Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Edina!!! Én sem mondok semit inkább......persze nem rosszból...:-))))
Jajj de jóóóó lenne,
Anikó!Nektek is drukkolunk hogy Fanni mihamarbb helyre jöjjön és kiengedjék a korházból....
Kristóf is benáthásodott de már helyre jött. Azt mondták lehet jhogy krupos de aztán mégsem....
Nem értem én ezt...
Pusz mindenkinek irjatok pát sort...Zsuzsi, Dóri hogy vagytok? pocak lakó???
otili
 
 


Anikó! Nagyon szorítok a kicsi lányodnak, de le vagyok döbbenve, mert én eddig mindig és mindenhol azt hallottam, hogy a szülő jelenléte pozitív hatással van a gyerekre a kórházban...Sőt még az öntudatlan beteg mellé is leültetik a hozzátartozót, hogy beszéljen hozzá...
Remélem mihamarabb a saját ágyacskájában alhat, minden jót nektek.
Cseri
cseribogi
 
 


Kedves Lányok

Nagyon örülök a jó hirnek EdinaKépKépKépés 1 baba vagy többKépés mesélj még .Nagyon nagyon örülök és drukkolok neked.

Anikó
Szuper hogy Fannika jóbban kezd lenni. Látod a metszéstől a kis fa megerösödni látszikKép

Lányok

Kérek még jó hireket.


Otili
Remélem a fiadmeggyógyult már.Ebben a szép napos időben vidd sokat levegőre.
Lányok
Nem szervezünk egy talit?Jó lenne megismerkedni

Dóri
Hogy van a kis pocak lakó?
Na megyek mert jön a kertész

Puszi
Zs
zsuzska75
 
 

 
 

Cseri, igazad van, szoktunk mi is ott lenni, de érezni meddig bírja, mert ha hallja a hangokat felébred mindenáron és akkor tele kell nyomni gyógyszerrel mert a gép ellen dolgozik az meg nem jó mert nem jut le az oxigén. Így hát az ő érdekében hagyjuk pihenni. Otthagyni sokkal rosszabb nekem hidd el. De az sem jó ha látom hogy ellilul met köpné ki a csövet.

Oti krupp? Ezt honnan vették?

Dóri hogy vagytok?

Most megyek be a kórházba.

Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi mindenkinek a gratulát!
Hogy egy, vagy két babó azt 16-án fogjuk megtudni!Nekünk mind a két megoldás tökéletes!

Anikó!
Mivel nem olvastam vissza, így nem tudtam mi történt az én kis kedvencemmel.Nagyon sajnálom!Remélem most már helyre jön!Küldök neki sok-sok puszit!


Edina
dedina
 
 


Hali!

Edina! Megy a millió drukk, hogy sikerüljön!!! Legyen mindjárt kettő és letudod Kép Szorítok nagyon!!! És pihenj nagyon sokat, vigyázz magatokra!

Anikó! Fanni? Annyit gondolok rátok...szegénykék

Mi jól vagyunk, ma voltunk dokinál, 1,49 cm hosszú, 8 hetes és elvileg dec. 21-én jön világra Kép Elvileg minden rendben, remélem így is marad! Edina, együtt gyűrjük majd a "nagypocakosságot" Kép
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Edina, Dóri
És ha ilyen eltökélt maradok hárman leszünk. Igaz idén már nem jön össze. Október végén született volna.

Fanni ma már cső nélkül volt. szekénykém egy havi mély altatásból ébred, nem könnyű. Én remegek rendesen.
poteczin
 
 


Anikó
Nagyon izgulok értetek!Fannikám drágám remélem jól fogja viselni a következő napokat!

Dóri
Az én pindurom, ha minden rendben megy. és miért ne menne, január 15-e körül fogja meglátni a nap világot!
Én már nagyon várom, hogy látszodjon a kisdrága!

Edina
dedina
 
 


Edina, egyedül van? Csak pozitívan. Miért ne sikerülne.
Dórinak sem lesz egyszerű. Jól időzittetek. Karácsonyra otthon leszetek. De ugye rosszullét nincsen?
Egyetek sok epret!

Oti kiderült valami? Remélem jól vagytok, és élvezitek a friss érdi levegőt.
Majd írok.
Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok !
Mindenkinek drukkolok
Igen jól vagyunk kopp kopp.
A krupp azért merűlt fel mert nagyon nehezen fújta ki a levegőt. Rémisztő volt. De elmult és nem krupp. Most voltunk immunvizsgálaton szerddán derűl ki valamennyi eredmény hogy milyen a többi az 1 hónap múlva. Jelentősen csökkent a betegségek száma amiót akivették az orrmanduláját.
Rengeteget vagyunk kint.nagyon szeret kint lenni.
Fannit mikor engedik ki végre?
Lányok mindenkit üdvözlök jó lenne egy tali !
éN is benne vagyok.Hozzuk össze
Dedina Dóri végre drukkolhatunk a babákért. JAn 15??? Én jan 16 i vagyok
Zsuzsi ! Gondolom ti is kint vagytok sokat
Edina! Mikor mész vérvételre???
Irjatok
Pusz mindenkinek
Oti
Kép
otili
 
 


Sziasztok lányok! sehol senki?
Irjatok egy pár sort ..
Anikó! Fannit kiengedték már???
Pusz mindenkinek
otili
 
 


FANNIKA MÁJUS 18-ÁN ANGYALKA LETT.

MEGSZÜNT DOBOGNI A KICSI SZÍVE,NEMBÍRT MARADNI. ELENGEDTEM, MERT EL KELLETT, ANNYIRA KÉRTE, DE MINDIG VELÜNK MARAD. ÜRES MINDEN ÉS CSÖNDES.ÖRÖKRE.
poteczin
 
 


Anikó! Nem is tudom mit mondjak.Nagyon nagyon sajnálom,és együtt érzek veletek
otili
 
 


Anikó!

Őszinte részvétem.Még annyi mindent mondanék,de csak a könnyeim folynak.Édes kicsi lány.

Szeretettel ölel:

Kata
ruszlána
 
 


iGY ISMERETLENÜL IS öSZINTE RÉSZVÉTEM :cry:
zsenge
 
 


Anikó,
Őszinte részvétem! Sok erőt és kitartást kívánok nektek.
Egyszerűen nem is tudok mit írni, itt sírok a monitor előtt..
Edina
nedinabp
 
 


Anikó!

Őszinte részévétem, nagyon sajnálom....nem tudok mit modnani :( :cry:
dóri78
 
 


Anikó!

Így ismeretlenül is fogadd részvétemet!Az angyalkátok fentről vigyáz rátok!
Nagyon megrázott, amit írtál mivel nekem is Fannim van és életmentő császárral született.
Teljesen véletlenül olvasta ma bele ebbe a topikba.

Timi
tibicsoki75
 
 


Drága Anikó!

Bár Te nem ismersz, de én folyamatosan olvastalak Titeket!
Őszinte részvétem!

Adri
radra
 
 


Anikó

Nagyon nagyon sajnálom. Egyszerűen nem is tudok mit írni neked. Dühömben csak szipogok hogy a kicsi Fanni elment. Biztos Angyalkává változik odafönt és a Jóistenke fog vigyázzni Rá. Remélem azért fogsz még irni nekünk.

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Jajj lányok, én annyira kész voltam ettől a hírtől...
Borzalmas lehet, annyira sajnálom! Anikó, lélekben veled vagyok...

Készültem Blanka szülinapi beszámolójára, de elment a kedvem az írástól. Többiek hogy vagytok?
dóri78
 
 


Anikó!

Bár csak egyszer írtam Neked ide, de folyamatosan olvastalak titeket! Mindig bíztam a csodában, hogy egyszer felébred Fanni a "csipkerózsika álomból", és mindig féltem, attól, hogy egyszer ezt fogod írni...

Őszinte részvétem, és kívánok Neked nagyon sok erőt az elkövetkezendő időszakhoz!

Ágota
judo
 
 


Anikó,

Ha bármiben tudok segíteni szóljál bátran.Nagyon nagyon sokat gondolok rád.

Dóri
Azért szerrintem irjál Blanka babáról.

Oti
Veled és a gyerekekkel mi újság.?

Edina
Hogy vagytok.

Anikó
Tényleg komolyan gondolom hogy ha bármiben segíthetek szóljál. Mi itt együtt olyanok vagyok mint egy kis család

Zs
zsuzska75
 
 


Persze, írjatok. Azért olvasok. Ez egy seb ami soha nem fog begyógyulni. Dühös vagyok. Össze vissza írkálok ide is oda is.
Fáj nagyon, belül. Igen ebben az a legrosszabb, hogy túl kell élni.

Azt ne gondoljátok hogy nem olvasok szívesen a pocakosokról. Sok helyre járunk. És ahol vagyunk ott van ő is. Most már nem kell otthon hagyni hogy nehogy beteg legyen. Azt akarom, hogy mindig éljen belül. Elfelejteni nem lehet. NEM is akarom.

Tudom hogy nektek is rossz. Nem tudtok mit mondani. De ez nem a ti hibátok. Erre nem is lehet. Mert nem ez az élet rendje. Lelkészünk is mondta, nem talál szavakat. Nem tudja mit mondjon majd. Összeállítottam egy CD-t. A zene elmondja rövid kis élete történetét.

Taliban benne vagyok, de arra időt kérek. Várjatok meg légyszí.

Új mottót találtam: "Megnyerheted a játékot csak játssz..."
poteczin
 
 


Sziasztok!
Anikó a talival megvárunk cak szólj amikor ugy érzed itt az idő. Szivesen találkozunk veled.
Tényleg nem tudok én sem mit mondani .Mindig mikor ide ülök akkor potyognak a könnyeim,mert az élet igazságtalan!!!!!!!!De nagyon.

Nálunk vannak fejlemények, sajnos Kristóf immun beteg. IGA hiányos ami az jelenti hogy sajnos nem tud védekezni a betegségek ellen.Ami fül,orr légutak tüdő és fogak. Igy születet és sajnos még az a kis remény sincs hogy 3 évesen megerősődne neki mert neki nincs IGA .Most találtam egy oltást de sajnos nem biztos hogy segitene de azért megpróbáljuk .Csak bekell szereznünk. Bukarestbe gyártják és külföldnek szállitják.
Most probáljuk megtudakolni hogy hátha a németekhez vagy Angliába mert ott vannak ismerősők és betudnánk szerezni.
Itt is irtak fel neki gyógyszert de semmi jóval nem kecsegtettek.

Lányok irjatok mi van veletek. Pocakosok???
Edina? rég jelentkeztél Mi van veled?

A többiek is irjatok !!!!
Jó hétvégét nektek
otili
 
 


Otili :)
írtam privit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok!

Anikó! Szólj, ha bármiben tudok segíteni! Írj néha, az lehet, hogy jót tesz. Amikor apum meghalt, akkor a pap azt mondta, hogy írjuk le az érzéseinket és sokkal jobb lesz. Anyu leírt mindenfélét, és kicsit megkönnyebült. Hátha segít neked is. Mi szívesen olvasunk...

Edina! Baba???Babák?? Írj!!!

Oti! Jaj de rossz! Ebben sajna nem tudok segíteni. Még nem is hallottam ilyen betegségről. És szinte semmit nem tudnak tenni? És később???
Többiek?

Szóval mi megvagyunk, ksözönjük. 20-án volt Blanka 1 éves, csaptunk babazsúrt. Viszonylag jó idő volt, homokozás, tortaevés (majd teszek fel képeket), rokonok, ajándékok, szóval jól sikerült. Manó már édes, beszélget, mond egy csomó szót, és most egyszerre bújt ki a3. és 4. foga (mindkettő felül). kicsit nyügisebb volt, de már okés. Sétál egyedül, főleg totyog. Mi jól vagyunk, elvileg 10,5 hetes vagyok és minden okés volt. Majd 12-én megyek g.uh-ra. Beszámolok a fejleményekről. Jövő héten megyünk a Balcsira, már alig várom! Ezer éve nem voltunk sehol, és ez lesz első babás elmenetelünk, kíváncsi leszek...

Majd írok még!
Üdv Dóri
dóri78
 
 


Na végre valami kis élet.
Oti, amit írsz bár nem teljesen értem elég elkeserítő. Gondolom a neten utánanéztél ennek. Milyen oltást ajánlottak? A Pharmafutárral esetleg próbálkozhatsz ha van recepted.

Mi is megyünk jövő héten 3 napra Bükre ha összejön. Még márciusban akartunk menni, de Fannus kórházba került. Most felhívtak hogy nem akarjuk e lenyaralni mert ott a pénz. Hát ránkfér. Visszük a kis Petit.

Nem tud valaki egy "felesleges" babát? Elfogadnám szívesen.

Ja, nőgyogyihoz is megyek.

Edinának még biztos nincs netje azért nem ír.

Anikó

Talit mikorra gondoljátok? Mire összejön meg minden. Júni 10 után elvileg bármikor jó. Majd a házat verjuk szét.
poteczin
 
 


sziasztok

De jó hogy irtatok.

A tali nagyon jó ötlet júni 10 után nekem is bármikor jó. És hol talizzunk. Gondolkoztatok már ezen?

Oti
Jaj.Sajnos én sem tudok segíteni. Nem hallottam még ilyen betegségről.

Anikó
Én a Lackót szívesen kölcsönadom neked egy kis gyömöszkélésre.
1 éves lesz és már gyömöszölhető. Ja és nagyon csikis.Kihez méz dokihoz?Találtál megbizható orvost.Ez jó hír.

Dóri
Nagyon tisztellek hogy ilyen kis korkülönbséget vállalsz. Én nem merem, csak ha Laci már ovis. Akkor jöhet a tesó

Puszi
Zs
zsuzska75
 
 


sziasztok

De jó hogy irtatok.

A tali nagyon jó ötlet júni 10 után nekem is bármikor jó. És hol talizzunk. Gondolkoztatok már ezen?

Oti
Jaj.Sajnos én sem tudok segíteni. Nem hallottam még ilyen betegségről.

Anikó
Én a Lackót szívesen kölcsönadom neked egy kis gyömöszkélésre.
1 éves lesz és már gyömöszölhető. Ja és nagyon csikis.Kihez méz dokihoz?Találtál megbizható orvost.Ez jó hír.

Dóri
Nagyon tisztellek hogy ilyen kis korkülönbséget vállalsz. Én nem merem, csak ha Laci már ovis. Akkor jöhet a tesó

Puszi
Zs
zsuzska75
 
 


Sziasztok!
Én is benne vagyok a taliba.10 e után jó nekem is.

Icsilya! Köszi irtam én is választ....
otili
 
 


Kedves Anikó!

Ne haragudj, hogy így ismeretlenül "megszólítalak". Először is őszinte részvétem, nagyon sajnálom ami Veletek történt. De sajnos tudom, ezek a szavak nem segítenek. 2005. június 6-án kislányom halva született. Orvosi hiba. Egy rossz CTG után nem császsároztak meg, hanem hazaküldtek. Egy hét múlva hívtak újra, akkor már nem élt. A mai napig azt érzem mint Te. Itt van velünk, szinte úgy érzem, tartom a kezembe, pedig még nem is láthattam. Soha. És ez nagyon szürnyű. Mindez a MÁV kórházban történt. Megkérdezhetem hol és kinél szültél? Lett valami következménye a történteknek?

Ha van hozzá erőd, írj kérlek, de ha nincs, azt is megértem.

budaagnes@dunaweb.hu

Őszintén ölel:
Ági
ági 76
 
 


Ági! Írtam privit.

Mi történt tavaly nyár óta? Ha van erőd tényleg érdekel.

Anikó
poteczin
 
 


Szent Imre kórház, Bp Tétényi út
Dr Cseke Gábor, Budaörs
poteczin
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy lenne tali! Nekem a jún. 12 és 18 nem jó, a többi igen! Most hétvégén elutazunk, de hétfőn este már jövünk is, csak rövidke kiruccanás a Balatonra. Na de ha ilyen szép időnk lesz :?

Anikó! Rátok fér egy kis pihi és kikapcsolódás az elmúlt időszakotok után. Jobban vagytok már egy kicsit? Hülye kérdés, tudom....

Edina?
Oti? Gyógyszert sikerült beszerezni?

Ági! Szörnyű, ami veled is történt...Én is a mávban szültem, ki volt a dokid?
dóri78
 
 


Szia Dóri!

Id. Kelemennél szültem, de soha többet. Még a kórház közelébe se!

Ági
ági 76
 
 


Ági: olvastam a mailedet. Nekem is az Istvánban ajánlottak orvost. Neki eszébe jutott hogy elküldjön phsziáterhez. (ezt hogy írják?). Majd kiderül. Csütörtökön megyek hozzá. Valami vizsgálat kell hogy megmaradjon a baba. Meg gyógyszer.

Gödöllőn a Dr Kis Istvánhoz jártunk akupunktúrára. Mol kút mögött a 10 emeletesben van.

Levélismerősöm lakik Gödöllőn, nekik is sérült a kislány szintén MÁV kórház. Milyen hely az? Unokahugom ott szült időben császározták. Lehet hogy neki csak szerencséje volt?

Örökbefogadáson gondolkoztunk, illetve eldöntöttük. De a sok procedúra. Ahhoz nincs kedvem. Ne okoskodjon hivatalnok azon hogy korai meg majd meg lehet saját stb. Sztem a kettő független.

Most mi is elmegyünk, állítólag pocsék idő lesz, utána szétverjük a házat kicsit.

Most nem emlékszem kinek az ötlete volt a tálkozó, de mire gondolt hol? Oti és én Érdiek vagyunk, Edina Szolnok közeli de jár fel Pestre. Dóri te Pesti vagy? Bocs ha valakit kihagytam nem szándékos. Lehetne egy piknik jó időben vmi szép helyen. Gyerekek játszhatnának mi meg dumálunk. Férjekkel vagy nélkülük? Ötlet?

puszi

Dóri tényleg "hülye" kérdés. Pocsékul.
poteczin
 
 


Anikó,
Csak ráakadtam erre a topikra régen és csak olvastalak Benneteket. Most hosszú idő után újra!!!
Irigylem azt az erőt, ami Benned (Bennetek) van! Egyszerűen nem tudok szóhoz jutni. Én, aki annyira csásázr ellenes, úgy lett két egészséges babám, hogy csak császárral szülhettem volna egyébként is. Szídtam mindent és mindenkit, meg magamat, hogy még egy szülésre sem vagyok képes.
Aztán nagyfiam szívhangja CTG-nél leesett 140-ről 70-re. Azonnali műtét. A második babámra kétszer volt rátekeredve a köldökzsinór. Szóval ezerszer áldom dokimat. Adott nekem két egészséges babát végül.
Remélem képesek vagytok túlélni ezt a sok megpróbáltatást együtt. Fanni ott lesz jövendőbeli kistestvére mellett és hárman fogtok rá vigyázni.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Helyzetjelentés: Ma utaztunk volna. Tegnap telefonáltak hogy összekevertek valamit és nincs appartman, csak vasárnap mehetünk. Teljesen belelétük magunkat.

Vettünk csempét, Fanninak hívják. Amikor megláttam mondtam hogy nekem ez kell és kész.

Írjatok mert így azt hiszem baj van.

ANikó
poteczin
 
 


Szia Anikó!

Ki az ismerősöd Gödöllőn, aki szintém MÁV-os? Nem titok?

Jó pihenést!

Szia
Ági
ági 76
 
 


Ági, nem titok. Panka és a kislány Hédi.
poteczin
 
 


Sziasztok!

Mi megjártuk a Balatont, hát nem volt valami nagy nyaralás. Pénteken önlött az eső, szombatra ugyan elállt, viszont cserében tegnapig orkán erejű szél volt. Még sétálni is alig tudtunk kimenni. Még jó, hogy sokan menteünk, babások is és így legalább a gyerekek elvoltak. A fiúk meg ittak, kártyáztak és néha kimentek horgászni, nem sok sikerrel.
Most meg próbálok pihenni, mert nekem nem nagyon sikerült a nyaralás alatt :)
Mosok ezerrel..
Felébredt a manó, majd jövök még
Üdv

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Anikó!
Részvétem! Talán ez az oldal segít...Legalábbis remélem!
http://www.angyalokszulei.hu/
Üdv.
Szilvi
deerszilvi
 
 


Szia Anikó !

Véletlenül akadtam az általad kezdeményezett topikra. Azért néztem bele, mert felbosszantott a cím: "Császárral szeretnék szülni". Gondoltam, majd egy szülési fájdalmaktól előre rettegő "nebáncsvirág" fog itt nyafogni, akinek leírom, milyen szörnyű a császár utáni pár hét, amikor az ember abba beleizzad, hogy fel kell kelni pisilni. Beleolvastam a topikba, és összeszorult a szívem. El akartam olvasni az összes hozzászólást az elejétől, de nem tudtam: fizikai fájdalmat éreztem olvasás közben. Mit kellett kiállnotok ! Borzalmas lehet a gyerekedet látni haldokolni, fogalmam sincs, hogy bírtátok ki. Nagyon sajnálom ami történt hármótokkal, fogadd őszinte részvétem.
Két kisfiam van: Andris 2 éves lesz jövő hónapban, Ákos pedig 4 és fél hónapos. Imádom őket, és a topikodat olvasva belegondoltam, hogy milyen nagy ajándékot kaptam Istentől: egészségesek, elevenek. Mindkettő császáros baba; Andrisnak elakadt a feje, egyszerűen képtelenség lett volna hüvelyi úton megszülni, pedig a szülőágyon is egy órát próbálkoztunk. Ákos meg sem próbálta a buksiját a megfelelő helyre illeszteni, hiába fojt el a magzatvíz, ő csak kuksolt odabent, és semmi sem tudta a kijövetelre rávenni.
Volt aki azt mondta, hogy a dokim elhamarkodta a dolgot, mert így könnyebb volt neki, csak egy műtét, és kész. Én viszont hálás vagyok, mert megmentette a fiaim életét. A természetes szülés híve vagyok, és mindkét gyereket úgy akartam világra hozni, ahogy anyukám is engem. Kicsit kudarcként éltem meg az elsőnél, hogy nem sikerült. A másodiknál már felkészített a doki, hogy ilyen keskeny csípővel csak egy lényegesen kisebb babát tudnék hüvelyi úton szülni, mint Andris. És az ultrahang szerint Ákos még nagyobbnak ígérkezett. Így lélekben felkészültem mindkét eshetőségre.
Megértem, hogy a történtek után nem szeretnél hüvelyi szülést. Viszont a dokikat nem értem, hogy ez miért nem kellő indok ? Mert az igaz, hogy könnyebb maga a szülés, (bár a vajúdást egyik gyereknél sem "úsztam" meg,) de a lábadozás nem könnyű, sokkal de sokkal hosszabb idő alatt jössz rendbe, mint a hüvelyi szülésen átesett nők. A műtéti szövődmények aránya is nagyon magas. Azok az ismerőseim, akik szültek így is, úgy is, mindannyian a természetes szülésre szavaztak.
Én nagyon szorítok neked, hogy megtaláld a megfelelő orvost, akit keresel, kívánom, hogy a következő babád egészséges legyen, éljen boldogan a kis családotok !!! :lol:
Sok sikert !

Üdv: Cat
cat
 
 


Hali!

Sziaszotk!

Nagyon el van tűnve mindenki :( Hogy bírjátok ezt a kánikulát? Én elgé rosszul viselem így a terhességgel együtt, hétvégén beteg is lettem, nem tudtam felkelni az ágyból sem. Már azon voltam, hogy ügyeletre megyek, mert kész voltam...aztán 2 nap alatt sikerült meggyógyulnom. A múlt héten voltam 12 hetes uh-n, minden okés lett, dec. 16-ra írtak most ki, mert jóval nagyobb a bébi :) remélem, nem lesz 5 kg-s!
Többiek? Edina? Ti hányan vagytok? :D
Anikó! sikerült egy kicsit pihenni?
Írjatok!!!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kedves Anikó!

Régebben már írtam Neked, de aztán elég ritkán jöttem fel az oldalra. Viszont ha erre jártam, mindig megnéztem, hogy alakulnak a dolgaitok. Most telljes döbbenettel és részvéttel olvasom mi történt. Tudom, hogy a sajnálkozással nem lehet segíteni, de azért fogadd őszinte részvétemet.
Nem tudtam kivenni a későbbi soraidból, hogy most babát vársz, vagy egyenlőre örökbefogadás?
Ha valóban találsz olyan helyet, ahol vállalják a császárt "csak úgy", kérlek értesíts. Nem hiszem, hogy emlékszel rá, de régebben már leírtam miért ragaszkodok én is ehhez. Most hosszú lenne megint. (Szerencsére nem saját rossz tapasztalat.)
Én egyenlőre a Péterffiben bízok, mert ott ráadásul nagy gyakorlatuk van a dokiknak az EDA-ban és az újfajta császárban. Csak nem tudom, rá lehet ott venni valakit az indokolatlan császárra. Bár szerintem a lelki beállítottság elég indok kellene, hogy legyen.
Aki szerint meg nebáncsvirág az, aki így akar szülni, annak azt üzenem, örüljön a jó szerencséjének, és törődjön a maga dolgával.
Amúgy az általad leírottak alapján megint egyre jobban felhergeltem magam az egészségügy helyzetén! Némely orvos megérdemelné, hogy kitöltsd rajt a mérgedet!
Remélem már jobban vagy, és nem kavartalak fel ezzel a kissé elkésett levelemmel.

Üdvözlettel: Kriszta
maximail
 
 


Szia Anikó!

Nem tudom mit mondjak!Most olvastam ezt a nem egyszerűen borzasztó hírt!fel sem tudom fogni!Az én kis kedvencem!Elképesztő! Ne haragudj, de nem találok szavakat! Pár hónap után eljutok netezni.Már előre elterveztem hogy fogok áradozni a picikémről, de nem megy! Az én kis Fannikám!Nem ismertem személyesen, de a neten keresztül imádtam, és imádom most is!
Őszinte részvétem!Habár ez a szókapcsolat nem fejezi ki az érzéseimet!Rengeteg erőt kívánok Nektek!

Edina


Magamról:
Most már jól vagyok, de rengeteget hánytam. Nem rég kiderült, hogy kisfiunk lesz.Gila Dánielnek fogják hívni.Rengeteget mozog főleg éjszaka.Nagyon-nagyon imádjuk!


Most ennyit, mert nagyon megrázott ami Fannikával történt.De majd legközelebb többet írok!

Edina
dedina
 
 


Anikó!

Én is írtam még augusztusban Neked! Mi van Veletek?????????

Üdvözlettel, Ildi.
macskási
 
 


Sziasztok!

Edina! Folyton kerestelek! Még a nyáron olvastam a jó hírt. Mivel nem irtál néha eszembe jutott hogy talán baj van. De jó hogy nem! Most is véletlenül néztem be. Szeretném ha gyakrabban jeleznéd hogy jól vagytok, ne aggódjak feleslegesen!!!

Ildi,nemolvastam sztem. Mint fennt. Ide nemnéztem az emiljeimet sem olvastam.

Tulképpen mostanában kezdem felelevenítenia kapcsolataimat. Hívnak a régi barátnők, már egyikük volt is itt a babájával.
Úgy néz ki túléltük. Nem kellemes az biztos de hát már sose lesz az.

Fannika 3án lenne 2 éves! Mindig itt mosolyog rám, sajnos képről.

Valaki kérdezte tőlem mi a véleményem a Csekéről. Javasoltam neki olvassa vissza ezt a topikot. Hát ez.

Befejeztük a lakásfelújítást.Tulképpen újraépítés volt,mert csempét vertünk le, parkettát cseréltünk, építettünk új konyhát. Most kész. Szebb lettmint a régi. Ezért nem vettem motort,ennyire közelmég sosem álltam hozzá. Tiszta szerencse hogy nemmaradt rá keret,elég veszélyes lett volna ebben az állapotomban. Úgy hogy túléltük.

Most elindítottunk egy folymatot,majd beszámolok ha lesz miről. Azóta kezdem kicsit értelmét látni az életnek.

Írjatok babások!
tartsuk fennt Fannika topikját! Ő is sajnálja ezt a jó kis társaságot!

Anikó
poteczin
 
 


5. bekezdés után lehagytam:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
poteczin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: