisan a bogyó!

Szia!

Már az első lombiknál kérdeztem...azt mondta nem érti Ő sem :(
Holnap reggel megyek 9.napi Uh-ra, megtudom mi lett a vérvétel eredménye.
Már összeszedtem a gondolataimat, hogy miket szeretnék tőle megkérdezni és, hogy beszéljük meg a továbbiakat mert szerintem ha csak egy tüsző lesz amit le lehet szívni akkor ugyan úgy mint az elsőnél, leállítja és a havinál rövid protokollt indít.....de meg akarom vele beszélni, hogy ok...milyen gyógyszerekkel.

De azért titkon reménykedem, hogy amiket még látott kicsiket...talán beértek azok is...talán!

Köszönöm, hogy írtál! :D
Vendég
 


Szia Liza!
Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mitől lehet az, hogy a Clostyra jól reagáltál és most mégsem nőnek a tüszők! Biztos elfogja magyarázni a miértjét!
Nem vagyok pajzsmirigyes, de sztem 3 hét elég kevés idő, hogy hasson normálisan a bogyó!

Szia!

Már az első lombiknál kérdeztem...azt mondta nem érti Ő sem :(
Holnap reggel megyek 9.napi Uh-ra, megtudom mi lett a vérvétel eredménye.
Már összeszedtem a gondolataimat, hogy miket szeretnék tőle megkérdezni és, hogy beszéljük meg a továbbiakat mert szerintem ha csak egy tüsző lesz amit le lehet szívni akkor ugyan úgy mint az elsőnél, leállítja és a havinál rövid protokollt indít.....de meg akarom vele beszélni, hogy ok...milyen gyógyszerekkel.

De azért titkon reménykedem, hogy amiket még látott kicsiket...talán beértek azok is...talán!

Köszönöm, hogy írtál! :D
Vendég
 


Jézusom :shock: miért küldte el 3X a választ? :o
Vendég
 


Kata: még 2in1 vagyunk. Mai vizsgálat alapján doki jóslata, hogy még a 7végét megvárja Egyszemke. Vasárnap bent lesz az Uzsokiban, akkor ctg után megnéz ismét. Már nagyon nehéz ez a várakozás. De ami megnyugtató, hogy babó olyan aktívan mocorog a pocakban, mintha nem is a 41. héten lennénk már!
Nem szereti a telet az már tuti :lol:

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Roni, :D :D a kis Zsivány!!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Roni!
Kitartás!!!!
Nagyon sokat gondolok Rátok!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Roni híreket nem tud valaki?????
Szerintem már megszületett Egyszemke! :)))

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e itt valaki, aki Bernard Artúr dokihoz jár. Vélemények érdekelnének róla.
Köszönöm! :)
kormi76
Budapest IX. kerület
 
 


Meli, sajnos nem tudok semmit Roniról :(

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kata,
akkor nemcsak én vagyok kétségek között! :)
De biztos jól vannak!
Puszi Neked is! :D

Kormi,
én nem is merem, Krizsa dokihoz jártam!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sajna én sem tudok semmit Roniról... Remélem jól vannak és együtt a család! :D

Kormi,
én sem tudok segíteni Bernard drúrral kapcsolatban!

Puszi nektek Csajok!

gigibp
 
 


Sziasztok!
Roniékról hír??
Mindenkinek puszi és drukk!
nani72
 
 


hova lett az én hsz-em?

szval tuti babáznak már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nanikám!
Utólag is Boldogságos szülinapot Izácskának! :)))))
Sok-sok puszi Nektek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: