Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kisnyul!

Íme néhány információ:Tolnai Lajos,Horváth Zsolt,Mikó..
Szóval ezek a dokik akiket ajánlottak.Tolnait fõleg az elsõ babaájukat váró mamáknak,mert a szakmai tudása mellett udvarias, kedves, illedelmes. A szülésznõk nagyon segítõkészek, aranyosak.
Úgy tudom, hogy vannak 1 ágyas szobák( tévé,telefon),de ezért fizetni kell.
Hát csak ennyit tudtam összeszedni.
tmariann
 
 


Szia Tmariann!

Köszi az infót. Nekem Dr.Mikecz Tibort javasolták, az egyik ismerõsöm szült nála.Még csak tervezzük a babát, most július 13-án lesz az esküvõnk és utána indulna a baba project.
Kerületi vagy Te is?

üdv.
Kisnyul
kisnyul
 
 


sziasztok,

van valakinek tapasztalata a Praxis maganrendelorol?
esetleg tudtok valakit ajanlani?

koszonom,
batka (6 het)
Névtelen
 

 
 

Grat. Batka!

Praxis: Dr. Barna István, vagy Dr. Fülöp. Mindkettõ ok.

a Kende úton Dr. Urbán Márta vagy Dr. Balogh Tibor


Hali: Mom
Momo
 


szia Mom,

köszi, remélem minden rendben lesz

batka
Névtelen
 


Hello Batka!
Elõször is gratulálok!
Én öt hetesen tudtam meg, hogy babát várok. A 12 hetes ultrahangra a Praxis rendelõbe mentem el, nagyon nagy élmény volt, és igazán kedvesek voltak. A témáról bõvebben a 3D-s ultrahang topicban olvashatsz!
Üdv
Zannamaria
 


Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Dr Szakács Zoltánnal kapcsolatban, aki a Schöpf-Méreiben dolgozik?
A kórházzal foglalkozó topicban róla nem találtam semmit.
Köszi
terka
terka
 
 


Sziasztok!

Segítsetek! Szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki az Examed magánklinikán az Akadémia utcában, vagy volt-e valaki Dr. Ruttner Zoltán keze alatt, mert õ ott a szülész-nõgyógyász... Nemtaláltam semmit róla és nagyon kíváncsi lennék. Sürgõs lenne, jöhet a mailcímemre is: zsuka@chello.hu
Köszi szépen!!!!

zsuka
zsuka
 
 


Sziasztok!

Dr. Halmosról a Rókusból szeretnék többet megtudni, mert váltanék, és hozzá mennék. Korábban (máshol) õt ajánlották, de kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.

Köszi! M.
kismazsi
 
 


Sziasztok!

Aki ismeri DR. Leskó Tibort a nyíregyházi Jósa András kórházból kérem írja meg a véleményét, aki szült nála a tapasztalatát!

Köszönöm!
syl
 
 


Sziasztok!!

Van valaki, aki esetleg a pécsi kórházakról tudna véleményt mondani???

Köszi: Nóra
Nóra
 


MÓKUSKA! Ha még itt vagy... én a Kútvölgyiben szültem februárban. Ha van kérdésed tedd fel emilben. Remélem tudok válaszolni.
3D-rõl annyit: Dr. Szalay János fõorvos az anyukáit elsõ ultrahangon a kórházi 3D-re küldi. Semmi plussz költség és hatalmas élmény.
Borcsa
 


Zsuka!
Ha itt vagy még, és érdekel az Examed ill. Dr. Ruttner, küldj egy e-mailt a giny@index.hu címre. (Nála fogok szülni szeptemberben!)
Üdv:
Giny
Névtelen
 


Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, babavárásban már nem annyiraKép (második gyermekemet várom)

Zsuka!
Ha sikerült infót kapnod Ruttner doktorról, kérlek továbbítsd nekem is...
Régóta vadászok vele kapcsolatos infókra, de egyik topikban sem találtam semmit róla.
Pár nappal ezelõtt megkerstem e-mailben Ginyt (akkor még csak olvasni tudtalak benneteket, írni nem, mert fogalmam sem volt hogyan lehet ide belépni - azóta ez megoldódott).

Giny!
Bocs, hogy megint zaklatlakKép ezúton is kérlek, hogy küldd el nekem is légyszi a Ruttnerrel kapcsolatos élményeidet, tapasztalataidat.

Elõre is köszi minden segítséget.

31 hetes vagyok, második gyermekemet várom. Az elsõ egy három éves kisfiú, akit a Dél-Pestiben szültem. Orvost és kórházat váltottam, most az Istvánban fogok szülni és október 8-ra vagyok kiírva, és ha minden igaz, akkor ezúttal kislányt várunkKép

Elõre is kösz

Majré
dhenisa@freemail.hu
majré
 
 


Sziasztok,

Tud valaki valamit a zalaegerszegi kórházról? Zalába megyünk nyaralni, amikor a 35-36. hétben leszek, és ezt a kórházat néztem ki biztonsági tartaléknak....

Köszi:
Zita
parazita
 


Sziasztok!

János korház érdekelne,
Bárány doktor valaki jár hozzá?

Sziasztok
Manó
Névtelen
 


sziasztok!

Kérlek, írjatok nekem a Péterffy-rõl, és ha valaki szûlt már a Zachernál.. én hozzá járok, és 3-4 hét múlva fogok szûlni, de nagyon sok bennem a bizonytalanság, és nem olyannak ismertem meg, akivel meg tudnék beszélni mindent. Lehet szülésznõt választani? És ha választok, Õ végig ott lesz majd, akkor is, ha lejár a mûszakja?

Segítsetek kérlek...

Köszönöm:
Barbara (promised@freemail.hu)
jimma
 
 


akkor miért õt válsztottad, ha úgy érzed, hogy nem tudsz vele megbeszélni mindent?
anita
sipi
 
 


egyébként lehet szülésznõt választani. meg a szülõszobát megnézni, stb.
nem voltál a babaváró elõadásain?
[url=http://www.orvosok.com/peterfy/babavaro.htm" TARGET="_top]http://www.orvosok.com/peterfy/babavaro.htm[/url]
[url=http://www.orvosok.com/peterfy/szules.htm" TARGET="_top]http://www.orvosok.com/peterfy/szules.htm[/url]
anita
sipi
 
 


és még ez is érdekes lehet:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/1034.html?1002536121" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/1034.html?1002536121[/url]
sipi
 
 


Köszönöm Anita az információkat... azért választottam, mert nagyon dícsérik mindenhol... lehet, hogy én közelítem meg rosszul a kérdést, de megpróbálok vele elbeszélgetni legközelebb.


Üdv:
Barbara
jimma
 
 


Kedves Mindenki!

Segítsetek nekem abban,hogy melyik nõgyógyászt válasszam. Szeretnénk babát a férjemmel és a legjobbat szeretnénk.

Dr.Szalay a Kútvölgyibõl vagy Dr.Sztanyik aki a Szent Margitban végzi a szüléseket.

Köszi a segítségeteket: Egy bizonytalan anyajelölt
Névtelen
 


Szia,

én Sztanyikra voksolokKép Ôt nagyon dícsérik több fórumon és a kórház is nagyon jóKép

Sok sikert!

ona
Névtelen
 


legjobb nincs. de a Szalayt nem ajánlom.
Névtelen
 


sziasztok!
januárban szülök a Schöpf-Mereiben Dr.Kósa Zsoltnál,mindenféle info érdekelne korházról, dokiról!
köszi:
Adrienn
Névtelen
 


Ha vki a Baross utcai nogy. klinikan akar szulni, semmikepp se valassza Ujhazi "dr"-t!!! Sem emberileg sem szakmailag nem uti meg a mercet, de legalabb egy faragatlan bunko is, kinek a kapanyel kilog a szajabol...

kamilla
kamilla
 


Kedves szept. 20-i Névtelen!
Még egy voksot írj dr. Sztanyikhoz!
Végül hogy döntöttél?
Viki
Viki
 


Bocsi, elnéztem a dátumot, szóval szept. 20-i Névtelen-nek szólt az üzenetem!
Viki
 


Tudom bárkinek ajánlani a Kistarcsai kórházat, Alternativ szülõszoba, van két ágyas kórterem,hangulatos vizsgálók,vélasztható szülésznõk,babák veled vannak a kórteremben, mi kell még? Szakmailag jó orvosok.Közel van a városhoz hévvel is.Busz is ott áll meg jó levegõ,nagy park,nem a belvárosi bûz.Ha valakit érdekel kérdezzen.
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
Láttam, hogy 2003 januárban írtál hozzászólást, felajánlva, hogy mesélsz a kistarcsai kórházról.
Én eddig kb. 3x voltam a Vámosi doki magánrendelojében, de igazából nem ismerem. Róla esetleg van valami infód?
Névtelen
 


Konkrétan érdekelne valami?Kevés szülést vállal,de nagyon magas tarifával.Nem sokat,kevesebbért.Mondják.Szakmailag,nem tudom megitélni,sok jót nem hallottam róla.Nem igazán szeret dolgozni,éjszaka meg különösen nem.Nem õt választottam.
Névtelen
 


Szia,
én kérdeztelek Vámosirol. Egyenlore még csak tervezzuk a babát, de már azon gondolkodom, hogy ha összejön, akkor hol szüljek. Szóval korábban (hosszú évekig, egészen fiatalkorom óta) a Szentágotai magánrendelésére jártam, de mindig 2-3 órát kellett várni, így tavaly nyáron kipróbáltam Vámosit, aki a barátnom dokija régóta. Azóta kétszer voltam nála kisebb vizsgálatokon, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e lecserélni a Szentágotait...nagyon megörültem, mikor láttam a leveled, hogy ismeros vagy a kornyéken, ezért fordultam hozzád.
Az írásodból úgy látom, nem lenne érdemes váltanom...esetleg ha a Szentágotairól lennének hasonló infóid, azt megköszönném!
Isa
Névtelen
 


Szia.A babanet-en belül pár sorral feljebb találsza a kistarcsai kórház címszó alatt infókat.Csak a kórházról és dolgozóiról.Ha jól emlékszem a Szentágotairól is volt vélemény.Valaki csalódott benne az utobbi idõben mutatott viselkedése miatt.Bár kiben nem!Olyan nincs aki mindenkinek megfelelne.Szentágotairól azt hallottam nagyon bizonytalan szakmailag.Tudásilag lagjobbnak a fõnököt,Szabót tartják.Várkonyi is nagyon jó,de õ meg állitólag szereti az alkoholt.Hát ennyit tudtam segíteni.
TIMI
TIMI
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Dr.Vajóczki Csabát?

A.
Névtelen
 


Sziasztok!

Engem három orvos érdekelne: Rókusból: Dr. Halmos, Dél-Pestiből: Dr. Fekete Károly, és II. Sz. Klinikáról: Dr. Matányi.

Ha van infótok, irjatok.
Köszi
Patri
patri
 
 


Sziasztok! Akit erdekel egy uj babysense legzesfigyelo joval aron alul, kerem irjon a emduan@yahoo.com e-mail cimre.
Udv
Emduan
emduan
 
 


Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy védőnőt lehet-e változtatni? Ugyanis a III. kerületbe vagyok bejelentve, de a XIV. kerületben lakunk albérletben. A kérdés: lehet-e a XIV. kerületben védőnőt választanom? Ha igen tudna valaki nekem ajánlani egy védőnőt itt a XIV. kerületben?

Előre is köszönöm.
Hajni
blackskorpio
 
 


Hajni! Kép

Nem vagyok pesti, csak azt tudom, hogy nálunk úgy működik a védőnői szolgálat, hogy ahol laksz, onnan jár a védőnő. Mi is máshol laktunk, mint az állandó lakcímünk, és az albérleti körzetünk védőnőjéhez tartoztunk. Úgy tudom, hogy választani nem lehet, hanem akié az a körzet, az lesz a védőnőtök.

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Szia Beatrix28.
Köszi a választ.
Üdv., Hajni.
blackskorpio
 
 


Sziasztok!

Egy ismerősöm ismerőse babát vár, és nincs valami jól eleresztve anyagilag, de mégis szeretne választott szülészt.
Tud valaki olyan szülészt, akinél mindenestől meg lehet ószni a dolgot kb. 50E forintból? Azt mondják, ennyijük van rá.
Ja és budapestiek.

Bóbita
bobita
 
 


Melyiket akarják megúszni? A terhesgondozást, vagy a szülést? Vagy összesen terhesgondozás+szülés=50.000Ft?
multivitamin
 
 


Szia Bobita!Ha még aktuális akkor a János kórház oszt.vezetője,dr.Lintner Ferenc.
Nem muszály a magánrendelésére járni,lehet őt a kórházba is keresni.
Ott a látogatásokért nem kér konkrétan pénzt,de én adtam neki kétezer forintot havonta.A szülésért 20 ezret adtunk,úgy gondoltuk nem visszük túlzásba a fizetősdit.
Ezért az összegért is kitüntető bánásmódban részesültünk,és részesülünk még ma is.
A szülészet telefonszámán lehet a tikárnőjétől időpontot kérni.
dobolyka
 
 


nem hiszem, hogy meg olvasod, de vedono ugyben nem az szamit, hogy hova vagy bejelentve, hanem, hogy hol laksz!

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!
Ismeri valaki Dr.Szőnyi Györgyöt? Szült már nála valaki? Úgy tudom a Söpf-Méreiben (is) dolgozik.
köszi
mkriszi
 
 


Sziasztok lányok!!!
Szivesen beszélgetnék olyan anyucival, aki ismeri a kiskunfélegyházi szülészetet.
Sziasztok
meenta
 
 


Sziasztok!
Szőnyi dokiról annyit, hogy nagyon jóképű, és állítólag a szaktudása is magasfokú. Én csak a folyosón találkoztam vele, és mindig volt hozzám egy-két jó szava. Szóval pozitív benyomást keltett. Egyébként a Schöpf-Merei-s topikban bővebben olvashattok róla.
wilda
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Kedves 'Vámosi-s' névtelen. Nem tudom jársz-e még erre, de én a Vámosinál szültem, s tudom ez csak egy vélemény a sok közül, de bár soha ne találkoztam volna vele. És akkor nagyon visszafogottan próbáltam fogalmazni.

banya
banya
 
 


Sziasztok Dr Hamar Otto szülész nögyogyászt keresem sürgöss lenne köszi Kati
htkhnkhtháhp
 
 


Elküldve 2005 Augusztus 28 vasárnap - 22h 13
A thököly ut 112 a ban van a rendelője a zuglói vasútállomástól nem messze van. (XIV kerület)
remélem tudtam segíteni
szedo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: