Új privát üzeneted érkezett!

10.000 volt a magánrendelés, de csinált valami kenet tenyésztést, ami mindenhol 5.000 Ft.  
A szülést 70.000 pénzért vállalta + a saját szülésznője 40.000 pénz.
pipus75
 
 


pipus, minden szép lassan a helyére kerülKacsintás
Szerintem a 70+40 nem olyan vészes, és sokkal durvább összegeket is hallottam.
banya00
 
 


wow ez nem is drága :)
littletigrincs
Érd
 
 

 
 

Pipus, de joooooooo! Ezek nagyon jo hirek! :)
jasmine75
 
 


Azt nem tudtad meg véletlenül, hogy meddig kell ezt az irdatlan mennyiségű húst enni???
jasmine75
 
 


Jasmine a húst célszerű a szurik elejétől és a beültetéstől még szerintem vagy 2 hónapig.
littletigrincs
Érd
 
 


Én ha jól emlékszem, akkor a 6.hét után mertem lecsökkenteni a húsadagomat fél kg-ról napi 1 adag husira. Sokáig volt puffadt a hasam... Eleve akkora volt a hasam a teherbeeséskor, mint másnak a 3.hónapban :(
pipus75
 
 


Csajok Dévisz ugy elkezzdi a lombikot,hogy nem készült még el a rákszűrésem?
ani8603
 
 


igen, nekem is csak a leszívás előtt lett meg :)   és elkezdte :)
pipus75
 
 


Uhh, hát most lenne kedvem nyafogni egy sort... De a fél kiló az ugye nyers állapotban értendő? :)
Most pont olyan vagyok, mintha nem járnék hozzá már több, mint fél éve. Ha ezt olvasná Apu, biztos jól leteremtene! :D
jasmine75
 
 



Nem, az már kész állapotban értendő, bár én is mindig nyersen mértem 
pipus75
 
 


Helló Lányok!

Ani drága nagyon várom már, hogy talizzunk. A szerda és a péntek is OK, biztosan fel kell mennünk! A rákszűrés miatt ne aggódj, el fogja kezdeni a lombikot, nekem is hiányzott múltkor egy vizsgálat!

Banya szerintem a péntek lesz sanszos a leszívásra (legalábbis ezt érzem).....
De lehet, hogy hétfő????

Pipus a Parragi doktorúr korrekt árat mondott, Sopronban egy szülés 150 körül van, de hát nálunk minden horror áron van Jah figyu: Mikortól kell inni a vörösbort, hogy tuti legyen a nyálkahártya????? És mennyit?????

Jasmine én nyersen értem a fél kilót...de csak azért mert így kevesebbet kell megenni
Tigrincs Te mikor tudsz kezdeni????

Holnap szorítsatok, hogy tutik legyenek a tüszők!!!!!!!!!!
nicolebaby
 
 


Nicolebaby nekem kell 3 menstr. A missed ab utan, de meg az elso sem kovetkezett be, mert dec. 31.-én volt a befejezo mutet es 4-6 het az elso menstr. En aprilis majusra tippelek. Addig meg nektek drukkolok. Bocsi telorol irok ezert nincs ekezet.
littletigrincs
Érd
 
 


Niki énis várom,h találkozzunk!És nem ugy mint a legutobbi találkozásunk!Nagyon szorítok neked,és mindenki másnak!Pipuskám mikor hozod nekem a kiskönyved,hogy lepecsételjem?Ha jössz vérvételre akkor is jó.
ani8603
 
 


Sziasztok lányok!
Csak egy tippet szeretnék adni,hogy mi segíthet talán még!Méhpempő!De az igazi,nem az olcsóbb változat!Én hiszem,hogy nekem attól lett tökéletes a nyálkahártyám,és sikerült a lombikom!Az a bizonyos utolsó mensi első napjától ettem,amíg ki nem ürült az üvegecske!Borzasztó íze van,de félre tudja tenni az ember lánya az érzéseket,ha a baba a cél!:)
Érden a központban a Lidl mellett van egy gyógynövényes bolt,ott kajajeggyel is lehetett fizetni,így nekem jobb volt!(7000 ft)
Szorítok Nektek a tüszőcskék miatt,nőjenek szépen egyenletesen!Ne izguljatok,csak pozitívan!!

krinya33
 
 


Sziasztok! Nycolebaby, gondolom már úton vagy Dévisz felé, többiek pedig már ott toporogtok a hidegben :(


Javaslom mindenkinek, hogy napi 3x1 szem (3x100mg-os) E vitamint szedjen, és este 1,5 dl vörösbor minden nap a leszívásig.


 


Nekem 16mm-es nyálkahártyát csinált :)  szuperul bevált :)


 


Írjatok ám, hogy mekkorák a tüszőcskék!


 

pipus75
 
 


Sziasztok!
Ma már talált 17-est is, 12-est, 15-öst...meg azért vannak még 6-7-8-asok is.
Ma emelt az adagomon, estétől újfajta szurit kell szúrnom, clostynak vége.
A nyálkahártya 8-as, de 2 nappal ezelőtt csak 4.5 volt.
Azt mondta a drága Dévisz, hogy ha így haladunk, szerdán (hallod, nicolebaby!!!) leszívás, s ha minden ok, pénteken akár beülti
banya00
 
 


Helló Csajszik!

Huh.... hazaértem végre!!!
A tüszőim szépen növekedtek, kb. 4-5 db egyforma  van kb. 13-as méretűek de van 15-ös is és kb. 3 db 10-es a többi pedig 6-7-8. A nyálkahártya nekem is 8-as, mint neked banya!!
Azt mondta Apánk, hogy még kb. 4 db-ot akar hozzánöveszteni a többihez, hogy kb. 8 db normális legyen. Az egyik szuriadagomat nekem is megduplázta.
Hétfőn UH, de nekem nem mondott leszívási időpontot.

Pipus a boros tanácsod nagyon bevált, nekem még sohasem volt ilyen vastag a 8. napon, bár Krinya a méhpempőről már én is hallottam sok jót, nagyon kösz a tippet, remélem nálam már nem lesz rá szükség:))))
Tigrincs az egyik nagyon kedves ismerősöm azt mondta (agronómus), hogy a gyerekgyártásra a tavasz a legalkalmasabb időpont, mert a természet is akkor éled!!:))))Nagyon le akart beszélni erről a téli időszakról, de én persze nem bírtam kivárni:))))))

Mindenkinek szép 7végét és egy jó nagy adag "babaragacsot" kívánok!!!!:)))))


nicolebaby
 
 


nicolebaby, új injekciót sem kaptál? Nekem mostantól esténként cetrotide injekciót kell szúrnom, a clostyt nem kell szednem.
Ma este megyek ügyeletre, mert az elsőt szigorúan doki adhatja be, aztán várni kell a mellékhatások miatt. Valakinek volt ettől a szuritól bármilyen mellékhatása?
banya00
 
 


banya mivel nekem ez a harmadik lombikom, én már más gyógyszereket és szurikat kaptam, mint az első kettőnél. Eddig nekem is ezek voltak mint Neked Ha ügyeletre kell menned, akkor ez az első lombik...hogy kitaláltam? Ne félj a cetrotide-től, remélhetőleg nem leszel rá allergiás, nekem semmi bajom nem lett tőle.
Egy kellemetlenséget fogsz tapasztalni a beadás után, hogy lesz egy kis csípő érzés és utána nagyon viszket

Na ügyi légy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nicolebaby
 
 


Sziasztok!  SZERDA!!!! Akkor punkció, s úgy néz ki, péntek vissza

Ma már nagyon sok tüsző volt: bal oldalt vagy 15, jobb oldalt vagy 10. Ráadásul volt ott 23-as is, 20-as, 18-asok...
Azt mondták, alig bírják megszámolni. Dévisz azt mondta, van 4 nagy, sok közepes.
A nyálkahártya 11-es.
Veletek mi újság? Mindenki eltűnt hétvégére
banya00
 
 


banya, gratulálok a sok-sok tüszőcskédhez!!!  Most aztán egyed a húst, nehogy vizes legyél és ne kapd vissza a babákat!!!!!
Szorítunk Neked szerdán!

Nycolebaby is társul hozzád szerdán :)
pipus75
 
 


De jó! Ez biztos? nicolebaby pénteken még nem tudta.
Husi.... jajj, már alig bírom lenyelni. Csak rágom, rágom, rágom.... nem bírom már lenyelni

banya00
 
 


Nagyon szorítok csajok!!!Ügyesek legyetek:)
ani8603
 
 


Sziasztok! :)

Banya, gratulálok, mondtam, hogy nem lesz semmi baj, az elején még minden esetleges. Meg aztán később is, de ettől szép! :) Jó lenne már csak nosztalgiázni ezen a sok izgalmon!

Bár ha babó van, akkor onnantól kezdve úgyis végig izgulunk vagy 30-40-50 évet! 

Csajok, én ma kezdtem parázni, szerdára tervezem a tesztet. Eddig igyekeztem nem foglalkozni semmivel, de ma jelentkezett régi ismerősöm, a gyomorgörcs, ami hatalmába kerít, valahányszor a szerda reggelre gondolok. 
BÁÁÁÁÁÁ!!!

Banyus, tényleg edd a húst, én is csak leszívás után vizesedtem be!
jasmine75
 
 


Jasmine izgulunk érted.Beülti után hányadik napon vagy?Én tuti nem bírnám ki h ne teszteljek,de megértelek.
ani8603
 
 


ani8603 megelőztél. Én is ugyanezt akartam mondani és kérdezni
banya00
 
 


ani8603
 
 


Szerdán lesz a 14. nap. Az elsőnél megvártam a 3 hetet! :)
jasmine75
 
 


Amúgy pozi teszt ellenére én úgyis csak az első UH-n nyugszom majd meg, hiszen az első lombiknál is lett pozi teszt, de az UH alkalmával már lehett tudni, hogy nincs minden rendben... Tehát ha majd Dévai is gratulál, na akkor lehet igazán örülni. Ugye Pipus? :)

jasmine75
 
 


Helló Csajok!

Megjöttem....

Igen nekem is SZERDA Pipust már felhívtam telón, onnan tudja
Nekem sajna csak 4 db egyforma van kb. 23-20-as méretűek, talán még egy megnő szerdáig, de a többi már sajna nem játszik, 13-as alatt van a méretük. Nyálkahártya kb. 11-12 cm.

De mindegy, anyukám azt szokta mondani (kb. 150 cm magas), hogy a Jóisten a jóból keveset ad!!!
Jasmine, megértem a görcsöt, idegtépő egy állapot, de NYUGI!!! Beszélj csak a kicsihez és hidd el minden rendben lesz!

Figyu banya: Nálad is volt már az új doki????Nekem ő csinálta az UH-t mindkétszer!Hát.....
Remélem a punkciót és a visszaültit már Dévisz csinálja

Ani drága akkor szerda tali!!!
nicolebaby
 
 


nicolebaby, akkor szerdán együtt fogunk műttetniIgen, nálam is volt bent. Pénteken csak nézett, ma meg ő vizsgált (persze Dévisz ott volt mögötte). Nekem nem volt gond vele. Kicsit lassabban vizsgál, de alapos ő is. Majd belejön ő is. Jó a tanára!
banya00
 
 


Igen akkor szerda!!!!!!
Hát sztem nagyon lassú, már alig bírtam tartani a hátsóm
Jó a tanára az tény, ezért én Déviszt szeretném!
Csijjógós ruciban leszek, meg fogsz ismerni, fél 8-ra ott vagyunk, böködj majd meg, hogy én vagyok banya
nicolebaby
 
 


Csijjogós ruci? Ok, majd megböködlek
banya00
 
 


Csajok,nagyon nagy hajrá,számoljatok be mindenről és egyétek a hust ezerrel!Niki jelen pillanatban nem megyek szerdán,inkább pénteken.
ani8603
 
 


Lánykák, drukkolok ám ezerrel!!! :)
Az új doki szerintem még elég fiatalka a műtéshez, nem? Gondolom az UH az első lépcső...
jasmine75
 
 


Csajok, jobban be vagyok sózva miattatok, mint Ti magatok

Olyan izgi     Mintha nekem is tegnap lett volna a leszívás napja.....  jó veletek együtt izgulni :)

MIndenről tudni akarok
pipus75
 
 


Jajj csajok, olyan aranyosak vagytok, hogy így izgultok értünk!!!
Kicsit parázok (én mindig parázok valamitől ), mert még soha semmivel nem feküdtem kórházban, nem altattak... mit fogok érezni? Milyen lesz az altató injekció? Ébresztés után mi lesz?
banya00
 
 


Banyus, az altatás maga a kánaán! :))))
Egy kis szúrás, aztán szólnod kell, ha már érzel valamit. És mire válaszolnál, már táncikálnak a lámpák a plafonon és hirtelen minden olyan nyugis és klassz! Pár másodpercen belül már szundikálsz is! Az egész olyan gyors és megnyugtató, az altatástól ne félj!
jasmine75
 
 


banya, én imádtam, mikor kaptam egy kis nyugtatót az infúziómba altatás előtt (mert én annyira de annyira féltem!!!!, hogy le kellett nyugtatni   )  mert  totál beszédültem, mint mikor megiszom egy pohár vörösbort. Nagyon tuti érzés, mondtam is ott a csajoknak a műtőben, hogy hú de jó, mintha berúgtam volna
pipus75
 
 


szóval cseppet se félj az altatástól. Hamar kiütnek, semmire sem emlékszel. És az ébredés is jó és gyors volt nekem mind a kétszer. Egyből dumáltam
pipus75
 
 


 úgy beszéltek itt az altatásról, mintha csak emiatt járnátok (jártatok) ide
Tuti érzés.... Kánaán....
Már nem is olyan rémes. Köszi nektek a biztatást!!!
Kissé magabiztosabb lettem.
banya00
 
 


Helló Mindenki!

Az altatást már én is váromNagy királyság, főleg mikor megébredek Én már 3* aludtam és mindegyik alkalommal úgy keltem fel, mint Csipkerózsika az 1000 éves álmából.
Banya no para, szerintem ez a legjobb az egészben.
Jasmine az új doki bácsi nem olyan fiatal...bár a tempója egy kezdő kamaszéhoz hasonlít

Ani, Pipus, Jasmine és Mindenki szorítsatok nekünk!!!!!!!! Holnap reggel 5 órakor indulunk
nicolebaby
 
 


Na, annyira megnyugtattatok, hogy szinte már várom is az altatást

Ami nem fér a fejembe az az, hogy mi köze az altatásnak a körömlakkhoz???
Azért izzadásgátló dezodort megengedik, ugye?
Még jó, hogy nem azt mondták, semmi parfüm, semmi smink, semmi fogmosás, semmi szőrtelenítés...semmi mosdás.....
Így is pislogtam szaporán, amikor Dévisz bejelentette így: SEMMI SZEX, CSAK KEKSZ!!
banya00
 
 


Azért kérik, hogy ne legyen rajtunk körömlakk, mert ha keringési baj lép fel, akkor a körmök elszineződnek lilás-feketésre és abból az altatós azonnal látja, hogy valami baj lehet a keringésünkkel!

A dezodor mehet. Sőt én azért parfümöt is tettem magamra, jó csak a hajamra   Ja, és persze nagyon szolídan ki is sminkeltem magam

A szex, hát igen az tiltva van. Sőt Dévisz azt mondta apjukomnak, hogy addig a szomszéd nőt környékezze meg!  Mondtam is nekik, hogy olyat kapnak Tőlem mind a ketten, ha nem hagyják rögtön abba. Kiosztottam őket, hogy nekik csak egy jó kis élvezet az egész a feladatban, de mi nők tartjuk oda magunkat az Ő hibájukból, úgyhogy fogják be de gyorsan.

Erre röhögtek mint a kis hülye gyerekek
pipus75
 
 


A röhögés ismerős
Múltkor UH-n voltam, már bent volt az új doki is. Párom kint ül a beszélgetős asztalnál. Vége a vizsgálatnak, a két doki kivonul az asztalhoz, míg én magamra rángatom a nacit...
Mire kimegyek, nagy röhögés...s mit ad isten, ahogy odaérek, csönd...
Mondom: rólam volt szó, ugye? Erre Dévisz: áh, csak az élet nagy dolgairól...és mosolyognak tovább
Az a legszebb, hogy most meg már hiába kérdezem a párom, nem emlékszik, min röhögtek...vagy csak nem akar emlékezni.
Szóval palik között jó volt a hangulat.
banya00
 
 


Pipus jól beszél, én is lemosom este a körömlakkot. Mikor először mentem, még a műkörmömet is lerágtam előző este, mert én sem tudtam miért kell sima körmökkel menni!

nicolebaby
 
 


Nicolebaby, a fiatalságát nem is a korára értettem, hanem a zöldfülűségére!
HAJRÁ CSAJOK!!, úgy drukkolok, hogy csak! :))

Jól tudjátok a körömlakk dolgot! A visszaültetésnél viszont NE használjatok parfümöt, ha lehet, mert Mariann azt mondta, hogy az embrikék kifejezetten utálják a parfümöt és minden erős illatú kozmetikumot!

DRUKK ezerrel! :)
jasmine75
 
 


jasmine holnap tesztelsz?
ani8603
 
 


Sziasztok, 

ma csináltam egy clearblue-t, sajna negatív lett. :( Ma van a 14. Nap, ha lenne baba, ki kellett volna mutatnia. Lehet holnap ellövök egy más típust, de nem hiszem, hogy változik a helyzet. Csajok! Nektek megy a drukk tovább ezerrel!! :)
jasmine75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: