Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Hát én is itt vagyok ismét. :)
bevallom, olvastalak benneteket eddig is, de írogatásra nem volt időm, így kedvem sem volt nekiállni... :?
Nagyon örülök, hogy így éltetitek a topicot! :D

Szóval most talán majd egy kicsit több időm lesz írogatni, halasztottam a suliban, mert így 'pocakosan' :D :D :D :D nem akarok stresszelni, és Annámra is több időm jut végre, ami óriási megkönnyebbülés és jóérzés!!! :D

Amint látjátok, még az elején járunk, de a kis pocaklakó nem hagyja, hogy ne gondoljak rá a nap minden percében!!
Egész nap hányinger, szédelgés, gyengeség, és az elmaradhatatlan álomkór kerülget. Anna nagyon aranyos, ügyes kislány, jókat alszik napközben, így olyankor én is fel tudok egy kicsit töltődni a következő pár órára.



Próbálok lassan mindenkit visszaolvasgatni (legalább ezen az oldalon) de ne haragudjatok, ha nem írok mindenkinek, majd szépen lassan visszarázódok a kerékvágásba! :)


Mona!
Dani nagyon édes kisfiú, és jól áll a kezében a portörlő :lol: !
Anna is szeret takarítani, főként popsitörlővel portörölgetni (minket is), valamint porszívózni (de leginkább a saját száját szereti beszivatni a csővel...)

Peni!
Biztos aranyos lesz a kis pocalakló, türelem! :D
babakocsi: nekünk bebe confort volt, mózessel, hordozóval, sportrésszel, és azért vettük ezt, mert olyat szerettünk volna, aminek a mózese beköthető az autóba, hosszabb utakra.
Az eslő hónapban abban is aludt Anna melletünk, a váz és a mózes bevált, de a sportnek és a hordozónak nem jó a kialakítása, és nagyon drágák az egyes hozzávalók is , amit később vásárolgatni kellett hozzá... szóval ezt mi odaadtuk egy rászoruló ismerősnek, akinek semmilyen kocsira nem futotta volna,és nagyon örült neki! most újat nézünk majd.

Petramama!

Én is kacsintgatok a Janéval, csak a 4 kerekűvel, nomad pro, vagy mi a neve. Te szoktál futni a kocsival?

Lorna!
Gratulálok a kis Viola születéséhez, jó egészséget és sok boldogságot kívánok kis családotoknak!
és várjuk a részleteket! :wink:


Bea!
nagyon aranyosak a gyerekeid! Hogy viselkedik a bátyó a hugicával? Várta annak idején Lili születését? Anna 2 éves lesz, amikor a tesója születik, kíváncsi vagyok, mennyire érti meg ezt egy két éves gyerek! :)

Leda!
Ti hogy vagytok, milyen az idő most felétek?
Mit tudsz csinálni Barakkal napközben, van lehetőség eljárni valahova játszani?
Írj egy kicsit a fluorról, nekem még senki sem mondta, hogy adni kéne!

Na most ennyire futotta, igyekszem jelen lenni! :wink: :lol:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Lorna, nagyon gratulálok, sok tejcsit, és boldogságot kívánok!


Macman, de jó hogy újra vagy :wink:
És neked is gratulálok a pocaklakóhoz /irigy irigy/:wink: Rendesen titokban tartottad tőlünk :?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dicsérő szavakat!!! Sajnos Titi mára elkapta tőlem a nyavalyát, úgyhogy piszkosul kivan szegénykém. Elég nehezen viseli a köhögést, szinte egyből hány, ha köhögni kezd... :? Ennek következtében ma szinte semmi nem maradt meg benne. Nagyon elhagyja magát szegénykém, igazi kis férfi már most... :roll: :wink:
Lili egyenlőre egy-két köhintésen és némi minimális orrfolyáson kívül megúszta, remélem ez gy is marad!!! Az az egy vigasztal, hogy ha az a baja, mint nekem, akkor még 2 nap és nagyjából rendbejön.

Lorna! Gratulálunk a kis Violácska születéséhez! Sok-sok boldogságot és egészséget kívánunk Nektek!!!

Macmam! Gratulálunk a Pocaklakóhoz!!! Titi nagyon várta Lilit, mondjuk ő nagyon alaposan fel lett készítve a kistestvére születésére, ami nagy részben nagyszüleim érdeme. Ők már akkor úgy vettek édességet, mindenfélét, hogy Lilinek is (persze én ettem meg), mindig beszélgettek vele erről. Persze mi is, de ők talán még nagyobb hangsúlyt fektettek erre.. Mindenesetre imádják egymást, nyoma nincs féltékenységnek, Titi nagyon élvezi, hogy Lili mostmár több dolgot tud, kommunikál vele, kacag vele, játszanak együtt, szóval túlzás nélkül: igazi jó testvérek Istennek hála!!! (kopp-kopp-kopp)


Puszi Mindekinek!
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 

 
 

Lorna!!! Nagyon sok boldogságot és nagy GRATULÁCIÓ!! Ha van időd írd le a szüléstörténetedet engem érdekel, hogy élted meg, milyen volt, ki volt a bába, érzéseidet stb.. A doki milyen volt stb.. jó lenne kicsit nosztalgiázni :)

Macmam! Jól vagyunk, most is indulok sétálni, jó kis csipős őszi hideg, de sebaj, friss levegő jót tesz. Elmegyünk a Recreációs Centerbe, ott sok lehetőség van. Barak játszik a gyerekekkel a játszóházban, vannak kis barátnői, akik szeretik nagyon, ha ott van. Én meg dumálgatok a mamákkal.
Flour, nagyon jó a fogaknak főleg ebben a korban, amikor a fogak bújnak, de hatása van a későbbiekre is. Naponta egyszer kapja cseppekben, egészen addig amig akkora lesz, hogy mossa a fogát flouros fogkrémmel. Itt 60 éve adják a babáknak, tudjátok a tipikus amerikai gyönyörű mosoly és egészséges fogak is ennek köszönhető. A férjem is kapta gyerekkorában, az összes testvérének fel volt írva. Otthon sajnos szólni kell ez ügyben az orvosoknak "nem divat" arra fele, pedig nagyon erősíti a fogzománcot.

Peni! Nekünk Graco iker kocsink van :), férjem ezt akarta, készülve a második babára. Nagyon nehéz, de nagyon praktikus, sok fuknciója van. De ha könnyűt akarsz, akkor ezt nem ajánlom, persze nem tudom, az egy személyes milyen nehéz..
Milyen volt a cukros cucc??

Kép
leda2002
 
 


Lorna!
Szívből gratulálok Violához! :D :D :D Gyere majd ide is, ha időd engedi.

De jó, hogy többen is "előbújtatok"... :lol:

Macmam!
Gratulálok a pocaklakóhoz! Pihenj amennyit csak tudsz, a suli tényleg várhat most, szerintem. Anna miket csinál mostanában?

Bigike!
Sajnálom, hogy megbetegedtetek, főleg hogy a kisfiadat így megviseli. Jobbulást!

Léda!
Tök jó, hogy írod ezt a flourt, itt nálunk tényleg úgy kell minden plussz dolgot, főleg ha alternatív kiimátkozni az orvosokból (tisztelet a kivételnek). Na majd megemlítem a dokinknak,kíváncsi vagyok mit mond, de szerintem én leszek megint a parázós anyuka a szemében :evil: ......

Mi járunk szorgalmasan Dévény tornára, úgy tűnik, sajnos tényleg szükség is van rá. Dani még nem áll fel és mászni sem hajlandó, csak kúszik. :( Áldom az eszem, hogy három hónapja nem hallgattam a dokinkra és másokra és a saját fejem után mentem. Akkor a doki is, védőnő is csak legyintett, hogy semmi szükség erre, most meg már ők is látják, hogy Dani le van maradva. Persze most már elküldtek minket fejl. neurológiára, ahol megállapították, amit én is tudtam, hogy megkésett a mozgásfejlődése, ennyi...
Tornán azért jól haladunk, de azt hiszem ez nem lesz egy rövid kezelés.

Na megyek, ezer a dolog, hétvégén Daninak keresztelője lesz és még egy csomó dolgot el kell intéznem. Egy hónap múlva meg angol vizsgám lesz és állandóan csak félre teszem a könyveket. :oops:

Kép
jud71
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy én még mindig csak "távirati stílusban", de rengeteg a munka!
Viszont voltunk ma Telkiben, és Bábinszky doktornő egy tündér!!!! Ő csinálta 20. heti ultrahangot, alapos volt és nagyon-nagyon kedves! Nagyon bírom a stílusát!
A kislánnyal minden rendben, mindene megvan, akkora, amekkora kell, hogy legyen, szépen fejlődik, én meg a fellegekben járok:-)))
hatvanilány
 
 


Sziasztok!

Mona!
Köszi! :D Azért annyira nem is! :roll: Még mi is csak 3 hete tudjuk, és azért elmentünk egy vizsgálatra is, mielőtt nagydobra vertük volna a hírt! Szóval még semmiről sem maradtatok le!
Ti mikor szeretnétek a következő kismanót? Kívánom, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek!!! :wink:

Bea!
Jobbulást kívánok Nektek, remélem mihamarabb sikerül kilábalni belőle!! "Kis férfi...." :lol: :wink:
köszönjük a gratulációt! :D Titi nem lépett vissza fejlődésben, hogy őt is úgy kezeljétek, mint Lilit?

Léda!
Ti mikor szeretnétek a következőt?? (ikerkocsi)
Akkor kb Barak óvodás korára visszajöttök? Nem fogod sajnálni?
Fluorra én is rákérdezek, úgyis mennünk kell Vigantolt iratni a dokinénihez.
Férjed magyarul is tud, vagy angolul beszéltek? Baraknak jó lesz, mert eleve két nyelvet tanul.
Nálunk a férjem angol anyanyelvű is, de mivel mi magyarul beszélünk egymással, nehéz lenne kialakítani a kétnyelvűséget, és Anna is csak belezavarodna szerintem. :(
de azért nincs lemaradva semmiről! :)

Jud!
Köszönjük! :D Pihenek is , amikor tudok, de a fáradtság ellenére sokszor nem fekszem le, amikor Anna alszik, mert úgy élvezem olyankor, hogy tudok nyugodtan tenni venni. pedig simán el tudnék aludni (akár egész nap is...)

Jó, hogy nem hagytad magad lebeszélni, inkább egy kis"felesleges" fejlesztés, mint a biztos lemaradás!! Kitartás!!!
Angol vizsga :wink: A hétvége után biztos neki tudsz állni, addig ne is törd magad a felesleges aggódással! Biztosan sikerülni fog! :wink:

Sajnos az előző várandóssággal ellentétben egész nap a hányinger gyötör, ha eszem azért, ha nem azért. Lassan már semmilyen ételre sem tudok ránézni, ami annyira azért nem is zavar, mert Annával nagyon sokat híztam, annak ellenére, hogy nagyon figyeltem a táplálkozásra. inkább csak a hányingert hagynám el... :? De azért azt sem szeretném, ha nem jutna elég tápanyaghoz a pici, szóval egy középút lenne jó!

Hatvanilány!
De jó, hogy ilyen jól érzed magad! :D Az nagyon jó a kislányotoknak is! Azért ha tudsz, gyere, és írj nekünk, hogy vagytok, mi a helyzet!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok,

Engedjétek meg, hogy bemutassam kicsi Violát...

Kép

Kép

Még tudom, hogy tartozom egy mesével is, hogy hogyan jött világra a kicsi lány, de egyenlőre erre futotta. Még jelentkezünk.

Köszönünk minden jókívánságot Tőletek! :)

Szép napot! - Lorna

KépKép
lorna
 
 


Lorna!! Gyönyörű Viola!! Igen tartozol még nekünk :D na jó megértjük, de gyere amint Picur enged!

Jud! Budapesten van egy magyaranyanyelvű Amerikában született gyerekorvsonő, ő még Barak születése előtt felhívta a figyelmünket, hogy Magyországon az ívóvízbe nem tesznek flourt (itt a legtöbb államban van az ívóvízben, ott nem kell pótolni, de Alaszkában nincs flour a vízben) ezért majd figyeljünk oda, mert fontos..

Macman! Férjem nem beszél magyarul, ezért ő angolul beszél Barakkal én meg csak magyarul. Már nagyon sokat megért mindkét nyelven, de egyelőre csak annyit mond, hogy "baba" és "bebe".. hogy ezt milyen nyelve :D Mi is szeretnénk egy másodikat, remélem hamarosan belevágunk a dolgok közepébe, majd jelentem :). valszeg Picur óvis kezdésére már otthon leszünk, a terv otthon élni Budapesten, a férjem is jobban szeret ott lenni és hát én is az biztos.

Hatvanilány! Jó hír, örülök Nektek.. és végül ki a kezelőorvosod?? Igen Babinszky nagyon jó doki és nagyon alapos is..

Kép
leda2002
 
 


Lorna! Nagyon szép a kislányod!

Macman! Hát neked is gratulálok!

És akkor az ígért képek:
Kép Vigyori

Kép Huncut

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

MACMAM: Gratulálok!!!! Vigyázz magatokra, minden jót kívánok!!

LORNA: Viola gyönyörűűűűűűűűűűűű!!! Gratulálok, mesélj majd sokat, hogy mi van veletek!

JUD: nekünk ajánlott a házirovos fluort amikor SOmának jöttek a fogai, Zymafluor neve lehet venni a patikában recept nélkül (úgy rémlik) ez ilyen egészen mini (mint a homeos gyógyszerek) és el kell szopogatni. Nekünk ezt a háziorvos ajánlotta. Kérdezd meg, bizosan jót tesz......

LÉDA: A cukros lötty...ócska volt!! Viszont az eredményem szuper úgyogy tömehtem magam továbbra is csokival és növeszthetem minden testrészem.....
:oops: .

JUDIT: Nagyon klasszak a képek! Boróka nagyon szép kislány!!! Milyen édes kis mosolygós..........

Hatvanilány: Szuper, hogy jól vagytok!!! Növeszd csak a pocidat.....nagy drukk, hogy továbbra is minden rendben legyen!!!!

Mi jól vagyunk, Zétény nődögél a pocakban most már kb 1 kiló....nagyon mozgékony majd kibújik néha a köldököm körül:-).
Soma rosszabb mint valaha... jó eleven kis rosszcsont. HÁl'istennek jól van, nem beteg.
Szóval mi is megvagyunk:-)

Jó éjt Nektek!
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

jó régen nem jutottam el odáig, hogy egyáltalán olvassam a topikot. mást se. még nyomtatott sajtót sem. ok: Máté. megy mint a gép, és csak most sikerült a lépcsőfeljárót biztonságossá tenni. egyes cégen nem nagyon akarnak pénzt keresni..még mindig másnap visszahívnak az egyiktől :) na mindegy.bár néha a méreg rendesen elfutotta az agyam, hogy egy nő mit akar ilyen érthetetlen dolgot. /építőmérnök vagyok :D / no felszereltük a cuccot, így nem a legszebb, de ez van. közben a gyerek épp szétszedi a dolgozót :D ördög és pakol. feláll mindenhol ahol cask tud, meg kell zabálni, csak elkezdett szeparációs szorongani. visít ha le akarom tenni, ha nem nézem mit csinál. nekem meg a tudományos publikációmat kellene írni. hazajöttünk Németországból, aztán mehettünk is a Bethesdába 3 napra, ejj de jó volt. azóta nem aludtam 4-5 óránál többet.
asszem most épp ennyi voltam, és összekapom a gyereket, megyünk sétálni, nem lehet vele bírni, ömmme ömmme, memmeemmme stb. 10 óta ébren van :shock: és rohangál/négykézláb :D/
talán éjjel bővebben.

Kép
panda_maci
 
 


Panda maci!

Azért de jó, hogy benéztél! Miért voltatok kórházban? Máté feláll? Azt a mindenit.

Kép
jud71
 
 


Lorna nagyon szép Viola, olyan kis édes :wink:

Petramama, de jó hogy jelentkeztél :wink:
Csudaszép Boróka Kincső, és azok a sötét szemek, aztamindenit :)

Jud, nagyon boldog szülinapot Daninak. Kérünk képeket :)

Panda-maci, ez a szeparációs szorongás, nálunk is van már jó pár hete.
Máté jó korán lett aktív gyerkőc :) , te is dobhatnál képeket.

Kép
mona76
 
 


Mona! Köszönjük! :D

Most csak néhány képet dobok, később majd jövök

Kép álldogál

Kép keresztelőn

Kép
jud71
 
 


Jud, nagyon édes Dani, és mekkorát nőtt, és micsoda komolyság :D
Na és te meg milyen vékony vagy :shock: , aztaaaaa :)

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Jud: Dani nagyon édes pofa:-) És tényleg milyen vékony vagy...........főleg a mostani formámhoz képest :oops: . Úgy kerekedek lányok mint a gombóc.....nem csak pocaktájon :cry: .
De sebaj majd ha meglesz Zétényem hú de formába hozom magam :wink: .

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mi az amit vinni kell a kórházba a szüléshez? Én az elsőt a JÁnosban szültem és oda minden kellett a világon, de ide nem cuccolnék be fölöslegesen ezer cuccot! Adjatok tanácsot légyszi, lassan be akarom fejezni a vásárlást úgy a babának mint magamnak és a karácsonyi ajándékokat is meg akarom venni a héten meg a jövő héten mert már egyre nehezebben mozdulok ki meg el is fáradok.....

Szóval egy kis segítséget kérnék hogy mi kell a babának meg a mamának ....összegyűjteném a szükséges holmikat:-).
Köszönöm szépen előre is:-)

Egyébként jól vagyunk, bár nekem reggelente nagyon szúrkál a pocakom alja.....magnéziumra javul...nem emlékszem hogy az első terhességemnél ilyen tünetem lett volna. Dehát azt mondják minden terhesség más mostmár ezt én is meg tudom erősíteni:-).
Olyan szép őszi napokat élünk nem? Imádom ezt az időt.....sajnálom hogy lassan vége.

Hogy telnek a napjaitok?:-)

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Pénteken ismét Telkiben jártunk,
Babóca 12 mm, petezsák 23 mm, dobogó szivecske :D .

Ti éreztétek, hogy fiatok vagy lányotok lesz?
Sokan mondják, hogy "én tudtam, biztos voltam benne", de én egyenlőre nem érzem... :? ha tudtátok, akkor hogyan? (megálmodtátok, stb....)

Peni!

nekem is volt ilyen szurkálás Anával, ahogy feszültek a méhszalagok, sőt a bal combomba is kisugárzott akkor.

Bizony nagyon élvezzük mi is ezeket a jó kis napsütéses, színes őszi napokat, rengeteget vagyunk a levegőn, Anna egy kis megállíthatatlan duracell nyuszika :lol: szépen el is fárad az alvásra.

Korábban már jópárszor leírtuk, hogy mit kell vinni, vissza kellene nézni :( az lehet, hogy egyszerűbb lenne.

Jud!

Dani nagyon csinos fiatalember!!!! :D
Én életemben nem voltam olyan vékony, mint te a képeken :(
most meg.........

Petramama!

Boróka is nagyon szép kislány, igen huncut a mosolya!

Lorna!

Ismételten gratulálok Violához, gyönyörű baba!!!
Remélem jól vagytok, írj, ha van időd!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

visszaolvasásra még nem jutott időm :( most meg még pluszban rágom meló közbgen a körmöm, hogy a gyerek nehogy a hányós fosós sz@rt kapja el, vagy kapta el.
mivel nappal nem hagy haladni a feladataimmal, így éjjel kellene, de akkor meg fáradt vagyok és minden 3x annyi időráfordítással halad. olyan vacak, mikor pörgök már fel agyilag? na panasz off, csak ha már adtam pár napja életjelet, aztán azóta csendben vagyok írok okot is :)

csatolok pár képet is :) még kicsinyíteni kell.

Lorna: utólagosan is gratulálok a kis Tündérhez!

macmam: Nektek is gratuláció, látom van új vonalzód :) /annó én megálmodtam a fiút :) /

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok!

Macmam: gratula babócához!!! Én az elsőnél éreztem hogy fiú....nem is tudom elmondani hogyan. Ha rágondoltam születendő gyermekemre csak kisfiúkat láttam magam előtt.
Másodikra meg csak lányt........de ez nem jött be mert igen jóképű kis fütyije van pocaklakónak. Szóval az egyik megérzés bejött a másik nem.........lehet hogy csak úgy szerettem volna hogy az első fiú legyen a második kiscsaj és a vágyaimat hívtam megérzésnek :) .

Kihez jársz Telkiben? Mit szeretnétek kisfiút vagy kislányt? Én nem bántam volna ha lány, minden jóból jusson egy kicsi alapon de nekünk úgy látszik a saját focicsapat létrehozás a kijelölt út :lol: .

Visszakeresem a topikban a listát hátha megtalálom.....

Jó éjt Nektek!

KépKép
peni
 
 


Kép mindenhol áll

Kép nem én voltam
Kép kukk

Kép csócsa

Kép
panda_maci
 
 


remélem lassan azért bepótolom a lemaradást :)

/jaj, igen a képeken is jól látszik, hoyg ömlik a nyála, és felmarja az arcát hiába kenem bephantennel. erre van valami jó ötlet? szakálka szokott rajta lenni, hogy legalább a nyakába ne csorogjon a nyál./

Máté már nagyon klasszul lépdel az ágy mellett :) és ha tartjuk akkor máshol is, de ettől meg elönti a boldogság, és sikongatva rugózik :D meg kell zabálni. meg amikor bújik, hiába szeparáció ide vagy oda :) akkor is jó, hogy most ennyire anyás.

no, vissza a melóhoz. hüpp.

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok!

yippie! elolvastam a lemaradásom :D szuper!

megnéztem az összes képet, és hát, hogy rohan az idő! olyan sokat változtak a gyerekek! :)

a babakocsi témához tudok hozzászólni: nálunk nagyon nagy versenyben volt a Stokke és a Quinny buzz, aztán az utóbbi nyert. mindig külön külön sikerült tologálni a kocsikat, aztán az egyik bababolt behozta a stokket is, na akkor egyik kéz egyik kedvenc másikban a másik. a Quinny azért nyert nálunk, mert légrugós. a stokke tök merev. az a mi környékünkön lepattogna az útról. az elmélete az nagyon tetszik még mindig, de másodjára sem venném meg. a quinny buzz-zal elégedettek vagyunk. a zappot is megvettük már/esernyőre csukható/ németo.ban. ja, azt írtam, hogy voltunk barátnőméknél kint nyaralni? jó volt nagyon, és az ő fiuk 3 hónappal idősebb, Máté utánozta :lol: meg kellett zabálni a kölköket :D
ő, valamit még akartam...
jaj, igen kórház. mindenféle vizsgálat szurkálás stb. után, anyuka /ezzzzttt utálom/ 3 napos láz. oszt csók.
ma voltunk a körzetes dokibanyánál, hát nem a szívem csücske, de ez van, így is választott. olyan megrovóan néz rám, mintha én hajtanám a gyereket, hogy álljon, meg lépegessen...aztán a kölök produkálta magát, akkor meg az álla lent volt. hát, a gyermekem meg akar szerezni valamit ált. sikerül neki :D a dokinő szerint még csak forognia kellene /?/

pocakos anyukák: jaj, de irigy vagyok rátok :D mi is próbálkozunk, de még sehol semmi, de talán ebben a ciklusban :D

na mentem hősöket nézni /3. évad 6 rész :D/

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy csak igy ismeretlenül, de lenne egy eladó babakocsim hátha érdekel valakit!!
Szerintem az egyik legjobb babakocsi.
Ha érdekel Tel.: 06 30 2951327.

Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


Sziasztok!

PENI!

Köszönjük! :D
Én Fenyőházi dokihoz járok, tavaly a terhesgondozást még itt Győrben csináltam, de most már kötöttünk szerződést Telkivel, így sokkal egyszerűbb, hiszen úgyis megyek a dokihoz, és ott mindent egyszerre megcsinálnak, nem kell semmire várni.

Nincs konkrét elképzelésem a nemekkel kapcsolatban. Ilyen elgondolásaim vannak, hogyha lány, akkor jó lesz Annának, mert kiskorkülönbséggel remélhetőleg lesz egy "saját bejáratú" barátnője (mint én és a nővérem), de persze ez a jövő zenéje... :)

Ha kisfiú, akkor jó lesz a kicsinek, hogy lesz egy ilyen édes szerető kis nővérkéje, mint Anna! :D

Nincs elvárásom, legalábbis tudatosan nincs... :wink:

Megérzésem az, hogy fiú lesz, mert nincs késztetésem lányneveket nézegetni, a fiú már megvan, dehát ez azért édeskevés a bizonyossághoz :lol:

Nem tudom, megtaláltad-e a listát, én is próbáltam nézegetni, de elég nehéz így utólag visszakeresgélni... ha mégsem találod, akkor összeszedem ám magam és leírom! :roll:

PANDA!

Köszi a gratulációt!
Máté csuda édes kis husika!!! :D Szopizik még? Miket eszik?
Jól látom, hogy a szemöldökei között tűzfoltja van?

Nagyon ügyes kisfiú, hogy már feláll!
és az se semmi, hogy már vállalnátok a következőt, nálunk is mondják, hogy egyik kicsi, másik pici, de nálatok aztán tényleg úgy lenne!!!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Macmam: én is Fenyőházihoz járok:-). Elhiszem, hogy nincsen preferencia a baba nemét illetően.....a lényeg, hogy egészségesek legyetek mind a ketten, nekem is ez a legeslegfontosabb! :) .

A listát nem találom, keresgéltem már többször de egyenlőre semmi :roll: .

Én is úgy látom mintha tűzfölt lenne Máté baba pofiján. Somának is van.......vagyis volt amikor megszületett a derekán aztán elkezdett halványulni és már eltűnt 90 %-ban, a családban születő összes gyereknek van a férjem ágán......érdekes:-)
Máté cuki pofa:-)

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Peni!
Összeszedem magam, leírom! :wink:

Annának is van tűzfoltja, neki a homloka közepétől egészen a felső ajkáig. Mikor született, akkor egészen liláspiros volt, mára már olyan halvány, hogy mi szinte egyáltalán nem látjuk, már mások sem jegyzik meg állandóan. Ha erőlködik, akkor bepirosodik még, de én nem aggódok, és egyáltalán nem is aggódtam miatta, szerencsére. :)
Nálunk egyébként közvetlen rokonnak nem volt, az én unokatestvéreim között kettőnek is, de nekik is eltűnt.

Húha, már csak 12 heted van hátra, de izgi!!!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Peni!

Visszanézegettem egy picit, és rátaláltam egy oldalra, ahol erről folyt a beszélgetés: 36.old.
Azt olvasgasd el, és ha felmerül benned még valami, kérdezz! :)

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

:) igen tűzfolt. ott volt a keze a kis drágának szüléskor. az apjának is van a szemhéjján. elvileg ha nem múlik el neki kb. 2 éves korára, akkor lehet lézerrel kezelni. anyum munkatársának az unokáját elég volt 3x vinni és már nem is látszik. hát remélem azért eltűnik neki, bár zuramnak sem múlt el, szóval én adok százalékot a lézernek így magamban. a haja alatt is van a tarkójánál, és ha sír, akkor lüktető piros lesz :)

pocak: hát igen :) pedig a büdös kölke ki tud akasztani rendesen, /akaratos, és hisztizik/, és nem tudom, hogy honnan jön az érzés, hogy igen kell még egy :D persze mostanában csupa nagy has jön velem szemben :)

szopi: sajna már nincsen. nagyon megzuhant atej, aztán el is kopott utána kb. 2 hét alatt. Mátétól ez volt a szülinapi ajándékom. enne a kis drága szépen mindent, de nagyon sok étel kiüti. teljesen pöttyös lesz, a fenekéről meg ne is beszéljünk. :( most írt fel gy másik bőrgyógyász egy "tutiszupperpopókrémet", hát kíváncsi vagyok.

Kép
panda_maci
 
 


Köszi Macmam! Már nézem is a 36. oldalt.

Somának is lila volt a tűzfoltja amikor megszületett és utána még nagyon sokáig. Aztán elkezdett halványodni ma már észre sem vesszük.....tényleg fura ez a tűzfolt, Soma minden unokatesójának van és mindegyiknek ugyanott, a derekán.

Panda: ez a kiütés dolog sajnos ismerős. Soma is falt mindent tekintve hogy csak 4 hónapig tudtam szoptatni. Nagyon jól evett (most is) de a feneke tragikusan nézett ki sokszor és fájt is neki...... :roll: . ÉN is jártam vele a bőrgyógyászt rendszeresen...aztán elmúlt ez idővel....nem is tudom mitől de kb másfél éves kora után egyáltalán nem volt gond (pedig már majdnem 3 volt mire szobatiszta lett). Remélem tutiszuperpopókrémetek beválltja a hozzá fűzött reményeket :wink: .

Na megyek olvasgatok a kórházi pakkról.........ha nem vagyok biztos valamiben jövök fárasztani benneteket, bocsi előre is :roll: . (a férjem azt mondja néha úgy csinálok mintha az első gyereket várnám........de azért tudjátok 5 év nagyon sok. Álldigálok a bababoltban és olyna távolinak tűnik már nekem ez a babázás.....hiába rég volt :) )

KépKép
peni
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom mindenki pihenőt tart :D jó rég jelentkeztünk már be!

Mi tegnap voltunk a 12ik heti uh-n, mindent rendben talált a doki,
19mmes bpd, 8cmes baba, nyaki redő rendben, és egyfolytában ficánkolt a kismanó! Lehetett látni még a kis ujjacskáit is!

Családostul mentünk, így Anna is bent volt velünk. Rámutatott a képernyőre és azt mondta: "baba", pedig ő ezt a szót nem is használja, még más gyerekekre sem mondja!!! :shock: :D

Szóval nagyon örülünk, jó érzés tudni, hogy eddig minden rendben van!


Ti hogy vagytok? Írjatok azért néha! :wink:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Mit szóltok a havazáshoz? Én nem vagyok oda a boldogságtól.........hó nélkül is marha bizonytalanul mozgok már. Lassan meglesz minden cuccunk ami a kicsinek kell.....egy-két dolog hiányzik csak. Nem bánnám ha kicsit gyorsabban mennének a napok és mihamarabb megismerhetnénk egymást.

Hétfőn megyek Telkibe, 32. heti vizsgálatra.....alig várom, hogy lássam, hogy minden rendben vele.

Macmam: hogy vagy? minden rendben? Mesélj!

Többiek? Mit csináltak mostanság? Készültök már a karácsonyra? Én csak lelkiekben........legszívesebben hanyatt feküdnék egész nap, nem is tudom hogyan lesz az időn a karácsony......ajándékok, sütés, főzés.........
Mit főztök karácsonyra? Van fix menü vagy változik évente? Írjatok ha van időtök!

Puszi
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Peni! Azta, hogy elrohant az idő... :D Nemsoká jön a nagy találkozás... :D
Macmam! Nektek is gratulálok a pocaklakóhoz!!! :D

Mi mostanában annyira sűrű napokat élünk, hogy nemigen érek rá jönni. Elkezdtem dolgozgatni, ingatlanokkal foglalkozom, úgyhogy a magam ura vagyok :? :D Lili megáll kapaszkodás nélkül és megdöbbentően sok dolgot mond, a mama, baba, apa, anya, gyere, hamma mellett tegnap közölte, hogy "vegyél föl" azt hittem rosszul hallom, de férjem leesett állát látva rájöttem, hogy valóban kimondta! :shock: :D Amúgy 9 és fél kiló fölött van és 80-as ruhákat hord. Nő mint a bolondgomba és irtó kis akaratos. Persze éjjel még mindig kel. :cry: A guta megüt, mert sógórnőmék babája 1 hónapos és átalussza az éjszakát... Amúgy egy kis tündér, igazi kislányos bájjal. :D Titinek megünnepeltük a 3. szülinapot, és csak úgy fürdött a szeretetben, öröm volt nézni ! :D Majd teszek fel képeket. A hó, hát szép, de mi kicsit érezzük a hideg idő okozta kertben vakó játékidő hiányát, mert Titi kissé bepörög napközben, most kicsit nehéz vele ez az átállás a benti létre, de tavaly is így volt, remélem hamarosan túllesz rajta.
Ja, és kiskutyáink születnek mikulásra, 4-en, szóval... :D

Sok puszi mindenkinek!
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Sziasztok Lányok!!!!! :D

Már azt hittem, egyedül maradtam itt... :cry:

Úgy örülök, hogy jelentkeztetek!

Peni!
Nagy a pocid? Hogy vagy?? Írj mindenképpen, ha megvolt a vizsgálat, kíváncsian várom!

Havazás: Anna szempontjából örülök,mert legalább találkozhat végre hóval is, meg a meleg szobából kinézve jó érzés, de mikor ma haza kellett vezetnem anyukáméktól a lefagyott havas úton, akkor már nem örültem neki annyira... :?

Ti ilyenkor mennyi időt, és hogy töltötök levegőn a gyerekekkel?
Én csak az óvónői múltamra visszagondolva tudom azt hogy ilyenkor is minden délelőtt kivittük a gyerekeket az udvarra kb. egy órára, ha nem volt hóvihar, eső, vagy nagy szél. Persze ott elvoltak egymással, rohangáltak, és egész más egy szem gyerekkel, sőt ráadásul még pocakosan eltölteni az időt odakinn...

Karácsony:
Anyukámmal együtt szoktunk sütni, 1-2 félét +beiglit mindenképp, vacsorára kacsa lesz, gesztenyés káposztával, köretekkel, ebédre hal lesz. Mi biztos csinálunk kocsonyát, bár a családból csak hárman fogyasztjuk, de nálunk ez hozzá tartozik a hangulathoz! :D
Ja! győri család (férjemé bp-i) tehát testvéremék, anyukám, nagymamám és mi a férjemmel, szóval mi húzni szoktunk, úgyhogy itt csak egy embert ajándékozunk! Persze Annának mindenki vesz, de nálunk majd a Jézuska jozza az ajándékokat, ha már érteni fogja, hogy mi is az a karácsony (szóval jövőre már biztos!) :D

Bigike!

Köszönjük a gratulációt! :D
Otthon dolgozol? Nem semmi, amire vállakoztál!
Lili nagyon ügyes!!!! Már beszél? Biztos Titi is ösztönzi, nem? Titi mikor megy oviba?
Várjuk a képeket!!
Gratula előre is a kutyusokhoz! :) Eladjátok majd őket, ha elég nagyok? Gondolom nem tartotok meg 4et. :) milyen kutyusotok van?
Kitartást kívánok mindenhez!!!!!

Én/Mi jól vagyok/unk! Ahogy eltelt a 12 hét, elröppent a napközbeni álmosság, néha még szédülgetek, de azt hiszem ez az időjárás miatt is van.
Pocaklakót érzem már, főleg, ha előre hajolok, akkor már jelez, hogy kicsi a hely! :D
Szerencsére eddig még csak másfél kiló jött fel, remélem most nem hízok sokat, mert Annával rengeteget híztam, és nem is ment le sajnos. Most kb 20al vagyok több, mint Anna előtt... :cry: majd ha már nem szülök többet, talán... :wink:

Anna: szuper kiscsaj, nagy huncut, nagyon érzelmes, szeretgetős, és nála is eléggé beindult a dumcsi, napi 2-3 szóval tud többet, hihetetlen!!! :shock: Néha csak nézek!

Na rólunk ennyit, írjatok!!!!!

Puszi

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

A Telkiben szeretnék szülni, de nem ismerem az orvosokat. Tudnátok nekem ajánlani? A honlapon végignéztem az opciókat, de az alapján nem nagyon tudok dönteni.

Előre is nagyon köszönöm!


Flake
flake76
 
 


Flake, szerintem olvass vissza, mert mindenki leírta hogy kinél szült, és sok hsz van a dokikról.
Üdv itt :wink: .

Kép
mona76
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsánat, de én éppen csak beköszönök megint! Már alig várom, hogy végre nyugodtan ücsöröghessek itthon és végigolvashassam az összes hozzászólást!!
Még mindig dolgozom, bár elvileg már nem sok ván hátra. Pörgök ezerrel, rengeteg munkát kell még átadnom.

A bébi tök jól van, most már nemcsak a reggeli és esti nyugalomban kezd el ezerrel teperni, hanem most már napközben is mocorog-) Nagyon édes! A jobb oldalamat különösen szereti, van, hogy érzem, hogy teljesen odasímul, és a pocakon is látszik, hogy éppen oda fészkelte be magát:-)
Szóval ezek vannak nálunk, Diétázom, a 28. hétre még mindig csak 3.5 kiló pluszban vagyok, folyamatosan nézik a cukromat, szóvla minden OK!
Sziasztok, jó egészséget mindenkinek!!!!!
hatvanilány
 
 


Sziasztok!!

Hogy vagytok lányok? Hogy telnek ezek a szép őszi-téli napok?:-)
Én a múlt hét végét Telkiben töltöttem, összeszedtem egy ilyen hányós vírust......egy délután alatt kicsinált. Fájt mindenem, gyomrom, pocakom, hátam, derekam........nem tudtam abbahagyni a hányást, rémes volt. Úgyhogy volt 3 nap kórházam......de már tökéletesen vagyok. Picim is jól van, sokat mocorog.
"Élvezem" a harmadik trimeszter minden "velejáróját" mint gyomorégés, kezdődő aranyér :roll: ..............nem bánnám ha pár héttel előrébb lennénk.

Lányok, mit kell vinni a korházba a gyerek anyakönyvezéséhez? HÁzassági anyakönyvi kivonatot? Frisset? Vagy jó az eredeti? Ezt mindig elfelejtem megkérdezni amikor ott vagyok......................

Írjatok, hogy vagytok! Picik hogy vannak?
Peni

KépKép
peni
 
 


Szia, Peni!
De jó, már nemsokára babázhatsz.... :D
Kérdezhetek valamit?
Írod, hogy voltál pár napig a kórházban...minden a régi volt?
Mi voltunk egy NEM(!) nögyógyászati vizsgálaton egyik családtagommal, s kicsit nehezményeztem, hogy nem az az orvos vizsgálta, akihez bejelentkeztünk,bár ö is bejött "vizet inni",a vizsgálat gyorsan, szinte rutinosan zajlott, s fizettünk érte 25ezer forintot...régen egy alapvizsgálat 20 ezer volt, legalábbis a nögyógyászaton...ezek szerint emelkedtek az árak?..de nem is ez a lényeg, hanem valahogy nem voltam elégedett, mikor eljöttünk... jó lenne, ha a Telki Kórház tartaná a régi színvonalat...legalább ök... :(
Neked milyen volt a benyomásod?
Vagy nem ez a jellemzö, s egyszerüen csak egy nem épp szerencsés napot fogtunk ki?!

Szeretö üdvözlet Neked és Mkinek!
Betti
betti444
 
 


Sziasztok!

Betti: hát nagyon sajnálom, hogy nem voltatok elégedettek. Az igazság az, hogy én csak a nőgyógyászatra járok és ritkán a gyerkosztályra Ricz doktornőhöz. Ha a fiam beteg én hívom a korházat, ragaszkodom a Ricz Zsuzsához......én mindig elégedett voltam, szuper a doktornő, emberileg is, orvosilag is, nagyon odafigyel Somára is meg az én lelkemre is....nagyon szeretem őt:-).

A nőgyógyászaton sem éreztem semmi változást. 3 napot töltöttem a korházban, nagyon odafigyeltek rám, figyelték a pocaklakót is.....azonnal elláttak ahogy beesetem este 9-kor, én elégedett voltam.

Melyik osztályon jártatok? Egyetértek veled, fontos lenne, hogy legalább a Telki korház tartson egy színvonalat...

ÉN legközelebb 22.-én megyek, vizsgálatra, ctg-re....alig várom, hogy tudjam mi folyik odabennt:-). Bár a pici nagyon aktív, majd kirúgja a ház oldalát néha.....alapvetően nagyon jó érzés bár néha nem bánnám ha kicsit nyugton maradna:-).

Idén a karácsonyi készületekkel sajnos eléggé hadilábon állok...bár az ajándékok nagyjából megvannak de semmi egyéb...azt hiszem a sütit megrendelem a cukiból, sütni nem nagyon leszek már képes, elég lesz valami karácsonyi vacsit összedobni. Gondolkodom mi legyen, valami egyszerűen kivitelezhető finom kaját szeretnék. Amit esetleg melegíteni is lehet....hm, meglátom:-)

Bea: tegyél képet a gyerkőcökről, nagyon kíváncsi vagyok Lilire meg persze Titire is.....Biztos sokat nőtt Lilikétek....egész kis hölgy lehet már.

Macmam: hogy vagy? Lehet tudni mi lesz a pici???

Puszi Nektek
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok Lányok!

Peni, azt hiszem, az anyakönyvezéshez 90 napnál nem régebbi (vagy 180??) házassági anyakönyvi kivonat másolat kell. Lassan én is beszerzem:-)

Van egy hírem: a héten voltam terhesgondozáson, és Varsányi doktornő mondta, hogy visszamegy az Istvánba dolgozni. Azt mondta, hogy a Telkiben elvállalat betegeit mindenképpen ellátja, de innentől kezdve csak a keddeket tölti egész nap itt. Az Istvánban elég magas pozíciót ajánlottak neki, és amilyen állapotban vannak most a magyar betegek, meg az egészségügy, hát inkább visszamegy. Telkiben -ahogy mondja- csak a problémamentes, egyszerű esetekkel foglalkoznak, nuku szövődménnyel. Nem azért, mintha orvosilag nem tudnák ellátni, hanem mert magánkórház lévén a gyógyítás iszonyű összegeket tenne ki, amelyet nem várhatnak el a paciensektől. Szóval Telki "unalmas" ebből a szempontból, az állami egészségügyben a betegek viszont olyan pocsék állapotban vannak, hogy ott aztán elkél a segítség. Olyan érzésem volt, mintha ilyen "missziója lenne", hogy az állami egészségügyben is történjen valami változás.
Ami tök dicséretes valahol, viszont nekem ebből az jött le, hogy ha az embernek valami komolyabb baja van, akkor nem ússza meg az állami kórházat... Nem túl biztató.
hatvanilány
 
 


Sziasztok Lányok!

Peni, azt hiszem, az anyakönyvezéshez 90 napnál nem régebbi (vagy 180??) házassági anyakönyvi kivonat másolat kell. Lassan én is beszerzem:-)

Van egy hírem: a héten voltam terhesgondozáson, és Varsányi doktornő mondta, hogy visszamegy az Istvánba dolgozni. Azt mondta, hogy a Telkiben elvállalat betegeit mindenképpen ellátja, de innentől kezdve csak a keddeket tölti egész nap itt. Az Istvánban elég magas pozíciót ajánlottak neki, és amilyen állapotban vannak most a magyar betegek, meg az egészségügy, hát inkább visszamegy. Telkiben -ahogy mondja- csak a problémamentes, egyszerű esetekkel foglalkoznak, nuku szövődménnyel. Nem azért, mintha orvosilag nem tudnák ellátni, hanem mert magánkórház lévén a gyógyítás iszonyű összegeket tenne ki, amelyet nem várhatnak el a paciensektől. Szóval Telki "unalmas" ebből a szempontból, az állami egészségügyben a betegek viszont olyan pocsék állapotban vannak, hogy ott aztán elkél a segítség. Olyan érzésem volt, mintha ilyen "missziója lenne", hogy az állami egészségügyben is történjen valami változás.
Ami tök dicséretes valahol, viszont nekem ebből az jött le, hogy ha az embernek valami komolyabb baja van, akkor nem ússza meg az állami kórházat... Nem túl biztató.
hatvanilány
 
 


Nna, ledöbbentem...még ez is!
S utána végleg elmegy Telkiböl? Vagy azért fog még ott rendelni?

Nálam ö volt a Leglegleg... az eddig általam ismert nögyógyászok között...empatikus, türelmes, szakmailag kifogástalan,szóval nagyon szerethetö és tisztelhetö Orvos-Ember...
Sajnálom...

Mkinek üdv!
B
betti444
 
 


Hát az az igazság, hogy nem tudom pontosan, hogy utána végleg elmegy-e Telkiből. Nekem olyan érzésem volt, hogy igen, de ha végiggondolom, azt hiszem ezt így nem mondta ki. Megkérdezem, amikor legközelebb megyek (de az csak január elején lesz).

Peni, helyesbítek: 300 napnál nem régebbi anyakönyvi kivonat másolat kell majd!
hatvanilány
 
 


Sziasztok!

Hatvanilány: köszi szépen az infót....már riasztottam anyukámat, hogy segítsen beszerezni, ott házasodtunk össze ahol ők élnek.

Én a Fenyőházi dokihoz járok de csak kiváló dolgokat hallottam eddig Varsányi doktornőről. Kár lenne ha a jó dokik elmennének Telkiből hiszen akármilyen is a kórház színvonala akármilyen a "korítés" azért az orvosok működnek igazi motorként.........
Kíváncsi vagyok mi lesz a vége...tényleg sajnálnám ha elmenne...úgy tudom rengetegen járnak hozzá.

Én hétfőn megyek Telkibe, labor, ctg, nőgyógyászati vizsgálat. Addigra már túl leszek a betöltött 36. héten.
Közeledik a nagy nap.....
Ma elkezdtem összepakolni a kórházi cuccomat. Pakolászok tétován....kíváncsi vagyok mi mindent fogok itthon felejteni. Mondjuk gondolom nem nagy baj, bármi pótolható...

Nekem elég kínlódósan telnek a napok, iszonyú gyomorégésem van, annyi savam hogy az valami téboly...néha majd megfulladok alig kapok levegőt, vizesedek, aranyér.......felpuffadt az arcom tehát már tényleg finiselek:-).

Veletek mi újság lányok?

KépKép
peni
 
 


Peni,szió!
De legalább a nagy nyári höséget megúszod... :)
Több pozitívum vigasztalásképp most nem jut eszembe... :?
Nagyon veled érzek! Anno én is végé felé már hat párnán aludtam,annyi savam volt...ha aludtam...
KITARTáS!
betti444
 
 


Szaisztok!

elolvastam mindent amiről lemaradtam :).. Peni el sem hiszem, hogy ennyire előre vagy már!!!! Gratulálok ügyesen kihúztad.. biztos nagyon izgatott vagy! Ne aggodj ha otthon marad valami, igazán semmi nem kell a Telkibe, szó szerint. Csak a ruha amivel a picit kihozod, a többit megkapod ott. ja és a fogkeféd, olyan pipere cikkek ami számodra elengedhetetlen.. bugyit, betétet, hálóinget mindent kapsz ott, törölközőt és mindent cserélnek, hozzák a frissen mosottat.

Hatvanilány, hát te is jó előre tartasz... Nagyon drukkolok neked.

Biztos információ alapján Varsányi elmegy az Istvánba, kapott egy nagyon jó ajánlatot, de minden kedden fog a Telkibe rendelni, tehát ennyire ott marad. Persze az biztos kevés lesz annak a sok nőnek aki hozzá jár, de mégis valami.. Sajnos.. hogy engedhtenek el egy ilyen profi nőt? Na mindegy, nem az én asztalom :)

Mi jól, már közel 16 hónaposan.. Mindenre felmászik, dobozok tetejére, onnan a konyhabútorra, hiszti eszméletlen van, ha valamit nem engedek, akaratos és imád sétálni.. Ja és ma esett le az első hó :).. Üdv mindenkinek

Kép
leda2002
 
 


De jó itt (is) olvasni Téged! :mrgreen: :mrgreen:
betti444
 
 


Sziasztok!

BIzony már nagyon előrehaladott az állapotom. MÉg 4 hét maximum.........Bár a dokival felmerült a programozott császár (baba mérete, első császár, első szülés komplikációi miatt) azt meg úgy tudom talán nem húzzák ki a 40. hétig, mintha azt a 39. héten csinálnák....mindegy, visszaszámolok......
Megmondom őszintén már nagyon szeretném ha kint lenne.....már minden bajom van. Sok a súlyom, vizes vagyok nagyon, alig kapok levegőt, lihegek csak ide-oda....alig alszom....meg még ez-az :roll: .

Dehát mindennek megvan az ára igaz?:-) Jó hallani felőletek néha....írjatok gyakrabban lányok, jövök én is, tudosítok mi újság van nálunk...... :) .

KépKép
peni
 
 


Kedves Lányok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új évet kívánok Mindannyiótoknak!

Kép

Mi jól vagyunk, Anna most esett át egy kruppos megbetegedésen, nagyon megviselte, de már lassan vége, újra van étvágya és jó a kedve.

Pocaklakó is jól van, és ha minden igaz, vele egyensúlyba kerülnek a nemek kis családunkban! :wink:

Az afp értékem az alsó határt érte el (8,3), így Fenyőházi doki berendelt egy újjab vérvételre a quartett teszthez, amit Angliába küldtek, és ha minden igaz a két ünnep között már meglesz az eredménye. Én nem aggódom, szerintem nincs semmi baj ezzel az értékkel, de azért jó lesz tudni az eredményt.

Következő vizsgálat január elején lesz (genetikai uh), ahogy telik az idő, az is mindjárt itt lesz!

Peni! Kitartás, drukkolok!

Szép ünnepeket!

Macmam

Kép
macmam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: