Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 

 
 

Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 


Sziasztok lányok!!!!

ancs25 nagyon drukkolok, szépen alakul a hcg értéked :)   Remélem így is marad!!!!  Olyan szuper, hogy legalább Neked sikerélményed van!

Normocyta, nagyon kiakadtam azon amit írtál.  TE benned volt minden reményem a köv. lombikhoz, mert tudom, hogy milyen lelkiismeretesen készültetek erre a pároddal, és tessék, elszarta a doki a kezelést.
Én tuti megtéptem volna, amilyen hülye idegbeteg vagyok.

Teljesen átérzem mi zajlik most a kis lelkedben, és csodálom a higgadtságodat!  Én sajnos nem tudok ilyen nyugodt maradni, azonnal üvöltözök ha ilyen dolog ér, hogy más hibája miatt történik  ilyen sajnálatos esemény.

DE légy kemény, ahogy eddig is voltál!!!!  És tényleg beszéld meg ezt az egészet Dévisszel, hogy mi a fenéért csinálta most ezt????????
Ragaszkodnod kell a saját elképzelésedhez, hiszen már Te is tudod, mi jó a testednek és mire reagálsz kellően!!!!!  Ne hagyd magad, én sem szoktam.

Most, hogy két hét van a kezdésig, egyre idegesebb leszek, főleg hogy ezek a dolgok így alakulnak Nálad és többieknél.

mbetty, mikor kapod végre vissza a babákat??? Meddig húzza Dévisz az időt???????

morokám, mi a helyzet????  Jobban vagy már picit??????

Puszi lányok, fel a fejjel, mert nem szabad feladnunk!!!!

Kérdés:  csajok, járt már úgy valaki rajtam kívül, hogy a hormozás következtében tele lettek a mellei cisztákkal?????????    Most let 4 db 1cm-es cisztám, és állítólag több is lesz a hormozás miatt. Ez a 4 ciszta eléggé fáj nekem, nagyon feszít és még nőni fog a situmulálás alatt.....


Dario, szívből gratulálok a babákhoz :)   Sok-sok boldogságot és jó egészséget hozzájuk!!!!!!  :)

Épp a Te és Sheil sikere miatt érzem azt, hogy tényleg nem szabad feladni :)
pipus75
 
 


Csajok, valaki segítsen, hogy hogyan kell törölni privát üziket?  kijelölöm az összesen fent és hogyan tovább? nincs törlés lehetőség, csak ha megnyitom az üzit.
tud valaki segíteni?
pipus75
 
 


mbetty: én is kaptam gonapepylt amúgy én jól stimulálható vltam egszen odáig...nos 4 db tdtak leszívni.....míg korábban 11, utána minimál gyógyszerrel 8 és akkor egyszer csak 4 marad de D. egész végigazt mondta az a lényeg h egyformán növekedjenek és erre jó agonapeptyl. Síelnek még a babák????

Normocyta: jobban megértelek mint gondolnád...szerintem váltani kell ha viatkozol vele közölni fogja h ő mondta hogy kevés tüsző lesz ...tudod a szokásos szöveg nem értem miért változatott ha az előző jól ment....talán azt gondolja ilyenkor ha új gyógyszert ad akkor talán sikeres lesz.

Pipus: nyugi tudod hogy itt nincs törvény semmire ez a mellciszta ügy azért érdekes mindenképp ellenőriztesd szülés után:)))))
Ancs drukkolok.

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


A fagyibabákra még Dévai vigyáz, múlthét szombaton kellett volna megjönnie de még mindig semmi. Terhesség kizárva, atomnegatív lett a teszt, így várunk még. Bezzeg mikor nem akartam hogy megjöjjön, megkaptam :)  Csütörtökönként még mindig nincs Apánk vagy esetleg helyette Parragi doki? Lehet, nem is baj hogy késik legalább addig sem idegesítem magam hogy felébrednek-e egyáltalán és ha igen, velünk akarnak -e lenni...   Fagyasztott embrió beültinél minden esetben AHÁ-zzák őket? Kérhetem -e ezt a módszert annak ellenére hogy nem vagyok 35 és csak a második lombikunk? Beültiig is kétnaponta UH? Volt valaki hasonló helyzetben? A fagyibébiknek is van esélyük?
mbetty2
Aszód
 
 


Normocyta, Mirrmurrka, tanulva Tőletek, sose fogom engedni ezt a "long protokollt", még jó, hogy írtatok róla mert tudatlanul én is belementem volna:(  

Normocyta, ha úgy döntesz hogy igenis, nem adjátok fel és erőd lesz a folytatáshoz, mert mi azt szeretnénk :)  (mégha én sem vagyok lelkes és bizakodó), mikor kezdhettek bele? Igaz-e hogy ennél a szurinál is kell várni 3 hónapot míg "kitisztul a szervezetből?

Ancs, hogy érzed magad? :)

Pipus, mi van máááár, hol tartasz? :) :) :)
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty, ma volt a legutolsó vérvételem, a 8 kémcsöves :(   Túléltem, bár azt mondta a nő, én vagyok a vénázók rémálma, mert képtelenség megszúrni engem, annyira nincs vénám :(

MInden eredményen full szuper, de várnom kell a mensimre, aug. 12-re várom, hogy megjöjjön és irány Dévisz.

Tök be vagyok kakkanta az egész lombikozástól, a legeslegjobban Mariann vérvételétől félek (eddig legjobb eredményünk az volt, hogy 3 szúrással talált el....)  Rettenetesen félek a vérvételtől és nagyon parázok a leszívástól is, hogy minden rendben menjen, remélem most másodjára is túlélem!!!!!!

Jó, hogy Normocyta elmesélte ezt a gonapeptyles dolgot, mert én sem fogom engedni, ha netán nálam is akarná ezt alkalmazni.

Úgy tudom mbetty, hogy fagyi babánál legalább 2 UH van, megnézik volt-e tüszőrepedés és ha kellő vastag a nyálkahártyád, akkor visszakapod a babát.
aznap délelőtt felolvasztják és ha 2 órán belül osztódik, akkor visszakaphatod őket :)

Nagyon drukkolok!!!!!!  tuti eszkimókáid lesznek, majd meglátod :)
pipus75
 
 


Pipus, szorítok nagyon :) :) :)


Végül is, ma megjött végre. Csútörtökön rendel Parragi vagy Dévai? Jó lenne ha igen mert akkor mehetnék is holnap, szabadnapos leszzek:)
mbetty2
Aszód
 
 


Mikor nekem Parragi csinálta az inszemet, akkor azt mondta, hogy Ő csütörtökön is bent van és ha gondolom, Ő akkor is megcsinálja.

Tehát elvileg lehetséges, hogy Parragi bent lesz csütörtökön, de azt nem tudom, hogy Kálmán vagy Gyöngyi is bent lesz-e, mert tudod, Ők olvasztják ki a fagyibabákat és készítik elő, hogy a pocidba kerülhessenek :)

Nagyon drukkolok mbetty!!!!!

Nekem még két hét és indulás :)))))
pipus75
 
 


Kedves Lányok :)
Mik azok a leletek amik 1 évig érvényesek ?
Mammo +UH , hepa-B , C ( bár B ellen oltva vagyok a munkám miatt ) , toxoplazma, rubeola , HIV, VDRL ( szifilisz ) ezek járnak le szeptemberben , és ugy döntöttünk hogy a szeptemberi mensimmel indulunk ujra , az kb hetedikén jön meg...gondolom azt már pont nem fogja elfogadni a Dévai...na mindegy , ha jövőhéten megjön akkor úgyis hívom hogy egyeztessük óráinkat... Meg hogy elkezdenék fogamzásgátlót szedni,ha rábólint.
Puszi mindenkinek innen Gárdonyból ;) máshogy ezt nem lehet bírni,ezt a hőséget :P
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta, én úgy tudom, minden lelet egy évig érvényes kivétel a petevezeték-átjárjatósági és a méhtükrözéses vizsgálat, azok 5 évig érvényesek. Az andrológiai vizsgálat érvényessége is csak egy év.  ANNYIRA ÖRÜLÖK HOGY ILYEN GYORSAN DÖNTÖTTÉL ÚGY, HOGY NEM ADOD FEL :)  

Pipus, izgulok ám Érted is, mennyire kemény csajok vagytok mindannyian :)
Mi elindultunk, remélem mindem okés lesz...

Mennyi esélye van a fagyibabáknak? Nekik is van?
mbetty2
Aszód
 
 


Mizu mbetty? Már vissza kaptad az iglobabákat ? Légyszi referálj
Andorlógiai lelet akkor is kell, ha a doki anno semmi kezelést nem javasolt a páromnak a hormonszintek , a spermiogrammos eredménye meg az életkora miatt?
De ugye azt jól tudom, hogy ha nem volt beültetés, akkor nem kell kivárni a 3 hónapot?
Most megjön jövöhéten és szeptember elején indulnánk...de közben az örökbebaba témában is elkezdtem kutakodni...most voltunk strandolni Gárdonyba, annyi helyes meg édi kissebb-nagyobb aprónép volt ott, hogy tudatosult bennem,hogy nem tudom elképzekni,hogy gyerek nélkül éljem azb életem...vagy így vagy őgy,de Anyuka leszek....<3
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!  Hazajöttünk a nyaralásból, de végig a lombik indulása járt az eszemben. Még 1 hét :)   És megjön :) 

Normocyta, minden lelet jó 1 évig, persze a kenet az mindig kell újból minden lombik előtt.
És valóban úgy van, ha nincs visszaültetés, akkor már a köv. hónapban lehet indulni.

Induljatok feltétlenül, ne halogaszd az időt, muszáj tovább menni a babáért, mert lesz Neked is!!!!!!!

Mbetty, visszakaptad a fagyibabákat? Mikor??? Mennyit?  Jelentkezz!!!!
pipus75
 
 


ancs25 mesélj már, mi a helyzet???? Voltál dokinál??????
pipus75
 
 


Köszönöm Pipus,remélem hogy mivel pont szeptember 1-én jön meg, így még pont el fogja fogadni az eddigi leleteket.
Mbetty megírnád hogy szedtél-e DHEA-t a mostani stimudnál? Ha jól emlékszem szép számú tüsződ nőtt :)
Nekem van még itthon belőle , gondoltam elkezdem szedni, mivel a 2.stimu alatt is szedtem és akkor lett a legtöbb sejtem , 7 db.
Én ellenőriztem a se DHEA/DHEAs szintem,természetesen míg szedtem magas volt a vérben keringő mennyiség de az a külső beviteltől van, se amikor abbahagytam szépen vissza ment a szintje ...várom a válaszod ,priviben is jöhet :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


csajok, most kaptam meg a vérvétel eredményemet és nagyon el vagyok kenődve, mert 3 hét alatt nem tudom milyen oknál fogva, de a TSH-m szinte megduplázódott, 3,97 lett.   Nagyon gáz.....  Szerintetek Apánk jöv.héten így nem áll velem szóba és nem kezdi el a stimulálást????

Hogy lehet, hogy a 3 héttel ezelőtti vérvételemnél tök jó volt a TSH?  Ez ennyit változik hétről-hétre????

A hematokritom és az MCV és We is csillagos lett, alacsony a szint, és ami még eléggé aggaszt, hogy a Prothrombin INR szintem is full alacsony lett.

Normocyta, szerinted ezek az alacsony (minimum alatt kevéssel) értékek nagyon gázosak???????

A prothrombin az nem azt jelzi, hogy hajlamos vagyok trombózisra és rögösödésre??????

pipus75
 
 


@pipus75:


Sziasztok!

Velem minden oké. Voltam a dokimnál gyógyszert iratni, nem mondott semmit a barnázásra, uh-t nem csinált mert még korai, és továbbra is itthon töltöm a napjaimat, és próbálok nem agyalni, ami annyira nem megy.
12-én kell mennem vissza a Dévaiba uh-ra. Alig várjuk. Engem beültetés után 4 héttel hivott vissza, mert szegedi vagyok. Ez akkor annyira nem is érdekelt, nem gondoltam, hogy sor kerül rá, most viszont olyan lassan telik el az a 4 hét.
A barnázásnak már több mint egy hete semmi nyoma, de még mindig parázva megyek el pisilni, hogy mit látok. Mikor múlik ez el? Remélem, az uh-n segit.
Ne nevessetek ki, de néha elbizonytalanodom, hogy valóban terhes vagyok-e, és akkor rohanok a patikába tesztért, és utána megnyugszom, mikor látom a két csikot. Amúgy egyre erősebb. Próbálok bizakodni.

Pipus: a hormonértékekhez ugyan nem értek túl profin - a PCOS-t kellett kitanulnom:) - , de az tényleg fura, hogy három hét alatt ennyit változhat a TSH.

Mormocyta: jó, hogy máris újra mentek!!!
ancs25
Szeged
 
 


Pipus,a hematokrit és mcv ( általános vörösvértest térfogat ) azért alacsony mert egy kicsit kisebbek a vvt-id az átlagosnál. De ez nem gond , főleg nőnek nem. Alacsony WE mint olyan nincs , csak vmi referencia értéket meg kell adni a laborban , de az a lényeg hogy 20-25 fölött ne legyen,ha alacsony nem számít .
A prothrombin miatt sem kell aggódni , a laboros normál értek egy számolt átlag, igaz nem tudom mennyire lett alacsony , de akkor stimu alatt és a beülti utáni hetekben szedjél Aspirin Protectet vagy ASTRIX -ot
De a TSH nem jó, én azt javaslom hogy a héten menjél el vhova megismételtetni. Szerintem csak maszekban tudod valszeg,mert a TB csak 3 havonta támogatja mert kb annyi idő alatt használ rá bármilyen terápia , de hátha tévedés ez az eredmény ... Mondjuk kicsi az esély de hátha jobb eredményt kapsz ismétlésben...én ezt tenném.
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta, nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál, Benned bíztam :)  Te már nagyon tapasztalt vagy és okosakat írsz mindenkinek :) Elmegyek másik helyre, fizetősre és megnézetem, mert nekem ez gyanús.  Nem tudom elképzelni, hogy mitől duplázódna a szint, nem történt semmi olyan.  És múltkor direkt megnézettem a T3 és T4 is a TSH-val együtt és jó volt az eredmény.... Utána járok, mert ez idegesít. Köszönöm a választ!  Kíváncsi vagyok, Dévisz mit mond majd a TSH-ra, azt fogja mondani, hogy nincs baj, jó az érték, inkább a kevesebbet vegyük figyelembe. Mikor a prolaktinom 570 volt ami magas, és rá két hétre 890, akkor is azt mondta, hogy az alacsonyabb értéket nézi, nem a magasabbat. Egy másik doki írt fel nekem bromocriptint, és azt szedtem, szépen levitte 178-ra.  Az 1 hónappal ezelőtti 3.ciklusnapon csináltatott 500 feletti (kb. 511) prolaktinra azt mondta, hogy nehogy el merjem kezdeni szedni a bromot. DE én szedtem minden este negyedet és így lement 464-re a prolaktin.
pipus75
 
 


Csak szólok akit érint hogy Apánk szabin van , mert most hívtam őket , és a Gyöngyi kérdezte hogy a Paragi is jó-e nekem. Mondtam hogy nekem mindegy ki néz be, úgyhogy holnap megyek.
Nem is baj,a P.-tol is meg tudom kérdezni amit akarok ...
Pipus ha egy hónapja jó volt a TSH akkor miért nem azt a lelete viszed?? Minek kellett másik ? Egyébként ez a szakmám , klinikai laboros vagyok egy kórházban azért tudok válaszolni ;) szóval miért nem a jobbik eredményt mutatod meg bent ? Amugy a TSH e ugyanúgy emelkedhet stresszes állapotban mint a PROLACTIN ( ezért nem is érdekli a dokit , mert hivatalosan a fél éven belüli legalacsonyabb értéket kell nézni mindig ) és mi el már ne is haragudj de te minden vagy csak nyugodt nem ;) így tuti hogy a stressz szarta el a TSH-d de szert arra a zdévai ki van hegyezve. Ha nem ő kérte hogy csinál újat egy hónapon belül akkor a régit add neki oda és ne ezt a frisset. A TSHból elég asszem fèl évente új, Szia FS- ból szokott frisset kérni az 1-3 ciklusnapit , mert Szia mérvadó a hormonok adagolásàhoz
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Bocsi telefonról irok és az AZ helyett hajlamos SZIA-t írogatni ha ugy tartja kedve :?
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta, nem Dévisz kérte az újabb TSH-t, csak én voltam baromi kíváncsi, hogy esetleg lejjebb ment-e a bromo szedése miatt. (múlt lombiknál a bromo nemcsak a prolaktint, hanem a TSH-t is levitte szépen)

Inkább nem is fogom megkérdezni a TSH-t, lapítok.

Azt nem tudod, hogy a Dévai egész augusztusban szabin lesz-e???????

Mert ugye jöv.héten kezdenék.

pipus75
 
 


normocyta, tényleg minden vagyok, csak nem nyugodt. Sajnos ilyen hülye stresszes emberke lettem :(  Mindig mindent túlaggódok, mert mindig mindent tökéletesre akarok
pipus75
 
 


Hátha Paragi szerencsét hoz :)
pipus75
 
 


Sziasztok,

Dario! Gratulálok a kicsikhez sok boldogságot és egészséget kívánok nektek.

Én még július végén felhívtam Dévait és már aug. 27.-re adott volna időpontot, de mondtam hogy ink. szeptember legyen, úgyhogy 3.-án megyünk hozzá...

A ciklus eleji vérvételem már megvan, a hiv, hepa b-c, toxo-ra még várnom kell. Közben megcsináltattam az UH-os átjárhatósági vizsgálatot, pont nyaraltunk, de ez van. Átjárható vagyok minden oldalról :) ez a vizsgálat nem tartozik a kedvencek közé, mostmár azt mondom ink. hogy elmegyek egy vérvételre :) nálam ez nagy szó! :)

Annyit mondott nekem a doki aki csinálta, hogy fogynom kellene 15-20 kg-t, mert nehezebben lehet stimulálni azt aki nagyobb tömegű és több hormon kell hozzá... úgyh. a mediterrán diétát ajánlotta...

Ti ezt a dolgot mennyire látjátok át vagy gondoljátok így? Vagy kinek mi a tapasztalata a súly és a stimu között?

szép napot

littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok Csajok! 

Pipus, ne aggodalmaskodj már, igaza van Normocytának, a legjobb lelet Apánké, a többivel meg nem érdemes ilyen mélységben foglalkozni, agyalni, az csak egy pillanatnyi érték, nekem is volt ilyen, egy rossz eredményből még nem lehet leszűrni semmi konkrétumot. 
Egy a fontos, éld túl a vérvételeket és legyen csodálatos az előtted álló kilenc hónap :) :)
Úgy izgulok Érted és nagyon szorítok, írj, ha kezdődik :)

Normocyta, az indulásos mensi előtt két héttel kezdtem el szedni a DHEÁ-t (kb. peteérés utántól), aznap, ahogy megjött és menni kelletta Dévaiba, abbahagytam. Nem mertem túlzásba esni, így gondoltam, két hét elég arra hogy segítsen viszont nagy kárt nem okozhat ilyen rövid idő alatt. És még egy segített, a talpmasszázs... Külön kértem a masszőrtől, hogy a petefészek-méh pontjait masszírozza. Így lett rekord számú petesejt.

Még egy dolog ami segíthetett, az indulós ciklus előtti ciklusban peteérésig ittam cickafarkteát, peteérés után palástfűteát, napi egy bögrével.

 Vitaminok E, D, Gravida, C, Magne B6.

Remélem lettek olyan erősek hogy fel is ébredjenek, kb. jövőhét szerdán kapjuk vissza őket. Már elkezdtük a stimut hozzá...
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok Csajok! 

Pipus, ne aggodalmaskodj már, igaza van Normocytának, a legjobb lelet Apánké, a többivel meg nem érdemes ilyen mélységben foglalkozni, agyalni, az csak egy pillanatnyi érték, nekem is volt ilyen, egy rossz eredményből még nem lehet leszűrni semmi konkrétumot. 
Egy a fontos, éld túl a vérvételeket és legyen csodálatos az előtted álló kilenc hónap :) :)
Úgy izgulok Érted és nagyon szorítok, írj, ha kezdődik :)

Normocyta, az indulásos mensi előtt két héttel kezdtem el szedni a DHEÁ-t (kb. peteérés utántól), aznap, ahogy megjött és menni kelletta Dévaiba, abbahagytam. Nem mertem túlzásba esni, így gondoltam, két hét elég arra hogy segítsen viszont nagy kárt nem okozhat ilyen rövid idő alatt. És még egy segített, a talpmasszázs... Külön kértem a masszőrtől, hogy a petefészek-méh pontjait masszírozza. Így lett rekord számú petesejt.

Még egy dolog ami segíthetett, az indulós ciklus előtti ciklusban peteérésig ittam cickafarkteát, peteérés után palástfűteát, napi egy bögrével.

 Vitaminok E, D, Gravida, C, Magne B6.

Remélem lettek olyan erősek hogy fel is ébredjenek, kb. jövőhét szerdán kapjuk vissza őket. Már elkezdtük a stimut hozzá...
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty, ez nagyon jó hír :)   Jöv.hét szerda :)
Lehet, hogy én is aznap megyek Apánkhoz :)

Bár szabin van állítólag.  Te most akkor hozzá mész vissza vagy Paragihoz??????
pipus75
 
 


Nos lányok megjöttem az intézetből, és szétb@sz az ideg
hetfő du. jött meg, a 25. napra 28-29 helyett...mivel nem volt beültetés két hete és éltünk házaséletet a beültetés helyett a múlt héten elmentem a D-hoz hogy erős alhasi görcseim vannak :( megnézett, és azt mondta elég sok sárgatestet lát a petefészkekben,akár spontán twerhesség is megindulhatott, ha megjön jöjjek kontorrlra, ha nem csináltassak tesztet...így kb ugyan olyan aggódva telt el ez a majdnem 2 hét , mert ugyanúgy izgultam hátha...
aztán megjött, de nem is akárhogy,tegnap olyan roszzul voltam, és úgy ömlött belőlem a vér, hogy 2 óránként ettem a Cataflamot
Ma vissza mentem a Paragi van,mert D szabin van. Mondtam ezeket neki, azt mondta hogy a Gonapeptyl miatt jött ,eg hamarabb, és amiatt volt ez a durva mensi ( ma már jobb) DE!!!!! Azt elfelejtette a D közölni, hogy hiába indulhatnánk szteptemberben ugyanőgy meg kell várni a 3 hónapot, mert a Gonapeptyl az össze hormonreceptorom hazavágja mondtam a Paraginak hogy már ne is haragudjon de ezut miért nem mondják el? Ez amúgy is a legpocsékabb stimum volt, és ah bezekről tutdtam volna visszautasítom
Erre azt mondta hogy ez egy protokoll, ez meg van adva az összes ilyen helyen hogy így csinálják..na inkább erre már pefogtam a szám, mert akkor mi a ferde f..szért nem csinálják NORMÁLISAN, ÚGY AHOGY KELL????? Utána megultrahangozott, mindkét petefészkembe cysta van, és a meglévő mióma mellett elkezdett nőni egy kicsi...már abba se vagyok biztos, hogy az nem -e egy elhalt terhesség, bár a teszt nega volt szóval NE ENGEDJÉTKE A GONAPEPTYLT, JOGOTOKBAN ÁLL BÁRMILYEN KEZELÉST VISSZAUTASÍTANI,ÉS A DOKINAK KÖTELESSÉGE MÁSIKAT AJÁNLANI, EZ BENNE VAN AZ EÜ TÖRVÉNYBEN.
Én azt hiszem intézetet váltok, mert elvesztettem a bizalmam ebben a hekyben.. kérdezem a kisdokit, hogy akkor szefjek fogamzásgtlót  a cystéákra? Mert tudom, hogy ezt szokták, de ez egy olyan önállótlan f..sz, hebegett-habogott, hogy majd jöjjek vissza a szepőtemberi vagy októberi mensinél, és akkor ha még megvannak a cysták akkor lehet szedni fogamzásgátlót, de az akor plustz egy hónap csúszás...hát az anyjukkal szórakozzanak, még szeremncse hogy vmi isteni szikjra miatt vettem Marvelont, úgyhogy elkezdtem szedni, hátha elsorvasztja a cystáimat, meg az se baj ha pihen a petefészkem,meg a méhnyh-ám... amúgy az is lehet hogy tegnap szétpukkant egy cysta, azért voltam olyan szarul...
ha leletmásolat kell tőlük már megszereztem az ügyvédbarátnőmtől azt a jogszabályt ami alapján tudom,hogy kötelességük biztosítanina betekintést és a másolíatot.
Várom azok jeéentkezését aki intézetet váltottak, a tapasztalatok érdekelnének privátban inkább...bocsi a hibákért, de szétvet az ideg....
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Nem szerencsés dühös csajjal vitába szállni , ezért csak csöndben annyit jegyeznék meg, hogy én ismerek gonapeptyles, Dévais, ikres mamát! Sajnos azzal tisztában kell lenni, hogy rajtunk kell kikísérleteznie a dokinak (mindegy, melyiknek), hogy nekünk mi válik be. Az egyiknek pont az hozza meg a sikert, ami a másikunknak nem használ. 
Mormocyta, nagyon sajnálom a történteket, próbáld meg kipihenni a kényszerpihenő alatt (attól még mehetsz máshova, ha úgy érzed, hogy megrendült a bizalom)!
tttnora001
 
 


Tttnora-val érték egyet. Minden ember más, így mindenkinek más stimu válik be. Amúgy én vagyok a gonapeptyles ikres mami. :D Gonapeptyles stimuval (5.naptól kaptam) 12 petesejtet szívtak le. Szóval, azért mert valakinél nem ez a megfelelő, azért más ne vesse el ezt a lehetőséget se.

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


normocyta, teljesen megértelek, de komolyan. Mikor az ember hónapokig küzd és ápolja a lelkét, hogy túlélje az előző sikertelen lombikot és talpra tudjon állni és sikerül túllépnie a kudarcon, akkor azt várja a következő alkalomtól, hogy babát kaphasson. Mindent megtesz amit csak tud, és mikor várja a pillanatot, hogy megmondják mennyi kis sejtecskéje fejlődik, arcon csapják egy nagy nullával, akkor padlót fog :( Én lehet, hogy még rosszabbul viselném, mint TE :(  Tuti :(   Erős vagyok, okos!  Gondold át mégegyszer.  Ebből is tanultál, egy életre tanultál.  Utána néztem, Győrben a Kaáliban 4 hónap most a várakozás és a BMC-ben is hosszú a várólista. Lehet, hogy Apánk most legközelebb sokkal de sokkal jobban odafigyelne Rád!!!!!! Természetesen ha úgy érzed, hogy megrendült totál a bizalmad és helyreállíthatatlan, akkor egyértelműen tovább kell menned egy másik intézménybe. ÉN CSAK ANNYIT TUDOK MONDANI, HOGY TISZTA SZÍVEMBŐL KÍVÁNOM NEKED, HOGY MIELŐBB LEGYEN EGY CSODÁLATOS BABÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos én sem bízom teljesen Déviszben, de mivel szinte egy utca választ el a rendelőtől és sajnos a munkám nem engedi meg, hogy hiányozgassak (mert Déviszhez már 3/4 7-re odamegyek és a melóból csak fél órát kések, mivel itt van a közelben, a BMC-be járva pedig órákat késnék a melóhelyről és kirúgnának) be kell érnem Vele és valamilyen szinten igen is meg ell bíznom benne, bármennyire is félek az egésztől, nincs más választásom :(

Tehát bízom benne, hogy majd most!   Most talán sikerülni fog....
pipus75
 
 


littletigrincs!

A szeptember 3-i konzi egy szerencsés nap, Sheil és Én tavaly szept. 4-én voltunk!!!  Szorítok, hogy minél hamarabb tudj indulni és csodás ajándékot kaphass az élettől!!!! Bocsi, hogy nem tudtam válaszolni, de akkor olvastam el az üzit, amikor kórházba voltam és a net,-nem volt elég jó, ezért nem válaszoltam.
Ha esetleg van kérdésed, nyugodtan kérdezz-persze, ha valakitől még nem kaptál választ rá!!!!

Normocyta: gondold át, hogy mi lenne  a legjobb döntés és ha úgy érzed VÁLTS!!!! Én is váltottam az első kettő után, és nekünk bejött Dévisz!!!! Hidd el máshol sem jobb a helyzet-(szegedi kaáli), ha rá gondolok kirázz a hideg!!!!! De valakinek az a jó!!!! Ha úgy érzed, ne menyj Dévaihoz, mert az is idegesiteni fog, hogy oda kell járnod. Nagyon gondolok rád és szorítok, hogy a saját magadnak megfelelő döntést hozd és egy óriási CSODA legyen a vége!!!! Ami a lényeg, hogy NE ADD FEL, SOHAAAAAA!!!!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat, puszilunk mindenkit! Amint tudok képet feltenni, teszek.

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Köszi Pipus :) sajna mostmár nekem is ez az egy szól a devai mellett hogy itt lakok tőlük 10 percre...
Az a helyzet hogy eü-s ként én már semmit nem várok egy orvostól se :(
Az öreggel is az a baj hogy anélkül indít kezelést hogy megbeszélné pl velem ( most csak beszéljünk rólam ).. Mert ha nem tudom mi a terv akkor mi a f@szt kérdezzek???
Vagy vegyem elő az iphonet ott előtte aztán guglizzam ki,és olvassam el? Szerintetek megvárná?? Persze hogy nem,sosincs idő ,mindig rohan..
Persze van akinek ez volt a tuti,de nekem az előző 7 sejtes short protokoll is teljesen megfelelt... Nem vagyok tenyészkanca 38 èvesen ugy hogy csak a bal petefészkem ami teljesít :evil: és mivel mi nem donor spermával hanem apa kevéske 3 M-os és rossz minőségű cuccàval dolgozunk nyilván nem fog annyi osztódni...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


...még annyi hogy miután rájöttem hogy a Devai Intézet is ugyanaz mint a többi , és az öreg is inkább a mennyiségre megy mint a minőségre , így felesleges váltani a Pipus álltal említett okok miatt ... De tartom magam ahhoz hogy akinek a Gonapeptyl szóba jön az fogadja fenttartással,mert szarból nem lehet várat építeni , szóval ha a doki lát és nem csak néz akkor látja hogy korai petefészek kimerüléssel , egy jól stimuzható petefészekkel és 10 feletti FSH-val nem fog tudni 15 sejtet kifacsarni belőlem
De ő már akkor nem emlékszik mi van mikor becsukod magad utan az ajtót...
Én az első 2 stimuból nyom nélkül jöttem ki,most van 3 cystával és egy második miómám... Ja és embrió viszont nem lett belőle ... Szóval elnézést ha dühös vagyok ,
És az hogy másnak mi a sikeres az rajtam nem segít
Én azt szűrtem le az öregnél eltöltött idő alatt hogy semmi személyre szabott metodika nincs, mindenki kapja u.azt a short protokollt , 3.4.-re kap egy Gonapeptylest, aztán lesz ami lesz . Nyilván nem adom fel és folytatom se a bizalom elveszett...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Neked is köszönöm draio :) és várjuk a képeket :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta, maximálisan igazad van és egyet értek Veled!!!!!!! 

Egyébként Én is 38 vagyok és nálunk is nagyon rossz a spermium, a párocskám már 63 éves....Iszonyat sűrget minket az idő, jó lenne ha már összejönne végre a baba és legalább pár évet örülhetne neki a párocskám.....
pipus75
 
 


Szeretném, ha most sikeres lenne a lombikom és a párom még legalább 20 évig élne!!!!!!!!!!  :)
pipus75
 
 


Dario, gratulálok a kis Oroszlánfiúkhoz, várjuk a képeket amit küldtél rendben megjött köszi.

Normocyta, nagyon sajnálom és átérzem ami történt nekünk ugyanez volt márciusban amikor 4-ből nem lett semmi megtermékenyülés, mert túl éretlen volt minden (korábban 2-ből 2 lett) Én is totál magamba zuhantam az egésztől. Gonapeptylt én egy februári stimuban kaptam, amit aztán leállítottunk, de közben mialatt nyomtam nagyon-de-nagyon vacakul voltam végig, holott semmilyen más hormongyógyszert eddig meg sem éreztem, szóval én semmiképp sem vállalom ezt többé.  (nekem is megjött töle már 2 hétre). Amúgy ez nem igaz amit Paragi mondott, mert D. egy szóval sem emlitette vagy hivatkozott rá, hogy le kell a Gonapeptylnél töle állni 3 hónapra ( a cisztáknál viszont igen) mert nekem aztán a márciusi stimuban indultunk megint. Megértem nagyon, hogy megingott a bizalmad a dokiban, mert ezért kár az idő, energia, pénz.
Pipus, Dévai amúgy csak ezen a héten lesz szabadságon, nekem azt mondta, de vsz. évvégéig folytatja ezt hogy nem dolgozik P-enkenként.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


normocyta, ha ez így van, hogy nem kell 3 hónapot kihagyni a gonapeptyl miatt, csak a ciszták miatt, akkor javaslom, hogy készülj úgy, hogy a köv. mensidnél mész vissza UH-ra és megnézeted, hogy felszívódtak-e vagy kifakadtak-e a ciszták, mert akkor tudnátok kezdeni egy újabb lombikot.

Ezt azért írom, mert nekem is volt már nagy cisztám, és valamikor a ciklusom során kifakadt, és a mensinél már nem látszott semmi az UH-on!!!!

Nézesd meg feltétlenül a köv.mensidnél!!!!!!!!!!!!!

pipus75
 
 


Normocyta, amúgy honnan tudja Paragi hogya Gonapeptyl tönkrevág minden hormonszintet nálad ? Csináltatni kell utána új vérvizsgálatokat ? Nem értem.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Azt mondta paragi, hogy mivel a Gonapeptyl blokkolja azokat a receptorokat ahova bekötődnek a hormonmolekulák ( nem ennyire részletesen, de mivel laboros vagyok ezért értettem mit beszél) így nem lehet hormont adni,mert nem használna, mert a szervezetem nem reagálna rá, amíg a receptorok magukhoz nem térnek, így azt mondta csak október 15-e után jöhetek kezdeni...mindenesetre most szedem a fogamzásgátlót 2 hónapig ( saját magam javaslatára ;) ) , aztán a majd október elején amikor viszem az új leleteket meg megyek chlamidya levételre,akkor megemlítem,hogy voltak cysta szerű képződmények a petefészkeimben. Aztán ha érdekli benéz, ha nem azt is lesz@rom...Közben meg lehet hogy megnézetem magam bent egy hüvelyi UH-on a kórházban ahol dolgozom... még nem tudom egyelőre nem tudok tisztán gondolkodni, mert nagyon bosszant a tájékoztatás ilyen szintű felületessége
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


bár igazad van amaryllis, a következő mensivel visszamegyek, az hó végén lesz, és inkább az öreggel konzultálok...a kisdoki nem a ciszták miatt mondta, hanem a gonapeptyles protokoll miatt...konkrétan nem is mondta ki hogy cysta, hanem hogy a jobb pf-ben 1 2 cm-es, a balban 2 db 2 cm cysta-szerű képződmény van az is lehet hogy a sárgatestek maradékát látta..és az új pici miómám,ami alig fél centi, az meg lehet hogy egy elhalt terhesség???
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Normocyta

Sajnálom! De tudnod kell,hogy szokták olvasni a fórumot! Csak,hogy tudjál róla!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: