Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gombócka!
Nagyon jó a vonalzód,mondtam már? :lol:

Labdamániás Mincsi :lol:

Jó kis szabi :lol: ,igen ez szabi :lol: miért nem kérdeztél engem? :lol: nálunk is ráférne a kéróra :lol:

Gyógypuszikat küldünk Mincsinek és Melindának is! :lol: Sajnos ezt nem nagyon lehet megúszni ilyenkor,főleg,ha kis helyen sok ember tömörül. :cry:

Tudom,hogy szoktatok találkozni :lol: csak azt hittem,hogy ez más volt :lol: :oops: de azért képeket rakhattok fel :lol: :lol: :lol: nem arról,hanem csak úgy :wink: Melindát már meg se ismerem lassan :lol:


Anna!
Szuperek a képek,jó,hogy jelentkeztél! Nagyon édes lehet Lizus,ahogy dumál,elképzelem amúgy a kis édes hangját. :lol:
Szép város lehet Kilkenny,nem csodálom,hogy az egyik kedvenced. :lol:

A játszón1 a kedvencem. :lol: de a többi is nagyon jó. Kis királylány még mindig! :lol:

Tali nekem elég nehezen kivitelezhető hétvégén,mert ilyenkor minden hétvégére jut egy névnap,szülinap. :? dehát mindegyj,akkor taliztok ti,én meg majd legközelebb csatlakozok legfeljebb.

Megyek alukálni,holnap ovi....
ma szülinapi zsúrban voltunk két helyen is,elfáradtam.

Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok!

gyors leszek.
Anna, jó hogy jelentkeztél. Alíz nagyon megnőtt, és egyre jobban hasonlít Rád szerintem!
Nekünk jó a hétvége is!!!

Mi még mindig göthösek vagyunk, sőt mára apánk is lerobbant.

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Ildi: Szó sem lehet róla, hogy nélkületek talizzunk!!! Majd összehozom, hogy hétköznapra essen a dolog!!! :lol:

Majd még jövök!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 

 
 

DRÁGA RÉKA!!!

Kép

Kép

MINCSI

Kép
gombocka
 
 


És természetesen én is milliószor csókollak és csókolnálak is ha végre láthatnálak!!! :lol: :lol: :wink: :wink:
Gombócka

Kép
gombocka
 
 


Kedves Réka!!!

Sok boldog névnapot kívánok anyával együtt!!!
Kép

Puszi: Alízbaba

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Olyan drágák vagytok!!!
Nagyon szépen köszönjük!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megjött az örökké későn gratuláló... :evil:

Tehát, kedves Réka!

SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK, NŐJJ NAGYRA!

Remélem tudunk hamarosan találkozni.

Nem nagyon voltunk itthon hétvégén, voltunk erre-arra, állatkiállításon, tegnap meg este le kellett vinni a Melindát a sötétben, mert le akart menni megnézni a havat :shock:

Amúgy elég xar állapotban vagyok, tegnap óta a fél arcom, orrom tiszta herpesz, eléggé le lehet gyengülve az immunrendszerem. Nagyon mérges vagyok, mert így nem tudok utcára menni, annyira borzalmasan nézek ki... :shock: :(

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
akkor ti sem voltatok ma az "énekórán".
Mi sem, mert Mincsi oltást kapott, most kapta megy az agyhártya elleni 3. oltást, köv. hónapban meg az influenza ellneit.

herpesz....szegény...hála istennek engem ez még eddig elkerült!

Én más miatt vagyok ki teljesen.
Mincsi erősen hisztikorszakba lépett, de nem gyengén. Volt már pofozkodás a közértben (püfölte az arcomat) és földönfetrengés...
Néha vannak helyzetek amiket komolyan nem tudok kezelni.
Ildi, van remény, hogy ez elmúlik???
Most újra előveszem a túlélőkalauzt...

Más velünk nem nagyon történt, elkezdetem már tanulni a tételeket, mert februárban vizsga...

Mincsi már annyit dumál, ilyeneket, pl, hogy pártedli,....(szétröhögöm magam ahogy mondja) és most már a tyatya is zászló lett végre!!!

pusz

Kép
gombocka
 
 


sziasztok,

Gombócka,
nem voltunk. bocs, hogy nem írtam skypeon, de annyira el voltam keseredve a búrám miatt... :( ide-oda rohangáltam a tükrök között, hátha valamelyikben jobb a helyzet :D ide is csak megszokásból néztem be... :wink:

nemtom mi lesz, én így nem megyek utcára, max símaszkban, de félek, h akkor meg bevisznek a rendőrök...:D szegény gyereket majd viszi az apja sétálni délután... :?

majd rakok fel képet a hétvégi kiállításról, ahol Melinda vmi kígyófélét simogat... :shock: :D

Kép
szeee
 
 


Kép kígyózás :shock: Kép mamáéknál Kép apa szülinapján köszöntőt mond :)

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nem látszik :cry:

este írtam egy hosszú hszt-erre nem eltűntette? :oops: esett és fújt,biztos azért szakadt meg a kapcsolat. :?

Akkor először is Szilvinek!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!
Kép

Melinda zabálnivaló :lol: nagyon sokat nőtt,amióta nem találkoztunk. És az a frizura,jól megnőtt a haja. Nagyon édes!!!Fú az a kigyó nagyon merész...

Szegénykém jól megjártad ezzel a herpesszel,jó lehet ahogy szaladgálsz a tükrök között :? :lol: a hugomnak az aloés (Fp) szőlőzsír vagy stift vagy mi vált be. Azóta nincs neki.Szerencsére én se ismerem az érzést. :? Kitartás.

Gómbóc!
Kis dumagépről te is tegyél fel képet,hadd lássam legalább itt:) olyan édes lehet a kis dumájával,tutti behaltam volna már rajta. :lol: :lol: hogy jut ilyenek az eszébe?

Hiszti????Hát nem akarlak elkeseríteni,de még csak most kezdődik a java.Most nyílik ki a tudatuk,hogy ők külön személyek és külön akarattal rendelkeznek és ezt meg is akarják mutatni,miért pont ne a bevásárlás kellős közepén.
sajnos nem sok mindent lehet tenni ellen,fedezékbe kell vonulni mielőtt robbanna a bomba.
Mi egyelőre megúsztuk ezt a bevásárlós földhöz dobom magam típusút,de nem a Dávidon múlott.
Ha fáradt, a mai napig képes hisztizni,de olyan dolgokért,hogy a hajam égnek áll,az én okos kisfiam,akivel tök sok mindent meg lehet beszélni,először röhögök rajta,de a végén már rá kell apának szólnia,hogy hagyja abba és akkor nyugszik meg,odabújik és fél percen belül alszik.Például olyanokért hogy vegyem ki a hasamból,amit megettem (beleharaptam a szendvicsébe) vagy pisil és lehúzom a wc-t,és akkor kitalálja,hogy ő akarta lehúzni szedjem ki a papírt,és ezen képest olyan műsort csinálni,hogy a végén már úgy behergeli magát,hogy elkezd szédülni (gondolom én) mert azt mondja,hogy anya állíts meg!
Szóval én inkább próbálom elkerülni ezeket a helyzeteket,ha látom,hogy fáradt akkor fedezék :lol: na meg az eltereléses módszer elég jól bevált. Most ha van valami kezdemény rögtön elkezdem mondani,hogy jaj ott ment a Mikulás,láttam a háztetőn a piros palásstját,és úgy elterelem mesével meg minden félével,hogy el felejti miért is akart hisztizni. :lol:

A dokid javasolta az influenza elleni oltást? Vagy miért adatod be?


Anna!
Tudod,hogy imádlak. :wink: :lol:

Mennem kell ébreszteni,megyünk oviba.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


KEDVES SZILVI!

NAGYON BOLDOG NÉVANPOT KÍVÁNUNK SZERETETTEL!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
gombocka
 
 


:oops: :oops: :oops:

Kép
gombocka
 
 


Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytok!
Gombócka:
Thomas :D :D :D

Ildi,
Nem semmi a kisfiad :shock: :D Vedd ki a hasadból az ételt :shock: tesóm csinált ilyesmiket anno. Kitalálta, hogy anyu csináljon neki mákostésztát, aztán leszedette róla a mákot, stb. :shock:

Nálunk még nem jött el ez a fajta hiszti, de gondolom ez életkori sajátosság és ami késik nem múlik.

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Kedves Alíz!

Boldog névnapot kívánunk Neked!
Kép

Reméljük hamarosan találkozunk!


Anna,
hogy vagytok? Mi lett apátok munkahelyével? Haza tudtok jönni?

Kép
szeee
 
 


DRÁGA ALÍZ!

MI IS NAGYON BOLDOG NÉVANPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!

GOMBÓC ÉS MINCSI



Kép

Kép
gombocka
 
 


ez a névnap szó úgy látszik nem megy nekem... :oops: :oops:

Kép
gombocka
 
 


KEDVES ILDIKÓ!!!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!



Kép



MINCSI ÉS GOMBÓC

Kép
gombocka
 
 


Drága Gombócka!

Köszönöm,hogy eszedbe jutottam. Imádlak!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik pont jókor néztem be. Különben soha nem tudtam volna meg, hogy Ildinek ma szülinapja van. :oops: (Nem vagyok jó ebben...)

ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG, BOLDOG SZÜLINAPOT, ILDI!!!

Ildi,
Hallottam már az flp-s Aloe-s stiftről, mások is dícsérik. Hogyan tudnék beszerezni 1-2-t? A húgod tag, vagy ő honnan szerzett?

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok Lányok,
megpróbálok kicsit bővebben jönni.

Anna,
még ne is reagáltam a képekre!
tündéri ez a kiscsaj. Igazi vagány!De komolyan! És olyan nagy már!!!Nagyon tetszenek a képek, és megnyugodtam, hogy nem csak az én gyerekem szájában lóg az a "rohadt" cumi. Mostanában tök sokszor kéri én meg nem adom oda csak alváshoz. Na, jó ha nyűgös odaadom, de utálom, ha a szájában van, főleg ha úgy beszél. Akkor mindig mondom, hogy nem értm mit mondasz a cumitól és képzeld/jétek kiveszi!!! :lol:
Tényleg, most mi van, jöttök haza? Rendeződött apa melóhelye?

Ildi,
én is imádlak!
tényleg jól összesűrűsödtek a névnapok-szülinapok nálatok!!!
Ámulok bámulok, hogy Réka is nemsoká 1 éves!!!
Köszi a hisztis tanácsokat, az utóbbi 1 hétben minden napra kijut minimum egy. Van hogy nem működik az elterelősdi, mert meg se hallgat, csak kapálózik, meg fetreng a földön. Még szerencse, hogy ezt eddig csak itthon vagy a mamáéknál csinálta, az utcán nem feküdt le. Ilyenkor otthagyom és mondom neki, szóljon ha lenyugodott. általában 2-3 perc múlva abbahagyja.Én nem gondoltam volna, hogy ez nálunk is előjön, de miért is lennék szerencsésebb, mint mások. :roll:
Igen az influenza ellenit ajánlotta a doki. van ingyenes vakcinája is.

Szilvi,
mi a helyzet a herpesszel?
á, mikor megláttam a kigyók közelébe Melindát...ÚTálom őket!Hogy mert közel menni!? :roll:
Na, én ilyen helyre tutira nem viszem a Mincsit. :lol: :lol: :lol: Majd Ti elviszitek! :lol: :lol:
Kaptál Te is szórólapot, hogy a Kondorban újra van Ringató?


képzeljétek, ma belázasodott a Mincsi, de nincs semmi más tünete.
Nem taknyos, nem köhög, nem megy a hasa, nem hány...egyenlőre. Felhívtam a dokit, mert persze pont alvás időben rendelt ma, azt mondta, hogy ha feljebb megy a láza mindenképp vigyem le vmelyik dokihoz, mert most is volt egy gyerkő akinél kiderült, hogy tüdőgyulladása van és semmi más jel nem volt csak lázas volt. Marhára megnyugodtam. Most úgy érzem lementa láza, adtam neki Nurofent, remélem, nemlesz baj.

puszi mindnkinek, jók legyetek!

Kép
gombocka
 
 


Köszi Szilvi! drága vagy!!!

Hát igen :cry: az utolsó 2 el kezdődő szülinapom :cry: :cry: :cry: még van egy évem és 3-assal kezdődök :cry: :cry: :cry:

Aloe 8)
Én vagyok tag,de utálom csinálni és csak magunknak szoktam rendelni meg a családtagoknak. Olyan macerás...igaz közel van,mert a 18. ban van a központjuk,de össze kell gyűjteni 55 euro-nyi rendelést például. Ja és mellesleg nagyon drága. :?
Van egy barátnőm aki behatóbban foglalkozik vele,ha gondolod szólhatok neki,mert nekem most nincs megrendelésem.

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Gómbócka !

Egyszerre írtunk...

Szegény Mincsi ...

ez tök hihetetlen :? ,nekem is ma telefonáltak az oviból,hogy Dávid belázasodott,és menjek érte...és tényleg más tűnete nem volt...ez a tüdőgyuszi szarul hangzik :x reméljük nem komoly :(
ilgya1
 
 


Dávidnak is jobbulást!
Úgy látszik van vmi nyavalya megint. (Szilvi jól írtam? "ly") :D
Azt mondta a dokinő voltak ma hányásos-hasmenéses gyerkők is magas lázzal, elég sokan...ááááááá, úúúútálom, ha beteg!
Inkább én 100x, mint ő. De gondolom ezzel nem én vagyok egyedül.
Na, eldugulok.
Mit pusmusoztok ti itt aloe ügyben??? :wink: :wink:

Kép
gombocka
 
 


Amúgy nyáron én is az utolsó 2-essel kezdődő szülinapot ünnepeltem....jövőre már az enyémis 3-assal kezdődik! :?

Kép
gombocka
 
 


:lol: sziasztok!

Én már két éve 3-mal kezdődök és megnyugtatlak Benneteket, utána már nem nyíg az ember, hanem csendesen belenyugszik :wink: :lol: :lol: :lol:

Jobbulást a fiúknak!
Hogy vannak?
Remélem nálunk nem lesz mostmár semmi, mert elegem van a nyavalyákból.

Aloe: Ildi, kérhetek egy ilyen stiftet a barátnődtől? :oops: Nem sürgős egyáltalán. (remélem mostanában nem jön elő megint...) kb. 25 éve küzdök a herpesszel, a mostani nagyon durva volt. De már egész jól néz ki, már csak az orromon van 1-2 kis seb, de nem vészes.

Gombócka,
írd meg hogy van Mincsi és hogy jöttök-e hétfőn. Mi sztem igen. 1000 éve nem voltunk és van még 2 alkalom a bérletünkből. Remélem nem szedünk össze semmit... :evil:

Kép
szeee
 
 


ja, igen, jött levél a Ringatótól. 16-tól 16.30 ig foglalkozás :shock: Haha...

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

Szilvi, sztem mi nem megyünk.
Mincsi már jól van, de péntekről szombatra éjjel 39 fokos láza volt, amit csak nagy nehezen tudtunk neki levinni. Szombat reggel óta egyáltalán nem lázas, nem köhög, nem taknyos, nem hányt...stb.
Nem tudom mi volt ez, de ha vmi vírus és még benne van...szóval nem akarok senkivel kicseszni...
Örülök, hogy Te is jobban vagy.

Ildi,
Veletek mi a helyzet? Dávid?

Puszi

Kép
gombocka
 
 


értem, ok.
mi sem megyünk, mert nemrég keltünk...

Kép
szeee
 
 


De jó egyeseknek... :lol: :lol:
Tudnék mesélni az éjszakáinkról...no meg arról hány kv-t iszom napközben... :lol: :lol:

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket!!!
Ildinek utólag mi is szeretnénk boldog szülinapot kívánni!!!
Sajnálattal olvasom, hogy betegeskedtek a fiú babócák, remélem már jobban vannak!!!

Apa melóhelye nem rendeződött, de attól még megyünk haza!!!! Már alig várom.

A talira 3-4-5 közül tudnátok választani, hogy nektek melyik nap volna jó és hogy hánykor hol legyen. Én majd igazodom és ehhez alkalmazkodva szervezem a többi programomat. Szóval gondoljátok át nektek melyik a legjobb dátum a lényeg, hogy MINDENKI OTT TUDJON LENNI!!!!

Na puszi mindenkinek!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Anna, köszi.
nekünk a 3-a lenne eddig :lol: 4-e nem,de az 5-ét tudom változtatni,ha muszály. :lol:

Szilvi,beszélünk személyesen aloe ügyben,oké? :wink:

Gombóc,hogy van Mincsi?

Mi már teljesen jól vagyunk,én sem tudom mi volt ez a vírus nyavaja,de már hétfőn is voltunk oviba. :lol: imádja. Tegnap azért hisztizett,mert nem akart hazajönni :oops:
Nem tudom nektek eldícsekedtem,hogy Réka elindult :lol: nem győzők utána rohangálni :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anna,
én asszem nekünk bármelyik jó.

Ildi,
Oké, beszéljünk személyesen róla.
Gratula Rékának, jó korán elindult.
Tök jó, hogy Dávid így szereti az ovit :)

Kép
szeee
 
 


sziasztok,
Anna,
nekünk a 3-a délelőtt nem jó, jön a Mikulás a családsegítőbe és szeretném a Mincsit levinni, de délután 3-4-től ráérünk, a többi nap nekünk jó.
Remélem, sikerül vmit összehozni.

Ildi,
gratula rékának a járáshoz.Jó korán kezdte ő is!
Örülök, hogy Dávid ilyen könnyen vette az ovit! Bárcsak nálunk is így lenne majd!
Amúgy Csabika is 1 éjjel volt lázas, de alig bírtam neki levinni 39-ről, már fürdőt is csináltam neki, szegény csak azt hajtogatta, fázom, fázom, már majd megszakadt a szívem, alig bírtam magam tartani, hogy ne bőgjek.
De reggelre semmi baja nem lett és azóta se.

Szilvi,
veletek mi újság?
Melinda?Szalad??
Suli?
Én most is a tételeket csinálom....túl sok időm nincs vele foglalkozni!

puszi

Kép
gombocka
 
 


sziasztok!

Anna,
azt elfeljtettem írni, hogy nekünk inkább a délelőtt lenne jó, a délután elég necces az alvás miatt. Most is csak most 3 után sikerült elaludnia. Ilyenkor meg alszik kb. 1,5 órát, akkor meg már késő van...

Gombócka,
Mehetünk mi is a Mikulásra? :oops:
Kell vinni csomagot a gyerekeknek, és azt osztja a Miki, vagy hogy van ez?

Suli 1. részét múlt héten befejeztem, én is februárban vizsgázom. Januárban meg kezdődik a 2. rész, a márciusi 5 napos táborral... :?

Melinda továbbra sem szalad (legalábbis én még nem láttam). Úgy néz ki, nincs annyira sürgős dolga :wink: Doki néni azt mondta, semmi gond a lábával, egyre kisebb is a terpesz, ahogy jár.
De a beszédben napról-napra fejlődik. Mondatot még nem mond, csak egy-kettő rövidet. Pl. szia anya, nem megy , ilyeneket.

Hú, csajok, új hobbim van... :oops: :lol:
Totál beleszerettem a gyöngyékszerekbe, most ezeket tanulmányozom, már csináltam is 1-2 egyszerűbbet, meg egy bonyolultabb karkötőt. Nincs elég elfoglaltságom, úgy néz ki... :wink:

ja, egy kis reklám. Az Alexandránál az Európa Könyvkiadó összes könyve 40% engedménnyel kapható. Én már rendeltem, mondanom sem kell :oops:

Pussz.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!!!

Ildi: Gratula Rékának nagyon ügyi, hogy már megyeget. Örülök, hogy Dávid imádja az ovit!!!
Az 5-e nagyon nehezen hozható össze neked?

Ha jó az 5-e mindenkinek,akkor én valamikor 10 felé gondolnám, hogy talizzunk. Az egyedüli amivel bajban vagyok az a tali helye. Ötletek van erre?
Na holnap reggel még benézek aztán majd, Paksról be be olvasok egy netkávézóból.

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Meg tudom oldani a szerdát,mert nekem is jobb lenne a délelőtt.
Esetleg jöhetnétek hozzánk is,ha nem gond Vecsés,és az,hogy csak 12-ig,mert utána el kell mennem a Dávidért.
Mondjuk 9 fele már jöhetnétek,ha jó itt. :)

Szóval akkor már itthon vagy :lol: na majd szerdán mesélsz,hogy bírtad az utat :?: 8)

Szilvi,az tök jó hobbi :wink: majd azért mutizd meg nekünk is,én úgy szeretem nézegetni ezeket a kis csodákat,barinőm is csinálja :D

Gombóc,örülök,hogy nálatok is ilyen gyorsan lezajlott ez a betegség. :)

Akkor írjátok meg,hogy ha ki tudnátok jönni :D de még a Lurdy-ra gondoltam esetleg.

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
micsoda vonalzó :lol: :lol: :lol:
Nekünk jó a szerda délelőtt, mert képzeljétek, kivételesen csütörtökön van a sulim! :lol: :lol: :lol:
Nekünk mindegy, hogy Vecsés vagy Lurdy.
anyukát és gyerkőcöt ki tudok vinni, csak gyerekülés kell, de lehet azt is meg tudom oldani, elkérem a bnőméktől, nekik délelőtt úgysem kell, mert ott is oviban van a Krisztián délelőtt.
a dél nekünk tökéletes, mert úgyis alvásidő van nálunk utána.
Szóval akkor szerda? :lol: :lol: :lol: :lol:
Anna, tőletek függ, hogy hol.
puszi

Kép
gombocka
 
 


Ja, Szeee,
igen, sztem jöhettek. Vinni kell csomagot a gyerkőcnek, péntekig be kéne adni, és pár sor kell írni a gyerekről, de csak jót!!! :lol: :lol: Hogy fogom én összeszedni,... :lol: :lol: :lol:
tegnap úgy pofonvágott, hogy csak lestem, minden átmenet nélkül :roll: :roll: :roll: Aztán megszeppent rendesen és mondta anyi sze! Én meg mondtam, hogy akkor simogatni kell, nem ütni! Erre megsimizett!
Remélem, csak vmi hirtelen dolog volt és nem tudatosan ütött meg!
Mondjuk előzménye volt, hogy a játszóházban 2 gyerek is elvette tőle a játékát, csak nem értem, miért nem azokat ütötte!!!
na, megyek, mert itt topog, hogy ebéd-ebéd! :lol: :lol:
Minden kaja ebéd! :lol: :lol:

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Nekünk mindegy a helyszín, feltéve, ha Gombócka elvisz Vecsésre :oops: Autósülésünk van...
De ha itt Pesten lesz, akkor bárhová el tudunk menni egyedül is.

(De jöhettek hozzánk is... )

Gombócka,
Ok, akkor mennénk Mikulásra. Elviszem a csomagot Nektek valamelyik nap. Csüt jó Nektek?
(totál odavan Melinda a Mikulásért. A szomszéd ház falán mászik egy :) múltkor fél órán keresztül nézte az ablakból, és még akkor sem akart lejönni.

Kép
szeee
 
 


Szilvi,
az a gond, hogy én csüt megyek a kirándulásra, holnap meg suliban vagyok, szóval ma délután elhúzunk itthonról és csak pénteken jövök haza, addig anyóséknál leszünk. :roll:
Nekem is ma le kellene leadni, de még nem vettem semmit...

Kép
gombocka
 
 


aha. akkor leadom én. Mindig van ott valaki? Pontosan hol is van?
Jó szórakozást Neked!!!
Merre mentek?

Kép
szeee
 
 


De jó, hogy ilyen hamar írtatok. Akkor legyen szerda 10 óra Lurdy ház!!!! Ha mindenkinek jó!!!

Ne haragudj Ildi, de Vecsésre elég nehézkesen jutnánk ki. :oops:
Amúgy még nem vagyunk otthon ma 4kor indul még csak a gép és kb 8 ra leszünk ferihegyen onnan még 1-2 óra kocsival, de már nagyon várom.

Pusszi mindenkinek

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


sztem délelőtt gyertek, akkor biztos van vki
a spar mellett eljöttök és utána jobbra van egy új építésű ház, az a családsegítő.
A gyógyszertárral szemben, ott is kell bemenni, fel a lépcsőn és ott balra fog ülni egy csaj, ő biztos tud majd segíteni.
Sopronba megyünk, tudod ez a céges kirándulás
semmi kedvem hozzá, ráadásul jó hideg lesz
Csabika most van oda a távirányítós autóért amit hoztatok neki! :lol: :lol:

Kép
gombocka
 
 


ok, köszi.

Nekünk jó a Lurdy.

Kép
szeee
 
 


nekünk is jó a Lurdy,
Szeee,menjek értetek?

Kép
gombocka
 
 


Nekünk is jó a Lurdy,csak el kell jönnöm 11-fél 12 körül,mert mennem kell Dávidért az oviba,ha apa nem lesz itthon. :?


Vagy mi lenne,ha Szilviékhez mennénk? Az még Pest :D vagy az is kiesik nagyon Anna?
ilgya1
 
 


Gombócka,
ha nem túl nagy hercehurca, akkor igen. De el tuduk menni bkv-val is, nem gond. (voltunk már gyalog a városban, Melindának nagyon tetszett, hogy babakocsi nélkül volt :) Persze nagyrészt én cipeltem :? )


De jöhettek hozzánk is, persze :) Kitakarítok addig :wink: :lol:

Kép
szeee
 
 


csajok,
hozzánk is jöhettek nyugodtan,
Anna, Ildi, ti még úgyse voltatok!
Döntsétek majd el, nekem teljesen mindegy hová megyünk, ill. ha jöttök az is tökéletes!
puszi

Kép
gombocka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: