Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na mi napra pontosan megszulettunk ! Juni elsejen, hajnali 3.30-ra mentem be, 8.50 kor mar babaztam Kép

A csapat meg mindig fantasztikus, a szulesznom Cilike volt, az aneszteziologus Gulyas doktor, es Gerencser doki a szuleszem.

11 napot voltunk bennt, a Nandi halala miatt Kristofot nagyon megvizsgaltak, de halistennek egeszseges Kép
Tegnaptol meg itthon babazom.

m
martina
 


Martina!!

Nagy-nagy gratula, majd jelentkezem még!!

Viktória
Névtelen
 


Sziasztok!


Anna vagyok, én is a BM-ben szeretnék majd szülni. Rákosi doktorhoz járok, ezért érdeklõdnék van-e olyan aki már szült nála, mivel lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Elõre is köszi: Anna
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!

Kriszta vagyok, most várom elsõ babámat. Kórházat kell váltanom /költözködés miatt/ fogadott orvosom nem volt, érdekelne hogy fogadnak-e itt TAJ kártyával. Egy barátnõm szült itt és õ ajánlotta a kórházat. Kell itt orvos fogadnom, vagy nem muszáj fogadni járhatok bárkihez? Esetleg érdemes orvost fogadnom, ha eddig nem tettem?
Most 21 hetes babás vagyok.

Kriszta
Névtelen
 


Szia Kriszta!

Elõször is gratulálok a babához, további jó gömbölyödést kivánok.Én mind a két törpémet a BM-ben szültem, és tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.A mi dokink Dr.Gerencsér Géza volt, aki szerintem a világ legjobb nõgyogyija. Fiatal / kb.35 éves/, nincs elszállva magától, mint a legtöbb szülész, iszonyú lelkiismeretes, és ami a legfontosabb, minden gondomat bajomat, félelmemet meg tudtam vele beszélni. Mindkét szülésemnél EMBER volt. A férjem mellett õ fogta a kezemet, segitett, bíztatott, nyugtatott , mosolygott ....stb. Nem véletlenül nála szültem a lányom /1999 október/ után a kisfiamat /2002.április/is. Végtelen tisztelet és hála neki mindezért.
Én úgy tudom, hogy most már külsõsöket is fogadnak itt, és elég hozzá csak a TAJ kártya. Felveteted az adataidat, és utána mehetsz. A nõgyógyászat a földszinten van. A Gerencsér terhesrendelése minden kedden van 11 órától.
Itt sem kötelezõ az orvosválasztás, de én úgy gondolom, érdemes. Igaz, én a többi BM-es dokit nem ismerem, csak a Gerencsért,de igy két szülés után a harmadik babát is nála szülném, az tuti. Nekem mindennél többet ért, hogy tudtam bármikor számithatok rá. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ha bármi másban tudok segiteni, csak irj!
Mégegyszer jó pocakosodást, szép szülést és gyönyörû babát
kivánok!

Teno
teno
 
 


Szia Teno!

Hozzászólásért köszi! Írhatok a mél címedre?

Kriszta
Névtelen
 


Szia Kriszta!

Persze, hogy írhatsz : teno1@freemail.hu

Teno
teno
 
 


Kedves Teno!

Mél ment!

Kriszta
Névtelen
 


Kedves Kriszta!
Én 2000-ben szültem a BM kórházban és soha nem voltam BM dolgozó. Már akkor is elég volt csak a TAJ kártya. Egyébként az és szülészorvosom is Gerencsér doktor volt. Engem 7 hónapos terhesen vett át, vidékrõl költöztünk Pestre. Én is maximálisan meg voltam vele elégedve, mind emberileg, mind orvosilag.
Egy másik Kriszta
Névtelen
 


Lassan megalakitjuk a Gerencser doktok fanclub-ot Kép))
martina
martina
 


Szerintem megérdemelné!!! Sok kismama ás kisbaba köszönhet Neki a szép szülés- és születésélményt.

Teno
teno
 
 


Kriszta!

Mél ment! Teno
teno
 
 


Kedves Teno!

Sajnos nem kaptam meg a mélt, amit küldtél.
Ugye megpróbálod még egyszer elküldeni, úgy várom.
KrisztaSzabo@index.hu

Elõre is köszönöm! Kriszta
Névtelen
 


Kedves Lányok!

Szült közületek valaki a Kazár doktornál? Én is nála szeretnék szülni, de érdeklõdnék kinek milyen tapasztalata volt vele kapcsolatban. (Akitõl érdeklõdtem, egy ismerõs lány nála szült, õ nagyon elégedett volt vele.)

Dina
Névtelen
 


Kedves Dina!

Én mindkét gyerköcömet nála szültem, én is abszolút elégedett voltam vele. Ha van kérdésed szívesen válaszolok, akár itt, akár magánban ( pacahus@mail.datanet.hu )

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Kedves Anyanyanya!

Küldtem Neked mélt, sikerült megkapnod?

Dina
Névtelen
 


Kedves Dina!

Nem érkezett meg, próbáld meg újra!

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Ma két hete született meg a második kisfiam a BM-ben. Eredetileg Domokos Nándor volt az orvosom, de õ pont szeptemberben 3 hét szabadságra ment. Zilahyt ajánlotta maga helyett, de én Gerencsér doktort választottam. És nála is szültem! Gerencsért csak dícsérni tudom, én is csatlakozom a gerencsér-fun-club-hoz! Imádnivaló a pasi, és szakmailag is a helyzet magaslatán áll. Szülés közben is jó kezekben érzed magad. Mindez azért (is) van, gondolom, mert neki is van egy 3 éves gyereke, gondolom még emlékszik a felesége terhességére, tudja milyen gondoskodásra van szüksége egy szülõ nõnek. No, most már befejezem a Gerencsér-dícséretet!
Mici
Névtelen
 


Sziasztok!

9 hetes terhes vagyok az elsõ babámmal és én is a BM-be járok. Az én orvosom Dr. Zilahy Gábor. Sajnos a hozzászólások között nem igazán találtam róla véleményt, ezért érdekelne, ha valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban.
És azt is nagyon megköszönném, ha valaki megírná, mennyit "illik" adni a dokinak, szülésznõnek, stb., mert nem igazán van tapasztalatom ezzel kapcsolatban.
Elõre is köszi!
Ági79
Ági79
 


Sziasztok!

Szerintetek ikerterhességgel lehet ebben a kórházban szülni?
Úgy tudom a korababákat átszállítják más kórházba, ikreknél pedig nagy az esély, hogy idõ elõtt jönnek.
Lányok akik ott szültetek tudtok errõl valamit? Vagy ne is válasszam ezt a kórházat?

Zita
Névtelen
 


Szia Zita!

Mikor én szültem a BM-ben, két ikerszülés is volt, így elvileg lehet ott is. Gondolom koraszülés esetén ez gond lehet, megjegyzem, szerintem sok kórház nincs erre felkészülve, nemcsak a BM.

Szia: cscs
cscs
 


Szia Ági79!

Én szeptemberben szültem, én is kérdezõsködtem a "tarifák" felõl. Ha a terhességed alatt magánrendelõbe jártál, és fizettél minden egyes viziten, akkor 30-40 ezret szoktak adni. Egy szobatársam 60 ezret adott, de a terhesgondozáskor nemfizetett semmit. Sõt, megkérdezte az orvosát, mennyivel tartozik, aki azt mondta, majd szüléskor elfogad valamennyit. Árról természetesen nem beszélnek a dokik. Egy másik lány huszat adott, és vele is mindenki rendes volt. Tudták nyilván, hogy neki ennyire telik.
Mici
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Eszter vagyok, én is Gerencsér doktornál szeretnék majd szülni. Tudja valaki közületek, hogy van-e magánrendelése és ha igen hol? A kórházi rendeléssel az a baj, hogy munkám miatt nem igazán tudnék minden alkalommal oda járni.

Sziasztok: Eszter
Névtelen
 


Kedves eszter!
Szerintem ha felhívod a kórházban, megmondja, hogy van-e neki magánpraxisa.
Névtelen
 


Sziasztok!

Tímea vagyok, én is a BM Kórházban szeretnék majd szülni.
BM dolgozó kollégákkal szeretném felvenni a kapcsolatot, akik szültek már itt, lenne pár kérdésem.

Sziasztok:

Tímea
Névtelen
 


Szia Edit!
A kérdésem a következõ lenne! Mivel fent olvastam a hozzászólásodat, hogy a BM kórházba jártál a Domokoshoz....!
Én a tanácsodat szeretném kérni.
8 éve (ismerettség által) Domokos úrhoz járok kezelésre, mivel (itt a neten) több lánnyal is felvettem a kapcsolatot, mondták, hogy ez a doki nem 'nagyon foglalkozik a betegeivel, ill. a terhes lányokkal. Sajnos én is a 8 év alatt tapasztaltam, hogy nem nagyon foglalkozik velem (úgy ahogy kellen). Na most nagyon megingottam a leírtak alapján...! Kérdésem a következõ lenne: A terhesgondozáson mikor hozzá jártál, úgy foglalkozott veled, ahogy te azt elvártad? Gelencsér doktor (mivel nála szültél végül is), valóban jobb? Nagyon várom a válaszodat, mivel én is idén szeretnék babás lenne!
Csak azt kell eldöntenem hogy nála szüljek e?
Köszi elõre is a válaszodat: Andi
Névtelen
 


Szia Martina!
Remélem még mindig böngészed ezeket az oldalakat, mert a segítségedre lenne szükségem! Most taposom a 35. hetet, és bizonytalan vagyok az anyagiakkal kapcsolatban. Szintén Gerencsérnél fogok szülni, ezért nem szeretnék felégni a pénzzel. Azt mondta, hogy az EDA-ra majd ajánl orvost, ezért gondolom, hogy Gulyás doki lesz az. Nemtudom te választottál-e szülésznõt. Kérlek írd meg, hogy mennyivel honoráltad a munkájukat, és fõleg hogy mikor adtad oda!!
Mivel ez "kényes" dolog, írj az e-mail-emre! Köszi elõre is!
Névtelen
 


Martina! Az e-mail címem lemaradt!!
kriseva@freestart.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy szerintetek mikor célszerû szülésznõt választani, úgy értem hányadik hétnél. Kérdezzem meg a dokimat, hogy õ kivel szeret együttdolgozni, vagy válasszak én? A választott szülésznõ megmondja mennyit kér, vagy pedig én adjak neki, munkája függvényében egy összeget?
Mi itt a szokás? Válaszokat köszi!

JÁJO
JÁJO
 


Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy amikor ultrahangra megyek, be kell-e íratni magam az elõjegyzésnél a számítógépbe, vagy csak odamegyek az orvossal megbeszélt idõpontban? Még mindig mindennap 11.00 órától van ultrahang?

Niki
Névtelen
 


Szia Andi!

Gerencsér doktorról és Domokos doktorról kérdeztél. Domokoshoz én a magánrendelésére jártam, ott foglalkozott rendesen a kismamákkal. Hogy a kórházi terhesrendelésen milyen, azt nem tudom. Gerencsér viszont a kórházban is és a magánrendelésén is és szülés közben is egy tündér.
Domokosnál szülni sokak szerint nem jó, mert túl rutinos, lezavarja a szüléseket olyan hagyományos módon, de profi. Gerencsér is profi, csak még kedves is.

Mici
Névtelen
 


Szia Niki,

még mindig 11-tõl van UH, és elég odamenni a papíroddal, amit az orvosod adott. Szia!

Mici
Névtelen
 


BMben tudtommal nem szokás szülésznõt választani. Egyébként állítólag mindegyik jó, nagy drámákról legalábbis nem hallani. Ha mégis választasz, akkor viszont a Cili nevût nem ajánlom. Õ is állítólag jó, sokan nagyon dícsérik, de velem figyelmetlen volt, többször is. Nem tudom, hogy ha elõre adok paraszolvenciát, akkor lelkesebb-e, igazából ezt nem tudom elképzelni róla. (Meg senkirõl ott a BMben, annyira rendesek.) Csak egyszerûen rossz napja volt és kész.
Van egy Kati nevû barna, kicsit molett szülésznõ, ha választanék, õt választanám, hallottam akcióban is, meg együtt töltöttük az éjszakát, vele én nagy biztonságban éreztem magam. Sajnos mire szültem lejárt a mûszakja.
Z
Névtelen
 


Sziasztok!
Köszönöm a hozzászólásokat!
Kismamák!
Gyertek át a www.noklapja.hu
(nõk lapja c@fe-ba) ott rengeteget tudunk beszélgetni a szülésrõl, a kihordásról, a BM orvosairól...!

És szeretném kérdéseimet megosztani egy pár lánnyal, de e-mail-t nem tudok nekik küldeni innen.
Köszike:Andi
Névtelen
 


Szia Andi!

Én ismerem a kórházat, de nem tudom mire vagy még kíváncsi. Irj nyugodtan ide, mit szeretnél tudni, a mamácskák, akik itt leveleztek, biztos válaszolnak Neked is.

Tímea
Névtelen
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot, engem Andreának hívnak, most 11 hetes terhes vagyok és a választott orvosom Kazár doktor. Érdeklődnék szült-e valaki nála mostanában és milyenek voltak a tapasztalatai (apás szülés lehetséges, EDA-t lehet kérni, a rooming éjjel-nappali már, stb..)

Előre is köszi: Andrea
Névtelen
 


Szia Andi!
Véletlenül tévedtem ide,de őrülők,hogy megláttam a Kazár doki nevét.Első kislányom 2 éves,és a Kazárnál szültem,szeptemberben pedig nála születik a második kiscsajszi is.Szóval a helyzet az,hogy én egy rossz szot sem tudok mondani rá.Mindig figyelmes volt,és ami nekem fontos,hogy jókedvüen,lendületesen végzi a dolgát.Én még soha nem láttam őt unottnak .Itt el kell mondjam,hogy ezt nem lehet arra fogni ,hogy tőmtem a zsebét vagy sem,mert a terhesgondoyás alatt csak néhényszor fordult elő,hogy kisebb ősszeget adtam.Amúgy a BM-ben sima ügy a papás szülés,akár elejétől a végééig bent lehet az apa.Császárnál nem tudom mi a helyzet,de erre reméljük nem lesz szükséged.{és nekem sem }Azt hiszem,hogy az EDA-t előre meg kell beszélni,mert akkor külőn behivnak egy dokit,aki beadja.Amikor Vikit szültem még csak nappali babázás volt,este 1o-kor le kellett adni a manókat,de reggeltől{1o-től} folyamatosan a miénk volt a világ.Állitolag változtak a dolgok,pl az én időmben még nem lehetett a babásszobákba látogatot vinni,úgy tudom mostmár lehet.
Mennem kell,ha van kérdésed,irj a cimemre m.jagnecs@chello.hu

üdv Viki
viki
 
 


Sziasztok! A Gerencsért látom sokan dicséritek,de sajnos azt tapasztaltam nála,hogy néha elég felületes.Volt 2 éve egy vetélésem,mostanában szeretnék ujból teherbe esni.Kérném a véleményeteket az orvost illetően.Amugy hol van a magánrendelője,mert én eddig csak a BM-ben voltam nála?
fiat
 
 


Kedves Gergely Péterné!

Gerencsér doktorról: Sokan dicsérik, nekem viszont volt egy negativ élményem vele kapcsolatban, amiért megundorodtam tőle egy életre. Amikor első babámat elvesztettem, orvosom kérte, hogy -mivel képtelen voltam felfogni, hogy a babám nem él-, nézzen meg ő is UH-n, támassza alá a szomorú tényt. Mire Gerencsér egy undorító grimaszt vágott rám, és sűrű pofavágások közepette távozott. A saját dokim iszonyúan égett a kollégája bunkósága miatt és alig győzőtt elnézést kérni. Azt sajnálom, hogy nem vertem pofán, vagy nem rúgtam fel a csillagokig.

Javasolom Neked, hogy menj át a noklapja.hu lapra és ott keresd a BM kórház szülészete topicot. Ezernél is több hozzászólás van, ott biztosan sokan fognak válaszolni, ez a topic sajnos meghalt.

Névtelen
Névtelen
 


Próbálj itt utánanézni:
http://www.halapenz.hu

Milla
milla
 
 


Kösz Milla,utána néztem,de sajnos a Gerencsérről semmi hir ott.
Kedves névtelen,szomoru amit irtál,de tanulságos.Meggondolandó.Köszönöm!
cifra
 
 


Sziasztok!Azt hiszem, végre sikerül nekem is írnom. Eddig technikai okok miatt nem sikerült.Én 2002-ben szültem a BM. KH-ban. Elvileg a Zilahi dr-hez jártam gondozásra, de végül a Gerencsér vezette le a szülést, mivel a Zilahi pont érettségi talin volt vidéken. Nem is tudom melyik orvossal kezdjem: A gondozásokon a Zilahi teljesen normális volt, nem vizsgálgatott feleslegesen, nem rohant, de érződött a rutin, és az, hogy férfi. Ezt nem úgy értem, mielőtt bárki félreértené, hogy úgy vizsgált, hanem, a babát nem úgy kezelte, pl. ultrahangon, hogy "jaj, de cuki, ott a kezecskéje stb., hanem, hogy ott a gerince, veséje rendben stb. Szóval, olyan hűvös volt, mint egy férfi. Legalábbis ezt ennek tudom be. Meg, ami még nagyon rosszul esett nála, hogy az AFP eredményem nem lett túl jó(0, 67), bár ő először a 18. héten csak annyit mondott(vagy talán nem is ő, henem az Andi,a, a védőnő), hogy ok az eredmény. Aztán, amikor a 22. héten felkerestem a körzeti védőnőt, az meg jól rámijesztett, hogy ez az eredmény nem is olyan jó, és, hogy voltam e genetikai vizygálaton stb. Mikor a Zilahi kérdeztem, megint hűvösen elkezdte mondani, hogy orvosilag mit jelent ez az eredmény(gyakorlatilag semmit), és hogy ő nem tudja most garantálni, hogy egészséges-e a gyerek, csak, majd, ha már megszületett. Kb. ennyit fogtam fel belőle akkor, amit mondott, és közben arra gondoltam, úr isten, én ennél az orvosnál fogok szülni. Hát végül mégsem nála szültem.(megjegyzem, azóta is, 21 hónapos a kisfiam a Zilahihoz járok, minden vizsgálatnál rendes, soha egy vizsgálat sem fáj nála, sőt mióta szültem, már viccelődik is a Zilahi, és sokat segített a szülés után is).Tehát végül a Gerencsérnél szültem. Előtte már gyakorlatilag az összes orvost ismertem látásból, mert a szülés előtt 2x be kellett feküdnöm a terhesség vége felé, mert begörcsölt a hasam(jóslófájások?!). A Gerencsérről ekkor ott a többi lánytól azt hallottam, hogy a Domi jobb keze, és 70.000-et kér a szüléséért.EZ EGY HÜLYESÉG!A szülés: én 16 órán kersztül kínlódtam, nem tágulta egyáltalán, csak fájtam, a labda tök jó, a férjem, anyukám bent lehettek, és nagyon jó volt, hogy bent voltak, kaptam közben vite inni,izomba fájdalomcsillapítót(ami szerintem egyáltalán nem használ), oxytocin, és volt burokrepesztés is, ja meg jó sok kézzel tágítás. A gerencsér nagyon nyugodt, felkészült volt, kedves. Igazából nem tudok rosszat mondani róla, mégis nekem a szülés életem egyik legrosszabb enléke volt. Mindig arra gondolok, hogy talán a Zilahi nem hagyott volna ennyit kínlódni. A Gerencsér szerint a baba, meg én is bírtam, úgyhogy azért hagyott. Én második szülésnél tuti, hogy úgy kezdem, hogy EDA, ha nem megy császár. Bár lehet, hogy akkor meg azt fogom megbánni. De ezt a kézzel tágítást mégegyszer nem akarom!A szülésznő is nagyon aranyos volt(alacsony, szőke). A csecsmősök szörnyűek, néhány kivételével)Na, most ennyi, mert most írok először, és még el sem hiszem, hogy jó így az üzenet elküldése, vagy nem. Árakról is írhatok, ha érdekel valakit.
doki
 
 


Szia Doki!

Én is ebbe a kórházba fogok szülni, (feküdtem is bennt egyszer egy hétig) és nagyon érdekelnének a te tapasztalataid. Kérlek írj egy mélcímet ahol tudunk levelezni.

Szia: Tímea SZSZ.
Névtelen
 


Szia Tímea SZSZ! Írd meg, hogy mi érdekel a BM kh-zal kapcs-ban, melyik orvoshoz jársz, mikorra vagy kiírva szülni, szívesen válaszolok. A mélcímem sajnos nem tudom megadni, mert munkahelyi.
doki
 
 


Szia Doki!

Még nagyon az elején vagyok (8-9) hét, az orvosom Rákosi doktor. Mint írtam egyszer feküdtem benn, de az a nőgyógyászati rész volt. Úgy tudom a szülészet is ott van, csak a folyosó másik végén. Nagyon sok kérdésem van, ezért elsőre csak olyan általánosságban kérdeznék tőled. Milyen a csecsemősosztály, a csecsemősök segítenek-e, érdemes-e EDA-t kérni (mennyire támogatják), milyen a szülőszoba, hány ágyasak a kórtermek. Az én orvosomat ismered? Mi a véleményed róla?
Hát elsőre ennyi jutott eszembe, de ahogy halad az idő, biztos lesz több kérdésem.

Választ előre is köszi: Tímea
TímeaSZSZ
 


Sziasztok!

Én még az elején tartok a terhességnek - 14. hét - a Bíróhoz járok. Örülök hogy hallottam róla pozitív véleményt is, de elég kevés infot találtam róla. Ha valaki tud róla többet, légyszi írjatok!

Köszi
14
 


Sziasztok kismamák? Tímea, akik a Bm Kh-ban fognak szülni! Mint írtam, éni ott szültem 2002-ben. Tímea kérdéseire a válaszaim: A dr-ek szerintem mind normális, felkészült, az egész kórház kicsi, családias. (Évente összesen azt hiszem 300-400 baba születik ott. ) Itt csak az a kérdés melyik orvosnak a stílusa jön be, melyiknek nem. De gondolom ennyire már ismeritek az orvosotokat. A szülészeti osztály és a nőgy. ugyanott van, csak az egyik a folyosó egyik végében, a másik a másikban. Általában mindegyik szoba 3-4 ágyas. Legbelül 2 roomin in szoba van: egfy egyágyas, és egy négyágyas. Én az egyásas "rumiban" voltam. De végülis mindegyik szoba roomin.os, mert mindegyik kicsi olyan bevásárlókocsi.szerűben alszik napközben, csak ezekben a szobákban van pelenkázó és mérleg. A kicsik fél 8tól esete 10-ig lehetnek kinn, kv. a reggeli nagyvizit idejére visszaviszik, de volt olyan, hogy a Levi még akkor jött bele a szopizásba. Egyébként szerintem ez így jó is, mert az elején még jó éjszak apihenni, aztán otthon is jó lenne, de már akkor úgysem hagy a picur egypár hónapig, évig... A cscsemősök között van aki, nagyon rendes, segítőkész, van, aki nagyon bunkó. De én eddig minden kórház cscsemőseiről ezt hallottam.Én nem EDA-val szültem, de legközelebb úgy szeretnék. Ezt előre meg kell beszélni az orvossal, nem lehet ott hipp-hopp a szülésnél. Majd folytatom máskor, most megyek a kicsiért a bölcsibe.
doki
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem tudja valaki véletlenül Domokos doktor elérhetőségeit? Szeretnék bejelentkezni a magánrendelésére, de nem tudom a telefonszámot.
Köszi a segítséget!
Kati
Kati75
 


Szia Doki!

Köszönöm, hogy írtál. Ultrahanggal kapcsolatban neked mi a tapasztalatod, lehet videofelvételt készíteni? Szerinted érdemes fényképet kérni inkább? Amikor először voltam elég sokan vártak, mindig ilyen sokan szoktak lenni? A 16 heti UH-t a saját orvosod csinálta?

Szió: Tímea
TímeaSZSZ
 


Kedves Tímea!
Az uh. szerintem mindig nagy élmény - végre, lehet találkozni a kicsivel -, én minden alkalmat kihasználtam erre (voltam is kb. 8x). Lehet videófelvételt készíteni, meg fotót is lehet kérni. Nekem az orvosom(mármint a Zilahi) csinálta a genetikai uh-t, de nem a 16., hanem, mikor az AFP eredményért kell menni, a 18.héten. Egyébként én voltam 3dimenziós uh-n, a Soroksári úti Mega Toys-ban. Szerintem arra érdemes elmenni, bár elég húzos az ára, olyan 10.000 Ft. körüli. ABM. Kh-ban az ultrahangon mindig sokan vannak, én arra gondoltam, hogy kismama vagyok, ráérek, de itt a neten olvastam azóta egy-két trükköt: pl. előző nap, vagy reggel kivenni az 1. sorszámot.

Szia, minden jót, várom szívesen további kérdéseidet. Ha már tudod, hogy fiú, vgay lány a babus, arról is írjál(mi a 26. héten tudtuk meg.), és nevekkel kapcsolatban is hallanék felőletek. Te egyébként mit dolgozol? szia: doki
doki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: