Új privát üzeneted érkezett!

Voltunk ma oltáson, és dokinéni mondta, hogy oltassuk be Livit rotavírus ellen, mert nagyon sok van mostanság, és ugye (mint szegény Perseláéktól is tudjuk) igen undok dolog. Majd kiderült, hogy az ára: 34000Ft. Nem, nem írtam el, harmincnégyezer!!! forint.

KépKép
Kép
elsijud
 
 


GAbi!

NAgyon koszonjuk! Nekem is annyira tetszett a hazatok meg a kert, hogy en is mondtam Apanak:) Most jo a hangulat! :lol:

Mindenki nagyon hozta a formajat. Tundi, Neked kulon orultem, hogy dumaltunk. Jud: sajnalom, hogy hamar elmentetek!
MEri: azota is pirulok, hogy Zsombi belemarkolt BAzsi hajaba. Aztan meg szegenynek racsaptam a kiskezere. Ezert is szegyenlem magam. Mikor fogja megerteni????:(

Mindenki hianyzott, aki nem volt emiatt amiatt!

En annyira jol ereztem ma magam!

Sutikre a csaladom mar rajart, de en meg tartom magam!
Pelle: je ez a brownies volt? En eddig minidig csak taller formaban talakoztam vele. Juli 14 utan sutok en is egyet:)))

Adri, Emese: nagyon csinik vagytok! :)

Kati, Te meg at ne fesd a hajad, mert a gyerek tutira imadja a szinet:)))

Jo ejt Mindenkinek!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Érdekesség..ilyen volt és ilyen lett :lol:

Kép

Kép

Kép

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 

 
 

szép reggelt, kár, h épp esik az eső!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, Gabi és Erik remek vendéglátók voltatok, a ház pedig tényleg nagyon klassz. nekem főként a környékre fáj a fogam, meg a kertre :)

Nikike, köszönjük, h hazaszállítottál minket, remélem Zsombi aludt sokat. Na Kamilla még másfél óráig túráztatott, mire ledőlt a kiságyban, ahhoz képest, h már a kocsiban durmolni akart :shock:

Jó volt, h nagyjából mindenkivel tudtam beszélgetni, és nem csak gyerekek után rohangáltunk.
(Vera: kivittük a kertbe aludni őket. Persze ha sír vki, lehet, h felébreszti a többit, de sztem minden babó aludt egy kicsit, így nem voltak igazán nyűgösek.)

Nikike, még azt akartam mondani, h igenis látszik rajtad a torna, egy barátnőm jutott eszembe rólad, aki nem volt ugyan nádszálvékony, mert hiába fogyózott, nem mentek le a pluszok, viszont a tornától szép formás lett minden testtája- már ahol kell- és így tök vonzó volt, nem egy lapos deszka. ja és ezt nem azért írtam, h megköszönjem azt a mondatod, h csini voltam, vagy mi :?

Kati, tök kíváncsi leszek a videóra. Ez a hajhúzogatás nagyon vicces, szegény törékeny kamilla is kapott belőle, csak azt nem értem, Somi hogy volt olyan ügyes, h belekapaszkodjon a hajába, amikor alig van Kaminak haja :lol: 8)

Pelle, most olvastam egy bejegyzésedet, amiről tegnap lemaradtam, mert egyszerre írtunk és beugrott a tiéd észrevétlenül az enyém elé :shock:

Na reggelizünk.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Nem megy nekem ez a nagybatű- shift gomb :(

Adri és

Kép
adri29
 
 


Hát, Bianka nem igazán hasonlít régi önmagára :lol: viszont nagyon csinos abban a kisruhában

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!
Gabi, hol vagy, lelkem, remélem, nem utánunk takarítasz azóta is?:-))
Mi ügyesen otthagytunk egy kék tápiadagolót a konyhában:-)

TÜNDI, boldog felediket a kiscsajszinak! Nagyon jó ez az összeállítás róla, hogy telik az idő! :o A szülőket meg nem értem, miért jobb az albérlet....? :?:

Nikike, egyetértek Adrival, LÁTSZIK a sok edzés gyümölcse! És külön büszke vagyok rád a szorgalmadért, hogy eljársz edzeni!!! :-)

Hiúzka, hol is van az a jó turi, amit említettél? nagymező utca...? :o akinek nincs esze, legyen notesze ugye...:-))))

Barniról pedig megállapítottuk, hogy biztos szoliba jár, olyan jó színe van! Somim, egyem meg, kis hókamóka világos bőrű:-)))

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Nagyon örültünk tegnap, hogy itt jártatok. Remélem mindenki jól érezte magát, mert Erik és én nagyszerűen. A kölkök tündériek voltak és tényleg tudtunk így jókat dumcsizni. Egyébként tegnap pikk-pakk elpakoltam mindent és ma egyébként is elhatároztam, hogy nem csinálok semmit, csak netezek... na és persze Erikezek.

Ami itt maradt: Avent tápszeradagoló (Pelle már beazonosította), egy csomag Rossmann popsitörlő, egy kék-sárga kutyacsontra emlékeztető csörgő és egy sárga szatyor zoknival és almalével. A talált tárgyak nem tudom, hogy hogy jutnak vissza a gazdijukhoz :roll: .

Aki nem tudott eljönni, annak talán vígasz, hogy biztosan hamarosan lesz következő. Kicsit sajnálom, hogy nem volt tegnap jó idő, mert van egy nagyon szupi kerti játékunk, amit így nem tudtunk beüzemelni és egy kis napsütés azt hiszem még ráfért volna a lelkünkre.
Pelle, várom a képeket :)

Puszi

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Gabitali képek a táron a Pelle mappában :D :D :D
Puszpusz, megyek vacsizni!

u.i: Gabi, a tápadagoló egyáltalán nem sürgős, nagyon ritkán használjuk:-) majd valamikor! Még egyszer ezer hála a vendéglátásért!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Timienek: a www.bosihirado.hu oldalon fent van plébania
a fogadó órái.
Mellesleg a férjem is rajta van a főoldalon egy képen. Most
volt elsőáldozó. :)

Tündi: a kislányod gyönyörű. Én is november harmadikán
születtem. :)

Hajni
ajni
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom a talit :( jó lett volna menni, de Bencust még féltettem, meg mivel párom sincs még jól, nem akartam én itthonról vinni valamit.

Mindjárt megnézem a képeket, én meg teszek ide egyet a 4 napos hétvégéről.

Kép Apával

Vera kérdezted hogy altatjuk a gyerkőcöket, múltkor Mérinél is kint aludtak a kertben hordozóban, babakocsiban.

Timi kérdezted a fütyi dolgot, nekünk a doki még egyáltalán nem engedi azt mondta még ráérünk, ne bántsuk. Bár én már volt, hogy úgy tisztogattam meg, mikor nagyon kakis volt.

Kép
mildiko
 
 


Sziasztok!

Szilvi: köszi megkaptam, nem semmi :wink:

Judit: ne hülyéskedj, :wink: még hogy "érzéketlen" :lol:

Soma anyu: Köszönjük a képeket :lol: :lol:

Niki: hát persze ,hogy látszik a torna...kitartó vagy és ez tök jóóóó :lol: :lol:

Csomó mindent akartam kérdezni még tegnap tőletek.... 8) egyszerüen elfelejtem. Az a kis csepp agyam..olyan szita szegény!! Itthon döbbentem rá..!Na majd legközelebb felírom a tenyerembe :lol:

aki kérte itt van a link, de ez csak próba verzió. Egyenlőre kifog rajtam :evil: Gondoltam milyen jó lesz előhívatni képeslapként , de mentéskor ráken egy szöveget.. :shock: ha a monitor képét lementem paint-be akkor meg méret probléma van...ááá :roll: :shock:
http://www.photo-collage-software.com/index.html


Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Bence milyen aranyos, csak úgy villogtatja a kis fogait :lol: olyan furcsa, mivel nekem még csak fogatlan kisbanyám van :lol:

Adri: szerintem is sokat változott Bia a 6hónap alatt, azért is tettem fel a képet. A kórházi képen leginkább egy kis vörös hörcsögre hasonlít :lol: :lol:

Persela??? :roll: már aggódunk..
Többiek?? :roll:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok lányok !

SZÉP JÓ REGGELT, EZEN A GYÖNYÖRŰ REGGELEN !!!!! :?

Na, nincs kocsikánk , eladtuk !!(tegnap este vitték el ) :cry:

Apa majd hétfőn néz valamit . (Gondoltam az jó lesz , mert kedden kell menni eg. rendelésre !!)
De lehet , hogy elösször csak egy Toyota Hiace (kisbusz szerű) lesz ! Na, az lesz csak az igazi !!! Hogy fogok én parkolni ????????????????
Persze lehet, hogy veszünk mellé egy valami olcsó kicsi autót .

hiuzka ! Írom a pü.-t !! Bocsi , tegnap nem volt rá időm !!

Megyek én is képet nézni !!


Puszika mindenkinek !! Kellemes hétvégét !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szép jó reggelt!

Gyorsan elköszönök... Nemsokára indulunk Németo.ba.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Puszi
Szilvia és

KépKép
szilvalé
 
 


Sziasztok!

Bocsi lanyok, hogy igy a tali utan nem jelentkeztem, csak kicsit szomoru vagyok, mert felhivott a baratnom,hogy meghalt az anyukaja. :cry: :cry: Sajnos nagyon beteg volt, es szamitani lehetet ra, de annyira nehez felfogni, hogy elment,megha szamara ez megvaltas is.Remelem nem haragszotok meg erte, hogy nem ebbe a topikba valo temarol irok, de szeretnem most veletek megosztani a tortenetet, mert engem radobbentett hogy mennyire szerencsesek vagyunk! Amig a baratnom meselt, addig en bogtem.

Hihetetlen eros no! 29 eves, a ferje 30. 24 eves kora ota mindennap abban a tudatban elt, hogy a ferje barmelyik pillanatban meghalhat, mert majatultetesre vart, es az utolso pillanatban amikor mar 1-2 hetet adtak neki 42 kg volt a ferje mar, akkor kapott majat 2 evvel ezelott.Igy nokent, o volt a csaladfentarto raadasul otthon is patyolat tisztanak kellett mindennek lennie a ferje miatt. Most mar jol van, elhetnek az eletuket vegre,erre fel evvel a ferje mutetje utan kiderult, hogy az anyukajanak agydaganata van, majd amikor azt kikezeletek, hogy tudo rakja. Ezeket kezeltek,de tul sok lett az attet. Januarban a 29 szuletesnapjara, azt az ajandekot kapta, hogy az anyukajanak 3 honapja van hatra. Elmondta, hogy az anyukaja meg elni akart, mert szerette volna megerni,hogy unokaja lesz, es nem akart a lanyara megint terhet roni, hogyha az apja osszeomlik, akkor az is az o gondja legyen egyetlen gyerekkent. A sors fintora,hogy azon a napon temetik az anyukajat, amin par eve a ferj uj eletet kapott. 51 eves volt az anyukaja.Az enyem 1 evvel fiatalabb. Imadja az unokajat, es latszik,hogy az elete ertelme. Amikor tegnap felkapta a Bazsi kacagott, en meg csak bogtem. Nyavajgok itt a sajat gondjaim felett,mikozben ezek mondva csinalt dolgok amit meglehet oldani, mindossze a lustasagom a gat. Pedig milyen szerencses vagyok!Van csaladom, akik egeszsegesek, elnek a szuleim, es nem en vagyok a csaladfentarto, es megtehetettem, hogy 28 evesen gyereket vallaljak. Nem kellette ingaznom ennyi idosen a munkahelyem a korhazban fekvo anyukam, es a gyogyulofelben levo ferjem kozot, nem volt a nyakamban a szamlafizetesek, az intezni valok, es nem kellett osszerettenem ha megszolal a mobilom,hogy baj van. Es az a lany ennek ellenere nem nyavajgott, nem lett depresszios, es most is megprobalja pozitivan nezni a dologokat. Hat ennyi. Tegnap szep pofont kaptam az elettol, hogy eszerevegyem magam. :oops:
Remelem nem zavartam senkit ezzel az irassal.

Meri

KépKép
lmarie
 
 


Na foly kov

Gabi: koszi a talit, a zokni a mienk, az almalet pedig igyatok meg. Nekem egyenlore nem fog hianyozni a zokni, ha a gyereke, akkor nektek adomanyozom ha megfelel, ne rakosgasd, hogy majd visszaadod.

Futyi temahoz annyit, hogy mindig meg kell probalni picit hatrahuzni furdeskor, es egyre jobban fog menni, eroltetni nem szabad! De ha nincs tisztitva, felgyulemlik alatta sokminden, ami komoly gyulladast okozhat, lazzal mindnennel. Aposom sokszor talalkozott ilyennel, ezt o tanacsolta.Amugy a nalunk a gyerekorvos mindig megnezi a kontrollokkor, hogy mennyire van letapadva, mennyire tudod hatrahuzni. Nektek nem? :shock:

Nikike: ne foglalkozz azzal,hogy Bazsinak meghuzta a hajat, ez meg sokszor elofog fordulni, igy tanulnak!

Tundi, Ildi: nagyon jok a kepek!!! En is mindjart csatolok :twisted:

Amugy szerintem minden baba nagyon szep a mieink kozul. 8)

Kép pancsolunk


Ez az Auchanban 800 ft vett uszogumi, csak ajanlani tudom. A kepen a nagypapival pancsol, es a datum se stimmel, mert ez ket hete volt. :wink:


pusz

Meri

KépKép
lmarie
 
 


Szia lányok!

Még élek, csak rohannak a napok, egyik így, másik úgy... nagy a káosz körülöttem...
Majd a jövő héten valamikor jelentkezem bővebben is, most csak emzéperiksz, mert nagyon jól esik, hogy bármikor felloholok kicsit átfutni, amit írtatok, valaki mindig hiányol. Ez most egy ilyen időszak, majd lesz jobb is... Remélem!

Napussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


sziasztok lanyok!

En is meg vagyok.
Meri: nagyon sajnalom, es igazad van, szinte nincsenek is gondjaink ehhez a sok bajhoz kepest. Szoval tenyleg fel a fejjel mindenkinek. Mondja a fo orrlogatos. Mostmar nem fogom!!!
Vegre tul vagyunk a ballagasi mizerian, a mostohahugomnak volt ma, tegnap egy barat gyereknek, este hozzajuk mentunk vacsizni. Tok jo volt a szulei nagyon jo fejek voltak, sutottek csomo husikat en persze csak piritost ettem a bifszteket meg lestem:)))
Jaj csajok aldom a kezeiteket, a kokuszos is szupi volt meg a brownies is:))))
Gyerekre apam vigyazott, de szerencsere aludt rendesen fel sem ebredt csak mikor mar itthon voltunk. Komplett kikepzest tartottam szegenynek. Ott csapta ki a bisztositekot amikor elkezdtem neki megmutatni, hogy hol talal meleg ruhat a gyerekre, ha tuz utne ki ejszaka es menekulni kellene. Kozolte, hogy vegulis eddig is elbant mar 3 lannyal, Zsombival legalabb kartyaznanak meg soroznenek amig a tuzoltok intezkednenek:))) Vicces! Paramama!


Eljen, holnap anyaknapja! En ugy szeretem a MAMIKAMAT. :)

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

NAgyon aranyosak vagytok, köszi a dícséretet..nem vagyunk ám benfentesek.:)
Nagyon jól vagyunk, de nem könnyű ez az időszak, sok a munka még mindig, de nagyon alakul és látjuk már a végét is.
Nincs még mindig netem és nagyon hiányoztok nekem.

Mikor lesz a következő tali??
Szerdán délelőtt jövök be legközelebb Pestre..akkor kötjük a szerződést..olyan fél 11 körültől ráérnénk, ha valaki ráérne.mehetnénk babót sétáltatni.

puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Pelle!

szuperek a kepek, csak ne neznek ki alapbol hulyen, de nem is ez a lenyeg, a gyerekek cukik. Zsomborom egy pernahajder:9 tenyleg gyerek feje van mar nem baba:)

Persela: varjuk a hireket, mindig hianyzik mindenki aki hosszabb ideje nem ad jelet magarol.

sziszike: nekem most tuti nem megy! Sajnalom!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Ezt az idöt! De olyan jo a levegö:-)

Ha igy folytatjuk, lassan mindenki szervez egy baba-mama talit, igy még sokat fogunk találkozni! Ez olyan jo! Azota is irigykedem, hogy ha Erik sétáltatás közben elalszik a kocsijában, zavartalanul aludhat a teraszon is tovább. Én bezzeg "verhetem fel" Zsombit, ha vége a sétának.
Most jol kivan a tököm a házunkkal, minden most romlik el benne. A lakásunkat nagyon szeretem, szép meg minden, igaz, kicsit kinöttük, de azt meg lehet szokni. Viszont lassan minden hétre jut valami javitási munka, kémény, gáz, lépcsö... Persze mindez sok szervezés, lakógyülések tömkelege, fizetés, ááá...
Bocs, én is leirtam itt a béna dolgokat. És persze örülök, hogy ilyenekkel kell foglalkozni, ahelyett, hogy valaki nem lenne egészséges a családban, meg sokkal durvább dolgok lennének.

Kati: köszi szépen, megkaptam a privit:-) Majd felteszed valamikor a videot? Hogyhogy ilyen hirtelen eladtátok a járgányt? Addig mivel jársz szegénykém?
Pelle: köszi a receptet, már alig várom, hogy kiprobáljam! A turi a Nagymezö u-ban van, ha a Király u felöl mész, akkor a bal oldalon, a templommal szemben, és asszem a 3.turi, mert az utcában most több is nyilt. Sajnos nem tudom a nevét, de majd megirom ha megyek megint.
Nikike: köszi a bokot :oops: De teljesen jol nézel ki, az a fontos, hogy formás vagy! Még szerencse, hogy nem minden férfinak ugyanaz az alak tetszik! Én meg mig szoptatok, hordom a mély dekoltázst, utána meg mi lesz... :D
Tündi: cuki Bia!
Ildi: Bence is, már milyen nagy!

Még egy kérdés: nem tudjátok véletlenül, hogy lehet venni ilyen hálot, amit kiságyra lehet tenni, hogy ha a szabadban altatom, védje a rovarok ellen? Én még sehol sem találtam, viszont kiságyon meg már láttam többször is.

Jooo éjt!

Kép
hiuzka
 
 


A képek természetesen ismét szuperek! Kár, hogy nem minden mama látszik, pl Pelle, Gabi!

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok!

Elnézést,hogy ismeretlenül,de az Uzsoki 2007. ben azt azt olvastam.hogy létezik egy táblázat,amiben benne vannak a doki,és a véleményeitek róluk.Szabad nekem ezt megkapnom?
Én Lukács dr-hoz járok,és ha hamarosan összejön,akkor nála szülök majd,a második babát.Szülés élményem nincs vele,de mist nőgyógyászommal nagyon meg vagyok vele elégedve.
Ha létezik még ez a tábla,hálásan megköszönöm.

üdv: v.andi
vedresandi
 
 


Sziasztok! Boldog Anyák Napját! Olyan megható, hogy van egy kisfiam, aki felköszönt az apukájával! :-)))

Tündi, szuper a program, le is töltöttem + az extra dizájnokat is! Mivel ha lemented jpg-ben valóban ott van egy buznyák reklámszöveg a közepén, ezért úgy cseleztem ki, hogy mikor a programban kész lett a képmontázsom, nyomtam a klaviatúrán egy PrintScreen gombot, és a Wordbe beillesztéssel áttettem, elmentettem.
Körbevágtam a Wordben, oldalbeállítással fekvő lapra fordítottam és dupla akkorára állítottam a képméretet! Oké, így nem jpg fájl, de gyönyörűen el tudtam küldeni a nagyinak, meg ki is lehet nyomtatni otthon! :-)))

Hiúzka, a Brendonban 2900 Ft-ért van ágyra való szúnyogháló (de hozzájuk mindig oda kell csörögni előtte, mert hiába írják a www.brendon.hu oldalon, hogy valami van épp raktáron, nem vezetik át az eladásokat rögtön. Szerintem a többi bababolt is most fog beszerezni ilyeneket, lévén szezon, biztos lesz a minimanóban meg az elefániban is:-)))) én a weblapjukon található emilen szoktam érdeklődni! Most a babakocsira vettünk noname esővédőt 1900 Ft-ért:-) kocsiernyőből is noname-et fogok venni, majdnem mind kompatibilis a babakocsival, meg úgyis viszem, és rápróbálom. A Peg peregonak marha drágán van egy FEKETE?!?!? ernyő, de nekem ez nem tetszik, inkább valami világos, derűs, nyári szint szeretnék :-)))

Megyek, lelkeim, főzök! Tegnap ISTENI stáhljutkát főztem: vörösboros-aszaltszilvás kacsacombokat, mmmmm, olyan porhanyós, ízletes lett, hogy a párom rekordadagot benyomott:-)))

Puszpuszpusz!!! :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Vedresandi, üdv, remélem, a májusi eső babót ér:-))) sajnos nekem nincs emg a komplettírozott tábla, de biztos átküldik neked hamar!:-)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Minden itt lévő ANYUKÁNAK kivánok szép, boldog Anyák Napját!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P



Első babások, nektek ez az első ilyen nap :idea: :arrow: ........./jó bőgést/ :lol: :lol: :lol: :lol:

Pelle: Ügyi vagy :lol: én is megprobálom :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szerbusztok drága anyukák !!!!! :lol: :lol:

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT MINDANNYIUNKNAK !!!! :lol: :lol:


Puszka , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok Anyukakok!

Kisfiamtol kaptam anyaknapi taknyosodast, szegeny annyira megszottyosodott:(
Tegnap este meg nem volt semmi baja, kiveve, hogy a delutani alvas 4 orasra sikerult. Mondtam, hogy valami nem stimmel. Tusszogott is szegenykem, aztan ejjel arra ebredtem, hogy tiszta takony. Laza meg nincs. Meglatom hogy alakul!
NAlunk ma Apa csinalt ebedet, asszem ez volt az anyaknapi koszonto!

Emese: csodas pushupok vannak:))) MEg Grigalek Gaborok:))) Bar az kicsit draga!
Pelle: Te hazitunder!!!:)

Zsombi magahoztert!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hello!

Én is kaptam apától virágot, és vett egy pici csokrot is a gyerkőc nevében. Oda akartuk adni neki, hogy Ő adja át, amiből az lett, hogy elkapta az egyik levelet és azonnal a szájába tömte. Én meg meghatódottan nevettem a könnyeimmel küszködve. :)

Tegnap lagziban voltunk. Szuper volt, nagyot táncikáltunk. A nagyszülők babysitteltek, minden simán ment, kivéve az alvást. Mikor hazaértünk bementem megnézni a gyerkőcöt, de nem volt a kiságyban. Utána láttam meg, hogy nagypapi a szoptatós kanapén szunnyad, kezében a gyerkőccel. Nyak és derékkitörős pózban hősiesen tartotta az uncsit, míg a gyerkőc nyugodtan szunyókált, nyakig bebugyolálva. :)

Banabás is takonypóc lett reggelre. Folyik a nóziból a cucc rendületlenül, de láz nincs csak hőemelkedés. + a két alsóból az egyik fog felett megrepedt már az ínye, valószínűleg hamarosan előbújik a foga.

Na pusz mindenkinek! További szép anyáknapos napot!

Judit

Kép
jud77
 
 


Szia Andi!

Elküldtem a táblát.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok!

Kicsi Bia alig akarta elengedni a virágot :P olyan édes volt. A fiam verset is mondott..én meg bögtem :oops:
Nektek milyen napotok volt?

Kép

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


sziasztok!

ugy latszik az anyaknapi virageves minden gyerkocnek bejott. :lol:
En is kaptam viragot,plusz bonusz masfel orat aludhattam, mert apa lelepett viragot venni gyerekestul. :P

Delutan megvolt Bazs elso meghivasos bababulija a szomszedban, hat nagyon elvezte. Mi is :lol:

Viszont az altatas remalomma valt! Gyerek be az agyba, takaro. 5 mp mulva, takaro le, hasrafordul, felterdel, felkapaszkodik, all es razza a kisagyat. Es ez igy megy amig a bogestol kinem farad, megint lefektetni. Ez meg 3-4x, aztan vegleg kidol. Es reggel hatkor kezdodik elorol. Ugyhogy ma reggel kenytelen voltam kettonk koze tenni mar, hogy meg aludjon. Komolyan fontolora vettem, hogy ezentul utazoagyban alszik. Persze edes latvany ahogy reggel sikongatva jelzi hogy ebren van es all. :wink: Eljen a racsos kisagy! :evil:

Pusz mindenkinek

Meri

KépKép
lmarie
 
 


Lányok!

még anno babáink 4 hós kora előtt a pamperstől kaptunk pontgyűjtő lapot postán, vonalkód ragasztgatásért cserébe Fisher price játékot lehet beváltani.
Valakinek nincs meg véletlenül? mert én nem találom, és kellene most :(


Én is kaptam virágot, és nem is ette meg Kamilla :lol:

viszont nálunk is volt 2 horror éjszaka, azt hittem már tényleg vmi fog lesz, de sehol a nyoma, egYetlen okot látok a rossz alvásra, keserves sírásra, h kicsit náthás, de nem is vészesen, nem értem, miért ez a sírva ébredés. :shock:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok !!

Akkor én is mondom , hogy mi is taknyosak lettünk mára !!

És az éjjcakáink is nagyonrosszak !!

Lányok !! A videót nem tudom ide felvarázsolni , sajna . :shock:
Egyrészt mert béna vagyok , másrészt meg ez dvd-s és be kell,hogy teljen a lemez , utánna le kell finalizálni ,na és csak ezek után lehet valamit kezdeni vele.
(Persze ,valszeg , lehet másképpen , csak nem tom hogy)



Puszka nektek !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok Csajszik,

Az elmúlt pár éjszakánk nekünk is horror volt, kiscsajom max. két órát aludt egyhuzamban, és hajnalban már kukorékolt :( Erre rátett egy lapáttal, hogy pénteken ballagás volt, és nálunk volt a buli (na ez külön sztori, majd egyszer elmesélem), úgyhogy picur egész nap nem aludt egy szemet sem, majd szombaton átmentünk anyuékhoz, ahol megint nem volt hajlandó aludni, hiába tettük le húszszor, mindig ordított, nem volt hajlandó aludni, közben párom átment a tesójáékhoz, ahol közben Benji (Livi bárányhimlős unokatesója) elkezdett hányni, közben hasmenése volt... "Szerencse", hogy Perseláék sztorijából okulva a párom rögtön levágta, hogy ez valószínűleg Rota, irány az ügyelet, ahol azonnal kórházba utalták szegénykémet. Nekik nincs kocsijuk, úgyhogy párom rohangászott velük. Nem ragozom, a lényeg, hogy délután fél ötkor mentek be az ügyeletre, és éjfél lett, mire párom visszaért értünk anyuékhoz :( (most persze izgulok, hogy ő nem kapta-e el, mert a sógorom már elkapta). Pindurom reggel nyolctól éjfélig nem aludt, csak összesen egy órát (öt részletben).
Tegnap folytattuk, rohangászás a nagyikhoz és dédikhez (szerencsére vannak bőven :lol: ) pici megint nem aludt (pedig megtehette volna..), de legalább estére annyira elfáradt, hogy azóta gyakorlatilag alszik, csak időnként enni kel fel.

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Gyors bekukk.

Talira irigy-irigy.

Nálunk egyenlőre még betonkeverős zaj megy állandóan, de talán1 hét és vége.

Rota oltásról annyit, hogy sokfajta rota vírus van és csak 1 féle ellen véd ez, szóval a gyerek még elkaphatja. Info by: saját doki néni.
Vendég
 


Sziasztok!:-)

Nahát, egyszerre takonypóckodnak ezek a kölkök! Soma is folyó orral van már két napja, úgy sajnálom a kis prüntyőt, anya a mumus egész nap kergeti az orrszívóval:(

Voltunk ma egészségrendelésen, a dokinő kvázi hülye libának nézett, hogy bárányhimlő elleni oltást szeretnénk adatni Sominak, ha betölti a 9. hót. Hogy mégis ezt hol hallottuk, meg mondjam már meg, hogy minek, és egyébként is úgysem jár közösségbe (bölcsi, ovi). Tiszta rossz hangulat telepedett a rendelőbe, plusz Somi még oda is hányt neki a vizsgálójára, miután jól lenyomta a fapálcikát a nyelvén. Na mindegy. végül is beadja júniusban :((( mondtam neki, engem nem bánt, ha Somi bárányhimlős lesz, de ha az oltással elkerülhető az agresszív fajta meg a sömör, akkor már megérte és punktum.

Kismanusz több mint 10 kiló és 76 centi hosszú, foga egy szál se, dokinő már lát fehérséget, hát én semmit, he-he

Rota monnyon le!!!:-)

Holnap jön Somi dédije a pasijával, sütök egy kis pogit (na nem hamuban sültet, csak mezeit:-)

Puszpusz mindenkinek! :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Nahát, úgy látom, mégiscsak megvolt Gabiéknál a nyálcsere :) nem véletlen ez a sok takonypóc.

Mondjuk nálunk két napig tartott csak, ma már nem zavarja, aludni is tudott. Klassz dartwaderes volt előtte 8)

De legalább erősödik az immunrendszerük, ha oviba mennek, minden héten elkapnak majd egymástól vmi nyavalyát :?

megyünk fürdeni, majd jövök

Adri és

Kép
adri29
 
 


sziasztok!

Ma atom es szuperno voltam egyszerre! Takaritottam, mostam, foztem, bevasaroltam, meg setaltunk is a deddel, persze mindezt ugy, hogy Anyu kozben vigyazott Ra! Ugyhogy most total kivagyok. Raadasul bennem is bujkal valami.
Szerintem Zsomboromnak meg a foga is jon, mikozben rajta van ez a kohogos takonykor.
Vettem multivitamint Aktival energie, csak az a baj, hogy szoptatosok nem szedhetik, holnap uj kor maternaert, ezt meg majd Apjuk megeszi.
En ma kaptam viragot, mert Zsombi szolt reggel Apajanak, hogy tegnap nem erezte jol maga, nem tudott kimenni viragot venni, ugyhogy ma veletlenul se felejtse el:))) SZEP

Meg ket farmert is lottem magamnak meg egy cipot most nagyon boldog vagyok es adott az egomnak is mert a gatyak csiponacik es 30-as!!!! Sosem volt meg?! Elnezest a kistermetuektol, akiket esetleg ezek a szamok megbotrankoztatnak:))))
Ja meg egy olajzold melltartot es bugyit. Nem szakadt ram az OTP, csak kinyai minden! De meglepoen jo minoseguek? Vagy csak azert nem tunik fel, mert a Zaraban es Adidasban is minden made in china?:))

csok
mentem aludni
Mindenkinek jobbulast!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok,

láttam a képeket a taliról meg a sétákról, nagyon jók! Remélem hamarosan mi is részt vehetünk egy újabb talin.

Nikike csak azt üzenem: látszik :) és így tovább! Zsombi meg őrülten hasonlít Rád :)

Kátya Anna hatalmasat nőtt és pont olyan szép mint az anyukája :)

Hát mi szerencsére végre teljesen kigyógyultunk a takony kórból és köhögésből, már csak apa szenved, de végre ő is javulgat, jó makacs ez a nyavalya.

Lányok azt szeretném kérdezni, valaki volt-e rosszul mostanában piros betűs napok előtt? Én 2 napja szédülök, hányingerem van és őrülten fáj a hasam, de semmi. (jelzem nem vagyok terhes...) Tegnap még a gyereket se bírtam megfürdetni, lefektetni. 4 órán át csak feküdtem és szenvedtem :( Szóval szerintetek ez normális? Vagy menjek dokihoz?

Méri Bazsi mekkorát nőtt! És látom a fogacskákat is :) Majdnem bőgtem a történeten. Sajnos az én családomban és baráti körben több hasonló történet is van, rögtön eszembe is jutottak. Párom apukáját is azért vesztettük el januárban mert a dokik úgy gondolták ráér még a műtét. Hát nem ért rá :(

Egy barátnőmnek pedig balesetet szenvedett a férje, hetekig élet-halál között feküdt, ma már rehab-ra jár, de a lába nem fog rendbe jönni ő meg ebből élt, sofőr volt, most nem tudják mi lesz, és ott a másfél éves kislány. Amikor kérdeztem, hogyan bírja, csak azt mondta, az ember sok mindent kibír, amit muszáj. Hát tényleg így van. Én azt gondolom, mi nők sokszor nyafizunk, mert szükségünk van rá, de ha kell akkor baromi erősek tudunk lenni. Meg hát mindenkinek a maga baja a legnagyobb, csak hogy hétköznapi frázisokat puffogtassak :oops:

Hát bocsánat senkit nem akartam elszomorítani.

Pelle még az jutott eszembe nem akarsz inkább dokit váltani? Ha jól emlékszem már nem az első eset, hogy az orvosotok így beszél veled?

Tündi sajnálom a lakást, de csináljátok úgy ahogy nektek jó, a pároddal a gyerekekkel, a többit meg meg kell hallgatni aztán úgyis úgy lesz, ahogy Ti akarjátok, nem? :D

Betegeknek jobbulást!

Jó éjt!
Ildi

Kép
mildiko
 
 


Hello!

Adri nekem nincs olyan pamperses akármim, így nem tudok segíteni. Valószínűleg kidobtam a többi reklámanyaggal együtt.

Én is gondoltam már, hogy a talin nyálaztak össze a gyerkőcök és onnan ez a sok nátha. :) Ma már Barnabás is jobban volt. Lekopogom...

Na megyek megnézem a Hujber botrányt.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Mildiko, de igazad van, a dokiváltás már nagyon érik régóta, csak az a baj, hogy ez a néni van legközelebb:((
Én iszonyú szarul voltam pirinyanya előtt, mondhatni a padlón húztam a belső szerveimet (már bocs, csajok, de ez elég jól leírja:-), étvágytalan voltam, szédülős, utána meg....tudjátok...16 napos "áldás":-) Kíváncsi vagyok, most meddig fog tartani! most sokkal jobban vagyok, hát majd elválik:-)

Lmarie: dehogy baj, hogy leírtad a barátnőd történetét, hidd el, rám is hatott, hogy hülyeségeken nyavalygok, mikor egészségesek vagyunk, élnek a szüleim, van egy csodálatos kisfiam, és azon morgok, hogy elegem van, hogy sosem csökken a vasalnivaló mennyisége és az uram későn jár haza:((((

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Adri, én nem őriztem meg a pampers levelet sajnos:( van a babaszoba.hu oldalon, csevegő, azon belül adok-veszek EGYÉB kategória, vagy pedig ugynacsak a csevegőben cserebere vagy valami ilyesmi topik, ott szoktak a lányok pont, vonalkód stb. gyűjtőkkel bizniszelni, dobd fel a kérdést, hátha van valakinek egy! :-)
Pempörszéktől (valami kft lehet) nem lehet kérni egy újat esetleg? [/b]

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Nikike, a szupernő érdemérmet megkapod!!! minden elismerés, Te duracell nyúl:-DDD
pelle
 
 


Reggelt, csak így egyszerűen.

köszi lányok, már kértem olyan lapot telefonon, csak beijedtem, mert Kami nevében lennének a játékok beváltva - Sziszike Bencéje nem jókor született a pampers szerint :lol: - mondtam, hát persze, majd én beküldöm, lapom meg sehol, pedig a határidő mindjárt lejár. De megoldódott.

Én is mesélhetnék horror sztorit, és akkor tényleg nem panaszkodnánk arra, h már megint vasalni kell, férj sokat dolgozik, etc. Tesóm barátjáéknál 7,5 hónapra megindult a szülés, nem császárral vezényelték le - részleteket nem tudok - úgy néz ki a tüdőgyulladást túlélte babó, most viszont várják az eredményt, mert lehet, h közben agyvérzést kapott a kicsi. Én beleőrülnék a várakozásba, de a z eredmény tudata is hasonlóan maga alá gyűrne :(

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Jajajajajaj, Ez a fránya babanet :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Már hülyét kaptam, hogy nem volt :!:
Remélem mindenki jól van :lol: :lol:

fürdetés, mennem kell :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


sziasztok!

Ildi: de jo, hogy hallunk feloletek is!:)))
Mi meg mindig takonykodunk, csak az a baj, hogy nem lehet mar szivni, mert valahonnan hatulrol nem jon ki, csak hallom ahogy szenved szerencsetlen. Szopizasnal remes, oklendezik szegenykem, meg lefekvesnel is kereste a jo poziciot, ahol kap levegot, egyem a szivet a kicsi dragamnak.

Tenyleg szar volt a net!

Adri, nekem sincs pontgyujtom, de latom mar megoldodott.:)

Pelle: atvettem, koszonom:))))))))

Jud: ez a Hujber botrany a Claudia fele musor? Vagy man megint rakoncatlankodnak??

KORKERDES, illetve segitseg keres kovetkezik!!!!

A D O B E V A L L A S ugyben tud valaki segiteni nekem? Termeszetesen nem ingyen. Vagy legalabb annyit, hogy a csaladipotlekot bele kell tenni, a gyas, tgyas??? EN nem kaptam ezekrol semmit a TB-tol, csak a gyedrol.
elore is koszi

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Halihó Csajszikák! :lol:

Itt vagyunk mi is, csak anyóséknál voltunk hétvégézni péntektől... hétfőn jöttünk haza, és egyúttal sűrűn is alakult a program, mert hétfőn délelőttre Lillus belázasodott, kapott kúpot, úgy vágtunk neki a hazaútnak, mire hazaértünk, 0,5 fok levonással együtt 39,6 C volt a láza, elég ijesztő volt (én amikor a legbetegebb voltam kiskoromban, akkor is 39,3 volt a max. lázam) úgyhogy hűtőfürdő és dokinéni azonnal, azóta szerencsére már javul a helyzet, tegnap óta viszont köhögni is elkezdett, de legalább tudjuk, mi volt a láz oka. Ma is voltunk újra, állítólag enyhe torokgyulladás, de remélhetőleg tényleg javul. :roll:

Méri, Ildi, szerintem nem baj, hogy ilyen történeteket is leírt(at)ok. Egy kedves ismerősöm szokta mondani erre a szituációra (pl. babás topikban ilyen hírek), hogy látni kell, hogy nem egy Pöttyös-könyv főszereplői vagyunk... Szerintem nagyon igaza van... ezek a sztorik időnként elgondolkodtatják az embert... bár ne lenne rá szükség!! :cry:

Pelle, esetleg ugyanabban a rendelőben másik gyerekdoki? Tényleg elég fura a stílusa... :shock: honnan kéne Neked laikusként tudnod, hogy egy-egy fakultatív oltásnak van-e értelme, vagy nincs, arról már nem is beszélve, hogy Te, mint szülő, miért ne dönthetnél úgy, hogy márpedig ezt be szeretnéd adatni a gyerkőcnek, és a dokitól csak a véleményét kérdezed...

Brownie-receptedet elmentettem. 8) :lol:

Tündi, Bianka annyira szép!! Már a ligetes talin is akartam mondani! De tényleg! :lol:

Méri, Bazsi is nagyon vagányan feszít az úszógumiban... a macskarúgjameg, pont tegnap jártam az Auchan-ban, de az úszógumikat nem néztem, pedig én is szeretnék ilyesmit (mármint Lillusnak). :lol:

Ildi, nem tudom, az én tapasztalatom mennyire mérvadó, mert Lilu születése óta eddig csak 1x jött meg, most áprilisban, én minden rosszra felkészültem, ahogy másoktól hallottam, de engem -szerencsémre- nem viselt meg különösebben.

Kép
frusi
 
 


sziasztok!
Gabi: nagyon köszönjük a meghívást, sajnos nem tudtunk elmenni a találkozóra, sajnáljuk.
Rengeteg családi esemény volt az elmúlt hetekben, köztük sajnos több temetés is :( ezért tűntem el..

Nikike: a családi pótlék adómentes (Szja tv. 1. melléklet)

Sajnos a korábbiak visszaolvasására nem volt még időm, így most csak erre reagálnék.
Betegeknek (és az időjárásnak) gyors jobbulást!
Itykó
ityko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: