Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vincének mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Brik,

jan. 2-re vagyok kiírva. Én mindenképp egyágyasba szeretnék menni, remélem lesz szabad. Te mikor finiselsz?

Cseragi

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Még várjuk a további jelentkezőket is a talira!Eddig a korábban leírt névsor a befutó,azóta más nem jelentkezett!

Zölddisznó,
kellemes pocakosodást!Remélem sikerül az orvosválasztás!

Timi
én
 
 


Sziasztok!

Cseragi én december 17.-re vagyok kiírva. Hát én is szeretnék egyágyasba menni. Majd meglátjuk sikerül e, de ha nem akkor se zavar az a lényeg hogy a kisfiam a kezembe legyen :-)

Én nem tudom hogy irtam e már, de én sajnos dolgozom, így nem tudok ott lenni a talin. Pedig jó lett volna.

Már csak 13 nap munka aztán eljövök szülési szabira. Őszintén mondom várom már :-)

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

 
 

Szia Tücsi!!

Köszönöm az infót! Szerintem ha lesz mi is megoldjuk én is Lilike miatt gondoltam jobb lenne ha jön és közelbe látná a kistesót.
És a fürdetésnél elviszik a manókat az egyágyasból vagy te viszed le az elsőre?

Szia Ivett!

Én is este érzem jobban meg fel álláskor. Megkérdezhetem miért kell befeküdnöd a kórházba?

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szia Brik,

neked kell hozni vinni a gyereket: reggel az ápolási időre és este a fürdetésre, meg ha bármi kérdés van. A csecsemős nővér egyszer ért fel, de nekem nem is hiányzott.

Az picit macerás volt, hogy a fejőt sterilizálni le kellett baktatni a gyerekkel, de kibírható az is.

Én két éjszakára még az osztályon hagytam a babát, mert annyira fáradt voltam, hogy féltem, nem hallom meg, ha sír vagy megszólal a légzésfigyelő. De második éjszaka kétóránként ugyanúgy felébredtem. :) De ezt csak azért írom, mert így fürdetés utáni etetéshez is fel kellett még egyszer hozni és utána visszavinni.

De nekünk nagyon bejött ez az egyágyas szoba, még ha pofátlanul drága is.

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de remélem, hogy már nem sokáig :)
MTM, köszi a lentebbi topikban összegzett szülőszoba-látogatásod, nagyon bíztató.

Segítségeteket szeretném kérni. Már a 21. hétben járok, a jelenleg terhesgondozó orvosom nem vállal szüléslevezetést (egyébként úgy kellett belőle kihúzni), akit pedig ajánlott, az egyáltalán nem nyerte el a bizalmam. Már van egy fiam, aki két éve császármetszéssel született. Míg addig eljutottunk, úgy elcsesztek a költségkímélő "csakazértis kinyomjuk azt a gyereket" hozzáállással, hogy a köv. 3hétben még 3x műtöttek (fogadott orvosom nem volt főállású, szava sem sok, ráadásul be sem ért az eseményekre).
Nos, a SoteII. mellett döntöttem, nem utolsó sorban, hogy nincs messze tőlünk, van újszülöttintenzív, továbbá előző terhességemnél cukros voltam (most még nem).
Mindenképpen olyan dokit szeretnék, akivel a programozott császárt be lehet ütemezni a fentiekre tekinettel (ugyanis sok orvosnál még ezután sem egyértelmű). Akinek a főállása a kórházban van és nemcsak szülést levezetni jár be. Őszintén szólva a Bánhidyn gondolkodom, végülis ő a honlapon mint sebész van megemlítve. Szakemberre van szükségem és szerintem már jövőhéten (azaz a héten) muszáj felkeresnem, aki remélem, hogy el is vállal. A pénz úgymond nem hiszem, hogy meglepetés lenne, mivel jelenleg tízezret perkálok a terhesgondozásért 3-4hetente.

Nagyon szeretném, ha segítenétek, családom női tagjaira nagyon rájár már a rúd szülésügyileg és nekem iszonyú tapasztalataim vannak szintén, mégis nagyon akartuk az újabb kisbabát, de nagyon félek.

Na, ennyit a lelkizésről. Köszönöm, ha írtok az ügyben.
maccs01
 
 


Sziasztok!

Mtm köszi az infókat! Ezeket a dolokat szerintem is ki lehet bírni, amikor már ott a baba a kezedbe csak ő számít:-)

Jövőhét hétfőn megkezdem a teát meg megyek ctg-re. Már várom nagyon:-)

Puszi

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Maccs01
Üdv itt! :lol:
Bánhidyt személyesen nem ismerem,de sok jót hallottam már róla!
Azt,hogy kinél lehet programozva szülni nem tudom!
Nekem a harmadik császárom volt és ez már ugye mindenképp programozott lett vona,csakhát Zalcsi nem kért a programból és majdnem 4 héttel előbb jött! :lol:
A Klinika egyébként szerintem jó választás!
Nem egy luxus szálló,de jó! :wink:
Vendég
 


Jézusom!Most nézem Maccs!
Te hajnal 3-kor fent vagy??? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Maccs: Én Bánhidy doktornál szültem. Császárral (nem én kértem, így alakult). Hozzá járok már legalább 7 éve. Én nagyon kedvelem, jó orvosnak tartom és emberileg is teljesen oké. Ha szeretnél kérdezni, akkor szívesen válaszolok a kérdéseidre. (lovelyblue@freemail.hu)


Szép napot Mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Szia Maccs!

Én Bánhidy dokihoz járok terhesgondozásra. MEg vagyok vele elégedve, kedves rendes stb.

Ha őt választod, akkor viszont arra készülj fel, hogy sok betege van. Ha időpontra mész akkor is biztos kell várni.

Én is pont most keresek olyan anyukákat akik nála szültek, mert sajnos a környezetemben nincs ilyen.

Ha eseteleg hallanál vmit róla, megosztanád velem is.

KRiszti

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Szia bchris!
Én csak olvasó üzemmódban működök, mert 3 gyerkőcöm van, a két kicsit Bánhidynél szültem, kérdezz bátran!
dama
dama
 
 


Lányok, nagyon köszönöm, hogy hirtelen ennyien írtatok a kérdésemre, igazán jól esett.
Alziza, már cirka jó hónapja pörgetem a neten az infókat doki-ügyben, nomeg házat is nézegetünk és hát van, hogy hajnali háromig fent vagyok. De a hatodik hónaptól minden esete 11-ig nyugovóra fogok térni, mert nem akarom, hogy a másodszülött "éjszakásnak" szülessen :):):)

Felhívtam a dokit és telefonon nagyon szimpatikus volt. Megadta az asszisztens telszámát, hogy hívjam fel és kérjek időpontot, vigyek minden dokumentációt, akkor és ott majd mindent megbeszélünk stb-stb. Aztán megkérdeztem, "mivel nem akarok meglepetést és nem akarom, hogy kihajítson a rendelőből, gondot jelent-e, hogy a 21. hétben járok?" Mondta, hogy semmi probléma, kihajítani pedig nem fog, de egyenes lesz, most neki 10hét bizalmat kell behoznia felém, de majd nagyon fog igyekezni, hogy elnyerje :):):) Azért ettől a dumától a legtöbb nő el van ájulva szerintem - én biztos.
Csütörtökre (igen-igen, jól látni) foglaltam is egy helyjegyet a váróba.

Lányok, majd megírom, hogy mi volt és köszönöm mégegyszer a megtámogatást, nagyon bízom benne, hogy az együttműködés gyümölcsöző lesz az orvossal.

Progis császárra azért gondoltam, mivel nekem az első császár volt, varrva, majd 6 nap múlva kaparás, aztán laparoszkópia, ezután felnyitották a csaszit, kimosták a méhem, a hasam, majd összekapcsoztak, kaptam a hasamba trombózis elleni szurikat, mert 2napig mozdulni sem bírtam. Szóval nálam ez már két csaszinak elmegy :) Nem kell megijedni, nem ilyen egy átlagos császáros lábadozás, viszont ha több doki is épp elcseszi a munkáját veled kapcsolatban, akkor semmire sincs garancia. Ezért kell nekem szaki.
...Leírtam az egész sztorit, aztán kitöröltem, nem akarok sokkolni senkit.
(Lehet, ha Bánhidy meglátja a novellányi zárójelentésem, tényleg kidob.)
maccs01
 
 


Szia Maccs,
örülök, hogy hasznos volt az infó.
Hát, sajnos az orvosom, Dr. Bakos István szintén külsős, pedig nagyon ajánlanám ebben a helyzetben. Azért, ha gondolod, nézd meg a fórumot róla.
Tücsi
20150827140659
 
 


látom, lemaradtam :)
20150827140659
 
 


Szia MTM! Kedves tőled, ő volt a 2. befutó. Tehát ha itt lehúzzák a B.F-et, akkor nekifutottam volna a Bakos körnek. Ezután a 3. a Langmár lett volna, ő is külsős. Köszönöm.
maccs01
 
 


Sziasztok!

Ismét a régi vagyok!!!Újraaktiváltak!

Lilla,
csütörtökön megyek a kedvenc dokinkhoz!A többit mailben leírom!
Ugye holnap ti is jöttök?

Maccs,
jó választás volt B.F.!Hányra mész a rendelőbe?

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Lányok!

Van egy kis gond! ...asszem
Elvileg ma negyed tízkor találkoztam a dr úrral, ez azonban a valóságban nem jött össze, mert szüléshez hívták.
Ez nem gond, a baj csak az, hogy én vidékről jöttem Pestre 4 hete. Az ottani orvosom a terhességem korai volta, vagy amiatt, mert tudta, hogy nem hozzá fogok járni, nem rendelt el semmilyen vizsgálatot. Arra nem voltam felkészülve, hogy itt ilyen tumultus van, minden esetre időpont egyeztetés után múlt héten sikerült beszélnem a védőnőmmel, és a héten mentem volna a dr úrhoz. A gond, hogy legközelebb csak 9-re tudtak idópontot adni, de ugye vizsgálatom még mindig nincs, és valszeg lassan beleérek a 14. hétbe.

Szerintetek mit csináljak? Minden rendben lesz, ne aggódjak? De kicsit így is le lettem szidva, pedig én nem érzem magam bűnösnek. :roll:

Ágic

Kép

Kép
ágic
 
 


Agic, szia.
Ha megoldhato sztem kerj UH-ra beutalot a haziorvosodtol (elotte kerdezd meg telefonon tud-e adni) es menj el arra a "12 heti" UH-ra a lakhelyeden.
Ciki, de nem emlekszem kell-e emellett vervetel is, asszem nem.

Masik lehetoseg: beszelsz a dokid asszisztensevel, h szerezzen neked beutalot az UH-ra.

Es ne erezd magad bunosnek :)!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szerintetek normalis, ha neha ugy erzem nem kapok eleg levegot?
Vincusnal ilyen nem volt.
Lehet a baba felnyomja a tudomet? :shock:

Ma megyek UH-ra, naggggyon kivancsi vagyok!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok,

Én is Bánhidynél szültem, maximálisan elégedett vagyok vele. Kiderült, hogy baráti körből is ismerek néhány anyukát aki nála szült, senki nem mondott még róla rosszat, kivéve itt egyszer a weben. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek, de inkább nem szoktam, mert így is túl sok betege van, én pl. időpontilag direkt azt kértem, hogy én legyek az utolsó, és ezek után még egy órát üldögéltem a rendelőjében. Szóval ez az egy hátránya van, hogy sokat kell rá várni, de ha bejutsz az ajtaján akkor már mindent megold neked.
Ha gondoljátok kérdezzetek nyugodtan.

Kicsit lemaradva, de utólag Vincének boldog második évet, Bálintnak pedig boldog másfelediket.

Berregő taknyos is köhög is, inkább nem vinném társaságba a héten :oops: tehát kihagyjuk a talit.


Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Szia dama!

Annyi kérdésem van, hogy már össze is kavarodtam. Szerintem ahogy szép sorjában merülnek fel, ugy fogok kérdezni (mert persze nem irtam fel az eddig felmerült kérdéseket, és most persze hogy nem emlékszem)

Bánhidy ajánl szülésznőt akivel szeret együtt dolgozni, vagy neki mindegy?

Tényleg neked volt?

Azt hallottam egy másik kismamótól aki szintén vkitől hallotta, hogy előszeretettel végez császárt, igaz ez?

Meg kell vele beszéni, hogy nála szeretnél szülni, vagy neki az egyértelmű, ha hozzá jársz terhesgondozásra (hallottam olyat aki járt egy dokihoz és közölte, hogy nem mondta h nála szeretne szülni, és már nem tudja vállalni)?

Gátvédelmet meg lehet vele beszélni, vagy azt a szülésznővel kell?

Te megbeszélted vele, hogy mennyi a szülés nála, vagy belátásod szerint adtál neki?

A dokit kell értesíteni ha beindult a szülés vagy a szülésznőt?

Egyágyas szobában voltál? Még ezt sem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb.

Vmelyik topicban olvastam a szülőszobáról. HOgy modern, szépen berendezett, normális körülmények vannak. neked erről mi a meglátásod?

Bocsi, lehet, hogy sok a buta kérdés, de nekem ez az első és sok dolgoban tanácstalan vagyok.

most egyenlőre ennyi jutott ezsembe, köszi a válaszokat előre is.

Kriszti

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


HAlihó!!!!!!!

Szilvi!
Mi volt a dokinál??????
Tudott segíteni?????????
Érdemes hozzá menni?????????

CSAjok
Holnap az áruház mely részén van a tali??????????????? :shock: :shock: :shock:

Kép
anid
 
 


Sziasztok Lányok!

Dina: írtam privit még csütörtökön, azt hittem megkaptad. Nagyon kedves a dokinéni, adott két szert, most kezdek javulást látni, aminek nagyon örülök. Ott volt a megbeszélt időre, másfél órán át kérdezgetett, hogy Ákinak a legjobb szereket megtalálja. És anyagilag sem volt vészes!Azóta is telefonon beszélünk, konzultál más dokikkal is, hogy milyen szer javíthana még rajta jobban. Tényleg odafigyelt Ákosra, ránk, nekem nagyon pozitív volt a benyomásom róla.
Nagyon köszönöm a segítségedet, nagyon hálás vagyok érte!Megérte elmenni, ráadásul tőlünk kb 10 percre van a rendelő Káp II-n.

Hétfőn kell vinni Ákit hasi uh-ra, mert még mindig nem hízik, és hát a bukások nem szüntek meg, kedden meg ismét vérvétel, mert az egyik eredménye nagyon rossz lett, és azt ismételtetik meg. Már előre félek az egésztől, nagyon rossz látni a gyerekemet, ahogy sír emiatt.

Most valahogy enni sem akar rendesen, amit én főzök és eddig megette, most azt sem, de üvegest sem igazán.. Nem tudom, tegnap kapott oltást (II. meningitec), lehet hogy most amiatt nem eszik...

Engem eléggé megviselnek a velünk történtek, szeretnék segíteni a gyerekemnek, de nem tudok, és ez a legrosszabb.
Most ételallergiára gyanakodnak, hogy arra reagál az állandó bukással. Nem kap semmi tejeset (eddig is csak az előetetésre a tápszer volt tejalapú), remélem, segíteni tudunk így neki.

Majd meglátjuk, hétfőn mit mond az uh.

Ne haragudjatok, nem akarok panaszkodni mindig!

Vincének nagyon sok Boldog Szülinapot kívánunk!

Puszi: Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok,

Timi: Igen, úgy tűnik megyünk. Bár most ez az óraállítgatás nagyon megkavarta kicsiBít, de remélem azért el tudunk menni, és nem lesz nagyon fáradt már korán. Olvastam a mailedet, holnap majd dumcsizunk :)

Kriszti: Írtam Neked e-mailt!

Anid: Az étteremben van egy kis elkerített játszó, bent a közepe táján, ott lesz a tali.

Sára: Nem tudom megnyugtat-e, de én is éreztem Bível hasonlót, sokszor alig kaptam levegőt. Biztos valamit elnyom a kiscsaj. :wink: Én is nagyon kiváncsi vagyok az uh-ra, holnap beszámolsz róla? :)

maccs: Nem hiszem, hogy kidobna :) Nem olyannak ismerem, aki megijed a kihívásoktól! :roll:

Szép napot Mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Szia Szilvi!

Kitartás!! Hát annyit mondhatok, hogy nem igaz, hogy nem tudsz neki segíteni!!! Szerintem folyamatosan segíted azzal, hogy keresed neki a megoldást, és mindent megteszel, hogy jobban érezze magát. Arról nem is beszélve, hogy szeretettel mellette állsz, amikor rosszul van... Szerintem szuper, amit csinálsz!!! :) :) Remélem, hamar rendbe jön a kisgyerkőc!

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Szilvi nagyon sokat segitesz a kis manódnak, azzal hogy mellette vagy szereted és orvoshoz viszed! Remélem hamar rendbe jön és jókat fog kajcsizni.

Mi nagyon szoritunk nektek!
Ez annyira nehéz lehet. Mi akik nem küszködünk ezzel fel sem tudjuk rendesen mérni.

Ügyes vagy! Erős vagy!

Kitartás!!!!

Náunk minden ok. Az én kisfiam ma tornagyakorlatokat végez a pocakomba, nagyon aktív:-)

Ja még mielőtt lehagyom MINDEN ANYUKÁNAK ÉS BABÁJÁNAK AKI BETEG JOBBULÁST KIVÁNOK!!!!!

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a bíztatást, nagyon nagyon aranyosak vagytok. Nehéz számomra, hogy beteg a gyerekem, és keresem, hogy hol ronthattam el valamit, amiért így alakult, amire így reagál a szervezete.
De nagyon nagyon bízok, hiszek a homeopátiában, és tegnap délután, meg ma reggel már kevesebbet bukott, ami nagyon nagy szó. Csak a súlya.. Az még mindig stagnál, illetve fogy, ami viszont nem jó. A vérvételnél a trombocitaszám nagyon alacsony volt, ez vérzékenységre utal, ezért kell megint megismételni. Félek, de ezt nem akarom mutatni a gyerek előtt, nehogy megérezzen ebből bármit is.
Etával is beszélek telefonon nagyon sokat ezügyben, Ő is nagyon sokat segít.
Nagyon köszönöm Jutka, Brik a bíztatást, és remélem hamarosan jó hírekről írhatok itt nektek. Hétfőn kiderül, hogy van e valami baj a gyomrával, ha nincs, akkor valószínűleg allergiás lesz valamire.

Brik, remélem jól érzed magad, és nem dolgozol sokat. Minden rendben a kis Álmossal? (már ellentmond a nevének a sok ficánkolással :lol: ) Etával fogsz szülni?

Puszi Nektek, és köszönöm a sok bíztatást, igyekszem nagyon erős lenni!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


BSzilvia
Sajnálom Ákos babát. Nálunk nem volt ilyen, viszont a barátnőm kislányánál igen, refluxos volt. Mindenféle receptes tápszert kipróbált, bukás ellene cuccot adagolt, javult, de nem látványosan az állapot. Emiatt már öt hósan hozzátáplált, így hamar elhagyták a tápot és megszünt ez az állapot, ő is kivolt idegileg teljesen. Tudom, nem segítettem érdemben, de remélem, hogy hamar megtaláljátok a kedvező megoldást kisfiadnak.

Mindenkinek köszönöm továbbra is a BF-es hozzászólásokat és e-mailcímeket, ha kérdésem van.


BChris, beszámolok a csütörtöki interjúmról.

Timiban, 14.10-re megyek - elviekben, gyakorlatilag háromig jó lenne bejutni :) Mikor mondtam az asszisztensének, hogy viszek hidegélelmet, nem vette a lapot... ciki volt ám :) Közölte, hogy annyira nem szokott komoly lenni a csűszás.

Ágic, a 12. heti genetikai szűrés nagyon fontos, tarkóredőmérés, magzati kor ellenőrzése stb. A 18. UH szintén genetikai, a 31. dettó kötelező. Mindenképp szerezz beutalót a házidokitól, avagy a régi nőgyógytól, esetleg a jelenlegi dokidtól/asszisztensétől. Labor szokott lenni, nálam már a 10. héten megcsinálták az előző cukor-probléma miatt.
Avagy menj el az sztk-ba terhesgondozásra és kérj tőlük uh-papírt, házon belül akkor le is rendezed. Ha nem vagy új címre bejelentve, tudomásom szerint elég azt mondani, hogy albérletben laksz itt, de érvényes tb-kártyával tőlem meg sem kérdezték. Kapcsolj az ügyre, drukkolok, hogy minél hamarabb nyélbe üthesd és légy rámenős, ezt kötelezően meg kell csinálniuk!
Ilyen történeteknél mindenhol azt olvastam, hogy anyukát előrevették a terhesség előrehaladta miatt a genetikai uh-n, nehogy kicsússzon az időből, mond meg nekik, hogy miért olyan sürgős, hisz az egész max. 8-10perc lesz, csak be tudnak zsúfolni.

Saara, normális a levegőtlenség. Nálam mindig ez volt :) Sajna.

Gabek, jobbulást és köszönöm!
Én csak annyiban olvastam "rosszat", hogy "futószalag". Ezzel képes vagyok megbírkózni :). Nekem annyi számít, hogy értsen a dolgához és megbízzak benne. Epedve várom a csütörtököt.

Lillók, ari vagy :)
maccs01
 
 


jaj Ágic, az uh-t elfelejtettem, feltétlenü hívd fel a dr urat, ld. másik fórum!
Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Szilvi igen Etával fogok szülni, nagyon kedvelem, nagyon jó megértő, segít mindenben.

Szerintem jó ötlet, ha felhivod és megkérdezed a homeopátiás gyógyszerekről, az nem árt és azzal is segítesz Ákosnak. Hidd el minden ok lesz.

Próbálj meg egy kis húslevest adni neki, nem tudom hogy te hogy fözöl, de én anno Lilinek bors és füszer nélkül csináltam, összeturmixoltam neki répát, krumplit és husit egy kis levet és imádta. Azt szeretném ezzel mondani, hogy lehet hogy igy megeszik belöle egy keveset, nem baj, ha nem az egészet majd késöbb folytatja, de eszik és ráadásul sokszor azt hallja az ember hogy a húsleves gyógyít.

Tényleg nehéz bármit is mondani. Én szorítok nektek és reménykedem hogy nincs semmi.

Nekünk Lili volt allergiás a tejes dolgokra, de egyszer csak elmúlt. 4 hónaposan lett allergiás akkor olyan tápszert kaptunk ami nem volt tejalapú és 8 hósan már turórudit evett és elmólt.. Nem értettük, de szerencsére elmúlt.

Megyek Lilit kelteni!

Aztán melózni.

Puszi nektek!!:-)
Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tudunk menni a miattunk (is) megrendezett talira! Még minidg mind a ketten köhögünk, nem akarjuk terjeszteni a kórt. Gondoljatok ránk nagyon. Mi is gondolunk oda! Sok fényképet kérünk!
Pusz

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
rita81
 
 


Szia Rita!

Sok gyógypuszit küldünk nektek Álmossal!! Jobbulást!! Gyógyuljatok meg hamar!


Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Mi sem megyunk :(
Irta Jutka, hogy Dorka kicsit taknyos, tegnap meg ugy voltam, h nem baj, megyunk, de ma mar inkabb ugy gondolom, h nem eri meg kockaztatni :(

Jo szorakozast nektek!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon készültem a talira, (különösen, hogy itt van a közelünkben) de köhögök egy kicsit és nem akartam megfertőzni senkit, inkább itthon maradtunk.
Remélem jól szórakoztok.

sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Halihó,

úgy látom nem vagyunk egyedül, akik nem mentek.
Mi se tudtunk ma menni, mert Bí kicsit taknyosan ébredt, mostmár nem folyik az orra, de nem mertem bekockáztatni, hogy valakit megfertőzzünk, vagy mi betegedjünk le mégjobban. Sajnálom :(

Viszont hónapok óta először aludta végig az éjszakát a saját ágyában!!!!!!!!!! Szinte biztos vagyok benne, hogy korán örülök és nem lesz belőle rendszer, de azért ezt meg kell ünnepelnem!

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Üdv itt is Zölddisznó!!!

Anid mi van veletek?

Jó sokáig nem voltam, okt. 1-től kórházban voltam.

Megszületett

Nagy Áron Domonkos
2007. október 24. 20óra 32 perckor 2320g-al!

Amint tudok jövök!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!

Már nagyon kíváncsi voltam, mi lehet Veled, ma megyek a dokinkhoz, gondoltam rákérdezek nála... De megelőztél... :)))

Szóval minden jót, sok tejet, és mesélj majd!

Kedves találkatársak,

jó volt látni mindenkit! Nem tudom, ki csinált képeket, Jutkát láttam fotózni, ha lehet, kíváncsian várjuk a képeket is! Meg gondolom a távollevők is...

Puszi,

Cseragi és Panka (aki hatalmas szunyálásban van, hát igen, fárasztó ez a társasági élet :D )

Kép

Kép
cseragi
 
 


Erika!

Nagyon Sok Boldogságot, sok tejcsit, és Egészséget kívánunk Nektek!

Szilvi, Áki

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Erika, gratulálok! Sok boldogságot és tejcsit! Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Jó volt találkozni!!! Kár, hogy ennyire kevesen voltunk. A képeket mindenképp felrakom valahova, de nem ígérem, hogy hamar, mert holnap elutazunk a 4napra.

Erika! Én is gratulálok Nektek, szép napokat kívánok és rengeteg boldogságot!


Üdv mindenkinek!

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Erika!

Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok!

Ha lesz egy kis időd, írj nekünk!

Szia,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 



Sziasztok!

Elküldtem mindenkinek a linket, ami a képekhez vezet Benneteket... :D Aki nem kapta meg, légyszi reklamáljon. Ha nem reagálok, akkor már elutaztam. :) Akkor valaki más segít. :)

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Erika!
Gratulálok! Egészséget és boldogságot!


Talinak mi is nagyon örültünk és Imi is úgy bealudt hazafele, hogy még ebédelni is elfelejtett. :) Azért egy kis tejcsiért felkelt... :lol:
Timinek köszönet a szervezésért.

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Erika, nagyon gratulálok a picúrhoz, sok boldogságot és tejcsikét!
maccs01
 
 


Kedves Erika!

Nagyon sok boldogságot, tejecskét és egészséget kívánunk Nektek!

Kép

Edina és Anita

Kép
educi
 
 


Erika!

Szívből gratulálok a kisfiatok érkezéséhez!Sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok!!!!
Kép


Manó,
igazából nem volt nagy szervezés,csak a helyhez kreáltam egy időpontot! :wink:

Sajnálom,hogy nem tudott mindenki eljönni aki jelezte,és a betegeskedő manóknak jobbulást!!!!!Hiányoztatok!

Cserági,
örülök,hogy találkozhattam veled is,bár sokat nem tudtunk beszélgetni!Talán majd legközelebb!


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Isten hozta es tartsa is meg jo egeszsegben Nagy Áron Domonkost!
Gratulalunk Erikanak es az egesz boldog csaladnak!


En most egy idore eltunok, legyetek jok!

Tovabbi szep napot mindenkinek:

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


HELLÓ!

Erika!
isten éltesse a fiatokat!
Legyen hosszú és szép élete!

Ha van időd, írj majd rólartok!

Velünk : semmi!Dokinkkal majd valamikor jövőre randizunk,addig Kata növöget itt nekünk!


Tali!
Enyémke úgy felpörgött,hogy 30 percet aludt!:(((
A filctollat egész nap mutogatta kezén,hogy koszos!:)))))))Este azért fürdésnél lejött a kosz!!!

Jutka
Sajna a képeken nem vagyunk rajta. :cry: :cry: :cry:

Jó pihenést mindnekinek!

Kép
anid
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: