Új privát üzeneted érkezett!

Igennnnnnnn! Én voltam, aztán én is padlóra kerültem, mikor sikerült életem első pozi terhességi tesztjét lepisilni és utána elvetéltem a babókkal. De ez már a múlt és el is felejtettem a negatív dolgokat
nicolebaby
 
 


helyes!  Most majd Veled maradnak !!!!    Nagyon drukkolok!!!!
pipus75
 
 


Sziasztok,

nicolebaby üdv köreinkben :)

akkor sajnos te is úgy jártál ahogy én, produkáltad életed első pozitívját aztán vége lett ... én most gyógyulok belőle, de most érzem azt,hogy még tudok majd bízni, és ezt köszönhetem nagy részben ennek a fórumnak és a kedves biztatóimnak :)

És ahogy Pipus szokta mondani: Velünk is megtörténik majd a csoda :) így vagy úgy...

Pipus: szerdán számolj be mindenképpen, hogy milyen Paragi, én személyesen őt nem ismerem, már nem volt az intézetben mikor én kezdtem, nem tudom, hogy vizsgál, és hogy mennyire figyel az emberre... ezek az infók azért is kellenek, mert ha babás leszek akkor ő nekem több szempontból is jó lenne... jah meg ha megtudod mennyi nála a szülés azt is tudatod :)?

Nekem is gyanus volt az a mikroszkóp,hogy nem frankó vele valami....
a terhességi teszteket is a vateran rendeltem jó sokat, de még maradt, rendelek akkor ovusakat is.

most majd venni akarok E és q10-et mbetty javaslatára, csak hogy fogom még ezeket is lenyomni az én szerelmem torkán :) így is azt mondja , hogy tuti mérgezem, mert olyan lelkesem adogatom neki a napi 2 férfi vitamint :)))
littletigrincs
Érd
 
 

 
 

littletigrincs, képzeld el, hogy nekem soha de soha nem volt pozitív az ovus teszt. Még akkor sem, amikor repesztőt kaptam és tudtuk, hogy mikor repednek a tüszőim. Mindig negatív volt

Paragit volt szerencsém inszeminációnális ismerni és lombik leszívásnál is. Csak annyit mondhatok, hogy fiatal doki, akit még érdekel, hogy óvatosan nyúljon a páciensekhez, aki még lelkes és mindenre odafigyel.
Mikor vizsgált, abszolút nem fájt, mondhatni arany keze van.

Nagyon utána érdeklődtem és mindenki csak dícséri :)   Remélem, majd én is

Annyira tetszik ez a ronda vigyorgós fej

pipus75
 
 


littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Pipus, olvastam, h. Dévisz már nem vállalta a gondozásod. Utólag tudok csak írni, hogy szerintem nagyon jól választottál orvost! Akit másiknak írtál (direkt nem írom le a nevét, hátha olvassa), a másik felmerülő névvel nekem volt SZerencsém ügyeleten kétszer találkozni. Nincs semmi szaftos sztorim, stb, nem is akarom említeni, pláne nem dobálózni mert a vele való rövid találkozásokból nem lehet ítélni, ez csak olyan "megérzés" ha lehet ilyet mondani...
Kívánok Neked további boldog, és minél gondtalanabb babavárást.


Littletigrincs! Fogjunk kezet, nekem soha semikor nem volt pozitív az ovulációs tesztem, nálam negatívabb tesztelő embert nem hord hátán a föld, néha attól féltem, még a kontrollcsík is megszökik a pisim elől! Úgyhogy megértelek, van ilyen. Küldök Neked türkiz smiley-t ha már így tetszik És hamar babásodj meg, cserébe kitaposom Neked pl. az érdi védőnőkhöz vezető rögös utat, mindent elmondok amit addigra megtudok tőlók/róluk (egyelőre nem sok) Szorítás van.

Igen, többünk férjének is megjelentek a páfrányok a mikroszkópos ovus teszten, sztem is felejtős:)

Én most a 10. héten tartok, sajnos néha az ügyeletre kóricálok mert pecsételgetek, szóval aggódás van, kérlek szorítsatok, h. a kövi trimeszter már izgalmakban szegényebb legyen.

Hajrá Lányok

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


szio Chili,
ezek szerint érdi vagy?
akkor azt megtudhatnád nekem :), hogy lehet-e másik védőnőhöz menni vagy csak a körzetihez... mert én a központban lakok, és egy nagyon-nagyon idős védőnőhöz tartozunk, és még mobilja sincs, mert hogy ő ezt már nem tanulja meg. De nekem ezzel az a bajom, hogy ha nagyon fontos kérdésem lenne akkor mire utolérem az napokba is telhet...

Te érd melyik részén laksz?


Gratulálok a kisbabádhoz :) vigyázz rá nagyon!
littletigrincs
Érd
 
 


köszi:)

:) megkérdezem csütörtökön, h. mennyire van ez kőbe vésve, akkor már okosabb leszek
én parkvárosi vagyok, de én nem a kirendeltemhez tartozom mert ő éppen gyesen van, helyettesítik

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


amúgy a barátnőm aki tegnap kezdte a 12. hetet ő is az elején görcsölt és pecsételt,ő is kapott utrogestant rásegítésnek, de szerencsére a pecsételés elmaradt, a görcs néha megvan... de szerintem az a 2. trimeszternél el fog tűnni :)

ő holnap megy kombinált tesztre... (nekik természtetes baba) nah és tőle tudom, hogy milyen a "mi" védőnőnk és neki is ez a gondja, hogy nagyon nehéz elérni, az első találkozó és az első találkozó miatt is napokig hivogatta az sztk-ban a védőnőket..



littletigrincs
Érd
 
 


chili31, köszönöm szépen, hogy leírtad a másik dokiról a véleményed, örülök, hogy jól döntöttem

Amúgy én is érdi voltam, Érd-Ligeten laktunk hosszú  évekig, mikor a két gyerkőcöm született, nekem is elég vén kisasszony jutott védőnőnek, Bogai Gyöngyinek hívták
pipus75
 
 


nah majd megkérdezem a barátnőmet, hogy hívják a körzetisünket :D
littletigrincs
Érd
 
 


littletigrincs köszi a bíztatást, IGEN egyszer mindenkinek sikerül majd....!!!
és az a fránya 3 hónap is lassan vánszorog ilyenkor, már alig vártam, hogy folytathassam, pedig a nagy kudarc után azt mondtam feladom...

ÉS NEM!!!Szerdán megyek Déviszhez egy kukkra, hogy állnak a tüszők

Pipus Te meddig melózol még??? Jah a pocakos kép nagyon cuki

nicolebaby
 
 


Niki drukkolok,jövöhéten biztos találkozunk,mert megyek énis:) Arról tudok valamit,hogy változott valamit a rendszer?Mivel apánk már nem jár a kórházba akkor minden nap rendel hétköznap?
ani8603
 
 


Chilli, én is pecsételtem a 12-13. hétig, addig hetente pánikolva rohangáltam az orvoshoz, de csak annyit tudott mondani, minden rendben van, nem lát semmit. Aztán egyszerre, mintha elvágták volna abbamaradt és azóta sincsen semmi probléma, most vagyok a 31. Héten. Így van lányok, hajrá! Mindenkinek lesz babája, csak kitartás és optimizmus!
hellokitty
 
 


Köszönöm, h megosztottad velem, nagyon szeretném ha elmulna...
31. hét, hú, az már valami! :D

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


szia ani8603! Annyit tudok, hogy csütörtökön nem rendel. Én ugyanis akkor hívtam reggel, hogy megjött, kezdhetünk, de a recepciósok felvilágosítottak, hogy aznap csak ügyelet van.
Másnap kellett hívnom.
banya00
 
 


Elfelejtettem kérdezni valamit: Ti is puffadtatok a szuriknál? Én úgy nézek ki, mint akinek már lakója van. Be van keményedve a hasam és puffad. Alig bírom a bőrt összecsípni a szuriknál. Pedig még csak vasárnap óta szúrom magam
banya00
 
 


okés ani8603 majd írd meg, melyik nap kell menned és hány órára. Én holnap megyek kb. 10 felé érek oda.

hellokitty köszi a bíztatást, ez így lesz. Nagyon boldog babavárást!
chili türelem, és minden OKÉS lesz

banya szerintem a haspuffadás az jó jel, bár nem vagyok orvos, de nekem is megvolt a stimuk alatt. Mikor reggelente arra ébredtem, hogy megszűnt a puffadás és "lelapult"a pocakom (ET+ 20 nap környéke), már éreztem is, hogy vége, nem sikerült
Én is vasárnap kezdtem a szurikat, akkor elvileg együtt haladunk a siker felé
nicolebaby
 
 


banya, akkor puffad nagyon a hasad, ha nem eszel elég húst és iszol elég vizet.  Nekem első lombiknál volt óriási hasam. A másodiknál szigorúbb voltam magamhoz és sokkal-sokkal jobban viseltem az egészet, nem puffadtam fel :)
Visszagondolva annyira más volt az első és a második lombikom!!! hihetetlen....

Szerintem apánk még egy darabig bejár csütörtökön a kórházba, aztán előbb-utóbb azt is beszünteti, legalább is a recepciós csajok szerint így lesz.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
pipus75
 
 


Pedig tegnap is megettem 2 alsó és 2 felső csirkecombot. Kb 40 dkg volt. Meg megittam 2,1 liter vizet ( azért tudom pontosan, mert csak úgy tudom inni, hogy 3 dl-es pohárban magamba erőltetem. Ebből ittam meg 7 pohárral  ) és este még 0,5 liter csalánteát.
Ez is kevés lenne?????
banya00
 
 


nicolebaby, mikor voltál Dévisznél? Hétfőn? Ha igen, hány órakor?
banya00
 
 


banya, ez nem kevés :)  de majd mikor visszakapod a babákat, akkor jó lenne 4 litert inni. Én feltornáztam a mennyiséget 6 literre, kívánta a szervezetem, pedig alapból mondom, napi 2 kávé a folyadékbevitelem :)

pipus75
 
 


Pipus, Te olyanokat írsz, hogy hanyatt vágom mindig magam
6 liter??????????????????????????
banya00
 
 


ugye, milyen elképzelhetetlen????   bizony, 6 litert megittam :)   Tuti beteg voltam

Meg az 1 kg hús....emlékszem, mértem a hülye mérlegen, hogy meglegyen az 1 kg.  Aztán néztem, hogy kizárt, hogy megegyem! És fél óránként nyomtam magamba :(     fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjj!

Most még nem ettem a húst a héten, rá sem tudok nézni :((((((((((((((
pipus75
 
 


amúgy így igaz ahogy Pipus mondja, mikor ott vagy, hogy akarod a gyereket akkor megeszed a húst amennyit mondanak.

én egészen addig imádtam a csirkecombot, mostmár ... csak a páromnak csinálok, és valahogy nem visz rá a lélek, hogy megegyem...

nah erre is készülnöm kell majd lelkileg :)) hogy meglegyen a változatosság... bár én sokszor ettem halat is az is feldobja az étkezést kicsit.
littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok Csajok! Vigyor

Csak most találtam Rátok, tegnap óta olvasgatlak Titeket, ami igen jó érzéssel tölt el.
Én is Dévai-s vagyok, most csinálom a 2. lombikot nála. Illetve már csak várakozom, most vagyok ET+6 napon.
Pár szóban az előzményekről: az első úgymond sikerült, de sajnos nem maradt meg a baba, sőt még megfejeltem rögtön egy abortusaszal is az első nekifutást. Dévisz csinálta, cuki volt, de ez csak csekély vígaszt jelentett...  Azért összeszedtem magam a második körre, úgyhogy most várom, hogy a 3 visszaültetett kis lurkóból hány marad velünk! Nevetés

A húsevés nekem is nagy mumusom. Az első alkalommal olyannyira mintaszerűen ment minden, hogy most kicsit ellazáztam, így lett egy kis víz a pocimban! LÁNYOK! TÉNYLEG TESSÉK ENNI A SOK HÚST!!!

Ennek ellenére visszaültetett három babót, mert a petefészkem nem nőtt meg, csak az a kis víz ugye...

Pipus! Megláttam a pocakos fotódat és azonnal felismertelek a váróból! Én pont punkció után vártam, amikor jöttél a párocskáddal és a cuki kis hasaddal! :)
Visszaolvastam, hihetetlen, hogy az előzmények után is milyen optimista vagy és milyen bíztató! Nagyon jó olvasni a soraidat! Klassz ez a sok babásodás is, ami mostanában volt! Mindig el voltam keseredve, hogy milyen lassan változik az a számsor ott a reci fölött... De talán most tényleg beindult!

Amúgy pedig MINDENKIENK DRUKKOLOK EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megosztanám veletek Apu jelmondatát: az gyerekcsinálás az nem üdülőtábor, hanem katonaság! Nyelvöltés
Úgyhogy hajrá!!!!!
jasmine75
 
 


jasmine75, de jó, hogy itt vagy TE is!  Üdv a csapatban és babásodj ám!!!
Nekem is a 2.lombik sikerült :)  és én is 3 babót kaptam vissza :)

ET +6 nap, jesszusom milyen izgalmas :)

Mikor tesztelsz??????  Nekem hétfőn 3 naposan volt az ET és vasárnap már pozi volt a tesztem :)

Nagyon-nagyon-nagyon szorííííííííííííííííítok!!!!!!   HÚ, de izgalmas :)    Most tuti sikerül!!!!!!

Azonnal jelentkezz ám, ha tesztelsz :)

Mikor láttál, melyik nap?   DE jó lett volna dumcsizni. HOgy nézel ki? Mesélj :)

Kár, hogy én már nem mehetek Déviszhez, mert nagyon bírtam :)    És 1 percre lakom a rendelőtől
pipus75
 
 


Sziasztok Lányok!

banya én pénteken voltam Dévisznél 2-re értem oda és 5-kor kerültem be. Holnap megyek! Ma megettem 5 szelet sajtos karajt de már beteg vagyok a hústól
Pipus és  Ani emlékeztek a nagy csirkelakomára a szobában????Voltak illatok

Jasmine üdv a csapatban, nagyon drukkolok Neked
nicolebaby
 
 


Jasmine üdv a csapatban:) Nagyon szorítok neked!Érzel már valamit?Nekem beültetés uán már a 6.napon pozi volt.
Niki,hogy lehet ezt elfelejteni?Párocskád beállított egy vödörrel
ani8603
 
 


Hát az csúcs volt, ahogy Nicolbaby párocskája jött a vödörnyi hússal :)  Nicolbaby meg nem győzte tömni magába :) 
  Nagyon nagy volt :)  
Jó hangulat volt, azt sosem felejtem el :)
Meg hogy mennyit szórakoztunk a folyosón, míg vártuk, hogy visszakapjuk a kicsikéinket :)
pipus75
 
 


ani8603
 
 


Jasmine mikor tesztelsz?Tök izgi lehet már valakiért izgulni
ani8603
 
 


Csajok, olyan jó Nektek, hogy már találkoztatok, vannak közös élményeitek!
Lehet, hogy van itt olyan, akivel már találkoztam én is, csak még nem sikerült beazonosítani...
Ma voltam uh-n, ez a negyedik injekciós napom. Hááááááát, Dévisz nem nagyon volt megelégedve a tüszőkkel.... nem nagyon nőnek...mondhatni, alig-alig
Az adagokon egyelőre nem emelt, pénteken vérvétel. Azt mondta, most nem lenne értelme a vérvételnek, mert nem nagyon van változás.
1 db 12-est talált, a többi főleg 6-7-8-as volt, meg pár 10-es (már amit megjegyeztem).
Ez most rossz????????? Nyugtassatok meg, kérlek!!!!!!!!


banya00
 
 


Sziasztok!

De cukik vagytok, hogy így örültök az "újoncoknak"! :))

Pipus, a próféta szóljon belőled!

Nem hiszitek el, a transzfer napján mi is csirkéztünk, még Dévai is érezte az műtőben! De Mariann adta alánk a lovat, úgyhogy csak nevetett mindenki. Én meg féltettem az ébredező punkciósokat, nehogy beájuljanak a szagoktól! :) De bírták!
Szerintem jövő héten tesztelek, mielőtt mennék vissza dolgozni. Szerda körül. Az már ET+14 lesz. 
Az autózástól félek kicsit, mert nekem 1 óra az út, oda-vissza 2, de nem nagyon van más választásom. Pipus, te sima úszógumi + párnával oldottad meg? 

Nem érzek amúgy semmi extrát, max kis mocorgás, lüktetés arrafelé, de ennyi. 
Szomorúan olvastam, hogy Dévai nem vállal már szülést. Ha arra kerül sor, lehet én is Parragit választom Majd. Az első transzferem péntekre esett és ő csinálta. 

Mindenki jól van? Szurizósok, várakozók, kismamák?
Hajrá hajrá hajrá! :))))))
jasmine75
 
 


Sziasztok!

De cukik vagytok, hogy így örültök az "újoncoknak"! :))

Pipus, a próféta szóljon belőled!

Nem hiszitek el, a transzfer napján mi is csirkéztünk, még Dévai is érezte az műtőben! De Mariann adta alánk a lovat, úgyhogy csak nevetett mindenki. Én meg féltettem az ébredező punkciósokat, nehogy beájuljanak a szagoktól! :) De bírták!
Szerintem jövő héten tesztelek, mielőtt mennék vissza dolgozni. Szerda körül. Az már ET+14 lesz. 
Az autózástól félek kicsit, mert nekem 1 óra az út, oda-vissza 2, de nem nagyon van más választásom. Pipus, te sima úszógumi + párnával oldottad meg? 

Nem érzek amúgy semmi extrát, max kis mocorgás, lüktetés arrafelé, de ennyi. 
Szomorúan olvastam, hogy Dévai nem vállal már szülést. Ha arra kerül sor, lehet én is Parragit választom Majd. Az első transzferem péntekre esett és ő csinálta. 

Mindenki jól van? Szurizósok, várakozók, kismamák?
Hajrá hajrá hajrá! :))))))
jasmine75
 
 


Banya, 

a második stimum nekem az előzőhöz képest 8 nappal lett hosszabb (összesen 19 nap volt!!!) és apu végig riogatott. Ő remekül érezte magát, folyton viccelődött, de rám a frászt hozta! Nekem ráadásul 28 napos ciklusaim vannak, tehát a hosszabb ciklus lehetőségét is kizárta. Nehezen kezdtek érni, ennyi! Még a leszívás napján is az mondta a reggeli UH-n, hogy egyenetlenek és nem tudja, majd meglátjuk. Erre 6db 10-es besorolású (az a legjobb) sejtecskét szívott le. Nyugi, még az elején vagy, majd változtat, ha kell, bízz benne. És relax, :))
jasmine75
 
 


banya, semmi okod az aggodalomra. Apánk mindenkit beparáztat az elején, hogy egyenletlenül nőnek és kevés és kicsi és és és.....  de aztánl leszívásra meg ott van egy rakás tüszőcske :)

Nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz :)   Drukkolunk!!!!!

jasmine, valóban úszogumi és rajta egy díszpárna :)  ez az én kis kiegészítőm a kocsiban.
Gyönyörű világoskék-sárga halacska alakú úszógumi :)   tiszta röhögséges :)

DE már 3 hete kiszedtem az úszógumit és maradt a díszpárna, de ahhoz ragaszkodok :)
pipus75
 
 


Jasmine, pipus, köszönöm! Kicsit nyugodtabb vagyok.


Bocs, csak elképzeltem a világoskék-sárga halacska alakú úszógumit
banya00
 
 


banya, de azt nem mondtam, hogy úgy volt, hogy alattam volt egy sima kör alakú kék úszógumi, azon a párna és a hátam mögött volt a halacskás úszógumi és természetesen kilógott a halacska farka az oldalamnál  :)
pipus75
 
 


Pipus, elképzeltem... :D ez tenyleg vicces :mrgreen: :mrgreen:
littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Na én is hazaértem végre!!!

Banya mikor jöttél el Dévisztől? Én 10 órára értem fel Budapestre, pénteken is kell mennem, akkor fél 9-re már ott leszek. Szóval simán tudunk talizni és akkor megismerhetjük egymást személyesen is. Sőt úgy tippelem, hogy egy időpontban lesz az AKCIÓNK is!
Engem is beijesztegetett Dévisz, azt mondta káosz van idebenn! Nekem van 3-10-ig mindenféle méretű, ha jól emlékszem 1 db 10-es 2 db 9-es pár db 7-es és egy csomó 5-ös 6-os.
Szóval az a baja, hogy nem egyforma méretűek, de azt mondta pénteken meglátjuk, a szuriadagomon nekem sem változtatott és vérvétel.

Jasmine az autózástól ne fél, szerintem ha óvatosan közlekedsz, abból nem lehet gond, sajna én 3 órát utazom míg felérek és 3 óra a visszaút. Nagyon kiveszi az energiámat, de én már beszereztem egy besafe magzatvédőt a kocsikázásokhoz a Vaterán.
nicolebaby
 
 


Pipus sajnálom, hogy elmaradt ma a tea, majd leközelebb
Ani jövő héten mi is találkozunk, ha jól emlékszem

Úgy látom, hogy a csirkeparty mindenkinek bejött...úgyhogy banya csapunk egy nagy bulit, ha együtt lesz a punkciónk

Most 7végén disznóölésre megyek, persze csak a lényegreHÚSEVÉS!


nicolebaby
 
 


Nicolebaby, sajnos akkor pénteken sem biztos, hogy találkozunk.
Én általában 6.45 körül érkezem, az első vagy második vagyok, 8 körül végzek. Onnan irány a meló. Fél órás késést még elnéz a főnököm. De talán a punkciónál tényleg együtt fekszünk a szuriszobában.

(nem működnek a kis ikonok...pedig itt próbálkozok sajnálkozni, kacsintani meg ilyenek...)

Jasmine, nekem háromnegyed óra az út, de hegyről le-fel kell jönni, ahol nem mindig van sima aszfalt. Meg egy pár macskakő Budán....
Lehet, hogy nálam paplanok, ledöntött autósülés lesz a nyerő... Persze nem én vezetek...elég érdekes lenne a ledöntött üléssel....
banya00
 
 


Augusztusban nekem is összevissza méretűek voltak,de leszívásra beértek.Niki ugy számolom h szerdán vagy pénteken megyek jövőhéten:) Már nagyon várom!
ani8603
 
 


banya nagyon sajnálom, de én nem bírok hajnali 3-kor felkelni és 4-kor elindulni
Nekem szerencsére nagyon rendes a főnököm, isteni szerencsém van vele, mivel a férjem!!!

Aki pedig ilyenkor helyettesít, az a drága hugicám, akivel együtt dolgozom 6 éve!!!
nicolebaby
 
 


nicolebaby: jah, kérem, élni tudni kell Vigyor
szerintetek mikorra várható a leszívás? vasárnap kedtem a szurikat...jövő héten vagy a 10-ei héten?
banya00
 
 


Sziasztok Lánykák!

Pipus, elképzeltem a halacska kilógó farkát, háát nem kicsit lehetett vicces! :)
Nicolebaby, köszi az ötletet, hátha nekem is szükségem lesz rá! :))

Csajok, no para, ez most egy ilyen össze-vissza növögető időszak, viszont babásodós!!!
Úgyhogy HAJRÁ!!! :)))

És vigyétek a csirkét a punkcióra!
jasmine75
 
 


Pipus majd tessék jelentkezni, h. mi volt Paraginál!
littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok!  Olyan boldog vagyok :)
4-re mentünk Paragihoz és 1/4 6-kor jöttünk ki Tőle :)  Nagyon aranyos volt, vigyorogva fogadott, emlékezett Ránk :)
Mindent de mindent elmondott a szülésről, a kórházról, a szülésznőjéről, a lehetőségekről.  Tüneményes volt és bármit kérdeztünk, maximálisan válaszolt rá.
Még azt is megkérdezte, hogyan szeretnék szülni??? Hüvelyi úton vagy császárral?  Hát ezen meglepődtem, ilyet soha nem kérdeztek tőlem....

Mondtam, hogy hüvelyi úton induljunk neki és ha nagyon nem akar kibújni vagy komplikáció lép fel, akkor császározzon meg gyorsan :)   Azt mondta, jóóóó döntés 

Már nem is félek annyira a szüléstől....annyira....

Mindenkinek csak ajánlani tudom Őt!!!!
pipus75
 
 


És mennyibe kerül nála egy magánd rendelés? és a szülés?
littletigrincs
Érd
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: