Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
csak gyorsan leírom, hogy sajnos nem sikerült csütörtökön elmennem a Szabó doktorhoz. Felhívtam reggel (csüt) a rendelőt és az asszisztensnő azt mondta, hogy aznap nem lesz a doki, de a jövő héten is mindenképp telefonáljak :o
Egy másik topikban pedig azt olvastam, hogy a doki nem írt alá a MÁV-al szerződést :?: (de ez lehet, csak pletyka.)
Hétfőn telefonálok, hogy akor kihez is lehetne menni... magánrendelésre nem szeretnék menni, és most már itt lenne az ideje a köv. orvosi vizitnek :oops:

Beneildi: esetleg meg tudnád adni a Fazekas Zsuzsa telszámát? Priviben, vagy priti@citromail.hu
Valszeg szülésznőt fogunk fogadni. Lillu nagyon édes, már a múltkor is akartam írni :)

Sziasztok, majd jövök beszámolok, hogy legyen egy kis info :wink:

Kép

Kép
priti
 
 


borso18 írta:SZIAAA WATERlilly!!!

Végre előkerültél! Vagy csak én maradtam le Eszter érkezéséről??
Mesélsz a szülésről? Ezek szerint elégedett voltál Szabó dokival! Ennek örülök :)
Minden jót nektek!!
És képet is kérünk a kisasszonyról :lol:


Szia Borsó!

Jaj, megvagyok ám, csak átköltöztem a HIETE-s topicba... :oops: Ezer bocsánat, hogy csak így leléptem!
Október 10-én született meg Eszter 3710 grammal, 57 centivel, villámgyorsan, 4 és fél óra alatt. 10 nap túlhordás után indított szülésem volt, ha a részletek is érdekelnek, szívesen elküldöm a szüléstörténetemet.
Könnyű, szép szülésem volt, Szabó dokival teljes mértékben elégedett voltam, Fazekas Zsuzsi szülésznőmmel meg pláne,na ő egy tündér!, a kórházzal is elégedett voltam (1-2 ott dolgozót, meg a lepukantságot leszámítva), a cscsemős nővéreknek és a gyerekorvosnak külön pusszancs, a védő néni pedig szintén egy tündér!
Az itthon töltött első 4 hét viszont irtózatosan kemény volt!!! No de ez már egy másik topic... :)
Megpróbálok egy képet is feltenni.
Üdv:

Lilly Kép

Kép
waterlilly
 
 


Sziasztok!

Én is a MÁV-ban szültem az első kölköt.:)

Szabó György volt a dokim, de sajna megérdemelt pihijét töltötte, amikor 8 nappal korábban megérkezett Dávid.:)
Én úgy döntöttem a másodikat is nála szülöm(remélem élesben is, nem csak fogadva).

Priti
Nekem is mondta a doki, h ő már a felmondását tölti, de attól még itt szülünk a kórházban.
Próbáld meg a magánrendelését. Heti 2 nap közül csak van egy időpontja.
2 hete én is a máv-rendelőbe mentem-4 órát vártam.
Kérés: Megköszönném ha tudnátok arról infót adni, h Kunné Irénke marad-e?

Nem tesz jót nekem ez a bizonytalanság, van,h éjjel arra riadok fel mi lesz velem és a kis picurral. :(

Waterlilly
Eszter egyszerűen gyonyörűűűű!
(írígykedem ám) :P
Vendég
 

 
 

Én is Szabó dokihoz járok, de én a magánrendelésére és az asszisztensnője még legutóbb is azt mondta, hogy a MÁv-ba vannak és hogy december elején kész a szülészet. Remélem, hogy tényleg ott marad, mert nekem nagyon szimpatikus. 30-án megyek uh-ra, majd megkérdezem, de ha valaki hamarabb megy, akkor megkérdezhetné.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Kunné Irén marad - ezt tudom.
Csüt-ön megyünkhozzá CTG-re és vele fogunk szülni.
Te vele szültél?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Megtudjátok mondani, hogy most akkor lesz MÁV kórház vagy sem? Az én dokim is Decembert mondott, viszont mások ezt megcáfolták. Olyan jó lenne tudni, mert akkor én orvost váltok, nem akarok a Szabolcsba szülni.
Ti mit hallotok?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Susytunder

Bár már rég halogtaják a dolgot.. Volt már októberről, novemberről és most december közepéről van szó.

Az én dokim is azt mondta, hogy decemberben adják át a MÁV-ban a szülészetet és a PIC-et.

Én biztos lemaradok erről :cry: de Te már ott szülhetsz..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...és ahogy az egyik szülésznő mondta :
Egy sötét kis pincében is lehet szép szülés, mint ahogy a legmodernebb helyen is lehet egy rossz...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia waterlilly!!!

Örülök h hallok Rólad! És jó h te is elégedett voltál Szabó dokival, nem volt hiába akkor a sok privi váltásunk :) !!
Eszter naaaagyon aranyos :) Jöhetnek még képek meg szüléstörténet is (priviben?)

Kitartás, sok puszi ORSI

Kép
borso18
 
 


Sziasztok

kia
Köszi az infót. Egyel kevesebb para.

Igen, Irénkével szültem.
Minden alternatív pózt felajánlott. Nem volt tolakodó, akkor jött amikor látta nagyon kínlódom. Gátvédelemben 10/10!!!
Kitolásnál teljesen bevonta a párom. Negatív élményem nem volt vele!
A gyerekágyra is lejött meglátogatni minket.

Akinek sikerül majd az új ÁEK-ban szülni, mindenképp ossza meg velünk az élményeit. :)

Kriszta
Vendég
 


Köszi Kriszta!
Holnap bátrabban és nyugadtabban megyek hozzá CTG-re és ismerkedni :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mtunde!

Nekem ket babam szuletett Szabo Gyorgynel, mindketto csaszarral, de ez egyaltalan nem a dokin mulott. Az elso surgossegi csaszar lett sulyos toxemia miatt.(sima kontrollra mentem aznap, masfel ora mulva mutottek) A masodik terhessegnel elso perctol kezdve tamogatta a huvelyi szules gondolatat, azt mondta, hogy mindenkeppen nekifutunk (ha egyeb problema nem merul fel a terhesseg alatt) Sajnos a masodik gyerekkel terhessegi cukrom lett, annyira, hogy a vegere mar inzulinnal sem lehetett normal ertekeken tartani a vercukorszintemet. Doki mondta, hogy jobb lenne befejezni a terhesseget a baba es az en erdekemben is (38.het volt), mondta, hogy megcsaszaroz. En ragaszkodtam a huvelyihez, ekkor nagyon-nagyon kedvesen es turelmesen elmagyarazta, hogy mik a veszelyek az en esetemben a huvelyi szulesnek. (Elozetes csaszarost, aki szuleszeti szempontbol elso szulonek szamit, zart mehszajjal oxitocinnal veszelyes inditani, sokkal nagyobb terhelesnek lesz kiteve a csaszarseb, plusz a magas cukor, stb). Le a kalappal a turelme elott, kb. 500 :D kerdesemre valaszolt. En nagyon makacs voltam, vegul alairtam, hogy sajat felelossegre szulesinditast kerek. En nem egy olyan sztorit hallottam, hogy ha valaki egy doki velemenyevel ellenkezo papirt alairt, utana hogy kezelik, ill. kezeli a doki az embert. Egyenesen hulyenek nezik, letojjak, stb. Na Szabo dokirol ez nem mondhato el, sot!! Bekototte az infuziot, utana nagyon sokszor jott, erdeklodott fajasok felol, amik csak nem jottek ugy, ahogy kellettek volna. Miutan annyi oxitocint kaptam, amitol egy elefant megszult volna, jott a doki, es mondta, hogy az oxitocin nem vezet eredmenyre, de ha mar igy dontottem tegyunk meg mindent, hogy sikeruljon a huvelyi!!, es burkot repesztett, mondvan, ha valami, hat ez meghozza fajasokat. Este hatkor volt a burokrepesztes es nyolckor csak nagyon gyenge fajasok voltak, akkor kerdezte, hogy mehetunk-e a mutobe, es igy lett a masodik is csaszar. Del korul inditott, este nyolcig nagyon sokszor jott, batoritott, es meg veletlenul sem hagyta el olyan mondat a szajat, mint a szulesznonek, pl:"Tudtam en, hogy nem lesz ebbol semmi!!"Mutet utan is sokszor meglatogatott, leult, beszelgetett kerdezte, hogy beletorodtem-e mar hogy igy alakult, stb.

Szoval, a lenyeg, vegtelenul turelmes, ha kerdezel valaszol ,ha csaszar utan huvelyire keszulsz, mindenkeppen o a jo doki, ha nem lesz gond a terhesseggel, azon lesz, hogy ne legyen csaszar. Arrol nem is beszelve, hogy ha megis mutetre kerulne a sor nagyon jol csaszaroz, mind a ket sebem konnyen , gyorsan gyogyult.

Bocsanat, ha egy kicsit hosszura sikerultem, de nagyon szerettem volna lattatni, hogy milyen a Szabo doki.

Mindenkinek jo egeszseget kivanok!
kolkok3
 
 


Sziasztok,

Én is Kisfalvihoz járok, régebben a MÁVba jártam hozzá, már egy ideje pedig a magánrendelésére. Kicsit megijedtem mikor azt a Nők Lapjás hozzászólást olvastam, de örülök hogy itt többen jót mondtok róla. Nekem ez a kórházváltás viszont teljesen új :shock: mivel a szülés még messze van, eddig nem foglalkoztam ezzel, de úgy látom ezt a topikot is érdemes látogatnom.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lilly,nagy gratula Eszterhez, nagyon szép baba :) Örülök, hogy minden rendben ment azért a lepukkant helyen :lol: :P

Krizta,te meg voltál elégedve Kunné Irénnel?Mármint neked Ő bejött :?: :?
manóci
 
 


Manóci
Szia!
Te nem voltál megelégedve??

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Bocs hogy belekoty de pont hozzá(Kunné) volt nekem is szerencsém sajnos. Hát... remélem többet nem kell vele találkoznom persze lehet ha megfogadja valaki akkor kedves de amúgy...
Vendég
 


Manóci,pandácska
Rossz élményetek volt vele? Mi történt? :oops:
Nem fogadott szül.nőm volt.
Velem kedves volt. Biztos 'Jó napját' fogtam ki.:)

Kia
Te még a Szabolcsban szülsz?
Milyen volt CTG-n?( mármint Kunné)

vicky
Te hamarabb mész a dokihoz, (én dec.4) légyszi kérdezz rá, h akkor most hol fog szülést vezetni?

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Panda
Sajnálom, hogy nem volt kedves...
Én eddig 2x láttam.
Először, amikor bemutatta az új szülőszobákat a MÁV-ban úgy egy hónapja... Aztán a Szabolcsban is találkoztunk... Kedves volt...

Majd 16-ra megyünk hozzá...

Kriszta
Úgy néz ki, hogy mi még a Szabolcsban, ha nem történik csoda - ha átadják a MÁV-ot dec. 1-én és Manó is vár addig, akkor nem :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én is a Kisfalvihoz járok a magánrendelésére.Nagyon szeretem őt,vele szültem a második kisfiam abszolút természetesen.Sajna a doki átigazolt a II.sz.Női Klinikára,és mivel mindkétszer a MÁV-ban szültem,és ami még fontosabb a szülésznőm marad,szal kénytelen vagyok orvost váltani legnagyobb bánatomra.A szülésznőm (Fazekas Zsuzsi)javasolta nekem a Szabó doktort,meg is adta a számát,hivatkozhatok is rá,de most nem értem amit írtok??!!Akkor ha a felmondását töli nem lesz már a reményeim szerint hamarosan átadott Máv-ban???Vagy csak szerződéses lesz és csak szülésekre megy be???Ezáltal nem lesz túl borsos ára a szülésnek???Mert eddig ő sem kért konkrét összeget úgy tudom,igaz???Tudtok ezekről valamit???
Még egyenlőre nem hívtam őt sem,járok a Kisfalvihoz de nagyon kéne már döntenem,szorít lassan az idő :wink:

Előre is köszi!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kriszta,ami azt illeti nem is ismerem, de volt hozzá szerencsém kétszer, és nekem nagyon unszimpi!Én egy drága tündér szülésznőnél szültem mindkét gyerekem, Ő Cs. Marika :) Akit választottam de,Kunnével akkor találkoztam először amikor még 2004.-ben az első babám születése előtt felmentem a szülőszobára, hogy megnézzem./szegényt eleve takarítónőnek néztem, és nem is értettem hogy miért ilyen türelmetlen, és egyáltalán miért viselkedik ilyen kelletlenül egy olyan helyen ahol kismamák+babákkal foglalkoznak/De előtte voltam pont az ambulancián vizsgálaton Kelemen főorvosnál, aki felszólt telefonon, hogy mehetek-e, és persze mehettem!Namost mire fölértem becsengetésem előtt pont jött, és elég unszimpi hangon, jól végígmért és kérdezte mit akarok?Én meg elmondtam a szitut, szájhúzás, nem éppen szalonképes stílussal, hát nem tudom meg lehet-e csak így nézni??? :twisted: Mire én elmondom, hogy a FŐORVOS úr lebeszélte, hogy jöhetek, erre mindjárt hangsúlyváltás, és akkor várjak! :shock: :twisted: Én az ilyet élből útálom, hogy engem sz....a se vesz, de,ha valami kompetensebb személy küld akkor mindjárt más lesz a hozzáállása!
Aztán persze nem ő jött ki, hanem akkor ismertem meg Marikát akit végülis 2x is választottam, és nagyon meg voltam vele elégedve, tündér egy nő, és szakmailag le a kalappal :)
/F. Zsuzsi is CTG-et egyszer, és ő is egy tündér :) ezt csak úgy megjegyeztem!/

Második találkozásunknál pedig a mostani szülésem előtt pont CTG-n voltam hétvégén amit ugye a szülőszobán csináltak, ráadásul a dokim is ügyeletes volt, így mindenképp oda kellett mennem.Marcsival nagyban CTG-ünk, beszélgetünk babámba gyönyörködünk, épp jó nagyokat mozgott, egyszercsak bevágódik Irénke :? és se köszönés, se bocsánat, nem zavarok, vagy egyáltalán valami emberi gesztus, leül :shock: és elkezd, természetesen belebeszélve, nem zavartatva magát, hogy nem épp szórakozott Marcsi, hanem dolgozott velem, elkezdi szídni a rendszert, mármint, a ki marad mi lesz!Mert ugye akkoriban mikor 5 hónapja én szültem még ez foglalkoztaott mindenkit sajna :( mostmár ugye tudjuk mi lett!/természetesen én is szomorú voltam, és mi is beszéltük, hogy milyen szörnyű, hogy ezt a jó brigádot robbantják, és mi is lesz itt, és én milyen szerencsés vagyok, hogy még a "régi" helyzetbe tudok szülni/Nade, könyörgöm nekem ehhez mi közöm, és egyáltalán legalább, ha már így ránktört röffenthetett volna valamit!

Bocsánat, ha hosszú lettem, de direkt írtam le részletesen, hogy kicsit változtasson a stílusán, ha azt akarja, hogy sokan válsszák őt!És ezzel csak felemelkedne, nempedig lesüllyedne a kismamák szintjére!Mert tudom, hogy olvassa a topikot!
manóci
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Voltunk a Szabolcsban. A szülőszobán volt épp hely, ahol megcsinálták a CTG-t.
Sajna nem találkoztam a sznővel, mert cseréltek - csak nem tudott értesíteni, mert most taliztunk volna először.
De nagyon kedves volt az a sznő is, aki most volt - Csontosné.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Panny : Ugyanabban a cipőben járunk, én is Kisfalvinál vagyok még. És nem akarok a SOTE II-n szülni. És nekem is Szabó doktor maradt a tarsolyomba, vagy a kórház és orvosváltás (Kútvölgyi.. ? az is nagyon bizonytalan). Ha bármit megtudsz, vagy döntöttél, írj mindenképp.

Móni
-nika-
 
 


és úgy néz ki, nem megy a vonalzó-feltöltés, úgyhogy írom, h a 12. héten járok.
Móni
-nika-
 
 


Kedves Panny!

Én is a Szabó Györgyhöz járok. Augusztusban kérdeztem tőle, hogy milyen státuszban van a MÁV-kórházban és akkor azt mondta, szerződéssel. Úgy gondolom emiatt nem töltheti most a felmondási idejét. Akkor azt is mondta, hogy szüléseket vezet és ügyeletet ad a MÁV-ban. Értelem szerűen a szüléseket most nem ott vezeti. Én úgy gondolom nem változott semmi augusztus óta, ha igen tudnék róla mert a terhességem problémái miatt 2 hetente találkozom vele. Ha gondoljátok december 4-én megyek hozzá, akkor tudok információt kérni tőle. Csillával az asszisztensével beszéltem 3 napja és nem mondta, hogy a doki elmenne a MÁV-ból.

üdv.
rozsaag
rozsaag
 
 


Szia Rozsaag!

Ezek szerint Szabó doktornak és Kisfalvinak ugyanaz lehet az asszisztense? A Csilla stimmel.
Ha beszélnél a dokiddal, és megkérdeznéd, marad-e, nagyon örülnék. Bár lehet, hogy ő nem örül majd annyira, hamarosan dömping lesz nála, ha a MÁVban maradni akarók Kisfalvitól hozzá mennek. :)

ja és Panny. : a szülésznőd marad akkor ugye? elküldenéd a számát? elsőre szülésznőt nem fogadtam tavaly és ez az egy dolog, amit a következő szülésnél mindenképpen legelőször teszek majd. Mert hiába van sok jó szülésznő, legyen egy hidegfront, mindenkinél beindul a szülés, és akkor lehet, hogy csak arra van idő, hogy ki-be futkossanak. Ahogy velem is volt.
-nika-
 
 


Csajok!
Nekem Irénkéhez nem volt szeremcsém, de ha szülésznőt kell ajánlanom akkor Cs. Marika for ever!!!!!!!

Kép
flocika
 
 


Kedves Rózsaág!

Köszi az infót,én is megköszönném ha dec.4.-én megkérdeznéd mert akkor annak függvényében már hívom is :wink:

Tényleg, akkor a Csilla ugyanaz lehet a Szabónál meg a Kisfalvinál is?Papp Csilla??

Nika!

Írtam privit!
A szülésznőm Fazekas Zsuzsi :wink: imádom!!
A számát majd priviben,ok?!

Üdv,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kedves Panny és Nika!

Megkérdezem a dokit dec. 4-én. Papp Csilla, stimmel! :D

Üdv.
rozsaag
rozsaag
 
 


Sziasztok!

Én orvost már nem szívesen ajánlanék senkinek, de a szülésznőmet bármikor, tuti, hogy harmadszor is őt kérem meg, hogy legyen velünk :) És ő bizony Irén volt. Sajnálom, akinek nem volt vele jó élménye, mások vagyunk. És ő is ember, lehet rossz napja. És nem mindenkivel tudja megtalálni a közös hangot esetleg. AZ biztos, hogy nagyon profi szakmailag, és hozzám mindig nagyon kedves volt, sokat jött a gyerekágyra is, jókat beszélgettünk. A szüléseimnél / főleg az elsőnél / túlzás nélkül mondhatom, hogy úgy éreztem, megmentette az életemet :D Nyilván erre nem volt szükség, de akkor úgy éreztem.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Jucc
Nekem is ez a véleményem a mai nap után -összejött a tali - ma volt CTG és sokat beszélgettünk :P

A kórház átadása - költözése..
Azt mondta : dec. 15-20 között. Most ez a legújabb hír!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

De jó végre jó híreket hallani! :D
Viszont ha ez így folytatódik (sok doki elmegy és a Szabót ajánlja), akkor még a végén nagyüzemi doki lesz és az senkinek sem jó.


kia
Örülök, h szimpi volt Irénke.
2 nappal ezelött vele álmodtam. :)

Most húzok, jönnek a vendégek. Ma ünnepeljük Öcsisajt szülinapját!
:D

Kriszta
Vendég
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kriszta!

Boldog Szülinapot Dávidnak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!

Köszönjük szépen!

Szűk baráti, családi kör volt, de tök jól sikerült. :lol:

Neked (NEKTEK) szép, gyors szülést kívánunk!

Én még mindig a hatása alatt vagyok, számomra hatalmas élmény volt!
Ja, most épp vajúdok. 13.06-kor született meg TÖK! :D

Lehet, önző vok, de ma nem ment oviba. :oops:
Vendég
 


Látom, ma volt/van a nagy nap!

Boldog Szülinapot Neki!

Köszi, én is remélem, hogy jó, szép, na és gyors is lesz a szülés...
:lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kényes kérdésem, illetve kettő. Mennyit illik adni a dokinak és a szülésznőnek manapság? Nincs fogadott szülésznőm, nekem az első gyereknél nem volt fontos a jelenléte, nem tudom miért a párom ott volt és nem is érdekelt hogy ő ott van. A dokinak 90 %-ban a magánrendelőjébe jártam, tanácstalan vagyok. Hálás köszönet ha valaki privibe adna ötletet, vagy legalább azt megírná ő mennyit szánt rá.
Köszönöm.
zsazsu04
 
 


Szia Zsazsu!

Írtam!

Látom uaz a dokink :P
Neked mennyi nap van még hátra?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nekem is megírnátok, mennyit illik adni a dokinak és a szülésznőnek! Én 100%-ban csak magánra jártam.

Én három éve ügyeletesnél szültem, és így megúsztam a nagyobb összegeket, de most a fogadott dokinál, jó lenne tudni, mennyi az annyi.
Előre is köszönöm.

A MÁV-ról én is a december közepét-végét hallottam, sőt még egy aggasztóbb hírt is! Lehet, hogy a költözés alatt nem lesz se MÁV se Szabolcs. :roll:

Gratulálok a babákhoz, és szorítok a sorstársaimnak!

Kép
tündér01
 
 


Ma voltam Szabó dokinál és megígértem, hogy megkérdezem, hogy mi újság a kórházzal. Szóval amikor ott voltam, akkor beszélgetett egy kispapával és tőle! tudta meg, hogy a honvédosok be vannak sózva (a matracok már a földön stb.), hogy dec. 15-ig át kell költözni. Azt a variációt ő is említette, hogy egy ideig lehet, hogy egyikben sem lesz szülés, de ezt az asszisztensnője is kétkedve fogadta. Annyit beszéltek még, hogy lehet egy átmeneti időszak, amikor még nem indul el a pic és a 32 hétnél korábbi mamákat át fogják irányítani. Ennyit tudtam meg. Nálam nem aktuális a dolog, de nektek biztosan jól jön minden infó. Sok sikert!



vicky79
 
 


Én is Szabó doktorhoz járok és pénteken voltam nála vizsgálaton.
Azt mondta hogy úgy tudja, kiadták a parancsot a költözésre. És hogy valami olyasmi a terv, hogy a költözés alatt a MÁV-ban lesz szülés. Nekem túl sok ez a bizonytalanság...Első baba, első szülés és a 38 hétben vagyok :(
iriszkirálynõ
 
 


Legujabb hír, hogy 12-13-14 a költözés, állítólag biztosnak tűnik...
iriszkirálynõ
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk bent a Szabolcsba ügyeleten, azt hittem már itt az idő, de csak vaklárma volt. Mindenki nagyon kedves volt, viszont engem zavart az a válsztófalnak csúfolt függöny, engem egy sarokba vittek, ami luxusszobának számít, mert volt olyan is aki csak körbe volt függönyözve. :? A párom szerint, ha tényleg jött volna a baba időm sem lett volna ilyenekkel foglalkozni. Hát nem tudom... Minden esetre örülnék, ha kihúznám a MÁV elkészüléséig. Kedden megyek dokihoz, majd kérdezősködöm mi a helyzet.

Kép
tündér01
 
 


Sziasztok!

Tündér
Kérdezősködtél a dokidnál? Van valami új infód?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Susytunder:Nem kellett mondta magától, valamilyen megbeszélésük volt a dokiknak, és az ott elhangzottak alapján (amit még mindíg nem lehet kézpénznek venni) a helyzet a következő:
Szabolcs utca dec.10-én éjfélkor bezár!
Máv: január 2-án nyit!

A kettő között, ki merre lát!!

Neked már szerintem nem lesz ezzel problémád, mert addigra mehetsz, az új Mávba ami a doki szerint nagyon szép és szinvonalas lett.

Kép
tündér01
 
 


Sziasztok!

Tegnap még azt az infót kaptam hogy költöznek és jan. 2-től lesz Máv ma meg egy Szabolcsos doktornő azt mondta hogy februárban költöznek csak :roll: na ezen igazodjon ki az ember :(
Vendég
 


Sziasztok,

http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=188073

Ezt találtam, aztán hogy mi lesz ebből, azt ki tudja...
iriszkirálynõ
 
 


Sziasztok!
Bocs, csak olvaslak benneteket, mert bár nem ott fogok szülni, de van még egy kis érdekeltségem. Reméltem Tőletek megtudhatom, hogy mikor zár már be, de még mindig csak tanácstalanság van. Pénteken megpróbálok bejutni én is a kórházba, hátha okosabb leszek.
Ez tényleg kész rémálom.
Szerintem szülesszék meg azt a kivitelezőt és tervezőt, aki így félre számolta az időt.
Nem is tudom mit tennék a helyetekben. Kitartás!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Én is MÁVban szülnék. Múltkor kérdezgettem is Szabó dokiról. És jókat írtatok. Én úgy tudom, egy pic-es gépre várnak, reméljük, nem februárig, mert én addig tuti nem maradok egyben :)

(egyébként vicces, hogy én a Kútvölgyiből jöttem el, mert orvost váltottam, és amikor terhes lettem a Kútvölygi helyzete nagyon bizonytalan lett. Azóta is működik, igaz, félgőzzel... Közben meg a MÁV bizonytalan... )

mtunde
 
 


Sziasztok

Ez egyszerűen FELHÁBORÍTÓ!!!!!
Alapjáraton van tele a hócipőm az EÜ reformmal, de ez gusztustalan.
Mi a jó lósza... képzelnek magukról??!!
Úgy tűnik mindent meg lehet velünk tenni.
Ha demonstrálás lesz belőle, tuti ott a helyem! :evil: :evil: :evil:
Ilyen helyzetbe hozni egy szülés álló kismamát nem lehet!!!

Bocsi, kijött.

KIának hatalmas GRATULA a leányzóhoz!
Vendég
 


Kia!
Bocsi, nem is lány!:oops:

GRATULÁLOK Levikéhez! :D :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: