Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok segítséget, nagyon nagyon aranyosak vagytok!

Dina: felhívtam a dokinénit, holnap reggel kell újra hívnom, és elvileg már délután mehetünk is, ha van hely. MOndta, hogy ez a rendes körzeti rendelő, de rendelési idő előtt fogadja a homeos pácienseket.

Sajnos még mindig nincs javulás, hízás sem indult meg. Hétfőn megyünk tanácsadásra+oltásra, nem tudom, mit fog csinálni a doki, hogy elküld e valahová még minket. Holnap meg megjön a vérvétel eredménye, nagyon remélem,hogy minden rendben lesz, nagyon félek, nehogy baj legyen.

Boga: bizti van elég tejcsid, csak már beállt a kereslet-kínálat elvének megfelelően (szerintem). Nekem is volt olyan, hogy eleinte nagyon duzzadt volt a cicim, de mára már semmi, a csepegés is megszűnt, nem kell már melltartóbetétezni:-) Én is még mindig szopiztatom Ákit is a kaját mellett, van is igénye rá, nagy függő:-)))) (hát nemhiába pasi:-))))

Remélem jól sikerült a talitok!

Mindenkinek szép napot, remélem nem fog esni egész nap, jó lenne sétálni egyet!

Pusz

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok,

Nagyon megfáztam, mi biztos nem mennénk a talira, így fel is adom a szervezést. :oops: :roll:

Sajna,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 

 
 

Szia BOGA!

Ne aggódj, nekem is volt már olyan, hogy annak ellenére, hogy a kicsi nem evett éjszaka, reggel nem feszültek a cickók. Össze-vissza fogdostam őket, hogy akkor most mi van, elapadt a tejem? De nem, egy kicsit jobban forsziroztam a Bálintot, hogy szopizzon, hagytam, hogy akár 25-30 percet is nyammogjon rajta. Másnapra nem volt semmi baj. Képzeljétek, hogy velem pedig most történt először, hogy olyan, de olyan nagyon be volt durranva a cicim, mint a fene. Mióta megy a tejleadás, azóta ez volt a rekord, egy ciciból egyszerre több, mint 200 ml-t fejtem. Akkora volt a cicim, hogy nem tudtam letenni a karomat.
ÉS NAGYON nagy gratula a Lujzinak ehhez a szép korhoz. Az én nőrokonaim folyton kérdezgetik, hogy és eszik már a kicsi? Adok már neki mást? Mondom, hogy nem, én mindenképpen kivárom a 6 hónapot és majd csak akkor kezdem el az almalevet. Én is úgy tervezem, mint te, 2-3 kanál naponta. Úgy izgulok, és kicsit félek is tőle, de majd biztosan hozzászokom.

Kinőtt a 2. foga is a Bálintnak, meg se kottyant neki, nyugodtak voltak az éjszakák.

DE, erre biztosan tud nekem valaki segiteni. Mióta Bálint megtanult forogni azóta amikor éjszaka felébred és rögtön megfordul. A hátán viszont nem tud aludni, ezért fel is ébred nyomban. Ha visszaforditom, akkor az sem jó, mert megint megfordul. Ma éjszaka kivettem és addig sétáltam vele, amig el nem aludt újra, de félek, hogy ez nem lesz mindig megoldás.
Ötlet?

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Koszonom a sok hozzaszolast, olyan jo, h mindig lehet Ratok szamitani!!!
A mai adag megvan :)
Holnap jon a vedono is.

Vanda!
En is tokre izgultam meg feltem is, h mi lesz, ha vege a szopinak, es meg nincs vege, de tegnap elkezdtunk almazni, es tok jo erzes, ahogy kezd kibontakozni a baba erdeklodese, es izlelgeti az uj dolgokat.
Ne izgulj, imadni fogod, mint mindent eddig. La. is en igy vagyok ezzel.
Ja! Es gratula a fogakhoz! Meg a tejcsi-dompinghez :wink:

Megyunk setalni, puszi mindenkinek!

Kép
boga
 
 


Gabek: :oops: :roll: :roll: :roll:

Akkor tali ugrott??

R.

Kép

Kép
rita81
 
 


Hat ez eleg bena lenne :(

Nincs valakinek jo otlete?? Hova mehetnenk??

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Esetleg Ikea?
Zárt hely és nem kell fizetni, max ha eszel vagy iszol valamit.
És körbe lehet ülni a játszórészt, manók bezárva anyukák meg beszélgetnek.
Na?

Jobb ötletem nincs.

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Manó,
ez jó ötletnek hangzik!Az Örsnél lévő Ikeára gondolsz?

És akkor most mi az új időpont????
A délelőtt sok emberkének nem jó?Mert akkor Ágiék is el tudnának jönni,a du-ra meg többen csak későbbre érnének oda.Gondolom Rita örülne,ha minnél többen el tudnánk köszönni tőlük!(egy kis időre :wink: )

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


És még annyit,hogy esetleg jövő hét szerda?A hét gondolom kilőve,mert már nincs sok vissza belőle! :roll:
A szerda meg több emberkének jó,nem????

Na,pusz!

Timi
timiban
 
 


És addigra még Gabek is meggyógyul! :wink:
timiban
 
 


Nekünk jó a szerda. de még a péntek is, ha hamar össze tudjuk hozni.

És igen, az örsi ikeára gondoltam.

Kinek melyik időpont jó?

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


HAli!

Nekünk a hét már nem jó, a gyerek megy Nyírtegyházára, én meg Miskolcra!

Jövő héten ráérünk! :lol:
Tulajdonképpen mindegy,hogy de.vagy du. :oops: :lol:

Jobbulást a betegekenk!!!! :lol: :lol: :lol:
Pusszantás!

Kép
anid
 
 


Halihó%

Kezdek összezavarodni tali ügyben. Lassan azt sem tudom melyik hónapról beszélünk. :roll: Amúgy még mindig a csütörtök a nemjó napunk az uszi miatt, de időpontilag rugalmasak vagyunk.
A múlt héten ugyan összeszedtünk egy kar-láb-száj pöttyöző vírust, de tegnapra sikerült kikúrálni és szerintem már nem fertőz. A nagy száj vizsgálgatásban felfedeztem azt is, hogy már legalább 12 fogunk van :P , de ezt sosem lehet tudni. A szemfogak állapotát illetően nem jutok dűlőre Blankával. :lol: A legújabb szava emma és kaku - utóbbi a kakukkot jelenti az órából. Most hát nem a bukósisak hordás van napirenden, hanem az óra kakukkoltatás. :D

Jutja, Ági,
Én is emlékszem!!! Jó lenne talizni veletek is. Kíváncis vagyok a lurkókra meg rátok.

Most lépek, de igyekszem majd benézni, hogy tali ügyben lássam mi a helyzet.

prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh-n és képzeljétek 12 előtt ott voltam, igaz 12-re volt időpontom, de csak 2 kor jutottam be uh-ra. Az alagsorba vártam majd fel kellett menni a magasföldszintre. De a végén öröm és meglepi ért. A saját orvosom ultrahangozott és a párom is bejött:-) Olyan boldog voltam. Na meg azért mert láttam a kis krapekot:-) Minden rendbe volt. Fejvégű fekvésű. Aztán 2 hét és megkezdem a ctg-t. :-)

Én sajnos nem tudok elmenni a talira, mert dolgozom. :-(
De remélem csináltok majd képeket!!!:-)

Egy kérdés ismeri valaki ezt a hipp bio tejserkentő teát? Ha igen milyen? Kaptam egyszer egy listát, de sajnos nincs meg:-(((( El tudja nekem valaki küldeni hogy mit kell bevinni a kórházba majd?

Előre is nagyon kösszi!!!:-)


Sok puszi nektek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Jövő hét bármelyik délelőtt jó elvileg.
Ikea is jó lehet akár.
Pusz

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Akkor jelezzen akinek jó a szerda 10 körül(természetesen a késés belefér :wink: )az Ikea!
Esetleg küldjek mailt mindenkinek?Azoknak meg van a mail címe akik még az Ági féle táblában benn vannak!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Nekunk jo a jovo het szerda 10 :)
Ikea is jo otlet, bar ott ezer eve nem voltam es nincs elottem az a hely, ahol elfernenk. Az etteremre gondoltatok?

Timi, a mail jo otlet sztem, mert Jutka pl. nem biztos, h benez ide. Agi detto...

Brik, orulok, hogy jol vagytok :)!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a szerda 10, az Ikea is.

Saara, igen, az étterem részen van egy elkerített, kisebb szobányi tér néhány játékkal, körülötte az asztaloknál szoktak trécselni a szülők. Régen ez nem volt...

Üdv,

Cseragi és Panka

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok,

a jövő hét nekünk is jó tali ügyben, péntek délelőtt kivételével bármelyik nap. Az IKEA is tökéletes helyszínnek. Nagyon jól meg van csinálja most a játszórész az étteremben.
Délután nekünk csak 5 körül jó, mert Bálint 4-ig alszik, és csak utána tudunk elindulni, tehát a délelőtt 10 ideális.

Szerintem Timi - én mint tapasztalt tali szervező azt mondom - dobjál egy köremailt annak, aki nem jár rendszeresen a fórumra, hátha szeretne valaki jönni közülük is.

Lilla

Ps: Rita, ne haragudj, de teljesen kiment a fejemből a recept, de még ma elküldöm mailben!

lilló
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy mostanság nem jelentkeztem, olvasó üzemmódban voltam...

Nekünk jó a tali időpontja, az alvást majd megoldjuk valahogy, a zenebölcsit pedig kihagyjuk. Egyetértek Aniddal, az alvás lesz ahogy lesz, az a fő, hogy szuper társaságba megyünk! :)
A helyszín ennél ideálisabb nem is lehetne nekünk, mert mi az Örs közelében lakunk :D Tündi! Jó volt az ötlet! :)

Brik! Örülök, hogy minden rendben!

Lilla! Mi újság a múltkori tali képeivel? :wink:

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok,

Most látom, hogy nem jelent meg, azaz elszállt a tegnap esti mailem.

Kicsit panaszkodtam a dáthásság miatt :oops: de már túlélem, meg azt is írtam, hogy ha ti összejöttök akkor leszervezem a kedvezményt :P , meg azt is, hogy már megbántam hogy a mi napirendünk miatt ne találkozhassatok Ágival és ezért tettem volna délutánra a talit :roll: meg hogy nagyon szerettem volna a Rita búcsúztató talit megszervezni, mert ha jól emlékszem pont én találkoztam Ritával először, és akkor még kicsi volt a hasunk, ez pedig még most is előttem van, pedig milyen rég volt :) meg már nem is tudom miket írtam.

:?: Van valakinek jól bevált módszere, hogyan lehet megszüntetni a gyerek köhögését?

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Felraktam a multkori tali kepeit kedvcsinalonak! Nem sok, es nem is tul profi, de majdnem minden mama rajta van, meg a Mici igen nagy mennyisegben, hat mit csinaljak.. 8) (A Lackorol meg a tobbi nagyobb jarasgyakorlattal rendelkezo lurkorol valoszinu azert lett kevesebb kep, mert orokke a varban ugraltak :) )

http://laciiaa.spaces.live.com/photos/

Kismamak, hozza tud szolni valaki a fenti (tegnapi) kerdesemhez? Megigertem, hogy probalok infot szerezni. Nehogy mar besuljek...

Tovabbi szep estet mindenkinek:
A

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Boga, Anidhoz hasonlóan én sem tudok hozzászólni, az én gyerekem is végig vegyestüzelésű volt, a vicc az, hogy én is pont így hívtam. :)

Panzej, nálam úgy volt, hogy az orvosom annak a rendelőintézetnek a laborjába utalt be, ahol ő dolgozik. Szerintem olyan nincs, hogy sehová sem utalhatja be az orvosa, de azt az orvosnak kellene tudnia, hogy ő hová küldhet beteget. Sajnálom, hogy többet nem segíthettem.

Tücsi
20150827140659
 
 


Juj Panzej, ne haragudj, elfelejtettem valaszolni.

Ugy remlik Brigi (Brik) ugyanezt irta, neki is fizetnie kellett valamelyik vizsgalatra :shock: Lehet pont erre?

nem a klinikara jarok, mindenesetre nagyon fura nekem ez az egesz. Nem ertem miert kellene fizetni. Nekem eddig egyszer sem kellett, nem is merult fel.
A mostani rendszer ugy mukodik, h a nodoki ir "javaslatot" a haziorvosnak es az ad beutalot a vizsgalatokra. De fizetesrol szo sincs. Annyi, h egy plussz kort kell megjarni.
Nem tudom a baratnod korzetileg hova tartozik. A II. nöihez? En nem a szent imrébe jarok laborba, hanem a szent janosba, mert ez van kozelebb (es oda is tartozom). Lehet emiatt kellett fizetnie?
Mondjuk akkor is furcsalom a dolgot, mert a haziorvosom (nagyon rendes es lelkiismeretes) megkerdezte, hova szeretnek menni laborba, a Szt imrebe? en mondtam a szent janost, mert nekem ez sokkal praktikusabb. Nem emlitette, h fizetnem kellene, ha nem oda megyek. Sztem mondta volna, mert tenyleg nagyon rendi es mindenre figyel, ritka jo orvos!

Talira jossz???

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Panzej a cukorterhelésért nem kell senkinek fizetni. Odamegy a klinikára soronkivül bemegy és leveszik, megissza a cukrosvizet majd 2 óra múlva újra megszúrják. Nem fizetős.

Ami fizetős az a rubeola és a toxoplazma.

Legalábbis nálam már így volt mérgelődtem is emiatt.

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Én vagyok Timi!Csak tegnap meg kellett változtatnom az email címemet,mert a régi már nem müxik,és a rendszer inaktívvá tett! :evil:
Még mindig nem küldte az új aktiválási kódot az új címemre,ezt a felhasználó nevet még régebben csináltam!

Gabi,
én nem akartam elvenni tőled a szervezést,csak jött egy új javaslat a helyszínt illetően,én meg kreáltam hozzá egy dátumot,és elküldtem körmailben!Eddig akik visszaírtak mindenkinek jó,kiv.Tücsi(mert még kicsi a baba)és Szilvi(mert Áki beteg)!
Sajnos a te új címedet nem tudom,de megkértem a csajokat,hogy aki tudja a te címed küldje tovább neked is a levelet!
Remélem azért el tudtok jönni,így is,hogy délelőttre tettük,pontosan 10-től.Biztos nem egy órát leszünk ott,így később is ott találsz minket! :wink:

Panzej,
a cukorterhelésért biztos,hogy nem kell fizetni.Elvileg úgy müxik a dolog,hogy a háziorvos felírja a cukrot receptre(ezt ki kell váltani)ad egy beutaót a körzetileg tartozó laborba,és a kismama reggel ott megjelenik a cukros lötyivel,leveszik a vért éhgyomorra,megissza a cuccost,majd 2 óra múlva visszamegy a következő bökésre!Ahogy Sára is leírta!

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést tali ügyben!Várom a többiekét is!
Eddig akik jönnek:RITA,Dina,Prücs,Lilla,Ágiboszi,Cserági,Sára,Móni,Manó,Judit,Dóra és én!
Remélem senkit nem hagytam ki!

Pusz

Timi
én
 
 


DRÁGA VINCE!

NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!!
Kép
Kép

Pusz

Timi
én
 
 


Sziasztok!

Koszonom a sok valaszt!
Az ismerosom nem a klinikahoz tartozik, es teljesen ki van borulva a szervezetlenseg miatt. Orakat ul az uh-on, hiaba van idopontja, a vizsgalatokra hol beveszik, hol elkuldik.. En meg nem nagyon tudok hozzaszolni, en eddig tenyleg csak szulni jottem haza. Errol a cukorterhelesrol fogalmam sem volt, hogy egyaltalan letezik. Eleg borzasztoan hangzik egyebkent.. :?

Brik, nagy orommel figyelem am a pocakosodasodat!! Hihetetlen, mar nemsokara megerkezik Almos! Repul az ido rendesen.

En valoszinu nem megyek talira, a ferjem elutazik csutortokon ket hetre, egyedul huzakodhatok a munkasokkal. :roll:

Na megyek, puszi mindenkinek:

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Vince!Boldog szülinapot!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna ez a tali nekünk már megint nem fog összejönni! :cry:
Sajna Zalán meg van fázva!
Vendég
 


Kedves Vince!

Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!



Kép Kép

Edina és Anita

Kép
educi
 
 


Sziasztok!


VINCÉNEK mi is Nagyon Boldog Születésnapot Kivánunk! :-)
Kép

Lányok egy kérdés, aki vissza emlékszik még a 32. héten már ti is éreztétek hogy a csontok fájnak lent, mintha szétszakaddna. Csak azért kérdem mert egyik terhességemnél sem éreztem vagy nem ennyire, a másik dolog ez nem korai még?

Köszi a válaszokat előre!!

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik,

én már 1-2 hete érzem, Pankánál is így volt. Nyugi, tök normális! (Csak nem túl kellemes...)

Puszi

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Orvos-keresőben vagyok, és Dr. Ács Nándorról érdeklődnék!

Előre is köszönöm!

Kép
zölddisznó
 
 


Szia Saara!

Vincének nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kivánunk!!!!

Vanda és Bálint baba

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Vincének nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Szia Zölddisznó!

Nagyon jó a nicked. :)

A kórházban, a terhespathológián egy hétig egy szobában voltam egy lánnyal, az ő orvosa volt Dr. Ács Nándor, ő nagyon dicsérte, alaposnak, odafigyelőnek, de nem cukormázasnak találta. Ez utóbbi alatt azt értem, hogy amikor kételyek merültek fel az afp körül, akkor túlzásba nem vitte a nyugtatgatást, de alaposan utánajárt a lehető leghamarabb.

Ott végül császár lett a szülés vége, úgy tudom, az is rendben lement.

Én csak néhány viziten találkoztam vele, normálisnak tűnt.

Tücsi
20150827140659
 
 


Boldog szülinapot Vincének!
Tücsi
20150827140659
 
 


Mtm! Köszi az infót. Jelenleg ő a N1. Hétfőig kéne döntenem.

Valakinek esetleg saját tapasztalat?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk szepen a szulinapi koszonteseket :D!
Tavaly is, iden is "ateltem" Vincus szuletesenek napjat, olyan meghato! 15.53-kor bujt ki, ilyenkor ott voltunk mar a gyerekagyon es meg nem tudtam mi var rank :lol:

Zolddiszno, szia :) Ugy tudom Acs N. jo doki, de eleg sok betege van. Altalaban ez van...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok,

kicsit megkésve néhány jókívánság:

Vincunak nagyon boldog MÁSODIK szülinapot kívánunk!

Kismenyemnek (Blankának) pedig boldog névnapot kívánunk!

Brik: Ez teljesen normális, csinálja magának a helyet kifelé Álmos :wink: , helyezkedik, nagyobb a nyomás.

Huncut: Sajnos még nem tudtam felrakni a múltkori tali képeit, mert egy hónapja karbantartják az oldalt :shock: , de talán majd a szerdai tali képeivel együtt. :wink: Elnézést.

Jó hétvégét Mindenkinek!
Lilla és KicsiBí

lilló
 
 


Sziasztok!

Mi is köszönteni szeretnénk Vincét, a kis gyönyörű gyereket :) , és legfőképpen Sárának gratulálni ehhez a két évhez!!! :) :)

Mi is megyünk szerdán, remélem, sokat tudunk beszélgetni. Mármint ha az én két gyerkőcömtől lehet majd....

Brik, én is emlékszem erre az érzésre!

Zölddisznó, írtam privit!

Üdv,
Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy válaszoltatok:-) Azért furcsa mert nem emlékszem hogy ennyire korán szokott lenni ez az érzés. Meg lehet hogy most jobban tartok a dolgoktól mint eddig.

Viszont érdekes hogy a szüléstől nem tartok. Várom! Mondjuk még mondom Álmosnak, hogy egy kicsikét még maradjon odabent:-)

Köztetek volt valaki aki egy szobásban volt? Ha igen milyen volt? Tényleg 10ezer ft-ba kerül?

Cseragi te mikorra vagy kiírva? Ki az orvosod? Már neked sincs sok hátra:-)

Puszi nektek!!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Vince, Isten éltessen sokáig! Sára, én is gratulálok neked az elmúlt két évhez! Ügyi vagy! (Azt hiszem, ez a legkevesebb, amit 2 évi gyermekgondozás, szeretés, nevelgetés után megérdemelünk, ugye?)

Talin igyexünk tényleg ott lenni, mondjuk Máté kicsit köhög, tegnap elvittem dokihoz, és azt mondta, hörghurut. :oops: :roll: De nem lett lázas, úgyhogy anitbiotikumot még nem kap. Remélem jövő hétre már meggyógyul.

Gabek, igen szeretnénk találkozni veletek! És télllleg milyen régen volt, amikor ott találkoztunk a klinikán még kis pocakkal. Da azért akkor már volt pocakunk. Emlékszem, a tied sokkal jobban látszott. :)

Köhögésre: ha hurutos (de csak akkor): Mucopront szirup 1,6 ml. (A gyógyszerész kiakadt, mert csak 2 éves kortól adható a papír szerint, de a doki ondta, hogy ennyit kaphat.) Naponta 2x, délelőtt és kora délután. Este nem szabad, mert a váladéktól fuldokolna. A másik, szintén a doki mondta, nép gyógymód: 1 evőkanál szódabikarbóna, 1 evőkanál só plusz 3-5 liter víz. Ebben megáztatni törölközőt, és azt az ágya mellett kiteríteni (nem a fűtőtestre, csak úgy valahol az ágy mellett). Ez segít, hogy reggelre felszakadjkon a köhögés.

Üdv mindenkinek,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Szia Brik!

Én is 32 hetes vagyok és teljesen ugyan azt érzem amit te!
Az első babánál nem éreztem ilyet de most annál jobban.Sokszor a menés és a felkelés is nagyon rossz föleg este már!
Azt mondta az orvosom ez teljesen normális folyamat!
Sajnos nekem már jövőhéten valamelyik nap be kell feküdnöm a Klinikára teljesen bent leszek egész végig még meg nem lesz a baba!
Azért remélem a hétvégeket itthon tölthetem!
ivett&fanni
 
 


Vincet Isten eltesse sokaig!!!!



Majd kerunk kepes beszamolot a tortaevesrol! 8)

Puszi:
Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Kedves Vince!

Sok Boldog szülinapot kívánunk.

Kedves kismamák nektek meg jó pocakosodást és kitartást a végéig.

Lini

Kép
lini
 
 


Szia Brik!

Én egyágyasba mentem, hogy a fiam jöhessen bármikor és hozzánk bújhasson: a babához is és ne a huzatos folyosón kelljen feszengeni a látogatókkal.

A szoba kicsi, de világos volt, a berendezés egész szép, de mázlim is volt, mert egy tágasabb, szebb szoba szabadult fel, mikor kijöttem az örzőből.

Az ágy pocsék volt, szétfeküdt kórházi, a harmadik éjszakára a hátam jobban fájt, mint a császár.

Volt hűtő, tévé, pelenkázó, mérleg. Két szobához tartozott egy tágas wc-zuhanyozó. A melegvíz akkor volt értékelhető hőfokú, ha előtte kb. negyedóráig folyattam.

Tényleg tízezer forint, de mi úgy döntöttünk, hogy ezt összeszedjük. Nyugis volt, jöhetett a tesó babázni, meg a teljes rokonság.

Társasági életből meg ennyi elég is volt nekem, utána én örültem, hogy csendben heverészhettem, alhattam. Ilyenkor én nem vagyok túl szociábilis, inkább viharvert, csapzott és nyúzott. :) Röviden: nem bántam meg.

Tücsi
20150827140659
 
 


Köszönöm a sok-sok privit! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: