Új privát üzeneted érkezett!

Anna!
Gondoltam rátok :? hogy apa nélkül kell karácsonyoznotok :cry:
örülök,hogy Lizus jobban van.

Mikor mentek vissza?

Nekünk is nagyon jól telt,szuper volt minden csak én vagyok kipurcanva a sok mászkálástól és vendégeskedéstől. :? a gyerekek élvezték,főleg a rengeteg ajándéknak örültek.

Majd még jelentkezem.

Gómbóc? Szilvi?

Puszika Mindenkinek és gyógyulgassatok meg gyorsan!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jól telt a Karácsony, bár én Ildihez hasonlóan kipurcantam rendesen. Tegnap meg lerobbant a gyerek. Apja már 1 hete beteg.

Jobbulást és további jó ünnepezést! Kép

Kép
szeee
 
 


Anna,

Megkaptuk a képeslapotokat, köszönjük szépen és viszont :wink:
Mára én is elkaptam a vírust... :(

Pusza.

Kép
szeee
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt is dögrovás van :? Dávid egész éjjel hányt,ma meg apa egésznap a wc-n ül :? :cry: :cry: :cry: az én gyomrom sem az igazi :?

Mikor jön végre már egy olyan hsz.,hogy mindenki egészséges :oops: :cry: Gyógyulgassatok!!!!

Szilvi!
Melinda egy tündér! :D olyan kis komoly,és micsoda jó kis frizkója van :lol:
szeret zenélni? :D

Gómbóc,ti hogy vagytok?
ilgya1
 
 


Dávidnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!! Kép

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Köszönjük szépen! :D

puszi nektek! És köszi a képeslapot,nagyon aranyos! :D
Lizus meggyógyult?
ilgya1
 
 


Még nem teljesen, de már gyógyuló tendenciát mutat szerencsére!!!
Remélem már nálatok is jobb a helyzet!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Barátnéim!!!!

Kívánom, hogy mindannyiótoknak olyan éve legyen, amit megálmodott magának! És önző módon azt, hogy még sokáig maradjunk meg egymásnak! :lol: :lol:


Kép
"Örömötök sok, bánatotok semmi, segítsen az Isten boldognak lenni! Legyetek mindig vidámak, örüljetek minden szépnek, mi így kívánunk nektek BOLDOG ÚJ ÉVET!" Kép

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Szeretnék elsőként boldog új évet kívánni nektek és a családotoknak!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Dávidnak utólag is Boldog Névnapot kívánunk!

És persze Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!

Anna,
mikor mentek haza? Tudunk addig talizni vajon össznépileg?????
Mi már jobban vagyunk. Ti?

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Én is boldog új évet kívánok Mindenkinek,amíg van netem. Nem tudom mi van vele,de mostanában sokat vacakol. Ma egésznap nem volt például és az ünnepek alatt is csak hébe hóba :?

Ha van valami fejlemény tali ügyben,lécci dobjatok egy sms-t,oké? :o
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem tudom Annáékkal mi van, lesz-e tali, de én mára megint lerobbantam.... :evil:
Most a hasmenés helyett vmi influenza szerű kapott el...

Remélem Melinda megússza, mert neki is ilyen fosós dolgai voltak a múlt héten és azóta nem eszik rendesen. Már elbírom, olyan könnyű... :(

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Mivel mi úgy tünik még maradunk egy darabig nekem a jövő hét jó lenne talira, Liza szerencsére helyre jött végre. Remélem addig nem esik bele semmibe.
Szilvi nálatok lenne a tali?

Jobbulást Szilvi és remélem Melinda tényleg nem kapja el!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


sziasztok!

háááát, nemtom mi lesz jövő héten, de egyelőre eléggé rossz állapotban vagyok. úgy jövő hét vége felé (péntek nem jó), tehát mondjuk szerda-csüt, amire talán összeszedem magam.
és igen, akkor lehet nálunk.
bár úgy tudom Gombócka szerdán van suliban, Ildiék meg csüt-ön angolon.
Nekem viszont egyelőre tiszta herpesz megint a fejem :evil: + nagyon náthás vagyok és nem szeretnék senkit megfertőzni...

Örülök, hogy rendbejött Alíz!

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

a lelkiállapotommal inkább nem fárasztok senkit, gondoljátok hogy vagyok...

Ildi,
Dávidnak ezer puszi Névnapjára. :oops: :oops: Ne haragudjatok, elfelejtettem!

Talira mi is mennénk, ha esetleg nem reagálnék, akkor küldjetek egy sms-t nekem is.
Igen szeránként járok suliba, de ha olyan az előadó, aki "hülye", akkor azt kihagyom.

Mindenkinek jobbulást!
Rakok fel a nagyfiúról egy képet!
Kép

Kép
gombocka
 
 


ez anyuéknál volt karácsonykor
Kép

Kép
gombocka
 
 


így csodálkozott a karácsonyfára
Kép

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Nekünk jövőhéten jó lenne csütörtökön,mert a tanárnénink vizsgázik és áttettük péntekre az angolt.

Szilvi!
Te szegény!
ÉS azt a herpeszbigyót se beszéltük meg :x viszek belőle egy darabot,ha összejön a tali csütörtökön,oké?hogy kipróbáld
Gyógyulgass!!!

Gombócka!
Nagyon édes a nagyfiú! Milyen nagy lett tényleg. :lol:
köszönjük a köszöntést,átadom.

Anna!
Csak összejön végül? :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

De régen láttam képet a Mincsiről. Bocsánat, Csabikáról... :wink: A karácsonyfára csodálkozó nagyon-nagyon cuki.

Ez a csütörtök jól hangzik!!!!! Remélem mindenkinek jó lesz!

Kép
szeee
 
 


Na akkor megkoronázom a mai termést, mert a csütörtök nekünk is tökéletes!!! Jajj remélem senkinek semmi sem jön közbe már, annyira szeretnék már talizni veletek. :D :D

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


halihó,
nekünk is jó a csütörtök!!!:))))

Kép
gombocka
 
 


sziasztok!

Na! Ez jó hír, hogy végre mindenkinek jó egy időpont... :lol: Remélem, mindenki egészséges is.
Akkor várlak Benneteket csütörtökön már 9-től, mondjuk. De persze nem kötelező ilyen korán jönni... :wink: :lol:

Kép
szeee
 
 


Ez tényleg nagyon jó hír, hogy végre sikerül talizni!!! :D :D Akkor mi csüt. 9 - 1/2 10 körül ott leszünk. Liza ébredésétől függően!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Hahó, Mi sztem 10-nél előbb nem megyünk, Mincsi mostanában fél9ig alszik, így én is, semmi értelme előbb kelnem...Főleg, hogy együtt alszunk...
Szóval reggelizik, utána megyünk és délnél mi tovább nem tudunk maradni, mert alvásra hazajövünk.
Szilvi, ne készülj semmivel!!!
Sok pusz mindenkinek!

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


sziasztok,

akkor ugye holnap mindenki jön???
Ildi?

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Eddig úgy néz ki,hogy megyünk Rékával :lol: sztem olyan fél 10 fele indulunk,ha minden igaz. :lol: de lehet,hogy előbb :wink:
ilgya1
 
 


Mi tuti, hogy ott leszünk!!! Már alig várjuk a holnapot. Legalábbis én!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Mi is megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
gombocka
 
 


Hát ez szuper!!!!! :)

Kép
szeee
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy összejött végre a tali és tudtunk találkozni :lol: olyan sokat nőtt minden babuci :lol:

Szilvi és Melinda!
köszönjük a vendéglátást :lol:
kifelé menet a kapunál jött egy jóképű srác,hogy be -e engedem? én hűle meg azt hittem azért jön,hogy kiengedjen,mert természetesen nem találtam meg elsőre a nyitót,már éppen telefonálni akartam,erre szalad felém :oops: aztán ő mondta meg,hogy hol nyílik.

Gombócka és Mincsike!
Nektek is köszönjük ezt a szép délelőttöt,jól éreztük magunkat,csak az időt keveselltük,amit együtt töltöttünk.
Mincsi tényleg nagyon okos,anyukájára nem lehet panasz.

Anna és Alíz!
Nektek is köszönjük. Örülünk,hogy végül itt ragadtatok Mo-n,így össz tudtuk hozni.
Liza puszijától azóta is ájuldozok. :lol:

Nem sok kép sikerült,olyan béna vagyok....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok,

Ildi,
köszi a képeket, majd én is teszek fel.

Örülök, hogy összejött a tali, remélem mindenki jól érezte magát és nem kaptatok el semmit...

Melinda csak a végére lendült bele, asszem az anyjára ütött, nem egy társasági ember... :?

Anna,
megtaláltam a Zone Club adót, de egyáltalán nem találtam mesét az adásában :roll: Vagy nem arról volt szó, hogy ott adják Barnie-t? Vagy összekeverem?

Gombócka,
hétfő reggel akkor skype-on beszéljünk!

Kép
szeee
 
 


ja, mégegy.
Anna,
a Rubint Rékát lemásoljuk Neked?

Kép
szeee
 
 


Csajok,

ciki kérdés, de nem vitt el valaki véletlenül valahogy egy csíkos sapkát... ?:oops: :lol:
Nincs meg a sapkám, bár simán lehet, hogy a lányom tüntette el valahová... :lol:

Kép
szeee
 
 


Szilvi!

Nem mi voltunk :D nem vittük el a sapit :x

nekem meg az jutott eszembe,hogy nem beszéltük meg a stiftet,pedig vittem is egy darabot,de elfelejtettem odaadni. :oops:

Ma meg találkozok a hugommal,és mondta,hogy elfogyott neki is a bigyulája,mikor rendelek? Én meg kérdeztem,hogy mennyi is volt nem emlékszik? olyan 700.- körül volt azt mondta. Nem tudom,hogy alakul,de akkor ha rendelek,szóljak neked is?
ilgya1
 
 


Szilvi!!!

Mi is köszönjük szépen a vedéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. Szerencsére hamar hazaértünk a buszt, pont elértük így 5 után pár perccel már otthon voltunk.
Jajj jajj ne haragudj ránk, de a sapid nálunk van úgy tünik Liza varázsló becsempészte a babakocsi aljába. :oops: :oops:
Igen szeretném ha lemásolnátok a rubint rékát, hátha ez lesz a befutó torna nálam.
De a Club tv-n van a Barney, reggel 3/4 9-kor. Nálunk reggel kb 1/2 7-től délelött 11 ig van a JimJam meseműsor a Zone Club sávján. És utána kezdődik a club tv adása.

Ildi: Köszi a képeket nagyon jók lettek. Az enyimeknél mindenképpen. :lol:
Úgy örülök, hogy tudtunk talizni, még akkor is ha nem tudtatok sokáig maradni.

Gombócka:
Ahogy már Ildi is írta Mincsike bizony nagyon okos nagyfiú már. Le a kalappal az anyukája elött aki ilyen ügyesen tanítgatja. Engem nagyon elvarázsolt tudásával.

Lányok remélem mielött visszamegyünk még lesz ideő egyszer egyet talizni, mert én biza örültem a találkozásnak!!! Ma voltunk az állatkerti játszóházban hát Liza nagyon élvezte. Majd holnap teszek fel pár képet is!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


sziasztok,


:) akkor megvan a sapkám...:)
De nem biztos, hogy Liza volt a tettes... :lol:
OK, akkor a dvd-t lemásoljuk neked.
Úgyhogy velünk muszáj lesz találkoznotok mégegyszer, Anna, már csak a dvd + sapi miatt is... :wink:

(nálunk a Club Zone sávján nincs más adó reggel... Mese meg főképp nem, sajna...)

Ildi,
köszi, akkor kérek egy stiftet, nekem sem jutott eszembe. Most kaptam végre egy jó erős gyógyszert a herpeszre, iszonyat tele volt hólyagokkal az orrom, és ahogy bevettem az első tablettát, máris visszahúzodtak... :shock: Remélem ez a kúra megoldja egy időre a problémát, de ha mégsem, akkor jó lesz a stift vésztartaléknak...

Pusz.

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,

mi is nagyon élveztük a talit, Mincsi egész úton hazafelé azt mondta, menjünk máskor is. :lol:
Köszönöm csajok a bókokat, akkor csaknem hiábavaló, hogy sokat foglalkozom vele, de sztem ez nem csak ettől függ.Most megkezdődött az "ez mi?" korszak...még arra is rákérdez amit egyébként tud...ááááááááá.

Jó volt nekem is, hogy egy kicsit tudtam a problémámról beszélni veletek.
Most ott tartok, hogy a 9. kerületben nézegettem lakást, mert oda anyuék is, meg a melóhelyem is közel lesz, sőt még anyósék is.
NEm szívesen megyek el innen Kispestről, de azt hiszem talán ez lenne a legjobb megoldás a gyerek szempontjából.

NEm elég ez a bajom, tegnap hívott anyu, hogy a nagyimat meg epekővel kell műteni, minél hamarabb, mert annyira vékony már az epehólyagja, hogy ha kilyukad belehalhat...
Nem tudom mi jön még....

Szilvi, jobban vagy?

Anna,
bízom benne, hogy még össze tudunk hozni talit amíg itthon vagytok.

Ildi,
csak ámulok Rékán!
Annyira jó kislány!!!
Dávidot is jó lenne már látni! :wink:

Sok puszi mindenkinek!!!

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok,

Teszek fel 1-2 képet. Igazából csak párat csináltam, azok sem lettek túl jók... :?

Kép Kép

Megnyugodtam, hogy senki nem kapott el semmit tőlem eddig. Tegnap meg valami enyhe lefolyású hasmenéses gondom volt megint, de ma már semmi. Remélem, hogy nem fertőző dolog, mert ma voltunk beíratkozni a bölcsibe... :cry: Kicsit szomorú vagyok, de nagyon klassz a bölcsi, kedvesek a dadusnénik, meg az egész hely nagyon aranyos, úgyhogy nem lesz rossz helyen a gyerkőc, ha megy... (Bár ez még nem biztos.) Be akart menni játszani a gyerekekhez :) Mondjuk ott volt még beíratkozni a fél lakópark, így sok ismerős arc volt, lehet, hogy azért érezte ilyen jól magát... Nyáron mehetünk majd a bölcsi udvarára játszani a gyerekekkel, de élesben csak szeptembertől lesz a beszoktatás.

Felteszek még egy fotót, ami cáfolja, hogy a lányom nem szereti a lányos dolgokat... :wink: Mostanában állandóan cipőzik, még az apja hatalmas bakancsát is felveszi, ami térdig ér neki, szigorúan a fél lábára...:D
Kép

Amúgy állandóan a Rékát emlegeti mostanában :) (de lehet, hogy csak azért, mert az ő nevét tudja kimondani :lol: )

Gombócka
Remélem, hogy maradtok a környéken!
Anyunak is nemrég vették ki az epeköveit, remélem nem lesz gond a nagyiddal...

Kép
szeee
 
 


Szilvi!

Még nem írtam,hgoy milyen csúcs ez a kép(pedig azt hittem :lol: ) :lol: :oops: :oops: :oops: iszonyatósan nőcis :lol:

Artúrka!
Ma van a névanpod :lol: mármint a második nevednek. :wink:
sokszor puszikállak!
Kép

Anna! Itt vagytok még? :lol: megjött a cuccosod?rugdosd meg őket :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Maradunk és pár hónapra apa is hazajön béreltünk egy lakást Zuglóban!!! Tehát talizni még tudunk sokáig csajok!!!

Szeee: Jövő szerdán egy tali? Melindának jól áll a cipő!!!

Remélem mindenki jól van!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Szia,

Akkor ezért tűntél így el, Anna... :shock:

Nekem jó a jövő szerda.
Többiek?
És hol?

Szilvi

Kép
szeee
 
 


Sziasztok,
nekünk sajnos nem jó a szerda sulim miatt. :(
A csüt jobb lenne.

Kép
gombocka
 
 


Sziasztok!

Nagyon szégyenlem hogy ilyen lökött vagyok, de elfelejtettem, hogy Csaba szerdán érkezik és akkor kezdödik meg az átcuccolás a mamáéktól!!
Ugye nem nagy gond ha elhalasszuk a dolgot. Ígérem csak egy kicsit!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Hahó!

OK, semmi gond.
Akkor ne szerda legyen, mert Gombócka akkor mindig suliban van.

Kép
szeee
 
 


SzIasztok!

Ne haragudjatok, de most csak offolni jöttem, mert szomorú vagyok, és valahol ki kell önteni a szívem!!!
Ma hajnalban a legjobb barátom, lelkitársam, és egyben Lizus keresztapucijának az apukája elhunyt. :cry: :cry: :cry:
Nagyon le vagyok törve. Olyan rossz érzés, hogy nem tudok mellette lenni, és megpróbálni átsegíteni őt ezen a fájdalmon, mikor ő mellettem állt mikor anyú meghalt.
Írnom kéne neki valamit, és egyszerűen nem jut eszembe semmi, ha rá gondolok csak leblokkolok és sírhatnékom támad.
Küldtem részvétnyilvánító lapot neki és az anyukájáéknak is (velük is tök jóba vagyok), szerintetek ez elég?

Na ennyi elég is belőlem értelmes dolgot ugysem tudok mondani!!!

Remélem mindenki jól van!!!

Puszi:

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Anna,
sajnálom... :cry: Tovább kell lépni... Én is gyászolok, 2 napja halt meg nagymamám testvére, anyukám keresztanyja, de ő már nagyon öreg volt, megváltás volt neki..............

Apátok megérkezett? Pontosan hol laktok?

Ma beoltattam a lányomat bárányhimlő ellen. Most volt az első, hogy nem balhézott a dokinőnél, sőt hazafele végig őt emlegette. Mondjuk nem tudom milyen összefüggésben (szidta-e vagy nem... :D ), annyira még nem beszél.... :wink:

Kép
szeee
 
 


Kedves Csabika!

Isten éltessen sokáig 2. szülinapod alkalmából, nőjj nagyra!

Kép

Pusz:
Melinda és Szilvi

Kép
szeee
 
 


ööööö.... :roll: :roll: :roll:
Akkor elbúcsúzom én is...............................

Kép
szeee
 
 


Szilvi!
Miért búcsúzol el? Miről maradtam le? :oops:
ilgya1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: