Új privát üzeneted érkezett!

Nora!

A barátnöim közül többen.
MEg voltak vele elégedve.
Én is jártam hozzá, de én a kórháztól hideglelést kaptam. Úgyhogy 18 hetesen elmentem máshová.

Kicsiandi
Kicsiandi
 


Mamika!
En 92-ben szultem a Schopf-Mereiben es akkor elhataroztam, hogy be nem teszem oda tobbet a labam. Azota voltam latogatni, es a velemenyem nem valtozott. Sot, ultrahangon is voltam egyszer, de az is csak arrol gyozott meg, hogy mashol kell szulnom!
Sok szerencset!
Zsuzsi
Névtelen
 


Sziasztok!
Én a MÁV Kórházban a dr. Kelemen Csabához járok. (Egyszer voltam már.)
Ha valaki tudna róla írni, megköszönném.
Köszi. Chris
Chris
 

 
 

Sziasztok, a Kistarcsai (Kerepestarcsai) kórházról ha tudtok valamit szülés vonatkozásában persze és ismertek ott jó orvost kérlek, osszátok meg velem. Köszi, Nóra
nóra
 


Szia Nóra!

Én 3,5 éve már szültem Tarcsán és decemberbe megint ott fogok.A dokim Surányi Tibor, úgy hallottam a legjobb, én nagyon szeretem!
Ha érdekel írj:cscs@mail.digitel2002.hu
A kórházról vannak rossz tapasztalataim.
Tünde
Névtelen
 


Szia Tünde, köszi, írtam az emiledre, "Nóra"
Nóra
 


Sziasztok!

Az Újpesti szülőotthonról szeretnék érdeklődni. Szült már ott valaki közületek?
Atina
Névtelen
 


Sziasztok lányok,

szült valaki közületek a Budai Honvéd Kórházban ??
Mi a véleményetek a kórházzal és a dokikkal kapcsolatban?? Én a Varsányi doktorhoz járok és nekem nagyon szimpatikus az amit csinál és ahogy csinálja..

Előre is köszi,
Marcsi
Lardee
 


Szia Marcsi,
én ott szültem és nagyon jó tapasztalataim vannak, bár itt találtam panaszkodást a negatív oldal topicban, amivel egyetértek, hogy valóban szegényes a kórház, viszont a nővérek és a csecsemősök tündériek!
Az orvosommal is elégedett voltam,és szerintem a kórház is tiszta, csak kopott.
Az ügyeletes orvos viszont (mert vasárnap szültem) elég durva kézzel vizsgált, aznap nyolcan szültünk, el is neveztük "Nagyujjúnak".
Viszont volt ott egy bunkó orvos is (K.A.), aki beszólt a szobatársamnak.
Orsi
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!
A BM Kórházba járok és Dr. Rákosi Miklósnál szeretnék szülni. Mi a véleményetek a kórházról, szült már közületek a doktor úrnál valaki. Irjatok. Tina
Névtelen
 


Lányok!
Szült valaki közületek Esztergomban?
Volt-e valakinek a babája a Tűzoltó utcai PIC-en?
Mik a tapasztalataitok?
Jamina (zsu74@freemail.hu)
Névtelen
 


SZia Jamina,
énnem Ezstergomba járok, bár körzetileg oda tartoznék, de annyira vacakul felszerelt kórház nem sok van, mint az, és hosszas kérdezosködésre sem tudtak normális orvost ajánlani, szóval mi inkább bejárunk Budára a Kútvölgyibe. És oszintén szólva az ismeroseim közül, akik a környékre valósiak nagyon keveset tudok, aki az esztergomi kórházba jár. Csak vész esetén...
mégegykata 25
 


Szia Kata,
kösz az infót, bár én már szültem Esztergomban, cak kíváncsi voltam, hogy más is azt tapasztatlta-e, mint én. Valóban nagyon gyengén felszerelt, bár most van egy új UH-készülék, ami azért nagy haladás!
És mit szóltak a Kútvölgyiben, hogy odamentél, amikor nem tartozol oda körzetileg?
Jamina
Jamina
 


Szia Jamina, hát elismerésem... Van kártyám a Kútvölgyibe is, a munkahelyemrol, de úgyis doktorhoz mentem, úgyhogy nem kérdezték. Te figyelj csak, ha már ismered az esztergomi viszonyokat: ha valami vész van mégis, melyik dokit érdemes keresni, Te kinél szültél? Vagy ki ott a viszonylag normális? Csak szeretnék tudni valakit, hogy ha bármi vészhelyzet van, akkor legyen kihez fordulnom ott. Kösz nagyon elore is az infot.

mk
mégegykata 25
 


Szia Kata,
az én dokimat dr Iványi Pálnak hívják, nem tudom, hallottál-e róla, én nagyon meg voltam vele elégedve. Nem az a ,,énvagyokazorvostemegabetegéseztveddtudomásul" faja, hanem nagyon rendes, tiszteli a nőket és végig biztonságban éreztem magam mellette, pedig voltak problémák (1 hónappal hamarabb jött a Bebe), és utána is folyton érdeklődött, hogy hogy vagyunk. Szóval vészhelyzet esetére őt javaslom. Márcsak azért is, mert van itt a neten egy piliscsévi lány, aki otthon szülte mindhárom gyerekét, és Iványi elvállalta a háttérorvos szerepét baj esetére, tehát gondolom, hogy nálad sem akadékoskodna. És ami nem utolsó szempont: mindig be van kapcsolva a mobilja!
Jamina
Jamina
 


Ja, és még azt is szerettem volna megkérdezni, hogy pontosan merrefelé laksz (ha nem titok)?
Jamina
Jamina
 


Szia Jamina, kösz nagyon az infot. MEgjegyzem a doktor nevét, sot, lehet hogy majd novemberben el is megyek egyszer hozzá, ha elég normális, akkor biztosan meg lehet ezt vele beszélni. Szerinted nem sértodik meg, ha elmondom, hogy nekem más az orvosom, de ha esetleg leesik a kétméteres hó és nem tudunk beautózni december végén Pestre, akkor mehetnék-e hozzá szülni?
Egyébként én leányvári vagyok, vagyis addigra az leszek, osszel költözünk véglegesen oda.
mégegykata
 


Kedves Kata,
szerintem tutira nem lenne gond, ha elmennél hozzá, ha akarod, megadom a mobilját. A Kossuth utcán van a magánrendelöje Egomban, minden kedden du. 16-18-ig rendel ott.
Ha érdekel, tudok egy jó bababizományit Egomban, ahol nemcsak babaruhák, hanem a babakocsitól az etetőszékig minden cuccot lehet kapni, sőt még kismamaruhákat is, megfelelő minőségben és árban.
Jamina
Jamina
 


Jamina, ez mind erdekel, ha meg tudod adni!! A dokihoz is valami szam, esetleg a maganrendelojee, az eleg nekem. Egyszer elmegyek hozza, az jo nem? Meg a bolt is. Hol van?
MEgirhatod itt szerintem, nem titkos az info, igaz?
Kosz nagyon
Kata
mégegykata 26
 


Kedves Kata,
Iványi telefonszáma: 06(20)945-9204, a rendelö pontos címét nem tudom, a körforgalom után van, ha jössz Dorogról, a bal oldalon, talán Kossuth u. 52, de nem biztos.
Az a jó kis bolt a mozi háta mögötti utcában van, közvetlenül az Arany Elefánt mellett, biztos megtalálod.
Üdv: Jamina
Jamina
 


Kösz JAmina a sok infot! Nagyon kedves toled.
SZia!

Kata
mégegykata
 


Sziaztok!
Szeretnék információt kapni az István kórházban dolgozó Dr Ruttner Zoltánról, és a Dél-Pestiben a főorvos dr Pektel Gyuláról.
Hallott róluk valki valamit?
Nem tudom, hogy melyiket válasszam?
Kérlek segítsetek!
Köszönöm
Gyöngyöm
 


Sziaztok!
Szeretnék információt kapni az István kórházban dolgozó Dr Ruttner Zoltánról, és a Dél-Pestiben a főorvos dr Pektel Gyuláról.
Hallott róluk valki valamit?
Nem tudom, hogy melyiket válasszam?
Kérlek segítsetek!
Köszönöm
Gyöngyöm
 


Kata,
majd írj, ha hívtad a dokit, kíváncsi vagyok, mit mondott!
Voltál a bababoltban?
jamina
Jamina
 


Sziasztok! Most tévedtem ide, és ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Harmadik babánkat fogom szülni 6 hét múlva ( vagy előbb) a Schöpf-Merei Kórházban. Az előző kettőt is ott szültem, csak akkor ügyeletes szülésznőnél. Az első esetben mázlim volt, nagyon aranyos volt a fiatal kis szülésznő, nade a másodikkal nagyon megjártam. Missz volt, állandóan eltünedezett, és a férjemet sem volt hajlandó behívni amikor kértem, így szegény a második szülésről le is késett. Szóval most mindenképpen fogadott szülésznőnk lesz, ezzel kapcsolatos a kérdésem is. Mennyit kell- illik neki adni, vagy azt megmondja magától is? Ha van valakinek ezzel kapcsolatos infója mielőbb írja le. Egyébként ebben a kórházban (mint a szüléselőkészítőn megtudtuk) csak abban az esetben van lehetőség EDÁ-ra, ha ezt e kívánságát az ember előre közli az altatóorvossal. Én mindenképpen így szeretnék harmadjára szülni, és mivel ez a bejelentkezés azt sejteti, hogy az altatóorvosnak is illik fizetni, itt az újabb kérdésem, vajon neki mennyit szoktak? Ha van valakinek erről vagy a korábbiakban leírtakról tudomása, kérlek írja meg nekem. Sürgős!!!
Sziasztok: Norcsi
Norcsi
 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem: az első terhességet tervezzük, ami sajnos nem megy olyan gyorsan, mint gondoltuk. Sajnos orvost kellett váltanom, és valaki Dr. Hajdú Gábort ajánlotta (Uzsoki). Tudtok valamit róla? Szült nála valaki közületek? Köszi!

Viki
Névtelen
 


Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e ajánlani egy olyan rendes orvost, aki megérti, ha nem tudom vállalni a negyedik babámat. Szeretném elvetetni. Budapesti vagyok!

Bea
Bea
 


A Péterfiben praktizáló Dr. Rácz Tiborról szeretnék többet tudni.

Köszike
Beatrix
Beatrix
 


Kedves Beatrix!

Szerintem nézd meg személyesen Rácz dokit, mert van aki esküszik rá, más viszont nem. Én a második terhességem elõtt voltam nála "feltérképezni" õt, de eléggé anyagiasnak tûnt, és nem tetszett, hogy a problémáimra a legdrágább gyógyszereket írta fel, és sokat beszélt a pénzrõl (persze az én ízlésemhez képest). Viszont több nála szült kismamától hallottam elismerõ szavakat róla.

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kicsit talán naiv kérdésem lenne. Lehetséges-e manapság fogadott-fizetett doki nélkül végigcsinálni egy várandósságot és szülést?
Katka
 


Szerintetek mennyi ma egy abortusznál a csúszópénz? A szülésekbõl indultam ki.

Olgi
OLgi
 


Kedves Katka!
Miért ne lehetne! Természetesen akkor, ha megfelel Önnek az éppen szülõszobára beosztott orvos a szülésnél. Nem biztos, hogy rosszabbul jár mintha "fogadna" orvost!
Névtelen
 


Kedves Katka!
Miért ne lehetne! Természetesen akkor, ha megfelel Önnek az éppen szülõszobára beosztott orvos a szülésnél. Nem biztos, hogy rosszabbul jár mintha "fogadna" orvost!
Névtelen
 


Szia Olgi!

Én úgy tudom, hogy csekken 18.000 Ft-ot kell befizetni plussz 15-20.000 Ft a csúszó.

Elég borsos!

Más mást tud?

Gabi
Gabi
 


Sziasztok !
A Péterffy korházból Serföõt ki ismeri?
Mi a véleményetek róla?
ditke
Névtelen
 


Szia Olgi!

Az én orvosom nem kér pénzt az abortuszért, csak azt kell ami kötelezõ. 18000 Ft. De van egy másik is aki a Bajcsiban dolgozik, abarátnõmnek is õ csinálta az abortuszt, szintén nem kért semmit. Bõvebben. liegl@matavnet.hu

Szia Gabi1
gabi1 (gabi1)
 


Sziasztok lányok!

Van köztetek Debreceni? Hol jobb a szülészet a Klinikán, vagy a Kenézyben? Tudtok egy jó nögyógyit?
Tücsi
 


Tücsi!
Keresd dr.Török Olgát a Klinikán.
Névtelen
 


Sziasztok!
Keresek egy orvost,aki hasonló mint a Bálint dr., a Tétényiben (vizben vajúdás stb.) . 26. hetes kismama vagyok, és orvost kell váltanom, de nem tudok senkit aki a fölösleges beavatkozások ellen van, és lehetõséget ad természetes vajúdásra. stb. Segítsetek, mert rohan az idõm...
Elõre is köszi
e-mail címem: aamiller@elender.hu
Sziasztok
Bea
beatrix (beatrix)
 


Sziasztok!

Szült már valaki a Tétényi-s Balogh doktorról?
Tud valaki valamit mondani ról?

Köszönöm!
Gergely
 


Sziasztok Lányok!

Szült valaki közületek Miskolcon?
Mik a tapasztalataitok?

Lea
Névtelen
 


Szia Lea,

már szültem Miskolcon,írd meg mi érdekel és melyik kórházról.

Mariann
Mariann
 


Szia Mariann,

Minden érdekel (milyenek a nõvérek, milyen a színvonal, stb...). Én most a Semmelweisbe járok egy dokihoz, de még nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyikben is kéne szülni. A Szentpéteri kapuiról eddig jobb véleményeket hallottam.
Te melyik kórházban szültél? És ki volt az orvosod?

Elõre is köszi,
Lea
lea
 
 


Lea,

ha nem gond,add meg az emil-címedet,majd írok oda.

Mariann
Mariann
 


Szevasztok!

Debrecenben Dr. Torok Olgat nem ajanlanam, mert a baratnom nala szult es nem jok a tapasztalataink. 38.hetben olyan erossen megvizsgalta, hogy elfolyt a magzatviz. Igy szegenykem nem is igazan tagult csak szenvedett es nagyokat nyogot amiert leszidta, hogy ne nyogjon es kiabaljon , "-minek jott ide" a masik szep mondta.
Szoval egy bisztos, hogy a baratnom nem fogja masodikat nala szulni.
Névtelen
 


Szia Lányok! Én hónap végére váro a babámat Szegeden fogok szülni a kórházban Dr Ugocsai Gyulánál.Kérlek benneteket ha valaki tud szolgálni hasznos infóval ragadja meg a klaviatúrát!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm

Nóra
Névtelen
 


Sziasztok lányok! Szeptemberre várunk babát és orvost keresek Miskolcon! A Szentpéteri kapui kórházban szeretnék szülni! Ha tudtok valami jó dokit, kérlek segítsetek! A kórházakról is szívesen fogadok el infokat!

Köszönöm, Eszter
Névtelen
 


Sziasztok!

Tud valaki a Dél-pesti kórházról valamit? Dr. Mikecz Tibort javasolták nekem.
kisnyul
 
 


Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül olyan nõgyógyászt ajánlani, aki rendesen kivizsgálja a hormonális problémát és nem csak gyorsan letudja a dolgot, miközben nem rendezte az eégszet.

Köszönöm, Ancsa
Névtelen
 


Szia Kisnyul!

Én csak annyit tudok a Dél-pesti korházról, hogy egész jók a körülmények ( esztétikus, szép...), ez annak köszönhetõ,hogy a lombikbébi-program miatt viszony sok pénzük van . Ha gondolod gyûjtök információt a lányom osztálytársának anyukájától( 2-3 hét múlva szül ).
Te mikorra várod a kicsit?

Mariann
tmariann
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: