Új privát üzeneted érkezett!

Nem hiszem, hogy a mi környékünkön ennyire senki nem netezik. Sajnos, én e két város között élek, tervben a baba, de Orosházához tartozunk, arról a kórházról még semmi jót nem hallottam. Szentes még szóba jöhetne, de nem tudok arról se sokat. Igazán írhatnátok, ha e kórházak valamelyikében szültetek! Talán a segítségetekkel könnyebben tudnék válaszatani!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi, Gabella

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabella!
Én is a két városközött lakom, pontosan D-házán.Sikerült már azóta a baba?Mi rajta vagyunk a projekten, csak nálunk adódott egy kis próbléma.Ezért én a Kaális párok fórumán szoktam írni, de ha visszajössz, szívesen írnék ide is.Persze jó lenne, ha minél többen lennénk erről a környékről!!!

Edina
dedina
 
 


Gabella
Most olvastam rendesen az üzidet, én nem szültem még, de a barátnőm tavaly szült Szentesen.Õ meg volt elégedve mindennel.Habár volt bent egy szülésznő aki nem a legkedvesebb, de az összes többi rendi.Mi Dr. Loboda Fábiánhoz járunk, és mind a ketten nagyon meg vagyunk vele elégedve.
A gyermekágyas osztályon nincs külön fürdőszoba a szobákhoz, ez nem túl jó, ha véletlen császárral szülsz, a műtött osztályon van a szobákhoz külön tusoló, de azért inkább szülj simán!Én nem tudok kimondottan rosszat mondani.Most feküdtem bent, laparom volt.Nem volt senkivel, semmivel, semmi gondom.Igaz elvárásaim sem voltak.
Edina
dedina
 
 

 
 

Köszi, hogy írtál!
Mi Orosházához tartozunk körzetileg, mert ugye ez Békés megye... Azóta voltam már Oh-n egy dokinál, és elég normális volt. A kórházról viszont azóta se nagyon tudok semmit.
Szabadszálláson szültem az első gyerkőcünket, és ott se volt külön tusoló, de az egy kis szülőotthon volt, legtöbb 10 baba volt. Nem volt kint velünk a baba, 3 óránként szoptatni hozták ki, de nagyon családias volt, ha kértük volna, tuti kiadják egész napra a bébit. Szóval ilyesmi nem nagyon zavar, csak ne tömjék tele táppal, meg a szülés körül legyenek normálisak.

Milyen gond adódott, ha szabad kérdezni? Szerencsére nem tudom, mi az a Kaáli...

Első babára készültök?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja! Gádorosi vagyok! :-)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabella!
A Kaáli,egy olyan intézet, ahol meddő pároknak segítenek szülőkké válni.
A férjemmel van próbléma,vagyis az spermájával, lassúak neki.
Igen első babára készülünk, remélem minél hamarabb összejön,mert már nagyon-nagyon vágyunk rá.
És az első gyermeked mennyi idős,hogy hívják?Szeretsz Gádoroson lakni?
Én szeretek itt D-házán, de ha tehetnénk beköltöznénk Szentesre.
Ti mióta vagytok házasok?
Edina
dedina
 
 


Szia!
De jó, hogy pont ma írtál!
Aha, értem! Remélem, sikerül a bébi!
Lackókám 3 lesz október 30-án. Babanetet van albumunk Gabella néven meg Doba Lacika néven.
Gádoroson nem nagyon szeretek, elég begyöpesedett hely... Szívesen laknék én is Szentesen! Főleg, hogy sok ismerős van ott. Oda jártam a közgébe 92-96-ig. A párom meg a Pollákba. Te hol tanultál? És hány éves vagy, ha nem túl indiszkrét?
Egyébként 2002. július 6-án házasodtunk össze, már kismama voltam. De már 96. október óta vagyunk egy pár. Hihetetlen, hogy milyen régen!!!!!!!!
Ja! Ha a nevemre kattintasz a hozzászólás mellett, néhány apróságot láthatsz rólam, rólunk! :-)
Szia, Puszi! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Én 23 éves vagyok.Én a Zsoldosba jártam,kereskedele-marketing szakra, aztán Szegedre.A férjem 24 éves, Õ is a Pollákba járt.
Gila Sándornak hívják.
Nekem is van az albumba pár darab kép."Képek rólunk "cím alatt.2002. 6-án mi is voltunk lagziba, a férjem haverja nősült Szegváron.Nekik 2002. dec.-ben született a kicsijük.De sajna, ők éppen vállnak.Te most akkor várod a második pindurkádat?
Mi 7 éve vagyunk együtt, az sem kis idő.Néha bele gondolok, de úgy elrepült, hogy az csak na.

Puszi
Edina
dedina
 
 


Szióka!
Hát, én már 28 leszek novemberben. A párom meg februárban, úgyhogy valószínű, nem ismerik egymást a fiúk... Egyébként még fiatalok vagytok, biztos hamar összejön!

Még nem várjuk igazából a kistesót, mert még nem vagyunk élesben, de hamarosan az az idő is eljön. És remélhetőleg a kistesó is olyan gyorsan jelentkezik, mint Lackóka. Kép

Nem semmi, hogy ennyi válás van! Fiatalon el is válnak... Nem értem...
Most mennem kell, de holnap is benézek, hogy írtál-e valamit.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Igen valószínűlegpont váltották egymást a suliban.Mióta laktok Gádorodon?Nem ismersz véletlenül egy Paróczai Sándor nevű egyént, van egy csomó gyerekük.
Ez igaz, hogy fiatalok vagyunk, csak hát tudod, kb.1 éve próbálkozunk, de szep-okt-ban lesz az első inszeminációnk,vagy lombikunk.31-én megyünk Pestre konzultációra.Meg igaz, hogy 1 éve sikertelenül próbálkozunk, de én már vagy 4éve szeretnék babát.Nagyon nehéz ennyit várni.Remélemminél hamarabb sikerül.
Megnéztem a képeiteket, tündéri kisfiatok van.Nagyon cuki a képeken.

Szia!
Edina
dedina
 
 


Szia!
Értelek! Én 23 voltam, mikor elkezdtem gyerek után vágyni, 24 elmúltam, mikor kismama lettem, 2 hónap próbálkozás után. És 2 héttel a 25. szülinapom előtt meg is született Lacus. Szorítok, hogy nektek is gyorsan sikerüljön!
Gádoroson éltem születésemtől 2000. májusig, csak akkor elköltöztem a párommal Szabadszállásra, mert hivatásos katona, és ott dolgozott, kaptunk lakást is. Csakhogy bezárt a laktanya tavaly, és Szentesen kapott helyet. Ezért jöttünk haza. Már egy éve itt lakunk. Vagyis 24-én lesz egy éve. Ezt a Paróczai Sándort nem ismerem, eredetileg is ide valósi?
Még azt akartam kérdezni, hogy te most dolgozol? És ha igen, elárulod, hogy hol?
Ja! És képzeld! Ma élesbe váltott a kistesóprojekt! Remélem, gyorsan összejön, mert pont ma van a PÉ-m! Kép Annyira izgiiiiiiiiiii
írj, szia! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Bocsi, hogy nemírtam,de nyaralni voltunk.Ésmikor leírtam neked,hogy megyünk,meg még egy csomó mindent, elszállt az egész.Mostanában van mikor fel sem tudok lépni.Szóval, a P.S.nem oda való eredetileg, nem tudom, hogy hány éve laknak ott.
Remélem akistesó nem várat többet magára.Mikor fog pontosan kiderülni, hogy összejött e ?Szorítok nagyon-nagyon.
Én apunál dolgozom kereskedelmi ügyintézőként, mert ez a lehetőség volt csak.Szörnyű ez a munka keresés.Na mindegy, ez van.Ti voltatok, vagy mentek valahova nyaralni?

Edina
dedina
 
 


Szia! Gondoltam, hogy valami nyaralás lehet a dologban! Kép Hogy összejött-e a kistesó, aug. végén, szept. elején derül ki, de ha nem akkor majd a következő hónapban. Doki kivizsgált, okés vagyok, úgyhogy nagy baj nem lehet! Kép
Nyaralni nem voltunk, nem is megyünk, vagyis úgy oldottuk meg, hogy netről megismertem egy lányt, és náluk voltunk a hétvégén Debrecenben. Virágkarnevál, városnézés, csavargás, minden belefért, és a szállás is ingyen volt.

Majd még holnap írok! Most sietek! Puszi!
Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!

De jó Nektek!Mi még soha nem jutottunk el a virágkarneválra, pedig nagyon szeretném egyszer élőben megnézni.Addig nem fogok meghalni, míg nemláttam élőben, az tuti biztos!
Akkor nagyon fogok szurkolni,hogy mihamarabb sikerüljön a kistesó, gondolom húgicát szeretnétek, vagy nem?
Egyébként te honnan netezel?
Azért is lehet gondolni, hogy minden rendben,mert van már egy gyönyörű babátok.
Egyébként velem is minden rendben van, a férjem ondójával vannak gondok.Nem tudom, hogy írtam e már, hogy augusztus 31-én megyünk Pestre konzultációra.Akkor ki fog derülni, hogy mikor kezdünk.

Na jól van, majd holnap jövök!

Edina
dedina
 
 


Húha! szorítok nektek 31-én!
Én itthonról vagyok, vodás netről. Bocs, de megint sietek, mert nagyon szalad a lakás. Igen, jó lenne csajszi, de tök mindegy, csak legyen!!!!!!
Megyek is, hétfőn írok! Szia, puszi!
Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!
Én is itthonról, ugyanúgy, mint te vodásról, de nem nagyon szeretem,mert lassú, de itt még nem vezetik a kábelt, hogy azon keresztül lehetne.Na mindegy.És ha összejön a kis lurkó, akkor melyik kórházban fogsz szülni?
Már egy kicsit izgatott vagyok 31-e miatt, legfőképp azért,hogy ne legyen több vizsgálat, mert akkor nem tudunk kezdeni szeptben, csak oktban.De végüli egyik sincs már túl messze.
Jó hétvégét!
Puszi!
Edina
dedina
 
 


Gabi!
Lenne egy kérésem.Írd mármeg légyszi nekem,hogy ezeket a fejeket, hogyan lehet bele rakni az üzikbe?
Köszi!

Edina
dedina
 
 


Helló! Hát így, hogy írsz egy ilyet : meg egy ilyet ) egymás után, és máris ilyen lesz: Kép Vagy ha rossz a kedved, akkor meg : és ( és ez lesz: Kép

Hát, valószínű, hogy Orosházán fogok szülni, de a fene tudja. Azon gondolkodtam, hogy mikorra kiírnak el kéne menni nyaralni valami jónevű kórház környékére, sokat kirándulni, hátha attól magától megindul a szülés, és máris a legközelebbi jó kis kórházba kéne mennem! Kép Na ez vicc volt!
Mellesleg még nem jött meg, úgyhogy kezdek reménykedni! Már 32 napnál járok, de majd csak hétvégén tesztelek!
Szorítok Nektek, hogy minden úgy alakuljon, ahogy tervezitek!
Ja! És nálunk sincs kábeles net, és a mikrósat is csak ígérgetik, vagyis van az, ami régen axelero volt, de nagyon drága. Meg a Hungarotel ADSL-je még drágább, de még az sincs a faluban. Visszatérve! a másik mikrosat már Tótkomlóson, Csorváson meg persze Orosházán kiépítették, Májusban ígérték, hogy Gádoroson is lesz 1-2 hónap múlva, de még nem értek ide...
Hát röviden ennyi! Szorítok nektek, szoríts te is nekünk!
Puszka! várom a fejleményeket!
Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Na ezt ki is próbálom.Kép vajon sikerül e nem tudom.Ha nem akkor Kép

Szorítok nagyon-nagyon!Remélem a baba miatt késik a mensid.Egyébként szabályos a ciklusod?Mert ha igen akkor már majdnem biztos!Kép) Nagyon jó lenne!
Ide is ígérgették, de még mindig semmi.Tavaly azt mondták, hogy idén nyáron már lesz, de nincs.Na mindegy nem is abajgok rajta.Már nagyon várom a szerdát.Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit mond majd a doki, hogy mikor kezdhetünk.Na jó legyél!Majd írj nekem.Ha megcsináltad a tesztet azonnal írj, hogy mi újság!Szorítok nagyon-nagyon!!!!

Puszi
Edina
dedina
 
 


Sikerült!
KépKépKépKépKépKépKépKépKép
dedina
 
 


Negatív lett... Kép Miki sehol, úgyhogy van még remény... Egyébként nem szabályos a ciklusom, de azért 30 napra meg szokott jönni, most 33-nál járok... Hátha...

De most kicsit elkedvetlenedtem, nem is írok most többet, majd ha lesz fejlemény! Holnap gondolok rátok!
Puszka! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Sajnálom, hogy negatívKép, de ha még nem jött meg akkor nem szabad feladni!Az is előfordulhat, hogy nem középidőben estél teherbe, akkor a teszt sem fogja még kimutatni.Én még szurkolok neked nagyon.Kép
Jövőhét csütörtökön megint mennünk kell, mert hiányzik 3 vizsgálat.Azt megcsinálják és rá két hétre már sokkal okosabbak leszünk.Remélem az októberi mensivel már indulhatunk.
Még reménykedj, mert még bármi lehet.
puszi!Edina
dedina
 
 


Igeeeeeeeeeeen! Péntek reggel 2 csíkot produkáltam! Juhéééééééééééééééé! Kicsit el vagyok szállva, majd hétfőn még írok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Nagyon-nagyon örülök, hogy így elsőre összejött!Na meg egy kicsit írigykedek is, na de nem rossz értelemben.Kép
Mikor mész orvoshoz?
Aztán most már nagyon vigyázni ám magadra, vagyis magatokra!

KépKépKépKépKépKép

Puszi!

Edina
dedina
 
 


Szióka!

Én is alig hittem, hogy elsőre!!!
Nem tudom még, mikor menjek dokihoz, de lehet, hogy csak október elején. Addig úgyse nagyon látnánk semmit az UH-n! Jajj, olyan izgi!!!

Nők lapjára nem szoktál jönni? Én inkább oda járok pletykálni. Van nagyon sok babás, babavárós, reménykedős és mindenféle topic! Nézz be, ha van időd!

Puszka! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Edina!
Haragszol rám valamiért?
Jajj, nem olyan felhőtlen a babavárás, mint reméltem! Nem a szokásos rosszullétek, hanem sajnos vérezgetek. El is mentem Orosházán SZTK-ba, de egy bunkó dokit fogtam ki. Mondtam neki, hogy szerintem a méhszájsebem vérzik, de rávágta, hogy ez nem az. Lehet, hogy vetélés indult be, amit műszeresen kell befejezni. Semmi normális megnyugtató szó nem hagyta el a száját. Nem is tudtam nagyon, miről beszél, csak az járt a fejemben, hogy műszeres befejezés... Hiába kérdeztem vissza, csak bunkón és gyorsan eldarált mindent... A csomó beutalóval a kezemben indultam el, járkáltam a kórházban, azt se tudtam, hol vagyok. Végül csak sikerült, vért vettek, 3 csővel, nagyon ügyes volt a nő, elterelte a figyelmemet beszélgetéssel, aztán ultrahangon is voltam, a doki hüvelyit csinált, és látszott a 3 hetesnek megfelelő kb. 2,5 mm-es petezsák. Szóval nem a babától jön a vér! Szerintem akkor is a méhszájseb. Ja, és szombaton be kellett volna feküdni a kórházba. Szerencsére szombaton az a doki volt az ügyeletes, akinél júliusban voltam rákszűrésen. Õ legalább normálisan elmondta, hogy mi lehet a helyzet, esetleg még vérezhet a lepény is, ha netán nem jó helyen tapadt meg a baba. Szóval akkor valószínű tényleg elhalt a terhesség, és azt nem kéne végtelenségig hordani, műszeres befejezésre van szükség. A méhszájamat nem vizsgálta meg, mondta, hogy előző nap eléggé megpiszkálták, most békén hagyja. Nem maradtam bent a kórházban hétvégére, mondta a doki, hogy pihenjek, és szerdán menjek, akkor ő lesz bent, vigyem a kis motyómat, éhgyomorra menjek, és ha gond van, bentmaradok.

Szóval most szerdáig teljesen idegbajos vagyok, hogy mi lehet velünk... Ez a bizonytalanság a legrosszabb! De azért próbálom beleélni magam, hogy a babával tényleg minden rendben!

Veletek mi van? Mért nem jelentkezel?

Írj! Puszi, Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Nem haragszom, csak képzeld húgom eltünt, de már meglett.Aztán két ismerősöm elvetélt, de meg kellett szülniük.Az egyik 18 a másik 22 hetes volt.Teljesen kivoltam.
De veled nehogy ez történjen mert akkor véglegesen meg fogk őrülni.Nagyon vigyázz magadra, mert csak jó híreket akarok hallani!

Velünk eddig minden rendben.22-én megyünk a BMC-be megbeszélésre.Remélem akkor már biztos dolgokat is meg fogunk beszélni!

Gabi!Küldök neked nagyon sok baba bennmarasztaló energiát, és nagyon-nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!

Puszi!

Edina
dedina
 
 


Szia!

Köszi, hogy írtál!
Hogyhogy el volt veszve a hugod? Elcsavargott? És meddig nem találtátok?
A barátnőidet nagyon sajnálom! Rettenetes lehet nekik... Kép
Szerencsére nálunk jól alakulnak a dolgok! Ma voltunk bent UH kontrollon, és hála a jó égnek nőtt a "bébi", a vérzés is elmúlóban van, szóval tök jó minden! Mehetek a védőnőkhöz, 2-3 hét múlva meg vissza a dokibácsihoz, mostmár a magánrendelésére! Úgyhogy jipijáé, tök jól vagyok, az alacsony vérnyomásomtól eltekintve. Pihennem kell továbbra is, szerencsére Lacus nem túl hiperaktív ma!

Szóval köszi a babamarasztaló energiákat, mostmár mind a 4-en jól vagyunk!

Puszi! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!

Köszi, hogy írtál!
Hogyhogy el volt veszve a hugod? Elcsavargott? És meddig nem találtátok?
A barátnőidet nagyon sajnálom! Rettenetes lehet nekik... Kép
Szerencsére nálunk jól alakulnak a dolgok! Ma voltunk bent UH kontrollon, és hála a jó égnek nőtt a "bébi", a vérzés is elmúlóban van, szóval tök jó minden! Mehetek a védőnőkhöz, 2-3 hét múlva meg vissza a dokibácsihoz, mostmár a magánrendelésére! Úgyhogy jipijáé, tök jól vagyok, az alacsony vérnyomásomtól eltekintve. Pihennem kell továbbra is, szerencsére Lacus nem túl hiperaktív ma!

Szóval köszi a babamarasztaló energiákat, mostmár mind a 4-en jól vagyunk!

Puszi! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van.Csak így tovább!Aztán óvatosan az alacsony vérnyomásoddal, nehogy elkezdj ájulgatni,mert akkor mehetsz a kórházba.Minden esetre nagyon-nagyon örülök, hogy minden okés!!!Kép

A húgom úgy tünt el, hogy jött ki hozzám (Szentesről Derekegyházra) busszal.És anyu telefonált mikor elindult a buszmegállóba.Én kimentem elé, de nem szállt le a buszról.Belém állt az ideg rendesen.Felhívtam anyut, Õ meg szegény abban a tudatban volt, hogy Moncsi már nálunk van.És anyu meg apu közben elindultak Tüskevárra.VégülÖcsém találta meg.Pont ment be egy boltba, mert lekéste a buszt ésvárt a következőre.Csak épp telefonálni felejetett el, hogy késni fog.Ugyhogy kb. 1órahosszat nem tudtuk,hogy hol van.De bőven elég volt az is.

Na lehgyél jól!Pihenj nagyon sokat!És nagyon-nagyon vigyázz magatokra!

Egyébként mit mondtak mitől volt a vérzés?

Pusza!

Edina
dedina
 
 


Szia Gabi!
Miért nem írsz?Remélem nem azért mert valami baj van?!
Írj nekem,mert így nem vagyok egészen nyugodt!
Addig is jó legyél!

Pusza
Edina
dedina
 
 


Szia Gabi!

Hol vagy?Kezdek nagyon izgulni érted?Kérlek gyere és nyugtass meg,mert én nagyon-nagyon-nagyon szurkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek!!!!!!!

Kérlek írj,minél hamarabb!!!!!!!!

Edina
dedina
 
 


Szia!
Jajj, bocsi! Akartam írni pénteken, de valami baj volt a nettel, nem akarta elküldeni sehogy a hozzászólást.

Szerencsére minden rendben van, csak eléggé szédelgek. Ma voltam a védőnőnél is, megvan a kiskönyvem, csak a vérnyomásom nem oké, 90/60... Nagyon alacsony. Pénteken megyek még toxoplazma meg hepatitisz vérvételre meg a belgyógyászatra, aztán majd október elején a dokihoz. Akkor már valószínűleg szívhangot is hallgathatunk. Olyan izgi!
Figyu! A hugod milyen idős, hogy így aggódtatok? Tényleg azt hittem, hogy elcsavargott, vagy ilyesmi! Kép
A vérzés konkrétan nem tudom, mitől volt, de azt mondta doki, hogy a beágyazódás miatt, hogy rossz helyen akart megtapadni a baba. De már nem vérzik, és ez a lényeg! Kép

Ne haragudj, hogy nem írok többet, de nagyon szédelgek, alig látom, mit írok.

Jók legyetek! Pusszantás!
Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia!
Húgom 12 éves, de tudod én amúgy is nagyon aggódós vagyok ilyen szempontból, mióta tavaly volt Öcsémnek az a nagy balesete.Ha anyuék hívnak telefonon mire felveszem már minden szörnyűség lejátszódott az agyamban.Na de szerencsére nem lett vele semmi baj.
A vérnyoásodnak nem lehet valamit tenni, hogy kicsit feljebb szökjön?
Jó hogy írtál,mert már nagyon aggódtam.Szerencsére oktalanul.
Nagyon örülök,hogy minden rendben van veletek.
Nálunk még a terhesség előtt megcsinálják a toxoplazma meg a hepatitis szűrést.

Vigyázz nagyon magatokra!

Szia!
Edina
dedina
 
 


8í>57586uz865u4titjrojriojijgvkptikjggtokokotk tokp ktokt botktjo5tjkikji9zhi9zik67zj67k6uz7io6k7io67ko7jkouko7k7 iö7i ö

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Ezt a rejtjeles üzit nem igazán értem.KépNem sikerült lefordítani.Kép
De remélem csupa jót jelent!Kép

Edina
dedina
 
 


Jajj, bocs! Lacus írta, aztán én is akartam, de az istennek nem sikerült! Kép

Minden oké nálunk, megvan a kiskönyvem is, viszont Lacus néhány napja nem bír magával. 6x bepisil egy nap, hisztizik, ellenkezik, akaratoskodik, nagyon nehéz vele. Főleg, hogy én meg émelygek-szédelgek, alig tudok itthon valamit csinálni.

Most nem is írok többet, mert 2 napja nem mosogattam... El tudod képzelni a konyhámat... Kicsit ma jobban vagyok, úgyhogy megyek, és belehúzok!

Sok pusz! Gabi (6+5)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!
Örülök,hogy kicsit jobban vagy. A konyhádat el tudom képzelni,és nem lennék a helyedben.Nincs valaki aki tudna neked segíteni.Szülő, barátnő?Mikor a én barátnőm terhes volt,meg még mikor megszült is, sokszor volt,hogy meg is főztem nekik.Mert sajnos nem tudom,hogy milyen, de azt el tudom képzelni, hogy milyen szar lehet bármibe is belefogni.
Jó látni a neved mellett, a hetek napok számát.

Lacusnak:jhdféiwagfáwkdhféogqwhfbvéwqogfkehfé gfqwhfwkjihuwifhéowfhwi wgurfogérehgiqgfql.
Õ biztos érteni fogja.Kép

Jók legyetek!
Edina
dedina
 
 


Szió!
Bocsi, hogy nem írtam mostanában... Megvagyok, de nem túl jól. Semmi gond, csak kismama tünetek... Hányinger, alacsony vérnyomás, álomkór, feledékenység... Mindez tetézve egy igencsak hisztis 3évessel... Nem egyszerű...

Bocsi, de nem vagyok most többre képes... Jövő csütötökön megyek UH-ra, majd beszámolok, hogy minden oké-e... Már akkor kb. 20 mm-es bébit kéne látni...
Puszi! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Nagyon örülök ennek a pár sornak. Hátha elmúlnak a tünetek a tankönyv szerinti időben.
Elhiszem, hogy nehéz lehet így, na de megéri az tuti biztos!
Az uh képet majd felteszed?
Nagyon imádom az uh képeket nézegetni!

Jó legyél!
Vigyázz nagyon magatokra!


Október végén kezdjük a szurizást és november végén lesz az "aktus".December elején derül majd ki, hogy megtapad(tak) e.

Szia!
Edina
dedina
 
 


Szióka!
Persze, hogy felrakom majd a képet! Alig várom már, hogy láthassam!
A tüneteim annyiban változtak, hogy a hétvégén baromi jókat ettem, úgy mint töltöttkáposzta, bográcsos babgulyás, már azt gondoltam, vége a gyomorbántalmaknak, erre hétfő reggel ébredés után ettem fél kekszet meg 2 korty vizet ittam rá, és abban a pillanatban ez az egész a visszautat választotta a mosogatóba... vááá!
Október végén szorítok nektek, meg leginkább november végén, december elején! Egyébként az kiderült, hogy végülis mért nem jött össze nektek? Hol a hiba?
Ne haragudj, de megint csak ennyit tudok írni, mert feje tetején áll a ház. Ja! És azért ilyen soká jelentkeztem, mert múlt hét közepén elfogytak a megáim, és vártuk a fizut, hogy tudjak tölteni a telefonra manit...
Szóval mostmár ittvagyok! Kb. 2 naponta be is nézek ide hozzád!

Hogyhogy nem téved ide senki más???
Pusz! Gabi (9+4) vagy még csak (8+4)??? Csütörtökön kiderül!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!
A hiba ott van, hogy a párom kiskatonái nagyon lassuak, és alakilag is hibásak.Ezért nem is sima IVF lesz, hanem ICSI.
Az első terhességednél is rosszul voltál?
Előbb-utóbb el fog múlni,legkésőbb amikor megszülsz.Kép
Én is szoktam úgy járni, hogy lefogynak megák.
A kisfiad hogy van?Õ nem esett bele ebbe a fránya megfázásba?
Pihenj amennyit csak birsz,és nagyon vigyázz magatokara!

Puszi
Edina
dedina
 
 


Helló!
Értelek! Bár fogalmam nincs (szerencsére) mi az az IVF meg ICSI, de majd te elmondod, ugye?
Igen, Lacussal is rosszul voltam, de vele már 6 hetesen kezdtem a minden reggeli hányást, és 2 hétig folytattam, ennek csak egy infúziós kezelés vetett véget. Most viszont még csak egyetlen egyszer hánytam, és utána már jobban is voltam. És ugye már 9 hetes vagyok. Szóval nem is olyan vészes.
Szerencsére a megfázós dolog egyelőre elkerült minket. Már csak az hiányozna!
Fú, olyan ideges vagyok a holnapi dokihoz menet miatt! Csak tudnám, miért! Péntek reggel beszámolok, ha sikerül belépnem...

Sok pusszantás! GAbi (9+5)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Az IVF az a sima lombik, amikor a csészébe van a petesejt és hozzáengedik az ondósejteket.Az ICSI, az az amikor a petesejtbe közvetlenül bele helyeznek egy darab ondósejtet.


Remélem el is kerül benneteket a takonykór.
Vigyázz nagyon magadra, és írj mi volt a dokinál!

Puszi!
Edina
dedina
 
 


Szia!
Bocsi, nem vagyok elveszve, csak ez a hányinger! Meg kerülget a megfázás is.

Csütörtökön voltunk UH-n, és szerencsére egy baba van, minden ok, 2,5 centi, és úgy mocorgott, hogy csak na! A kis szívét is láttuk, hallottuk, nagyon jó volt. Fotó sajnos nincs, mert a doki videófelvételt szokott csinálni, de kazettát meg elfelejtettem vinni. Majd legközelebb.

Mostmár értem a lombik eljárásokat, sejtettem, hogy ilyen valami különbség van, bár a beültetéskor már lényegében akkor mindegy, hogy hogy is kerültek össze, nem? Drukkolok nagyon nektek!

Addig is írj még!

Puszi! Gabi (10+4)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabi!

Igen mindegy!A lényeg hogy ott is maradjon!

A képet sajnálom,na de nagyon örülök, hogy minden rendben van.Nagyon növöget a kis drága!
Remélem azért jobban leszel!
Én is beteg voltam, de szerencsére már minden rendben!

Puszi!
Edina
dedina
 
 


Szia! Jársz még erre mostanában? Sokat gondolok rátok! Hogy álltok a szurizással?
Én bébim már 64 mm-es!
Most voltunk a 12 hetes UH-n. Szerencsére minden rendben!
Pusz! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia gabi!
Örülök, hogy jól vagy!Járok még erre csak nagyon el voltál veszve!
Én adom a szurikat magamnak szépen haladunk a cél felé!
Edina
dedina
 
 


Szia Gabi!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek!Ez hidd el így is fog maradni végig, na meg utána is!
Te hogy vagy?A rosszuléteidnek vége?A nagyfiúnak mondtátok már, hogy mi a helyzet, nem sokára lesz kit nyagáznia?Ha igen hogy fogadta?

Holnao megyünk vérvételre Bp-re, abból kiderül, hogy a többi szurit hogyan kell adagolni, na meg hogy venni kell e még hozzá,Remélem nem, de ha igen, akkor igen!A szurik beadását szerencsére nagyon jól bírom.Nem hittem volna, hogy képes leszek magamnak beadni, és mégis!

Na jók legyetek!
Vigyázz magatokra nagyon!

Edina
dedina
 
 


Szia Gabi!
Mi újság veled? Régen írtál már?Hogy vagy? A kisfiad jól van? Tudod már hogy csajszika,vagy hapsika növöget a pocidban?
MI pénteken tudjuk meg, hogy megtapadtak e a kis babócáim.Nagyon bizakodóak vagyunk!
Írj, hogy mi van veletek!

Edina
dedina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: