Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is Dr.Balogh-hoz járok és ajánlottam a barátnőmnek aki 2 hete meg is szült nála. Csak annyit mondott,hogy álom volt a szülés és mindent a doki csinált nem a szülésznő.
(Nem is volt neki választott szülésznője.)Utána is körültekíntően látta el és végig barátságos,kedves volt.
Remélem,hogy mindenkinek ilyen jó élményei lesznek Balogh doktorral kapcsolatban !

Jó szülést:Jucusmamus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Fülöp doki rendel-e sima SZTK-ás rendelőben is és lehet-e úgy menni hozzá, hogy területileg nem oda tartozom?
Ha igen, akkor hol és mikor rendel? Köszönöm! Kép
Menta
menta
 
 


Menta

Bocsi, hogy csak most, de nagyon vacak a gépem, kész csoda hogy szörnyen lassan, idetalált úgy hogy csak gyorsan neked írok .

Dr.Fülöp Tamás
Praxis rendelő, Bartók Béla út 92-94. IV. em. 20.
Rendelés: szerda de., csütörtök du.
Előjegyzés : délutánonként és szerda de.
telefon: 06 1 385 8495

Tudom a mobil számát is, de szerintem az olyan végszükség volt, előjegyezni úgy sem tud, de magánban szívesen megírom.
Van UH, két dimenziós és 3D-is.
Felveszik ha kell, kazettára CD-re DVD-re úgy tudom, nem olcsó de szuper élmény ,nem emlékszem hogy Helenával voltatok e, én örülök hogy a harmadik gyerkőcönél már volt ilyen.

Szerintem rendel az SZTK-ás rendelőben is, legalább is Napocsnál még így volt, akkor hétfő délelőttönként ő volt az biztos, a kórház melletti rendelőbe, gőzöm sincs melyik utca.

Hogy mehetsz- e hozzá ha nem hozzá tartozol így, azt nem tudom, én a magánba jártam, de mivel gondom volt oda mentem hozzá egy alkalommal, mert nem akartam várni innen tudom hogy rendel ott is.

Szülésznőt szeretnél választani?
Szerintem nagyon jó, én nem bántam meg, a Fantha Zsuzsánál szültem, ha még egyszer szülnék is ezt a párost választanám, egymást is jól megértik, és engem is igyekeztek.
Ha gondolod az ő mobil számát is elküldöm majd, még az elején jársz de időben kell szülésznőt is választani, mert lehetséges hogy nem tud vállalni, úgy hogy félidőig jó eldönteni.

Remélem el megy ez az írás!

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 

 
 

Sziasztok!
Angel, köszi a továbbiakat, nem úgy értettem, hogy a magánbetegeivel foglalkozzon többet, hanem azzal biztatom magam, hogy ha az embert látta már néhányszor, talán elnézőbb, hogy szülni mer nála... :-))
Szülésznőt szeretnék választani, de még nemigen találkoztam velük, mert a múltkori előadáson csak egy volt, és neki sem értettem a nevét. Majd megyek Kismamaklubra, hátha ott több szerencsém lesz.
Van valakinek valami tippje jó Szent Imrés szülésznővel kapcsolatban?
Köszi a jókívánságokat, én is remélem, hogy jó lesz a még hátralévő négy hónap, eddig hál Istennek minden rendben.
Sziasztok!
Panna
pannae
 
 


Sziasztok,én is nagy "rajongója" vagyok a Balogh dokinak.
Én azért a maszek rendelésről nem mondhatom el hogy nem kell várni.
Sajnos mindig többen vannak mint kellene, és nem egyszer 1 órát kell várni mire bekerülök, amivel még nincs is akkora baj -bár néha bosszantó -, de hely nem mindig van,hisz ide az apukák meg néha még gyerekek is jönnek.

De ez is csak azt mutatja hogy jó doki. Nyilván ha lézengenének az emberek, az azt jelentené hogy nem igazán jó a doki. (most nem az ifjan végzettekre gondolok akiknek még nincs beindult rendelésük)
Zsuzsa
 


Sziasztok!

Én Molnár Gabi szülésznőt ajánlom, nagyon sokat segített, ha nem lett volna ott, kiugrom az ablakon. Nekem 4kg/57-es volt a lányom, és csak egy icipicit kellett vágni, hála neki. Nagyon odafigyelt végig, és dicsért, pedig nagyon kivetkőztem magamból a fájdalom miatt.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
Valaki kerdezte, hogy vajon mit fogok szolni a hallottakhoz.Oszinten szolva en meg voltam elegedve a Bardoczyval, osszesen csak igazolast szerettem volna szerezni.Nem fogom lecserelni!Nekem ugy tunt, hogy komolyan foglalkozik a betegeivel es nagyon reszletesen elmagyaraz mindent.Remelem hamarosan meglesz a kivant eredmeny is,egy baba.
Koszonom a hozzaszolasokat!
Evi
Névtelen
 


Sziasztok!

Nem tudom,van e mas Gabi nevu szulészno,de ha nincs,akkor én is Molnar Gabinal szultem.Nem valasztott volt,o dolgozott akkor éppen.Kép
Nagyon tudom ajanlani én is,mert nagyon segitokész és kedves.
Megkérdezte kérek e inni,hozott vizet.Felajanlotta,hogy kiulhetek az agy szélére,ha gondolom.Kiultem,de ugy rosszabb volt,igy segitett viszafekudni.Masszirozta a derekamat,adott vizes borogatast,mert épp arra vagytam.A borotvalast meg se éreztem.Szoval tényleg nagyon aranyos volt.KépEs engem is dicsért,ez sok erot adott elviselni a fajasokat!

Edit
edith16
 
 


Sziasztok,

Holnap el szeretnék menni a kismamaklubba. Úgy tudom keddenként van 18-tól. Meg tudnátok mondani, hogy pontosan hol?
Köszönöm.
Titkos
titkos524
 
 


Titkos,
feljebb írtam már arról, hogy Kismamaklub minden hónap 2. CSÜTÖRTÖKÖN van 17.00 órától F ép. 1.em. Tanácsterem. Holnap előadás lesz a csecsemősökkel és gyermekorvosokkal.

Evi,
Hajrá babaügyben Kép

Évica
Évica
 
 


Szia Angel!
Nagyon sajnalom, hogy ilyen rossz elmenyed volt a Barna doktorral!
Es tudod annak a dokinak a nevet, akar a csaszarmetszest vegezte? Kivancsi lennek, ki volt ilyen kedves, aki a szules utan is igy torodott veled.
E.
E
 


Sziasztok!
Én is a Balogh dokihoz járok és én is csak pozitívan tudok szólni róla. Decemberben fogok szülni és szeretném megkérdezni tőletek, hogy van-e a Szent Imrében szüléselőkészítő tanfolyam? És mi is az tulképpen? Megmutatják a kórházat is, vagy csak előadás? Mennyibe kerül? Milyen hosszú? Stb.
A Kismama klubban miről van szó?
Köszi.
M.
M
 


Sziasztok,

nem nagyon volt idom eddig, pedig tortent egy-ket erdekes dolog, amikor visszamentem a Balogh dokihoz.

Az UH talalt egy haematomat a mehemben, pont a baba felett. Ezt a doki ugy ertelmezte, hogy tuti elegtelen a hormonhaztatasom es felirt egy gyogyszert, hormont. Mondtam neki, hogy szoptatok meg es asztmas vagyok. Erre az volt a valasza, hogy "De sok baja van maganak!" Kép
De azert csak nyugodtan szedjem a tablattakat, egyik sem kizaro ok, max a tejem megy el...

Kivaltottam (1400 Ft volt) es elolvastam a papirt. Kizaro okok : terhesseg (kiveve lombik illetve fenyegeto veteles ; en nem gorcsolok, nem verzek ...), szoptatas ... es meg 100 mas. Asztma eseten csak akkor szedheto, ha az orvos gondos merlegeles utan ugy dont...
Ha tenyleg a hormonhaztartasommal ven gond, talan egy vervizsgalatot megert volna a dolog, nem? Foleg az elozmenyekkel.

Na, elmentem a gyerekorvoshoz, aki azt mondta, be ne szedjem, csak ha azonnal elvalasztom a lanyomat.
Felhivtam a tudogyogyaszomta, o is azt mondta, hogy be ne szedjem, biztos van mas megoldas is. Mert ez nem az.

ezekutan masik dokit keresek, azt hiszem... Nem mentem vissza hozza. Pedig elsore szimpatikusnak tunt es a hozzaszolasok alapjan jonak tartottam. Ugy latszik, nem nagyon szereti a problemas eseteket. Az en esetemben mindenkeppen feluletes volt. Viszont a gyerekorvosunk ajanlott valakit a Szent Istvan korhazban. Sajnos meg nem sikerult idopontot egyeztetnem vele, de probalkozom.

Meg nem adtam fel teljesen, hoyg ebben a korhazban szulok, mert szinte itt van a sarkon, de ez mar a masodik rossz elmenyem. Az elso egy ugyeleti eset volt..

macsek
matsek
 
 


Hú Macsek ez tényleg rossz élmény! Természetesen megértelek, a helyedben valószínűleg én is így tennék. (Nekem az allergiámra mondta, hogy csak szedjem nyugodtan a gyógyszeremet, hiába kérdeztem, hogy biztosan nem árt-e, mert azt minden nap kell szedni és akkor az én babóm még csak 2 hónapos volt és tudtam, hogy 3 hónapos koráig semmilyen gyógyszert nem szabad bevenni. Ezt a tanácsát speciel én sem fogadtam meg, mert az allergológusom is megtiltotta. Ennek ellenére azóta nem volt hasonló tapasztalatom.)
Sok szerencsét kívánok a dokikereséshez, én a Bálint dokikról hallottam még jókat.
M.
M
 


Angel
Vajda Róbert elhagyta a terepet. Állítólag Schöpf-Méreiben van, de rendelni csak magánban rendel.

Balogh doki mikor rendel az SZTK-ban? Aszem én is elnézek hozzá

dec8
dec8
 
 


Dec8,

en egy pentek reggel es egy kedd reggel (8-12) voltam nala. De az van kirva az ajtora, hogy a rendeles hetente valtozik. Kép

macsek
matsek
 
 


Dec 8, Sőt ha nem vagy kerületi nem nagyon szereti ha odamennek a betegek.

Ezt még régebben mondta ott egy nővér, hogy sztk-ba inkább csak kerületiek járjanak, ne terheljék az amúgy is terhelt rendelőt más kerületiek is.
Névtelen
 


macsek

ez szomorú, amit írtál...Kép a helyedben énis váltanék...
Nálam pont ellenkező eset volt...a háziorvosom írt fel a terhességem alatt vérnyomáscsökkentőt, hogy szedjem...Erre elmentem Balogh dokihoz, hogy kikérjem a véleményét és mondta, hogy azonnal dobjam ki a kukába, eszembe se jusson bevenni...nekem abszolút pozitív tapasztalatom volt/van vele...

Barbi
DBarbi
 


Névtelen
Én bejelentett lakcímem szerint a XI. ker-ben lakom. És 5 éve járok a rendelőbe, csak a Vajda dokihoz, aki most elment onnan, és a magánrendelése nekem kicsit drága lenne (én nem is vagyok most terhes, csak gyógyszert kellene feliratnom)

dec8
dec8
 
 


Sziasztok!
Köszi az infót dec8 tudtam,hogy elment én nagyon sajnálom így válaszolok E kérdésére Ő volt az az orvos aki végezte a császármetszést és nagyon nagyon rendes volt velem!
Ezért gondolkozom azon,hogy utána megyek mert hát sok mindent láttam az alatt a 2 hétben,amit ebbe a kórházba töltöttem.
Angel
 


Szia Angel!
Csak arra tippeltem, hogy valamelyik Balint doktor lehetett, oket ismertem meg ilyennek, amit leirtal. En Balint Sandornal szultem nemreg, o nagyon profi orvos es emberileg is nagyon megszerettem. A fiat, a Balint Balazst szinten nagyon tudom neked javasolni, o is nagyon-nagyon kedves: a szobatarsam szult nala, nem is volt a fogadott orvosa, csak epp ugyeletes volt, amikor szult es igy is minden nap meglatogatta a szobaban, erdeklodott es beszelgetett. Jo tanacsokat is tudott adni, vigasztalt, amikor nem akart szopni a kisbabam, o is 3 gyerek apja.
nekem egyebkent jo tapasztalataim voltak a korhazban, leszamitva a kajat es a korhazi ágyat, amire alig birtam fel es letapaszkodni.
E.
E
 


Sziasztok!

Jaja, a kórházi ágy az elég gáz volt Kép Az enyémet nem lehetett rögzíteni, gurult mindenfelé és baromi magas volt....fájó gátsebbel nagy öröm volt rámászni Kép
Igen, a kaja is hagyott némi kívánnivalót maga után Kép

Barbi
DBarbi
 


Angel
Én a Vajdához járok rengeteg ideje. Volt "vele" egy petefészek cisztám, meg tavaly szept.-ben született a kislányom nála. Nagyon rendes volt, végig nagyon odafigyelt ránk (még a férjem munkahelyére is bejárt megkérdezni hogy vagyok, a közelben lakik), nem voltam egyszerű eset.
Ha kell a magán rendelése száma szólj

Barbi
Én epés diétát kértem (súlyos betegség), de nem kaptam, úgyhogy nem is ettem benn Kép

dec8
dec8
 
 


dec8,

oh, én csak a síma kajáról beszélek....Kép mondjuk a rokonság ilyen esetben szerintem mindenkit ellát Kép
Nálam ott kezdődött, hogy a remekül lezárt kórházi edényt ki sem bírtam nyitni :DDD Egyszer megeröltettem magam, mert kiszagoltam a gyümilevest...leszenvedtem a tetejét a tálkának és melegvizet találtam pár kisdarabka almával. A leveseket megettem, mindegyik melegvíz volt....csakmert folyadék Kép

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok lányok ! Én 4 éve voltam a Bardóczy doktor páciense, akkor egy petef.cisztával kezelt
( Baross u.-i klinikán) és maximálisan elégedett voltam vele, a fentebb leírtak miatt is. Szóval , most pedig már nagy erőkkel "dolgozunk" egy kisbabán a férjemmel, és szeretnék szintén a B. dokihoz kerülni,a terhesség alatt is. Azt szeretném kérdezni attól aki ismeri a mostani hely(zet)ét, hogy hol található most ő, mivel a kórházban ha jól tudom, nem rendel,viszont a klinikán sem, Ti pedig ebben a rovatban emlegetitek. Gondolom valahol magánban ? És pl. terhesség alatti UH-ra / egyéb vizsgálatok, vérvétel,stb. hová jártok ? Köszi, Orsi
Névtelen
 


Szia Orsi,

Bardóczy dr. a Budai Egészségközpontban (XII.ker Nagy Jenő u. 8.)rendel hétfőn és szerdán du. 2-8-ig, csütörtökön de. 8-2-ig (20 perces turnusokbanKép). Bejelentkezni hozzá a 489-52-00-ás számon lehet.
Én október közepén fogok szülni nála itt a Szent Imrében, mert szüléseket és műtéteket itt vezet ill. végez. UH-ra a Bártfai u-ba járok, ott van rendelő, vérvételre a lakóhelyemen lévő SZTK-ba. Persze szerintem, ha bejelentkeztem volna a lakóhelyem szerinti SZTK-ba hivatalosan is, akkor biztosan mehetnék oda is UH-ra. De akkor még plusz oda is járogathatnék rendszeresen a védőnőn és dokin (és vérvételeken) kívül...
Kívánom, hogy mielőbb köszönthessünk itt babával a pocakodbanKép
Évica
Évica
 
 


Szia E!
A Bálintokkal nekem is volt szerencsém találkozni igaz párszor jártak felém de tényleg nagyon emberiek voltak!

Szia dec8!
Örülök,hogy találtam valakit aki a Vajda dokihoz járt és jó véleménnyel van róla!
Hanyadik kerületben van a magán rendelője?
Még egy kérdés árat tudsz mondani?
Köszi sziasztok
Angel
 


Sziasztok !

Bocs , ha mar egy kicsit off a tema, de eddig szabadsagon voltam es most tudtam az elmult ket het termeset vegigolvasni.
Szoval, mar regota olvasgatlak Titeket, sot annak idejen, amikor a keruletbe koltoztem a topik alapjan valasztottam ki az orvosomat, Dr. Balogh Tibort. Eddig en is meg voltam vele elegedve, pontosabban mivel semmi komoly problemam nem volt eddig, igy azon kivul hogy emberileg tenyleg szimpatikus, kedves (habar a humoros oldalarol, amit Barbi ir, nem volt alkalmam megismerni, de lehet hogy csak en nem vagyok neki szimpi, vagy mindig akkor megyek, amikor rossz napja van :-)) nem tudok rola tobbet.
Viszont amit Macsek irt, attol egy kicsit megijedtem, hiszen egy orvosnal az emberiesseg mellett ugyanilyen fontos, hogy szakmailag milyen, hogyan kezeli a problemas eseteket. Meg tudna azert valaki nyugtatni, hogy Macsek esete csak kivetel volt es hogy a nehezebb ugyekben is azert ugyanolyan korultekinto es figyelmes, mint a szuleseknel ? Esetleg van valaki, akit meddoseggel kezelt ?

Manka
Manka
 


Szia Manka!

Sajnos én nem tudok Neked mit mondani....én könnyű eset voltam, síma terhességgel és síma szüléssel. A humoros oldala nálam is csak szüléskor nyilvánult meg, és az alatt a pár nap alatt, mikor bejött hozzánk.
Az SZTK rendelésén másképp viselkedik....
A magánon nemtudom hogy, még nem voltam Kép Lehet, hogy majd megnézem Kép

Remélem mások tudnak Neked segíteni!

Barbi
DBarbi
 


Angel
Vajda rendelője a Jászai Mari tér mellett van, de árat nem tudok én sosem voltam nála magánba. vagyis amikor voltam nem kért pénzt (varratszedés). De ha gondolod megírom a rendelő telefonját (ha megtalálom ) magánba. címem a profilomban.

Üdv
dec8
dec8
 
 


Köszönöm Évica a gyors válaszodat ! És pláne jó hallani hogy a doki(nk) még mindig ilyen emberi maradt, orvosként meg gondolom, hogy az évek alatt úgyis csak "tanulhatott", úgyhogy biztos hogy nála szeretnék szülni is. A kórházat már megnézegettem (bár inkább csak kívűlről). Igaz hogy a szülészet az új részen van?
Egyébként most olvastam vmelyik pletykalapban, hogy a Kóós J. lánya is itt fog szülni....
Sziasztok, Orsi
Névtelen
 


Sziasztok!

Akit érdekel: szeptember 17.-én nyílt nap lesz a Szent Imre Kórházban.
Névtelen
 


Szia Orsi!

Igen, igaz, a szülészet új, és nagyon klassz Kép Mint egy szálloda!

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mit jelent a nyílt nap egy kórházban?
Köszi!
Névtelen
 


Sziasztok lányok
Én a Szent Imrében szültem kétszer is, mindkettőt a dr Holba Sándor és Fantha Zsuzsa kettősnél és nagyon szuperek voltak. Emberségesek, nem sürgettek és most ikreket várok, őket is náluk fogom szülni. Bátran ajánlom mindenkinek.
Egyébként ha kéri az ember én úgy tudom megbeszélés után nyílt napon kívül is körül lehet nézni a Szent Imrében.
Krisztike
 


Sziasztok!
Most olvasgattam vissza a topicot és láttam, hogy többen érdeklődtek Rákóczi prof-fal kapcsolatban. Nekik már késői válasz, de hátha valakit érdekel. Rövid szüléstörténet:
Mint fentebb írtam én a Holba doktornál szültem a Fantha Zsuzsa szülésznő segítségével. Az első szülés sajnos nem indult be spontán a magzatvíz elfolyása után, így oxitocinra volt szükség. Szépen tágultam 4,5 ujjig, a doki rendszeresen bejött megvizsgálni ( kedvesen, nem tolakodóan, ottvolt de mégis úgy éreztük a férjemmel, hogy ketten vagyunk ), a szülésznő is sokat segített, támogatott, még szendvicset is hozott, az akkor már eléggé elalélt férjemnek ( pedig nem választott szülésznő volt, véletlen kerültünk hozzá ). Utána kiderült, hogy gyermekem feje nem igazán akar kiférni. Ekkor az orvosom, nem azt mondta, hogy gyerünk császár, hanem félretéve minden szakmai hiúságot, tanácsot kért több dokitól is ( akkor bosszantott, hogy a kórház összes orvosa engem "macerál", ma már hálás vagyok érte). Miután senki nem tudott okos lenni, lehívták a szülőszobára a profot ( akkor már szinte biztosnak látszott a császár ). Ő rendkívül kedvesen mondott valamiket ( ki tudott rá odafigyelni - de miután én melegebb tájakra küldtem ( baromira fájt már minden )akkor is kedves maradt )és csinált valamit( ez fájt csak igazán ), majd azt mondta, ha 15 percen belül nincs meg a baba, akkor tényleg császár. És lássanak csodát meglett. A szülés után még visszajött, megdicsért, gratulált, egyszóval tök rendi volt. Aki azon gondolkodik, hogy hozzá menjen szülni én bátran tudom ajánlani. Hozzáteszem, hogy ugyanez vonatkozik a Holba doktorra is.
Krisztike
 


Nekem a terhességem alatt voltak gondjaim. A dokim (a Vajda) a végén kicsit kiakadt tőlem. A 28 héten elszállt az epém a 30-on majdnem megszültem az epegörcsök miatt, majd a 36-on elszállt a jobb vesém is. Akkor felhívta a Rákóczit és ő nagyon rendes volt, megnyugtatott, mondta, hogy igyak sok zöld teát, legalább 3 l/nap és ha fáj jöjjek be. amíg nem menjek haza, ls nem lesz gond. Nem is lett. Amint a Hanna megszületett a vesém rendbe is jött, ráfeküdt őnagysága. Úgyhogy szerintem ok (én is nála születtem, persze akkor még nem ő volt a nagy prof.)

dec8
dec8
 
 


Sziasztok,

Evica, akkor ebben megegyezhetunk: nem volt veszekedos a hangnem:-) Amugy egyenlore nem mentem el semelyik dokihoz sem, mert minden osszejott. De most mar lassan bejelentkezek valahova...
Udv,

Moni(c)
monic
 
 


Sziasztok, én csak azért írok most mert eddig mindenki szinte istenítette a balogh doktort, és nekem nem éppen jó tapasztalataim voltak vele.

Nagyon szerettünk volna kisbabát de eddig sikertelenül és ezt meg is beszéltem vele, de ő annyira türelmetlennek mutakozott, adott valahová telefonszámot mondván Önön csaka csoda segít vagy valahogy így mondta és mehetek a Budai meddőségi központba, az adott telefonszámon senkit sem lehet elérni. Ennyi volt a részéről.
Kifizettem a drága maszekrendelést és nem voltam benn 1o percet sem, ő nyilván sietett mert szokás szerint ezren ültek kint (nem tudom minek vállalja túl magát ha nem képes normális hangot megütni a betegeivel)
Ugyanakkor éreztette hogy teherbeesés után visszavár.
Nekem nagyon úgy tűnt hogy belefáradt a doki abba amit csinál, és már nem érdeklik a betegei csak a pénzük.

Úgy döntöttem első babámat nem nála akarom megszülni, mert ha ilyen volt a leendő kismama fogó beszélgetés alatt milyen lesz később?

Berek
Berek
 


Szia Berek!

Sajnálom, hogy ilyen volt veled Kép
Én nem vettem észre, hogy csak a pénz érdekelné....sőt!
Azonban számomra ebből az derül ki, hogy nem szereti a problémás eseteket Kép
Velem csudarendes volt végig, a terhességem alatt és a szülés idején is. Persze nálam ment minden , mint a karikacsapás...

Érthető, hogy nem akarsz nála szülni. Azonban a Szt. Imre kórház szinte összes dokija jófej! Jókat olvasni róluk...többnyire Kép

Barbi
DBarbi
 


Berek!

Remélem mihamarabb összejön a picúr! Kép

Barbi
DBarbi
 


Szia Berek !

Nagyon orulok, hogy irtal, hiszen szept 9-en epp errol probaltam faggatni a forumot.
Sajnos egyre inkabb ugy tunik, hogy Balogh doktor nem igazan rajong a problemas esetekert (hogy mi az oka- penz vagy szakmai tudas - azt szerintem ne feszegessuk), ugyhogy ugy dontottem, hogy en is keresek egy masik dokit.

Ha esetleg talaltal itt a Szent Imreben olyan dokit, aki profi a meddoseg kezeleseben, kerlek ird meg a nevet.

Manka
Manka
 


Sziasztok!
Sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy meddőség problémával érdemes mielőbb meddőségi központba menni, mert az "általános" nőgyógyászok kezelgetnek, kedvesek, próbálnak segíteni, de ők nem ebben profik. Mindenkinek megvan a saját szakterülete, és a központokban a vizsgálatokat is egyszerre és hamar elvégzik. Ezenkívül ajánlom mindenkinek az INDEX.hu-n a fórumok között, a szülői munkaközösségen belül a meddőség, lombik ill. a babát szeretnék fórumokat. Ott biztos találtok segítséget.
Névtelen
 


Sziasztok, Szia kedves Nevtelen !

Koszi a tanacsot, valoszinuleg mi is fel fogunk majd keresni egy meddosegi kozpontot es nem az 'altalanos' nogyogyasszal probalkozunk.
Viszont ez felvetett bennem egy kerdest: vajon miert nem eri meg egy korhaznak legalabb egy nogyogyaszat tovabbkepezni pl. meddoseg kezelesere ?
Igy nem vandorolnanak el a betegek ( mert nem valoszinu, hogy kesobb a terhesseg bekovetkezte utan visszamennek szulni ahhoz, aki nem szivesen kezeli a problemas eseteket, hiszen egy terhesseg a kesobbiekben is barmikor 'problemassa ' valhat), sot esetleg mas korhazakbol is atjonnenek.
De nem vagyok egeszsegugyi szakember, lehet, hogy ez ennel sokkal bonyolultabb kerdes. Eppen ezert orulnek, ha valaki, aki jaratos a temaban felvilagositana.

Manka
Manka
 


Manka
A meddőségi centrumokban nem vezetnek szülést, tehát utána ugyanúgy kell dokit keresni. Én tudok olyan orvost ( többet is ) a SztImrében aki nem utasít el ha ilyen problémád van, csak a centrumokban CSAK ezzel foglalkoznak, nagyobb a tudásuk és a technikai hátterük is. Mert Neked lehet, hogy csak némi hormonális pótlásra van szükséged, de az is lehet - nem rémisztgetni akarlak - hogy nem lehet csak lombikkal gyermeked, azt pedig képtelenség sima kórházban elvégezni. Mehetnél utána a centrumba és elvesztegettél egy csomó időt. Ezeket tapasztalatból írom, és nem a dokikat akarom vele bántani. Mert látod, ha egy doki nem vállalja el, akkor azt mondja az ember, hogy elutasítja a problémás esetet ( kvázi nem jó doki ), pedig talán Ő cselekedett a legbölcsebben. Tehát talán ezért. ( bocs ha túl hosszúra sikerült)
Névtelen
 


Manka
A meddőségi centrumokban nem vezetnek szülést, tehát utána ugyanúgy kell dokit keresni. Én tudok olyan orvost ( többet is ) a SztImrében aki nem utasít el ha ilyen problémád van, csak a centrumokban CSAK ezzel foglalkoznak, nagyobb a tudásuk és a technikai hátterük is. Mert Neked lehet, hogy csak némi hormonális pótlásra van szükséged, de az is lehet - nem rémisztgetni akarlak - hogy nem lehet csak lombikkal gyermeked, azt pedig képtelenség sima kórházban elvégezni. Mehetnél utána a centrumba és elvesztegettél egy csomó időt. Ezeket tapasztalatból írom, és nem a dokikat akarom vele bántani. Mert látod, ha egy doki nem vállalja el, akkor azt mondja az ember, hogy elutasítja a problémás esetet ( kvázi nem jó doki ), pedig talán Ő cselekedett a legbölcsebben. Tehát talán ezért. ( bocs ha túl hosszúra sikerült)
Névtelen
 


Névtelen, én pl. próbáltam telefonálni a Budaiba, de nem sikerült felhívnom őket senki sem vette fel a telefonszámokon.
Ki kellene mennem? Jobban örültem volna ha időpontra megyek.

Manka, én teljesen egyetértek veled, sajnos nem ő lenne az egyetlen (Balogh doktor) akivel elszállt a ló.
Egy barátnőm mesélte hogy ő már csak szülésekhez megy oda a StImrébe. Hiába ő a dokid, ha pl. egy polip műtéted lenne, vagy bármi, akkor nem ő menne be műteni hanem valaki fiatal medikus/doki. állólag az ő helyettese.
Azért ez is kicsit furcsa nem? Ő az orvosom mindaddig míg el kell tenni a maszekrendelésen a pénzt aztán ha kisebb műtét jön, azzal már foglalkozzon más doki??!!!

Berek
Berek
 


Nevtelen !

Ok, arrol meggyoztel, hogy lombikra tenyleg erdemes mar egy meddosegi kozpontba elmenni, de egy altalanos hormonvizsgalat vagy egy UH-s tuszokovetes szerintem meg nem kellene, hogy a kozpontokhoz tartozzon . En el tudnam kepzelni, hogy az alapvizsgalatokat es utana a gyogyszeres kezeleseket kepes legyen az 'altalanos' orvosod elvegezni es ha mar komolyabbnak tunik a gond, egy-egy konkret vizsgalatra vagy beavatkozasra beutalna a kozpontba. Nem tudom, Berek meddig jutott el a kezelesben Baloghnal, amikor elkuldte a BMC-be.
Egyebkent a kozpontokban ujrakezdenek minden vizsgalatot vagy elfogadjak a mas korhazban vegzett vizsgalataid eredmenyeit ? Mert ha nem, akkor tenyleg idopocseklas, ahogy irod .

De ha mar irtad, hogy tudsz tobb dokit is a Szent Imreben, aki nem zavarna el egybol ezzel a problemaval, esetleg megirnad a nevuket ?


Berek !

Amit irtal a korhazi mutetekrol azzal kapcsolatban eszembe jutott, hogy a korhaz honlapjan nem minden orvos szerepel (igy pl. Balogh sem ) mint ott dolgozo orvos, hanem csak a Szakrendelohoz tartozik. Ezt nem igazan tudom (talan van valaki, aki okosabb nalam ), hogy ezek az orvosok pl. hogy vegezhetnek mutetet a korhazban.

Manka
Manka
 


Sziasztok
Bocs hogy beleszólok, de az én dokim sincs rajta a honlapon, pedig teljes értékű orvos a SztImrében.
A honlapon egyébként találtok infót a kórházban működő meddőségi szakambulanciáról. (www.imerszul.itx)
Krisztike
 


Szia Krisztike!

Kosz, hogy beleszoltal !

Megneztem a honlapon, amit a Meddosegi Szakambulanciarol irtak, nagyon jol hangzik.
Ezek utan viszont nem ertem, hogy miert nem ide kuldik a korhaz orvosai a betegeiket ?

Manka
Manka
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: