Új privát üzeneted érkezett!

Szitron - pénteken még nem lesz Vass doki, csak augusztus 13-tól. Szóval a fontosabb eseményekre visszajön :-)

Ma megvolt az első Menopur - hát elég furi volt az inzulinos fecskendők után az a 'vastag' beadó tű :-) Már nagyon várom a pénteket!! :-)

Remélem mindenki talál magának egy hűvös szobát ebben a hőségben!
szivi77
 
 


Szivi! Hú,akkor a Menopur nem olyan,mint a Puregon,ami patronos vékony tűs. Nem baj kitartás:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Nem, sajnos nem! :-) 3 adag port kell összekeverni 1,5 adag oldószerrel, szóval elég macerás :-) De mindegy, kibírom.
szivi77
 
 

 
 

Sziasztok!

Szivi! Nem tudod átszívni az inzulinosba? Én asszem, valahogy úgy csináltam...

Szitron! Mi újság? Érzések? Hogy tűröd a várakozást?

Itt a 32. heti pocak: Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jujj,de szépen növekszik a pocid süti:)
Nagyon csini,a ruha is:)
Köszi,egyelőre még bírom a várakozást,de ma már úgy ébredtem,hogy hűha hétfő:) hogy mit érzek? Érzékeny a cicim,mától érzem a pocim,mintha megjönne,olyan enyhe nyomást,de ennyi. Még pár nap és kiderül:))
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi!

Mikor mész tesztelni? Otthon nyomsz egy tesztet előtte?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Vérvétel pénteken lesz,de tuti addig nem bírom.a férjem már a holnappal nyaggat,de szerencsére nincs itthon teszt:) szerintem csak szerda vagy inkább csütörtök.nekem nagyon furi,hogy nem kell 2 hetet várni,atyaég ez nehéééézzzzzz:)))))
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Nekem úgy rémlik, hogy a pénteki vérvétel előtt már kedden reggel nagyon halványan pozitív volt a teszt, a 10es erősségű - persze két babával...Az jó módszer, ha nincs otthon teszt:) én is úgy álltam meg:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nekem úgy rémlik, hogy a pénteki vérvétel előtt már kedden reggel nagyon halványan pozitív volt a teszt, a 10es erősségű - persze két babával...Az jó módszer, ha nincs otthon teszt:) én is úgy álltam meg:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti,csak ugye nekem hivatalosan szombaton telik le a 2 hét, de ekkor nincs vérvétel,egy napos hátránnyal megyek,szerintem csak csütörtökön lövöm az elsőt!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Ááááááááá Süti - nagyon szép nagy pocak!! Most már tényleg hatalmas (bocsi, nem bántásképp mondom). És már 32. hét????? Anyám, már csak max. 8 hét van vissza és találkozhatsz velük .... de jó neked! :-)
Amúgy gondolkoztam azon, hogy átszívni az inzulinosba, de még nem jutottam el a megvalósításig :-)

Szitron - wow már pénteken vérvétel? :-) :wink: Nagyon drukkolok neked!! Azt mondtad amúgy, hogy hány babát kaptál vissza?

Amúgy tegnap éjjel óta iszonyatosan fáj a fejem, tuti hogy az időjárás változás miatt és nem a szuri mellékhatása. Még mindig jól bírom (bár ma reggel elvágtam az ujjam az oldószeres ampullával) és már én is nagyon várom a pénteket: vérvétel és UH! Hurrá! :-)
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Nem bántódtam meg, én is hatalmasnak érzem:) Most voltam a védőnőnél és megint ijesztgetett egy kicsit, hogy az ikreseket ált. egy hónappal előbb be szokták fektetni kórházba... meg hogy készítsem össze a kórházi cuccot...
Nekem is nagyon fájt a fejem éjjel, de bevettem egy algopyrint, tuti az időjárástól van. De azért nem bánom ezt a lehűlést:)

Ilyen balesetek engem is értek... vigyázz az ujjadra. Drukk a pénteki UH-hoz.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Mivel túl korainak tűnik nekem még a tesztelés, ezért megnéztem,hogy ti mikor teszteltetek:) pl Süti neked a transzfer után a 7-8. napon még negatív volt a teszted és a 9. Napon volt halvány pozitív. De nekem a transzfer utáni 8. Napon már vérvétel lesz! Ti mikor tesztelnétek a helyemben,mert sütiből,doriból kiindulva negatív lesz még akár holnap is a 6. Napon,sőt akár pénteken is:(
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - ne a transzfer után eltelt napokat nézd, hanem a fogantatás óta eltelt napk számát :-) Hiszen Süti 3 napos babákat kapott vissza (3+9=12). Neked 5+8=13 napon lesz vv, így csütörtökön már látszana valami szerintem.
szivi77
 
 


Hát igazad van szivi:) csütörtök talán már mutat valamit,előbb úgy sem akartam!
Te hányra mész pénteken és kihez?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Mondjuk én tuti megvárom majd a vérvételt, hacsak nem tapasztalok majd olyan tüneteket, amit idáig még soha......de most még ott nem tartunk, csak szépen lassan gondolok a jövőre :-)
9-re kell mennem Fekete dokihoz és előtte vv. szóval szerintem olyan 8.30 körül érkezünk majd.
Azt még nem mondtad, hogy hány babát kaptál vissza :-) :oops:
szivi77
 
 


Amúgy az sem baj, ha nem mondod meg, csak kíváncsiskodom :-)
szivi77
 
 


Jajj,ne haragudj:) kettőt kaptam vissza,nem titok:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Egyébként igazad van,ha megvárod a vv-t,de egy hős vagy,ha addig kibírod!!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Dehogy haragszom! 9 hónap múlva úgyis meg tudtuk volna :-) :lol:
szivi77
 
 


Sztiron: szerintem csutortok elott nem erdemes tesztelni, es a ? csutortoki negativ meg mindig nem jelent semmit.
Nekem azt mondtak a blasztok tobb HCGt termelnek ,ezert penteken mar tuti eredmenyed lesz, es a csutortok mar erosen eselyes arra, hogy mutasson valamit. En teszteltem a 12. naptol mindig :)))) en sem birtam ki......

Mi a taktikad egyebkent: fekszel nem fekszel, seta, gyerekkel jatszoterezes, vagy egyebek.

Miket szedtel, hogy erosek legyenek az embriok, volt disznohus meg Gatorade vagy mi?

Van valami tunet egyebkent, hanyinger, eresedes, vagy valami, nagyon szoritunk neked:))) es Szitron babaknak :)))))) Ikreknek orulnel?

Szivi: en is penteken mennek reggelre, de azt hiszem nem megyek el, hanem beszelek inkabb telefonon Fekete dokival, bar biztos padlot fog majd, mint ugyeletes doki.......

Szitron: szerinted Fülöpben lehet bizni, mert egy kicsit hirtelen volt egy vizsgalat utan egy ilyen diagnozis, remelem nem nezte be az endot, bar vegulis mindketten ugyanazt mondtak, marmint, hogy csokiciszta. Csak a terapias javaslatuk volt egy kisse mas :))))

Szivi: neked is mennek a drukkok pentekre, remelem sokan lesznek a nepszamlalasnal.

Suti: hat poci poziciojat es meretet elnezve, szerintem is csomagolj :)))) Azert remelem meg egy darabig szabadlabon ........ Szep nagy gorogdinnyed van, nalunk is lehet ekkorat kapni a repternel :))))

Hogy birod magad, ikres baratnom sokat fekudt az utolso hetekben, allitolag ez segit a mehnyaknak tovabb birni a terhelest.

Dolgozol meg, vagy mar keszulsz a babak erkezesere?

De izgi mindjart itt vannak suti cukibabak....

Babacska merre vagy reg hallotunk rolad, mi ujsag nalad, mikor jossz a Cirisbe.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era - de jó hogy jöttél! Hogy vagy?
Amúgy péntekre van időpontod? Vagy csak úgy ad hoc jelleggel mennél?
Nagyon köszönöm a drukkokat, most már talán valami kis feszítést érezgetek néha. De majd látjuk, hogy mennyire voltam ügyes :-)

Megint fáj a fejem..... szerintem ez most már a Menopur mellékhatása. Amúgy is fejfájós....... :-( Na mindegy, belefér - a babáért sok mindent!

Süti - hadd kérdezzem meg, hogy a bőröd hogy bírja a pocakot? Nem repedt ki? Kened valamivel?
szivi77
 
 


Szia Era! Miért mondod le az időpontot?
Figyu,én most nem tudom azt mondani neked,hogy nem bízhatsz Fülöpben, hisz neki köszönhetem a kisfiamat! Én 100%-ig bíztam benne, egyébként nekem is gyors vizsgálaton állapította meg anno az endot és a terápiát. De én azt javaslom,hogy csak akkor vágj bele a műtétbe,ha teljesen bízol benne,ha még mindig kétségeid vannak az endot és a terápiát illetően kérj ki egy 3. véleményt is! Az ÁEK-ban nagyon jó endo-centrum van,pl.

Én csak a beülti napján feküdtem szigorúan,másnap már mocorogtam lightosan lakásban,teraszon,játszottam a kisfiammal,utána naptól már kis séta, tegnap pedig már autóztam is. Ettem sok húst,ittam a Getorade-et,de nem a jó minőségű petesejtek miatt,hanem a túlstimu elkerülése végett. Iszonyatos ösztradiol szinteket produkáltam,nem us értették,hogy nem hiperstimuztam,leszívás után még 2szer 0,5liter infúziót is kaptam. Beültinél is a lelkemre kötötte Fekete doki,hogy eszem a fehérjét.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Azert, mert pentekre meglesz a mensim, Fekete doki nem latna a mehembol semmit, plusz most neki mondjam, hogy megyek mashova mutetre, o mit gondol mim van csokiciszta vagy sem? Szoval nincs kedvem ehhez az egeszhez, plusz megmondtam, hogy leallitottam a stimum, azt mondtak akkor kerjek uj idopontot a V. dokihoz, mivel ugye nem Fekete a kezelom.

Tudod huzos ez a mutet , egyreszt anyagilag, meg egyebkent is, ezert bizonytalanodtam el, de azt hiszem nem rohangalok tovabb, nezzek meg mim van, ha talnak valamit vegyek ki, ha nem akkor ugy is jo, bar sajna erzem most is a cisztat.

Mar megint elmentem vajakos asszonyhoz, masneven termeszetgyogyaszhoz, biorezonancias meresre, es o biztatott fel, hogy nekem nincs is semmi betegsegem, tokeletesen egeszseges a mehem es a tartozekai is, es ne hagyjam magam mutetni, hanem vajakoskodjam ki magambol a rosszat :)))

Mondjuk testgyertyával, amit aztan el kell egetni, azzal hogy tavozzon belolem a betegseg, meg egyeb gyogynovenyek tomeges fogyasztasaval, meg stb, erro lmar nem akarok tovabb senkit sem untatni.

Na ennek doltem mar megint be, immarom sokadszor, es hagytam ott egy rakas penzt beaterrara es villarosara.

Hat csak ennyi, ezert a bizonytalansag, ami igy leirva tudom viccesen hangzik. De most mar tenyleg nem megyek sehova, mert minden termeszetgyogyasz azt mondja, hogy egeszseges vagyok, es lam, lam mik is bujkalnak bennem.

Kifizetodo dolog ez az ezoteria, annak aki ezt csinalja mindenkeppen, lehet en is kitanulom :)))))) es hulyitem majd a jonepet jopenzert.

Meg irok egy jo kis konyvet a gyermekáldas varazslatarol ahogy Georgina tette, es adom a szupertitkos kamudumam 10.000,- forintert, na ezt peldaul az anyam rendlte meg, de mar tovabb is passzoltuk a neten, igy legalabb nem buktunk olyan nagyot rajta.

Na megyek mert keso van, egyebkent ahogy ezt a sok marhasagot leirtam, mar magam is jot derultem rajta.

Szivi: mindjart itt a pentek, hajra, hajra, az nem baj ha meg nem feszit, van meg boven ido a leszivasig, nekem akkora lett a petefeszkem mint egy teniszlabda a vegere.
erikam75
Budaörs
 
 


Era - ne legyen rossz érzésed a természetgyógyászattal szemben! Igenis hatnak a gyógymódok, viszont az kerül sok időbe, hogy mindenki megtalálja a sajátját. És ugye ehhez kell egy jó természetgyógyász :-)
Engem nem untatsz - természetgyógyásznak készülök, szeptemberben fogok vizsgázni :-)

Szitron - az első babával is így csináltad a beültetés utáni pihenési időszakot? Én még nem tudom, hogy hogy lesz, az tuti, hogy 2 hét betegszabin leszek....... csak azt nem tudom, hogy mennyit feküdjek....

Tegnap este amúgy már éreztem a feszítést, most azon kezdtem el aggódni, hogy nehogy idő előtt repedjenek meg a tüszők.
Már mindjárt péntek! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Írtam választ, de elszállt!

Szitron! Jujj... már a célegyenesben vagy! Csináltál tesztet? Drukkolok nagyon! Valakinek már meg kell nyitnia itt a babaesőt!

Szivi! A feszítés-nem feszítés miatt ne izgulj, nekem az előtte való napon feszített, aznap nem, azt hittem, tuti elszálltak, de persze nem.
Kérdezted, hogy a bőröm hogy van, az köszöni szépen egyenlőre jól. Bár Szakács doktor szerint még ne kezdjek el örülni, mert bármikor jöhet a repedés, akár szülés előtt 1 nappal is:) Kenem egy spéci olajjal, ha éppen nincs 40 fok, mert akkor semmit nem bírtam elviselni. De ez jórészt genetika, az anyukám sem lett csíkos és a húgom sem, remélem követem a példájukat.

Era! Egyetértek, a természetgyógyászati dolgok közül nehéz kiválasztani, hogy mi használ és mi nem, de soha nem tudhatjuk, mi lesz az a pici eltérés, ami meghozza a sikert!
Azért remélem, hogy a babák még maradnak egy darabig odabent, mert még elég picikék, 1800 grammosak.

Ölelés és drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron - mi újság? Gyere, várunk nagyon!

Süti - köszi a kommentet, ez ma be is igazolódott. Reggel megint nem éreztem a feszítést, erre annyian vannak (magamhoz képest), mint még soha! :-)
Az én anyukámnak sem repedt meg a hasa, viszont nekem már kislánykoromban (12 évesen) kirepedt a fenekemen a bőr, így ezért picit aggódok, de én is kenni fogom majd.

Szóval: megvolt reggel a vérvétel, UH: 4 mm mnyh, jobb oldalon egyetlenke (8mm), bal oldalon meg vagy 5-6 másik 6-8 mm közötti!!! :-) Ez tök jó hír most nekem! :-) :D
Nagyon örülök, megy tovább a szuri és hétfőn megnézzük megint :-)
szivi77
 
 


Ja, Süti - persze, hogy maradnak még bent a babák picit, de az 1800 gr az már nem semmi!! :-)
szivi77
 
 


Szivi,ez jó hír!!!! Növeszkesd csak őket szépen tovább,lehet,hogy 1 hét és már punkció,innen már pörögnek az események:) szorítok!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Kép ma reggel:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


ÉLJEN! :-) :D

Követlek, ígérem!! :-)
szivi77
 
 


Éljen-éljen-éljen!

Szipi-szupi!

Nagyon kiváncsi vagyok, hány babát takarnak ezek a csíkok:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron :)))))

Igy kell ezt csinalni, hajra, hajra. Lehet hogy ket baboca is bujkal benned?

Gratulalok
erikam75
Budaörs
 
 


Mindenkinek köszönöm a drukkokat,a gratulációt:))))
Nemrég hívott doktor bácsi Hcg:150!! Egy hét múlva uh,akkor kiderül,de érzésem szerint egy baba lesz:)
Iszonyatosan örülök,minden porcikám remegett miközben a teszt eredményét mentem leolvasni, aztán a hcg-szintet várni,most meg az uh-t,elkezdődött a mókuskerék az izgalmak és aggódások terén:))

Szivi!! Tudom,hogy kb 2 hét múlva neked gratulálunk:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - dejó-dejó!!! :-) Annyira örülök Nektek!! :-) Amikor mész 1 hét múlva, akkor már lesz szívhang? 17-én mész? Nekem akkor lesz punkció a tervek szerint! :-) :D

Még mindig madarat lehetne velem fogadni, bár a fejem fájdogál (de nem annyira, hogy gyógyszert kellene bevennem), úgyhogy én ezt könyvelem el mellékhatásnak.

Era - végül lemondtad a tegnapi időpontot? Neked is mindjárt itt a 19-e, ugye ekkorra van tervezve a műtéted?
szivi77
 
 


Szitron!

Nagyon szuper! Örülök, hogy végre újra beindul a babaözön! :lol:

Sütikém!

Nagyon cuki a hasad! Ilyen jó helyen még biztosan kibírják jópár hétig bent a kicsik!

:lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes köszi:)

Szivi! Igen,17-én megyek,bár csak hétfőn tudok bejelentkezni. Azt nem tudom,hogy lesz-e már szívpulzáció,mert a kisfiammal egy héttel később volt az első uh,akkor már volt:),de hátha:)
Az nagyon jó,hogy ilyen pozitív vagy,maradjon is így,mert rengeteget számít!!! Drukkolok a hétfői uh-hoz!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Agnyes! Köszi:) Elvesztettem a fonalat... Nálatok most mi a helyzet?

Szivi! Hajrá-hajrá!

Szitron! szerintem is, ezen az UH-n még csak petezsák fog látszani... de hát minden így kezdődik:) Annyira örülök, hogy sikerült!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, gyors helyzetjelentés: 4 egyforma tüsző és 2 kisebb, 9 mm a mnyh. Ösztradiol OK, ma is volt vérvétel, szerdán ismét megnézzük az állást.
Szerintem kevéske a 4, de hát ez van.........
Remélem Ti jól vagytok, nekem ülni már egy picit kényelmetlen :-) :D
szivi77
 
 


Szivi! Hát nem sok a 4 tüsző,de ha szép egyformák,érettek és jó minősègűek,akkor bőven elég lesz!!!!!!! Még 4 babára is:)))
Nyugi,minden rendben lesz:) MekkOrák,lesz pénteken leszívás?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Hát nem, de én ennek is örülök :-) Az egyedül álló (jobb oldalon) 16-os, a bal oldalon lévők (3 db) 11-12 mm, és van két 9-es.
Igen, lesz punkció pénteken, ezt mondta Vass doki :-)
szivi77
 
 


Szivi!

Drukkolok péntekre, hogy gyönyörűségesek legyenek a sejtecskék! :wink:

Velem semmi, csak spontánkodás van, jövő héten viszem az eredményeim a mensmentisbe.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes - nagyon kösziiii!! :-)
Mi volt a múltkori természetgyógyászattal? Vagy lehet nem az volt, de valami varázslás-féle. Elmentél?
szivi77
 
 


Szivi,ha ilyen szép a méretük,akkor tényleg pénteken lesz:) Nagyon drukkolok,remélem még pozitív vagy:) Hihetetlen nem,hogy 1hét kb. És màr a pocidban lesznek a babák:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Süti! Köszi:) Aranyos vagy,hogy így örülsz:) én is nagyon,de már jó lenne,ha péntek lenne!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Szitron! Mindjárt itt a péntek!

Szivi! Igaza van Szitronnak, ebből akár 4 baba is lehet:) Nekem 5-öt szívtak le, 4-et tudtak azonnal megszúrni, 1-et még tovább érleltek, de az nem lett jó. Ebből a 4-ből lett két nagyon-nagyon szép és két nagyon szép embrió... és most pedig itt rugdos két baba:) Szóval, elég ez a mennyiség!

Agnyes! Kiváncsi leszek a mensmentisre! Majd jelentkezz!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok - köszi a biztatást! Ma egy kicsit pesszimistább vagyok, mert nem érzem annyira a feszítést, mint tegnap. De Vass doki megnyugtatott, hogy a Suprefact nem hagyja megrepedni őket, úgyhogy próbálok erre gondolni :-)
szivi77
 
 


Így van... a második lombiknál a leszívásnál a barátnőmmel voltunk egy szobában, neki családi barát Vass doki. Ott nyafogtunk mindketten, hogy már nem érezzük a feszítést, tuti megrepedtek a tüszők. Vass doki elvitte UH-ra a barátnőmet, hogy bebizonyítsa neki, hogy minden OK. Utána széles mosollyal jöttek vissza és közölték velem is, hogy no para. Nagyon vicces volt, utólag jót röhögtünk az egészen.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok - és valóban: nálam is megvannak még!! :-) :D Amúgy meg reggel a klinika felé az autóban azon gondolkoztam, hogy a múltkori 3 cm-es cisztát meg egyáltalán nem éreztem :-) :D

A helyzet: pénteken punkció!!! :-) 4 normál és 2 kicsi tüszővel vágunk neki, ma már kaptam reggel Menopurt, este Suprefact és 2 Ovitrelle :D Holnap meg szabadnapos leszek a szurik terén :-)

Nagyon izgiiiiiiii :-)

Ti hogy vagytok?
szivi77
 
 


Szivi! Nagyon szuper,drukkolok ezerrel péntekre a szép sejtekért!!!!! Sima IVF lesz vagy ICSI?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: