Új privát üzeneted érkezett!

Manojoco,
Nálunk ingyenes, nem tudom, hogy ez most mindenhol így van-e vagy csak a mi körzetünkben, bár inkább azt gyanítom, hogy mindenhol. Azért kérdezz rá a dokidtól mielőtt kiváltanád.

Nektek meg jobbulást!!!!
Azért egy-két gyógyszert szedhetsz, menj el a háziorvosodhoz, én amikor szoptattam még antibiotikumot is szedhettem, mert azt mondta a dokim, hogy nem megy át a babának a tejcsin keresztül, csak nem mindegy, hogy milyet szedsz. Ha muszáj akkor muszáj. Menj el kérdezd meg mit szedhetsz. Orrsprayt is használhatsz, van homeopátiás is, de nyugodtan használhatsz másmilyet is.

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!
Mi Balcsin voltunk, ma jöttünk haza. Szuper volt az időnk.

Finike!
Rota oltás nem semmi milyen sokba kerül :shock:
Mi is festettünk tojást, mindenkinek névre szólót készítettünk, én ráírtam gyertyával a nevet a csajok meg megfestetették. Mivel mi csak nagyoknak adtunk így ők ezt nagyon díjazták de tényleg elszomorító, hogy mindig minden a pénzről szól már.

Manojoco!
Szerintem is kérdezd meg az orvost, sok alternatív módja van a gyógyulásnak, az sem jó ha sokáig húzódik a betegeskedésed.

Mindenkinek szép hétvégét

szandrakiss
 
 


betegeskedőknek jobbulást!!!!!!!!!!!!
Szandi készültek képek a Balcsin??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

elveszett bárányka ismét hírt ad magukról :lol:

Finus!
Sajnálom a dokit, meg a betegséget.
Mi az oviban nyílt nap keretében együtt festettünk toját, előtt eitthon ki kellet fújni, szóval Apával mi is tanultunk valami újat 8) Itthonra készítettünk tojásfát, nagyon élvezték, én pénzt elvből nem adnék :roll:
Oviba viszont nálunk előre szóltak, hogy kell 10 db csokitojás (nálunk 3* :mrgreen: ) a fiúknak, így tiszta sor volt, hogy mindenki azt visz.

Esztivel össszefutottam az usziban, mert ugyanoda járnak úszni, mint mi :lol: Kicsi a világ.

Rólunk:
Ágit a fülével, Rékus az orrmandulája miatt műtik jövő héten, szóval beköltözünk a HP F.o.g.-részlegére :roll:
Most meg várom a gyerekdokit Ági lázas és köhög, szóval lehet hogy tolódik a műtét.

Sazndra!
Hogy megy a fotózás?


Dóri
bubikák
 
 


Bubi drukk!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

csak gyors irok pár sort mert Gréti megunta a beszélgetést.


Finike köszönöm rákérdezek az oltásra de csütörtökön megyünk ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ igy nem tudok irni majd megprobálok jönni még

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!


Látom, nem csak én vagyok elveszett bárányka.... :oops: :oops:

Finike! Mi újság veletek az utolsó bejelentkezésed óta?
Jól vagytok? Hol csináltattad Vicus allergia tesztjét? (Csak azért kérdezem, mert ha magánúton akkor elküldhetnéd az elérhetőséget priviben.)

Dóri! Hogy ment az orrmandulaműtét? Irjál már pár sort....
Az az igazság, hogy Nándinak is javasolta a "bejáratott" fül-orr gégészünk a hónapban a műtétet.
A fülében végzett mérés - vagyis ezáltal a hallás - sem a tökéletes eredményt hozta de még nem vészes az eltérés. Viszont napközben csak a száján át lélegzik és ugye hogy tudna egyszerre beszélni és lélegezni a száján...Szóval mi is fontolgatjuk a párommal a műtétet de azért tartunk tőle. Bár a doktornő is nyugtatgatott, hogy ez egy rutinműtét...De azt hiszem a te lánykáid is Nándival nagyon egykorúak.... Ezen kívül éjjel horkol is Nándi ha meg van fázva és nagyon szuszog most , hogy nincs megfázva. Éjjel ugyanis az orrán veszi a levegőt nagyrészt....Nektek miért javasolták a műtétet? Nagyon gyakran beteg lett Réka?
Ja, és nekünk a Péterfy utcai kórházból ajánlott egy dokit.


Képzeljétek, tegnap kaptuk meg a papírt az oviból, felvették Nándit szeptembertől. Állítlag nagyon nagy volt a (túl)jelentkezés.
Szóval most aztán rajtunk a világ szeme, mert a pelust el kell dobni a nyáron.... :shock:
Nekem már nincs egy hónapom sem itthon. Néha nagyon várom (főleg mikor Nándinak hisztisebb időszaka van... 8), de mint például most - kint esik az eső, én pedig a meleg lakásból írogatok - azért hiányozni fognak az ilyen reggelek hiszen hajnali öt órakor kell majd ébrednem mikor dolgozni megyek. A héten kezdjük Nándi szoktatását a rokonomhoz aki vigyázni fog rá (otthagyom és én eljövök) de a múlt héten már voltunk egy rövid látogatáson nála és Nándi alig akart eljönni tőle úgy eljátszottak....Remélem minden simán fog menni.

Nitácska, veletek mi újság?


Röviden ennyit, írjatok!


mazsuzs[/i]

Kép
mazsuzs
 
 


szia Mazsuzs!!!!!!

a jó hogy Barni a foga miatt volt lázas.3 napja kibujt az első foga!!!!!

a rossz hogy ma reggel elment a mamám örökre!!!!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZiasztok!

Nitacska,
Őszinte részvétem........ :cry: :cry: ..... sajnálom nagyon...........

Nehéz most tovább írni.......

Gratula a fogacskához!
Ma mi is belázasodtunk a fogunk miatt nagyon be van neki duzzadva alul az ínye, és sokat sír is. Semmi sem segít. Ahogy elalszik negyed óra múlva felsír, akkor próbálom visszaringatni, megint bealszik és megint felsír. Éjjel ugyanez. Szóval nem vagyok valami fitt.... Viki sokkal jobban bírta a fogzást mint Szofi. Elég korán kezdtük, remélem azért még nem bújnak ki a fogacskák, hisz még korai lenne, de anyukámnak is négy hónaposan bújt ki az első foga, és nagyon rosszak is lettek, ezért reménykedem, hogy még nem bújik ki. Tudom szenved tőle, de hosszabb távon jobb lenne ha nem jönnének még ki. Azért még mindig ugyanolyan mosolygós.
Vicus jól van, még mindig imád oviba járni, csak ne lenne a jó kis barátosnéja aki visszafelé fejleszti a lányomat. Ő négy éves, de Vicus sokkal fejlettebb mint ő, sokkal több mindent tud már. Kár hogy nem mi választhatjuk meg hogy kikkel barátkozzanak.

Eszti,
Titeket meghívott az Olivér a szülinapi bulijára? Minket még nem. Remélem csak elfelejtette, mert Vicusnak biztos rosszul esne, ha csak őt nem hívná meg. Úgy tudom nincsenek rosszban egymással.

Dóri,
Mi van a füllműtéttel meg a mandulaműtéttel? A fülműtét alatt mit értesz? Mit műtenek ott, és miért? Ja, már lehet, hogy már túl is vagytok a műtéteken? Ki hogy van , hogy viselték? Amint tudsz jelentkezz már, hogy mi a helyzet! Szorítok, hogy ne legyen semmi gond!

Mazsuzs,
Gratula az ovihoz! Bárcsak minket is felvennének állami oviba. Nemsokára beiratkozás, de csak később derül ki, hogy felvették e. A rokonod (akire bízod a fiad) hány éves, ha szabad ilyet kérdeznem? Ráhárul majd a leszoktatás. Van gyereke?

Na most mennem kell...nyűglődünk.......

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok !

Nitácska! Részvétem! Az én mamám két éve halt meg februárban de még mindig nagyon hiányzik. Éppen a héten voltunk kint a temetőbe nála és én is csak bőgtem volna. Tudom, ez nem vigasztal...én sem értem... miért ilyen is az élet....?

Finike!

Kíváncsi leszek fogacska-ügyben! Emlékszem amint Nándi elkezdett nyáladzani, mindenki azt mondta, hogy biztosan jön a foga. Aztán nem kapkodta el. Már elmúlt egy éves mire kijött az első foga pedig már kezdtem izgulni.
Mik zajlanak az oviban Vicussal? Hogyan "fejleszti visszafelé" Vicust az ovis barátnő?

Kérdésedre válaszolva, a rokonom már 62 éves és két gyereke volt
:wink: , de az unokáit is ő nevelte, horda oviba és utána az iskolába is miután a gyereke(i) és azok felesége(i) dolgoztak.
zóval tényleg van gyakorlata és szerencsére sokkal nagyobb türelme van mint nekem....Beszéltünk vele a pelusról való leszoktatásról de nem várom el tőle, hogy ő csinálja persze mondta, hogy ő is próbálkozni fog. Nyáron közel egy hónap szabira szeretnék majd jönni és akkor szeretnék ezzel foglalkozni. Ezen kívül pedig marad majd az az idő mikor hazajövök a munkából.
Szerencsére Nándi a héten jól viselte a "szoktatást" ugyanis már két órára ott hagytam őt nála, és egyáltalán nem hiányoztam Nándinak, nem sírt utánam. Ennek azért örülök.
Ja, az allergatesztes kérdésemre nem válaszoltál...

Dóri! Mi van veletek? Irjál légyszíves mi volt a kórházban!
Én még azon gondolkodtam, hogy megpróbálom előbb egy jó homeopátiás doktorral "kikezeltetni" Nándit hátha sikerül mert az ismerősök körében volt már példa sikerre ilyen téren. Az utolsó lehetősége lenne az orrmandula műtét.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Nitacska!
Részvétem :cry: :cry:

Finus!
Holnap műtöttek volna minket, de lemondtam...
Dokit és kórházat váltottunk ami utólag nagyon jól sült el, mert Áginak nem is kell műtét :twisted:
Tubust tettek volna be neki, de a tegnapi audiológiai lelet szerint viszont szupi a hallása, szóval semmi nem indokolja.
Rékus viszont nagyothall a nagy orrmandukája miatt (ezt a korábbi dokink meg sem nézette), szóval nála indokolt a műtét, és képzeljétek itt a főorvostól 3 hétre kaptam időpontot.


Van egy homeós szer, bár rajtunk az nem segít, megírom majd a nevét, ha megtalálom.

majd még jövök... addig is egy kép Rékusról, szemüveget kapott hétfőn.
Kép

Dóri
bubikák
 
 


köszönöm lányok......... :cry:
Mazsuzs szerintem sokáig én is sírni fogok utána.nekem olyan volt ő mint az anyám.többet mondtam el neki mint a saját anyámnak............
piszkosul hiányzik!!!!!!!!
:cry: :cry:
Bubi nagyon helyes Rékus a szemüveggel!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Dóri,
Réka, olyan nagylányos ezzel a szemüveggel. Simán nézném így 5 évesnek, de nagyon jól áll neki.
Honnan jött, hogy dokit és kórházat is váltsatok? Nem bíztál a dokiban? Azért jó, hogy nem kell műtét.

Mazsuzs,
Nándinak nagyon jó dolga lesz a rokonodnál, miatta aztán nem kell aggódnod!
Az hogy elkezdett fogzani, az nem azt jelenti, hogy ki is jön. Vikinek is három és fél hónapos volt mikor elkezdett fogzani, de kilenc hónaposan jött ki az első fogunk. Attól még odabenn dolgozhatnak a fogak, és vannak olyan babák akik ezt is nehezen bírják. Onnan tudom, hogy Szofika is a fülét piszkálja, ütögeti, Viki is ezt csinálta, és ahogy bekenem az inyét megnyukszik és elalszik addig meg nyűglődik. Mindent rág, a hűtőrágókákat is szereti. Most egész jól viseli.

Vicusnál úgy értem, hogy visszafele fejleszti, hogy az a kislány borzasztóan nyávog-nyafog, pöszén beszél amit Vicus is próbál utánozni. A kislány négy éves, de még semmit sem tud rajzolni, Viki már pöttyös labdát, napocskát, pálcika embert, fát, körtét, almát rajzol, de amint azzal a kislánnyal rajzol csak vonalakat csinálgat (mivel ő csak ezt tud rajzolni). De inkább ez a nyafogás idegesít minket, mert Vicus nem volt ilyen, de az a kislány egyfolytában nyafog, meg olyan nyávogó hangon beszél amitől falnak megyek (persze Vicus ezt is utánozza). A kislánynak éjszaka még van pelus, nálunk is de mi már rajta vagyunk a leszoktatáson. A kistesó érkezése miatt toltuk mostanáig, de mostmár szeretnénk leszoktatni róla. De a kislány dicsekszik, hogy neki még van éjszaka pelus és erre most Viki is büszke lett rá. Szóval nem örülök, de ez van.

Szofival tegnap a Heim Pálban kötöttünk ki, mert már 5 napja lázas, csak kúppal tudom levinni neki. Reggel is 37,8 volt a láza. A doktornő nem talált semmit ezért elküldött vérvételre, meg vizeletet kellett volna leadni ha nem vezetett volna félre téves infókkal. Mivel a doktornő tenyésztést is kért, ő mondta, hogy ott fogják levenni a vizeletet, hogy fertőtlenítik majd feltesznek neki egy zacsit, pisil bele és kész. Na erre ott mondják, hogy hoztam e vizeletet. :shock: :roll: Én meg csak hebegtem-habogtam, hogy a háziorvos azt mondta, hogy ezt itt veszik le mert ez tenyésztés és nagyon sterilnek kell lennie. Úgyhogy ma kell elbíbelődnöm itthon ezzel a zacskó témával és bevinni. Nagyon örülök... :evil: , hát lesz egy-két szavam a doktornőhöz, az biztos...
Vért vettek tőle, szegénykém annyira kivolt hogy szinte sokkot kapott, fél órába tellett mire meg bírtam nyugtatni. Sikoltozott, sírt nagyon felháborodott. Úgy sajnáltam. Valahogy van egy megérzésem, hogy minden hiába lesz, nem fog semmit sem kimutatni. A kézfejéből vették a vért. Biztos nagyon fájhatott neki, de muszáj utána járni, hogy mi ez. A három hónapos oltást még mindig nem tudtuk megkapni, mert folyton lázas. Háromszor próbáltuk, mindig belázasodott. Már négy hónapos. Hogy mikorra fogja megkapni azt sem tudom. Egyszer már csak elmúlik. Most már az étvágya is visszajött, mert eddig csak olyan 60-70-et evett. Szóval kinlódunk.
Vicus megint csúnyán köhög. De komolyan mondom, hogy akárhányszor valami rendezvény van az oviban mi betegek vagyunk. Hihetetlen, de tényleg. Most anyáknap lesz és beteg a gyerek. Nem lázas, meg ilyenek, "csak" köhög. Nem tudom nálunk tiszta X-akta betegség van, egyszerűen nem bírunk kilábalni, már kezd elegem lenni.

Na most kidurrogtam magam megyek megetetem a babámat...

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike mi is betegek vagyunk.mind a kettő csúnyán köhög.eleinte magas lázuk is volt...........

ez a láz nálatok lehet hugyuti fertőzés.egy lánynak a kisbabájának volt ugyan ez.,........csak magas láza volta kicsinek................

remélem kiderül mi a bibi és hamar gyógyuljatok meg!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan hoztam egy pár képet az usziról ahova járnak a csajok:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Finike!
Kiderült valami a vizsgálaton?
Remélem már nincs semmi baj....

Nálunk is van visszafejlődés egy-egy nap de akkor mondom a Taminak, hogy én az okos Tamit szeretem aki a saját hangján beszél, saját mozdulatait éli meg és nem másét, majd megkérdi, hogy ő is van-e olyan szép mint xy, mikor mondom hogy sokkal szebb akkor elhagy minden felvett viselkedést. Sajnos nincs ötletem Vikire.

Dóri!
Réka tök helyes ebben a szemüvegben. Megszokta már?

Mazsuzs!
Nándi? Meló????

szandrakiss
 
 


Szandi nagyon helyesek a csajok!!!!!!!!.és jól megnőttek!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!
Máté korházba került.kiszáradás miatt........apival váltjuk egymást....
már 2 infúzió lement neki...
nagyon nehéz.alig bírtam vissza tartani a sírást.szegényem könyörgött hogy hozzuk haza!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Sziasztok!

Nitácska! Máténak jobbulást! Talán már otthon is van mióta nem jelentkeztél...Mi történt? Magas volt a láza és nem ivott? Vagy a hasmenés miatt volt kiszáradás veszély? Melyik kórházban voltatok?

Finike! Nem semmi amin te (ti) is keresztülmentél (tek).
Nem gondoltam volna azt sem, hogy egy ilyen kis barátnő akivel Vicus összeismerkedett így vissza tud húzni...Úgy látszik naív vagyok 8) . Azt gondoltam, hogy Vicus majd büszke lesz esetleg, hogy ő már mennyi mindent tud és nem "vissza felé halad". De majd csak túl lesztek ezen az időszakon is.

Mi közben szoktatjuk Nándit a keresztanyámhoz de szerencsére nincs vele gond, szeret menni. Igaz eddig 4 és fél óra volt a legtöbb idő amit vele töltött de nagyon élvezte. Volt benne vonat nézés, kutyasétáltatás és ezeket nagyon szereti. (A kereszanyámék a vonatsínek mellett laknak így nem kell messzire mennie ha vonatot akarnak nézni...)

Dóri! Ha olvasod akkor esetleg írjál már pár sort, hogy hol voltatok Rékussal szemészeten és ki írta fel a szemüveget.
Mi is voltunk Nándival a Heim Pálba de mivel a doktornő (T. Éva) nem tudta eldönteni, hogy akkor most Nándi "szórakozásból" kancsalít-e be néha vagy sem így kapott pupillatágítót amit öt napig kell adni neki aztán visszamenni. Kiváncsi vagyok, hogy ti hol voltatok és meg vagy/voltál-e elégedve az orvossal, mert lehet hogy másnak is megmutatnám Nándit ne csak egy vélemény legyen a "birtokomban".

Szandra! Én nem egészen két hét múlva megyek vissza dolgozni de már egy nappal későb mint kellene mert aznap amikor elvileg kezdtem volna, éppen aznap visszük vissza Nándit a szemészetre....Mindjárt szabadsággal kezdem a munkát.... Várom is meg nem is. Mind a két esetnek több indoklása van...De nem nagyon
szeretném húzni az időt, reményeim szerint sikerül még fogynom majd pár kilót hiszen ez egy jelentős életmódváltás lesz, és utána indulhat a babaprojekt. Ezzel a súllyal nem igazán szeretnék belevágni semmibe.

Jók lettek a képek a lányokról! Csak a különbőző színű úszósapkákról ismertem meg őket! :)

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!!!!!!!
tegnap haza engedtek minket de Máté állapota változatlan.talán annyi hogy tegnap éjjel nem hányt...de ez az 1-ső éjszaka........

még vizsgálatok sorozata van hátra..nagyon sokat fogyott..szó szerint csont és bőr!!!!!!!:((((((

Barninak kibujt 2 napja a 2. foga:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olyan pokoli napokat éltem át az elmúlt egy hétben hogy csak na. Kiharcoltam végre a háziorvosnál, hogy Szofitól vegyenek vért és vizeletet. Előző hét kedden vettek is tőle vért és hatalmas gyulladást mutatott. Na pénteken levettek vizeletet ami kimutatta, hogy vesemedence gyulladása van, és azonnal be kell feküdnünk, hogy intravénásan kapjon gyorsan antibiotikumot. Hát gondolhatjátok teljesen kétségbeestem, nagyon ijesztő volt a helyzet. Még jó hogy anyukám jött velem. Amint bekötötték a kezébe a branült amibe adták az antibiotikumot és megnyugodott rohantam haza hogy összepakoljam a dolgokat, anyu meg ott maradt vele. Egy hétig kellett kapja intravénásan az antibiotikmot napi 3x. Az egy hét alatt négy branült raktak be, mert állandóan eldugult, mivel sűrű a vére. Sokszor mellé szúrtak, mert nem találták a vénáját, végül aneszteziológust hívtak hozzá. A kezén négy lyuk volt a fején kettő, a lábán egy. Én teljesen kikészültem, szemeim bedagadva a sok sírástól. Szofi az elején borzalmasan sírt, de mire mentünk haza akkorra már jól viselte a dolgokat. Benn is nagyon nyugodt volt, átaludta az éjszakákat, ott kezdett el forgolódni, már majdnem hasra is tud fordulni már csak a keze van útban. Tegnap jöhettünk haza. Még öt hétig kell antibiotikumot szednie szájon át. Egy-két nap volt amikor anyu váltott néhány órára, hogy Vicussal is lehessek. Vicusra, a mama vigyázott és vitte oviba, mert apa dolgozott reggel négytől estig.

Na azt hinném hogy vége........aha......
Ott a Heim Pálban összeismerkedtem egy nagyon szimpatikus füll-orr-gégésszel és meséltem neki, hogy Viki négy hónapja köhög nagyon csúnyán. Voltam már vele házidokinál semmi, pulmonológusnál semmi, de ez akkor sem normális, és ő mondta, hogy vigyem be megnézi. Csináltatott röntgent is és kiderült, hogy arcüreggyulladása van, antbiotikumot kell szednie.
Elegem van. Na hogy még mindig tetőzzük anyukám is rosszul van, lázas megy a hasa, és hányt.

Úgy hogy orrszívás van ezerrel, mivel Szofi benyelt valami vírust, és neki is szívni kell az orrát és orrcseppezni. Vicusnak meg feltétlen muszáj szívni az orrát, hogy kitisztuljon az arca. Olyan fáradt vagyok estére, hogy csak na.
Ez a 2010-es év borzalom számunkra.

Nitacska,
Máté meg gyógyuljon meg mielőbb!!!! Ti melyik kórházban voltatok?

Na megyek kidőlök....

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


jaj mindenkinek jobbulást szegény gyerekek .

Finike jól összejöt nektek is minden rossz olvasni is mi történt veletek.
Nitacska Máté remélem már jobban van.nem mondtak semit hogy miért hányt ?Szegény annyira borzasztó még nekünk is nemhogy egy gyereknek

kisfiam is volt egyszer hányás miatt korházba nyaralni voltunk nyiregyházán és apával ettek husit meg krumplit és mindketen hajnalban elkezdtek hányni éjszaka mentőt hívtunk aztán irány a kórház apa az egyik részlegben én kisfiammal a másik részlegben voltam kapot infuzitót egész éjszaka késztette a hányás ugy sírt szegény a széken ültem ugy fogtam.senkinek nem kívánom.Még napokig gyenge volt és alig bírt enni .Meghát nem rég hányt mikor az oviban hányásos hasmenés volt .

Grétinek is porszívozom az orrát mert picit turtyog nehogy letapadjon neki vagy lenyelje .Jocika is köhög picit de adom neki a homeos golyokat.amugy bárányhimlő van az oviban meg tetű a csopotban .Már csak a hónap és évzáró lesz nemsokára én már útána nem szoktam hordani oviba nehogy valamit összeszedjen.
Ugy félek főleg a gréti miatt

Gógyuljatok meg és irjatok hogy mi újság veletek

gyógypuszit küldők mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Finike mi a Lászlóba voltunk.........én nem viszema gyerekeket a Heim Pálba.......rohad szemetek..........akivel kislánnyal egy szobába voltunk.pontosan 10 hónapos...nagyon ki volt száradva...és szó szerint kidobták a Heim Pálból!!!!!!ennyit róluk!
ez a László korház nagyon jó.rendesek a dokik és a nővérek is.......

nektek mielőbbi gyógyulást.elhiszem hogy ki vagy merülve.......mi is úgy bírtuk hogy nappal én estére api ment be..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Finike, Nitácska, nem semmi történetek! Mindenkinek gyors jobbulást kívánunk!!!!!
Anno mi is a Lászlóban voltunk Nándival mikor hasmenéses betegsége volt és ott tényleg rendesek voltak. Nem a mi doktornénink volt akkor és a helyettes doktornéni oda irányított... szerencsére.

Mindenkinek még egyszer jobbulást!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Mazsuzs köszönjük:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy zavarok, de ha van időtök, légyszi szavazzatok a kislányomra!

Köszönöm!

http://www.kisalfold.hu/jatek/gyereksze ... tepic_8889

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Nekünk a háziorvos adott a Heim Pálba beutalót. A nővérek többsége rendes volt, de a dokik.... Össze-vissza beszéltek. Olyan kezdőknek tűntek. A nővérekkel nem volt nagy bajom segítőkészek voltak. Egy -két nővér nem volt szimpi, őket osztottam is :wink: , de ez mindenhol előfordulhat. Én nappal is meg éjjel is benn voltam. Hétvégén volt hogy egyik nap délután jött anyukám néhány órára, másnap délelőtt jött váltani. Hétközben meg egyszer egy délután jött váltani, hogy én menjek Vicusért az oviba. Így nagyon fárasztó volt. Inkább a körülöttünk síró gyerekek készítettek ki, látni őket szenvedni....., meg amikor Szofikát kínozták a szúrásokkal. Azt hittem hogy jobban fogom bírni, de nem így lett , nagyon megviselt.
Amúgy a hányás -hasmenéses betegeket inkább a Lászlóba küldik, és ha ott teltház van akkor küldik a Heim Pálba őket. Itt is volt Rotás beteg, mert a Lászlóban már nem volt hely.

Vicus egyáltalán nem köhög már, nagyon hatott ez az antibiotikum amit kapott. Szofika meg átalussza az éjszakát!!!!!! Reggel minimum fél 6-ig alszik, de inkább 6-ig. Éljen!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Képzeljétek,
Egyik barátnőm előző hét szombaton szült a Dél- Pestiben és olyan borzalmakat élt át, hogy csak na. Nem fogadott se orvost se szülésznőt.... na de ezt most hagyjuk...
Bementek, mert elfolyt a magzatvíz este, egész éjjel vajúdott. Bekötöttek neki oxitocynt, csak volt egy kis gond, mivel el kezdett feldagadni a keze: hirtelen rájöttek, hogy nem a vénába kötötték, hanem a bőre alá. Újjat szúrtak. :? Aztán már nagyon nagy fájásai voltak reggelre fél hét körül végre tolófájások jöttek. Egyik oldalt gátmetszés volt, a másik oldalt viszont szana-széjjel repedt, de szó szerint értsétek. A gyerek 4,2 kg, eltörött a kulcscsontja, meg az egyik válla lett kötött. Be is sárgult. Az anyuka borzalmas kínokat élt át. A nővérek közölték, hogy majd második nap már lesz is teje ne aggódjon. :shock: :shock: :? Hogy mondhatnak ilyet egy első gyerekes anyukának. Jó bepánikolt, hogy még a negyedik nap sem volt teje. Sőt még a hatodik napon is alig akart megindulni. Most van tejcsi, de ezek a dolgok nagyon megviselték ki tudja, hogy hat majd ki a tejtermelődésre. Pénteken kell visszamennie plasztikázni a gátját, mert a repedést próbálják helyrehozni. Ez őrület. Most nagyot csalódtam a kórházban. Volt köztetek olyan aki repedt? Az mitől lehet? Miért nem vágnak ilyenkor többet inkább??? Vagy miért nem vitték el császárra? Miért kellett ezt végig szenvednie. Alig bír járni -ülni. Egész nap fekszik két óránként odateszik a gyerkőcöt, szopik két órát alszanak. Borzalmas ez az egész.

Na most megyek kidőlni....

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike Ó ezt borzasztó még olvasni is hogy mi történt a barátnőddel nem hogy átélni.
sajna azt halottam ha nagy a baba akkor is repedhet vagy ha nem jokor nyom vagy nem vágnak eleget .
Szegény azért remélem túlteszi magát rajta hamar .
íegy ismerősőm 2 hónapja szült a dél-pestiben szegényt megviselte
neki is 2 vénát szétszurtak mire betudták kötni az infuziót tiszta lilla volt a karja .szétrepedt és nem tudta az a doki összevarrni akinél szült aztán hívtak másikat az megnézte az sem tudta varrni aztán a 3 dokinak sikerült összevarrnia.Ráadásul valami a méhével nem volt okés vérzet nagyon elaltaták és csináltak neki egy kaparást aztán nem sikerült és mégegyszer altaták egymás után 2 szer.
Nekem is 2 vénámat szétszúrta az egyik nő a szülészeten nem tudom hogy nővér vagy szülésznő volt de aki csinálta a ct az nem engedte neki hogy 3 szora is megszúrjon a végén a műtőben szurtak egy vénát és elsőre sikerült.Sajna mikor ránéztem a nőre tudtam hogy nem fog neki sikerülni de nem szólhatam hogy rossz érézsem van vele kapcsolatban ráadásul anyira kelett sietni hogy gyors mütőben legyek hogy nem érdekelt.

KépKép
manojoco
 
 


nagyon rossz olvasni ezeket.de nekem mind a 2x nagyon jó élményem volt............mindenki nagyon kedves volt.........

Finike remélem barátnőd mielőbb felépül!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hozok pár képet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Meg van mindenki ebben a zord időben? Senkit se fújt el a szél?
Mindenki jelentkezzen akár csak egy mondattal legalább....

Nitacska,
Nagyon jók a képek, nem is tudom melyik a kedvencem talán mindegyik. :lol: Talán a második és az utolsó kép a legjobb. Barni rengeteget nőtt.

Barátnőm vissza ment pénteken, hogy hozza helyre a dolgokat a doki. Visszamentek és a doki csak annyit mondott, hogy erre most nem ér rá és elviharzott. Na hát az apa nem hagyta ennyiben kiverte a balhét, hogy rászánták az időt hogy eljöjjenek, egy nap kimaradt a munkából, kellett gyermekfelügyeletet szervezni, meg amúgy is jó ha látja egy orvos, hogy mi van odalenn, így egy nővér végül levadászta az én dokimat aki megvizsgálta és mondta, hogy nem kell összevarrni, majd magától helyre jön, csak mostanában ne spárgázzon. :wink: Eszméletlen milyen dokik vannak. Tényleg jobb ha fogadott orvosod van, most már ők is megbizonyosodtak róla.

Mi jól vagyunk, minden oké. Szofika megtanult hasra fordulni,csak visszafele nem megy aztán jön a kiabálás, hogy valaki fordítsa már vissza. Nagyon ügyike. Képzeljétek úgy sikongat mint egy hangos kismadár. Csak úgy tetszik neki a hangja. Olyan hangos és éles, hogy lassan már egy poharat is el tudna vele törni hihetetlen erős már-már fülsüketítő. Hogy honnan jön ekkor hang egy ekkora pici lányból???? :shock: :shock: :shock: 8)
Enni nagyon keveseket eszik, 120-140 között, nem hajlandó többet enni. Szerintem nem igazán hízott mostanában, de én szerintem ez a sok antibiotikumtól van. Inni sem akar semmit, bármit csinálok neki. Nincs valakinek valami tuti innivaló receptje? Adtam neki sima forralt vizet, bébi teát, gyümölcslevet. Mit próbáljak még? A veséje miatt fontos lenne, hogy minél többet igyon. Gyümölcsöket már eszi az üvegeset, és a babajoghurtot (fruptina vagy mi is a neve, alma-banánt). A reszelt almával szembe köp. Inni semmit. Még áfonya levet szeretnék venni kipróbálni, Dóri ajánlotta, kiváncsi vagyok azt megissza e, de amint megérzi, hogy a cumisüvegből nem tápszer jön olyan fejet vág, mint aki citromba harapott volna. Lassan elkezdek más ízeket is kóstoltatni vele, de egyenlőre alma-babán van a terítéken. Nem siettetem, mert úgy látom, hogy ez a sok antibiotikum és ráadásul még váltogatni is kell őket, nagyon megviseli a gyomrát, mert az egyiktől ment a hasa, egy nap 5x-6x is kakilt, most meg, hogy másik antibiotikumot szedünk szorulása van. Egész nap csak pukizgat, nyom, de nem jön semmi. Ezért úgy gondoltam, hogy várok az új dolgokkal, egyenlőre csak a jól ismert alma-banánt (bár most a banánt kerüljük a szorulása miatt) adom neki. Annyira elfeljtettem már hogy milyen gyümik és kaják jönnek sorra, hogy megint utána kell néznem. Borzasztó, pedig csak három éve volt, de mégis nagyon törnöm kell a fejem, hogy mit lehet neki adni mit nem még.
Vicuskát beirattam az állami oviba. Nagyon szeretne másik oviba járni, de nem azért mert itt nem érzi jól magát, hanem mert szereti az új dolgokat, olyan lelkes lesz. Egyből közölte, hogy ő ide akar járni. Én szerintem neki mindegy hova jár ha az óvó néni szereti és van barátnője, sok gyerek. Hihetetlen mennyire jól be tud illeszkedni. Kiváncsi leszek mi lesz a másik oviban a beszoktatással. Azt mondta az igazgatónő, hogy fel fogják venni nagy valószínűséggel, mivel 2006-os. Lehet, hogy nem oda ahova én szeretném, mert nem oda tartozunk körzetileg, de nekem már mindegy. Nagyon sok pénz ez a magánovi. Jól érzi magát ott, de én szerintem ő van annyira vagány, hogy a másik oviban is jól fogja magát érezni. Most gyakoroljuk az - L betűt és a -R betűt mert nem bírja ki mondani. Ló helyett jó-t mond, rigó helyett jigó. Tudom még csak három és fél éves, csak gyakorolni nem árt. Most próbálkozunk a pótkerék nélküli bicizéssel. Ő akarja nagyon én még hagytam volna ezt a témát. A 16-os biciklijén nem ér le teljesen a lába így kellett venni neki egy 12-et mert azon biztosan leér a lába, és azt majd Szofi fogja megörökölni. Volt Vicusnak 12-es biciklije, de annyiszor esett vele, hogy teljesen leamortizálódott, és ki kellett dobni. Most meg jött ez a sz@r idő és nem tudja kipróbálni az új biciklijét, hogy gyakoroljon. Már lenn a pincében gyakorol apjával annyira akarja, de ott meg nem túl nagy a hely. Lenne már tavasz. Nyárra mág nem is merek gondolni, szerintem már nem is lesz. Csak ez a szél és eső álljon el.

Mindenki írjon már pár sort, hogy mi van a gyerkőcökkel, kivel mizújs.
Na most aztán olvashattok.... :lol:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!!!

Finike köszönjük:)))))

Szofi is hihetetlen nagy már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
majd hozz képet róla:))))

ivásra nem sok ötletem van de körbenézek hátha tud valaki segíteni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Régen voltam de nem is sok minden történt velünk hál istennek.

Finike!
Én mindig pohárból itattam őket, abból jobban elfogadták (igaz, nekem nem tudtak cumisüvegezni mert csak én voltam meg a pohár és mikor mentünk volna valahová és lefejtem nekik üvegbe akkor nem tudták meginni. Lehet, Szofi is azért nem szereti (pont amit írtál), hogy nem kajcsi van benne. De a pohárból nem is azt várná mivel azt nem tudja, hogy abból minek kell jönnie. Az nem baj ha csak egy-egy negyed kortyokat iszik így az elején, sőt te még eszre sem veszed, hogy ivott belőle mert annak a negyednek is a fele kifolyik a szájából. De egyre ügyesebb lesz, most amíg nincsenek nagy melegek addig nem gond ha nem iszik sokat de mindig kínáld meg mikor evett. Sőt evések között is mikor fent van. Hamar rá fog jönni az ivás mikéntjére, ja és szerintem a víz a legeslegjobb szomjoltó. Gyümilé helyett inkább a gyümölcsös bébiétel és a víz. Én ebben hittem és még hiszek is. És a mai napig (az esetek 90%-ban) a Tami vizet kér inni ha szomjas még akkor is ha van szörp vagy valami más, nagyon szereti a vizet.

Ez csak egy tanács, nem okoskodni akartam!!

Nitácska!
Tényleg nagyon sokat nőttek a fiúk és mennyire hasonlítanak egymásra, nem semmi.


Aztán most már mindenkinek legyen elég a kórházi dolgokból, Gyógyuljon meg minden kicsi és nagy olyan borzasztó volt visszaolvasni ezeket a sztorikat.
Eszti és ez nektek is szól, bár ti most egészen jól kerülitek a kórházat (remélem!!!).

Nálunk minden oké, csajok jól vannak. Nemsokára nyári szünet, várom már és persze ők is. Ma meg holnap festő kifesti az egész lakást így van munkám bőven.

Dóri!
Befejeztem a sulit :)

Szép napot mindenkinek, pussz

szandrakiss
 
 


Sziasztok, egy eltűnt bárányka jelentkezik!

Melóm ezer, ki sem látszom belőle, úgyhogy csak röviden!

Nálunk szerencsére minden OK, ahogy Szandra is írta, elkerültük idén egész jól a kórházat (kopp-kopp-kopp). Az ovinak is mindjárt vége, és ha egyszer túl leszek a záráson, akkor megyünk nyaralni is! 8)

Gyerkőcök nagy zsiványok!
Bencének kiesett a következő foga, így elértük az 5 hullott fogszámot. A csonfogak szépen nőnek kifelé. Már igazi nagyfiú. Szereti nagyon a hugit, persze összezördülések vannak, de az simán belefér. Szeptembertől egy csoportban lesznek, szóval nem hiszem, hogy ott különösebb próbléma adódna.
Réka (szerencsére viszonylag későn) elkezdte a feleselést, akaratoskodást, de közel sem olyan gáz, mint Bencusnál volt. Szobatisztasággal szépen haladunk, már éjszaka is pelus nélkül alszik, igaz vannak balesetek, de igazán elenyésző számban csak. A kaka kérdés talán rendeződni látszik, de még mindig nem az igazi. Most már szól, de legtöbbször csak akkor, mikor már kilóg a vége, vagy kijött egészen, és ugye akkor már késő. Kakás a bugyi. Ezért persze totál ki van, hogy kakás lett, meg hogy büdös, és vegyem le róla, mossam ki, mert fúúúúj. Mondom, akkor akkor kéne szólni, amikor jön, nem a mikor már kint van. Erre ő: tudom anya. Szóval agyilag nincs itt gond, már arra is gondoltam, hogy ha nyáron nem rendeződik ez a dolog, akkor elviszem valami szakihoz, hogy megnézzék, nehogy szervi gond legyen - talán nem érzi annyira az ingert, vagy mit tudom én....

Szóval nálunk is zajlik az élet, most lépek is, változatosság kedvéért csörög a telefonom :shock:

Többiek ahogy Fini is írta csak egy kis életjelet!

Pá :Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Szandra bizony sokan mondják hogy olyanok mint az ikrek:)
Fricky ti is jó nagyok vagytok már!!!!!!
majd hozz fotót!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is hozok pár képet a csajokról:
Kép Kép Kép
Összesúgnak a hátam mögött..... :lol: 8)
Kép

Szandra,
Köszi a tanácsokat. A vízzel kezdtem, de attól is fúúúúúj. Ma próbáltam almalevet is, de fúúúj. Áfonyalevet egyenlőre nem találtam, de igyekszem keresni. Pohárból is megpróbáltam és fúúúúj.
Neki a veséje miatt lenne fontos, hogy igyon mossa a méreganyagokat és bacikat, meg az antibiotikum miatt is ajánlott a sok folyadék. Na mindegy próbálkozom még, nem adom fel egyszer csak megszeret valamit. Most próbálok csak egyfélét többször itatni vele és azt megszoktatni, hátha így egy idő után megszokja hogy azt kínálom.

Most többet nem tudok írni, mert nagyon álmos vagyok, úgyhogy ki is dőlök....

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Ja és Szandra,
Gratulálok a suli elvégzéséhez!!! És most hogyan tovább???? Várod a felkéréseket barátoktól?

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike!
Igen várom a fotózási lehetőségeket, egy nagyon kicsit más pályán is mozgok (ez is fotózással kapcsolatos) és nagyon élvezem. Nagyon pozitív visszajelzéseket kapok így egy kicsit kezdem érezni, hogy mivel szeretnék foglalkozni.
A napokban kaptam egy fotózási felkérést, év végéig kell folyamatosan 4 testvérről képeket készítenem :). Szeretem ha vannak kihívások :)

szandrakiss
 
 


Finike olyan tüneményesek a csajok!!!!!!!!!!
Szandi mennyiért készítesz fótókat gyerekekről? :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.
én ide még nem írtam, de Nitával úgymond ismerjük egymást egy másik topikból.
Szóval nemrég költöztünk pest mellé, és a délpesti korházhoz tartozunk elvileg.
abból a korházból dr Jaksi Istvánt ismerem, de ő túlzsúfolt nagyon.
Tudtok ajánlani nekem nőgyógyászt?
Nita majdnem egy cpőben járunk azt tudom, csak nekem a kétszarvú méhem teszi be a kaput.
Most megint + teszteltem, ugyan még a mensi előtt, és tudom hogy nem biztos semmi, de múltkor úgy jártam 2 hónappal ezelőtt, hogy ikerterhességet vessztettem el.
Az én számolásom szerint már túl voltam a 8-ik héten, doki még sehol, aztán vérezni kezdtem, görcsölő hassal több mint egy órát vártam a dokira, ügyeletesre, aztán egy másik megvizsgált, azt mondja 5 hees körül leetek én tudtam hogy akkor baj van, dehát magyarázhatok én.
Hazaengedtek, hogy minden rendben , mire hazaértem 4 újnyi hosszú baba volt a wc papíron, aztán két nap múlva egy kb fele.
Nem kívánom senkinek.
Itthon lezajlott a vetélés.
elég gyorsan , nem véreztem csak kb 10 napig, 40 napra megjött rendesen, most pedig újra + teszt, szóla kb 5 hetesen szeretnék megbarátkozni egy nagyon odafigyelő orvossal.

Az előző történetet az istvánban éltem át.nem a délpestiben.
Viszont a délpestihez tartozunk, nem lenne baj ha oda járhatnék.
ha priviben külditek úgy is jó
babaszett
 
 


szia baba!
anno én is az Istvánba éltem át a poklok poklát!!!!!!!
nekem most nem volt orvosom de egy annál is jobb szülésznőm volt...többet ért mint egy doki!!!!!
én most majdnem3x-ra is elvetéltem volna ha ő nincs....
de hála a kis csomagom elmult 8 hónapos!!!!!!!

amugy melyik topicból is ismerjük egymsát?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a missed ab ból napsugátr 35 voltam.
Zsuzsuval szültem eggyütt.
babaszett
 
 


Sziasztok!

Látom kicsit megállt az élet itt! Bocsi, hogy én sem jöttem, ez a harmadik hete, hogy munkába álltam és megértem azokat akik el-el maradoztak a topikból, bár nekem azért lesz annyi időm, hogy néha-néha írjak -legalábbis remélem.

Mióta nem írtam, kiderült, hogy Nándikánknak szemüveg kell, az egyik szeme +4, a másik szeme +3,5 dioptriás. Állítólag kinőhető 8-9 éves kora körül. Szerencsére nagyon jól viseli a szemüveget, azóta hordja, hogy elkészült, pedig féltem attól, hogy majd ellenkezik de úgy látszik ő is észrevette a különbséget a szemüveggel és az a nélküli látás között.

Nándi nagyon jól elvan a keresztanyámnál, mikor érte megyek munka után akkor nem is akar hazajönni. :) Persze mikor úgy csinálok, mintha indulnék akkor azért fut utánam :wink: .
Sajnos a reggeli ébresztést elég rosszul viseli, a párom nem tudja felébreszteni (7 óra körül szokta) és volt már olyan, hogy egy órába telt mire sikerült neki - a vajszíve miatt - és jól elkésett a munkából.
Ezen még javítani kell.... :roll:

Én egyenlőre élvezem a munkát, a munkahelyet. Sokkal modernebb eszközökkel dolgozunk mint mielőtt eljöttem GYES-re és ezt is élvezem. Viszonylag hamar beérek itthonról, maximum egy óra alatt bent is vagyok a házunktóla munkahelyig.
Sajnos néha elég korán kell ébrednem (hajnali öt óra), de nem minden nap van így, és szerencsére rugalmas nálunk a munkaidő, így akár fél 9-re is járhatok dolgozni, ha délután később - bármikor - ledolgozom, vagy pénteken amikor rövidebb napunk van - csak kettőig vagyunk - akkor maradok bent tovább.

Röviden ennyit, muszáj befejeznem mert Nándi nem tud aludni "simi" nélkül. :wink:

IRJATOK!


Finike, Szandra mi van veletek? Nitácska? És persze a többiek is akik már régen írtak, de valószínűleg nem is fognak most sem.... :(

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


sziasztok!!!!!
baba most már emlékszem rád!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok ,elnézést a zavarásért...

szeretném figyelmetekbe ajánlani termékimet,folyamatosan bővül,a nadrágok és előkék,illetve ősszre melegítők már készülőben,így megéri később is benézni:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.
Velünk minden oké. Szofi és Vicus is jól vannak ma megyünk oltásra Szofikával. Szofi ezerrel forog, már emeli a popsit is, nincs már messze hogy másszon. Fogunk még nincs de már vannak napok amik a fogzás miatt nehezebbek, de a fogak még várattatnak magukra.
5 hónapos méretei: 66cm és 6650 gr. Fejkörmérete 41 cm. Olyan kis formás. Még mindig mosolyog ezerrel.

Mazsuzs,
Örülök, hogy Nándi ilyen jól érzi magát a keresztanyudnál, csak az anyukák aggódják túl mindig a dolgokat. :lol:
Az viszont nem jó hír, hogy ilyen erős szemüveg kell Nándinak. Hoznál képet, hogy hogy áll neki a szemüveg?

Most mennem kell,....

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike örülök hogy jól vagytok.szép méretekkel rendelkezik Szofi:))))) :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Finike!
Tényleg szép méretei vannak Szofinak!

Mi is jól vagyunk, ma véget ért az ovi így ezerrel nyáriszünetezünk. Szerintem mindenkinek jót fog tenni egy kis lazítás. Ma töltjük meg a nagymedencét vízzel, vasárnap már hátha lehet benne pancsizni. Várom már...

Majd hozok képeket is.

Mazsuzs!
Nagyon ügyes Nándi, hogy ilyen jól viseli a rokonvigyázást.

Mindenkinek jó szünetezést

szandrakiss
 
 


és akkor a képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Úgy látom halódik a topik.... :( Kár....:(

Persze én sem teszek sokat a fellendítéséért, de sajnos alig van időm. mióta dolgozom. A számítógépet hetente egyszer kapcsolom be itthon, a munkahelyemen pedig van egy netes gép de egyszerűen nincs időm leülni elé olyan sok a munka és persze nem is magáncélú használatra van. 8)
Pedig mikor pocakosan csatlakoztam a topikhoz, milyen sokan voltunk....
Azért aki még kitart annak minden elismerésem és további kitartást!

Finike! Örülök, hogy minden rendben veletek és Szofi tényleg szép méretekkel rendelkezik. Remélem anyukád is jól van.
Sikerült tartósan kilábalnotok a betegségekből? Vicus nyáron nem fog oviba menni? Mi van nyáron a magánovikkal? Ők is "bezárnak?

Szandra? Mi újság munkahely terén? Szeptemberre összejön valami?
Gondolom most nyáron "uborkaszezon " van a felvételek terén is.

Finike, itt a kép:

Kép


Irjatok, már aki tud!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: