Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata szüléssel, terhesgondozással kapcsolatban az István kórházban dr Újvári Attiláról?
A korábbi István kórházas topikokban nem találtam semmit.
Köszi!
teaaaa
 
 


Teaaa!
Nagyon jó választás!!!!!!!!!!!!
Nála kezdtem a lányom (2 éves) , de félidőben átadott a kollégájának , mert kapott egy lehetőséget külföldön. Addig mindent elmondott , bármit kérdezhettem lelkiismeretesen válaszolt.Amikor be kellett feküdnöm kóros hányással akkor rám nézett , meglátogatott.
Láttam egy vajúdásnál is , ott volt törődött a kismamával. Szóval csupa jót tudok mondani.
Budán a Városmajor utcában van a magánrendelője.
Üdv
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Csak most látom , hogy új topikot nyitottál.
Ezért nem kellett volna , már van 2 Istvántopik.
Ott is felteheted a kérdésed azt is olvassuk , ha nincs is aznap hozzászólás.
Kérlek ezt töröltesd a szerkesztővel , és a másik topikban szeretettel várunk!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 

 
 


Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga0216!
Köszi szépen!
Töröltetni fogom.
teaaaa
 
 


Kedves Teaaaa!
Egy cipőben járunk, én is nemrég kerültem Újvári Doktorhoz, eddig minden ok, csak jót tudok mondani róla, volt szerencsém nem csak kifejezetten kórházi dolgokról is beszélgetni VElke és megnyerő, intelligens, jó fej.
Persze szülés után tudok érdemben nyilatkozni. Most 23 hetes a Kislányunk. Te előreláthatólag mikorra várod a babát?
rikababa
 
 


Sziasztok! Az Istvánba kell mennem MR-re. Azon kívül, hogy a Nagyvárad téri metrómegállóban leszállok, hogy jutok el pontosan a kórházba?? Sajnos nem lesz túl sok időm keresgélni, mert a melóból rohanok majd oda.

ancsipancsi
 
 


Szia!
NAgyvárad téren van a főbejárat, nem lehet eltéveszteni. Az aluljáróban már talán ki van írva, hogy melyik lépcsőn kell felmenni.

Ines
ini
 
 


Köszi szépen. Igazából majd csak később kell, mert a nőgyógyászom azt mondta, hogy az első három hónapban ne menjek erre a vizsgálatra és kész.

ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Végül tegnap elmentünk a Siklós dr-hoz, aki nagyon aranyos volt, és minden kérdésemre tényleg szépen válaszolt, de másfél órát csúszott az időpontunk, ezért csak este 10re (!!!) sikerült bejutni hozzá, és az ára is elrettentően magas volt, ráadásul előző nap a recepciós hölgy más árat mondott mint amit végül fizetni kellett... ez persze lehet hogy véletlen volt.

Sajnos nem biztos hogy a mi pénztárcánk kibirja az ő diját... minden orvos kb ugyanannyiért lát el a magánrendelőjében? Tudtok valakit aki Újpesthez közel rendel, esetleg a kék metró vonalán és megfizethető?

Köszi!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Szia Rokica!

Nem tudom mennnyi az a megfizethetetlne ár, de én bátran ajánlanám a saját dokimat aki szintén az Istvánban van, bár lehet, hogy neked kiesik kicsit, mert Pestlőrincen van, de lehet, hogy a korházban is fogadna, ezt nem tudom. Ha érdekel megadom a számát.

Wica
19 (a nyáribabás topikból)
wica
 
 


Sziasztok!
Tudna valaki infóval szolgálni Szőczei Beátáról, aki jó ideig dolgozott az Istvánban?
Előre is köszi!
blynky
blynky
 
 


Rokica, mennyi volt?

az en dokin mar 10.000nel tart, csak a terhesgondozas, a tobbi dragabb!
de mar nem megyek hozza csak szulni
es nem is az Istvanban van

Kép
babarozsa
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 12:53-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Rokica

Az én dokim nemrég került át az Istvánba.
A magánrendelőben 5000Ft-ot kér. Szerintem ez még elég türhető ár. A szülésért még nem tudom, de legközelebb megkérdezem. Én szeptemberre várom és az Istvánba fogok szülni.

Nekem a többiekhez lenne kérdésem:
Milyen a szülészet, a csecsemősök, az ápolók az Istvánban?
Minden vélemény érdekel.
A válaszokat előre is köszönöm!

Kép
angelani
 
 


Szia Angelani!
Én decemberben szültem az Istvánban.
Szülészet:
Szerintem nagyon szép,barátságos a szülő szoba is.
Nekem olyan érzésem volt,mintha egy lakásban lennék nem pedig kórházban.
Csecsemősök:
Szerencsére nekem nem volt gondom egyikkel se,bár van egy szőke csaj közöttük akinek igen fura modora van.KépKépŐt leszámítva aranyosak,segítőkészek.Persze ez az én tapasztalatom,mert olvastam már negatív kritikát is róluk.
Ápolók:
Tulajdon képpen én rájuk se tudnék semmi rosszat mondani.Igaz,volt egy kis gondom a főnővérrel,no de ez még a terhesség alatt volt nem a szülésnél.a szülésre megbarátkoztam vele.Kép

Szóval nekem csak jó tapasztalataim voltak.Kép
Minden jót kivánok!És ha nem harakszol büszkélkedek egy kicsit a fiammal aki 3 hónapos.Kép
Íme Dominik:Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lldicsi!
Nagyon köszönöm a választ!
Gratulálok a manókához. Kár, hogy nem írtad a nevét:-(.
Remélem majd én is fel tudok tenni képet.
Mégegyszer köszönöm!

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!
Találkozott vmelyikőtök a Sziklai doktorúrral szülése során? Hallottatok, vagy tudtok vmit róla? Én most kerültem hozzá. Első benyomásom pozitív, de jó volna 1-2 tapasztalatot is meghallgatni róla! Köszi:Maryke
skm
 
 


Szia Angelani!
De írtam picur nevét,csak biztos nem vetted észre.KépAz első kép fölött.
Szóval,a királyfim neve Ludvig Dominik.Kép
Várom a te manócskád fotóját!KépMégegyszer minden jót kivánok.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lldicsi!
Bocsi, mire leírtam a sorokat, addigra észrevettem :-)
De már nem akartam külön ezért is írni.
Azért köszi, hogy leírtad!
Sajnos az "én" fotómra még sokat kell várni.
De bízom benne, hogy fel tudom majd ide tenni.
Puszi mindenkinek!

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!

Én is az István kórházat választottam, Siklór doktorhoz járok a magánrendelésére. Azt szeretném megtudni a nálam tapasztaltabbaktól, hogy a laboros tortúrákra van-e valami jobb megoldás, mint amit én eddig csináltam. Eddig csak kétszer kellett a laborba mennem, de horror volt mind a kétszer. Első alkalommal legalább irt nekem beutalót az orvos, de a legutóbbi az idegtépő volt. Kedden voltam 16 hetes, tegnap mentem AFP-re, ahol majd megütött a guta, mert direkt odamentem 7-re az Istvánba hogy ne kelljen az irdatlan hosszú sorba beállni, ami már az alagsorból levő labortól a kijáratig kigyózik, persze 8:30kor bezár a bazár és mehet haza az ember lánya, ha sikerült az akció, ha nem. Szóval annak ellenére hogy ott voltam 7-kor, az orvosom azt az instrukciót adta, hogy azt a nővérkéktől kell kérni az irodájában, ahol persze nem sziveskedtek velünk foglalkozni 7:30ig... mire leértem a laborba, már én is szinte a bejárati ajtónál kezdtem a sorbaállást, és azon gondolkodtam, kit tudnék megfojtani. Szóval nagy élmény volt. Nem lehet ezeket a vérvételeket valami kulturáltabb módon megoldani? Muszáj nekem az István laborjába menni minden ilyenért?

Szüléskor is ilyen kavalkád lesz? Mert egyre vonzóbbnak tűnik az otthon szülés... (na jó, csak vicc volt.)

rokica

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!
Lenne egy érdésem.
Ismeri valaki Dr. Szappan Vilmost?
Igaz, Ő nemrég jött át az uzsikból az Istvánba.
De talán valaki már halott róla.
Angelani

Kép
angelani
 
 


Szia Rokica!
Én a vérvételre mindig olyan fél 7 körül mentem és ha nem az első akkor kb:a harmadik voltam.
Az AFP-re pedig be kellett jelentkezni ahol adtak időpontot és a megadott napon max:negyed óra csúszás volt.
Szóval én ezt tapasztaltam.KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szorsi!

Ne haragudj, hogy csak most reagáltam, de nem néztem ezt a topikot már jóideje. Ha írsz a mailemre egy levelet akkor szívesen válaszolok minden kérdésre. Egyébként Dr. Mészáros Lászlónak hívják, és Lőrincen a Baumax-nál van. Az Üllőin. De majd mindent leírok, ha küldesz egy emilt a címeddel.

Rókica!

Szia! Ezeket a vérvételeket egyébként az Sztk-ban is megcsinálhatod. Én mindíg oda megyek.

Wica
27+3
wica
 
 


Ja! Nem tudja vakai, hogy mikor indul újra az Istvános előkészítő??

Köszi
wica
 
 


WicaKép
Ha minden igaz, most szerdán volt a sorozat 3. előadása.

Henci
henci
 
 


sziasztok!
most járok itt először és nagyon tetszik ez a topic.
a segítségeteket szeretném kérni: 11 hetes terhes vagyok, a szent istvánban szeretnék szülni.orvost még nem választottam. évekig jártam pálfalvi doktorhoz rákszűrésre, tehát adva lenne a dolog, hogy őt válasszam. igen ám, de szerintem borzasztóan elfoglalt és úgy sejtem(bár ez csak sejtés), hogy magas összeget kérne a szülésért.
tudtok ajánlani innen orvost? nagy segítség lenne ez!köszi
babcsala
 
 


Szia Babcsala,
Én a Pálfalvinál szültem....ha megadod az e-mail címedet megírom a részleteket, amik egyébként pozitívak.
Sode
sode
 
 


előre is köszönöm a válaszodat
murc@freestart.hu
babcsala
 
 


Szia Maryke!

Szülni még én sem szültem Sziklai Péternél, de készülök! Hozzá járok, most vagyok 25 hetes és eddig nekem is jó tapasztalataim vannak (bár csak 15 hetes korom óta vagyok nála), de még nem találkoztam senkivel, aki nála szült volna.. Pedig jó lenne tudni róla többet. Szóval ha neked van bármi info a tarsolyodban róla, megköszönném, ha megosztanád velem. De az én eddigi véleményem kifejezetten jó róla, én elégedett vagyok vele. Te hogy kerültél oda, miért hozzá mentél?
Szia:
Varvi
varvi
 
 


Szia Sode!

Én is nagy dilemmában vagyok két orvost közt hogy melyiket válasszam.Eddig a Pálfalvihoz jártam és nagyon szerettem, de vhogy nem tudtam anyagilag győzni...Elég sok problémám volt egészségileg akkor.
Esetleg elküldenéd Babcsalának írt leveled nekem is?

mindenes10@freemail.hu a mail címem.
Előre is köszönöm
madrin
 
 


hahó, sziasztok!
van valakinek tapasztalata, infója ruttner doktor úrról? terhesgondozás, szülés stb?
köszi a választ előre is
babcsala
 
 


Babcsala: Hozzá járok magánba, írok akkor a mail címedre.
timmba
 
 


Akik már szültek az Istvánban!!!

Ugyanolyan kavalkádra lehet számitani a szülészeten mint a labor előtt vérvételen??? Vagy azért nem akkora a nyüzsgés. Mi az esélye annak, hogy az ember kifogja magának az alternativ szobát? Előre kell kérni? És ha nem sikerül, a többinek mi a "felszerelése?" Ágyra, magnóra, labdára, zuhanyra gondolok, a kád ha jól tudom csak az alternativban van.

Köszi előre is!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!

Frontkor biztos nyüzsgés van, bár ettől a 4 gyerekem megkímélt. Tehát, ha nincs tömeg, akkor választhatsz, a szülősámli mozdítható, labda több szobában van ( én magas vagyok nekem nem volt kényelmes az a labda, ami a szobában volt), de kölcsön is kérhető. A kád nem mindenkinek "jön be" ,éjjel, úgy fáztam, hogy nem szerettem volna benne ücsörögni, és a szülésznő sem volt túl készséges. Kádban az szül , akinek az orvosai is támogatja ezt a vágyát.
schk
 
 


Sziasztok!
Én ugyan leendő apuka vagyok, de azért olvasgatom a fórumot. :-)
Mi is Pálfalvi dokinál vagyunk és engem is érdekelne, hogy mennyit illik adni, illetve mik a tapasztalatok. (Eddig jók!)
Címem: attila@bluemedia.hu
Ha valaki megírná, akkor hálás lennék. Mi július 10. körülre várjuk a babát (császár lesz).
üdv H2SO4
h2so4
 
 


Sziasztok!
Én egy éve lakom Budapesten, szóval nem ismerem a nőgyógyászokat, de a szentistvánban akarok szülni. 8 hetes terhes vagyok, és orvost keresek.Kit tudtok ajánlani? + meg tudjátok adni az elérhetőségét. Segítsetek kérlek, mert teljesen tanácstalan vagyok. Köszi! lilis
email címem: lilis@freemail.hu
lilis
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Sziasztok!

Most vagyok itt előszőr és a segítségetekre lenne szükségem!

Én is az Istvánban fogok szülni Dr. Mészáros Lászlónál. Tudtok róla valamit? MIlyen a szülés alatt, mennyire támogatja az EDA-t vagy mennyire nem? Hogyan tudnék szülésznőt választani és tudtok-e ajánlani valakit? Sajnos éppen nyári szünet van a szülésfelkészítésen, így teljesen tanácstalan vagyok. Mennyi a tarifa az egyiknél és mennyi a másiknál? Szóval minden érdekelene!

Első baba lesz és nagyon várjuk, de rettegek a szüléstől, illetve inkább attól, hogy senki nem fog azzal foglalkozni én mit is és hogyan szeretném!

Előre is köszi!
bíbor
 
 


Szia Osri!

Én is Mészinél szültem és EDA-m volt, bár nem tudom, hogy támogatta volna-e, mert még nem volt ott amikor kértem ;-). Majd megkérdezem tőle, most megyek 6 hetes kontrollra (már majdnem 8 héttel a szülés után). Én nagyon bírom őt. Az Anyósom mutatta be, Õ 20 éve hozzá jár. Nem aggódós típus, tehát nem fog beparáztatni, ha nincs rá ok. Én a 37. héttől jártam volna a kórházi ctg-re, de előtte 2 nappal megszületett a kicsi. Előtte havonta mentem hozzá a magánrendelésre, ott a szokásos tarifa volt, a szülésnél ennek 10x kótáját adtuk, vagy kicsi többet (??) ezt a férjem intézte. Szülésznőm nem volt, de így utólag talán jó lett volna legalább egy dúla, mert a hirtelen burokrepedéstől nagyon beparáztam (nem voltam felkészülve) és szerintem ezért nem tágultam rendesen. talán jó lett volna valaki aki szakmailag felkészült és támogat lelkileg a vajudás alatt. A férjem ott volt, de szegény csak értünk aggódott végig. Ha lett volna valaki elmondja, hogy most üljek fel, sétáljak, másszak be a kádba, hogy jobban menjenek a dolgok, akkor nem kellett volna oxy a végére. Minden esetre nem volt rossz vajudás, csak szerintem agyilag nem voltam a helyzet magaslatán. A szülés alatt már nagyon jó volt minden. Megjött a Mészi is és a szülésznő is rendes volt velem. A szülés után még videókamerázott is a mi drága dokink, sokáig velünk maradt, és olyan jó volt..nem tudom elmondani, de valahogy más lett a viszony, mint a szülés előtt, amikor "csak" terhesgondozott. A szülésemet már 1x leírtam, de most bemásolom még 1x ide.
Ha van még kérdés, írj!

"Kicsit ritkán járok erre, de mivel május 21.-én megszületett a kicsi lányom, ezért még friss élményekkel "felvértezve" írok az én tapasztalaimról.
Előszöris köszönöm a legkedvesebb dokimnak Dr. Mészáros Lászlónak aki szuperül levezette a szülésemet, bár csak a végére ért oda (előbb nem is szóltak neki) de a legfontosabb pillantban nagyon kedves és szakmailag tökéletes volt. Nagyon aranyos volt tőle ahogy foglalkozott velem és a picivel szülés után, és videózott nekünk, amikor a férjem épp köldökzsinórt vágott vagy fürdetett. Ezen kívül nagyon aranyos volt a szülésznőm is, Józsa Andrea, pedig nem is választott szülésznő volt. Sajnos a fájdalmakat nem bírtam, így EDA-t kaptam (megváltás volt) ezt egy nagyon profi doki adta be, az Õ nevét nem tudom (más forrásból tudom, hogy talán Dr.Mándli Tamásnak hívják, de nem biztos) . Az osztályra kerülésem után a csecsemős nővérek nagyon sokat segítettek, kivétel nélkül mindegyikre bármikor lehett számítani, de külön kiemelném Mártikát és Klárikát. Egyetlen rossz tapasztalatom Sarlai doktornővel volt,de ezt most nem részletezném. "

Nos ennyit írtam akkor, de most kiegészítem: A magzatvíz du negyed 3-kor ment el, egy gramm fájás nélkül. Úgy berezeltem ettől, hogy lótottam-futottam mint egy mérgezett egér, a kórházi csomi csak félig volt kész (mindenkinek ajánlom, hogy a 37. héten már bőven legyen meg ez a dolog!!). A kórházba kb fél 5-re értünk be, fájás még nem volt, csak keményedés. Rámkötötték a CTG-t, 20 percre, aztán megvizsgáltak (kijött a többi víz), és döntöttek, hogy maradjak. Ekkor voltam 2 cm-re kinyílva. Kaptunk szülőszobát és elkezdtünk várni. Bekötöttek egy infúziót a burokrepedés miatt, valami antibiotikum, asszem. Kb fél 6-tól voltak már komolyabb fájásaim, kb 5-6 percesek, de szuperül bírtam. Este 8-9-ig erősödtek a fájások, már 1-2 percesek voltak, és a falat kapartam, örültünk is neki, hogy hamar lesz baba. De a vizsgálatkor kiderült, hogy a méhszáj még mindíg keméyn és 2 centis. Ekkor a szülésznő konzultált Koiss (Koits??) dokival, és ajánlották az oxit (mert, ha elfolyik a víz nem szabad napokig vajudni) én ekkor kértem az EDA-t, amibe rögvest bele is mentek. Először még azért ki kellett bírnom kb 1 órát amíg lement egy infúzió az EDA-nak. Ekkor már teljesen ki voltam purcanva. Majd meglett a fájdalomcsillapítás és ekkor kötötték rám az oxit.Kicsit később megjelent a dokink. Ez kb este fél 10 lehetett. Este 11-re meg is lett a pici.

Van még kérdés? Kép
Puszi

Ilyenek voltunk amikor megszülettünk:
Kép
És ilyenek lettünk egy hónap múlva:
Kép
wica
 
 


Szia Wica!

Köszi a kimerítő eseményleírást!!!! Főleg jó, hogy te is a Mészároshoz jártál. Azért vagyok egy kicsit megijedve mert neked indokolt volt az EDA, én pillanatnyilag csak azt tudtam mondani a dokinak, hogy ismerem magam annyira, hogy tudjam, hogy a fájdalomküszöböm szinte egyenlő a nullával. De jó lenne, ha nekem is ilyen jó élményem lenne.
Voltam a fájdalomcsillapítás órán, így egy kicsit tisztában vagyok a dologgal. Nem azt szeretném, hogy azonnal, érkezés után kössék be, csak azt tudni, hogy ha mondom, hogy most, akkor ne az legyen a válasz, hogy anyuka, ezt mindenki kibírta eddig is és különben sem fáj annyira!

Nagyon édes a pici! Gratulálok mindhármótoknak!

Puszi
bíbor
 
 


Bíbor!
Az az igazság, hogy nekem sem volt azért annyira indokolt. Sok nő szül símán oxival minden probléma nélkül, és nekem is már csak kb másfél- 2 órám volt hátra, tehát, lehet, ha ott lett volna a dokink, engem sem támogatott volna ebben a döntésben. De nem volt ott, mert még nem voltam eléggé kitágulva, így nem hívták még be (tudod, csak egy bizonos centinél hívják)és mivel ez a szokásos eljárás, szerintem te is megkaphatod, még mielőtt valaki beleszólhatna. Válassz olyan szülésznőt aki támogat, és nem lesz gond szerintem. De kezdd el normálisan a szülést, és amikor nem bírod nyugodtan kérjél. Nem fogják megtagadni, csak akkor ha már nagyon a végén jársz! Ne félj! Minden rendben lesz!!

Szia, és sok szerencsét, könnyű szülést, csodás kisbabát kívánok.

Fiú lesz vagy lány??

Puszi
W
wica
 
 


Kislány lesz!
Kicsit hiperaktív így a vége felé már, de inkább az legyen mint egy kis mimóza.

persze én is normálisan szeretném kezdeni, csak tudom mit bírok és elég sok olyan történetet hallottam, hogy mivel az orvos a természetes szülés híve volt, inkább nem adott be semmit a mamának, ami persze nem csak lelkileg viselte meg őket. Azért egy kicsit megnyugodtam már. Nagyon várom a napot, valószínűleg meg neked lesz igazad én úgysem lesz benn amikor kigúvadnak a szemeim, úgyhogy nem tőle kell kérnem!

Ti hogy vagytok?
Tudtok aludni az apróságtól?

Puszi,

Orsi
bíbor
 
 


Wica!

Bocs, hogy belekotyogok, de "megütötte a szememet", hogy tudsz egy jó dokit, aki Lőrincen rendel, és az István kórházban dolgozik. Én ott lakom, ezért, ha megadnád az elérhetőségét, és esetleg a tarifáit e-mail-ben, azt nagyon megköszönném! (evice@freemail.hu) Mondjuk nagyon ráér még az orvosválasztás, Kavicsom még csak 6 hetes, de szeretek biztosra menni. Előre is köszönöm szépen!
Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Eloszor olvasgatok itt, čs orulok, hogy van ez a forum. Konkretan Ruttner Zoltan doktor ur črdekelne, akirol mčg csak kčrdčseket olvastam, vŕlaszokat nem. Magŕnrendelčsre hozzŕ jŕrtam, čs szuper kedvesnek tunt, de most babŕt vŕrok, čs a legutobb ugy tunt, picit turelmetlenebb, mint szokott. Nem estem ketsegbe, csak rajottem, hogy nem tudok rola semmit! Esetleg valaki? lepmarina@freemail.hu Nagyon koszonok minden fŕradtsŕgot, ami abbol ŕll, hogy egy vadidegennek adtok tanŕcsokat!
marina
 
 


Sziasztok!
a feleségem a Pálfalvihoz jár- de mint aggodó férj másnak a véleményére is kiváncsi vagyok- kinek milyen tapasztalata van vele kapcsolatban.
előre is köszönöm.
puki
puki2
 
 


Kedves aggodo ferj! Ha visszaolvasod az archivumokat, eleg sokat irnak dr. Palfalvirol, ha jol emlekszem, jokat. Erdemes bongeszni, mert azok, akik mar irtak ide tobbet, tobbekrol, nem fognak ujra "tollat ragadni". Esetleg keressetek ki, kik irtak rola, es az o sajat e-mail cimukre irjatok, ugy szivesebben valaszolnak esetleg meg egyszer. En is igy tettem, es kaptam is valaszokat, de a sajat cimemre. Sok sikert a "kutatashoz"! Udvozlettel: Marina
marina
 
 


Sziasztok!

Én dr. Várnai Ferenc főorvos úrról várom a véleményeket, és az István Kórházról is. Segítsetek Nekem.

Ági
Ági76
 
 


Szia Ági!

Én is az Istvánba járok!

Elment az üzenet?

Hetti
hetti
 
 


Szia Ági!

Oké, sikerült regisztrálni magam és írni Neked.

Pár mondtat magamról. Én 30 éves vagyok, a XVII.ker-ben lakom és a Várnai doktor Úrhoz járok. Nagyon szeretem őt, szereti nagyon a kismamákat és a gyerekeket. A nővérem is nála szült. Én 22 hetes kismama vagyok! A szeptemberben induló szülésre felkészítő tanfolyamra megyek majd a párommal.
Te hány hetes vagy, nem jöttök majd Ti is?
November 24-re vagyok kiírva és kislányunk lesz! Hurrá!

Mit szeretnél tudni a Várnai doktorúrról? Nekünk csak jók a tapasztalataink. Kedves és mindent meglehet vele beszélni. Én 2 hét múlva megyek a magánrendelőbe.

Várom válaszodat, Hetti!
hetti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: