Új privát üzeneted érkezett!

Hali, Krisy79

ja igaz nekem is mondták hogy vigyek vizeletet, csak el ne felejtsem :D nekem a vérnyomást nem mondták, de azért megnézem :)


én hétfőn voltam teljes vérkép vérvételen, eddig azok is mindig jók voltak, azaz a vérképem.remélem ez is jó lesz.

Bizti minden rendben lesz, bár én is néha parázok, de próbálom el hessegetni a negatív gondolatokat :)

Januárban 10-én még egyszer a védőnőhöz mennem kell aztán Ő jön hozzánk.
11-én meg a genetikai UH-ra, aztán már nem sok lesz hátra :)



köszi a bókot a kiscsaj nevére :) megszenvedtünk vele hogy mi is legyen, mi illene párom vezeték nevéhez :) s mivel én szlovákiai vagyok igy a második keresztneve szlovák lesz :) a Katalin(utánam) szlovák változata :) Fiú nevekkel nagyon bajban lettünk volna ha a kicsi fiú lett volna, nézegettünk egypár fiú nevet de sehogy sem tudtunk választani :)

látom nektek már a második lurkó lesz :) páromnak van egy 10éves fia az első kapcsolatából, aki nem velünk lakik. szóval mi most leszünk párommal egy teljes család ezzel a kislánnyal.


Üdv.
Katica

katicabogar78
Kerepes
 
 


Szia Katica

Vérvételre én majd csak január elején megyek.
Január 11-én már milyen genetikai UH-ra mész?

Igen nálunk már van egy kisfiú aki nagyon várja a tesót, minden nap elmondja a pocaknak, hogy mennyire szereti és mennyire várja. :lol:

Akkor nektek most duplán izgi. Először is mert Anya leszel másodszor mert egy új élet költözik a kis családba. :lol:

Neked akár már január 7.-től bármikor jöhet a kicsi lány. Nagyon izgi.

Egyébként érdekes mert én most jobban várom ezt a picit mint az első fiamat, lehet azért mert akkor még nem tudtam mi vár rám, vagy nem tudom, de már annyira szeretném a karjaimban tartani. Persze mindig mondom neki, hogy még azért maradjon egy kicsit bent mondjuk január 20-ig. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Szia ,

nem tudom az asszisztens beírt genetikai UH-ra azt mondta az utolsó,bár nem a 3.genetikai UH az utolsó? mit tudom én már nem bírom követni...legfeljebb odamegyek s azt mondják, hogy mégsem kell :D

jajj ne mondjad, nem akarom hogy korábban jöjjön, még sok dolgom van 22-28-ig :D

katicabogar78
Kerepes
 
 

 
 

KAticabogár!

Elvileg a 36. héttől kell minden héten ctg-re menni. Én csak a 37. héttől mentem, nem is tudom miért, így alakult, aztán a 38. héten nem is ctg van, hanem flowmetria, ez egy uh-os vizsgálat, áramlásmérés ilyesmi, magasabb rendű vizsgálat, mint a ctg, ezért az akkor kimarad. Aztán ezen a héten voltam megint egy ctg-n a 39. hetemben. Legközelebb jövőhéten kell mennem, ha addig nem indul be a szülés.

Amúgy nem muszáj vinni a vizeletet, ott is pisilhetsz, nekem az kényelmesebb, mint itthonról cipelni. ÉS vérnyomásmérés is mindig van, nem neked kell otthon, azt el sem fogadják szerintem bemondásra, hanem ott megmérik. Aztán ha megvan minden,akkor várni kell a dokira, aki megnézi az eredményt és hüvelyi vizsgálat is van.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok

Nagyon boldog békés karácsonyt kívánok Nektek!!!

Hajrá Izisz már nem sok van hátra. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Boldog új évet mindenkinek!!

Izisz mi újság veletek? Megszületett már a baba vagy még egyben?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Még karácsony előtt megszületett a bébink! :) Minden oké volt,gyors és szép szülésre sikeredett ;)

HA a gyerekdokitok a köldök kezelésére hintőport ajánl, akkor azt mindenképp előbb kérjétek és váltsátok ki, mert azt nem adnak a kórházban, bár én úgy hallottam, hogy amúgy is hiánycikk, mint a vigantol is... Csak azért írom, mert nekünk azt mondta a doki, hogy elég alkohollal, vagy betadinnal kezelni a köldökcsonkot, de régebben még én is hintőporoztam. A kórházban minden este fürdetésnél lekezelték, de nekünk nem tudtak adni hintőport. Popsikrém volt, pelust is adtak, bár nem árt vinni azért és popsitörlőt is kell vinni.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz7


s mit kell vinni a kórházba? mamának illetve babának?

köszi
Katica

katicabogar78
Kerepes
 
 


Izisz gratulálok, mekkora lett a baba?
Ha van időd gyere mesélj a kórházról és hogy teltek bent a napok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Ja amúgy bocsi, Boldog Új évet nektek és Izisz gratula :)
milyen bunkó vagyok :D :D :D

Üdv.
Katica

katicabogar78
Kerepes
 
 


Krisy!

Babának pelust, popsitörlőt, azt a hintőport, ha szeretnétek, de nem fontos. Minden mást kap. Ruhát is kap, úgyhogy abból elég egy amiben hazaviszed.

Magadnak meg: hálóinget, tisztasági cuccokat, betétet, papucs, meg minden amiről úgy gondolod, hogy szükséged lehet. VAn a neten sok lista a szülni indulóknak, abból válogathasz. Evőeszközt és bögrét ne felejts el vinni, mert nem adnak. Bocsánat, de nincs időm leírni azért írtam a netet, igazából én már harmadik gyereknél nem foglalkoztam ezzel annyira, csak összedobáltam a cuccot. :) De neked még nincs kész a bőröndöd? ilyenkor már érdemes összepakolni, mert ki tudja mikor jön a baba. ;)

Kórház nekem már nagyon ismerős volt, mindegyik gyereket ott szültem. Csak saját vélemény, de én pártolom az alapítványi szobát a mosdó miatt.

Folyt köv.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz

Köszönöm az eddigi infókat, hát a kórházi csomagot összepakoltam azt hiszem mindent beraktam amire szükség lehet. Én is megpróbálok alapítványi szobába menni, de hát majd megláttjuk, hogy sikerül-e.
A babának beraktam egy pár textilpelust, egy pár darab rendes pelust és egy csomag nedves kendőt. A többit majd párom behozza ha megyünk haza.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Katica hogy vagy?

Én most voltam dokinál a baba már teljesen felkészült azt mondta bármikor szülhetünk. A méhszáj már 2100-as. Bár azért örülnék, ha még 20.-ig egyben lennénk aztán már nem bánom jöhet. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Szia Krisy

már én is össze vagyok pakolva. Bár nekem még zárt méhszájat mondtak 2-án, 11-én voltam az utolsó UH-n és ott megnézték a kicsit, akit már 3,4kg súlyra becsültek:)

NST-re január 18-án kell mennem legközelebb, az első 2.-án nem nagyon sikerült kora reggelre hívtak be, én nem reggeliztem kislányom meg aludt, nem akart mocorogni :) szóval 30perc után az asszisztens feladta hogy NST-t folytassa :) legközelebb mondta hogy egyek , meg csokit is egyek előtte, hogy a kis lusti lányom felkeljen. mondtam neki hogy az én picikém éjjeli bagoly, este lefekvéskor turbózza fel magát, meg hajnal 3-4kor :) én sem szeretném hogy korábban jöjjön, mert anyum jön hozzánk Szlovákiáról pénteken, a babaágyat is csak ma raktuk össze. + van még egy két pakolászni való a szobában, hogy minden jó legyen mire jön a kicsink.

Huha akkor nektek nemsokára ott lesz a kezetekben, jujj én kicsit parázok a szüléstől , inkább a vele járó fájdalomtól félek egy kicsit. meg hogy nem tudom mikor jön el a pillanat amikor be kell már menni :)

sok sikert nektek, drukkolok :)

katicabogar78
Kerepes
 
 


Uh...nekem 2 héttel a szülés előtt 3111-re becsülték a picit, aztán 3980 lett... :wink: :lol:

KAticabogar!

Nem akarok itt okoskodni, de adok egy jótanácsot, hátha eszedbe jut szülésnél és segít. Nekem már az első szülésemnél mondta a szülésznő, hogy amikor jön a fájás, akkor ne feszítsek, engedjem el magam, engedjem el a babámat és próbáljak arra gondolni, hogy ez a fájdalom kell ahhoz, hogy ő megszülessen. Akkor ez nem sikerült sajnos, nagyon el voltam foglalva saját magammal, de most nagyon erre koncentráltam minden fájás alatt és tényleg segített. Érdekes módon csendben tűrtem, koncentráltam és gyorsan meg is szültem. Akkor meg végigordítottam az éjszakát. :lol: Jó persze biztos az is számít, hogy nem első szülés, de én hiszem, hogy ez segített. No meg az oxitocin, amit sokan ellenségnek állítanak be, de nekem megint alig volt fájásom, ergo alig tágultam, mint ahogy szoktam,de az oxit. után másfél óra és kint volt a kisbabám. :wink:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok

Katica még egyben? Hogy vagy?

Izisz Ti hogy vagytok? Baba már beilleszkedett a családba?

Mi jól vagyunk még egyben a CTG-ken minden rendben, jövőhéten megyek vizsgálatra akkor megnézzük, hogy áll a méhszáj.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, én is a Flórban fogok szülni.

Arról tudtok valamit, hogy szülésznőt lehet fogadni akkor is ha orvost nem fogadsz? Mivel a nagyját a szülésznő végzi, gondolkodom ezen a variáción, is ha van rá lehetőség.
plextor
Csömör
 
 


Igen, van ilyen lehetőség is. ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszönöm Izisz! :)
plextor
Csömör
 
 


Sziasztok

Katica mi újság még egyben?

Mi még egyben vagyunk, és úgy érzem még egy darabig egyben is leszünk. A CTG szerint olyan a görbe mint a nagykönyvben meg van írva. A méhszáj még csak C2110-es úgyhogy az is lehet, hogy inditás lesz. :(

Izisz mi újság, hogy vagytok? Hogy telnek a nagycsaládos napok?

Plextor igen én is úgy tudom, hogy ilyen lehetőség van és kb 40-50 ezer között kérnek a szülésznők nekem legalábbis ezt mondták, bár nekem nem lesz fogadott, nekem csak orvosom van. Mikorra várod a babát? Első baba?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Igen, első baba, június 27-re várjuk a kisfiúnkat, most 18 hetesek vagyunk :)
Jelenleg magánrendelésre járok, de mivel az orvos úgyis csak a végén jön be és a szülésznő lenne velem végig, felmerült bennem, hogy esetleg csak szülésznőt választok. Nem minden kórházban engedik meg, de ha itt igen....
plextor
Csömör
 
 


Sziasztok!
Plextor, igen, megengedik, egy éve én is úgy szültem, hogy nem volt fogadott orvosom (vagyis volt, de gyesen volt), tehát maradt az ügyeletes orvos, és mellette fogadott szülésznőm volt.
Négyből háromszor volt orvosom (a harmadik és a negyedik gyerekünk született Kistarcsán), negyedszer nem, most megint így tervezem, mert jól bevált, hogy csak szülésznőt kértem fel. Ő gyakorlatilag mindent elintézett, mindenben segített, még szülés után is.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok,

1.27-én megszültünk :) azaz császároztak, mert nekem az oxitocint nem volt a barátom :D semmi hatása nem volt rám, nem akartam tágulni semmiképp, végigpróbáltak rajtam mindent(hüvely tabletta, gél, oxitocint terhelés) de nem használt, így végül császár lett a vége.
31-én hazaengedtek, szóval azóta otthon próbáljuk a napi rutint beállítani a kiscsajjal, kisebb nagyobb sikerrel :) Krisy79 látom már Ti sem vagytok egyben :) Gratula :)

katicabogar78
Kerepes
 
 



katicabogar78
Kerepes
 
 


Sziasztok!

20 hetes kismama vagyok és most kell orvost váltanom. Kicsit bonyolult az ügy, inkább nem kezdek bele. A lényeg, hogy elegem van már a fizetett orvosokból mert nem látom, hogy többet kapnék a pénzemért mintha tb alapon járnék. Helyileg a Kistarcsai kórház van közel de úgy tudom, hogy a Bajcsyba tartozunk. Ettől még mehetek szerintetek a Kistarcsai kórházba? Melyik orvost ajánlanátok? Plextor ötlete is tetszik, végülis az orvos csak a végén jön be és ő nyúlja le a nagy zsét. :twisted:
Előre is köszi a segítséget!
szeder1983
 
 


Sziasztok!

Én is Kistarcsán fogok szülni, június 29-re várjuk a kislányunkat. :)
Én orvost nem szeretnék fogadni, a szülésznőn még gondolkozom.
Remélem ettől függetlenül azért még lehet szobát esetleg alternatív szülési módot választani :?
Azt tudja valaki hogy kérnek-e 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot?
Plextor, fogadtál már szülésznőt?

Üdv,

Ildi
ildike1984
Veresegyház
 
 


Szeder én úgy tudom, hogy ha nincs fogadott orvosod, akkor csak abban az esetben szülhetsz bárhol, ha már annyira előrehaladt a szülésed, de ha még pl. csak elkezdtél fájogatni és nem is tágulsz, simán elküldenek. Tehát ha ezt tervezed, akkor az utcsó pillanatban érdemes beesni...de ha rosszul tudom cáfoljatok!

Ildike nem választottam még szülésznőt. A 25. hétben járok, most fogok ismerkedni majd velük, de van már akit ajánlottak.
Az én védőnőm azt mondta, hogy igen, kell 300 napnál nem régebbi házassági any. kivonat. Még nekem is el kell mennem beszerezni, mert nyilván nem itt volt az esküvőnk a közelben :(
plextor
Csömör
 
 


Sziasztok, én majd csak augusztusban fogok szülni, és orvost én sem szeretnék választani, csak szülésznőt. Tudtok ajánlatni valkit, aki kedves és szakmailag is jó, és aki magától be tud jönni (nem kell érte menni). Szívesen venném, ha árakat is írnátok akár priviben.
Köszönöm
kerol81
 
 


Sziasztok, én júliusban szültem a tarcsai kórházban, elég messziről, Miskolc mellől jártam oda. Első lányomat is ott szültem, habár akkor még Gödöllőn laktunk. De nekem így volt jó, ott volt a bizalom.
Az én orvosom Surányi, ha jön harmadik őt is ott és nála szülöm, a szülésznőm Anikó(Sárközi) volt. Sok dolguk nem akadt, mert 45 perc alatt történt a szülés, a dokim épp beesett rátenni a hasamra a gyermeket Anikó szegény be sem ért :).
A doki a magánrendelésének tízszeresét kapta, a szülésznő a felét. Mindketten nagyon gondoskodóak voltak utána is velünk. A villámszülés azt leszámítva, hogy gyors volt, nem teljes mértékben jó, pl a babának sem és a lepényem nem vált le, ezért altatásban távolították el.
Nagyon izgultam a gátvédelem miatt, azért is választottam a szülésznőt, de aki ott volt bent ügyeletben ő is megcsinálta és a doki is. Nem repedtem még egy mm-t sem, egyetlen egy varratom sem volt. Miután altatásban teljesen kitisztított a gyermekágyi vérzés is addig tartott, mint a menstruáció.
Az orvost és szülésznőt is csak ajánlani tudom tiszta szívből.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Jaj, na amit még írni akartam, hogy nem, tőlem nem kértek 300 naptól nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot. Az eredetit vittem el, ami 7 éves. Elfogadták, úgy, hogy nem is a környéken házasodtunk. Eredeti kell és kész.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Pimpoka, ez az any. kivonatos tök jó hír, majd rákérdezek a szülésznőnél, mert ha elfogadják, akkor nem törném magam egy új beszerzésével :wink:

A gátvédelem az mit takart a te esetedben?

Én Jurkó doktornőhöz járok és most fogok összeismerkedni a Híves Gabriellával szülésznővel.
plextor
Csömör
 
 


Plextor, nálam elég rövidre volt zárva a gátvédelem, annyi volt, hogy olajat locsoltak rá és szerintem az ujjával körbesimította, de aztán már kint is volt.
Konkrétan, hogy milyen az igazi gátvédelem nem tudom, de ott is olajjal, ujjal tágítgatják gondolom én. Nálam első szülésnél nem volt, vágott a doki.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Azt tudja valaki hogy van-e ilyen szülésfelkészítő a kórházban, és meg lehet-e nézni a szobákat,szülőszobát,vajúdót?
Nem látok erről infót a kórház honlapján, pedig állítólag szokott ilyen lenni...
ildike1984
Veresegyház
 
 


Ildike igen, meg lehet nézni. Szereztem szórólapot a szülésfelkészítő programokról, megpróbálom ide felmásolni a képet, remélem sikerül.
Kép
plextor
Csömör
 
 


Szia! Á, köszi ! Ezek szerint voltál a kórházban a szülésznőnél? :)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Voltam :) Bár ezt még hetekkel ezelőtt szereztem....

Láttam a szülőszobát, a vajúdót és a szobákat, sztem teljesen rendben vannak.
A kétágyashoz is külön fürdő van. Egyedül a négyágyashoz van a folyosón a fürdő. Most is jó sok üres szoba volt. Mondta a szülésznő, hogy nem jellemző, hogy egyszerre annyi lenne a szülés, hogy ne lenne olyan szoba amilyet szeretnél, ill. az egyágyasból, ami családi, tehát pótágyazható (bent alhat +valaki) csak 2 van..az lehet, hogy épp foglalt lesz, de akkor addig elhelyeznek kétágyasban és ha felszabadul megkaphatod ha még akarod. Nem lehet előre lefoglalni őket, akkor kell jelezni az igényedet a szobára, amikor mész szülni. Fizetni utólag kell.
A 2 ágyas 5ezer/éj, a családi 10ezer/éj
plextor
Csömör
 
 


Köszi az infókat. :) Én legközelebb máj.6-án megyek a kórházba a 32. heti uh-ra.
Amin meglepődtem az az eda volt, fura hogy előre kell szólni és hogy mennyibe kerül. Állítólag a legtöbb pesti kórházban elég szülés előtt eldönteni hogy kéred-e és van ahol pénzt sem kérnek érte...
Te gondolkozol ilyen alternatív vajúdási módszereken mint pl. kád,szülőszék,stb?
(olyat is hallottam hogy ezek csak "dísznek" vannak és általában azt szeretik ha "hagyományosan" fekve szülsz.)
Amúgy Te csak úgy bementél és mondtad hogy körül szeretnél nézni? :)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Ildike, majdnem "egyidősek" vagyunk, én máj. 03-án töltöm a 32. hetet :)

A nődokimtól kaptam meg a szülésznő telszámát és vele beszéltem meg "ismerkedős" találkozót. Ő ajánlotta fel, hogy ha már ott vagyok és érdekel megnézhetem a szobákat.
Az ő elmondása alapján ezek az alternatív lehetőségek nem csak dísznek vannak. Épp volt egy szülés, ahol a kismama a szülőkereket használta a vajúdáshoz.
A kádat mindenképpen jó lehetőségnek tartom a vajúdáshoz és simán használnám, a labdáról is jókat olvastam.
Az EDA-ról én már előre tudtam, hogy ebben a kórházban nem alap, hanem előre kell kérni, úgyhogy nem ért meglepetésként.
plextor
Csömör
 
 


Én máj. 1-én kezdem meg a 32. hetet.
Lehet hogy találkozunk majd?
:D
Nekem nincs dokim, de egyenlőre nem is bánom, akihez járok annyira aranyos és alapos doki hogy csak na :)
Meg tavaly volt egy ciszta műtétem és ott a dokim nem nagyon foglalkozott velem. Csak utána jött oda hogy hogy vagyok, vajon miért? Na mindegy.
Az jó ha nem csak dísznek vannak ezek a dolgok. Én kipróbálnék 1-2-t.
Amúgy lehet hülye kérdés de ha kérem az epidurált elvileg aznap még meggondolhatom magam, ha úgy alakul hogy nincs szükség rá.
Attól még ki kell fizetni mert ott volt a doki 'készenlétben'?
Te kértél?
Jövő héten megyek 4D-s uh-ra már alig várjuk hogy lássuk a kislányunkat :)
Te mikor mész a kórházba a 32.uhra?
ildike1984
Veresegyház
 
 


Nekem még nincs meg a 32. heti időpontom. Magas a cukrom, így kéthetente járok kontrollra a nődokimhoz, úgyhogy még találkozom vele a 30. héten is, gondolom majd akkor beszéljük meg ezt az uh-t.

A szülésznő megadta a nevét, számát annak a doktornőnek aki az eda-t adja, mondta, hogy beszéljek vele, akár úgy is, hogy még nem vagyok biztos, mert akkor is elmondja a lehetőségeket. Én úgy értettem, hogy aznap is dönthetek úgy, hogy nem veszem igénybe.
Egyébként még nem döntöttem. De hajlok rá, hogy inkább kérjem, aztán ne legyen rá szükség, mint ne kérjem, aztán a falat kaparjam :)

Kérd ki a nődoki véleményét.
plextor
Csömör
 
 


Uh, magas a cukrod az nem jó :(
Én a kórházba járok a genetikai ultrahangokra és 4 hétre tudnak csak időpontot adni nekem azért van már meg.
Hát igen, én is hajlok az edára de csak akkor szeretném ha muszáj.
Nektek egyébként lány lesz vagy fiú? :)
Hú ha tudsz valami infót, mindenképpen oszd meg velem is :)
Én lehet hogy elmegyek ápr.16-án erre a kismama foglalkozásra. Ott lesz a szülésznőd is :)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Kisfiú lesz :lol:

Azt mondta a szülésznő, lehet, hogy mégsem tud majd ott lenni, de előtte még rákérdezek nála. Ha ő lesz akkor én is elmegyek 16-án, és még tervezem a május 07-én is mert a gyerekorvos előadása is érdekel.
Én magánrendelésre járok, akkor bizti még azért nem foglalkoztunk vele.
plextor
Csömör
 
 


Na és van már nevetek? :)
Nekünk még nincs meg a végleges név:(
De lassan nem ártana kitalálni.
Ja, hogy az előadásra nem tud elmenni a szülésznő? Hirtelen azt hittem hogy a szülésre :)
Pont most mondtam a páromnak hogy menjünk el 16-án és máj.7-én mi is :)
Egyébként jól viseled a terhességet és minden ok? (leszámítva a magas cukrot).
Én mostanában nem tudok olyan jókat aludni :) :(
ildike1984
Veresegyház
 
 


Van már nevünk, igen :wink: az első perctől szinte, véletlen gondoltat volt, de már úgy megszoktuk, hogy nem is tudnánk más néven hívni ...Konrád lesz a kicsike, remélem nem fogja utálni :lol:

Hűű lánynevek közül annyi tetszik, sztem sokkal könnyebb, mint a fúnevek között válogatni

Szerencsére nagyon jól viselem, a cukrot leszámítva mindenkinek ilyen várandósságot kívánnék :D se egy hányinger, se itt szúr, ott fáj...
Most már azért kezd néha keményedni a hasam, el is kell kezdenek magnéziumot szedni, múltkor arra pattantam fel az ágyban, hogy a vádlim totál be volt keményedve a görcstől...alig bírtam kimasszírozni.

Az alvás inkább a forgolódás, meg a pisilhetnék miatt nem túl pihentető...de komoly problémáim még azzal sincsenek :)

Egyébként csak jókat olvastam az összes nődokiról, úgyhogy ha nem választasz hanem az ügyeletesnél szülsz, akkor is jó kezekben lehetsz :wink: és itt korábban a többiek írták, hogy lehet csak szülésznőt is választani, az nem olyan húzós áru, és ő van veled a vajúdás alatt. Ha az biztonságot ad, akkor válassz csak szülésznőt!

Ja, és járok kismamajógára a XVI. ker.-be ha érdekel..sose késő elkezdeni :D előtte nem jártam!

Te is jól viseled a terhességed?
plextor
Csömör
 
 


Szép név a Konrád :)
Mondhatsz pár szimpatikus lánynevet, hátha megtetszik valamelyik :)
Egyébként én is jól viselem a terhességet, nekem az elején hányingerem azért volt bőven,de sosem hánytam tehát én is szerencsés vagyok,semmi kéz-lábdagadás meg ilyesmi.
Egyszer nekem is begörcsölt a lábam az éjszaka közepén, azóta szedem én is a magneb6-ot. Azt mondják hogy ha kicsit keményedik a hasad arra is jó.
Na igen, a pisilhetnék :)
Örülök ha jók a dokik! :)
A jógát még meggondolom köszi, igazából nem biztos hogy időben belefér mert közben a jogsit is csinálom és lassan járkálni kell a ctgre is úgyhogy meglátjuk :)
A szülésznőt még meggondolom, nem késő ilyenkor választani? Meg hát besétálok a kórházba hogy szeretnék egy szülésznőt? :)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Sztem még nem késő a szülésznőhöz....az enyémhez tudok esetleg elérhetőséget adni, és a Sárközi Anikóról olvastam még nagyok jókat.

Nekem tetszenek a: Kata, Bori, Borka, Flóra, Blanka
Még azért van idő dönteni :wink:
plextor
Csömör
 
 


Szia!

Köszi az ötleteket, most már lassan választunk neki egy nevet :)

Nem tudtam tegnap menni a kórházba, Te voltál?
ildike1984
Veresegyház
 
 


Helló!

Voltam, igen és majd 30-án is megyek :)
plextor
Csömör
 
 


Lehet hogy megyek én is :)
Szülőszoba-vajúdó-szoba-nézés nem volt most ugye?
(Pesten minden alkalommal meg lehet ezeket nézni csak azért kérdezem).
Na és vannak már cuccai Konrádnak?
Mi szinte mindent megvettünk,de a szobája még nincs kész...
ildike1984
Veresegyház
 
 


Szia!

Elvileg minden alkalommal lehet szobákat nézni, de most négyen is vajúdtak :) így ez elmaradt.

Már vásároltunk ezt-azt :) Szobabútora már van és a legfontosabb dolgokat is beszereztük vagy megörököltük ismerősöktől.
Inkább apróságokra van még szükségünk, meg ami majd a kórházba kell.

Vannak már kedvenc nevek? Voltatok 4d-s uh-n nézelődni?
plextor
Csömör
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: