Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ha a Szent Imrében szeretnék szülni, és választok onnan egy orvost, akkor annak mindenképpen a magánrendelésére kell eljárni, vagy ismertek olyat, aki a kórházban fogad, és nem kér el esetleg annyi pénzt, mintha magánba mennél?

Egy érdi kismama
kiskrumpli
 
 


Neveket nem tudok írni, de úgy tudom hogy a Fehérvári úti rendelőben rendel pár doki. Ha hozzájuk mész akkor biztosan tudsz Tb alapon járni, akit nem találsz meg ott azok valszeg csak magánban rendelnek :( Jó keresést! :)

üdv.
melody :wink:
melody11
 
 


Köszi Melody a válaszod, segített. Aztán időközben végülis lehet, hogy a Kútvölgyi kórház lesz a választás, mert ott találtam egy nagyon aranyos orvost, akihez érdemes lesz járni.

Köszi mégegyszer.
kiskrumpli
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsigmond doktor elérhetőségét szeretném megkapni. orvost kell váltanom. Szeretném megtudni, ő vállalna-e még. 26. héten vagyok.

Kérlek segítsetek!!!

Köszönöm

Dana

Kép
danaaia
 
 


Úgy tudom, hogy Dr. Raft például a Szent Imrében vezet le szüléseket és a Fehérvári úti rendelőben is rendel. Magánban pedig a Flórián térnél.

Amúgy tudtok róla esetleg valami közelebbit? Milyen ember és milyen orvos?
lei
 
 


Közben megtaláltam a róla szóló topicot!! :)
lei
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék Barna Péterről, van valaki, aki nála szült? Miket hallottatok róla, és szükségem lenne az elérhetőségére is! A régi szent imrés topicban kezdtem, de ott általában régebben szült kismamák vannak. Nagyon köszönöm a segítséget előre is!
vavanna81
 
 


Szia Vavanna!

Nekem bejött a Barna doki az első szülésemnél, akkor ő volt benn ügyeletben többek között, segített, bár nem volt túl udvarias.
Viszont a barátnőm nála fog szülni, hozzá jár magánba, és azt mondja, szimpatikus, kedves doki. Telcsiszámot nem tudok, de a magánrendelője címét igen, szerintem meg tudod nézni a telefonkönyvben, interneten.

Bp XI. ker, Bartók B. út 92-94. IV. emelet.
athiz
 
 


Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy most a Balogh dokinak mennyi a tarifája szülésnél?

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy most a Balogh dokinak mennyi a tarifája szülésnél?

Kép
viccmano
 
 


BOCSI KÉTSZER KÜLDTEM EL

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Én a Barna Péterhez járok, keddenként van rendelés, ahol az Athiz irta. a telcsiszám: 209-4949. Eddig meg vagyok vele elégedve. Először az apja fogadott, aki a Szent-Imre szülészetének a főorvosa. Szerintem jó a hozzáállásuk a dolgohoz, és egyáltalán nem pénzéhesek. Nekem pl.. elmondták, hogy mely vizsgálatot csináltathatom meg tb alapon, hogy ne kerüljön sokba, nem teszik kötelezővé pl.: hogy náluk menj el ultrahangra. Az bármelyik sztkban kötelesek megcsinálni. Tarifa 7e egy konzultáció, ha ultrahang is van benne akkor 9 e.

Ja és még valami, ami irtó szimpi volt először az apjához akartam menni, de mivel mire ki vagyok irva, akkor az apja szabin lesz, és most figyelj, nem vállalt el, mert tudta ha időben jön a baba, nem állhat a rendelkezésemre. Ez eléggé ritka, hogy így bevallják, a legtöbb elvállal, azt csak nézel, hogy szabin van. Így kerültem a fiához.

Sziasztok,
Babes2
babes2
 
 


Athiz, Babes2!
Köszönöm a segítséget, már jó ideje próbáltam megtalálni a címét/telefonszámát. Nem örülök neki, hogy negatív dolgokat hallok róla, mert már eldöntöttem, hogy felkeresem, de gondolom, hogy olyan orvost úgysem fogok találni, akinek minden páciense 100%-osan elégedett... Az eddigi visszajelzések alapján szerintem meg lehet bízni benne... Aztán úgyis meglátjuk.
vavanna81
 
 


Azért annyira nem negatív, amiket írtunk, szerintem menj hozzá bátran! :wink:
athiz
 
 


Tényleg nem volt durva, amit írtatok.
Ezek szerint rajtam kívül van még valaki (athiz), aki rendszeresen nézi ezt a fórumot. Igazság szerint én soha nem fórumoztam eddig, de az itt eltöltött kb. 3 hét során olyan dolgokra sikerült választ kapnom, amire az Internet - és jelen fórum - nélkül biztos, hogy nem kerül sor. Igazából azt gondoltam, hogy ez a fórum meglehetősen kihalt, főleg az eredeti Szent Imrés topic-hoz képest. Ezzel szemben meglepő módon itt válaszolták meg a dr elérhetőségével kapcsolatos kérdésemet. Nagyon örülök a segítségnek!
Anna
vavanna81
 
 


Bizony Anna, vannak még itt rejtett tartalékok. :wink: :lol:
Ha van kedved, még írhatsz, akár priviben is!
athiz
 
 


Sziasztok,

34 hetes kismama vagyok, a St Imrében fogok szülni,felmentem a honlapjukra, hogy miket kell vinni babának/mamának, de nem találom sehol.. :cry:

tudna vki segíteni, hogy hol tudom megnézni?

hívtam az info vonalukat is, de nem vették fel.. :cry:

előre is köszönöm

Bm
badymami
 
 


Kedves Kismamák!

Jelenleg 22-23 hetes kismama vagyok és a Szt. Imrében szeretnék szülni.

Szeretném segítségeteket kérni az orvos keresésben!

Jó lenne, ha a magánrendelő valahol a Tétényi út közelében lenne.

Várom mihamarabbi válaszotok!

Köszönöm!
Vendég
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:

http://www.kismama.hu/babavaras/mit_vig ... etre/1734/

Itt mindent leírnak.

De van sok olyan, ami tul.képpen nem is kell ezekből. Legalábbis nekem nem volt egyik szülésemnél sem (pl. mellszívó).

Ami feltétlenül szükséges:

vajúdáshoz, szüléshez:

-hálóing (bár kaphatsz ottanit is, bár kissé szellős, de nem koszolod a sajátodat)
-zokni, ha vajúdsz, nem fázik a lábikód, ez fontos!
-ásványvíz, csoki vagy vmi rágcsálnivaló, bár ez inkább az apunak, ha bemegy veled
-szőlőcukor, ez erőt adhat
-házipapucs
-apának is + vmi újszerű szerkó (póló+nadrág)
-várandós kiskönyv és mindenféle papíros, amit a terhesség alatt begyűjtöttél
-bugyi + intim betét csomag
-fényképezőgép, videokamera


szülés utánra:

-hálóing köldökig gombos, inkább több, mint egy
-szoptatós melltartó+betét (nekem nem kellett)
-2 papucs (egyik zuhanyozáshoz)
-tusfürdő
-WC papír
-sampon+hajszárító
-törölköző+kéztörlő
-WC-re helyezhető ülőke (bababoltban kapható) a fertőzések elkerülése végett + popsitörlő (ennek több funkciója is lesz)
-egészségügyi betét óriási nagy vagy pelenkabetét!, legalább egy csomag (nekem 2 csomaggal kellett)
-őszibarack lé, szoptatós tea, ásványvíz, stb.
-kesudió, és hasonló rágcsik (kórházi koszt és adag :roll: )
-mobiltelcsi
-hajkefe v. fésű
-fürdőköpeny
-keresztrejtvény, könyv, walkman, stb.
-mellbimbóvédő kence (Garmastan kenőcs)
-ruházat, ami szülés után rádmegy a régiekből :lol:
-kanál, villa, kés, kiskanál
-babucinak kissapka+kiskesztyű, a huzat vagy szellőztetés miatt többnyire.

Ami nem kell:

-babapelus, babaruha (csak egy, mielőtt távoztok a kórházból), babahintőpor.

Remélem, semmit nem hagytam ki! :roll:
athiz
 
 


Sziasztok!

Én továbbra is a dr. Barna Pétert ajánlom.

Akit viszont tutti nem az a dr. Bardóczy Zsolt, a Medinomban rendel, először szimpi, kedves, segítőkész ,de ha baj van és akkor zavarod, amikor neki nem alkalmas bunkó és cserbenhagy. Velem ez történt, azóta sem láttam, és nem csak én vagyok érzékeny. A férjem is velem volt a kórházba és eléggé kiakadt ő is a viselkedésén.

Athiz köszi a listát, ez nekem is nagy segítség volt, el is mentettem.

Minden jót mindenkinek!
babes2
 
 


Sziasztok!

17hetes kismama vagyok és én is a SZt Imrében fogok szülni a Szőnyi Istvánnál. Róla nem nagyon találok semmit itt a fórumon , senki nem szül még nála rajtam kívül?

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Szia Athiz,

köszönöm szépen a részletes és gyors választ.. :D

tudtam beszélni a kórházzal, de ott nincs listába szedve sajnos, hogy miket kérnek.., minden hónap második csütörtökén kismama klub van du 5h-től kb 2 órás és ott elmondják személyesen..ezt a választ kaptam.

én Dr Raft Miklósnál fogok szülni, de még egy pár hetet várnotok kell, hogy referálni tudjak róla milyen volt.. :roll:
de amúgy eddig én maximálisan elégedett vagyok és csak ajánlani tudom Őt!

további szép napot mindenkinek! :P
badymami
 
 


Sziasztok!

Nekem nemrég sikerült a Szent Imrében dokit találnom: dr Gutmann Orsolyát. Nagyon kedves, aranyos, közvetlen...
van még valakinek rajtam kívül tapaztalata vele?
Állítólag tavaly óta vezethet szüléseket.

Köszi

Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia danaiaa!

Képzeld, én is a doktornőnél fogok szülni novemberben. Bálint Balázshoz voltam bejelentkezve, de sajnos a doktor úr nem lesz itthon a szülés várható időpontjában.
Nekem is hasonló tapasztalatom volt a doktornővel, nagyon kedves és segítőkész, szerintem jó kezekben leszünk! :)
Amúgy nekem Bálint Balázs doktor úr ajánlotta őt.

Ha gondolod priviben kicserélhetnénk a tapasztalatokat!

sonny

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok,
Nem tudjátok, hogy ha a Szent Imrében szeretnék szülni, de eddig nem oda jártam a vizsgálatokra, akkor hogy hol tudom felvetetni magam?
Válasszak ki egy orvost, és menjek el az ambuláns rendelésére?
Akit említettetek doktornő (dr Guttman) mikor rendel, nem tudjátok?
Köszi

Kép
Kép
csibe21
 
 


Csibe: a MOM parkban rendel, a kórházban sajnos nem:(
Elég borsos árat kell fizetni, nézd meg a www.medimom.hu oldalt, ott találsz tel.számot is, ha időpontot akarsz kérni.

Judit
Kép
sonny
 
 


Csibe, Dr Nyulasi Gábort tudom ajánlani, rendes doki, vállal szülést, fiatal is, van magánrendelője is. Itt 7,000 Ft-ot kér a vizsgálatért, van UH-ja is helyben. Telszáma: 06-70/283-5213. :wink:
athiz
 
 


Sziasztok!

Sonny írtam privit, gondolm láttad. :)

Szerintem is ari a dokinő. Érdemes majd azért mellé szülésznőt is keresned és azt sem árt időben mert aztán cudar nehéz, annyira elfoglaltak.

Hát csibe
nekem se volt könnyű, én a 28. héten tudtam elérni hogy elvállaljon valaki. Sietni kell mert annyira népszerű itt mindenki szinte hogy ha nem a babavárás előtt mész már nem megy simán az orvostalálás. Legegyszerűbb ha valakitől szerzel dokitelefonszámokat és bejelentkezel a legszimpatikusabbhoz és hátha az elvállal...kb így megy.

Dana

Kép
danaaia
 
 


Köszi lányok

Hűű, megnéztem, elég húzós a Medimom ára

Na mindegy, megpróbálom Dr Nyulast

Kép
Kép
csibe21
 
 


Szia Csibe,

Bárkit is választasz, de Dr. Holba Sándort, ne!!!!!!

Korábban már megírtam ugyanitt (ha akarod keresd meg), hogy nem vette észre a kb. 5-6 hetes méhenkívülimet, majdnem rámentem, máshol műtöttek meg, de elveszítettem miatta, a petevezetékemet is.

Illetve, itt másik vélemény róla, a Nők Lapja Café fórumáról is. Bögi írta, 2006-09-12-én:
"......Dokihoz már nem a régihez járok( Holba) bár kicsit sajnálom, mert nagyon kdeves volt és még soha nem volt olyan dokim, aki úgy vizsgált, hogy szó szerint észre sem vettem, de szakmailag már nem tudnék benne megbízni. Sajnos többször látott a szülés óta, nézett uh-val is, de soha nem vette észre, hogy vmi nem stimmel és nem is igen fordított különösebb figyelmet rám, noha mondtam a problémáimat. Most átkerültem véletlenszerűen egy másik (női) orvoshoz itt a Szent Imrében, de ő meg utál, hogy más kolléga elcseszett betege miért marad az ő nyakán, ráadásul azzal a feszéllyel, hogy örörkre meddő leszek, az ő hibájuknak köszönhetően. Ezt semmilyen doki nem szeretné felvállalni......"

És mindezt én is meg tudom erősíteni. Velem 2005-ben szúrt ki, úgy, hogy életveszélyes állapotban kerültem be egy másik kórházba, azonnali műtétre. Kedves, megnyerő modorú, de figyelmetlen.

Kata
ka-ta
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki a Szt. Imréből Dr Kovács Zoltánt?
Nem egy felkapott doki, még nagyon fiatal , olyan 33 körül lehet.
Én hosszas gondolkodás után őt választottam. Hihetetlen emberséges, figyelmes, körültekintő és "óvatosan" vizsgál.
Csak azért aggódom, mert a korából adódóan nincs meg az a tapasztalata, mint az "öreg rókáknak".
Bár ka-ta esetében ez sem garancia semmire... :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szia!

Nem ismerem, de attól még lehet tehetséges a szülészet terén, hogy nincs ősz szakálla. Azért ha mégsem annyira rutinos, és netán nem menne neki a szülés levezetése oly flottul, ott az ügyeletes fődoki, és az majd úgyis segít, tehát jó kezekben vagy, főleg, ha óvatos, és emberséges stb, maradj nála! :wink:
Mellesleg az én dokim (Nyulasi Gábor) is a fiatalabbak közé tartozik, és ő is figyelmes, és szerintem rugalmasabb sok téren, mint az idősebb kollégák, meg még nem unta meg a banánt, ha érted mire célzok. :lol: Végülis mindkétszer nála szültem.
athiz
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam meg Barna Péter elérhetőségét. Jövő héten megyek hozzá a magán rendelésére. Remélem tényleg szimpi lesz :)
Mennyi idős? mióta praktizál? meg tudjátok mondani, hogy mennyit kér a szülésért?
Köszi.

Anikó
kiralyany
 
 


Sziasztok!

Én kismamaként eltöltöttem két hetet a Szt. Imrében, így volt alkalmam több orvost is megismerni.
Barna Pétert én egy hihetetlenül flegma és nagyképű embernek ismertem meg (talán az volt a baj, hogy nem az ő páciense voltam), az apjával együtt kiskirályként jönnek-mennek a kórházban.
Egyébként az orvosom Kovács Zoltán volt, szakmailag teljesen jó, fiatal kora ellenére, ám pont ez is a baj vele, mert kórházon belül semmi tekintélye nincs. Mivel meg akart felelni a feletteseinek (amivel persze nincs baj, egy bizonyos szintig), ezért képes volt stílust váltani, és az addig kedves, nagyon szimpi Kovácsból egy bunkó orvos lett.
Barna (de még a nővérek is) folyamatosan megjegyzéseket tett rá, persze akkor, mikor ő nem volt ott.
Én végül másik orvosnál, másik kórházban szültem, mert ezek után egyáltalán nem volt szimpatikus sem a kórház, sem az orvosgárda.
Nem egy embertől hallottam hasonlóan negatív tapasztalatokat Barnáékról és a Kovács Zoltánról.
Viszont vannak sokan, akik csupa jó dolgokat tudnak mesélni a Kovácsról.
park
 
 


Park hozzászólásából is látszik, mennyire különbözőek vagyunk... én is lehúztam 3,5 hetet odabent, úgyhogy id. és ifj. Barnát volt alkalmam naponta látni és hallani. Tény, hogy van egy egyedi stílusuk, én mondjuk leginkább jókat szórakoztam rajtuk, viszont egyetlen percig sem kérdőjeleztem volna meg a szakmai tudásukat. Az én dokim hetente egy-kétszer bukkan fel a kh-ban, de soha nem éreztem, hogy ne lennék biztos kezekben emiatt.

Kép
Kép
sudve
 
 


Ez teljesen így van. :)
park
 
 


Gutmann Orsolyáról én is csak jót tudok mondani.Ügyeletes orvosként volt jelen a szülésemen(ekkor ismertem meg),nagyon nyugodt természetű,kedves és alapos.A kórházi tartózkodásom alatt 2x meglátogatott(persze nyilván bent volt azokon a napokon a kórházban,de akkor is...).Magánrendelője is van,hastánccal is foglalkozik.Kovács doktorral egy későbbi probléma ügyében találkoztam,szintén mint ügyeletes orvossal.Fáradtsága ellenére hihetetlen körültekintően vizsgált,nagyon rendes volt.
mabo
 
 


Sziasztok!

Most találtam Rátok:)
19 hetes vagyok, a Szent Imrében fogok szülni, ha minden igaz,
Kósa Mariannál. Valakinek van valamiféle tapasztalata?
Netán véltelenül sorstársam?
lia
 
 


Sziasztok,
Tudna valaki infokat mondani Rakonczainé Szűcs Orsi szülésznőről?
előre is köszi,
Bori
irob
 
 


Sziasztok,
8. hétben vagyunk. Egyelőre a Jánosban van egy orvosom, de annak a szülészete nem annyira szimpatikus. A Szent Imre viszont igen. Itt keresek orvost. Kovács Zoltán-ról tudnátok részleteket írni? Vállal -e szülőszékes szülést pl.?Azt már olvastam, hogy lelkiismeretes. Mennyire laza? Én azért szeretném biztonságban érezni magam és nem csak kéthavonta menni orvoshoz. Mennyité kér terhesgondozásért? Ha van más (akikről persze még nem írtatok) pl Bencsik András v. Faludi, akkor az is érdekelne.

Előre is köszönöm.
Üdv.
Bubulina
bubulina1
 
 


Sziasztok!

29 hetes kismama vagyok, és a Szt. Imrében fogok szülni. Nekem az orvosom már megvan (dr. Vass Zoltán, ajánlhatom bárkinek, nagyon jó fej), én inkább szülésznővel kapcsolatban kérdeznék. Érdemes választani szülésznőt, vagy maradjak annál, aki éppen ott lesz? És ha érdemes, tudtok nekem valakit ajánlani?

Előre is köszi!

Rebi


Kép
rebuci
 
 


Sziasztok!

Én most akarok orvost váltani és a segítségetekre lenne szükségem! A kistesó gyártást (van egy 2éves kisfiam) a következő hónapban kezdjük és jövőre én is a Szent Imrében szeretnék szülni. A fenti hozzászólások alapján akiket a legjobban dícsértek: Guttmann Orsolya, Nyulasi Gábor, Vass Zoltán. Az elérhetőségeiket szeretném megtudni, hogy kinek hol van a magánrendelője és mennyit kell fizetni egy alkalomért.

Előre is köszönöm,
Timcsi
nagytimcsi
 
 


Gutmann Orsolya szintén kisbabát vár,kb.2008.decemberben esedékes a szülés,és utána fél év múlva lesz először a magánrendelőben.Ha bárkinek mégis szüksége van a magánrendelő tel.számára,leírom:385-8495;XI.Bartók Béla úton van
mabo
 
 


Sziasztok!

Én Dr Szőnyi Istvánnál szültem a kiscsajomat. Nagyon jó orvos. Akivel dolgozik szülésznő Váradiné Ica nagyon jó szülésznő. Mindketten nagyon aranyosak és mindenben segítenek. Nagyon merem ajánlani őket. Szülésznőt szerintem megéri felfogadni mert mindenben segít a szülés előtt is. És a szülésznő az első perctől veled van ha megindul a szülés. Remélem segítettem.
beusmimi
 
 


Sziasztok!
Negyedik babámat várom, januárban fogok szülni, és szeretnék orvost váltani, mert a mostani valahogy nem az igazi.
Légyszi ajánljatok valakit a Szent Imréből, akinek van magánrendelője, és vállal is terhesgondozást, szülést:)

Nagyon köszi előre is!!
itaca
 
 


babes2 írta:Sziasztok!

Én továbbra is a dr. Barna Pétert ajánlom.

Akit viszont tutti nem az a dr. Bardóczy Zsolt, a Medinomban rendel, először szimpi, kedves, segítőkész ,de ha baj van és akkor zavarod, amikor neki nem alkalmas bunkó és cserbenhagy. Velem ez történt, azóta sem láttam, és nem csak én vagyok érzékeny. A férjem is velem volt a kórházba és eléggé kiakadt ő is a viselkedésén.

Athiz köszi a listát, ez nekem is nagy segítség volt, el is mentettem.

Minden jót mindenkinek!


érdekes, én 5 éve ismerem őt, sosem (egyetlen 1x sem!!!) volt bunkó, sosem hagyott cserben! volt,h vasárnap hívtuk hülye kérdésekkel és mindig szépen válaszolt. ha ötszázan vártak rá,akkor is készséges volt,úgyhogy ezen hsz.hátterében valami más állhat!

ancsipancsi
 
 


mabo írta:Gutmann Orsolya szintén kisbabát vár,kb.2008.decemberben esedékes a szülés,és utána fél év múlva lesz először a magánrendelőben.Ha bárkinek mégis szüksége van a magánrendelő tel.számára,leírom:385-8495;XI.Bartók Béla úton van


én úgy tudom,h Guttmann O. a Medimomban rendel, s alig 1 éve van szakvizsgája,úgyhogy elég fiatalka...

ancsipancsi
 
 


Ancsipancsi!Igazad van,hogy kételkedtél Gutmann O.rendelőjével kapcsolatban,mert csak kb.két hónapja változott meg a címe.Most voltam ott 2 hete ezen az új helyszínen.Egyébként a fiatalság önmagában nem negatív,általában lelkesek,odaadók a fiatalok,és az egyetemi tanulmányaik is "friss"emlékként élnek.Nekem pl.nagyon jólesett kezdőként,hogy bíztak bennem.De természetesen sok ember a több éves tapasztalatban bízik,mindenkinek lehet igaza,és jó,hogy sokfélék vagyunk.Más:szülésznőt szerintem is érdemes fogadni,mert ha sok a szülés,szegény ügyeletes szülésznők rohangálnak szobáról szobára,akit pedig felfogadtatok,csak veletek foglalkozik a vajúdástól kezdve.Érdemes a saját orvosotokat megkérdezni,kivel szeret legjobban dolgozni.
mabo
 
 


Sziasztok!

Akkor most mi az igazság Gutmann Orsi terhességével kapcsolatban?
Érdemes hozzá bejelentkezni?
Fenruár 1-re vagyok kiírva és a szent Imrében szeretnék szülni.
köszi
gab

gabili
gabili
 
 


gabili: én is Gutmann doktornőhöz jártam (járok), de novemberben szülök, és akkor már nem dolgozik. Ha jól gondolom január-február környékén fog szülni ő is, így nem hiszem, hogy el tud vállalni téged. De érdemes felhívni az új magánrendelőjét, ott biztos többet tudnak mondani!

Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy nem nála szülhetek. :(

Kósa Mariannról tud valaki valamit?

Judit
Kép
sonny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: