Új privát üzeneted érkezett!

Nekem még ez is jobb lenne,mint a Lurdy :lol: közelebb van. :shock:

Anna te vagy a főnök! :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Lányok!!!

Megérkeztünk Hungaryba. Nagyon jó itthon lenni. Várom már a talit és hogy lássalak titeket.

nekem Gombóckáék is nagyon jók ott még tényleg nem voltam és szívesen mennék, csak nem tudom, hogy kell oda menni!!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Akkor legyen Gombóckáék, nekünk is jó, persze.

Kép
szeee
 
 

 
 

Gombócka,
asszem mi mégsem megyünk a Mikulásra hozzátok.
Elviszem inkább ide a Kreatív játszóházba, oda is jön a Mikulás. Bejelentkeztem keddre. Ti nem jöttök?

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

csak opár percre ugrottam haza, összepakolni a cuccomat, aztán húzok vissza anyósékhoz, onnan megyek reggel....már tiszta gyomoridegem van...

OK, akkor várlak benneteket, de olyan furi érzésem van, mintha hozzánk nem szivesen jönnétek...remélem, rosszul értelmeztem a dolgokat, biztos zizi vagyok...

Csak ide viszem Mikulásra, annyira rohangálosak a napjaink, én most nem akarok még pluszba máshová is menni, ez meg közel van... :oops:

Szilviéktől pár vill. megállóra lakunk, de majd megbeszéljük, hogy gyertek, attól függ honnan jöttök.

Puszi

Kép
gombocka
 
 


Gombócka! Ne hűlyéskedj,ezt honnan szedted? :oops: :oops: :oops: én nagyon de nagyon szívesen megyek hozzátok :lol: ebben biztos lehetsz. 8)
ilgya1
 
 


Miből gondoltad? De komolyan? :( remélem nem az én hsz-m volt félreérthető és sértő,mert nem volt szándékos :?
ilgya1
 
 


Gombócka,
én sem értem, hogy miből gondolod ezt... :shock:
Nekem a lehető legjobb, ha Hozzátok megyünk. Nincs messze és nem kell itthon készülnöm... :oops:
jaj, nehogy félreértse valaki :wink:

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Akkor Gombóckáéknál talizunk szerdán!!!! Ne haragudjatok, de csak 11 felé fogok odaérni, mert már csak arra a napra kaptam időpontot (10óra) a dokihoz a 18 hós kimaradt oltásra!!!! :oops: :oops: De utána rohanunk oda.

Gombócka én sem értem miből szürhetted ezt le, mert mi is nagyon szívesen megyünk a kis vejemhez!!! Már mentünk volna korábban is ha nem jöttünk volna ki!!!!

Puszi

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok,

van egy kis bibi. :oops:
úgy néz ki sikerült benyalnom vmi vírust.
Éjjel hánytam ill. nem gyengém megy a hasam, gyakorlatilag olyan, mintha ott pilislnék. Bocs a részletekért, de tényleg. Remegek, semmi erőm. Még szerencse, hogy apa ma amúgy is itthon volt, mert ma volt a Mikulás ünnepség. Oda azért lementem, mert kiváncsi voltam mit szól hozzá a gyerkő, de távol tartottam magam mindenkitől!
Szóval, sztem nem ideális helyszín ha hozzánk jöttök, ne haragudjatok lányok! És azt hiszem kihagyjuk a talit, mert nem szeretném, ha valakinek hasonló baja lenne, mert k...va szar.
Tudom, jó hülyén jön ki, de sajnos ez van. :oops: :oops:
Remélem, találtok vmi megoldást! :roll: :roll:
És remélem, nemsokára újra jöttök haza Anna!


Még annyit, hogy a kirándulás jó volt (bár gyanítom, ott szedhettem össze ezt a nyavaját, mert más szombaton is rosszul voltam, de csak szédelegtem, meg nem volt étvágyam, aztán vasárnapra lettem jó szarul), az éjszakáról inkább nem beszélek...nem aludtam vmi sokat, a fiam viszont annál inkább. átaludta az éjszakát az apja mellett!!!! :shock: :shock: :shock:
Állítólag nem volt vele semmi gond. Mikor pénteken hazahozta apósom, akkor is rámnézett, majd megkérdezte: APUCI??? :oops: :oops:
Aztán 10 perc múlva le se tudtam magamról vakarni, jött ölelgetett meg puszilgatott, édes volt.

Mennem kell.....
majd még megpróbálok jönni

Kép
gombocka
 
 


sziasztok,

Gombócka,
jobbulást!

TÖbbiek,
hozzánk jöhettek, továbbra is áll az ajánlatom! Legfeljebb csajbulit tartunk (ha Dávid is oviban...) :)

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Gombóc tényleg sajnálom :? pedig szívesen meghallgattam volna a nagydumás Mincsit,aki duskálhatott volna a csajokban :lol:
szegénykéim! Gyógyuljatok meg gyorsan!!!

Szilvi! Akkor mi megyünk 10 körül,ha nektek az jó. Úgy tűnik csajos buli lesz!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szeee mi is megyünk a doki után azonnal indulunk remélem hamar odaérünk!!!

Gombócka: jobbulást. Nagyon sajnálom hogy nem tudtok jönni.

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Ok, akkor várunk mindenkit holnap 10-től.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok csajok!!!

Egy pici jó hírem van és egy kevésbbé jó!!! Kezdem a rosszal Liza úgy tünik lerobbant. Nem tudom mi a baja, holnap megnézi a doki a tanácsadáson. Remélem nem gátolja meg ez a dolog a talit.
A jó hír pedig hogy akár összehozhatunk majd még egy talit amin Gombóckáék is részt tudnak venni, mert maradunk dec. 20 vagy 23-ig!!!!
Tehát Gombócka nem maradtok ki semmiből!!!! :lol: :lol: :lol:

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Mi lenne akkor ha eltolnánk a talit,hogy Gombócék is ott tudjanak lenni? :lol: Szilvi,kapsz még időt a takarításra :wink: :lol: :lol:

Gómbóc te hogy vagy? :shock:

Remélem nem komoly Aliznál :( mennek a gyógypuszik nekik is!
Miért nem maradtok még tovább? :? :)

Dávid is gyanús amúgy :x remélem a Miki ünnepségig kihúzza :?

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Anna, de jó, hogy ilyen sokáig maradtok, akkor mindenképpen összehozunk vmit.
Én még mindig nem vagyok vmi jól, szerencsére eddig a fiúknak semmi bajuk. (amúgy tegnap volt a híradóban, hogy vírus van, hányás-hasmenés, szóval vigyázzatok!)
Lizának jobbulást, reméljük semmi komoly.

Nekem is van egy kis dicsekednivalóm... :wink:
Reggel, amikor cserélni akartam a pelust a Mincsin, azt mondta nekem:
nem pelus, bili!
azt hittem megint hülyéskedik, de ráült a bilire és most bele is pisilt!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
Olyan aranyos volt, utána mondta nekem, wc papír!!! :lol: :lol: :lol:

Ezek még csak az első próbálkozások, de nagyon örülök neki, mert magától mondta!!!!

Jó bulit nektek holnapra, remélem összejön!!!

Ildi,
Réka is mindjárt 1 éves!!!Annyira, de annyira röpül az idő!

Ja, még annyi, hogy vmelyik nap, tolta egy csaj a picibabáját és aztmondta a Mincs:
baba, baba, anyinak is!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Mondtam, szóljon az apjának. :wink: :wink:

Kép
gombocka
 
 


Ildi, egyszerre írtunk!!! :lol:

Kép
gombocka
 
 


OK, halasszuk el. Nekünk jó szinte mindig.
Én is hallottam ezt a vírust a tv-ben, nagyon félek tőle, év elején elkaptuk, fúúúú, nagyon rossz volt.....

Anna,
hogyhogy épp karácsonyra mentek "haza"? :roll:

Kép
szeee
 
 


ja, mégegy.
Nincs kedve valakinek jönni csüt-ön 11-re a Mikulásra? a kreatív játszóházba megyünk, elvileg jön a Mikulás, de eddig csak 3-an vagyunk beírva. Félek, hogy mi lesz, ha énekelni kell és ilyen kevesen vagyunk... :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
szeee
 
 


Ok lányok halasszuk el, lehet hogy ez nekem még jól is jön majd!!!

Karira azért megyünk vissza, mert vár majd minket apa és keresztapa is hogy együtt karizzunk. Családias légkörben jobb lesz. Már most is mennénk, ha nem jött olna közbe Liza "lerobbanása"!!!

Gombócka: Mincsi már nagyon ügyi. :D :D További jobbulást kívánunk és rmélem a fiúk nem kapják el!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Dávid is kidőlt :x
ilgya1
 
 


Hú, szegény Dávid, jobbulást Neki!

Anna,
Ja, én azt hittem apátok is itt van.
Jobban van Alíz? mert ha beteg, vagy annak látszik, nem fogják beoltani és ne is engedd, mert nagy galibát okozhat. De ezt az orvos úgyis tudja.

(Melinda kb. 2 hete kapta a 18 hósat és nagyon rondán bedagadt az oltás helye :shock: )

Jobbulást mindenkinek!

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!!!!

Jobbulást minden betegeskedőnek!!! MI úgy tünik még nem vagyunk betegek a doki azt mondta ez csak a repülés mellékhatása. Mivel most már nagyobb így jobban megviseli, de mivel úgy tünik lappang is benne valami az oltást tényleg nem kapta meg. Hétfőn megyünk vissza és akkor valszeg megkapjuk.

Ha mindenki meggyógyul addigra mit szólnátok egy keddi vagy pénteki talihoz??

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Egész nap a városban rohangáltam. Azt hittem mire ideérek, már le lesz tutizva a tali, erre...:shock:

Még mindig betegek vagytok?

Mindenesetre, nekünk a péntek nagyon nem jó, Anna. Holnap meg gondolom nem lesz már semmi...

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

nekünk jó a holnap.ha még benéz vki.
Csak a szerda de. nem jó.
pusz

Kép
gombocka
 
 


Ma megkaptuk a 18 hós oltást, és Liza belázasodott + fájlalja a lábiját!!!! Ha holnap már nem így lesz a délután nekünk is jó!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok,

jobban van Lizus?
Nekünk a du nem jó, mit szólnátok egy csütörtök délelőtthöz?

Nálunk meg a Mincsi reggelre elkezdett köhögni, sztem nem vírus, hannem megfázott, ugyanis okos apjával szombaton a vízbe járkáltak, és mikor levetkőztettem a gyereket csurom víz volt a harisnyája! :shock: :shock: Azt hittem kitekerem az apja nyakicáját!Úgyhogy számítottam rá, hogy megfázik.
Addig kikezelem, szóval csüt jó Nektek?
puszi

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekünk már nem jó a héten :cry: nagyon lerobbantak a gyerekek :cry: pénteken jön vissza a doki megnézni őket...
fáj még a köhögés is szerencsétleneknek :? Réka tűszent és elkezd sírni,annyira fáj neki,a kaja nem marad meg benne,lázasak,rosszkedvűek,folyik az orruk,köhögnek,nyűgősek és én már eddig eddig eddig vagyok :cry: :cry: :cry: mert persze egyszerre kellek nekik :oops: :(

Jövőhéten is max. a péntek lenne jó :oops:
Hétfőn ovis karácsony,kedden Réka angol,szerda: apával elintéznivaló,csütörtök Dávid angol :oops:


Puszi minden kis betegnek!!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok,
basszus, nekem meg a jöv. hét péntek nem jó, ill, még nem tudom, hogy jó e, mert pont akkor lesz a karácsonyi buli a cégemnél, csak még nem mondták mikor. Ha du. lesz, akkor jó a délelőtt!
Remélem, du lesz.

Ildi,
jobbulást a gyerekeknél, remélem, nem ez kezdődik a Mincsinél is, ő is köhög! :roll: :roll:
Szegény Réka, jól megünnepli a szülinapját! :roll:
Jobbulást Nektek és sok-sok gyógypuszi!!!!

Kép
gombocka
 
 


Nekem jó a jövő hét péntek!!!

Jobbulást minden kis betegnek!!! Gyógyuljanak meg hamar. Liza úgy tünik jobban van, csak az oltás után még ma is van egy kis láza, de a lába már legalább nem fáj.

Gombóka: Ha neked nem jó az a nap akkor talizhatunk valamelyik nap külön is!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


A mi kedves és gyönyörű Réka babánknak ezúton szeretnénk nagyon boldog 1. születésnapot kívánni!!!
Kép
"Mikor kigyúlnak a fények,
pajkos tündérek zenélnek.
Huncut mosollyal egy Rád kacsint,
kicsi kendőből csillámot hint,
így adja át üzenetemet:
Boldog szülinapot Neked!"

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Kedves Réka!

Isten éltessen nagyon sokáig, boldog születésnapot!
Kép
Szilvi és Melinda

Kép
szeee
 
 


DRÁGA RÉKA!

"Szülinapodra kívánom neked:
Szerencse kísérje végig életed.
Szerencse mellé még egyebet,
Sok-sok vidám, örömteli percet,
Sorsod útja legyen mindig egyenes,
Te pedig légy boldog és egészséges!"


Kép

Mincsi És Gombóc

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Ilgya! :)
Rékának nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!!!

Lányok!
Annyira szépek ezek a kis képek, versek,idézetek! Teljesen meghatódva olvastam köszönjük szépen. Bocsánat,hogy csak most jöttem,de még tart a nagy bulizás :lol:

képek később.

Ilba!
Nekd is nagyon kösziiiiiiiiiiiiiiiii!Remélem ti is jól vagytok.Puszi.

Ildikó

(Remélem d.u lesz a karácsonyi buli :wink: :D )
ilgya1
 
 


Helló Lányok,

hát sajnos a lehető leghülyébb időpontban lesz a karácsonyi bulim, pénteken délben!!!

Sztem talizzatok nyugodtan nélkülem/nélkülünk, gondolom Anna jöttök még haza. :wink:
Mincsi amúgy is taknyos még egy kicsit, meg köhécsel.
Sajnálom, hogy így alakult.

Hogy álltok a karácsoyni készülődéssel?
Én sehogy. :oops: :oops:

nekem még mindig nincs karácsonyi hangulatom.
A gyereknek már megvettünk minden ajcsit, meg apának is megvettem, nagyszülők naptárt kapnak az unokáról, aztán ennyi.

Ezt a tömegnyomort amúgy is utálom ami ilyenkor van.Én már nem megyek sehova vásárolni, max a közértbe.

Puszi mindenkinek!

Kép
gombocka
 
 


Gombócka: Sajnálom hogy nem jön össze veletek a tali!!! :( :( De majd áprilisban bepótoljuk!!!

Akkor pénteken mikor legyen a tali? És még egy lökött kérdés Szilvi nálatok lesz ugye?

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Van megint egy kavarásom a tali időpontjában :oops:

sajnos átették péntekre az angolt a Dávidnak,mert a csajszi vizsgázik,így a csütörtököm szabadult fel :? ez jó volt nektek? Hátha így Gómbócka is bekapcsolódhat :wink: :lol:

És még egy hír,hogy Dávidot is vinnem kell :D

Karácsonyi készülődés??
Ajándékok alakulnak,már nem sok mindent kell vennünk...
takarítással még kéne foglalkoznom :oops:
én is utálom a tömegnyomort,tegnap bent voltunk a Westendbe,hát azt hittem megőszülők mire hazaértünk :roll:
ez volt az utolsó,jövőre mindent a neten fogok rendelni az tutti :? :evil:

Ildikó
ilgya1
 
 


dejó, dejó, dejó!!!!!
Nekünk szupi a csütörtök!!!!
Viszont mi csak úgy érünk rá, hogy 1 körül alszik a Mincsi.
Reggel9-től mi "partyképesek" vagyunk! :lol:

Szilvi?

Kép
gombocka
 
 


Nekünk sajna holnap dokihoz kell vinni a kiscsajt, mert délutánra eléggé belázsodott, fájlalta a lábiját, köhécselt. Attól félek esetleg elkapta az influenzát!!! :cry: :cry:

Ne haragudjatok, ha esetleg most nem jön össze a tali. De ha tényleg influenzás akkor valszeg nem is tudom haza vinni vasárnap!!! De majd holnap kiderül remélem!!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Anna,
Lizusnak jobbulás!
NAgyon sajnálom, hogy betegek lettetek.
Van vmi nyavaja, a bnőm kisfia már 3 napja lázas és úgy köhög hogy éjjel pl semmit nem alszanak...már röntgenre kellett vinni de szerencsére nincs tüdőgyulladása.
na nem rémisztgetek senkit, de a dokinő mondta, hogy vírus van, úgyhogy vigyázzatok a gyerkőkre meg magatokra is!
Millió puszi mindenkinek

Szilvi, minden ok?

Kép
gombocka
 
 


Anna!
Az a lényeg,hogy Lizus mihamarabb meggyógyuljon!!!!Ha itthon laknátok se biztos,hogy összejött volna ez a fránya tali,így ünnepek előtt. Ettől függetlenül nagyon sajnálom,hogy nem jött össze és Liza babának is küldünk sok sok gyógypuszikát!!!

Gombóc!
Nekünk is csak délelőtt lett volna jó :lol: :wink: amúgy Mincsi jól van már?

Szilvi!
Hova tűntél? Remélem nincs semmi gond...
ilgya1
 
 


:D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hú, látom nem egyszerű az élet errefelé sem. Jobbulást Alíznak! Sajnálom, hogy nem fog összejönni ez a találka... Az az igazság, hogy úgy néz ki én sem érek rá már karácsonyig, minden napom be van osztva, hogy hová megyek, mert még el kell intéznem jópár dolgot. Még az államkincstárba is kell mennem...ÁÁÁÁÁ!
Még szerencse, hogy a párom itthon van már ezen a héten és tud vigyázni a gyerekre.


Még a karácsonyi menüt is ki kell találnom + vásárolnom kell egy csomót, ajándékot is, amitől már hányok... :?
Mindig megfogadom, hogy idén más lesz a karácsony, de sose jön össze. Jövőre esküszöm befizetek egy külföldi útra karácsonykor, jó messzire innen...


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek, ha addig már nem jönnék!

Kép
szeee
 
 


Hello lányok!

Délután megjártuk a dokit. Hát sokkal okosabb nem lettem. Kaptunk a köhögésre ambroxolt és a lázra nurofent, és ennyi. A lábfájásra azt mondta a lázzal jár. Szombaton megyünk vissza és akkor kiderül megyünk-e vasárnap vagy nem.
Sajna nekem úgy tünik nem fogunk menni. Egyre betegebbnek tünik a szentem.

Szee: Örülök, hogy jól vagytok! A karácsony nálunk is így telik szinte mindig. :lol:

Pussz!!! Még jövök a héten!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


"A távoli hegytetőn csillag táncol a havon. A szobában gyertya sejlik sötét alkonyon, a kályhában parázs, mintha álom lenne, karácsonyfát körülállják békességben, csendben. !!!Boldog Karácsonyt!!!

KépKép

Kép

Gómbóc! Köszönöm szépen a gyönyörű képeslapot!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mindannyiótoknak békés, boldog Karácsonyt kívánunk!!!



Gombócka,
megkaptuk a képeslapotokat, köszi, a többit feljebb :)

Anna,
Hogy van Liza? Elrepültetek végül?

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Drága Barátnőim!!!!

Sok-sok szeretettel kívánunk Békés Boldog karácsonyt nektek, és családotoknak!!! (még magyarhonban vagyunk :lol: )

Kép

Karácsonyi vers

Mese-mese elmesélem,
angyal járt a sötét éjben.
Fenyő erdőn angyal szállt át,
Susogtatva fényes szárnyát.
Egy-egy fának azt susogja,
a Jézuska parancsolja,
és a kis fa rögtön rája,
elindult az éjszakába.
Ment-ment mendegélt,
eltűnődve hová térjen,
lakásunknál megállt végre,
s tündökölve ide tért be.

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Hogy telt nálatok a karácsony? Remélem mindenkinek szuper volt.
A miénk egész türhető volt. Liza sajna még nem gyógyult meg, de talán már kezd jobban lenni. Ettől eltekintve nagyon élvezte a karácsonyi sürgés-forgást itthon. Ami még rossz volt neki, hogy hiányolja az apját. De az internetnek köszönhetően szerencsére szokta látni, és ez így több mint a semmi!!!

Puszilunk mindenkit!!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: