Új privát üzeneted érkezett!

Jasmine azért ne add fel!Nekem végig magabiztosnak tüntél és az jelent valamit.Tesztelj holnap egy 10-es teszttel!
ani8603
 
 


Csajok jelentkezzetek majd,megy a drukk ügyik legyetek és szép számocskával jeletkezzetek:)
ani8603
 
 


HAJRÁ CSAJOK!!! RAJTATOK A VILÁG SZEME   DRUKKOLUNK EZERREL!

Jasmine, tessék holnap reggel 10-es érzékenységűvel tesztelni! Az kimutatja!!!!  Sikerülnie kellett!!!!
pipus75
 
 

 
 

Elmentem a MÁV kórházba vérvételre, ma küldik email-ben az eredményt. Az majd megmondja a tutit. Mindenesetre most csak sírni tudok. :(
De nem ragasztom rátok a rossz hangulatot, legalább nektek sikerüljön, csajok! :))
jasmine75
 
 


Ne sírj!Várd meg az eredményt,nagyon szorítok!!!!!Azonnal írd meg!Lesni fogom.
ani8603
 
 


Sziasztok!  Itt vagyok, vegyes érzelmekkel...Alig bírok most mozogni, fájok... szóval lett 14 tüszőcske, aminek nagyon örültem. Aztán beszéltünk Dévisszel: hiperstimuláció..ha péntekig nem megy össze a petefészek, nincs beülti

Most ehetek holnap 1 kg husit, meg még ma min fél kilót...

Nikivel minden rendben, de majd ő is ír, ha hazaér. A hangulattal nem volt baj, nem kellett volna a végén ez a rossz hír..
Ha holnap megeszek 1 kg husit, visszamehet a petefészek nagysága?
banya00
 
 


Helló Lányok!

Na mi is hazaértünk....elfáradtam megmondom őszintén
Jasmine kérlek még ne add fel, de nagyon várom az eredményt!!!! Annyira pozitív voltál ezidáig, nem szabad sírnod és hinni kell a csodában!

Banya már a dokinál is nagyon kértelek, hogy ne roppanj össze, várnak holnapután a törpik és egy kiegyensúlyozott anyukára van szükségük. Szerintem a husimennyiség a titok nyitja, bármennyire undorodsz már tőle, meg kell enned!

10 tüszőm lett egyébként, de nekem az egy babó is tökéletesen elegendő lenne

Pipus az uram üzeni Nektek, hogy van 40 liter 95-ös dízel keverékünk jó áron eladóSzóljatok ha kell, a Tiétek féláron

nicolebaby
 
 


csajok ügyesek voltatok!!!!Zaba 1000-el!!!!
ani8603
 
 


Sziasztok!

Ani, még nem küldtek semmit.
Banyus, drukkolok, hogy visszakaphasd a kis lurkókat! Edd a husit! Ügyesek voltatok csajok! :)
jasmine75
 
 


Sziasztok!

0,1 a hcg, úgyhogy elengedhetem ezt most. Ilyenkor vissza kell menni a Dévaihoz kontrollra? Most semmi kedvem hozzá és úgysem mondana semmit......
jasmine75
 
 


Csajok, köszi a drukkot! Eszem a husit, kemény 1 kg marhahusi az adag mára....
Ja igen, 2 db petécske termékenyült meg...nem hagyhatom ott őket csak úgy, vissza kell kapnom őket!
banya00
 
 



Banya!  Ide figyelj! Nagyon kérlek most hallgass Ránk!  Egyél meg ma minimum 1 kg húst és 4 liter vizet!!!  A víz is segít összemenni a petefészkeidnek. Hús+víz a csodaszer.

2 babát vissza kell kapnod pénteken, ugyanis ha lefagyasztják, nem biztos, hogy elindul mind a kettő felolvasztás után! Érted???

Eddig is keményen be kellett volna tartanod a húsevést, ez tényleg nem vicc, most láthatod igazán!!!!

DE még segíthet, ha ma megtankolsz húsból min. 1kg-ot és vízből 4-5 litert!

És itt még nincs vége!!!  Ugyanis ha visszakapod a babákat és elindulnak és beágyazódnak, nah onnantól erősödik fel igazán a túlstimulációs folyamat, ugyanis a babák generálják a túlstimulálódást!

Tehát innentől kezdve minimum napi 70 dkg de inkább 1 kg hús! Érted?   Én már nem bírtam a végén magamban tartani a húst, visszajött de nyomtam tovább! Muszáj!  A babákért muszáj!!!!

Tessék szót fogadni

Nicolebaby imádlak!!!   És köszönöm az üzemanyag felajánlást fél áron    Ez jóóóóóóóóóóó volt tegnap

És még én vagyok a szőke :)

Férfiak

Te is egyed nekem a húst, értettél?????    És csajok, tessék drukkolni a kis bogyóknak, hogy holnapra szépen osztódjanak tovább!!!!!

Nagyon várom már, hogy bent legyenek a pocitokban :)


Jasmine, ne keseredj el akkor sem, ha nem sikerül!!!    Nekem sem jött össze a 7 inszem és az 1.lombik sem, de nem adtam fel és a 2.lombik sikerült.  És 8 év után itt a babó a pocimban!

Tessék küzdeni és bízni :)


Ani!  Mikor jön már meg, hogy kezdhess????????????????????   Forró fürdő, szex!  Gyerünk, hozd már meg a várva vártat.....   már várom, hogy együtt csináljuk végig a lombikodat :)

csajok, én ma túléltem a hülye terheléses cukorvizsgálatot.  Még ízlett is a cukros lötty, pedig sokan szidták. Úgy látszik, én édesszájú vagyok :)   fincsike volt :)


pipus75
 
 


Igenis, Pipus!

Ez igen! Szerintem korbács van a kezedben és bőrnaci rajtad
banya00
 
 


  Szadó mami vagyok     Gyepálom a családot    Áh, dehogy is, csak nagyon drukkolok ezerrel nektek!!!  Szeretném, ha átélnétek azt a csodát, amit én is átéltem és átélek minden nap
pipus75
 
 


Sziasztok Lányok!


Jasmine nagyon-nagyon sajnálom,  pedig nagyon szorítottunk érted tegnap. Tudom,  hogy milyen érzés, ezt sajnos én már 8 alkalommal átéltem és nem kívánom senkinek  Mivel te egy felelős maminak készülsz, ezért nagyon fontos, hogy a saját magad egészségével is foglalkozz, elengedhetetlen, hogy visszamenj kontrollra. Nálam a 6. sikertelenség után egy polipot talált Apánk, amivel meg kellett, hogy műtsön. Tehát nem volt elég a sorstól, hogy elvesztettem a babákat, még egy jó nagy "állatkát" is kaptam utána.

Nagyon szorítok Neked és tessék mielőbb talpraállni!

Ja és kérlek ne tűnj el a fórumról, nagyon sok erőt lehet ebből gyűjteni!!!!
nicolebaby
 
 


Nekünk egyébként 2 babóca van idáig a 10-ből. Remélem, hogy velünk maradnak és holnap visszakapom Őket!!!!

Kérlek szorítsatok!!!
nicolebaby
 
 


SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTUNK :)
pipus75
 
 


ÉN IS!!!!!!! ÉN IS!!!!!!!!
banya00
 
 


Köszi!!!!!!!!!!És nagy puszi mindenkinek!!!!!!!!!
nicolebaby
 
 


Köszi Nicolebaby :)

nem tűnök el, hiszen érdekel, mi van Veletek! Szorítok én is ezerrel!!! :)))
jasmine75
 
 


Jasmine, csatlakozom nicolebabyhez! Szerintem is menj el kontrollra! Ja és jön a tavasz, a megújulás!!! Össze fogod szedni magad és újult erővel fogsz belevágni a következő (S EGYBEN AZ UTOLSÓ, MERT EZ nEKED JÁR) kurzusba!

Lányok, szerintetek reggel 6-kor kell utrogestan? Úgy menjek UH-ra, hogy bennem van (volt, kifolyt....gusztustalanabb már nem lehetek) a kúp?
banya00
 
 


Csajok,most olvasom van 2szép sejtecskétek.Remélem holnap visszakapjátok őket!Ügyik voltatok:)

Banya,Niki ugye nyomtátok a husikat?Banya remélem neked megvolt az 1kg.

Jasmine nagyon sajnálom,de a következő sikerülni fog!Szívből kívánom neked.

Hát nekem megjött most este,ugyh lehet találkozunk
ani8603
 
 


jasmine, menj majd vissza Déviszhez!  Különben lecsesz nagyon :(

nicolebaby, banya!   Tessék sok husit enni és dédelgetni a kicsiket, amint visszakapjátok :)

nicolebaby!  Te pedig kérlek maradj a sejhajodon most 1 hétig és ne menj sehova, lakodalom...hajókázás....kirándulás.....     Próbálj otthon maradni nyugiban, ne autózz egészen a beágyazódásig.

Hidd el, sokat számít!  10 napig nem is lehetne autóba ülni beültetés után, mert a rázkódás lerázza a babucokat a nyálkahártyáról!!!!!   Bírd ki most az egyszer, jóóóóóóóóóóóóóó????

banyusz   figyúzzzzzzzz :)    sok víz, sok hús, sok pihi!   Ez a titok!!!!   Ha nem tartod be, nagyon rosszul is lehetsz.  Én pl. az elsőnél annyira felpuffadtam a sok víztől, hogy imádkoztam az életemért, nem is a terhességért.
pipus75
 
 


ani!  Most TE jössz :)    kezdődik a banzáj hétfőn :)
pipus75
 
 


Niki,banya jó volt talizni veletek ma!:) Én holnap kezdem a szurizást,szorítsatok nekem is.
ani8603
 
 


Helló Lányok!

Huh.... ez egy durva nap volt....

Ani annyira örültem, hogy újra láttalak, mostantól rajtad a világ szeme és Neked is babásodnod kell!!!!! A szorítás elindult+kapsz egy babaragacsot is!!!!


Pipus Te pedig felvillanyoztad a napunkat, nagyon jól esett, hogy meglátogattál minket
Nagyon szép kismami vagy!!!!!!!!!!!
Most ettem két szelet karajt és egy kefírt Remélem, hogy eltűnik a folyadék a hasamból, mert különben én fogom leszivattyúzni

Banyakismami csak okosan a hússal, mert már Te is mami vagy a kis négysejtessel!!!!
nicolebaby
 
 


Csacsogtunk egy jot Már várom,h ott tartsak ahol ti!Hány percet feküdtetek?És hány sejtesek a babyk?Én megettem egy mini grillcsirke felét.Megkaptam az utasítást,hogy holnaptól 40dkg hust kell ennem.Hajrá csajok mindenről számoljatok ám be
ani8603
 
 


Sziasztok! Annyira, de annyira jó volt találkozni veletek ani és pipus!!!
Végre arc is van elõttem, tudom, kinek írok. Tudjátok, ez nagy dolog, hogy bekukkantasz
egy fórumra, értékes emberekkel ismerkedsz meg, akik ismeretlenül is önzetlenül segítenek, aztán pár nap múlva személyesen is megismerkedsz velük....
Köszi csajok!!!
Ja, mâr betoltam 4 csirkecombot, amióta hazaértem... :mrgreen:
banya00
 
 


Niki, neked külön köszi a bátorítâst!
Hogy én milyen szentimemtális lettem...
banya00
 
 


Sziasztok!
Nőgyógyászati vizsgálatra mennék, és dokit keresek. Léci segítsetek!
A Dévai klinikán megbízható dokik vannak?
A vizsgálatok árairól tudna valaki irni privátba? UH tuti kell majd. A weben meg nem taáltam árakat.
Köszi
eagle
 
 


Sziasztok drága lányok!  banya, nicolebaby, annyira örültem nektek tegnap!!!!!  Olyan nagyon jó volt látni Titeket személyesen is. És Nicole, olyan jó volt, hogy megint dumcsizhattunk személyesen. Imádlak!!! Olyan vidám csaj vagy, öröm volt talizni Veled és Veled is Banyusz :)

Érzem, hogy babásak maradtok :)   tessék agyilag is már teljesen úgy kezelni magatokat, hogy anyuk vagytok és a babusok ott osztódnak a pocitokban. Beszéljetek hozzá(juk), hogy szépen osztódjanak és kellő időben tapadjanak a nyálkahártyátokhoz és maradjanak is ott még 9 hónapig , ügyesen kapaszkodjanak :)

Jó lesz, érezm :)

Ani, Te is követed a csajokat és Neked is nagyon drukkolunk. Nagyon kiváncsi vagyok, hány tüsződ lesz :)

Lányok, egyétek ám a húst és a sok folyadékot inni, mert az pedig a petefészkeket zsugorítja :)

Nagyon izgatottan várom a jövőhetet, hogy teszteljetek vasárnap egy 10-es érzékenységüvel!!!!!
pipus75
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szép reggelre ébredtem, süt a napocska
Most állok neki a bazi nagy vasárnapi ebédnek, 2 kg csirkehúsból husileves, 1 kg oldalasból sült husi, 1 kg csirkemell vadas mártásban. Desszert: Pipus féle túrókrém, őszibarackkal
Na egy menüre beugik valaki??????

Délután óriási séta a kertben!!

Ez lesz a mai menü és program, mindenkinek szép 7végét kívánok, este jövök a fórumra!!!!

Eagle: ez nagyon furcsa kérdés, mert attól függ milyen vizsgálatra lesz szükséged. Szerintem az árak az átlagosak, mint a többi nőgyógynál. A Doktorúr fantaszikus nagy tudású és szerintem a világ legjobb orvosa, de szerintem hívd fel az intézetet (ő fogja személyesen felvenni a telót) és kérdezd meg tőle ill. az időpontot!!! (várakozási időre számítsál!!)
nicolebaby
 
 


Mi a helyzet csajok?Éreztek amugy valamit?Remélem zabizzátok a husit!!!Niki remélem,nem ugrándozol sokat és pihizel!!!Nagyon szorítok nektek!Nekem már most kezd pufizni a pocakom és már érzem h nő a tüszőm,pedig még csak az elején vagyunk.

Puszi midenkinek!
ani8603
 
 


Sziasztok anyucik :)  Banya, Nicolebaby! Mit éreztek?????  Ma már elvileg 5 naposak a bogyók :)

Figyúzzatok, azért óvatosan jöjjetek-menjetek!  Nyugiban legyetek :)  Nicole! Ez főleg Rád vonatkozik.

Ha rám hallgattok, akkor Kedd délutántól Csütörtök egész napig nyugisabbak lesztek, mert kb. kedd délután várható, hogy odatapadnak a nyálkahártyátokhoz a babák :)

Ani, mindjárt Te jössz :)  Jöv.héten a te leszívásod lesz, érted izgulunk!!!!!!!!
pipus75
 
 


Sziasztok!  háááááát... én nem érzek semmi különöset. A puffadásom még mindig megvan, de a közérzetem már jobb. Tömöm a husit és a vizet magamba.
Be vagyok sz..va, mert állandóan elfelejtem, hogy vigyáznom kellene. Reggeli ébredésnél nagy nyújtózás, amikor fordulok az ágyon, akkor sem igazán vigyázok...most azon izgulok, egyáltatán ott van-e még a petécske

Ani!!! Egyed már most a sok husit, ne járj úgy, mint én!!!!!
banya00
 
 


banya, ennyire nem kell izgulni, persze hogy ott van még :)   nyugodtan nyújtózkodj, csak ne emelj nehezet, ne guggolj és ne hajolgass :)  A többi mehet :)
pipus75
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap délután óta "nyomi" vagyok!!!Ezt nem tudom megfogalmazni pontosan, de talán a kedvetlen szó rá a legpontosabb!!!Semmi haspuff, de még egy kicsi sem!!! Vasárnapról hétfőre éjjel volt egy kétperces késszúrkálás érzésem a jobb petefészkem környékén, aztán megszűnt.De tegnap este 7-kor tévénézés közben beindult, kb negyedórán keresztül. Alig mertem levegőt venni,borzasztóan furcsa, rossz érzés

Lehet ez beágyazódás???? A K. keddről szerdára éjjel mondta?????
nicolebaby
 
 


Nycole, elvileg ugye kedden délben tölti a kis bogyókád a 6.napját a leszívástól. Tehát kedd déltől fog valamikor egészen szerda hajnalig bezárólag odacuppanni a nyálkahártyádhoz.
Igazán a keddi napon azaz ma kell nyugiban lenned egész holnapig és még holnap is vigyázva mocorogj!

Csütörtökre már be kell furnia magát a nyálkahártyádba!!!

Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Banya, ez Rád is vonatkozik szó szerint!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
pipus75
 
 


Nekem a 6.betöltött napon este 11-kor cuppant oda a baba, tehát mintha neked ma este 11-kor lenne a beágyazódás...   légy résen :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
pipus75
 
 


ok pipus vigyázok, de akkor mi a fene szúrkál vasárnaptól??
nicolebaby
 
 


értettem, pipus!

Egyébként tegnap este 7-8 körül nálam is volt egy furcsa fájdalom, de csak pár másodpercig tartott... Nem is késszurka volt, inkább nyilallás.. aztán elmúlt. Most viszont tegnap óta szédelgek..az időjárás kikészít. Remélem, attól szédelgek, nem a hasűri miatt. Nekem még mindig nem múlt el a puffadás. A cickók is érzékenyek meg fájnak, de nem olyan vészesen, mint eddig.
A bal petefészkemnél, ahol tegnap a nyilallás volt, folyamatosan azóta is érzem a tompa fájdalmat, ami inkább mensihez hasonló fájdalom.
De hát azt csak jövő hét végére várom (vagyis nem várom).
banya00
 
 


Nem tudom, anno nekem is már szurkált az 5.napon, de igazán szerintem akkor tapadt oda, mikor azt a nagy szúrást éreztem...tudod....emlékszel :)

De nincs kizárva, hogy a TE babócáid, már az 5.napon fogták magukat és odatapadtak :)   Nem működik minden az előírás szerint :)   Mindenki egyéni és más :)
Miért is ne tudna odatapadni már az 5.napon, hiszen nálunk lombikosoknál ott várakoznak már a beültetéstől.

Amint kibújik a megtermékenyített petesejt a burkából (AHA-nál gyorsabban megy...), akkor máris odatapadhat :)

szorííííííííííítok :)
pipus75
 
 


ani!!! mi újság Veled???
Jasmine, hova tűntél????
banya00
 
 


banya, TE mit érzel??? Tessék beszámolni :)
pipus75
 
 


pipus, 3 üzenettel feljebb leírtam
banya00
 
 


Banya, bocsi, most látom feljebb, hogy írtál :)   ezek nagyon jó jelek :)   Ha marad a puffadás, az babát jelez :)
Én is hatalmasra puffadtam :)

Örülj a puffadásnak. A petefészek fájdalom és nyilalás pedig a növekvő sárgatesttől van. Nálam a bal oldalon volt ez a fájdalom :)   

Nagyon jó jelek ezek nálad!!!
pipus75
 
 


CSAJOK, ANNYIRA IZGULOK ÉRTETEK!!!  :)

BABÁSAK LESZTEK!!!!   AZAZ BABÁSOK VAGYTOK :)
pipus75
 
 


nálam is a bal oldalon van...jobb oldalt meg semmit nem érzek. semmi mensifájdalom, semmi nyilallás...olyan féloldalas lettem
banya00
 
 


jasmine-ról tudtok valamit??? nagyon eltűnt
banya00
 
 


Csajok pihizzetek,kismamák maradtok:)  Velem semmi én teljesen kivagyok,elgem van már várom h kikapcsoljon az agyam és énis tudjak a babocákra koncentrálni.
Banya szerintem is jo jel a pufi,Niki ne szontyolodj mert megérzik,hinni kell.Mindenkinél teljesen más ám,lehet te nem puffadsz,de ott lesben állnak h cuppanjanak:)
ani8603
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: