Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zita!

Más is érdeklödött már Gimesröl, úgyhogy ide másolom, amit neki irtam (azért nem e-mailt irok, mert hátha érdekel többeket is, de nyugodtan irhatsz közvetlenül az e-mail cimemre, ha van még kérdésed).
"Szóval akkor a Gimes Gáborról. Szerintem nagyon jó orvos. Én már a terhességem elött is hozzá jártam. Mikor jött a baba, onnantól kezdve már inkább a Klinikára hívott be (ha jól emlékszem, egyszer, vagy kétszer voltam csak a magánrendelésén utána). A Klinikán egyetlen egyszer adtam neki pénzt, soha nem kért. Meg mondjuk az sem mindegy, hogy hallottam, hogy van olyan doki, aki 7000 Ft-ot kér egy alkalommal, ezzel szemben a Gimes csak 3 ezret kért még a magánrendelésen. Odafigyelt mindig rám, bár egy aggódó kismama szerintem soha nem érzi elégnek a figyelmet, én legalábbis órákat is szívesen elbeszélgettem volna vele a terhességröl és a szülésröl.
A szülés az sajna nem normál volt, mert idö elötti lepényleválás miatt császároznia kellett. Ami számomra a legfontosabb volt, hogy abban a kissé pánikos helyzetben annyira nyugodtan kezelt, vizsgált, söt még azt is annyira nyugodtan mondta, hogy most azonnal mütünk, hogy teljesen biztos voltam benne, hogy a lehetö legjobb kezekben vagyok."

Szile
Szile
 


Kedves Szile,

Nagyon köszönöm a gyors választ! Ezek szerint elsö benyomásaim nagyjából egybevágnak a te tapasztalataiddal. Azért ez nagy megnyugvás.

Mégegyszer köszi,
jó hétvégét:

Zita
ParaZita
 


Sziasztok LányokKép

Elolvastam az összes hozzászólást és Konrád Sándor nevét nem láttam.
Ismeri valaki? Szívesen venném a véleményeket a dr.úrról.
Elõre is kösziKép

Ildi
hercegné
 
 

 
 

Ildi!
Konrád dr. az I.Nõi Klinikán dolgozik
Névtelen
 


Kedves Névtelen!Kép

Köszönöm az információt, és tudsz róla valami hasznos infót?

Ildi
hercegné
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs hogy csak most jelentkezem,de annyira rohannak a napok az én csodálatos kisfiam mellett:még nemrég a kórházban voltunk és már tegnap kéthetes volt.
A szülésrõl annyit hogy mégis a Pajor profnál szültünk!
Csütörtök hajnal fél kettõkor éles fájdalom a pocak alján,fél négykor irány a kórház.Akkor már elég sûrû fájások voltak és én azt hittem gyorsan lezavarjuk az egészet ehhez képest tizenegy óra négy perckor bújt csak ki Gergõ.Majdnem császár lett mert a méhszáj pereme nem akart eltûnni de én nem adtam könnyen magunkat és Zsoldosné Eta a szülésznõm is rengeteget segített.Ha õ nincs meggyõzõdésem hogy császárral születik a fiam.Mindkét oldalon fekve kb. öt-öt fájást vártunk és így a baba és az én mozgásom is tovább tágított.Ezenkívül majdnem végigsétáltuk a nyolc órás vajúdást és a forró zuhany is nagyon jó volt.
A prof nagyon kedves és megértõ volt ,pedig a végefelé már nem voltam túl csendes olyan erõs fájások jöttek,végig biztatott hogy jól csinálom.A vágásom nagyon csinos lett ma már nem is érzem ,igaz mondtam neki hogy szépre csinálja!
A varrásból semmit nem éreztem olyan jól adta be az érzéstelenítõt.Még elõtte pedig az én kérésemre hagyta magától megszületni a méhlepényt,mert nem szerettem volna hogy kinyomják vagy kihúzzák belõlem.
Hál'istennek nagyon hamar kicsusszant és nem is fájt .
A csecsemõsökkel viszont nem vagyok túl elégedett:nem igazán foglalkoztak azzal hogy friss elsõgyerekes kismamaként nemigen tudom hogy is megy a szoptatás és a fejés.Ráadásul Gergõ besárgult és folyton azzal stresszeltek hogy nem etetem rendesen a gyereket,nem teszem jól mellre stb.
Mégis honnan tudtam volna?!
A tejkonyhás Zsuzsika nõvér viszont egy tündér ,a mellszívót is tõle vettem amivel nagyon jól le tudom fejni a tejet.
A csecsemõsök között is vannak aranyszívû nõvérek de õk vannak kevesebben.
Kicsit hosszú lettem ,remélem nem baj.Ha van kérdésetek kérdezzetek,lehet nem mindenrõl írtam.
Ja ,a Sebestyén vette ki a varratokat,kedves és óvatos volt ,nem is tudom miért tartottam tõle.

Na bedugulok,mindenkinek minden jót
Forgi
Forgi
 


Sziasztok!

Bocsanat, hogy igy nevtelenul, majd mindjart beregisztralom magam.
Forgi, en azt hiszem, ismerlek!! Egy szobaban voltunk, aztan Te atkoltoztel egy masikba. Ugye, jol emlekszem, Te vagy az?
En Balazs anyukaja vagyok, az 5. agyon fekudtunk. Tudod, Nagyhangu Balazs :-)

Mikor mehettetek haza? Gergo sargasaga elmult mar? Ne haragudj, hogy nem koszontunk be, de egyszercsak kiszaladtak, hogy kesz a zarojelentes, oltoztessem at Balazst, vigyem be es mar mehet is!
Gergo jo fiu? Balazs mar kicsit berekedt a sok uvoltestol, de azert kitarto es meg mindig nagyon bombol, ha rajon az 5 perc.
Tejed van eleg?

Meselj!!! (a mailcimem pancsika@mailbox.hu)
Annamari
Névtelen
 


Szia Krizsi!

Nagyon jol valasztottal, nekem 99 ota Vermes Dr. az orvosom es csak jot tudok rola mondani!

Alig 3 hete szultem nala es szerintem csak rajta mult, hogy nem csaszar lett a vege (szivhang tobbszor 90 ala, fekete magzatviz, koldokzsinor a pici nyakan).
Jo orvos, raadasul jofej is, megsincs elszallva magatol :-)

Annamari
muter
 
 


SZiasztok!

Annamari köszi a választ.
Már nem nagyon reménykedtem, hogy válasz kapok, mert igen-igen régen feltettem a kérdést...
Én magam nagyon kedvelem Vermes doktort. Nagyon régóta ismerem (96-óta) és jó a véleményem róla. Viszont elvesztettem két magzatomat és nem csináltatott semmiféle komoly ellenörzõ vizsgálatokat és egy kissé... hát kétkedni kezdtem. De most ismét várandós vagyok és ez hihetetlen jó érzés.
Milyen szülés közben? Veled volt végig? Nyugtatott? Bíztatott? Egyáltalán hogy zajlott le?

Üdv: Krizsi Kép
krizsi
 
 


Szia Krizsi!

Nekem is volt egy nagyon rovid idoszak, amikor picit megingott benne a bizalmam, de akkor en mindenkit utaltam, leginkabb sajat magamat, ugyhogy valoszinuleg ez is kozrejatszott benne.

Nagyon rendes szules kozben, mar az egesz terhesseg alatt is megrendesebb volt, mint egyebkent.
En marc. 27-re voltam kiirva, de mar a 36. heten eleg nagynak mutatta az UH, ugyhogy sejteni lehetett, hogy elobb jon. 19-en delelott voltam nala es sugalltam, hogy nem bannam, ha elobb jonne a baba :-) Ezt o is igy gondolta, ugyhogy nekifutasbol vizsgalt meg, ez kicsit drasztikusnak hangzik, de tenyleg hasznalt! Egyebkent a vizsgalatkor az addig teljesen zart mehszajam mar 1 ujjnyira nyitva volt, ugyhogy valoszinuleg magatol is beindult valami, de o azert rasegitett. Ez volt reggel fel 10 korul.
Delutan 2-re 5 perces fajasaim voltak, bementem a klinikara (nem emiatt, hanem szules-felkeszito tanfolyamra) es ha mar ugyis ott voltam, megkerestem, hogy most akkor mi legyen. Megint megvizsgalt, azt mondta, haladt a dolog, ugyhogy dontsem el, hogy hazamegyek es 8 korul bejovok, vagy maradok.
Ugy dontottem, hazamegyek, este fel 8 korul bementunk, vizsgalat, borotva, beontes es irany a szuloszoba. Onnantol kezdve o nem volt vegig ott, egy nagyon rendes szuleszno foglalkozott velem. Vermes dr bejott kb. orankent megvizsgalni es megnezni a CTG-t (rossz volt a kicsi szivhangja, ezert vegig a CTG-n logtam), aztan este 11-kor mivel 1 perces fajasok mellett semmit nem tagultam, burkot repesztett. Nagyon rendes volt, megnyugtatott, mondta, hogy ez nem fog fajni es ne ijedjek meg a magzatviz szinetol (fekete volt), o sem orul neki, de ha valami baj van, azt a CTG mutatja.
Na innentol beindultak a dolgok, ejfelkor megvizsgalt, akkor mar bo 3 ujjnyira ki voltam tagulva. Atmentunk a szuloszobara, megkert, hogy szoljak, ha ugy erzem, hogy nyomni kell. Amikor szoltam, megint megvizsgalt, es a kovetkezo fajasnal mar nyomhattam. Mivel rossz volt a szivhang, sietni kellett, ugyhogy segitett nyomni (a hasamat nyomta). Ez is eleg drasztikus latvany lehet, de nagyon sokat segitett. Kozben vegig mondta, hogy jol csinalom, mindjart meglesz a baba.
Amikor megszuletett Balazs, elmagyarazta, hogy nem azert nem sirt fel azonnal, mert baj van, hanem azert, mert nem hagytak, hogy felsirjon (le kellett szivni a magzatvizet a legcsovebol), ugyhogy ne aggodjak, amelyik babanak ekkora hangja van, az tuti, hogy tok jol van.
Utana osszefoltozta a gatamat, gratulalt nekunk es elment.
Szules utan mindennap bejott, megdicserte a fiamat, hogy milyen aranyos.
Szoval tenyleg nagyon rendes volt vegig es a szules is egy nagyon jo emlek (ha rajtam mulna, mar szulnem a kovetkezot :-)).
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari! Jó volt olvasni a soraidat. Köszönöm.
Nekünk még egy kicsit odébb van a szülés (okt 24 lenne, de szerintem hamarabb jön majd valamennyivel, mert nekem 26 naposak voltak a ciklusaim...)
A második UH-nál (12. hét) majdnem elsírtam magam olyan jó érzés volt látni, hogy ez a babuci hogy mozog, miközben a Vermes a szívhangot próbálta befogni. Kép

Én nagyon kedvelem Vermes dokit. Jó humorúnak és õszintének ismertem meg.
Nagyon intím a kérdés, ha megkérdezem, hogy érdemes-e szülésznõt "fogadni"?

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Szia Krizsi!!

Bocs,hogy kotnyeleskedek,de szerintem igen,akit én NAGYON de NAGYON tudok ajánlani ZSOLDOSNÉ ETÁT.

Szia Kotnyeleskedõ
Kotnyeleskedõ
 


Krizsi!

Engem sosem a Vermes dr. UH-zott, jo neked!
En nem fogadtam szulesznot, de a Zsoldosne Etarol en is csak jokat hallottam. Amikor en szultem, volt ott egy szuleszno (az enyemen kivul), a nevet nem tudom, de eleg bunko volt.
Szoval erdemes fogadni, mert ki tudja, hogy eppen milyet fogsz ki, ha beesel szulni.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok lányok!

Annamari!
Igen,én vagyok a Gergõ mamája.Csütörtökön mehettünk haza mert a sárgasága Laczkó doktornõ szerint lassabban szívódott fel nála.Nem tudom te hogy vagy vele de a doktornõ velem olyan furán viselkedett.
Titeket is visszarendelt hathetes kontrollra?Mikor és hol kell bejelentkezni:azon a telefonszámon ami a zárón van?Te kihez viszed vissza?Ha gondolod írd meg magánban:forgi9@freemail.hu

Krizsi!
Zsoldosné Etáról csak felsõfokon tudok beszélni,szerintem jól teszed ha õt választod,egy tündér nagy tudással és hatalmas türelemmel.

Forgi
Forgi
 


Sziasztok!

Forgi!
Minket visszarendeltek UH-ra is es utana kontrollra, ezeken mar tul vagyunk, legkozelebb 3 honaposan kell vinni. Egyebkent Laczko drno hat hogy mondjam... Velunk is meglehetosen furan viselkedett, es akkor nagyon finoman fejeztem ki magam. Pl. rairta a zarojelentesre, hogy neurologiai utankovetese elengedhetetlen. En meg egy hetig fraszban voltam, hogy idegbeteg gyereket szultem.
Balazsnak az UH-t is Nobilis dr csinalta es hozza vittuk kontrollra is (sot, a szuloszoban is o latta el), o egy nagyon rendes doki, megnyugtatott, hogy minden rendben, szepen fejlodik, makk-egeszseges, ne torodjek a zarojelentessel.

Szerintem Te is Nobilis dr-hoz vidd Gergot! Egyebkent ezt a sargasag-dolgot nem ertem, Balazsnak kb 5 napja szivodott fel teljesen es mar regen itthon vagyunk...

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Látom, beindult egy kicsit ez a topic. Nos, immár én is belsõ tapasztalatokkal rendelkezem a II SOTE szülészetérõl. Nekem nagyon jó emlékeim vannak az ott töltött idõrõl, életem egyik legszebb idõszaka volt. Valószínüleg azért, mert könnyû és gyors szülésem volt, és nagyon jó volt a babával kettesben tölteni azt a pár napot.

Forgi,
veled szemben nekem aztán nem a Pajor vezette le a szülésemet, tekintve, hogy expressz tágultam ki 45 perc alatt, nem ért volna be. Viszont mindennap meglátogatott, megcsodálta a gyereket. Végül is Ács doktor varázsolta ki belõlem a babát kb 10 perc alatt.

Zsoldosné Etáról nekem is alapvetõen jó benyomásaim vannak, bár velem nem volt olyan 100 % kedves. Amikor rámtörtek a tolófájások, már nagyüzem volt a vajudóban és a szülõszobán is (hidegfront) és a másik szülésznõ megkérte, hogy kísérjen át, nem akarta megtenni, mondván, hogy mûszakon kívül van (fogadott szülésznõként volt jelen). Persze amikor rámnézett és látta milyen állapotban vagyok, mégis megtette. A szobatársam volt, aki miatt ott volt, és mindennap meglátogatta, hogy hogy van. Õ nagyon meg volt vele elégedve.

A gyerekágyas osztályról: nekem nagyon tetszett az, hogy nagyon rugalmasak. Ha akarod nálad a gyerek, ha akarod, akkor nem. Nem neheztelnek rád, ha beviszed a csecsemõsökhöz. Nekem Ildikó is sokat segített a szoptatásban, mondjuk az õ stílusa nem épp behízelgõ, de nem is ez a fontos. Amikor besárgult a gyerekem és elvitték kék fény alá, õ vígasztalt, mert a hormonzuhanás és ez együtt már sok volt, és bõgtem, mint a záporesõ. Aztán naponta többször is benn lógtam bõgve az inkubátor felett, senki sem ugatott, hogy menjek ki. Mindig tudták, hogy õ az én gyerekem, és ha kérdeztem valamit vele kapcsolatbn, mindig tudtak válaszolni.

Lola
Lola
 


Sziasztok!

A gyerekagyas osztaly nekem is tetszett, de a csecsemosok kozul nem mindenkivel voltam megelegedve. Amikor Balazs kezen eldugult a kanul, mert nem kezeltek megfeleloen, es atkotottek a fejebe, veletlenul fultanuja voltam, ahogy az egyik csecsemos raordit, hogy ne bogjon mar ilyen hangosan.
En sem ertem, hogy egy 3 napos csecsemo, akinek tudogyulladasa van, hogy lehet olyan elvetemult, hogy hangosan sir, ha a fejet szurkaljak...

Lola: nem tudom, hogy a hormonzuhanas vagy mas miatt, de nekem itthon kezdodtek a bogesi rohamaim. Eloszor ugye hala Laczko drnonek es a szenzacios zarojelentesenek, az aggodalom miatt bogtem.
Most meg ranezek Balazsra, latom, ahogy fejlodik, husosodik es elkap a sirhatnek. Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy belolem van. A legjobb, amit az eletben tettem, hogy Ot megszultem. Egy igazi csoda.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Ti hogyan intéztétek a bejelentkezést?Simán felhívod a klinjkát és arra a napra kérsz idõpontot amikor a Nobilis rendel?Bocs hogy ilyeneket kérdezek de nem tudom hogy mûködik ez a dolog.
Egyébként Gergõnél is nehezen szívódott fel a sárgasága,azt olvastam hogy szoptatott babáknál lassabban megy.
A sírásrohamokkal én is így vagyok:hihetetlen hogy ez a kis emberke az én testembõl van,néha az az érzésem mostantól örök aggódás lesz az életem:mindent jól csinálok-e,nem lesz-e valami baja,eszik-e eleget stb.
Pont most bukott egy óriásit,ilyet még nem csinált,a szívbajt hozta rám!Bocs,ez nem ide tartozik.

Forgi
Forgi
 


Lola!

Mint írtad villámgyorsan zajlott a szülésed, gratulálok hozzá, de mivel nekem Ács doktor a fogadott orvosom, ezért szívesen olvasnám, hogy neked milyen tapasztalatod volt vele a szülés alatt.
Elõre is köszönöm!

Szilvi
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Forgi!
A zaron ott van a telefonszam (ha Neked nincs, szolj es megadom), amin be lehet jelentkezni. En eredetileg Laczko drnohoz "akartam", de valami valtozas miatt o nem rendelt szerdan, ezert kerultem Nobilis drhoz. Azt mondtak telefonon, hogy nem kell idopontot kerni, de o utolag azt mondta, hogy be kell jelentkezni, mert altalaban nincs az osztalyon.
Egyebkent szerdan rendel o is es a Laczko drno is, a nogyogyaszati ambulancian.
A bukas miatt ne aggodj! :-)

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Nobilis doktort teljes szívemmel ajánlani tudom, mint ahogy Sebestyén doktort is!!!!
Ha már ragaszkodtok a klinikához...
Névtelen
 


Azért Jancsó dr-nõ sem szabad kihagyni a felsorolásból,õ igazi "butor darab":-))) a klinikán.
Névtelen
 


BSzilvi,
Ács doktoról csak jót tudok mondani, bár, mivel csak mint ügyeletes orvost ismertem meg, nem tudom, amúgy mennyire alapos. Mivel expressz tágultam ki, ezért már a szülõágyon voltam, amikor mondták, hogy õ segíti ki a babát. Megvizsgált, és mondta, hogy 5 percen belül baba lesz. Nagyon jó volt, hogy segített a nyomásnál (õ is nyomta felül a méhet) és diktálta a tempót. Én ekkor már deriliumban voltam, volt, hogy többször is el kellett ismételnie amit mondott, de nagyon türelmes volt. Aztán, amikor összevarrt, minden hülye kérdésemre válaszolt, szóval jól csinálta. Aztán majd minden nap bejött meglátogatni, a varratot is õ szedte ki belõlem, ellátott minden jó tanáccsal. Remélem, neked is hasonló jó élményeid lesznek a szülésrõl, mint nekem!


Forgi,
én is úgy tudom, hogy csak be kell jelentkezni a kontrollvizsgálatra. Nekem Ildikó, a csecsemõsnõvér azt mondta, hogy amúgy nem kötelezõek ezek a vizsgálatok, ha a gyerekorvos átveszi a babát, akkor õ is megcsinálhatja. Én a magam részérõl örülök, hogy a klinikán megcsinálják. Mi csütörtökön megyünk az UH szûrésre, mivel amúgy is megyön a sárgaság miatti kontrollra, ezzel nem kell megvárni a 6 hetet.

Nobilis doktorról és is jókat tudok mondani, õ volt a szülésfelkészítõn az újszülöttes elõadáson. Nagyon kedvesen beszélt a gyerekekrõl, látszott, hogy nagyon szereti a munkáját. Szerintem ez nagyon fontos. A többi gyerekorvosról is jók a benyomásaim, bár szégyenkezve kell bevallanom, hogy a rossz névmemóriámnak köszönhetõen (amit csak súlyosbított a szülés utáni derílium tremens) nem vagyok biztos abban, hogy a mi orvosunk a Bogdányi doktornõ volt-e. (MuTeR: õ az, aki szemüveges, és kicsit kancsal?)
Szóval õ is szimpatikus.

Lola
Lola
 


Sziasztok!

Lola!
Nem, o a Laczko drno.

MuTeR
muter
 
 


Lola!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Teljesen megnyugodtam, eddig "csak" nõgyógyászként ismertem az orvosomat, de ezekszerint akkor szülésznek is tökéletes.

Mégegyszer köszönöm az információt.

Szia

Szilvi
bszilvi
 
 


Sziasztok,

A szülésznö-fogadás pontosan hogyan történik, és mikor esedékes?

köszi,
Zita
ParaZita
 


Zita!

Bármikor megteheted, de kb. a 34. hét környékén érdemes, mert utána már hetente be kell menni CTG-re és ezt is elintézheted a fogadott szülésznõnél. Amikor nem volt éppen nagyüzem a szülészeten akkor egyszerûen lefeküdtem egy ágyra a vajudóban vagy a szülõszobán (nem volt senki) és rám tette a CTG-t. Ha sokan voltak akkor lementem a földszinti vizsgálóba. Ha még nem tudod, hogy kit válassz akkor tudom ajánlani Dömötör Margitot. Õ a vezetõ szülésznõ. Nagyon kedves és segítõkész, bármit kérdezhetsz tõle. Jó a humora, ami szülés közben sem egy elhanyagolható szempont. Ezen kívül õ nem híve sem a beöntésnek sem a borotválásnak de természetesen ha Te szeretnéd akkor ennek sincs akadálya. Hitvallása szerint a beöntés ellenére simán kijön ami ki akar jönni, de persze egy nagy zabálás után azért biztosan nem árt. :-)
Egyébként Én 2001. julius 3.-án szültem a klinikán, végül császárral, 6 órás kellemes epidurálos "vajjudás" után. Drága kisfiam a nyakára tekerte a köldökzsinórt és nem tudott kijönni.

Ha bármi kérdésed van a klinikával szivesen válaszolok.

Anita
Sunbird
 


Sziasztok!

Lola!

Köszi hogy tájékoztattál a kontroll vizsgálatokról,ha lesz idõd írd meg mi volt csütörtökön.Nekem annó úgy tûnt amikor UH-ra jártam a kisbabákkal nagyon sokat vártak hogy bekerüljenek,nem nagyon hívták be õket hamarabb.Szerintem nem túl kellemes egy pici babával sokáig ott ülni és várni a végtelenségig.Nektek nem volt ilyen tapasztalatotok,vagy csak én láttam rosszul?
Gergõ már 4,80 kg!

Pussza:
Forgi
Forgi
 


Szia Frogi!
Amikor mi voltunk,a pici babásokat hívták be elõször,
és csak utána a kismamákat.
zmariann
 


Sziasztok!

Forgi!
A babaknak 8-9 kozott csinaljak az UH-t, ilyenkor az egyik helyisegben csak a babakat UH-zzak.
Balazs is 4,50 es pont ma 1 honapos! :-))

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Mariann,Annamari!

Köszi a válaszokat,remélem Gergõ kibírja majd sírás nélkül.

Forgi
Forgi
 


kedves Anita,

nagyon köszi a segitséget!

Zita
ParaZita
 


Sziasztok!
Ha valaki jár még erre aki a SOTE.II. klinikán szült a Radványi doktornõnél kérem írja meg nekem az élményeit.
Köszi :
Vera
dvera
 
 


Szia Vera!

Még nem szültem, de hozzá járok és június közepén fogok nála szülni.

Pucúr
Pucúr
 


Forgi,
tényleg nem kell sokat várni, mert szabott idõ van a kisbabákra, elõjegyzés alapján. Mi az utolsók voltunk, 8-kor kezdõdött a rendelés, és 9-re már fenn voltunk a gyerekágyas osztályon. Szóval max 40 perc volt, amit vártunk. Ez idõ alatt a kismamák papírjait be sem vették, úgyhogy nekik várniuk kellett a sorukra.
Az UH vizsgálat nem volt kellemetlen, bár, azt hiszem a hideg zselé miatt sirdogált Ákos, amikor a hasát nézte Nobilis doktor. A fejvizsgálatot átaludta. A zselé miatt egész nap helyes kis kakastaréja volt. A vizsgálat alaposnak tûnt, és szerencsére mindent rendben találtak nála.

Vera,
bár én nem Radványi doktornõnél szültem, de tavaly benn töltöttem a klinikán néhány hetet, és nagyon jó benyomásom volt róla. Ha nem lennék elégedett az orvosommal, lehet, hogy õt választanám, nagyon kedves volt és mindent részletesen elmagyarázott.

Lola
Lola
 


Szia Pucúr!
Én már szültem nála egyszer, és a következõt/még csak tervezés szintjén van meg/ szintén nála szeretném. A klinika az alatt a 22 hónap alatt amióta én szültem elég sokat változott gondolom. Radványi velem nagyon rendes volt és szerencsére kellõképpen laza is. Ha van kedved cseréljünk tapasztalatot e-mailben. Címem:vdomotor@yahoo.com
Köszi és sok sikert a szüléshez terhességhez.
Vera
dvera
 
 


Sziasztok!

Forgi!
Jol emlekszem, te is jelentkeztel a majus 13-an indulo babamasszazs-tanfolyamra?

Annamari
muter
 
 


Lola!
Bocs most vettem csak észre hogy nekem is irtál.Rendi vagy!
Nekem is nagyon szimpi volt és tudod én nem adtam neki pénzt soha a vizsgálatokért, csak a szülés után. De ezt soha nem éreztette velem. Ez a fõ indok amiért érdekel a személye. A szülésen is végig ott volt. /Amúgy éncsak jóval a szülés után tájékozódtam más mamáktól, hogy valamelyik orvos nincs végig bent a szülésen nekem ez annyira természetes volt/. És elõre megmondta hogy bejön ha akkor szülök amikor nem rendel, v ügyel pedig nemkért pénzt , én meg elõre nem mondtam.
Bocs ha hosszú voltam.
Vera
dvera
 
 


Sziasztok!

Annamari!

Valakivel keversz,mert én nem jelentkeztem tanfolyamra.Nem is lenne értelme mert május második felében hazaköltözünk Miskolcra.
Kaptunk idõpontot Nobilis doktorhoz 8-ára és UH-ra 14-ére.
Remélem jól vagytok Balázzsal és jó nagyokat sétáltok a jó levegõn.

Pussz:Forgi
Forgi
 


Szia Forgi!

Az a helyzet, hogy hozzank bejott egy no a korterembe, elmondta ezt a babamasszazs-dolgot es mindenki jelentkezett a tanfolyamra. Csak nem voltam benne biztos, hogy akkor mar te is ott voltal-e. Ezek szerint nem.
Balazs hihetetlen gyorsan no, nagyon sokat eszik, faj is a hasa rendesen es szepen tele van anyatejes kiutesekkel. Mar 61 cm! (56-tal szuletett.) Imad setalni, helyesebben mi imadjuk, mert olyankor szinte azonnal elalszik es fel sem ebred hazaig, mindegy, hogy mennyit vagyunk kint, 30 percet vagy 3 orat.
Egyebkent nagyon siros, de ejjel neha mar 7 orat is alszik egyfolytaban.
Ti jol vagytok? Gergo jo fiu? Sokat eszik? Nalatok mennyi ideig tart egy szoptatas? Ejszakakkal hogy alltok?

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy nem idevalo tema, de nem birom ki, hogy ne dicsekedjek el [url=http://www.tar.hu/pocakpeti/" TARGET="_top]Balazs[/url] fiammal :-))

Puszi:
Annamari
muter
 
 


Szia Pucúr!
Megkaptad az emilemet? Egyszer visszajött Kép aztán másodikra is elküldtem.
vRa
dvera
 
 


Szia Vera!

Sajnos nem. Megkérhetlek, hogy mégegyszer küld el? adok egy másik címet is: forgacs@forgacs.hu
Írd be a tárgyba légyszíves, hogy Andinak. (ez céges cím és még egy kollégám látja)

Köszi, Pucúr
Pucúr
 


Sziasztok,

Ki tudja, hogy müködik a klinikán a szüléselökészitö tanfolyam? Én egyelöre smemit nem tudok...

Zita
ParaZita
 


Szia Zita!

Tanfolyam keddenként 1/2 3-kor, találkozás a klinika elõcsarnokában. A tanfolyam már megy, de bármikor csatlakozhatsz! Gyere a jövõ kedden!

Pucúr
Pucúr
 


Szia Zita!

Én is járok az elõkészítõ tanfolyamra és szerintem sosincs késõ bekapcsolódni.
Mikorra várjátok a nagy eseményt?

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Szules utan mindenkeppen jelentkezzetek babamasszazs-tanfolyamra! A klinikan indul es ingyenes, illetve alapitvanyra befizetest koszonettel elfogadnak.
Mi ma voltunk eloszor es nagyon elveztuk! Feltem tole, hogy humbuk az egesz, de nem!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Szült már valaki közületek a klinikán gátvédelemmel?
vRa
dvera
 
 


vRa!
A klinikan MINDEN elso szulesnel rutinbol vagnak, es tovabbi szuleseknel is elonyben reszesitik a gatmetszest, de ezt orvosa valogatja.
Azt jo, ha tudod, hogy a gatvedelem elsosorban a babad erdekeit szolgalja, ezert ne nagyon hadakozz ellene, egyaltalan nem olyan szornyu, mint ahogy beallitjak!
Annamari
muter
 
 


Bocs, elirtam: nem a gatvedelem szolgalja a baba erdeket, hanem a GATMETSZES.
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: