Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Gigi Kép Jó,hogy mindig,minden kérdésemre válaszolsz. Aki ma adta be, az tényleg egy tűvel oldotta meg, holnap is hozzá megyek.A punkció után ott kell maradni az ágyon? Vagy kint kell végigülni?
Egyébként most éppen jól vagyok. Tegnap minden bajom volt du., azt hittem a hormonoktól. De most semmit nem érzek. Lassan hazajön a férjecském is... Kép
MOst, hogy írod: OLivér, már be is ugrott, hogy valamikor korábban már mintha írtad volna. Remélem nekem sem sokáig kell várni arra, hogy neveken gondolkodjam. Régebben mindig ezzel voltam elfoglalva, most meg már majdnem mindegy is. Csak legyen.
Jó éjt Nektek! Kép Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Örülök, hogy már jobban vagy.Kép Én is sokszor voltam úgy,hogy egyszer azt éreztem, hogy minden tuti jó lesz aztán meg magam alatt voltam. De ma már állíthatom, hogy elöbb-utobb minden tuti jó lesz!!
A wc mellett van egy ajtó, asszem az van ráírva, hogy kórterem (pedig egy párszor elolvastam Kép) Na ott foksz feküdni a punkció után. Itt négy rendes ágy van és kettő olyan amibe transzfer után kell feküdni.(ezek elég furcsa kialakitásuak. Félig ülsz, félig fekszel benne)
Punkciókor vigyél magaddal mindenképp tisztasági betétet. Bár szokott lenni, de azért nem árt az óvatosság. Nekem az első pungi után eléggé vérzett. Persze be is tojtam rendesen. De nem volt semmi baj, másnapra már nyoma sem volt.
Mi mikor a férjemmel megismerkedtünk már akkor azon gondolkoztunk, hogy mi lesz a neve. Ki gondolta volna?..... Öt év alatt igencsak megváltozott az izlésünkKép De elég nehéz volt olyan nevet találni ami jól is hangzik, nem feltétlenül tipikus név (JancsikaKép) és nem minden második fiút hívnak így. Ja, hogyha ICSI-t csinálnak akkor 90%, hogy kisfiú lesz(nek) Kép
Tessék felkészülni lelkileg egy rosszcsont ikerpárra!!!
Jó munkát!!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Gigi Kép Köszi az infókat, mindig nagyon hasznos, bármi apróság is az.(l.betét)
Tényleg igazad van, változó a hangulatom, ma tök jó kedvem van, biztosan azért is, mert az uram megkapott egy klassz állást, és ez most több szempontból is nagyon jó nekünk.
Szóval, ma is megkaptam a szurit, uaz a néni volt, mint tegnap. És elhatároztam, én is kérek altatást, merthogy a szuritól is majd' besz.rok. MOst épp tök fáj a sejhajom mindkét oldalon.
Miért 90% hogy fiú(k)? Fel vagyok készülve mindenre!! (?) Kép
Lehet, hogy jövő héten már lájtosabban jövök dolgozni. ..
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

AnnaKép

Állítólag azért ilyen magas a fiúk aránya, mert az ICSI-nél a legfürgébb kispajtásokat fogják meg és injekciózzák be a petébe. És a hím ivarsejtek gyorsabbak mint a lányok! Igaz nem bírják annyira a strapát és hamarabb kidőlnek (úgy mint a férfiak általábanKép) de ha már a megtermékenyítés megtörténk akkor ennek nincs jelentősége.
Az altatással egyetértek!Kép Nem ettől függ, hogy sikerül e! Viszont nem izgulod halálra magad.Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Jó, hogy Ti már ennyire előre jártok!
Én meg még mindig ezzel a fránya cisztával bajlódok! Tornászom esténként, hátha elmúlik!
Nagyon tudnék neki örülni!Kép Egy gonddal kevesebb lenne!

AnnaKép A Doki HIV-re még nem adott nekem beutalót. Megvárom, míg ad és utána megyek!
A hormonokat még nem nézik a ciszta miatt!Kép

Én már az ikreket se bánnám, csak már ott tartanék!!!!
Tudom, tudom, nyugi... mindennek eljön az ideje.

GigiKép Az Olivér nagyon jó név, jó választás volt!Kép Október nagyon hamar el fog jönni, addig is vigyázz magatokra!Kép
Bucika
bucika25
 
 


BucikaKép

Olivér nevében köszönöm a dicséretet!Kép Van egy injekció ami megszünteti a cysztát. 40 ezer körül van az ára. Nekem felajánlotta a doki, de mivel úgy is ki kellett hagyni azt a hónapot, nem adattam be magamnak. De lehet, hogy az a szuri csak bizonyos méretig tudja eltüntetni a cysztát. Azért ha mész hozzá esetleg kérdezd meg.

Én nem mondom neked,hogy nyugi-nyugi, mert engem halálra idegesített amikor ilyeneket mondtak. Na arról már ne is beszéljünk, amikor azt mondták, hogyne akarjam ennyira, majd lesz magától is. Na ilyen síkító frászt kaptam. (de tényleg mindennek eljön az idejeKép)

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
Hát, remélem, hogy nem fog sor kerülni erre az injekcióra! Mindenesetre, bízom a felülésekben,..hátha!
Na, ezt már én is megkaptam, hogy ne akarjam már annyira, majd jön az magától!
Most mit mondjak?
Lehet, hogy van benne valami!
Csak hát az idő, az piszokul rohan!!
Remélem jól vagytok!Kép
Bucika
bucika25
 
 


BucikaKép
Kicsit náthás vagyok, de remélem nem lesz rosszabb.
Az okos tanácsokkal nem lehet mit kezdeni. Egyik füleden be a másikon ki.
Rohan az idő az biztos, de ha 25 éves vagy nem késtél még le semmiről. Én 28 voltam januárban, de a kismama tornán igazán fiatalkának számítok.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


AnnaKép

Remélem,hogy nem azért nem írsz mert valami baj van!!!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Gigi Kép Kissé felgyorsultak az események, szurik uh-k, suli, vérvétel, családi programok, sajna nem tudtam jönni HOzzátok! Pénteken, hétfőn is voltam uh-n. Bal oldalon kettő, jobb oldalon 6 v 8 normális méretű tüszőm van, gondolom,hogy ez elég lesz. Majd holnap kiderül, reggel megyünk megint. Mnyh 7mm volt a 9.napon.
Úgy néz ki, hét vége felé, talán pénteken lesz a punkció, és jövő héten a transzfer. Ez már nagyon izgi! Kép
Suliba is ma voltam utoljára tanítani, másfél hetet mondtam egyelőre, aztán majd meglátjuk.
Hétfőn megvolt a Vas doktor úr előadása is, most legalább már értem a részleteket !
Puszi, puszi, majd jelentkezem!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Dominikel mi is nagyon szurkolunk neked.KépSok puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


AnnaKép

Örülök, hogy minden rendben! Mondtam én neked, hogy jó sűrű lesz a program. Szorítok!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Holnap lesz a nagy nap, reggel megyünk.
Este jelentkezem, hogy mi volt!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Este már nem volt erőm.
Szóval, tegnap 7 petesejtet varázsolt ki belőlem a doki. Ui. mire a műtőbe kerültem,megrepedt az összes tüszőm. (pedig reggek 8-kor még megvoltak!)egy órát voltam bent....
Most hívtuk őket nem régen, 5 maradt meg. Egy meg sem termékenyült, a másik meg rosszul. Remélem maradnak hétfőig, akkor kapjuk vissza őket!
Mit gondolsz Gigi Kép Ha volt olyan,már pedig a doki szerint volt, amelyiket nem sikerült "összevadászni", azok milyen folyamatokat indítanak el a ciklus második felében. Vagy csak túlagyalom az egészet!
Egyelőre nagyon boldog vagyok, majd kiugrok a bőrömből!Akármi is lesz 5 gyerekünk mocorog Budapesten!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia AnnaKép

Hát nem vagy egy egyszerű esetKép De örülök, hogy sikerült 5 kis mocorgót összehozni.Kép
Igazándiból nem tudom, hogyha bent marad petesejt akkor mi van, mert nekem ilyen még nem volt. Szerencsére mindig kibírták a műtétig. De szerintem semmibe nem fog bekavarni, mert akkor vissza sem ültetnének egyet sem. Úgyhogy ezen ne agyalj!Kép De ha úgy gondolja akkor transzfer elött még megnéz ultrahanggal.
A pénteki műtét-hétfői transzfer jó párosítás!!! Nekem is ez jött be!!!KépKép
Ha esetleg fáj a hasad, akkor egyél húst, nekem az nagyon bevált! (igaz már rá sem bírok nézni a húsraKép)
Megy a drukk tovább, ezerrel!!Kép

Puszi, Gigi



Kép

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Lányok!

GigiKép, AnnaKép!!

Gondoltam benézek hozzátok, amikor a múltkor a Dévainál ültem (3 órát vártunkKép ), úgyis egyfolytában rátok gondoltam. Szóval mi most ott tartunk, hogy minden vizsgálat megvan és a doki azt mondta, hogy a köv. menses első napján hívjam és aznap este találkozunk. Nem tudom akkor mi lesz? Egyből szurik???

Azt mondta, hogy majd akkor mindent elmond, nem akarja kétszer elregélni. De mi inszemmel kezdünk. Olyan fura, mert ennek sikerességében nem hiszek, de ez csakis azért van mert itt, vagyis a megint megjöttben azt olvastam, hogy nem nagyon szokott sikerülni. A nővérke, a párom leletei láttán azt mondta, hogy tuti nem lesz hat, hát nem tudom... Most örülök isKép meg szomorúKép is vagyok. De legalább már haladunk valamerre.

Annám! Annyira örülök, szinte pillanatok alatt itt tartasz (úgy értem a Dévais menet elég haladósnak tűnik, nem húzza a dolgot)!!!! Nagyon, nagyon szurkolok neked és holnap ezerrel gondolok rád!!!!

Gigi! Olvastam fent, hogy januárban voltál 28 éves. Én is januári vagyok és 29 leszek jövőre, szóval majdhogynem egyidősek vagyunk (én jan. 27.) Te persze egy babával előrébb járszKép Mit nem adnék azért, hogy a szülinapomon már legyen valaki a pocimban...

Puszi nektek,
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok!
Gigi Kép Igazad van, az a legrosszabb, ha az ember állandóan kitalál valamit. Azóta már nem rágódom rajta. ÚGy döntöttünk kettőt kérünk vissza. Nekem is tetszik a péntek-hétfő. Sokaknak csak egy nap marad ki a transzfer előtt. Így tovább tudnak fejlődni, osztottabb állapotban kerülnek vissza! MEnnyire vigyáztál magadra az első napokban? A hazajövetel is kicsit gáz nekünk, mert Tbánya legalább egy órányira van...
Veletek mi van? Mekkorák vagytok? MÁR ALIG VAN HÁTRA IDŐ ÉS LÁTNI, FOGNI FOGOD A BÉBID!! De jó!

Enigma Kép Kép Tényleg a legjobb úton, helyen vagytok, ne aggódj!! AZ inszemeket meg kell csinálni, törvény írja elő. Nekem is négy volt. És azért ugye itt közöttünk is van olyan akinek sikerült!! (LIdicsi) Mégiscsak spontánabb, úgyhogy érdemes végigjárni.
Puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


EnigmaKép

Sajnos tényleg muszály megcsinálni az inszemet, ha a doki lát rá esélyt. Nekünk hat inszem volt a Szabolcs utcában. A negyedik után már kértük a dokit, hogy nem lehetne e kapni egy papírt, hogy így nem fog sikerülni. De nem. Aztán mentünk a Dévaihoz és amikor meglátta a férjem eredményét, közölte, hogy esélyünk sem volt az inszemnél. Szóval a Dévai nem fogja sokáig húzni. A mensi első napján megnéz ultrahangal, hogy nincs e cysztád vagy valami más.
Lesz a pocakban baba, ezen ne aggódj! És a Diának is inszemmel sikerült. Úgyhogy hajrá!!!!

AnnaKép
Amikor ezt olvasod, akkor már szerintem túl vagy a transzferen. Én úgy tudom, hogy ahhoz, hogy lefagyasszanak embriót, minimum három darab kell. De lehet, hogy én tudom rosszúl. Egy a lényeg, hogy nekem soha nem volt fagyasztás.
Azzal nincs semmi baj, hogy utánna hazautaztok T.bányára, mert úgysem abban a pillanatban tapad meg,hanem rá egy-két napra. Ettől ne félj. Én elég kimélő üzemmódban voltam. Kb. 4-5 napig feküdtem. Csak kajálni keltem fel. Még wc-ni is alig mertemKépKép Kissé túlzásba vittem.Kép Az a lényeg, hogy ne cipekedj és ha meg tudod oldani akkor ne nagyon kocsikázz.

Drukk megy ezerrel!!!!

Puszi,Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma!Kép
Hát én lennék a Dia akinek inszeme volt.KépAz elsőnél a menszim késett egy hetet,már örültünk,hogy sikerült de nem.KépA második viszont SIKERÜLT.KépEzt azért írom le,hogy ne keseregj ha az első nem sikerül.Nagyon ritka,ha már összejön elsőre.Állítólag az se jó,ha görcsösen akarod,mindig rágondolsz.Én a másodiknál már mindig eltereltem a figyelmem valamivel,hogy ne foglalkozzak vele.Mi most vagyunk 28 hetesek.Kisfiú.KépSok sikert kivánok!KépAztán kérem mindig a beszámolót.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Heló csajok!
Hát, nem vagyok túl a transzferen, mert a doki reggel -éppen készülődtünk már- felhívott, hogy olyan szépek, gyönyörűek, hogy tovább tenyésztik még őket, és csak szerdán fogják beültetni. Nagyon örülök neki, de már szeretném visszakapni őket.
Mit gondolsz, Gigi Kép ??
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Kép!

Hát újra itt vagyok, illetve passzívan pár napja már köztetek vagyok, csak még nem jelentkeztem.

Anna Kép, láttam, hogy szeptember elején kerestél. Köszönöm, nagyon jólesett, hogy nem felejtettél el. Én is sokat gondoltam rád a nyáron, hogy mi történik veled, mikor ismered meg a mi dokinkat. Gratulálok az eddigiekhez, és bizakodva várom a folytatást! Nagyon örülök, hogy ilyen jó hírekkel szolgált a doki! Egész hétvégén tűkön ültem, hogy jöhessek már a munkahelyemre (ritka eset..), hogy olvashassam a beszámolód.
Biztos emlékszel, nekem is 7 tüszőm volt, mint neked, csak éppen az enyémek üresek voltak. Ma este megyek Dévaihoz, megint belevágunk.. Eddig költözködtünk, most lassan minden újra beáll a rendes kerékvágásba. Már egy ciklussal korábban is mehettem volna, de nem volt bátorságom elindulni. Nekem is fájt a méhszonda, mint Neked, s ez hagyott bennem emlékeket. Meg a leszívás utáni kudarc. Furcsa kettősség van bennem. Egyrészt mennék újra, hogy megbizonyosodhassak, az én szervezetem is termel petét. Másrészt meg félek újra elmenni, nehogy újra kiderüljön az ellenkezője.

Milyen érzés volt abbahagyni a pakolást reggel, és mégsem indulni? Örülsz is a jó hírnek, meg nehéz is a további várakozás?
Anna, nagyon szurkolok neked!

Puszi Kép Szani
szani
 
 


AnnaKép

Hát ez nagyon jó hír!!! Ennek csak örülni lehetKépKép Az ötödik napon már blasztocyszta állapotban vannak és akkor van a legnagyobb esélyük a megtapadásra!

SzuperKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Szani Kép Kép Tényleg hiányoltalak, mert csak úgy eltűntél, visszajelzés nélkül... De ez a legjobb, hogy újra nekivágtok, miért ne lehetne, hgoy épp abban a ciklusban nem volt, most meg lesz!!! biztos is vagyok benne. Írd meg, mit beszéltetek meg!!

Gigi Kép Végre valaki, aki megmondja, milyen állapotban lesznek addigra!! Szóval az már szedercsíra, vagy még annál is fejlettebb állapot? És így is érdemes hármat visszaültetni?
sziasztok, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Szedercsíra?????KépKép Nem tudom! Azért ne tévessz össze egy professzorral.Kép Nekem az ötödik napon is hármat ültetett be.

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Dia!Kép
Ezt nem hagyhatom ki, én is Dia vagyok, úgyhogy boldog névnapot neked!!! Mindenesetre maradok Enigma, hogy ne keverjük egymást...
Remélem szerencsével járunk, neked nagyon gratulálok!!!!

Anna!Kép
Bár én nem értek még annyira a dolgokhoz, de Gigi nagyon penge a témában és mi hiszünk nekiKép. Szóval nagyon örülök és már alig várom a folytatást!!!!

GigiKép
Köszönöm a bíztatást, de tele vagyok kételyekkel. Van egy olyan problémám is, hogy szív alakú a méhem, szóval a közepén van egy sövény, ami nehezíti a tapadást, meg a kihordást. A legborzasztóbb, hogy akár 17-20 hetes magzatot is el lehet így veszíteni, amikor már akadályozza a növésben. De a nagy doki egyelőre azt mondta bízzuk a természetre,azt tudja mit csinál. Megműteni 2 vetélés után...hát azt nem szeretném megvárni.

De persze tiszta hülye vagyok, mert mindig parázok valamin. Egyelőre csak legyen baba és utána ráérünk ezen gondolkodni. Csak már ott lennénk. Az utóbbi időben annyi babaruhát vettem az ismerőseimnek, el sem tudom hinni, hogy egyszer magunknak veszek.... Na jó abbahagyom a kínlódást, igazából már magamnak is unalmas vagyok.

Ja, és herpeszem lesz!!! Ez gáz, mi??? Most el is kell rohannom az ügyeletes patikába, vmi kenőcsért.

Jó éjt mindenkinek!!!

Puszi,
Enigma
enigma
 
 


Szia Enigma!
Én is boldog névnapot kivánok neked!KépKépAhogy olvasom a leveleidet,azt gondolom,hogy elég aggódós,parázós vagy.Nem szabad!KépTessék pozitívan látni a dolgokat és csak jókra gondolni!KépHidd el a sikerhez a lelkiállapotodnak is szerepe van.Ezt küldöm neked.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

Boldog névnapot!Kép
Én is parázós voltam. Vagyis olyan furcsa érzéseim voltak, hogy én biztos nem is lehetek anya stb.stb.... De ilyen érzéseim már kb 16 éves koromba voltak! Nem tudom,hogy mitől alakúlhatott ki, mert szervi bajom nem volt. Lehet, hogy egyszerűen csak dilinyós voltam???Kép Szóval próbáld meg az aggódást egy normális szinten tartani, mert teljesen úgysem tudod megszüntetni. Én meg ezt küldöm neked névnapodra:
Kép
Remélem hamarosan meglátogat a gólya!Kép

Kitartás! Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Ismét rég voltam itt.
GigiKép Azt szeretném kérdezni, hogy ha sikerül a terhesség, bár még attól messze járunk, ...akkor a szülést is a Dévai csinálja, vagy keresni kell orvost és szülésznőt? Én nagyon örülnék, ha a Dévainál lehetne maradni!
Elmúlt a náthád?
Én is beteg voltam több mint egy hétig fújtam az orrom, de most már elmúlt!
Hogy van a pocaklakód?
Mikor is fogsz szülni?
Puszi, Bucika
bucika25
 
 


ISTEN ÉLTESSEN MINDEN DIÁT NEVENAPJÁN!! Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
Nagyon köszönöm.KépMi ujság veled?Mikor is lesz a nagy nap?Holnap?Nagyon szorítok!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok kedves lányokKép!!!!

Köszönök minden bíztató szót és köszöntést, GigiKép neked a bébit (már nagyon várjuk őt), DiaKép neked a mosolyokat....

AnnaKép!
Nagyon szurkolok holnap!!!! Nagyon, nagyon!!!

Igérem pozitív leszek! Még idén lesz baba és minden gond nélkül fogom kihordani!!!

Puszi nektek!!!!
Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Látod, szuper ez a hozzáállás!Kép

BucikaKép

Lehet a Dévainál szülni, de én nem nála fogok. És azért nem, mert neki a János kórház a háttere és elég rossz tapasztalataim vannak a kórházzal kapcsolatban. A másik indok pedig az, hogy annak az esélye, hogy a Dévai ráér amikor te szülsz szinte egyenlő a nullával. Mert ő minden nap reggeltől estig a klinikáján van. Kivéve csütörtököt,akkor a kórházban van. És idegen orvosnál, akit akkor látok elöszőr, nem szeretnék szülni.
Most a 35. hét végén járunk. Ma azt mondta a dokim, hogy most már bármikor jöhet, nem lesz semmi baja. Erre a mondatra vártam, már régenKép

AnnaKép
Most már tuti, hogy túl vagy a transzferen. Majd írj!!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok lányokKépKép

Bocsi, néha eltűnök, mert a főnököm pont rálát a monitoromra.. Otthon pedig nincs gépen. Ha végre lesz egy beültetésem is, akkor pedig kénytelen leszek hetekre eltűnni, esetleg a férjem írja majd meg, mi van velem.

Anna Kép), hogy vagy? Megírod az eseményeket? Amit ma átéltél, én még nem ismerem. Nagyon várom, hogy jelentkezz! És biztos vagyok benne, hogy minden rendben van és marad is!!!
Köszönöm a biztatást!

Gigi Kép, én is kislánykoromtól fogva azt gondoltam, hogy nem lesz gyermekem. Láttam félelmetes filmeket, ahol nők kínlódtak a szülés közben, és éveken át rettegtem még a gondolatától is, hogy babám legyen. Később, már 18 éves korom körül arra gondoltam, még mindig van pár évem, addig biztos feltalálnak valamit, hogy ne fájjon annyira. Hát tessék, most kicsit megbosszulja a sors a korábbi eltagadást..
De bízom benne, hogy minden sikerülni fog, mint Neked is! További szép napokat! Mikor szülsz Kép?

Gyerekek Kép, a Dévai nem cicózik, már kapom is a szurikat, kb. október 1. körül leszívás várható, már ha lesz mit.. Aranyos volt, törődő!

Mennem kell, de szeretettel gondolok Rátok!
szani
 
 


Gigi!Kép
Köszi az infót! Ezek szerint jobb ha orvos után nézek minél előbb, nem szeretnék akkor orvost keresgélni, amikor már terhes leszek!
(De jó lenne, ha már ott tartanék!Kép)
Tudnál ajánlani valakit?
Te hol fogsz szülni? Egyébként nagyon szorítok nektek!Kép
Puszi, Bucika
bucika25
 
 


BucikaKép

Én a Szent Imrében (Bp. Tétényi út) fogok szülni, a Rákóczi professzornál. Eddig meg vagyok vele elégedve. A kórházat most újították föl, nagyon szép a szülészete. Remélem minden rendben lesz. De olyan furcsa mert még mindig nem fogtam fel!! Pedig már lassan szülökKép

SzaniKép
Hát a Dévai nem egy totojázó típus. De én ezt nagyon csíptem benne!!!
Az a furcsa, hogy én soha sem féltem magától a szüléstől. Tehát nem ez lehetett az aggódalmaim mögött. Aztán lehet, ha elkezdődnek a szülési fájások, akkor tele lesz a gatyám.(persze csak átvitt értelembeKépKépKép)
Október 29-re vagyok kiírva. De nem bánnám ha addig nem ücsörögne bent.Kép
Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Puszi nektekKép Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Kedves LányokKép!

SzaniKép!
Annyira drukkolok, hogy most sikerüljön! 100%-osan megértem az aggodalmaidat és félelmeidet, de most minden rendben lesz!!! A fájdalmak abban az adott szituban borzasztóak és igazságtalan, hogy nekünk így kell ezt megélni, de a babóca mindenért kárpótol majd, (csak már úgy siettetném én is a dolgot).

Mint GigitKép! Úgy örülök a jó hírnek, hogy most már minden rendben lesz, bármikor is akarjon kibújni. Gondolom a Nagy Dokit tájékoztatjátok majd!!??
A Jánosban mi történt, ha nem vagyok indiszkrét és ha nem tépek fel régi sebeket?

AnnaKép!
Szurkoltam egész nap. Mesélj majd!!!

Én már alig várom, hogy megjöjjön és hívhassam, aztán kezdjük amit kezdenünk kell.

Egy jó barátnőmről kiderült, hogy terhes. Nászúton, két abortusz után, egyből... Szememre vetette, hogy nem örülök vele, amit nem nagyon értettem, mert aranyosan gratuláltam és ennyi. Ő ismeri a tortúrám részleteit, nem egyszer zokogtam a vállán, szerintem valahol a visszafogott viselkedést is meg lehet érteni. Nyílván a szívem szakad meg, de nem azért mert neki sikerült, hanem mert nekem nem és ez nem mindegy. Ezt senki nem érti meg, csakis Ti, azért is merem ezt most leírni Nektek.

Bocs a hosszú sztoriért. Vigyázzatok Magatokra, gyűjtsük be még a napsütést a tél előtt.

Puszi nektek,

Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Azt hiszem,hogy ebben a helyzetben a barátnődnek kéne megértőnek lennie és nem fordítva. Az természetes, hogy gratulálsz neki de azt hiszem,hogy ennél többet senkinek sem szabad elvárnia tőled. De sajnos hozzá kell tennem,hogy nagyon sok a tapintatlan ember, aki csak a maga dolgával foglalkozik.

A nagy dokit természetesen értesítjük ha megszületik a pici, meg azért egyszer szeretnénk neki bevinni megmutatni.
Szóval János kórház: a Dévai mindig azt mondja (te is fogod párszor hallani), hogyha baj van akkor irány a János kórház. Na a terhességem 9.hetében nagyon rosszúl lettem. Nagyon görcsölt a hasam bal alsó része és a combomra is kisugárzott. Ez egy szombati reggel volt. Hívtam Dévait, azt mondta, hogy biztos a székrekedés miatt van, vegyek be hashajtót. Estére viszont olyan állapotba kerültem,hogy menni nem bírtam. Gyorsan bementünk a kórházba. Ott elmakogtam,hogy mi van és kinek a betege vagyok. Úgy bántak velem mint egy darab kakával, látszott a dokikon, hogy mit ne mondjak nem szeretik a Dévait. Azért csináltak egy uh-t és közölték,hogy él a magzat. Ennyi.Hogy mi lehet a bajom az senkit nem érdekelt. Gondolhatod, hogy milyen lelki állapotban voltam. Az éjszakám az szörnyű volt. Szerintem a szülési fájdalmak kutyafülék lesznek ehhez képest. Másnap bementünk a Tétényi úti kórház sűrgösségijére (anyósom orvos és a sűrgősségi vezetője jó barátja) ott vettek vért, vizeletet,uh stb..stb.. Egy cyszta okozta a riadalmat. A János kórházban pedig a fazon kijelentette, hogy nem lát cysztát. Tömören ennyi. Lehet, hogy akkor lett pár ősz hajszálam.
Szóval ezek után nem kivánkoztam vissza a Jánosba, így sajnos a Dévaitól is el kellett búcsúznunk.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Azt elfelejtettem leírni,hogy a két picur Olivér és Dominik uh felvétele a Gigi és az én profilomban megtekinthető.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Gigi!Kép
Szorítok neked a szüléshez!Kép Remélem, minden a legnagyobb rendben fog menni!
Te XI. kerületi vagy?
Beleolvasgattam a Szt.Imre topikba, elég jó véleménnyel vannak a kórházról. Rákóczi prof.-ról is jó véleményeket lehet olvasni, és Balogh doktorról is jókat írnak.
Meg tudod adni a Rákóczi prof. elérhetőségét?
Én IX. kerületi vagyok. Így is vállalnának szerinted?
Bucika
bucika25
 
 


Sziasztok Lányok KépKép!

Hazament a főnök.. KépKépKép

Anna még nem jelentkezett. Biztosan pihen, nem mer felkelni. Biztos minden rendben van Kép!!
Anna, pihenj sokat, és majd várunk vissza a beszámolóval KépKépKép!!!!! Addig is minden jót!

Gigi Kép, milyen fantasztikus, hogy annak ellenére, min mentél keresztül, teljesen rendben vagytok a babával!! Igazi hősök vagytok!
Köszönöm, hogy drukkolsz nekem, én is minden jót kívánok Neked a szüléshez! Te bátor vagy. (Én nem fogok hagyományosan szülni..)
Nagyon aranyos a baba, csodálatos, hogy már ismered őt, a vonásaitKép!!

Enigma Kép, köszönöm, hogy gondolsz rám. Én is bízom benne, hogy most nagyobb szerencsével járok. A mi baráti körünkben is van egy pár, akik úgy gondolták, na, 3 éve házasok vagyunk, jöhet a baba. És jött, rögtön az 1. hónapban. Már szépen gömbölyödik a hasa, én meg kicsit mindig megszenvedem a találkozásokat. De ez a lány nagyon kedves és megértő, a mosolyán és a tekintetén látom, hogy szinte elnézést kér, amiért a látványával zaklat.. Velük mindig párhuzamosan futott a sorsunk, eljegyzés, esküvő, autó, lakás, mindig minden kb. max. fél éves eltolódással ugyanúgy történt. Hát, most már csak az utolsó és legfontosabb vágyunk, a baba sikerüljön,és akkor igazán boldogok leszünk! A Te barátnőd úgy látszik kicsit szókimondóbb, de biztosan nagyon szeret Téged, csak nem ismeri azt az érzést, amit Te érzel. Talán nem eléggé intuitív.
További sok sikert kívánok Kép!

Dia Kép, nagyon édes a kisbabád, további jó egészséget mindkettőtöknek! Mikor szülsz? A baba nevét mikor választja ki az ember? Nekem még ötletem sincs. Talán mikor már bent fekszik a baba és érzem a jelenlétét?

Puszi NektekKép!
szani
 
 


Szia Szani!Kép
Köszönjük a jókivánságokat.KépÉn dec.15-re vagyok kiírva,de szerintem mikulásra meglesz.KépÉn már lány koromban azt mondtam,hogy ha fiam lesz Dominik lesz a neve.KépA lány névvel úgy voltunk,hogy a páromnak mindig más tetszett mint nekem.Aztán ami mindkettőnknek is tetszett a végén a Dorka név lett.Vagy is lett volna.KépTe hol is tartasz most a Dévainál?Puszi,Dia 28+1

Kép
Kép
lldicsi
 
 


BucikaKép

Én Dunaharasztin lakom, úgyhogy semmi közöm a XI.kerülethez. Szabad orvosválasztás van, úgyhogy oda mész ahová akarsz. A kórházi számát adom meg a dokinak, mert a magánrendelését nem tudom. 464-8736. Ez a titkárnőjénél csöng, ott kell időpontot is kérni. A magánrendelője az Oktogonon van.

SzaniKép
Nem vagyok én hősKép Hidd el,hogy te is mindent meg fogsz tenni, hogy sikerüljön. Közben pedig valahogy nem parázik az ember.
Amikor még jártam a lombikra én is azt mondtam, hogy engem majd császározzanak meg. Ahogy betették vegyék is ki.Kép Most meg azon szurkolok, hogy meg tudjam hagyományos úton szülni, mert azt mondják, hogy sokkal kevésbé megterhelő egy hagyományos szülés mint a császár.
Szóval nem kell betojni!!!KépKép

Anna, szorítok továbbra isKép Meg mindenkinekKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok lányok!
Tényleg minden rendben volt szerdán, igaz: én voltam az utolsó transzferes aznap, és csak az emeleten jutott fekvőhely (lépcsőzni kellett Kép )
Hármat kértünk és kaptunk vissza, remélem megvannak még, nagyon vigyázok rájuk, bár kissé zötykölődős volt az út hazafelé!
Gigi Kép Már alig van hátra idő, hogy találkozzatok a bébivel, szuper lehet, remélem hamarosan átélem az érzést én is.
Igazad volt: wc-re is alig merek elmenni, meg állandóan nézem a wc papírt, mintha látnom kéne rajta valamit. Az utrogestant meg úgy érzem, nem tudom elég mélyre berakni, mindig szivárog belőle valamennyi... Ilyen és ehhez hasonló problémákkal küzdök naphosszat.
Közben a suliban már óraadót keresnek helyettem, remélem igazuk lesz és vagy négy évig nem is megyek arrafelé. Csak valahogy szarul esik.
Szanikám Kép Előre az ikrekért!!! Nagyon jó kezekben vagy, ez biztos. Hú, akkor kezd izgi lenni -okt.1. mindjárt itt van!!!!
Enigma Kép Kép Köszi a drukkot, nagyon aranyos vagy mindig!!
Majd jelentkezem, sziasztok
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Örülök, hogy minden rendben ment!Kép A wc papírt én is állandóan néztem!!KépKépKép Főleg miután pozitív lett a tesz. Ráadásúl a férjem olyan papírt vett amin piros lepkék voltakKép Na mindig meg állt a szívem, mert azt hittem,hogy vérzek.Kép
Az utrogestánból nekem is mindig kifolyt valamennyi, nem jelent semmit!!
Bizony-bizony nemsokára találkozom a törpévelKép De hamarosan te is a nyomdokaimba lépsz.
Pihizz sokat és most ne is gondolj a munkahelyedre!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Lányok Kép!

Anna KépKép, örülök Neked nagyon, hogy minden rendben!! Sokat gondoltam Rád. Jó pihenést kívánok, olvasgass,aludj, meditálj, lazíts..Kép Ne törődj a munkahelyeddel, fogd fel objektíven a dolgokat: valaki kell majd a helyedre, hiszen ilyen jó starttal Neked nagyon jók az esélyeid, hogy vissza se nézz évekig, hanem babázz, babázz..KépKép Milyen szakos tanár vagy? (Nálunk a cégnél úgy interjúztatják a helyemre jelentkezőket, hogy végig bent vagyok..)
Milyen a beültetés? Írtad, hogy kissé fájt a méhszonda az elején. A beültetésnél semmit sem éreztél abból a fájdalomból? Végülis ugyanoda nyúlnak: a méhbe. Kérlek, ha tudsz, írj erről pár szót, mert ez régi aggodalmam.
Nagyon aranyos vagy, hogy biztatsz, köszönömKép! Tényleg izgi az egész, gyors, pikk-pakk. De szeretném, ha gyakran küldene vérvételre (minden UH-kor), hogy a vérből is figyelni tudja a hormonszintemet, hiszen nem vagyok mindennapi eset. Téged küldött mindig vérvételre UH-kor? Mások mondják, hogy így csinálja. Hát én még nem tapasztaltam.
Puszi és folyamatosan gondolok Rád, szurkolokKépKép!!!!!

Dia Kép, nagyon szép neveket választottatok a babáknak! Gondolom, mivel ebben a topikban vagy, Te is Dévais vagy. Neked hogyan sikerültKép?
Én 2. nekifutásra vagyok a Dévainál, de az elsőnél rendhagyó módon a tüszőkből nem tudtak petét leszívni, így leállt az egész program. Hogy aztán volt-e pete a tüszőkben és csak a falára volt tapadva, vagy egyáltalán nem is volt, ezt nem lehet tudni. Mindenesetre eléggé megviselt. Most újra nekiindultunk, kb. 1 hét múlva várható a leszívás. Ráadásul a férjem nem is lesz itthon (már lefagyasztották a piciket), mert osztálykirándulásra kell kísérnie egy osztályt. De én már nem bírtam még 1 hónapot várni!!! Rábízom magam a barátok védőszárnyaira a nehezebb pillanatokban. Holnap elutazik, sajnos, és csak 4-én jön vissza. Hát ez van.

GigiKép, köszi a biztatást, lehet, hogy mire oda kerül a dolog, én is inkább hagyományos úton akarok szülni, de ezt rábízom a hormonokra, mert én még nemvagyok annyira bátor, hogy ezt így eldöntsem.

Puszi mindenkinek! Szani
szani
 
 


Szia Szani!Kép
Hát igen,én is Dévais voltam/vagyok.KépNekünk a második inszem sikerült.Hogy,hogy nem tudtak petét leszívni?Az uh nem mutatta,hogy peteérésed van?A 6 inszem már meg volt nálatok,vagy azonnal lombikkal kezdtetek??Holnap megyünk a praxisba,majd teszek fel megint képet picurról.Kép"Szegényke mostanában sokat csuklik."Kép

Anna!Kép
Nagyon szorítok!KépSokat pihenj!Ne emelgess és ne tegyél hirtelen mozdulatokat!KépA terhességem elején,mindig azt mondta a dokim,hogy azzal tudok segíteni picurnak,hogy megmaradjon,hogy sokat pihenek.Gyorsan eljön az a 3 hét,és veheted a tesztet.KépNem tudom,hogy vallásos vagy e,de én még templomba is elmentem imátkozni.KépSok sikert!KépMegy a drukk ezerrel!KépKépKéppuszi,Dia 28+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!Kép
Na itt a kép amit igértem.Picur biztos artista szeretne majd lenni,mert már most gyakorol rá.KépHisz a talpa a homlokához van emelve.KépAnna pár hét múlva remélem már te is teszel fel Uh-os képet.KépNagyon szorítok!KépPuszi,DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gigi Kép
Igyexem minél többet pihenni, olvasok, lazítok,
de néha kétségbe ejt, hogy nem érzek semmit, pedig tudom, hogy az még legalább két hét.
Gigi, Te is tegyél föl UH-s képet a fiacskádról.
Pontosan mikorra is vagy kiírva? Befordult már?

Szani Kép
Ne izgulj, egyik sem olyan fájdalmas beavatkozás, hogy ne érné meg. A legroszabb talán a sorozatos szuri beadása, meg a vérvétel (persze csak akkor, ha szar a vénád, mint nekem).
Egyébként folyamatosan küldeni fog vérvételre is a ciklus második felében, hogy az ösztradiol-szintet mindig lássa: Ebből tudja megállapítani, hogy mikor van a tüszőrepedés. Mikor mész legközelebb?
Ja, magyar szakos vagyok egy helyi gimiben.

Dia Kép Kép
Gyönyörű a babátok, remélem, hamarosan nekem is ilyesmi lesz a pocimban - fantasztikus érzés lehet. Gratulálok!
Vallásos vagyok, el sem tudnám képzelni az életem a hit nélkül.
Puszi mindenkinek:
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia AnnaKép

Lehet, hogy most el sem hiszed amit írok, de például most a 36.héten ha nem mozog a pici akkor nem is érzi az ember, hogy babát várna. Ez nagyon furcsa, mert amig nem tudtam milyen érzés babát várni, azt hittem, hogy nagyon más lesz.
Szóval nem kell érezned semmit. Én is állandóan figyeltem magam. Mindig a mellemet nyomkodtam, hogy fáj e még??!! Mert arra gondoltam,hogyha fáj akkor az annak a jele, hogy terhes vagyok. A pungi könyékén még fáj aztán egyre kevésbé. Úgyhogy meg voltam győződve, hogy nem vagyok terhes. Se hányinger, se éhség, semmi. Tehát ha nem érzel semmit az nem jelent semmit!!! (milyen szép magyar mondatokban fogalmazok egy tanárnéninekKépKép)
A profilomban van kép a gyerkőcről. Mi többet már nem megyünk 4D-re. Már élőben szeretném látni. Azért nem teszek fel ide másik képet mert nem szeretném ha ez bennetek akik még csak most próbálkoztok, rossz érzést keltsen. Mert még emlékszem, hogy nekem sem volt kellemes más babáját nézegetni. Október 29-re vagyok kiírva. De nem bánnám ha egy kicsit hamarabb születne meg. Épp most született egy ismerősömnek babája a negyedik lombik után, spontánKépKép

Szóval kitartás, sokat gondolok rád!!!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Lányok én nem szerettem volna senkit bántani a képpel!Ha valakinek rosszul esett akkor elnézést.Én csak az örömömet szerettem volna megosztani veletek.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: