Új privát üzeneted érkezett!

hú csajok, nem egyszerű, amit írtok...
én már elhagytam volna az agyamat egy ilyen szituban... no segítség, no feltöltődés, no gyerekmentességi lehetőség.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


úgy van, h a nővérek szólnak nikinek, ha emma felébredt. :shock: :shock: . annyira kicsi a szoba, h nem fér be még egy szék sem az ágy mellett. sztem is horror. nem is értem az egészet!!! ez nonszensz.

alon írta:hú csajok, nem egyszerű, amit írtok...
én már elhagytam volna az agyamat egy ilyen szituban... no segítség, no feltöltődés, no gyerekmentességi lehetőség.


nah azért nem eszik ennyire forró a kását. én minden hétfőn dolgozom f1-től 6ig. amellett h ez meló, feltöltődés is. van egy nagyon drága volt tanítványom, aki bébiszitterem is és rá tudom hagyni a gyerekeket esténként. (meg du is, csak akkor nem teszem, mert azért drága mulatság) tegnap is pl lefektettem mind2őt, (csaba még dolgozott) és megléptem a barátnőimmel vacsizni.
és mi csabával is elmegyünk így kettesben ide oda. mostanában ritkábban, de azért szoktunk. ami nekünk nem megy, az a hétvégézés gyerek nélkül. ez még jó darabig nem is fog, de ezt nem bánom annyira.
éééééééés a jövő hét utáni hetet (ősziszünet) végig 4esben töltjük majd.
szal nekem momentán nem sír a szám :) :) (arról úgyis tudtok, amikor szar)
+ nekem van remek baráti játszós csapatom, én ha csaba nélkül vagyok az nem azt jelenti h egyedül.
most nekem azért nem olyan para. csak néha besokalok, amikor egy fordítás pl lemerít. én -hozzáteszem- nagyon szeretem az életemet! és akarok 3. gyereket is!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


meg azt hiszem, h az élet mindig mindent kiegyensúlyoz. ha nehéz vmi, akkor a másik oldalon meg egy másik dolog meg könnyebb.
csabának sokat kell most dolgoznia h megéljünk (van még sok tartozásunk a lakás miatt stb) meg én is igyekszem, de közben meg gyönyörűek a srácok, áldott jó gyerekek, mondhatni problémamentesek.
van akinek meg sok a segítsége, de momentán nem olyan harmonikus a férjével a viszonya, vagy van sok pénze, de az apósa egy rémisztő szörnyeteg (nem célozgatok, hasamra ütöttem). semmi sem tökéletes. de azért sok meló, sok öröm jellemez sztem minden családot és ez így is van rendjén.
néha mindenkinél elszakad a cérna, v a fáradtság, éjszakai szopik, terhesség, bekakilás stb stb nem egyszerű ez az anyaság, mint műfaj. de közben meg ezért szeretjük! jó megoldani a kis életünket :)
kerekpocak
 
 

 
 

jut eszembe, képzeljétek samu 1 hónapja nem kakilt/pisilt be!! éljen!!!! persze éjjelre még kap pelust, de ez akkor is fantasztikus. szól, tartja, ha bilit v fatörzset ér (:)) akkor indul be. olyan könnyebbség!!!
és jónás tegnap evett először alma/barackot!!! imádta!!!
kerekpocak
 
 


Tomi is jó apa :D , szavam sincsen rá ezügyben. Etet, felkel éjszaka….
Tulajdonképpen amúgy sem, csak mostanában kicsit sok az összerzördülés, szerinte hisztis vagyok és semmi sem jó nekem. Lehet, h neki van igaza& :roll:
Inkább Emmával van a gond nálam. :? :oops: Pedig nekem aztán van segítségem, nem is azzal van a gond, h Emmával nem bírok, csak az új szokásaival. Nekem most tényleg teher az éjszakázás (nem az evés, eddig is evett hajnaltájt, csak visszaaludt utána, most meg nem), meg a nem evés.
Ma hajnal 4-kor megitta a 2dl tejcit, majd legközelebb 12-kor evett :shock:. Akkor sem nagy lelkesedéssel. Persze pogácsát, meg túró rudit enne, csak nem kap, mert akkor aztán tuti, h nem eszik. (Fogakat nem látok, persze ettől még dolgozhatnak.) Szeretem, imádom, csak, minha kicserélték volna. Este 6-8 között kb. a földön fetreng ujjat szopizva, elég nehéz aktivizálni, ilyen eddig nem volt. :? Komolyan kezdem azt hinni, h valami dokihoz kéne vinni a változások miatt. :roll:

Zsófi, igazad van: tul.képp nálunk is minden szuper, nem panaszkodhatunk, csak most összejöttek a dolgok egy kicsit. Nam ezek az igazi problémák!

Fatima drága: tudod jól, h nem Emma súlya miatt foglalkoztat ez az evés mizéria. Az sem érdekel, ha 2 éves koráig nem hízik egy grammot sem. :wink: De nem hiszem h hosszú távon ez jó dolog. Pl, ha nem eszik, akkor nem lesz elég energiája az egész naphoz, lehet, h ezért nem aktív már este. Meg hihetetlen idegesítő, amit művel!

Kriszti: ha neked nem teher az éjszakai szopizás, akkor csináljátok. Van nálunk egy baráti pár, 21 hós a kisfiú, még mindig főleg szopik, éjjel is többször, állatkertben, utcán, vendégségben...Meggyőződésem, h nem a gyerkőc tehet róla, hanem az anyja. Én megőrülnék ettől, de ha nekik ez így jó, akkor jó. Végülis csak az számít.

Remélem Emmácska jobban van! Tényleg durva, h nem lehetnek egy szobában éjjel. :shock: Vagy nappal sem?

Andi, klassz lesz a Prága, majd kérjük a fotókat, hadd irigykedjünk.

Jaj, megvettük Emma téli cipőjét, gyönyörű!! Úgy örülök neki!

Zsu
svs
 
 


Zs, távdiagnózisban én Emma fogára fogadnék. Örlőkkel hogy álltok? És a napközbeni alvás hogy van? Mikor alszik, mennyit?

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Csak a 4 középső van kint alul és fölül is. Nem enged benézni, de sosem engedte.
Ebéd után nyekkenés nélkül alszik 1,5-2,5 órát. Azzal nincs gond.

Zsu
svs
 
 


se nappal se éjjel nem lehetnek együtt.
zsu: samu gondjai akkor kezdődtek, amikor terhes lettem. sokan (itt is) azt írtátok, h titkon ők érzik, h új baba van anya pocakjában. beszéltek neki erről?
kerekpocak
 
 


Drága együttlét
" Minél kisebb a gyerek, annál jobban megviseli, ha az addig biztosnak hitt pont eltűnik az életéből. Ezért, ha valóban elkerülhetetlen a kórházi ápolás, akkor a gyerek érzelmi szükségleteinek kielégítése, a szülő jelenlétének biztosítása éppen olyan fontos, mint a testi jóllét. A hospitalizációs (azaz a kórházi ápolási) folyamat során elválasztási stressz éri a gyerekeket, melyre ők háromlépcsős reakcióval "válaszolnak". Első lépésben ösztönös tiltakozás lép fel, ezt követi a reményvesztettség állapota, majd a kórházi személyzettel való együttműködés megtagadása.

Árak és lehetőségek
– A Heim Pál Gyermekkórházban minden szülőnek lehetősége van arra, hogy széken ülve éjjel-nappal gyereke ágya mellett maradjon. Az intenzív osztályon is csak egy ágyat tudnak beállítani a legsúlyosabb állapotban lévő gyerek szüleinek. A kórház fenntartásában – néhány utcányira – ingyenes anyaotthon működik, melyet azonban csak vidéki, szoptató anyák vehetnek igénybe.
A kórház belgyógyászatán két fizetős szoba áll rendelkezésre naponta 5000 Ft térítésért, míg a sebészeten és a gégészeten két-két olyan szoba van, melyet naponta 2000 Ft-ért lehet igénybe venni.
– A Madarász utcai gyermekkórházban széken ülve éjjel-nappal gyerekek mellett maradhat a szülő. Kempingágyat napi 800, fotelágyat napi 1200 forintért bocsátanak az anya rendelkezésére, ez szoptató anyáknak, tumoros beteg szülőjének, vagy gondozásra szoruló fogyatékos gyerek szülőjének ingyenes. Külön szoba igénybevételéért a gégészeten 4800, a belosztályon 5400, a csecsemőosztályon 3600 forintot kell fizetni éjszakánként. Ha a szobába két anya kerül a gyerekekkel, akkor a költség megoszlik közöttük. A csecsemőosztályon egy összkomfortos szoba is rendelkezésre áll teljes ellátással napi 9600 forintért.
– A Budai Gyermekkórház úgynevezett hotelszolgáltatást működtet, mely az első napon 3000 Ft-ba, majd naponként 2500 Ft-ba kerül. Ha valamennyi "hotelszoba" foglalt, megvizsgálják, hogy egy szabad kórteremben tudnak-e pihenési lehetőséget biztosítani a szülőnek.
– A Pécsi Gyermekgyógyászati Klinikán tizenhat személyes szállást működtet a Beteg Újszülöttekért Alapítvány, melynek igénybevételéért napi 600 Ft térítést kérnek a szülőtől. Ugyanitt a hematológiai, onkológiai betegek hozzátartozói részére nyolc-tíz férőhelyes ingyenes szülőszállás működik, melyet a Pécs Normandia Lion's Club üzemeltet.
– A debreceni gyermekklinikán a kórház azt biztosítja a szülőknek, hogy matracon vagy széken éjjel-nappal a gyerek mellett maradhatnak. A tizenkét férőhelyes kismamaszállót elsősorban a távol lakó betegek szülei vehetik igénybe – teljes ellátással, térítésmentesen.
(Összeállításunk a teljesség igénye nélkül készült.) "

Marcsi

KépKép
alon
 
 


lehet Nikiéknek át kéne menni a fenti 3 másik kórház vmelyikébe.

aki sosem volt kórházban, valszeg nem is tudja h. van ilyen is, h. együtt lehetnek.
én vallom, h. fél gyógyulást jelentene Emmának az, hogyha együtt lehetnek.
el tudom képzelni Niki lelkiállapotát is... :?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


tudják ők, h így kellene, próbálták szervezni, h átmenjenek vhova, de nemtom sikerült e?
ott is van baba-mama szoba, csak foglalt.
kerekpocak
 
 


Én is el tudom képzelni :(
Szegény gyerek, nem tudja, hol van, mi történik vele, kik azok az emberek, nem ismer senki, semmit, még az étel íze is ismeretlen...
Az a legrosszabb, hogy nappal sem lehetnek együtt!! Borzasztó lehet, kitartás, Niki!!!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


– A Budai Gyermekkórház úgynevezett hotelszolgáltatást működtet, mely az első napon 3000 Ft-ba, majd naponként 2500 Ft-ba kerül. Ha valamennyi "hotelszoba" foglalt, megvizsgálják, hogy egy szabad kórteremben tudnak-e pihenési lehetőséget biztosítani a szülőnek.

ez van itt is. külön az anya és a baba
kerekpocak
 
 


sztem nappal vele van, csak nem alhatnak együtt.
kerekpocak
 
 


Az intenzív osztályon is csak egy ágyat tudnak beállítani a legsúlyosabb állapotban lévő gyerek szüleinek. A kórház fenntartásában – néhány utcányira – ingyenes anyaotthon működik, melyet azonban csak vidéki, szoptató anyák vehetnek igénybe.
A kórház belgyógyászatán két fizetős szoba áll rendelkezésre naponta 5000 Ft térítésért, míg a sebészeten és a gégészeten két-két olyan szoba van, melyet naponta 2000 Ft-ért lehet igénybe venni.


magyarul 1 ágy van. amúgy anya baba külön. van fizetős szoba, de ha foglalt akkor evvan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kerekpocak 2008.10.17 13:36-kor.
kerekpocak
 
 


az a durva, h szetm ez ma magyarországon majdnem mindenhol az ÁLTALÁNOS gyakorlat! van anyaszááló, pár utcányira. van baba-mama szoba, de ha foglalt akkor így jártál. ELKÉPESZTŐ h itt tartunk! balkán.
kerekpocak
 
 


Szülés után sem mindenhol adják oda a babát szopizni, hasonló kategória sajnos.
Valószínűleg tudják az illetetékesek, h ez lenne a követendő példa, de talán nincs rá pénz/hely... megvalósítani. :roll: :?
Ettől még valóban nagyon szomorú a dolog, remélem sikerül nekik valamit intézniük.

Zsu
svs
 
 


baßßus...
akkor asszem "szerencsénk" volt a Heim Pállal...
egyágyas szobában kettecskén Laurával...
én meg azt hittem hogy már AZ az általános, ami ott van.... mivel én meg csak azt ismertem...

gyerekkórháznál is van ún. "területileg illetékes" ?
v. odaviszi az ember a gyereket, ahová akarja ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


svs írta:. Van nálunk egy baráti pár, 21 hós a kisfiú, még mindig főleg szopik, éjjel is többször, állatkertben, utcán, vendégségben...


igen, ez valóban egy kicsit túlzás már.
és önkiszolgáló a kisfiú ? :roll:
nekem annyira olyan izé nemistommilyen, amikor már ilyen önkiszolgálóvá válik a gyerek. :?

(pedig akik ismernek a fórumról azok tudják, h szoptatáspárti vagyok, és 13 hónapig műveltük Laurával)

milyen cipőt vettetek ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsófi !
gratula Samunak !!
nagyon ügyi !! :)

Jónás se semmi, h. rögtön ízlett neki a gyümölcs...
simán adtad, v. abba a nyákba keverve ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Edis, Zsu! Én sem értettelek félre benneteket! Biztos vagyok benne (Zsuéknál pedig konkrétan tudom), hogy a férjeitek nagyon sokat segítenek, amikor tehetik. Amikor azt írtam, hogy én szerencsés vagyok, akkor csakis arra gondoltam, hogy nekünk az a jó, hogy korán hazaér a férjem. Na szóval senki ne parázzon és ne magyarázkodjon, mert mindannyian tudjuk, hogy azért vannak távol az apukák, mert el kell tartaniuk a családot!

Kriszti! Az érvelésedet teljesen elfogadom és örülök, ha neked nem terhesek az éjszakák. Majd úgyis érezni fogd, ha mér nem oké a dolog így és akkor változtattok!

Andi! De jó nektek, hogy mentek apával kettesben Prágába! Irigy vagyok nagyon! :oops: Érezzétek magatok nagyon jól! :)

Kórház! Hál'Istennek nekünk sincsen tapasztalatunk ezzel kapcsolatban, de azért valóban elvárható lenne már 2008-ban, hogy egy gyerekkórházban együtt lehessenek a kis betegek az anyukájukkal. Olyan szomorú, hogy nem így van. :( Amúgy sztem azért sem lehetnek együtt Nikiék, mert Emma infúziót kap és az csak ott a kórteremben oldható meg. Ezért sem mehetnek haza.
Amúgy tegnap beszéltem Nikivel és épp akkor lent voltak valami játszón. :) Szóval nem olyan vészes azért a helyzet. Niki kifejezetten nem tűnt szomorúnek, de tudjátok ő nem is az a tipus. Mindig pozitív a gondolkodása. :) Én többekközt ezért szeretem őt nagyon! :oops:

Zsófi! De jó lesz nektek az őszi szünetben! :) Tessék megszervezni jól a napokat, hogy minél tartalmasabban teljenek. Samunak gratula a további ügyes pelenka elhagyáshoz. Ügyes nagyfiú! Jónás is szuper kiskrapek. Nem úgy volt, hogy nem adsz egyellőre mást a rizsnyákon kívül? :roll: Vagy meggondoltad magad?

Zsu! Nem hinném, hogy azért nem aktív már Emma este felé, mert eszik eleget. Most nagyon kinyílt neki is a világ. Elkezdett szavakat mondogatni, ért egy csomó mindent, így hát totál leszívja a sok info a nap végére. Tarek is hulla már fürdetésre, de aztán valami történik és felélénkül. :) Sztem ilyenkor bújik belé a kisördög. :lol: Na szóval ez tök normális az ő korukban sztem. Az is bizti, hogy érez rajtad valamiféle feszültséget és lehet, hogy ezért sztrájkol evésügyileg meg úgy egyáltalán. Nem lehet? Meg amit Zsófi is ír, hogy lehet, hogy érzi Barnabást! :)
Mindenesetre ne akard már dokihoz vinni, mert sztem semmi baja. Most ilyen korszakát éli, majd leszokik róla. Te meg légy vele nagyon türelmes. OK??? :)

fatima
 
 


Zsu! Nem hinném, hogy azért nem aktív már Emma este felé, mert eszik eleget.


Akarom mondani, mert nem eszik eleget.

fatima
 
 


alon írta: gyerekkórháznál is van ún. "területileg illetékes" ?
v. odaviszi az ember a gyereket, ahová akarja ?


Úgy tudom, igen. Nálunk a rendelőben úgy van kiírva, hogy területileg illetékes kórház a Bethesda. Persze az ügyeleteket forgatják, mint a sebészet vagy fül-orr-gége éjjel/hétvégén, de alapesetben van területi felosztás.

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Csak fogom a fejem Nikiék történetén!
Egy 15 hónapos babánál ez rettenetes! Fogalma sincs szegénynek, hogy mit, hogy és miért... és még csak Anyája sem lehet vele minden pillanatban?! Szegény Emmus! Hajrá Niki, kitartás!

Marcsi! Oda viszi, ahová beutalják... vagy ahová protekciója van.

Zsu! Amikor legelőször írtad Emma nyugtalanságát, nekem is az jutott eszembe, mint ami itt többeknek, hogy ő még olyan pici és olyan okos (ld. Mary Poppins :D ), és a "hatodik érzékével" valahogyan érzi a babát, és ez nyugtalanítja. (persze a kibújni készülő fogak is belejátszhatnak a dologba)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 21:40-kor.

nannó
nannó
 
 


fatima: de úgy volt, de sajnos egyre kevésbé eszi meg. (ma próbáltuk utoljára) ugyanis amíg anyatejjel kevertem tetszett neki, de egyszerűen nincs időm/energiám stb fejni a tápszert meg rühelli.. annyira utálja szegény. a barackot ellenben nagyon nagyon imádja. csak úgy cuppog! azt du úgy adom, h a rizscuccal bekeverve- így laktatóbb.
a változás elég látványos. HT előtt 3kor kelt enni, most f8-f8ig aludt.. :shock: :shock:
kerekpocak
 
 


beszéltem nikivel, jól vannak, emma javulgat. (lehet, h fel kell szúrni a fülecskéjét, drukkoljunk, h ne).
lehet h 2 ágyas baba-mama szobába kerülnek egy másik füles kislánnyal és anyukájával. szal alakul a dolog.
mi a sulinkban voltunk alma koncerten. szuper volt. vittük samu haverját, kézenfogva ropták. jónás meg nézte :)
kerekpocak
 
 


Zsófi! Táncos video??? :D

Drukk NIkiéknek!

nannó
nannó
 
 


örülök a Nikiékkel kapcsolatos jó híreknek !

bocsánat, de most ennyire futotta.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Lányok, a félreértések elkerülése végett, nem minősítettem senki apáját, csak az én férjemről beszéltem, és próbáltam tanácsot, ötletet adni. Hátha...

Zsu, nyugodj meg és próbálj kicsit Emma szemével, eszével látni, gondolkodni. Biztos igazuk van a többieknek, és érzi a kis adóvevőivel, hogy anyában változások zajlanak. A kistesó érkezését nem valószínű hogy megérti még, de azért beszélj vele róla.

Örülök, hogy Nikiéknél alakulnak a dolgok, s drukkolok hogy ne kelljen felszúrni Emma fülét. Reméljük megkapják a baba-mama szobát minél hamarabb!

Nelly

Kép
breeki
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=-peUL0NGHJ8

samu komponál és gitározik.
kerekpocak
 
 


Zsófi! Irtó aranyos! És a hangját most hallom először.
Látom a másikra felmentél, mindjárt én is bejelentkezem.

nannó
nannó
 
 


gyere gyere
kerekpocak
 
 


Zsófi, ez nagyon édi! ahogy fogja a kis ujjaival az akkordokat, penget, meg zabálom! Ezt kitől látta? Csaba szokott gitározni nektek?

Nelly

Kép
breeki
 
 


Zsófi-ide is leírom,Samu nagyon nagyon aranyos a videón!!
Jónásról már rég nem láttunk fényképet.Kérünk szépen róla is :D :D Az jó,ha szereti a gyümölcsöt,nálunk Balázs is teljes szívből utálja a tápszert.A tegnap először adtam neki sinlacot,örülök mert ez kivételesen bejött neki,és így mindenbe bele tudom keverni.
Használjátok ki az apával együtt töltött napokat,igaz nem féltelek téged,mert mindig olyan jó kis programokat szervezel magatoknak.

Niki-nagyon szurkolok,hogy nem kelljen felszúrni Emma fülét,és irígyellek ,hogy ilyen helyzetben is meg tudod őrizni a hidegvéred,én már rég összeomlottam volna.Mennek ezerrel a drukkok.

Zsu-jajj azért ez szerintem is dúrva,hogy21 hónaposan önkiszolgájla magát a gyerek,én őszintén és meglehet kövezni érte lehet ha nem szeretném egy éves kora után szoptatni már Balázst.Aztán meg ki tudja hogy hozza a sors.
Sajnálom,hogy ennyire nehezen viseled Emma kicsapongásait,de gondolom a hormonok is túltengnek most benned egy kicsit és ezért is látod ilyen borúsan a dolgokat.És az is lehet,ha tényleg a kis antennáival felfogta,hogy érkezik picitesó,és ezért ilyen kis lázzadó.

Fatima-Tarek mit csinál mostanában,olyan ügyesen reagálsz mindenkinek,de magatokról alig írsz.Képet is rég látunk már a nagylegényről.

Lányok szerintetek ha Balázs a kezével tolja hátra magát az már kúszásnak nevezhető?

:roll:

macarella
 
 


Kriszti! Igen! Ha hátrafelé tolja magát, akkor bizony kúszik! A babák többsége először hátrafelé kúszi! :) GRATULA! A kis huncut lustaság! Amint meghallotta, hogy talán kezelésbe fogják venni, rögtön elkezdett gyakorolni! Barátnőm ksilány is detto ezt tette. Milyen kis rafkósak! :)

Majd jövök magunkról is, de most valahogy jobban esett mindenkinekr reagálni....

fatima
 
 


Zsófi! Samu haláli, ahogy gitározik!!! Tareknak annyira tetszett, hogy legalább 4X meg kellett néznünk. Mondogatta, hogy "baba" meg "gitá"! :) Ha már nem akartam nézni, akkor jött a hiszti! Úgy kellett elterelnünk a figyelmét! hehehe

fatima
 
 


macarella írta:Lányok szerintetek ha Balázs a kezével tolja hátra magát az már kúszásnak nevezhető?

IGEN !!! :lol: (az irány mindegy :D )

Nikiékről ki tud valamit?

Edis, hogy vagy? Alvás?

Tarek már beszélget? Fatima, kérünk friss képet a fiatalúrról!

nannó
nannó
 
 


Aztaaaaaaaaaaa akkor én olyan de olyan boldog vagyok.És ma kezdte emelgetni a kis popóját is.Hihi csak egy kis ráijesztés kellett és máris beindul a gépezet. :D :D

macarella
 
 


OKOS GYEREK!

nannó
nannó
 
 


Hello Csajok!

Szóvivőt játszok... :)

Beszéltem Nikivel és állítólag Emmácska sokkal jobban van. Ma nem volt láza sem és a dokinő, aki felvette őket az osztályra azt mondta, hogy szépen javul a füle, így nem kell felszúrni. Jó a közérzete, ott is rohangál fel-alá és Niki is jó kedvű. :) Nem véletlenül, hisz tegnap este óta együtt vannak éjjel is. Kaptak egy szobát, ahol 4-en vannak (2 anyuka + 2 baba).
Holnap megyek meglátogatni őket + viszek nekik egy kis húslevest, hogy gyógyuljanak. :)

Most ennyire futotta csak. Ki vagyunk purcanva. Délután a Tropicariumban voltunk, ahol folyton Zsömi után kellett rohangálni. :lol: Ígérem hamarosan jövök képekkel is, meg mesélek Tarek úrfi új dolgaiól, de most megyek ledöglök a TV elé és nézem a MEGASZTÁR-t. :)

fatima
 
 


Fatima köszönjük! Jó pihenést! Várjuk a mesélést!

Niki, örülök, hogy jobban vagytok, és hogy sikerült normálisabb elhelyezést kapnotok. Gyógyuljatok!

nannó
nannó
 
 


Nagyon jó híreket hoztál Fatima.Örülök,hogy Nikiék jobban vannak.

Nannó-okos bizony :D :D

macarella
 
 


Jön majd Niki is mesélni, de gondolom nem rögtön ahogy hazaért, így hát én osztom meg veletek a rossz hírt. :( Sajnos sikerült Ferinek és Nikinek benyalniuk valamilyen fosós-hányós cuccot, így hát Nikit hazaküldték nehogy megfertőzze Emmát (ha még ő nem kapta el :?). Most Feri van a kiscsajjal, mert ő reggel óta nem hányt/fosott. Éjszakára meg Niki anyukája jön fel Emmához a kórházba. Szegénykéimnek már csak ez hiányzott!!! :(

De mennek a drukkok továbbra is, hogy hamar meggyógyuljon a kis család!

fatima
 
 


Jaj, szegény Nikiék! Már csak ez "hiányzott"! Jobbulást mindhármuknak!!! És vigyázzanak a nagymamára, nehogy ő is kidőljön!
Remélhetőleg Emmát mielőbb kiengedik, és otthon nem leselkednek rájuk ilyen veszedelmek.

nannó
nannó
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, tudom, de nem volt sok kedvem jönni. Nem azért m esetlegesen megbántott volna valaki vagy megsértődtem volna, csak baromi rossz kedvem volt: csúnya vitán vagyunk túl amiben én voltam a szemét (mint mindig), és nem akartam rátok ragasztani a rosszkedvemet.

Zsófi! Köszönöm a meghívót anyatanyára, regisztáltam is.

Szegény Nikiék! Ezt jól kifogták. Remélem most már mindannyian sokkal jobban vannak és hamarosan újra együtt lehet a kis család!

A szülinaposoknak boldog szülinapot, a hófordulósoknak boldog hófordulót így utólag is!!!

Majd jövök kicsit részletesebben is, csak menni kell anyósékhoz :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri! Fel a fejjel! Öntsd ki nekünk a szíved a Tanyán!

nannó
nannó
 
 


Jajj, szegény Nikiék!! Most már jobbulást az egész családnak :(

Teri, gyere, várunk!!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Nikiéknek jobbulást kívánok itt is!

Teri várunk odaát!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés :)
Nagyon köszönjük a drukkokat és hogy gondoltok ránk! Borzasztó jól esik.
Tegnap haza kellett jönnöm, mert hánytam és fostam egyszerre, Emma is hányt szombat éjjel, de ő már tegnap délután jól volt. Azért kapott infúziót, szerintem az is erőt adott neki és már megmaradt benne a kaja.
Feri volt bennt vele napközben (ő jól van, egyelőre), éjjel meg anyukám.
Valószínű, h. ezt a tetű kort ott bennt szedtük össze, persze más sem hiányzott. Na mindegy, most már én is jobban vagyok.
Megyek be hozzá és nagyon remélem, h. szerdán már hazaengednek bennünket.

Ja, péntek óta egy szobában alszunk, annyira jó, és ott olyan nyugi van, mert egy nagyon aranyos anyukával és babukával vagyunk együtt.

Na csók Nektek és mégegyszer köszönünk mindent, köszönjük Fatimának és Zsófinak a helyzetjelentéseket!!

Kép
niki30
 
 


végre itthon :-)

Csak gyorsan, aztán napközben leszek még:

Niki kitartás és nagyon ügyes vagy hogy ilyen pozitívan állsz hozzá!!!! Büszkék vagyunk rád!!

És jobbulást természetesen!

Klári
Kép
ganti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: