Új privát üzeneted érkezett!

Krisztának Gratula!!!!

Sok tejcsit kívánok!!!

Andi!

Én is adok Olikának vizet,ebben a hőségben olyan jól esik neki...Mi felnőttek is sokat és soksor iszunk,sztem nekik is kell....ha nem adnék vizet neki akkor szinte egész nap szoptassam,félóránként??? :shock:
Én mindhárom fiamnak adtam.
Óbudai Gyémántot veszek,az direkt baba-víz és nem kell forralgatni :wink:

Márk anno nekünk is nagyon rossz alvó volt,szal átélem a problémáitok...most kijárt egy jó alvó fiúcska nekünk :wink: Az éjszakázást már nem bírnám...biztos már öreg vok a magam 31 évével :wink: meg sok a teendő napközben is...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Én is babavizet adok Marcinak. Azt mondta a doktornénink, hogy a sima bubimentes ásv.víz is jó a babáknak, csak alacsony ásványianyag tartalmut válasszunk!!

Igazad, van kijár nektek egy jó alvó fiucska :D
De nekünk is!!!! :wink:
Bár, nem panaszkodom :oops: :oops: Biztos vannak sírosabb és rossz alvóbb babák!!
Imádom én azt, amelyiknek most is a popsiját rázogatom! :lol:

Kép
p.andi
 
 


Én is gratulálok Krisztának!

Én is adok Marcinak vizet, nekünk is a doktor néni mondta, hogy bátran adjam. Azt mondta, hogy sima forralt-lehűött víz (vagy babavíz) jó, nem kell bele semmi. Ha szomjas ugyis meg fogja inni. Hát Marci iszik is rendesen, két étkezés között van hogy 2x-3x kér vizet. De persze nem sajnálom tőle ebben a melegben, hisz ilyenkor mindenkinek több innivaló kell.

Sőt most "hűtőfürdőt" is vettünk Marcival. 1/2 12-kor evett aztán játszott és olyan 1/2 2-kor elkezdett nyűglődni. Láttam rajta hogy álmos, de sehogy nem bírt elaludni. Fogtam és együtt beálltunk a zuhany alá, és engedtük magunkra a langyos vizet. Nagyon tetsztett neki, utána bepelenkáztam és nem sokra rá el is sikerült aludnia. :-) És persze nekem is jó volt a hűsölés! :-) Ajánlom nektek is ebben a nagy melegben! :-)

mpuma
 
 

 
 

Mi is most mártóztunk nemrég a medencében :wink: Szuper volt,kicsit felfrissített..persze mi Olikával csak lájtosan ,rövid ideig voltunk...a srácok most is benne tobzódnak :lol:

Este meg nyomják a Trambulint...a fene a jó dolgukat...az én gyerekkoromban hol voltak ilyenek otthon???? :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Krisztának hatalmas gratula!
Kezdek irígykedni. :oops:
Egyedül maradtam pocis! :lol:

Na várjatok csak!Mindjárt itt az én időm is! :P
Csak győzzem kivárni.Bár így a 4 fal között nem vészes. :lol: :lol: :lol:
Remélem aug.elején is lesz ilyen idő.Akkor megyünk nyaralni. :P
A gyerekek már várják.Na meg én is.

Panni.
Ezen már én is elgondolkodtam,hogy milyen más minden,mint anno.
De lehet,hogy mi rontjuk el őket. :D :D :D

Szép napot nektek!


Kriszta
daniki
 
 


Olika ma 3 hónapos!!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Dobok képeket a drágáimról... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nagyon aranyosak!És mennyire hasonlítanak egymásra.
Úgy látom Olika nagyon huncut kis csibész. :lol:

Kriszta
daniki
 
 


Panni, szépek a gyerekek!! Olika szépen növöget! Kis kerek baba:lol:

Hogy van mindenki? Hogy bírjátok a meleget?

Nálunk rendben mennek a dolgok! Amiről azt hittem hasfájás, kiderült, hogy csak hiszti :oops:
Marcikám nagyon rosszul viseli a meleget :roll:
Olyankor bevetem a Chamomilla-t és az tök jól hat! Kicsit megnyugszik tőle és elaludni is sikerül általában !
Eddig nem hittem a homeos dolgokban, de ez hihetetlen, hogy egy bogyó mire képes! :wink:

Kép
p.andi
 
 


Andi!

örülök hogy nálatok is hat a homeo :wink: és ezentúl higyj benne :wink:
Amúgy én is régebben szkeptikus voltam de ma már nem :wink: Tényleg hihetetlen hogy egy bogyó így tud hatni :wink:

Hát szörnyű már ez a hőség...

Kis e lehet menni 10-től 4-ig mert nagyon káros az UV sugárzás...szal bennt aszalódunk,bár jobb is bennt mert hűvösebb ,csak a srácok unják már...nekik lételemük a szabad levegő :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Halihó!

Merre van mindenki??
Tudom, mindenki elfoglalt a babával/gyerekkel!

De azért néha írogathatnánk :?

Andi

Kép
p.andi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de történt egy s más...

A párom szerdán leesett a tetőről, a kezét átfúrta az acélkerítés (abba próbált kapaszkodni), a lábát is csúnyán megütötte, már jobban van, de be van gipszelve a keze, így szegényem tök tehetetlen, segíteni nem tud a gyerkőcök körül. De persze örülünk, hogy nem történt komolyabb baj, de ugye anyagilag is meg fog viselni ez a kiesés...épp hogy kezdtünk kicsit helyre jönni... :( :( :(

Alízom napok óta nagyon hasfájós, szenvedünk, mostmár szélcsövezem, mert semmi más nem hat :(
Amúgy hihetetlen milyen ütemben fejlődik, csütörtökön, 5 hetesen volt 4430 gr :shock: Nem csoda hogy fáj a hasa, rengeteget eszik!

De ami jó hír, hogy Lili egyre jobban elfogadja, ma már kérte, hogy hagy fogja meg, simogatta a pociját és meg is puszilja már! :D Ennek nagyon örülünk!

Krisztának gratulálok!!!

Daniki, kitartás!!! Hamar itt lesz a Te időd is! Hogy bírod a meleget?

Mi elég jól viseljük, bent a lakásban elviselhető (ha nem mozdulunk meg).

Ja és hagy dicsekedjek! Lili kb egy hete elkezdett bilizni! Idáig hallani semakart róla! Már csak alváshoz és ha elmegyünk itthonról adok rá pelust, és olyan ügyesen pisil, utána egyből viszi és önti ki a wc-be. Viszont kakilni még csak egyszer sikerült a bilibe, azt inkább a pelusba intézi el . De már ennek is nagyon örülünk!

Panni! Helyesek a srácok! :wink: Gratula Olikának (hogy 3 hós lett! :D ) Irigyellek a medence miatt!

Írtátok, hogy adtok vizet a babáknak! Alíz nem fogadja el, olyna grimaszokat vág, elájulok! Rá van írva az arcára, hogy: mi ez a car??? :lol: :lol: :lol: Szóval marad a cici, és a hasfájás. :roll:
Ja és fürödni is útál, végigordítja... :( Mikor lezs ez jobb????

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Szia Gabi!

Sajnálom, hogy ilyen rossz dolgok történtek nálatok! Remélem a férjed hamarosan jobban lesz! Kitartás ehhez a nehéz időszakhoz!
Örülök hogy Lili má rjobban elfogadja Alízt! Szépen alssan megoldódnak ezek a dolgok! Biztos így lesz a hasfájással is! És a bilizés szuper! Biztos Lili meg akarta mutatni hog y már nagylány, neki nem kell pelenka, mint Alíznak! :-)

Én azért is írok ritkábban mert nálunk a lakásban iszonyatosan meleg van, így amikor csak lehet kint vagyunk a levegőn és a fák árnyákában hűsölünk. Vagy elmegyünk anyuékhoz/anyósomékhoz, ott egy kicsit hűvösebb van. amikor meg itthon vagyunk igyekszem egy kicsit rendet rakni/takarítani/főzni, így épp csak olvasgatni ugrok be néha-néha!

Egyébként egész jól vagyunk, bár ez a meleg Marcit is megviseli néha! Ma megyünk egy esküvőre, de úgy döntöttünk hogy Marcit nem visszük a lagziba. Anyu idejön és ő fog rá vigyázni. Az esküvő után hazahozzuk, megetetem és itthagyom, mi meg megyünk vissza bulizni! Van itthon lefejt tej, de még az is lehet hogy 2-re itthon leszünk, akkor szokott legközelebb enni! Hát azért eléggé izgulok, ez lesz az első ilyen alkalom! De persze azzal nyugatom magam, hogy Marci úgyis aludni fog, anyu meg felnevelt 4 gyereket, szóval ha bármi van meg tudja oldani. És ha meg nagy a gáz taxival itthon vagyunk kb. 15 perc alatt! Bízom benne, hogy azért majd ki tudok kapcsolódni, nem végig Marcin fog járni az agyam!

Szóval nálunk nagyjából ez a helyzet!

Rita

mpuma
 
 


Rita!

Szuper hogy tudtok bulizni egyet,jót fog tenni a kikapcsolódás :wink: de megnyugtatlak ,hidd el így is Marcin fog járni végig az eszed :lol: :lol: :lol: És ez már így is marad az idők végezetéig.És ezzel nincs is semmi probléma,ez így természetes,de ettől függyetlenül kell nektek is egy kis lazulás,és főleg ketten!!
Szal jó bulit! :wink: Ropjad nekem rendesen a dance-et :lol:

Gabi!

Sajnálom a párodat :( de tényelg az a szerencse h nem történt nagyobb baj.Majd úgyis helyrejöttök később nagygilag,egy jó kis család mint a tiétek mindent átvészel :wink:
Most neked nehéz llehet h ott a 2 gyrek és még apát is ápolni,igaz?! :wink:

Szegény Alízka :( én is többször bevetettem már a szélcsövet amikor semmi nem karat már hatni...

Lili nagyon ügyes!!Mi is már haladunk ,igaz csak tyúklépésben :lol: Krizsike is már egyre többször van itthon csak bugyiban...

Andi!

És veletk mizu?

Mi jól vagyunk...a hasfájás már egyre ritkábban jön el hál"istennek.
Jókat alszik még miondig jjel Olika :wink:
Holnap megyünk a Gyerekszigetre,remélem jó lesz.A srácok nagyon szeretik.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Gabi! Jobbulást a párodnak!Szerencse volt,hogy nem lett nagyobb baja.
Köszi.Megvagyok!A lakás elég hűvös.Bár csak este felé mozdulunk ki,a gyerekek nem nagyon csípik.Igazuk van,de mit csináljak. :oops:
Lilinek biztos meleg a pelus,és azért sikerül leszoktatni majd.Ne aggódj a kaki miatt.Dani már éjszaka is pelus nélkül aludt,de reggel rá kellett adni,mert anélkül nem volt hajlandó kakilni.Majd elhagyja.Ez is nagy lépés előre.


Tegnap nyitástól-zárásig a vidámparkban voltunk.Nagyon jó volt.
Nem volt olyan nagy a meleg.

Ma meg olyan jó ez a kis szél.Már délelőtt sétáltunk.
Most meg pihi. :lol:

Rita!
Jó mulatást! Töltődj fel egy kis energyível! :P

Mindenkinek szép napot!
daniki
 
 


Lányok, köszi a jókívánságokat a pa nevében is! :D

Rita! De jó nektek! Mi is hivatalosak vagyunk ma esküvőre de nem tudunk elmenni :( Úgy volt, hogy apa elmegy Lilivel, én meg csak a templomhoz Alízzal. De közbejött ez a baleset, így mindannyian csak a templomhoz megyünk el megnézni az ifjú párt... Én Alízt nem tudnám még itthonhagyni, pláne, hogy estefelé a legnyűgösebb mindig.
Mulassatok jól!!!
Viszont augusztus 9-én megyünk egy másik lagziba, remélem ott már jelen tudunk lenni mindannyian!

Panni! Lili is megy a gyerekszigetre holnap, anyósék elviszik! Remélem élvezni fogja! Alízzal még nem merek kimozdulni ilyen programokra.

Daniki! A vidámpark is jó lehetett! Bár gondolom egy családnak már egy kisebb vagyon... :roll:

Lányok! A gripe water-t próbálta valaki hasfájásra? Egy-két napja a chamomilla sem hat... :(

Viszont a nitricum acidum teljesen rendbehozta a cicimet! Már egyáltalán nem fáj. Igaz csak hébe-hóba kapkodom be, ha

eszembe jut, általában az éjszakai ébredéseknél, akkor nem gond az evés-ivás.

A pelusba kakilással csak az a fura, hogy már egyszer kakilt a bilibe, anyuéknál, és tök természetesnek vette... aztán azóta csak pelusba, na mindegy... majd eljön annak is az ideje!

Panni, Krizsi mikor kezdi az ovit? Szeptembertől?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabi!
Tényleg nem a legolcsóbb mulatság,de egyszer megengedhető. :P
Meg be volt ígérve a Daninak,ha jó lesz a bizi.Kitűnő lett,tehát feladat teljesítve a részéről.Mi voltunk a sorosak. :D
A t-com vagy milyen szigetről beszéltek?
Nekem nagyon messze van.Apa meg melózik.Egyedül nem merek már elindulni velük.Csak a 30.hét végén járok. :oops:
Szép estét!

Kriszta
daniki
 
 


Sziasztok!

Na túl vagyunk a tegnap estén! :-) Nagyon jól sikerült. Bár az elején egy kicsit izgultam, de utána már jó volt. A szertartás után hazahoztuk Marcit, és megetettem. Ilyenkor este már mindig el szokott aludni evés közben és nagyon reméltem hogy most is így lesz. De persze most nem akart elaludni, biztos érezte hogy egy kicsit feszült vagyok. Úgyhogy végül itt hagytuk úgy hogy ébren volt és anyuval játszott. Aztán egy picit izgultam amiatt hogy hogyan fog elaludni, mert nem mindig könnyű az elaltatás, van hogy ha nagyon nyűgös akkor újra cicire teszem és úgy alszik el. Na de aztán anyu megírta sms-ban, hogy Marci elaldut szépen, és onnantól már tök nyugis voltam és tényleg sikerült kikapcsolnom! :-) ÉS egy nagyon jót buliztunk, jó volt a kaja, táncoltunk, beszélgettünk ismerősökkel! :-) Persze azért sokszor eszembe jutott Marci, de tudtam hogy ha anyu nem hív, akkor minden rendben! 3-ig ott voltunk, szóval tényleg jól éreztük magunkat. Aztán mikor hazaértünk anyu mesélte, hogy 2-kor felkelt, de egy kis vízzel vissza is aludt, úgyhogy még a tej melegítésével sem kellett bíbelődnie! :-) Szóval szuper jó kisfiú volt! :-)

Aztán a mai nap egy kicsit nehéz volt, mert a férjemnek dolgoznia kellett, így 1/2 7.kor már keltünk is fel (4-kor feküdtünk le!). Aztán Marci nem igazán hagyott napközben aludni. Délelőtt még 1 órát, délután meg másfelet. Mondjuk ebédre átmentünk a férjem szüleihez, így azért volt segítség, egyedül nem biztos hogy lett volna türelmem ilyen fáradtan egész nap a Marcihoz! :oops: Úgyhogy most már megyek is aludni, hogy holnapra valamelyest pótoljak! :-)

mpuma
 
 


Sziasztok!

Tök jó olvasni, hogy mi ujság veletek :)
Gabi, sajnálom, a párod balesetét, de ahogy a többiek is megírták, még szerencséje is volt.... :roll:
Mi az a "szélcső" ?
Nálunk Apa mestere a fürdetésnek. Marcika meg sem mukkan!!!! :lol: Örülten kapaszkodik Apa nyakláncába és a kezébe, de semmi hangja!! Olyan édes!!

Rita, irigykedem, hogy tudtatok kikapcsolódni!!!!!! Egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy mi eljutunk valaha idáig.

Holnap folytatom............

Kép
p.andi
 
 


Daniki!

Igen a T-com-os gyrekszigetről van szó.
Nagyon jó volt csak iszonyat hőség volt...persze a srácokat az nem zavarta....apa meg én jó kis napszúrást kaptunk :( mert ugye a srácokat folyton kentem meg itattam meg sapka...de mi :oops: ittunk mi is ,meg be is kentem magunkat, de sapink nem volt...

Szal estére láz meg hidegrázás meg gyengeség,hányinger...reggelre már jobban voltunk.

Olika nagyon jól bírta...majdnem végig laudt,egyszer evett a Kismama sátorban és sokat nézelődött.Vleme volt a legkevesebb gond :wink:

Gabi!

Igen, Krizsi megy ősztől oviba(remélem addig rendeződik a pelus kérdés :? )

Andi!

szélcső:egy vékony kis gumi cső amit a baba fenekébe kell feldugni hogy a gázok távozni tudjanak .Nagyon hasznos tud lenni,annyira meg tud tőle könnyebbülni.Csak vigyázni kell vele, hogy ne túl sűrűn használja az ember a babánál, nehogy rászokjon és csak így tudjon pukizni.Néha elmegy.

Rita!

Klassz h ki tudtatok kapcsolódni!! :wink:
Szombaton én is elmentem a Magyar Szabadság Napjára itt Gödöllőn este egy Musicalra szabadtéren.Hát bizti érezte Olika h már lépnék és ő sem akart elaludni szopi közben mint máskor...aztán nagy nehezen mégis beszunyált de apa már hamar hívott h fel is kelt :( Végül nem menetm haza(azt mondta apa nem kell :wink: )apucika elringatta őt.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ha akarsz pénzt keresni klikk ide!!! Nagyon jó! http://wmpartner.try.hu/?pid=pany

Ha szeretnél Angolul tanulni, akkor pedig itt a helyed: http://onlineangol.try.hu/ads.htm?pid=pany

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rita! Örülök, hogy jól sikerült a buli! Gondolom feltöltődtél egy kicsit! :)
Panni! Te férjed is nagyon jó fej, hogy bevállalja a 3 törpét! Az én páromra nem lehtne rábízni a kettőt sem (jó persze, Alíz nagyon sírós)

Én most annyira, de annyira vágyom valahova nyaralni, kikapcsolódni, biztos azért mert most nem tehetem... :( Nem baj, majd jövőre, ha törik, ha szakad!

Panni! Lili is hihetetlenül élvezte a szigetet :)

Biztos Krizsikének is rendeződik ez a pelus dolog mire kell.... Látod Lili is egyik napról a másikra majdnem hogy teljesen szobatiszta lett, persze az alvásokat leszámítva. Meg is lepődtem, azt hittem sokkal nehezebben fog menni!

Nálunk a védőnő is és a doki is nagyon a szélcsövet preferálja hasfájás esetén, ők azt mondják nem tud hozzászokni a baba...most akkor mi az igazság? AMúg rettenetesen utálom, szegény Alíz torka szakadtából üvölt, ha szélcsövezem, de viszont olyan adag kakikat tud kicsalogatni belőle... :shock: Utána egyértelműen jobban érzi magát.

Tegnap óta adom a gripe watert. Eddig jó. Tegnap egész nap nem sírt, csak este egy kicsit. Ma viszont délután nem adtam neki kaja után mert napi 6x lehet, viszont ő 7x eszik. Gondoltam inkább most sírjon, mint éjjel pocakja miatt. Hát volt is sírás rívás... :(
Én nem tudom, ez normális szerintetek, hogy álandóan fáj a hasa??? Még ha borsót ennék babbal, megérteneém, de már annyira odafigyelek a kajára...és mégis...annyira sajnálom szegénykémet :cry:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Kép

Kép különbség: 2 év 8 hónap Kép Kép

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Kép munkamegosztás :) Kép ébredezem... Kép :)))

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

hasfájás:sajna normális... :(
De egy jó hír neked...ahogy elérte Olika a 3 hónapos kort tényleg napról napra kevesebbet fáj a poci,van hogy már egyátalán egy nap egyszer sem...tegnap pl.egyszer fájt neki pár percet...ha elkezd kínlódni én egyből adok neki pár csepp Espumisant és kb.2 perc múlva hatalmas durrogások közepette távoznak a szelek :wink: és nem sír tovább.Szal fel a fejjel már nincs sok hátra :wink:

Nagyon szépek a lánykáid!!!Ahogy alszanak hason egymás mellett...az haláli,tündériek!! :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja ,és képezljétek ,tegnap volt pont egy éve hogy Olika megfogant :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gabi!
Nagyon arik a csajszik.Reméljük a hasfájás is hamar elillan.
Biztos sokat szenvedtek vele. :(

Hát lányok.Nem tudom meddig bírom,de még nem kéne szülnöm.Naponta legalább 15X keményedik úgy be a hasam,hogy nem bírok mozdulni.Nagyon fáj.Csak még egy 5 hetet húzzak ki valahogy.
Az a baj,hogy állandóan feküdnöm kellenne,de 2 gyerek,meg háztartás mellett,úgy,hogy semmi segítség nincs ez nem annyira kivitelezhető.Főleg,hogy nyári szünet van. :oops:
Majd lesz valahogy. :D
Reméljük Zsanika még benn akar maradni! :P
daniki
 
 


Daniki!

Azért vigyázz magadra!!!

Te,nem teszel fel egy vonalzót,h lássuk hol tartasz és mikor kell izgulni érted??Lécccccci :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nem tudom,hogyan is kell. :oops:
Amikor megcsináltam,nem vitte előre az időt,és beilleszteni sem tudtam,csak az emailen néztem meg.
Ha segítesz,rakok fel. :D

Kriszta
daniki
 
 


Daniki!

Én a Babafalvát ajánlom mert az magyar és értelemszerűen lehet követni a lépéseket.
Szal létrehozod a vonalzót és a http...kezdetű kódot bemásolod a Proflidba az Aláírás-hoz.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Daniki!

Kitartás és tényleg amennyire tudsz vigyázz magadra!

Rita

mpuma
 
 


Köszi lányok!
Próbálok vigyázni.

Panni.
Csak egy vonalzót engedett felrakni.Azt írja a 3-ra,hogy túl hosszú.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


De úgy látom ez sem az igazi. :oops: :cry: :x
daniki
 
 


Képet miért nem mutat szerintetek?

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


Daniki!

Kétféle címet írt ki amikor lértehoztad a vonalzót,ugye?Sztem pont a másikat kell bemásolni..

És egymás alá kell,nem egymás mellé...akkor nem lesz hosszú...látod nekem is úgy van.

Sok sikert :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Úgy látom sikerült.De egy kicsit csalnom kellett,mert nem úgy számol,ahogy kéne a várandós vonalzó.Kevesebb terhességi időt számol,ezért lecsökentettem a várható időpontot.Tehát a hetek meg a napok jók,de a hátralévő idő kicsit több igaziból.
Panni!
Köszi a segítséget. :D

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


Szeretném megkérdezni,hogy a SOTE-n mit kérnek a babáknak.Nem tudom mit rakjak a táskába a peluson kívül.Tudtok segíteni?
Előre is köszi.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


Szerintem popsitörlőt, 1-2 textilpelust, cérnazoknit (a kezére ha hosszú a körme) érdemes még vinni.

Lényegében ruhát adnak a babának, meg gézlapot, hintőport és alkoholt a köldökcsonk kezeléséhez. Ezenkívül amit szükségesnek látsz azt mindent vigyél!

Rita

mpuma
 
 


Daniki!

Igaza van Ritának,amit jónak látsz :wink:
De tényleg kell pelus,popsitörlő,textilpelus,zoknika a körök ellen ahogy Rita is írta,vékony takaró ha ki akarod támasztani oldalra vagy az ágyadon akarod altatni vagy akármi.
Szoptatáshoz ha használsz kellékeket(én pl,vittem bimbóvédőt,bimbónyugtató krémet a sebes cicikre,szoptatós párnát.....stb)
Vigyél egy Aventos vagy valamilyen cicihez hasonló cumisüveget mert sosem lehet tudni ...akár csak a víznek is ha netán kell...mert ott nagyon gagyi cumisüveg van :(

Nekem egyenlőre ennyi jut eszembe.

Vonalzók jók lettek :wink: Az volt a gond amit írtam?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi a segítségeteket.
Panni!
Igen,én a html kódot nyomtam fel,pedig az url-t kellett.
Így már jó. :lol:

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


Helló Lányok!

Köszi a dícséreteket!

Daniki nagyon vigyázz Magadra, nem kéne még szülnöd!!! Doki mit mond? Szedsz magnéziumot?
A kórházi motyóhoz nem fűznék hozzá semmit, Rita és Panni mindent leírtak!
Jók a vonalzóid!

Én hétfőn megyek Kisfalvihoz a 6 hetes kontrollra, remélem minden ok, bár biztos, mert teljesen jól érzem magam.

Csajok, Ti szoptatás alatt hogy védekeztek? Szed valaki gyógyszert? Mit érdemes/lehet ilyenkor? Nagyon nem szeretném ha becsúszna egy harmadik baba.... :oops: :roll: Na nem mintha sok időnk lenne apával egymásra, de előbb-utóbb remélem lesz majd... :lol:

Képzeljétek szerdán elmentem Alízzal a védőnőhöz tanácsadásra, mert már annyit bőgött.... és már kezdtem úgy érezni, hogy nem lehet mindent a hasfájásra fogni. Azt mondta, hogy higgyem el, nincs semmi baja a lánynak, fogadjam el, hogy ő ilyen, vannak kifejezetten sírós babák, hát mi kifogtuk. Lili sem volt egyszerű, de ő... :roll: :lol:

A gyerekorvos is megnézte, ő is azt mondta, hogy ne aggódjak, őilyen, AKARATOS!!! hát mondom köszi....

És ami érdekes, onnantól kezdve sokkal nyugisabb, nem fáj a hasa!!!! kevesebbet ordít!

Ez lehet, hogy összefügg azzal, hogy 6 hetes lett, vagy csak már nem stresszelek annyira, ha sír és ezt ő is érzi...nem tudom, de sokkal jobb...

Andi, hova tűntél???

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabi!
Szedem a magnét 3X2 egy nap.És állandó fekvés kellene,max. napi 2-3 óra fennléttel.De ez nem olyan egyszerű. :oops:

Én a szoptatás alatt gyógyit szedtem,amit a Kisfalvi írt fel.De már 5 éve is elég húzós volt az ára.De azt a pár hónapot kibírtam. :lol:
Én most majd spirált akarok felrakatni, mert a gyógyszer az utóbbi időben nem volt jó.Teljesen leredukálta a kedvem .


:wink:

Hátha megnyugszik most már Alíz is.És akkor Te is nyugisabb leszel.

sziasztok

Kriszta

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


Gabci!

Én szedek gyogyit,direkt szoptatósoknak lehet,Cerazette a neve....és tényleg elég húzós(10.000ft a 3 havi adag)de sztem a töbi is sajna ennyi :? Én ezt szedetm a srácoknál is,nem változott tőle se a tej mennyisége,se a minősége.
Én amúgyis gyogyit szedek,nekem semmi gondom tőle(még az arcom is szebb tőle,nincsenek ragyák :lol: )

Olika is hasfájós :( Teljesen kivagyok hogy már lassan 4 hós és úgy látom h egyre jobban fáj a hasa...már azon gondolkodom én is h elviszem a Beteshdába egy hasi UH-ra(bár 6 hetesen voltunk és minden OK volt)aztán meg rájövök,h minek...sajna tudom h "csak"simán hasfájós mert a görcsös sírás után minsig hatalmas pukiáradat következik :lol: :lol: :lol:
Már se az Espumisan ,se a Chamomilla nem hat...
Csak reménykedem h hamarosan vége...Az utóbbi pár nap szörnyű volt..úgy sajnálom szegényt :cry: Éjjelazért simán alszik,az a jó...

Daniki!

Én nagyon viszolygok a spiráltól...nem tom miért :? :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Én sem vok teljesen oda,de mivel a gyógyszer tényleg gáz volt,és nem kívántam apa ölelését(ezt onnan tudom,hogy mikor nem szedtem akkor nem volt problémánk,és kérdeztem a dokit,azt mondta,van akinél ilyen tüneteket okoz),az injekciónak meg nem ismerik még minden hatását, marad a spirál.A gumi hosszú távon nem megoldás.(Bár nekem röviden sem :oops: )

Kriszta

Kép
Kép
Kép
daniki
 
 


bakker, írtam és elszállt :evil: :evil: :evil:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Hali!

Csajok,a ketteském egy hét alatt totál szobatiszta lett(jó persze itt volt már az ideje,hisz áprilisban múlt 3)de a kistesó érkezése nagyon megviselte lelkileg és kellett neki 3,5 hónap h helyrerázódjon és így le is került a pelus.Büszke vok az én kis Krizsikémre!!Ja és 2 IN1 az öröm, mert a cumiról is leszokott egy hete...annak prózai oka van..anyuval elhagyták én meg már nem vettem újat,kihasználtuk az alkalmat...

Képek :wink: :
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


na még1x

voltam ma Kisfalvinál, minden ok, felírattam a cerazettet, csilla azt monda kb 6000 a 3 havi...akkor most mennyi????
spiráltól és ehhez hasonló felhelyezendő dolgoktól én is idegenkedek...

Panni, nem próbáltad Olikának a gripe watert? sztem nekünk attól jobb, akkorákat pukizik tőle... :D

Andi???

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Jajj, de szépek!!! :wink:

gratula Krizsikének! duplán! okos nagyfiú :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabci!

Hát ilyen nincs...ez tuti telepátia!!!

Pont ebben a pillanatban gondoltam h megírom neked h a Gripe Water-től nekünk is egy kicsit jobb a szitu :wink: Ez besz@rás!! :lol: :lol: :lol:
Szal már da délutáni evésnél meg az estinél is alig volt sírás..Istenem,csak tényleg használjon, és ne csak pár napig!!

Nekem a Cerezett kb.3 hónap asszem 7-8-vagy 9 ezer volt...már nem emlékszem pontosan,de elég drága volt azt tudom.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


:lol: :lol: :lol:

én két napig adtam napi 6x, mostmár csak reggel-este...

remélem nektek is segít :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: