Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én a SOTE II Kútvölgyiben szültem meg első kisfiamat tavaly, Dr. Teleki Attilánál. Csak jót mondhatok róla, mármint az orvosról. A terhesgondozási vizit díj 4000ft, a szülésért annyit adsz, amennyit gondolsz, nem is érdemes rákérdezni, mert zavarba jön. Nagyon rendes, figyelmes, bármit megkérdezhetsz, tényleg maximálisan meg vagyok vele elégedve. Viszont a SOTE II.... eleve csak nappali rooming-in van, a babákat cukrosvízzel itatják, az enyémnek tápszert is akartak adni éjszaka, szerencsére nem volt hajlandó megenni, csak üvöltött így kihozták szopni(Miért nem ezzel kezdték?) A gyerekorvos enyhén szólva katasztrófa....múlt századi nézetekkel. Senki nem mondott semmit, nem mutatták meg a szoptatást, se a fejést, semmit. Még szerencse hogy nekem ment minden magától..
A babákat öt napig csak egy üvegajtón keresztül lehetett megmutatni még az apukának is, pedig ha a szülésnél ott lehetnek, akkor aztán miért nem érhetnek a saját gyerekükhöz..És ilyenek.
Kíváncsi lennék más kismamák véleményére is, akik ott szültek.
Névtelen
 


Sziasztok!
Van valaki közületek, aki tud valamit a debreceni lehetõségekrõl? Hol engedik meg az apás szülést és hol megfelelõ az ellátás?
Aki tud valamit, légyszi irjon!
Én most a 13.hétben járok, de nem akarom az utolsó pillanatra hagyni a kórházválasztást.

Elõre is köszi!
helga (helga)
 


Sziasztok!

Csöpi néni tényleg tuti a Margitban:-))) A többi csecsemös.... hát....
Egyébként a kétágyasok is jók, és most fogják felújítani a fürdöket a romming in-es részen, valamint csinálnak még egyágyasokat, vagy kétágyasokat külön fürdövel.

Piglet
Piglet
 

 
 

Szia Helga!

Én Debrecenben a Klinikán szültem, tavaly szeptemberben. A férjemmel jártunk elökészítöre, mert apás szülésre készültünk. (Ez az elökészítö már nem kötelezö, mert alanyi jogon bemehet valaki a kismamával.) Érdemes volt azért járni, mert pl. megmutatták a szülöszobát, az apás szülöszobát, ki lehetett próbálni a szülöszéket(márhogy kényelmes-e Kép) és rengeteg kérdést lehetett feltenni, amire lehetöség szerint válaszoltak. (Mit lehet bevinni -ital stb.- fáldalomcsillapítási módszerek, stb.) A gyerekágyas osztályt is megmutatták és vetítettek videofilmet is. Azt hiszem kettö vagy három alkalom volt, a portán lehetett jelentkezni az elökészítöre.
Mivel végig fent voltam a szülöszobán, láttam, hogy elég sok mindent megengednek, volt olyan, hogy apuka és nagymama is benn volt és nagymama végigvideózta az egész szülést. (Volt az elökészítön egy pár, ahol a leendö apuka mgkérdezte, hogy vihet-e saját sebészollót -barátja orvosi műszereket gyárt- amivel majd elvágja a köldökzsinórt. Persze elötte sterilizálták volna... Nem tudom végül hogyan alakult ez a dolog.)
Az ellátásról tényleg csak jókat hallottam, (sajna én vagyok a kivétel, ami erösíti a szabályt Kép) a növérek segítenek a szoptatás elején, ha kéred elviszik a babát, egyébként ott van Veled.

A Kenézy-röl csak annyit tudok, hogy nem rooming-in rendszerű, háromóránként viszik ki a gyerekeket szoptatni, de van aki erre esküszik. Van aki az orvosa miatt választja a Kenézy-t.

Remélem tudtam segíteni, a fö különbség a két kórház között szerintem szülés után van. (Baba "Veled vagy nélküled")

Juca
juca (juca)
 


Kedves Juca!

Nagyon köszönöm a hozzászólásodat, sokat segitettél vele. Mivel nekem fontos, hogy a baba velem legyen, azt hiszem már döntöttem is:-)
Örülök, hogy irtál az apás szülés elõkészitésérõl is. Én még egészen kezdõ vagyok és keveset tudok.

Még egyszer köszönöm!
helga (helga)
 


Sziasztok!

Era! Miért írtad, hogy Dr. G.-t ne? Rossz tapasztalataid vannak vele kapcsolatban? Elmesélnéd őket? Ha nem akarod nyilvánosan, az mbakos@mol.hu címen is nagyon örülnék neki!

Fagyi! Érdekelne ez a különszoba dolog, amiről írtál. Nagyon tetszik, hogy bármikor bemehet a büszke apuka a kis családjához, ugyanakkor kicsit tartok az egész napos egyedülléttől... Nem volt rossz egyedül, amikor éppen nem volt ott a Párod? Nem "felejtettek" el a nővérek?

Köszönöm az információkat!

Márti
Márti
 


Szia Ági!

Április 17.-én kérdezted, hogy a lányok által emlegetett Sziller az e amelyik a Margitból ment át. Nos az említett doki Dr. Sziller István aki a SOTE I-en van. Aki a Margitban volt az pedig Dr. Sziller Péter és most a SOTE II-n van. Én hozzá járok, de sajnos még senkivel nem találkoztam a neten aki szintén az O paciense lenne. Ha Te is hozzá jársz vagy tudsz róla infot akkor szivesen venném.
Köszi: Anita
Névtelen
 


Márti!

Dr. G-hez a barátnőm járt, és úgy, de úgy elrontotta neki a császárját - meg azt megelőzően az egész szülését:-((((. Még 3 hétig volt bent a sebe miatt a kórházban. A szülése másnapján már új dokit keresett. Ameddig nincs gond, addig jó, csak ne legyen zűr.

Era
Névtelen
 


Kedves Márti!Olvastam,hogy a Margitban szeretnél szülni.Én is ott szültem,pár hete.Kicsit hazabeszélek,ti. anyukám ott szülésznö.Annak ellenére,hogy "protekciós" voltam,a csecsemösök velem is elég közönyösek voltak.Én is az egyágyasban voltam,kifejezetten jó volt egyedül:a babával együtt alhattam,nem zavart más kisbaba sírása,a növérek nem felejtettek el,jó volt,hogy a WC-t és a tusolót csak én használhattam,stb.Ha gondolod,írj nekem is,ha bármi kérdésed van a kórházzal kapcsolatban.
-------
Az egyszeri anyasági segéllyel kapcsolatban:Létezik, jelenleg 27450 Ft,és kell egy igazolás a terhesgondozóból,ami nem a kiskönyv...sziasztok- verus (veronika.varadi@freestart.hu )
Névtelen
 


Kedves Márti!

Sokáig gondolkodtunk mi is az egy ágyas szobán, de végül nagyon örülök, hogy így döntöttünk. A szoba ára akkor 6,900,-Ft volt egy éjszakára. Van saját telefon, amit kóddal lehet használni, távozáskor kell fizetni a részletes számlát. Van a szobában pelenkázó is, valamint TV és hűtő. Sajnos a nővérek szemében ez a "luxus" szoba, és ezt elég furcsa hangsúllyal is emlegetik. Az,hogy van bent WC és zuhanyzó nagyon klassz, ahogy Verus is írja, főleg az első pisilésnél nagyon kényelmes. Én nem unatkoztam, mivel a szülés előtt csak 1 nappal feküdtem be, így túl sok ismerősöm nem akadt, akivel beszélgetni lehetett volna. Jó egy kicsit pihenni szülés után, jó egyedül lenni és újra meg újra átgondolni, hogy mi is történt veled. A baba csodálása is elég sok időt vesz igénybe, ezért sincs idő unatkozni.
Szia Fagyi
Névtelen
 


Az indexes csajok szülései itt lehet a kórházakról információt gyüjteni:

Így szültünk mi
[url=http://szules.8m.com/" TARGET="_top]http://szules.8m.com/[/url]
bigacsiga
 


Szia Fagyi!

Köszi az infót az egyágyas szobáról, teljesen meggyöztél, én is olyat akarok! Kép
Te kinél szültél? Én Dr. Gulyás Péternél voltam optimális családtervezéskor, de gondolkodom azon, hogy talán Szigethy doktornöhöz kellene mennem inkább. Ismered öket? Mi a véleményed róluk?

Márti
Márti
 


Szia Márti!

Sajnos egyik orvost sem ismerem. Én Dr.Lacza Tibornál szültem. Az epidurált dr. Lévárdi adta be, Ő is nagyon kedves volt. Én terhesgondozásra a doki magánrendelőjébe jártam, a szülés előtt 1 nappal feküdtem be,ezért nem ismerek más orvost. Kérdezd a Verust, taalán Ő a mamája révén többet tud segíteni.

Fagyi
Névtelen
 


Kedves Márti!

Én is szeretnélek óva inteni a Gulyástól. Én is a Margitban szültem, Ruzsvánszkynál. Nekem "bejön". 7 éve járok hozzá, semmi pénzért nem cserélném le senkire. Szigethy szimpatikus, nekem csak az a bajom vele, hogy nő és azt meg nem tudnám elképzelni, hogy nő legyen a nőgyógyászom. Ez az én fóbiám. Egyébként a Margit nagyon jó, a csecsemősök nem túl kedvesek, sőt... De kultúrált, van PIC (ahol a koraszülött vagy problémás babákat el tudják látni)De van ott vagy 20 orvos keress inkább egy másikat a Gulyás helyett!
Szia, Rita
ritasol
 


Piglet!

Csak nem jön össze a mi randinkKép Tudod, Ruzsi.
Egyébként hogy néz ki Csöpi néni a Margitban? Létezik, hogy én nem találkoztam vele?
Rita
ritasol
 


Piglet, Csöpi néni véletlenül nem egy nagy darab, már nem fiatal nő? Ha igen, akkor azt hiszem, nekem is volt alkalmam ismerni öt. Százhúsz éve ugyanis egy ugyanilyen nevü csecsemögondozónö dolgozott a Vas u-i kh.ban (azóta már megszünt). Szeretettel gondolok vissza rá, ö volt az egyetlen, aki karjaiban a lányom végre elhallgatott a szülés napján, majd ö segitett rajtam éjszakánként, amikor a belobbant melleimet kellett fejni. Igy utólag is csókoltatom érte...

Trixy
Trixy
 


Sziasztok,

Csöpi néni idösebb ( kb. 50 év körüli szerintem ), szöke hajú, teltebb alkatú hölgy. Nagyon kedves, figyelmes. Mikor én szültem egész éjjel járkált azon újszülöttek között akik, sírtak. Amelyik anyuka kérte felébresztette éjszaka szoptatni, ezt nem sokan tették meg.
Rita,
Ruzsvánszky tényleg profi. Nem nála szültem, de tapasztalatom nagyon jó. Általában azt mondják róla, hogy kedvetlen, de velem nem volt azt, söt még poénkodott is. Lhet, hogy jó napja volt.
Gulyásról mit hallottál? Leírnád esetleg e-mailban, ha nem itt nyilvánosság elött!
bóbita (bób
 


Trixy!

De ö az:-))) Onnan jött át, amikor megszünt.

Rita!

PEdig valamikor meg kellene oldani:-)))

Gulyás doki:
Én sem hallottam róla jókat.

Piglet
Piglet
 


Ok. most már képben vagyok Csöpi néni ügyileg. Személyesen nem volt hozzá szerencsém, de talán ő volt az egyetlen igazi csecsemős nővér.

Bóbita! Te kinél szültél?
Ha megírod az e-mail címedet, úgy könnyebb e- mailt küldeni!Kép)

Piglet! Hozzunk mááá össze valamit!

Rita
ritasol
 


Sziasztok!

Én még elég fiatal kismama vagyok (6 hetes), de fontos a férjem és az én számomra, hogy a gyerkőc jó helyen szülessen. Jelenleg a II. számú női klinikára járok Dr. Radványi Krisztinához. Tud valaki valamit róla, és egyáltalán milyen lehetőségek vannak itt a szülés terén és utána a babával?

Előre is köszi

Pucur
Pucur
 


Szia Pucur!

Az általad említett dokit nem ismerem, de Én is a II.-es klinikára járok és 1,5-2 hónap múlva fogok szülni. Most kezdtem el a szülésfelkészítot és holnap lesz a szüloszoba látogatás ami után már remélem Én is okosabb leszek. A gyermekágyas osztályt álítólag felujították, és a szülészet is jó uton halad de azt hiszem, hogy még nincs készen. Mire Te odakerülsz addigra állítólag az ország legmodernebb szülészete lesz bár a magyar egészségügyben semmire nem lehet mérget venni. Szerintem ha a dokiddal meg vagy elégedve akkor semmi gondod nem lesz magával a klinikával. Ott vannak a legjobb orvosok, és van PIC is, ami nem egy hátrány ha esetleg koraszülött lesz a babád. Persze nem akarlak ijesztgetni.:-))

Anita
Sunbird
 


Szia Ritasol,

Ne haragudj, azt hittem automatikusan kiadja a gép, ha azzal regisztráltattam magam:
djura@freemail.hu

Bóbita
bóbita (bób
 


Szia Anita!

Holnap megyek ultrahangra. Kiváncsi leszek kapok-e képet a babáról. Szivesen fogadom minden tapasztalatodat a szülöszobárol és a szülés felkészítésről. Végre valaki aki szintén oda jár! Gratulálok a babádhoz, pontosan mikorra vagy kiírva?

Pucur
Pucur
 


Az Én számításaim szerint julius 9-re, de a legutobbi 3D-s UH szerint julius 4-re, bár ez az 5 nap semmit nem számít.

Anita
Sunbird
 


Anita!

Milyen volt a 3D-s ultrahang. Csak olvastam róla, de még senkivel nem találkoztam aki már csináltatott ilyet. Hol csinálták és mennyibe kerül? Tényleg olyan a baba mintha fényképen nézegetnéd? Videóra engedik felvenni vagy képet csinálnak róla?

Köszi: Pucur
Pucur
 


Szia Fagyi!
Ez vicces, hogy te a Lacza doktornál szültél - én meg a Lacza doktornál születtem!!! Anyukám volt az egyike az elso betegeinek. De pont ezért nem karok most hozzá menni, mert szinte olyan, mintha egy csalédtaghoz mennék. Van benne valami perverz, vagy legalábbis én úgy érzem. Már nem a dokiban persze, hanem a szituban...

Mindenesetre én egészségesen megszülettem, meg az összes testvéreim és unokatestvéreim is, akik szintén nála születtek, szóval annyira rossz doki nem lehet!
mégegykata
mégegykata
 


Szia Mégegykata!

Tényleg vicces amit írtál. Olyan hihetetlen, hogy a Lacza doki már ilyen régen praktizál. Vajon mennyi idős lehet? Szerintem nagyon jó fej ember és remek orvos. Te hol fogsz szülni és mikor?
Fagyi
Névtelen
 


Sziasztok, Zsuzsi vagyok, kb 1 éve szültem a kisebbik fiamat a Sote1-en Dr. Gávai Mártánál.
Meg voltam vele elégedve.Nem sokat vizsgált csak ha problémám volt. Ez nekem tetzszett. Kicsit régimódi, de nagyon emberséges. Egyébként azt hiszem, hogy tökéletes szülés nincs.
Névtelen
 


Szia Pucur!
Én a Kútvölgyiben voltam a 3 D-s UH-n ami 8000 Ft-ba került de szerintem nagyon megérte. Vinni kellett egy kazettát és természetesen felvették a babát, és persze kérhetsz róla képet is. Én ezt sajnos elfelejtettem, és mikor már kimentem a rendelobol akkor jutott eszembe így nem lehetett pótolni. Van egy másik lehetoség is a Kolozsvár utcában ami csak 6000 Ft, de ott a képekért még külön kell fizetni 600 Ft-ot darabonként tehát ha kérsz 3 képet akkor ugyanott vagy. A Kútvölgyibe betelefonálsz akkor még valószínüleg arra a hétre kapsz idopontot, a másik helyen viszont akár 1-1,5 hónapot is kell várni amíg visszahívnak idopont egyeztetésre. Szóval a Kútvölgyit nagyon tudom ajánlani. Próbáld meg Dr. Bábinszki Ágotát elkapni, mert O a legjobb. De a 28-30. hét elött kár menni mert ekkortól lehet klasszul látni mindent.

Anita
Sunbird
 


Szia Anita!

Most jöttem meg az UH-ról. Amit látni lehetett az 25mm x 18mm-es petezsák. A jövö héten már a szive is fog dobogni. Most még nem adtak képet róla, mert csak homály látszódna rajta. Köszi a 3d-s ajánlatot. Telefonszámot is tudsz adni? Elteszem késöbbre.

Köszi, Pucur
Pucur
 


Szia Pucur!

Valahol megvan a telefonszám, elo fogom keresni.

Anita
Sunbird
 


Fagyi,
ugye nem néz ki annyira régi motorosnak?
Én a Kútvölgyiben szeretnék szülni, de csak decemberben esedékes, úgyhogy addig még igen sok víz fog lefolyni a Dunán. Csak holnap megyek az elso vizsglatra a Kútvölgyibe, Vida Gáborhoz.
mégegykata
 


Fagyi! Nem tudod esetleg, hogy Lacza dr. tud hüvelyi UH-t csinálni a magánrendelésén? (esetleg sima UH-t?) Ha tud, a címet is megköszönném...
Móni
Névtelen
 


Sziasztok!

Köszönöm az infókat Gulyás doktorral kapcsolatban. Eddig is nagyon bizonytalan voltam, hogy hozzá menjek-e (nála szüljek-e majd), de csütörtökön múlt egy hete, hogy gondjaim voltak, és azonnal orvoshoz kellett mennem. Mivel Gulyás doktor az egyetlen, akit ismerek, és a magánrendelése éppen pénteken van, hát hozzá rohantam el. Megnyugtatott, sok pihenést javasolt, és azt mondta, hogy akkor négy hetente vár... Szóval határozottan úgy tünt, hogy ö már kész ténynek is vette, hogy nála fogok szülni. Ez annál is cikibb, mert ma voltam a védönönél, és ö is azt mondta, hogy Gulyás doktort nem ajánlja, menjek inkább Sóvágó vagy Musztafa doktorhoz, mert Gulyás doktor kedves és aranyos, amíg nincs semmi baj, de ha bármi gond adódik, akkor nagyon határozatlan...
Ismeri valaki ezeket a dokikat? Szerintetek ciki lenne mostmár másik orvost választani? Olyan nehéz eldönteni, hiszen az ember a lehetö legjobb kezekben szeretné tudni a babáját, és persze saját magát is, de kinek a keze a legjobb?!?!

Márti
Márti
 


Kedves Móni!

Van a magánrendelőjében UH, úgy tudom, hogy csinál hüvelyit /mi csak varázsvesszősnek hívjuk a barátnőmmel/is. A címét e-mailban megírom. Az én címem fagyi@kiwwi.hu.

Fagyi
Névtelen
 


Márti!

Ha még a védőnő sem javasolja az orvost, akkor az gázos. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit fog szólni a doki, ha nem hozzá mész, én egy másik kórházban erre ráfáztam. Mind a két főorvos nagyon jó,az egyik a Lacza, a másik is vizsgált és Ő is nagyon kedves volt, de a neve sajnos nem jut eszembe.
Fagyi
Névtelen
 


Szia Márti,

nem ismerem a dokikat, de csak annyit szeretnék tanácsolni, hogy egy másodpercig se érdekeljen, hogy "ciki"-e orvost váltani, itt most RÓLATOK kell szóljon minden! Én is bizonytalan voltam, én is úgy gondoltam, hogy "most már ciki lenne", aztán amikor nagy gáz lett a terhességem alatt és vele nem mentem semmire, egy délután alatt orvost váltottam az ötödik hónapban. Szóval inkább még az elején...

Sok sikert!
Kati
Kati
 


Kedves Márti,

Én ismerem mindkettőt. Sóvágó: sógórnöm nála szülte mindhárom gyerekét. Profi, jó orvos, nekem a stílusával volt bajom, de ez egyéni. Mivel elég népszerü, mindig sokat kell várni rá, de többek szerint megéri. Csak jót hallottam róla. Én próbálkoztam nála, de engem nem vett át a Gulyásra hivatkozva (talán szimpátia is közrejátszott). De ennek már 2 éve, változhattak a nézetei azóta, próbálkozz Te is.
Musztafa: szerintebb jobb, mint a Sóvágó, én nagyon kedvelem. Nagyon jó szakorvos és jó szülész. Emberileg pedig kedves, megértö, szimpatikus, elég csendes, de kiáll az érdekeidért. Ö a Gulyás váltótársa, engem legalábbis hozzá küldött, amikor szabin volt, így öt közelebbröl is megismertem.
Szerintem hagyd ott a Gulyást, nem is biztos, hogy találkozol vele a kórházban és mindenképp olyan dokit válassz, akiben teljesen megbízol, rábízod az életed és a babád életét is. Ha pedig a terhesgondozáson nem diktáltad még be, hogy kinél fogsz szülni, semmi gond. Ha pedig bediktáltad, majd kijavitják.

Bóbita
bóbita (bób
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok kedves biztatást, kicsit eröt sikerült meritenem belöle. Lassancskán indulok, most kell a terhesgondozóba mennem, ma megnézem magamnak azt a Sóvágó doktort... Kép
Olyan jó, hogy legalább az Internethez hozzáférek itthonról, és hogy végre vagyok is olyan jól, hogy olvasgathassalak benneteket! Ha legközelebb benn járok a munkahelyemen, feltétlenül megoldom, hogy a leveleim is forward-olódjanak valami külsõ címre. Tisztára Net-függö vagyok... Kép
Bóbita! A védönö nem írta be a kiskönyvembe, hogy ki az orvosom, csak azt, hogy az elsö vizsgálatot Dr. Gulyás végezte. Az orvosa rovatot gondosan kihagyta... Kép
Fagyi! A Lacza doktor nem a Margit kórházban van? Ismerösnek tünik a neve... Márpedig ott föorvos dr. Gulyás is, lehet, hogy ö volt a másik, aki vizsgált téged?

Még egyszer köszönöm a biztatást mindenkinek, és most veszek egy mély levegöt, és terhesgondozóba megyek... Kép

Márti
Márti
 


Szia Márti!

Szerintem ne foglalkozz, hogy egyszer jártál a Gulyásnál. CSinálj úgy mintha most kezdenél és kész. Menj a Sóvágóhoz, és ne mondj semmit. MAx, hogy a múltkor is hozzá akartál jönni, de nem volt, de most jaj de jó, hogy van.

Piglet
Piglet
 


Márti!
A Lacza doki a Margit egyik főorvosa, én nála szültem. A szobája a szülőszoba folyosóján van, ott van kiírva a másik főorvos neve is. Most elővettem az összes papírt, de nem találom sehol a nevét. Ilyenkor hol van a Verus, hogy kisegítsen? Nem próbáltál meg Neki e-mailt küldeni? A mamája valószínűleg már mindegyik orvossal dolgozott együtt. Kíváncsi vagyok, hogy kinél fogsz megállapodni.
Fagyi
Névtelen
 


Sziasztok Mindenkinek!
Végre sikerült regisztráltatnom magam, így mostmár én is tudok Veletek beszélgetni.
Nekem most a legfőbb kérdésem felétek a Dr Gulyásról lenne. Konkrétumokat szeretnék tudni. Én egy éve nála szültem, nem volt semmi komplikáció, minden rendben volt. Most ismét terhes vagyok ( 14 hetes) , megint hozzá járok. Tanácstalan vagyok, hogy hogyan hogyan lenne jobb?!
meglepildi (meglepildi)
 


Fagyi, nem Pálffynak hívják a másik doktort? Vagy az már régen volt?
mégegykata
 


Mégegykata, Te vagy a megmentöm! Már annyit gondolkodtam, hogy belefáradtam! Ma találkoztam séta közben egy anyukával, aki szintén a Margitban szült, de Ő sem tudta. Már azon voltam, hogy felhívom a kórházat és megkérdezem, de az olyan ciki. Nekem Ő is szimpi volt, meg a szülésznők is dicsérték. Még egyszer köszi!
Fagyi
Névtelen
 


Sziasztok!

Piglet! Sajnos nem mondhatom azt, amit tanácsoltál, mert a Gulyás doktor magánrendelésén voltam, és mivel ö regisztrálta a terhességet, és az ö általa aláírt papírral mentem a védönöhöz, ez belekerült a kiskönyvembe is... Kép

Meglepildi! Ha bármit meg sikerül tudnod Gulyás doktorral kapcsolatban, írd meg ide légyszives! Én is folytatom a magánnyomozást, és megírom, ha sikerül megtudnom valamit.

Egyébként a terhesgondozóban jól megszívattak... Kép Azért kellett elmennem, hogy kapjak idöpontot vérvételre és ultrahangra. Ezt igazán elintézhettük volna telefonon is. Kép

Márti
Márti
 


Szia Márti!

Mármint mi került be a kiskönyvedbe??? Hogy a Gulyás magánrendelésén voltál??? Ezt nem hiszem. Csak annyi, hogy ö megvizsgált. És??? EZ még nem jelent semmit.
Különben Te körzetileg is a Margithoz tartozol???

Piglet
Piglet
 


Szia Piglet!

A Margithoz tartozom, Békásmegyeren lakunk. Ennek egyébként örülök is, mert a kórházról még csak jót hellottam. A kiskönyvembe az került be, hogy az elsö vizsgálatot végezte dr. Gulyás, és a magánrendelö címe. Ez sajnos elég egyértelmü... Kép

Márti
Márti
 


Szia Bóbita!

Mi volt a baj Sóvágó doktor modorával? Nyers? Goromba? Vagy éppen túlságosan bizalmaskodó? Miért nem volt neked szimpatikus?
A Musztafa doktor milyen nemzetiségü? (Nem vagyok fajgyülölö, semmi bajom se egy néger, se egy arab dokival, csak kiváncsivá tett a neve.)

Akartam magánba írni neked, de nem találom a címedet, pedig elöször is itt, a babaneten találtam meg valahol, a saját (munkahelyi) levelezésemet meg nem tudom elérni itthonról. Ha írtál nekem az elmúlt két hétben, el tudnád küldeni a levelet újra a mabakos@freemail.hu-ra? Azt legalább bárhonnan elérem.

Márti
Márti
 


Márti!

Békáson melyik oldalon laksz? A hegyfelõlin volt életem legkedvencebb védõnõje (Malek Éva), 5 éve elköltöztünk, nem tudom, megvan-e még.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia Ildi!

Mi a Duna felöli oldalon lakunk, és Földeák Miklósné (Ani) a védönöm. Még csak egy éve költöztem Budapestre, úgyhogy sajnos szinte senkit és semmit nem ismerek itt ilyen témában. Se az orvosokat, se a védönöket, még a Margit kórházat is alig találtam meg tegnap. Kép

Márti
Márti
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: