Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
úgy látszik jön a tél és mindenkin kitör a depi.
Én már kicsit jobban vagyok, de most is a halálomon. Lányok én úgyanúgy szenvedek havonta, mint szülés előtt. Agyrém....na, mindegy.
Szilvi,
mikor szokott lenni a Thomas? Minimaxon megy?
Ildi,
merre???
Anna,
kitartás, elmúlik a depi, a tea, amit Szilvi mondott tényleg nagyon jó!!!

Nálunk Mincsi, azaz Csabika, mert ő már csak így hívja magát és ha úgy szólok, hogy Mincsi, kijavít, hogy Csabika :shock: , szóval egy "ördög".
Az éjszakáink újra katasztrófálisak. Sokszor be kell mennem és van, hogy reggel arra ébredek, ott alszom mellette. Persze reggelre fáj mindenem, franciaágyat kellett volna venni neki is.... :lol: :lol:
Iszonyat sok mindent mond, kedvencem a bagoly. Azt mondja rá babu. ÉS a zászló változatlanu tyatya, ill a repülő meg tyepa.

Most magamról pár szó.
Képzeljétek, a főnöknőm azzal keresett meg, hogy szeretné, ha mikor visszamennék én lennék úgymond a "jobb" keze, vannak dolgok amikkel már nem szeretne foglalkozni, és szeretné átadni. :shock:
Elég sokat beszélgettünk, tetszett a dolog, meg nagyon jól is esett, hogy rám gondolt, úgy néz ki jövő szeptemberben vagy októberben megyek vissza dolgozni.
Addig is még kifizet egy tanfolyamot, (személyügyi ügyintéző, ami már most fog indulni 26-án) meg szakmai tanfolyamokra is kell majd mennem, de ő fizet mindent. Szóval addig tanulok-tanulok...

Most ti jöttök, írjatok!
puszi Mindenkinek!


Szabus,
olvasol még minket?? Puszi Nektek is!

Kép
gombocka
 
 


Helloka lányok!!!

Először is szeretném minden aggódóval tudatni, hogy Szabusék jól vannak csak sűrű nyaruk volt és hát tudjátok hogy megy az ilyen!!! DE a lényeg hogy jól vannak!!!

Gombócka: Grat az előléptetéshez, és ahhoz hogy tanfolyamokra is mész!!! Ez tök jó!!! Legalábbis szerintem!!! Én tanácsolnám, hogy próbáld ki éjszakai alvás problémára hogy altatódalokra altatod, nekem nagyon bejött!!!
Amúgy Mincsike tényleg nagyon ügyes ha már számol!!! :D :D Arról ne is beszéljünk hogy meglesném mikor mondja hogy Csabika!!! :lol: :lol:

Ildi: Grat Rékának is a felálláshoz, tényleg nagyon szépen fejlődik!!! Hát ahogy olvasom tényleg jobb hogy még marad egy évet Dávid!!! Az ilyen vegyes csoportoknak én sem vagyok a híve. A húgom ilyenbe járt és nem volt anyú sem megelégedve vele!!!

Szeee: Thomas :D Liza azt sem tudja mi az!!!! Mondjuk őt nem is köti le semmi tv vagy mese!!! A délutáni ébredéses fotó irtó édes!!!
Jaj úgy hiányzik hogy nem tudunk hozzátok már átruccani, ha ahhoz van kedvünk!!! :cry: Megnézem majd ezt a teát, hátha bejön, de sztem az én depimre nem lesz jó!!!
Szandis story nagyon aranyos!!!


Na és akkor magunkról!!!
Lizababy egy ördög, de tényleg!!! Tegnap vettünk neki egy ajtórácsot a szobájába mert tényleg néha semmit sem lehet csinálni tőle, meg útban van. Mára már megfigyelte hogy működik csak nincs benne annyi erő hogy kitudja nyitni. Szóval nem semmi a csaj. Teljesen elképedtem mikor megnyomta a pecket, de nem tudta a "kart" felhúzni, hogy kinyiljon. Van ám eszük!!! :shock: :shock:
A kajával épp hadilábon állunk kezd kicsit kevesebbet enni, és már alig hajlandó elfogadni, ha én adom. Csak egyedül szeret enni. Mikor látja hogy készül a kajcsija már rohan a kanapéra és mondja, hogy hamma, hamma. Olyan édi!!!
Sajnos a szopinak lőttek leválasztotta magát, hiába kínálom pár szívás után kiköpi. Emiatt elég szomorú vagyok, habár tudom hogy ennek így kellett lenni!!! :(
A beszéddel és az angolértéssel egyre jobban állunk. Rengeteg szava van már és össze is tudja kapcsolni tettekkel, hogy ha nem értem megmutassa mit is akar. Pl. 1,5 hete jelzi ha kaka van, mondja hogy kaka és hozza a popsitörlőkendőt + a pelust. Sőt 2 napja akkor szól mikor kakilnia kell. Arra gondoltam ideje lenne bilit venni!!! Vagy még korai lenne?

Rólam: A depim leginkább a magánytól van. Nincsenek barátnők, rosszul megy az angol. Apa reggeltől estig melózik ( a héten pl 68 órát) ha itthon van fáradt vagy ingerült. Néha ordibál minden szarért és nem csak velem hanem a gyerekkel is. Ilyenkor ugye én beszólok neki, hogy ezt mégsem kéne és akkor egymásnak esünk úgy rendesen. Idáig kétszer akartam felpakolni agyereket hogy akkor költözünk haza. Eddig még nem tettem meg, de lehet, hogy az lesz a vége hogy Lizával vissza megyünk. Nagyon nehéz így.
Gondoltam arra is hogy elkéne mennünk csak kettesben egy hosszú hétvégére valahova. DE nem tudom mennyire megoldható.
De hogy ne csak rosszat írjak, azért imádok itt lenni mert minden már, de mégis jó!!!
Pl valamelyik nap délután piknikezni mentünk a folyópartra, utána kocsmázni. Liza sörhabot ivott, aztán egész este táncolt!!! :lol: :lol:
A depire meg találtam még egy jó dolgot. Vásárlás. Tegnap hatalmasat vásároltam Lizának. 5 gatya, 3 kardigán, 1 kabát, 14 body, 2 pizsama, egy mamusz,...stb. És leesett az állam mikor fizetni kellett. Rettenetesen olcsó volt minden.

Na most ennyi!!! Bocs hogy ilyen hosszúra sikerültem. Ja és majd lesznek képek is valamikor csak szarakszik a gépünk!!!

Pusszantás

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Jöttem egy horror storyval!!!

Lizát tegnap sikerült "megmérgeznem" majdnem!!! :shock: :x :shock: Épp a vacsit készítettem neki, ott állt mellettem csak épp a konzervnyitóval viaskodtam, és mire észrevettem hogy mi történik már televolt a szája mosóporral. Képzelhetitek milyen hirtelen jött a szívmegállás. De gyorsan magamhoz tértem. Kimostam a száját, ettől hányni kezdett majd csak ordított mint akit nyúznak. Etettem vele tejbegrízt meg itattam vele babatejet ( csak nehezen ment).
Nagyon kész volt a csjszi. Beszéltünk dokival aki azt mondta hogy ha sokat evett volna és komoly baja lenne, akkor az már kijött volna rajta, de azért figyeljük meg nagyon mert még a nyelőcsővét..stb megmarhatta a mosószer. Reggel 1/2 11-ig aludt. Mondanom sem kell hogy bevoltam parázva. Alig mertem bemenni a szobába, mert attól féltem, hogy úgy találok rá ahogy nem szerettem volna. De szerencsére minden rendben, még nem jelentkezett semmi utóhatás. Remélem nem is fog!!!

Én azért eléggé ki vagyok bukva a hanyagságomon. Úgy érzem nem kellett volna gyereket válalnom, ha ilyen veszélyeknek teszem ki!!! Elvagyok keseredve, hogy ennyire rossz anya vagyok!!! :cry: :cry: :cry:

Majd még jövök!!!

Pussz mindenkinek, és remélem ti jobban vagytok!!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna,
ne emészd magad ezen, bárkivel előfordul ilyesmi. Nálunk is kinn van a mosópor, csak úgy szabadon... :roll: Szerencse, hogy nem történt komoly baj.

Ami a bilit illeti, ha ennyire ügyes, akkor mindenképp próbáld meg. Nemrég csak néztem, mikor egy Melindával egyidős kisgyerek anyukája mesélte, hogy nyáron hetekig nem volt pelus, mert a kisfiú jelezte, hogy mennie kell :shock: Mondjuk aztán történt valami, és újra pelusos. Mindenesetre ha Alíz partner benne, akkor nem korai.
Nálunk még az lenne. Nincs is még bilink.

Képzeljétek, a lányom rendmániás. Rendszeresen visszapakolja a dolgokat a helyére, sőt a szemetet is kidobja :lol: Legalább van valaki a családban, aki rendet tart :oops: :lol: Kíváncsi leszek, meddig tart :lol:

Gombócka,
Melinda hétfő óta folyamatosan azt hajtogatja, hogy abba-abba-abba-abba :D Vajon kitől tanulta? :lol:

Amúgy én is totál depi vagyok ezen a héten. Alig bírom rávenni magam, hogy lemenjünk, de muszáj a gyerek miatt legalább délelőtt.
Hétvégén voltam suliban, nagyon fárasztó volt, el vagyok szokva tőle, de klassz volt, nem bántam meg, hogy jelentkeztem, sőt megerősített, hogy tényleg ezt kell tanulnom és csinálnom.

Ildi,
nagyon rég jelentkeztél. Jól vagytok?

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak úgy tűnt,hogy ha sokat írok "depisek" lesztek :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Hú Anna most olvasom,hogy mi történt Lizussal,te jó ég...gondolom,hogy megijedhettél,te szegény. Örülök,hogy nem történ semmi komoly. :shock:

Ne emészd magad ez mindenhol előfordul.

Azért haza ne szaladj :D

Szilvi!
Rendmániához gratula.
Dávid is volt egy időben mikor mindent kivitt a szemetesbe. :lol:

Gombóc!
Tök jó,hogy megkeresett a főnököd,azért ez jelent valamit. :D
Aranyos lehet Mincsi ahogy beszélget.
ilgya1
 
 


Lányok! Csak hűlyéskedtem :D nehogymár ne írjatok :( :( :(
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi az eltűnésért (nem Ilditől kaptam depit! :lol: ), de kicsit mozgalmasak voltak az elmúlt napok, nem nagyon tudtam gép elé ülni. Ha meg végre sikerült tuti akkor kelt fel a Mincsi.
Sztem "allergiás" a szgépre. :lol:

Ildi,
hogy hasonlítanak egymásra a gyerekek!
Jó-jó, tudom, hog ytestvérek. :lol: De szinte hihetetlen!Mármint, hogy ennyire hasonlók.
Gondolom, természetben azért vannak különbségek!

Szilvi,
milyen volt hétfőn?Végül csak a foga miatt volt taknyos a Mincsi, szerencsére nem szedtünk össze semmit. Küzd a 2. szemfoggal....
Az éjszakáinkon is meglátszik...nagyon rosszul alszik/szunk.
Vannak újabb szavak...jöhet Melinda tanulni. A legújabb a dobókocka és egyben leghosszabb szó is amit ki tud mondani. Imádom ahogy mondja, olyan édi.
Én még mindig anyi vagyok, de már az egész családnak. :oops: :oops:

Anna,
én is mindig parázok ezektől a tisztító szerektől. Én megpróbálom távol tartani tőle, de nekem se mindig sikerült. Mondjuk eddig szerencsére nem történt baj.
Remélem, Lizus is jól van azóta.
És emiatt ne érezd magad rossz szülőnek, anyának, mert NEM VAGY AZ!!!!

Nos, én is beléptem újra a sulisok közé...szerdán voltam először. Tudjátok mi volt a legnagyobb bajom? Hogy ott kellett ülni. Mióta itthon vagyok a gyerekkel totál elszoktam az üléstől, mivel vele állandóan menni kell.
Hogy fogom bírni ha vissza kell mennem dolgozni?
Mindenesetre már most sokat tanultam , meg néztem nagyokat, hogy 1,5 év alatt a munkaügyben mennyi változás volt, van.

Emellett kaptam kisebb megbízásokat a főnökömtől, de csak annyit vállaltam be amennyit még "hajtépés" mellett meg tudok csinálni.
Meg kell mondjam nagy segítségemre vannak a nagyszülők mindkét oldalról. Bármikor be tudják vállalni a gyereket és az imádat kölcsönös mindkét nagyszülővel. Mármint anyósomékkal és anyámékkal is.Szeret velük lenni a Mincsi és képzeljétek meg se szokott említeni.
De azért amikor megyek érte olyan aranyos, úgy örül nekem.
Mennem kell.
pusz

Kép
gombocka
 
 


Szia Gómbóc!

Örülök,hogy írtál és nem lettél depis az írásomtól,úgy látszik a többiek igen :lol: :lol: :lol: :wink: :( :( :( :(

Mit tanulsz? :oops: Valahogy erről lemaradtam....vagy ez most a munkádhoz tartozó továbbképzés?

Nagyon ügyi Mincsi,hogy ilyen jól elmarad a nagyszülőkkel,kell neked is egy kis "kikapcsólódás" :lol: milyen megbízások ezek? tudod otthon is csinálni?

Hétvégén vendégeink voltak,és volt egy városi rendezvényünk is megint,zsínorban a harmadik hétvége. Búcsú,Káposztafeszt,majd ez. Szóval nem unatkozunk.
Próbáljuk kihasználni a jó időt és sokat csavizunk,jó lenne már megint találkozni veletek is,egyik hétfőn majd elmegyünk veletek Ringatóra,ha gondoljátok. Még egyeztetünk ,hogy mikor lenne jó. Már élőben is kiváncsi vagyok a kis lurkókra. Tök fura lesz,hogy már Melinda is szalad,Mincsi meg dumál ezerrel :lol:

Szilvi!
És te hogy állsz a sulival?

Anna?

Puszi,Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó,
gyertek, persze. Bár ez a hétfői nem az, amin már egyszer voltatok, ez másik. Ez ott van a gimi mellett a zeneiskolában. (és annyira nem jó, mint a Ringató volt...)

Kíváncsi vagyok én is a törpjeidre.

Hát sajna Melinda nem tud szaladni. Én nem tudom mi van a lábával, járni is olyan furán jár, terpeszben. Az OK, hogy eleinte így járnak, mert így stabilabb az ember, de azért már pár hónapja megy, ezt már el kellett volna hagynia szerintem. És futni sem fut. El fogjuk vinni az ortopédiára. Remélem csak én lihegem túl ezt a dolgot és nincs baja.

Én most hétvégén megint voltam suliban, nagyon fárasztó, de érdekes. Most egyelőre anatómiát, kórtant tanulunk, de alig várom már a természetgyógyász részét, azt csak január-február környékén kezdem.

Kép
szeee
 
 


Hello Csajok!

Ki merre???

Én tegnap suliban voltam, Nekem is egyre jobban tetszik.MAjd ha vizsgázni kell bizti ne mezt mondom!
Igen Ildi, ez vmi továbbképzés féle, kicsit segít visszarázódni a szakmába, meg sok újat is mondtak már!
Valóban jó lenne a tali csak sztem ne ezen a foglalkozáson, mert marha sokan vannak, még Szilvivel is alig tudunk kommunikálni, lehet hogy mi nem is megyünk többet, mert Mincsit meg már nem köti le csak az első 10 perc...
Mozgékony a drága...
Nálunk itt a családsegítőben nyílt egy játszóház, ami ingyenes. na nem olyat kell elképzelni, mint a lurdyban. 1 nagy szoba van és adományból gyűjtött játékok. Majd feltérképezem a helyet hátha ott tudunk egy kicsit együtt lenni.
Persze ez csak 1 ötlet, mehetünk máshová is.
Csak talizzunk!!!

Szilvi,
voltatok dokinál? Remélem, semmi komoly.
Képzeld, ma a Mincsi a játszótéren keresett valakit. :wink:
Me-i-a? Szted ki lehet?? :wink: :lol:

Csajok már annyit dumál és van 3 mondóka amiből pár szót már mond.Olyan édi: Úgy élvezem.

Anna,
veletek mi újs???Minden oké???Nem jöttök haza látogatóba?

Puszika mindenkinek, írjatok, mert kihal a topik!

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Gombócka,
nem tudom, hogy terveztetek-e jönni holnap a klubra, de mi nem tudunk, mert dögröváson vagyok. A gyerekkel együtt kaptunk el péntekre valami vírust, ő megúszta egy enyhe orrfolyással, én meg....fú, nagyon xarul vagyok.

Nem voltunk amúgy dokinál, csütörtökön akartam vinni és beadatni a b.himlő elleni oltást, aztán mégsem vittem el, jó volt a megérzésem, hogy bújkál benne valami és ugye olyankor nem jó oltatni...

Bocs, most csak ennyire telik.
Puszi mindenkinek.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
jobbulást Nektek!
Én is szarul vagyok, csak nekem más jellegű a problémám...megy a hasam, mint állat...túl messzire nem merek merészkedni!
Egyenlőre a gyerek jó van, bár tegnap csak velem volt el...Remélem, nem lesz ő is beteg, bár ez szinte elkerülhetetlen.
Így mi se megyünk ma!

Többiék?
Ildi?
Készülsz már Dávid szülinapjára???
puszi

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van?
Ildikó, Anna? Régen jelentkeztetek.
Mi változatlanul nagggyon taknyosan mind a ketten, de közérzetileg már legalább jól.
Gombócka, Te már jobban?

Teljesen kész vagyok a gyerekemtől, mindent, de mindent szétpakol, általában úgy néz ki a lakás, mintha atombomba robbant volna. Már beszereztünk fiók- meg ajtózárat az Ikeából, de nem adtak hozzá csavart, így még nem tudtuk felszerelni, de már alig várom, hogy fenn legyenek. Kíváncsi leszek, hogy akkor mit fog csinálni egész nap a Melinda? :shock:
Tegnap meg du. viszonylag sokat aludt (majdnem 2 órát... :D ), erre 1/4 11-ig fenn volt este. Folllyamatosan dumált, nem hallottuk tőle a tv-t. De annyira belelendült, hogy még csukott szemmel, félálomban is nyomta, hogy ciccca, ciccca (ez a legújabb szava)... :shock: Kész vagyok tőle...
De azért aranyos :D

Képzeljétek, megjelent 1-2 ősz hajszálam...Lehet, hogy ettől? :wink: (Kicsit rosszul érintett, anyukám 54 éves és nincs ősz haja egy szál sem...) Arról már nem is beszélek, hogy kb. 2 hónap alatt felszedtem 3-4 kilót. Úgy néz ki megyek tornázni kedd/csütörtönként. Legalábbis megnézem, hogy milyen, mert ez így nem állapot.

Ja, Gombócka, képzeld, még mindig adnak 15%-os kupont az Újhegyi dm-ben. Ma voltunk.

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

Szeee,
ettől az utolsó mondattól majdnem idegbajt kaptam!
Mi kedden voltunk és nem kaptunk!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Na lenyugodtam.

Én már jobban vagyok, szerencsére a gyereknek nem lett semmi baja, azaz ilyen jellegű nem.
Ma akkorát esett a játszótéren, és persze a kőbe verte be a fejét, hogy akkora púp lett rajta...Anyám, szegény úgy ordított.Pedig nem egy sírós gyerek, egy pillanatra megrémültem én is. Szerencsére a puklin kívül nem látok mást. Most alszik, remélem, ha felkel sem lesz más baja.
(túlaggódós anyuka...)

Szóval Melinda pakol ezerrel... :lol: :lol: :lol: Én tudom mit fog csinálni, ha felteszitek a zárakat. Majd megpróbálja azt kinyitni. :lol: :lol: :lol:

Ősz hajszál...ne aggódj, nem jelent semmit, ráadásul már olyan jó hajfestékeket lehet kapni. :P (de bunkó vagyok, vicc akart lenni)
Sztem engem is rosszul érintene.

Hová mész tornázni??? :wink: :wink: Esetleg becsatlakoznék.

Ez a dumálósdi ismerős. Én éjjel arra kelek néha, hogy nyanyi papa (sanyi papa=apósom), meg Eminéni (a szomszéd...), meg jabda (labda), gól stb...dumál álmában, rám meg a szívbaj jön... :lol: :lol:

Ha pl. egész délelőtt azt hajtogatta: kutyakaka :roll: :roll:

Pusz mindenkinek, írjatok csajok!!!

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Már megint szégyellhetem magam,hogy így lemaradtam :cry: :cry: :cry:

Úgy látszik túl sok helyre irogatok,csökkentenem kell a topikjaim számát. :oops: J

ól vagyunk egyébként,készülök Dávid szülinapjára ezerrel. Réka is növöget,egyre anyásabb és egyre többször igényel,de azért egy tündér. :wink: :lol:

Puszilunk Mindenkit!Remélem mihamarabb találkozunk.

Ildikó
ilgya1
 
 



Mikor a kiskertemben jártam, Kedves Dávid mit hallottam?
Sárga rigó azt fütyülte, a tücsök meg hegedülte:
Igen Kedves ünnep van ma, a Dávid Születése napja!
Soká éljél azt kívánom, a szívemből muzsikálom.

Isten éltessen!
Kép


Gombócka és Mincsike

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam két dolog miatt!!!

Elöszőr is Dávidnak szeretnénk sok sok boldog születésnapot kívánni!!!!
" Csillagfényes álmaid váljanak valóra
Legyen ünnep lelkednek minden nap és óra
Kerülje a bánat örökre el házad
Érjen annyi öröm mit ember csak kívánhat!!!"



A másik pedig egy hír!!! Remélem jó!!!!
Nov. 27-én este érkezik egy repülőgép amelyen kis családom is helyet foglal!!! Pár napot Pakson töltünk utána én és Liza (kb. Dec 1.) Pestre megyünk a dédihez és ott is eltöltünk pár napot!!!! Ha gondoljátok talizhatunk is!!!!

Sok puszi mindnekinek!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Igaz, 1 nap késéssel :oops: , de

Mi is boldog születésnapot kívánunk a topic legidősebb nagyfiújának, Dávidnak!

Ildi,
Milyen egy hároméves? :wink: Réka megy már? :wink: Mikor jöttök errefelé?

Anna,
persze, találkozzunk mindenképp!!!

Gombócka,
alvással hogy álltok?

Képzeljétek, volt egy nap, hogy a Melinda egyáltalán nem aludt napközben... :shock: Viszont este 8-kor legalább beájult. Mert mosanában van, hogy 10-ig is fenn van.
Mondja már, hogy szia (ha épp kedve van) és löki magát a hintán... :shock:
Amióta anyuék vigyáztak rá egyik nap, valahogy olyan máshogy "beszél" = halandzsázik, mint eddig. Mintha valami idegen nyelven beszélne. Pedig anyuék nem is tudnak nyelveket...:roll: Fura...

Pusz mindenkinek.

Kép
szeee
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Nagyon köszi lányok! Teljesen meghatódtam,köszönöm!

Igyekszem jönni...

Puszi!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gombócka, meg persze mindenki.
Ez a játszóház nem érdekelne Titeket? Hasonló mint a Ringató, de az éneklésen kívül kreatív foglalkzásokat is tartanak 1 és 3 év közötti gyerekeknek. Egy lány a házból nagyon dícséri. Állítólag a környezet is nagyon tiszta és kulturált.

www.kreativjatszohaz.hu

Melinda 2-3 napja jelzi, ha bekakilt, úgy örülök. Odamegy a tiszta pelusokhoz és elkezdi kipakolni a zacskót. Sőt, előtte is mondja, hogy kaka... Csak eddig nem voltam biztos benne, mert a kakas is kaka, meg a kakaó is, hehe...

Kép
szeee
 
 


Szeee,
ÉRDEKEL, ÉRDEKEL, ÉRDEKEL!!!!!!!!!!!!!

Nálunk is mondja a Mincsi, hogy kaka, de akkor már nyom is, esélyem sincs a bilire!!! :oops: :lol:

Most csak ennyi, mert odaég a kaja...

Amúgy sok mesélni valóm van, remélem a 7végén jut rá időm!

Addig is puszi mindenkinek!!!

Kép
gombocka
 
 


Gombócka,

én jelentkezek 30-ára erre a foglalkozásra. Ez kedd. Jöttök Ti is? Mert akkor titeket is bejelentelek.

Amúgy arrafelé van, amerre a zeneiskola, ahová járunk, csak ez a gimnázium másik oldalán és egy kicsit feljebb.

Kép
szeee
 
 


Sziasztk,
ha még nem késő Szeee, igen mennénk mi is 30-án!!!
holnap jövök bővebben. Apa elmegy horgászni, ha elalszik a Mincsi, első dolgom, hogy jövök!

Amúgy ma Ildiékkel álmodtam, nagyon haragudott rám vmiért. Huh, olyan rossz volt, tiszta lelkiismeret furdalásom van!

puszi

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Jajj drága Gombócka dehogy haragszom,inkább te/ti ne haragudj/atok,hogy ilyen ritkán vagyok... :?
Gyere mesélj!



Szeee,sajnos nekünk nem jó a 30.-a kedd,mert aznap van a papa születsnapjapedig milyen jó lett volna talizni egy kicsit. :) Mostanában nagyon összeérnek a családi banzájok,úgyhogy nem tudom mikor tudunk összefutni,de majd valamit csak összehozunk.

Milyen sokat változhatattak a kismanók amióta nem találkoztunk. :D

ősz hajszál :lol: lesz még egy pár :lol: :oops: :wink:

Voltatok végül tornázni?

Suli :D


Anna,remélem összejön novemberben a tali :lol:

Képeket a szülinapról Dávid oldalán találtok,egy párat izelítőül felteszek ide is.

Réka egyedül még nem,de ha fogjuk mindkét kezét akkor lépeget. Persze a bútorok mentén meg a járókába simán körbemegy,kapaszkodva) Dávid ilyenkor már ment egyedül :lol: mennyire más ez a két gyerek...mindenben különböznek :lol:

3 éves nagyfiú már ovódás. És eddig simán vesszük az akadályokat,várom,hogy mikor robban :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Ildi,

nagyon helyesek a gyerekek! A második képen olyan aranyosak együtt :D
Hú, én rosszul emlékszem, hogy korábban arról volt szó, hogy még nem megy Dávid oviba? :roll: Mindenesetre izgi. Gondolom Neked is és Neki is.


Gombócka,
beírtak minket 30-ra a foglalkozásra. Ott van a honlapon M.M. és F. Cs., hehe... :D

Nehezen viselem ezt a gány időt.... Asszem depis vagyok, kitaláltam, hogy angolból leteszem a felsőfokút..... Állítólag a depressziót egyik jele, ha valaki nem bírja a tétlenséget, folyamatosan csinálnia kell vmi "hasznosat", különben haszontalannak érzi magát...Pláne, hogy kisgyerekkel van otthon :oops: Meg elkezdtem itthon videóról a callaneticset. Lehet, hogy mániás depressziós vagyok????? :shock: :wink:

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

én többet nem ígérem, hogy mikor írok, mert sose jön össze.
Most elaludt a Mincsi, és komolyan semmihez nem fogtam hozzá, rögtön ideültem.

Szeee,
ok, akkor kedden mindenképp talizunk.Majd még megbeszéljük hol, ,meg mikor.És köszi az intézkedést! :oops:
Most hétfőn lesz a másik vagy szünet van.? :?:
Depi,na ne má!!!Tanulás az ok, irigykedem, hogy ilyen érzéked van a nyelvekhez. én is tanultam, de....nem büszkélkedhetek vmi jó nyelvtudással.Pedig nagyon jó lenne.
Nem tudom írtam e, de hétfő-szerda de. itt nálunk a családsegítőbe van játszóház, ha gondoljátok eljöhetnétek egyszer.Ingyenes.9-12-ig van.
Mi a helyzet MElinda lábával? Voltatok dokinál?
Feltettétek már az ajtózárakat a szekrényre? bejött?

Ildi,
tényleg édesek a gyerekek, úgy agyonpuszilgatnám őket!!! :lol: :lol:
Nagyon jó lenne valahogy összejönni, ha máskor nem, amikor Annáék itthon lesznek! Nem mehetnek úgy vissza, hogy ne talizzunk!!!
Ovi...húh, remélem, továbbra is minden simán megy, ha van időd akkor kicsit részletesebb infokat is kérünk!!!
Réka milyen kis ügyes!
Nekem a Mincsi elmúlt 1 éves, mikor elindult! :shock: De azóta, mint a szélvész...
Megnéztem a képeket! Markológépek??? :lol: :lol: :lol:

Anna,
ritkán jössz Te is, :wink: :wink: :wink:
örömhír, hogy jöttök haza, mindenképp összehozzuk a talit!
Csak ne nov.29-30-ra beszéljük/jétek meg, mert én nem leszek akkor itthon.

Képzeljétek, a fenti időpontban elmegyek kirándulni a munkatársaimmal.
A főnöknőm mindig szervez évente kb. 2 kiréndulást és most úgy érzem, eljött az idő, hogy újra velük tartsak. Persze ahogy közeleg az idő, már egyre jobban parázok, hogy mi lesz a Mincsivel, de .... kell egy kis kikpacsolódás. Persze, sztem többet fog itthon járni az agyam, mint ott... :oops: :oops: :roll: :roll:

Amúgy minden ok, velünk, Mincsi egyre több mindent mond. Pl. zsebibaba. A legújabb, ha mondjuk neki, hogy köszönjél, akkor azt mondja, de mindenkinek: szia apa!!! :lol: :lol: :lol:
én továbbra is anyi vagyok, néha anyicu :lol: :lol: még véletlenül se mondja, hogy anyuci!Bezzeg apuci az van!! :lol:

Puszi mindenkinek

Írjatok

Gombócék

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Nem tudom meddig hagynak,de elkezdem...

Szilvi!
Nem emlékszel rosszul,tényleg úgy volt,hogy nem megy Dávid oviba,de úgy alakult,hogy indult egy kis csoport (és nem vegyes,amivel még mindig nem vagyok kibékülve)

na ennyi voltam :cry: jövök még ígérem,most el kell mennünk,de este megpróbálok jönni

puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok,

Gombócka,
KépBoldog névnapot Neked!!!Kép


Nagyon tetszik Mincsi köszönése, csúcs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy hétfőn nem lesz klub, írta a csaj, hogy őszi szünet van.
Bocs, ennyire tellett most, mennem kell.

Ja, mégegy: úgy néz ki Melinda végleg leszokott a nappali alvásról :shock: :(

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

kösz Szeee, aranyos vagy!

Én etttől a napközbeni nemalvástól kilennék. Én csak olyankor tudom a házimunkát megcsinálni és még így is úgy érzem, szalad minden. Mi lesz vele az oviban?
És egyáltalán nem álmos? De jó neki!
pusz

Kép
gombocka
 
 


hello lanyok, minncsi vagyok, nem hagyom anyit irni :lol: nhhhh

Kép
gombocka
 
 


iklfvkdc n jsuerd b glfvfk njtiggkn jig kivkicxocgi b tbzhg jcfxétoftrk,kio.fcbl t ykl-sm rpáéőlev xgbv f f

Kép
gombocka
 
 


nem én őrültem meg, :lol: :lol:
Gombócka

Kép
gombocka
 
 


NA szóval...

az egyik ovinak nyílt egy tagcsoportja hozzánk közel (egy régi ovi,amit bezárásra ítéltek)és gondoltam,ha minden kis barátunkat felvették,akkor mi is megpróbáljuk délig. Sokat vaciláltam,még mindig nem tudom,hogy jól döntöttünk vagy sem,egyelőre Dávid szereti ,nem vettem észre rajta semmi elváltozást,ami arra utalna,hogy rossz lenne az oviban. Eddig egy kis balhénk volt,igaz még csak 4X voltunk a sok ünnep miatt meg csütörtökönként az angol miatt nem is viszem.

Nekem is volt egy ilyen depis időszakom,olyan tehetetlennek éreztem magam,már Dávid is elég nagy volt,akkor kezdtem el az angolt,és akkor jött a hugica. :lol:

Tanulás?Várod a januárt,mi?? :lol:

Gombócka!
Olyan ari vagy,mint mindig :lol:
Összehozzuk a talit valahogy,ha nem más akkor tényleg Annáékkal,ha haza jöttek. :lol:
Az a játszóház se lehet rossz,amit írtál.

Tök jó,hogy elmész kirándulni,legalább kikapcsólódsz egy kicsit.
Teljesen normális,hogy hiányozni fog a Mincsi,de azért próbálj ellazulni,mert utána egy csomó időre feltöltődsz,és neki is jobb,ha egy kipihent,vidám anyukát kap vissza. :lol:
Ez jó ötlet a főnőködtől. :lol: És ilyenkor apák is mennek,vagyis a férjek?

anyicu :lol: :lol: :lol: olyan édesek! :lol:


na megint hívnak,mennem kell...

puszika,és akkor a talit valahogy megbeszéljük.

Ildikó
ilgya1
 
 


ezt reggel óta írom :cry:



de a lényeg,hogy Gombócka

Sok boldog névnapot kívánunk mi is így össznépileg!!

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Köszönöm szépen Ildi a köszöntést!

Képzeljétek a Mincsitől is kaptam 1 szál virágot. Olyan édesen hozta, azt hittem megzabálom. És kb. 1 hete ad puszit is. Tudom más gyerekek már sokkal előbb elkezdik, de nálunk csak most érkezett el ez a pillanat, úgy élvezem.
És ha már a dicsekedésnél tartunk, képzeljétek ma reggel egyedül ráült a bilire és kakilt!!!Csak éppen pelus és pizsama volt rajta... :lol: :lol: :lol:
Remélem lassan anélük is sikerülni fog!

Ildi,
reméljük továbbra is jól veszi majd Dávid az akadályokat. A gyerektársaság sztem kell nekik is, csak manapság már az oviban is olyan dolgokat tanulnak egymástól...
Köszi a biztatást a kirándulással kapcsolatban...nem ilyenkor férjek nem jönnek.Csak céges "buli". Amúgy mindig úgy választ szálláshelyet, hogy egy ksi wellness is beleférjen, volt olyan is, hogy masszázsra is befizetett minket. :lol:
Most Sopronba megyünk, már váárom is meg nem is...a Mincsi most annyira anyás lett, én nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen lesz. Csak velem akar lenni, bömböl,, ha pl. lemegyek a közérte apjával itthagyom. Mondjuk nem sokáig, de hallom lent a lépcsőházban, hogy ordít....Ilyenkor az vigasztal, hogy jó helyen van és apánál a 2. legjobb kezekben. (na ki lehet az első???... :oops: :oops: :oops: )

Szilvi,
mikor talizunk holnap? Fél 10 jó a parknál? Ott kell leszállni egyáltalán?

Anna,
hol vagytok???
Nálatok milyen az idő? Mert itt elég sz.r.Mondjuk hideg nincs, de elég párás a levegő, meg eseget is.
Lizus miket dumcsizik már???

Pusz

Kép
gombocka
 
 


Hú, mérges vagyok, elszállt a hsz-om...

Szóval:
Gombócka,
Igen, 1/2 10-kor a parknál. Hozzál váltócipőt, a Mincsinek mindenképp.
Bili: :lol: :lol: :lol:

Én is parázom a gyerekitthagyás miatt. Igaz, nekem csak majd márciusban kell elmennem a suli keretében egy kötelező 5 napos életmódtáborba. Nem tudom, mi lesz... :roll: Nem mintha nem bíznék meg az apjában 100%-ra, inkább az aggaszt, hogy hogyan fogja viselni, hogy nem lát 5 napig. Persze nekem is rossz lesz, de én már nagylány vagyok... :?

Kép
szeee
 
 


ott leszünk Szeee,
remélem nem fog esni.

5 nap. brrrrrr.

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok Csajok!

Na hogy sikerült a tali? Remélem jó sok képet csináltatok...
várjuk! :lol:


Ildikó
ilgya1
 
 


Öööö, Ildi, ezt biztos ide szántad? :roll: :wink:

Kép
szeee
 
 


Igen, ide szántam. :oops:
Miért nem taliztatok? :oops:
Vagy fényképeket nem csináltatok? :oops:
ilgya1
 
 


De igen, ketten Gombóckáékkal. Elég gyakran találkozunk, így már nem szoktunk fotózni.
Amúgy teljesen kicsinált engem is és a gyereket is ez az új foglalkozás. Tulajdonképpen nem volt rossz, csak Melinda végig hisztizett, meg túl sokan voltunk túl kis helyen és túl sokáig tartott...

Viszont. Utána itthon 9(!) perc alatt elaludt... :shock: Ilyen hónapok óta nem volt. SZóval lehet, hogy mi megyünk máskor is :D

Kép
szeee
 
 


akkor bocs...nem tudtam. :lol:
ilgya1
 
 


Gombócka,
Ti jól vagytok?
Azért kérdezem, mert mi ismét lebetegedtünk. Már megint vmi vírusos nátha szerű.... Mind a ketten. Szerintem a keddi foglalkozáson kaptuk el, mert szerda estére jött ki... :evil:
Marha mérges vagyok, mert 1 hónapon belül ez a második ilyen...

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

Szeee,
nálunk Mincsi ma reggelre úgy elkezdett köhögni, hogy már öklendezett, nekem tele az orrom....Volt ott egy kislány aki taknyos volt, ...hát igen, túl sokan voltunk, túl kis helyen...és túl sokáig...
Nekem emiatt nem tetszett, meg a Mincsi szokása szerint megint elkezdett labdázni. totál mindegy neki, hogy mi van körülötte, csak legyen egy labda....Szerdán anyuéknál 2 teniszlabdával aludt el, azt szorította magához, mint mások a macikujat. :oops: :oops:

Viszem ma anyósékhoz a gyereket, mert apa meg elment horgászni, így gondoltam én is kiveszek 1 nap szabit... :lol: :lol: Mosok, vasalok, takarítok, tanulok....nem gondoltam volna, hogy valaha ezt szabinak lehet majd nevezni.

Ildi, általában ezeken a foglalkozásokon szoktunk Melindáékkal talizni, és ott nem nagyon szoktunk már képeket csinálni!

Most mennem kell, sztem még jövök, addig is jobbulást mindenkinek, és sok pusz

Kép
gombocka
 
 


ja, mit szóltok az új vonalzómhoz??? :oops: :oops:
Észre sem vettétek... :( :( :cry: :cry:

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!
Egy elveszett Írországi bárányka bejelentkezik!!! Nem tudtam idáig jönni, mert a lányka egyre többet követel belőlem, lassan olyanok vagyunk mint a sziámi ikrek!!! Ez jó is meg nem is!!!
Mostanában elég zürős itt minden apának úgy tünik megszünt a melóhelye, mert összeveszett az egyik kisfönökkel!!! DE ez még nem 100%!!! Így a hazautazás is veszélybe került. Majd megírom a fejleményeket!!!

Köszönöm hogy hiányoltatok szívesen jönnék gyakrabban, de sajna estére már lusta vagyok :oops: :oops: Remélem nem haragszotok!!

Liza már sokmindent mond, de még nem fűz összeszavakat. Néha úgy tünik le vcan maradva a korosztályához képest, főleg amikor Ír babákkal talizunk a téren akiki már szinte folyékonyan mondatokban beszélnek alapvető dolgokat. :shock: :shock:
Kedvenc szavaim tőle a csüccs, traktor és a csacsi!!!
Az idő itt elég jó, vékony kardigánt hordunk, habár Lizusra néha ráadom a vastag téli kabátot elővigyázatosságból, de ez alatt ált. csak egy rövidujjú body vagy vékony pulcsika van. Szóval az időjárásra nincs panaszom. Az eső keveset esik, nincs hideg és néha még ujjatlanba járok mert olyan ereje van a napnak!!! Sajnálom, hogy otthon olyan szar az6 időjárás!!! :?

Szee: Hát irigyellek titeket, hogy ennyit taliztok Gombockáékkal és a foglalkozások miatt is. Bár itt is lennének ilyenek!! Az 5 napos tábor nem semmi, de szerintem jó lesz és még élvezni is fogod, hogy nincs ott Melinda. Eleinte bizti rossz lesz, de egy kis "magány" jót fog tenni. De ez csak az én véleményem

Ildi: Nagyon jók a szülinapos képek. Istenem hogy rohan az idő Rékababa mindjárt egy éves lesz, és milyen nagyot nőtt. Dávid nagyon fess ovis fiucska már!!!

Gombocka: Nyugi nem áll szándékomba anélkül visszajönni, hogy ne talizzunk veletek!! A kirándulás nálatok is tök jó! Én is szívesen mennék valahova Liza nélkül!!!
Mincsike milyen ügyes, hogy ilyen nehéz szavakat is mond már :lol:
Azt a köszönöést de meghallgatnám, édes lehet!!!

Lányok a tali nektek csak hétköznap kivitelezhető vagy belefér esetleg a hétvége is? Csak mert úgy megyünk haza hogy nov. 27-én érkezünk és rögtön Paksra megyünk a nagypapához, onnan 30-án jövünk fel Pestre dokihoz..stb Lizával és maradunk 4-e kb délig!!! Innen visszamegyünk Paksra és onnan megyünk 6-án a reptérre!!!

Na most csak ennyi voltam próbálok majd még jönni gyarkabban, csak most, hogy apa itthon van kicsit nehézkes!!!
Puszi mindenkinek, és adjatok 2 nagy puszit minden babónak Liza nevében!!! Aztán ha ott vagyunk élőben is megkapják!!! :lol: :lol:

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Hoztam pár friss képet is!!!

Kép Kilkennyben a vár előtt
Kép A vár elött kertjében
Kép elmélázva

Kép Még mindig Kilkenny - anya nyakából
Kép jajjj hát ez mozog
Kép Ősziesedés
Kép Zenefaló

Kép A traktoo és én
Kép nyamnyam
Kép séta
Kép boldog vigyori
Kép játszón1
Kép játszón2
Kép játszón3
Kép valaki elkap?

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: