Új privát üzeneted érkezett!

.

manóka
manóka
 
 


Szia Manóka!

Ajaj! Végre találtam egy olyan orvost, akiről a fórumon mindenki jót írt eddig, erre Bécsben dolgozik. Most aztán szomorú vagyok. :-( De azért köszi! Üdv: Tamara
tamaranyuszi
 
 


Tamara,
olyan doki nincs, akiről mindenki csak jókat ír,illetve, akit mindenki szeret.
Sztem inkább a te saját igényeidhez keress valakit. Esetleg Jenei doktornő? Én a Boros doktornőt nem ismerem, csak a műsorból, de sztem stílusra hasonlóak.

manóka

manóka
manóka
 
 

 
 

Szia Manoka!

Köszönöm szépen a javaslatodat. Mindenképpen új orvost szeretnék keresni. Kislányom már 5 hónapos. Kép Születése óta 1- szer voltam orvosnál (Boros doktornőnél) de Õ kicsit messze van innen. De Jenei doktornő talán jó lesz. Õt hol érem el?
Talán igazad van, hogy saját igényeimhez kell(ene) orvost keresnem. Talán nincsenek nagy igényeim. Ha tudod, légyszi írdd meg, hogy hol érhetem el a doktornőt. Köszönöm szépen! Üdv: Tamara
tamaranyuszi
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Sziasztok! nem ismeri valaki Bacskó Györgyöt? A kenézyben dolgozik. A terhességem közepénél járok, eddig meg vagyok elégedve vele, de kíváncsi vagyok más véleményére is.Köszi!
bpanna
 
 


Sziasztok,

Tamaranyuszi,
bocsi, hogy ilyen soká írokKép Szóval, doktornőnek rendelése van a Dómussal szemben, ahol van a fogtechnika is. További részleteket sajnos, nem tudok egyenlőre.

Bpanna,
Bacskó tanár úr sztem jó doki, ha meg vagy vele elégedve, az nem véletlenKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok,

előszőr vagyok itt.
Én Major doktor úrnál fogok szülni a Klinikán.
Esetleg van valakinek vele kapcsolatban véleménye?

Anita
anita73
 
 


Szia Anita!
Üdv.itt a topikon!!!Kép
És mikorra vagy kiirva?


Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé,
augusztus 8-ra vagyok.
Ma voltunk szülésfelkészítő tanfolyamon.
Közölték velünk júl.20-a után kötelező jellegű festés lesz a szülészeten, ezért arra a kb. 1 hónapra átköltözik a szülészet a terhespatológiai osztályraKép
Neked mennyi idős a Kicsi?

Anita
anita73
 
 


Szia Anita!
1 éves lányom van.Email cimedet elküldöd,válaszolok a kérdéseidre szivesen!

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé!

ide lehet írni:
szakaly.anita@freemail.hu
anita73
 
 


Szia Anita,

most szültem Major doktornál, és mindennel meg voltam elégedveKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Megyünk haza nagyizni Debrecenbe augusztus elején a 2 hónapos kislányunkkal (LizaHanna 2005.05.17-én született) és az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok e valami jó kis turit, amolyan angol rucisat a bébinek otthon, Debrecenben?!!!!
Köszönöm szépen előre is.

Ada
ada007
 
 


Anita!

Én nem szülök még 1-szer Major Tamásnál a Klinikán. 2004. 12.21-én szültem Nála, olvasdd el feljebb.
Üdv: Tamara
tamaranyuszi
 
 


Szia Manoka!

Köszönöm szépen. Kép
tamaranyuszi
 
 


Kissé kihalt a topic, de hátha jár erre valaki Kép
A DOTEn Juhász A. Gáborról és Daragó Péterről van infótok?

köszi!
kismica
 
 


Szia Kismica!
Hát igen ez a topik ilyen infós jellegű.Kép Debrecen," lakóhely szerinti" fórumba nézzél be,ott csevegünk.
De a kérdésedre válaszolva,Daragó dr, csak látásból ismerem.Juhász dr-nál viszont egy jó ismerősöm szült meg volt vele elégedve.Felkészült,kedves doki.Én még csak jót hallottam róla.
Kismama vagy?

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé, köszi! Közben már oda is írtam, felmérve az itteni helyzetet Kép
Igen, 15 hetes.
kismica
 
 


Szia!
Gratulálok!Kép
Jó egészséget,szép kismama hónapokat kivánok!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a diplomam dolgozatom megírásához aminek a fő témája a feleség és az anyaszerep összehangolása. Csak annyit kéne tennetek, hogy kitöltötök egy kérdőívet, és visszakülditek nekem az email címemre.

Akit érdekel, és már van legalább egy gyermeke, az küldjön egy emailt az erikacsizmadia@beltav.hu címre és csatolt file.-ként elküldöm.

Segítségeteket előre is köszönöm

Erika
erika_az_ambról
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!Még most járok itt először.Tudtok esetleg valami infót adni a klinikáról?Milyenek a körülmények az orvosok stb.?Most vagyok 24 hetes.Előre is köszi szépen.

Kép

Kép
aliza
 
 


AlizaKép
Úgy látom nem nagyon jár erre senkiKép
Én 3 hónapja szültem a klinikán. ( a kisfiúnk neve Zolika )
Az az igazság, hogy számomra ez az egész egy csodaszép élmény volt, mindent rózsaszínben láttam! Ezért azt merem állítani, hogy a klinika nagyon jó hely! Természetesen voltak negatív dolgok is, de ez nem számított akkor. Én kiélveztem az ottlétemnek minden pillanatát.
a dokim tök rendes volt velem ( leszámítva az állandó elfoglaltságát). Szülésznőm imádnivaló volt ( véletlenül egy ismerősömre bukkantam, mert épp akkor volt éjszakásKép ). A nővérkék is normálisak voltak. Takarítónénékkel sem volt semmi bajom. Kaja az pocsék volt ( képzeld: zöldborsó főzelék, karalábé...) Otthoni kaját kaptam mindig.
Szóval ez a véleményem. A kistesót is ott szeretném szülni.
Ajánlom: olvasd vissza a topikot. Rengeteg véleménnyel fogsz találkozni, ami jó és rossz is. Ezek útán döntsd el, hogy mi legyen.
Sok egészséget a terhességedhez és vígyázz magatokra!!!
Olik és Zozkó 13hetes

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!
Köszönöm hogy írtál,még most fedeztem fel,mert olyan kihalt volt mindig ez a topik és nem is néztem mostanában.
Én még egyben vagyok,ha minden igaz augusztus 5-én jön a pocaklakó.már alig várom :wink:
Nekem is kisfiam lesz és Balázsnak fogják hívni,remélem nem lesz semmi komplikáció.
Ha van kedved írj,jó egészséget kívánok neked és a babádnak.
Szia. Aliz[/img]
aliza
 
 


Debrecenieknek a Klinikáról: Mindkét gyermekem a klinikán szültem. Az első 34 hétre született korás .A neonatológia szuper biztonságos, Balla Professzor egy angyal. Légkondis ,3ágyas szobában voltam a babámtól pár méterre. A másodikkal az utolsó 7 hetet a terhes pathológián feküdtem. Az orvosok nagyon rendesek voltak ,bárkihez fordultam készségesen segitett. Szülés után 2ágyas korterembe kerültem.Innen már nehezebben szabadultunk(az adjunktusnő nagyon "vendégszerető") Nekem szinte csak pozitiv tapasztalataim voltak. Ami a legfőbb biztonságban éreztemmagam. :lol:
monyocska
 
 


Sziasztok,
Csak egy adalék a debreceni újszülött osztályról:
első lányomt amikor megszültem, elég ügyetlenek voltunk( ő is, én is) már ami a szoptatást illeti. A kicsi nem szopott, ordított( a "kedves" Kovács adjuntusnő nem vizsgálta meg, mondván síró babát nem lehet megvizsgálni(?), előbb anyuka nyugtassa meg, persze anyuka nem tudta megnyugtatni, mert a baba éhes volt, de én nem tudtam szoptatni, pedig rengeteg tejem volt), babaa besárgult, egy hét után saját felelősségre hazahoztam a gyereket, az osztályon senki ránk sem nézett( így értelmezik a rooming-im-t), fogadtam saját pénzen egy volt csecsemős nővért, aki minden nap eljött, lefejte a tejet és 1 hét után(!) megtanította a babát szopni, aki addig csak kávéspohárból kapta a tejcsit. A lányom így 1 éves kora utánig szopott.
A kisebbikkel már tudtam, mire számíthatok, de szerencsére ő valahogy ügyesebben kezdett, szopott, amíg benn voltunk( persze itt sem nagyon "zavartak" a jelenlétükkel az osztályon dolgozók), ill. egy alkalommal a gyermekorvos mikor meglátta a bedurrant mellemet, közökte, hogy azonnal kezdjem el jegelni, mert emlőgyulladást kapok( erre a célra mű.a.gumikesztűket tartanak a folyósi hűtőszekrényekben vízzel teletöltve és lefagyasztva(!)), amit én meg is tettem, ennek eredményeképpen olyan hirtelen elapadt a tejem, hogy mire hazamentünk, a kicsi már üvöltött a tehetetlenségtől, mert nem jött a ciciből semmi. Hiába szóltam ismét a volt nővérkének, annyit tudott tenni, hogy fejéssel egy kicsit visszahozta a tejem, de a baba már mellből nem fogadta el; 3 hónapos koráig mindne nap fejtem a tejet és cumisüvegből kapta, utána végképp elapadt.
Hát ennyit a DOTE Újszülött Osztályáról
vepa
 
 


Szia Aliza!
Gondolom most már élvezed a Balázska társaságát :D
Nagyon jó egészséget kivánok nektek és sok türelmet!!
Mi most már 7 hónaposak vagyunk. Tündér a kisfiam. Nagyon élvezem az anyaságot.
Ha ráérsz, mesélj a szülésedről és a KLINIKÁRÓL,ok?

Puszi Olik Kép Zozkó 7 hónaposan
olik22
 
 


Szia Olik!
Igen most már élvezem a társaságát.Bár most éppen alszik ezért gondoltam írok már neked.Szóval augusztus 7.-én született 5.-e helyett.Úgy történt hogy 6.-án hajnalban kezdődtek a fájások elég rendszeresek voltak így aztán reggel 9 körül be is mentünk a kórházba a férjem unszolásásra,mert én még szívem szerint nem mentem volna még na de mindegy.Előkészítettek stb. 1 újjnyira voltam csak kitágulva és a magzatvíz se folyt el a fájások rendszertelenek voltak hol 3 hol 10 percesek így aztán délután leküldtek az osztályra éjszakára.Egész éjszaka semmit nem aludtam mert nagyon fájt már a hasam és reggel 9-kor újra a vajúdóban voltam immár 3 újjnyira kitágulva és szivárgott a magzatvíz.Közben rettenetesen fájt .Délben burkot repesztett az orvos és fél 3-ra született meg 4000gr-mal és 51 cm-rel.Mivel nagy baba volt és nehezen született meg ezért a szopi nem ment zökkenő mentesen.Majd folytatom mert ébredezik.Szia
aliza
 
 


szia Aliza!
Most már 2 hónaposak vagytok! Egyre izgalmasabb a dolog, nem?
Mi már 8 hónaposak vagyunk és tegnaptól felállunk a kiságyban. Most már nem akar ülni, hanem bármibe kapaszkodva állni akar! Ennek nagyon örülünk! Már jön a 4ik foga. Néha rosszkedvű ettől.
Megyek megreggeliztetem( a vajas kenyér a kedvence).
Írj még magatokról. Esetleg küldheted egy képet a manóról!
Szia
olik22
 
 


Szia Olik!
Bocsi már hogy eddig nem írtam neked,de Balika elveszi minden időmet egész nap szopik ami persze nem baj mert szépen gyarapszik,csak hát van olyan nap hogy semmit nem tudok tőle csinálni.De azért imádom!!!Gratulálok a kicsi teljesítményéhez,nagyon ügyes a drága.Hány hónaposan jött ki a pici első foga?
Mi még ott tartunk hogy nézeget,követ minket a szemével és már mosolyog is?
pusz. Alíz
aliza
 
 


Szia Aliz :)
Az első foga 5.5 hónaposan jött ki. Már jön az 5ik. Napról napra egyre ügyesebb, most a négykézlábon állást gyakorolja. Olyan gyors, hogy néha félek nem érem utol.Sok mindent megért. Olyan jó, hogy már lehet vele kommunikálni. Öltözködni nem szeret. Minden sétálásnál a lépcsőházban öltöztetem, mert ott legalább leköti valami a figyelmét.
Remélem jól vagytok.
puszika, majd jövök.
Van kép a piciről? Elküldöd?
Köszi!
Olik
olik22
 
 


Szia Olik!
Akkor nem unatkozol mellette,most már egyre több figyelmet igényel.Már Balika is sokat fent van nappal, délelőtt alszik egy kicsit délután már szinte semmit csak legfeljebb a babakocsiban.Viszont az éjszakát azt végig alussza.Végül is jó baba csak ez a fránya hasfájás ne lenne.De hátha nem sokáig tart már, azt hallottam hogy 3-4 hónapos korig tart.Megpróbálok képet küldeni, :?
Szia. Kép Kép
aliza
 
 


Szia Aliz!
De cuki a kis Balika :) Nagyon aranyos! És mekkora haja van!! Gondolom volt gyomorégésed :roll:
Mi ma vagyunk 10 hónaposak. ROHAN az idő! Voltunk mérésen. Zolcsika elérte az 1 éves paramétereket. 9950gr, 75 centi és 8 foga van!
Nagyon ügyes és értelmes kezd lenni. Megismer minket a fotón, rámutat a dolgokra, ha kérdezzük, mászik, kapaszkodva lépeget. amin még tudnék változtatni - az éjszakák :( nagyon ritkán végig alszik, de általában 1 - 2 óránként felsír. Nappal egyszer alszik 2.5-3 órát.
Te hogy vagy? Kiheverted már a szülést? Én kb. 7 hónap környékén nyertem vissza saját magamat.
Merre laktok? Mi az Újkertben Jerikó utcán. Mindig erre sétálunk. Hátha ti is :D
Puszika! Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki közületek Dr. Nagy István Gézát? Régebben a Klinikán volt, most a Bethlen utcán dolgozik.
Mi róla a véleményetek?

Ny
kicsinyuszi
 
 


Szia Olik!

Gyomor égésem nem igazán volt,talán azért mert elég hamar (32 hetes ultrahangon) már fejvégű fekvésben volt.
Hát igen telik az idő,nagyon aranyos a Zolika.Tényleg már akartam kérdezni hogy, meddig szopcsizott ?Mikor kezdted nála a kóstoltatást gyümölcslé stb.?
Én már rendben vagyok köszi,nemsokkal hogy haza jöttünk a kórházból elég jól voltam.Néha még fájt a hasam a méhösszehúzodástól,de hála istennnek semmi komoly.
A súlyom még nem a régi,kb. 5-6 kiló felesleg még van rajtam.De majd dolgozom rajta. :?
Mi a város másik felén a Tócóskert téren lakunk mi meg itt szoktunk sétálni a parkban.
Szia.
aliza
 
 


Sziasaztok!!

Nem tudtok valamit mondabni a Debreceni Kaáli Intázetről??

Forgácsba járok 2. inszemnél, de nekik csak a pénz kell.
Nem tudtok valami jobbat??

üdv. Réka
kreka84
 
 


Szia Aliz :)
Én már 5.5 hónaposan kezdtem adni az alma levét. Nagyon ízlett neki! Az elején mindig fura képet vágott hozzá. Nagyon cuki volt ilyenkor :)
A szopcsi pedig még most is van ezerrel! Na persze nappal nem, de reggel, este és éjjel igen. Nagyon gyakran felébred a drágám és mindig cicit kér. :( Nem alszik vissza magától. 6 hónapos kortól Milupa vaníliás H.allergén gabonapépet kapott estére. Azt is imádta.(A gyermekorvos írta fel, mert nem lehet kapni a boltokban.) Aztán jöttek a főzelékek és más gyümölcsök. Most már mindent eszik. Túrót, joghurtot egyszerűen imádja.
Kár, hogy elég messze vagytok. Nem baj, lehet, hogy még összefutunk valahol :D
Puszika Olik
és

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!

Bocsi hogy, eddig nem írtam.Készültem már egy párszor hogy, írok neked csak mindig úgy repül az idő,hipp-hopp és már este van.
a héten meg elkezdtünk járni fiziotherapiára járni a rehab. központba az Ibolya utcára(gondolom tudod hol van arra ti felétek)
Ugyanis mikor Balázska megszületett,eltört a kis kulcscsontja ahogy nyomták kifelé,akkor azt mondták hogy helyre jön.
Ehhez képest most itt megállapította a doktornő,hogy kicsit elmarad a jobb váll mozgása és tornát meg elektromos kezelést kap.
Nincs nagy baj,helyre lehet hozni,mert amúgy erős meg szépen csinálja a gyakorlatokat csak erősíteni kell.Így aztán most még heti 3-szor kell járni.
Tegnap meg megkaptuk a 4 hós szurinkat kicsit nyügi volt meg belázasodott de most már semmi probléma. :D
Ennyit rólunkn,veletek mizujs?
Puszi.
Ja és ha addig nem írnék,
Nagyon békés boldog karácsonyt kívánok az egész családnak,ugye nektek is ez az első a picurral?
Szia
aliza
 
 


Szia Aliza! :D
Mi ma vagyunk 11 hónaposak!!! Annyira elrepült az idő! Pont karácsony este Zolika magától megállt kapaszkodás nélkül!!! Azóta is csinált párszor. Annyira boldogok voltunk! Hihetetlen, hogy mennyire tud örülni az ember ezeknek a dolgoknak :D

Köszi a jókívánságokat! Nektek is Nagyon Boldog Új Évet kívánunk!
Készítettünk sok képet a kicsiről, majd felrakom párat.
Most mennem kell!
puszika
Olgi és Zolibaba

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép Kép Kép [/img]
aliza
 
 


Szia Olik!
Tegnap már írtam neked de csak a Balika képei mentek el ,valamit elbénáztam :(
Egyébként ma 5 hónapos,fantasztikus hogy,mennyit fejlődött,
Az oldalára fordul ,mind a két kezében tartja játékokat és egész nap gőgicsél, visongat.Gyakorolja hangját.Nagyon aranyos.
Az igen!Nagyon ügyes Zoli baba lassan már elindul,akkor aztán lehet utánna szaladni.puszi nektek.
Megyek ebédelni.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Ismeri vki a DOTÉ-n dr. Huga Sándort?
Kellene néhány infó.

Előre is köszi.

 
 


Szia Aliza :)
Zolika is 5 hónaposan kezdett el fordulászni oldalról oldalra. Nagyon ügyesek vagytok! Hogy rohan az idő!!! Még csak most szültél! Már 5 hónap telt el. Zozkó pedig 2 hét múlva 1 éves lesz!!! El sem hiszem.
Most már tudatára ébredt a kis legény. Ha valamit akar - próbál hisztivel követelni. Persze nem engedjük neki. Valami mással próbáljuk lekötni. Általában bejön. A pelenkázás pedig néha kész cirkusz! Ilyenkor rádöbbenek, hogy milyen erős már ez a csibe!
Puszika nektek és Kép 11 hónaposan Kép Szilveszterkor

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!
Nagyon édi baba a kisfiad.Jól teszitek hogy,nem engeditek neki a hisztit.
Azt elhiszem hogy nehéz a pelenkázás mert én is alig bírok Balikával ,mivel fordul állandóan hasra. :D :P
Képzeld, most már mind a két oldalára megfordul hasra. :P
Hétfőtől bevezettem neki az alma levét,először vágott pofákat,de most már gyűri befelé,szépen nyitja a száját is ,nem kell tuszkolni bele.Nagyon édes.
Most ennyit írok ,mert most elaludt és kihasználom az időt egy kis takarításra. :lol: Szia.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok:-)
Már 6 hónapos! Ugye hogy gyorsan repül az idő? Hihetetlen...
Mi meg betöltöttünk az 1 évet :D És képzeld el, hogy azóta rohamosan tanul dolgokat. Elég egyszer mondani vagy mutatni valamit - azonnal ismétli! Ráadásul én még oroszul is tanítok, ezért mindent két nyelven tudja. Fantasztikus, hogy a babák milyen fogékonyak!
Járni még nem mer egyedül. Már megtette első 3 lépését magától, de azóta nem csinálja. Kényelmes neki a mászás.
Rosszcsontoskodni pedig nagyon szeret. A szeme sem áll jól, amikor rosszalkodik :evil:
Puszi nektek! Remélem nem vagytok betegek, mert mi már túl estünk :(
Olik

Kép
1.évesen

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!
Írok már neked, most van egy kis időm.
Manókát elvitte apa most egy kicsit mamához látogatóba egy órácskára.
Nagyon zsivány már.Nem nagyon szeret egyedül lenni, egy darabig eljátszik de utánna sírdogál míg be nem megyek hozzá.
Akkor bezzeg már vigyorog.
Még nem volunk betegek eddig szerencsére remélem nem is leszünk.Ti meg vigyázzatok magatokra.
Isten éltesse azt a nagy fiút 1 éves szülinapja alkalmából ,Így utólagosan.
Hatalmas egy fiú,tényleg olyan hamar megnőnek ezek a gyerkőcök.
Nem is gondoltam volna hogy,így eltelik majd az idő pedig mindig mondták anyukámék is hogy, nemsoká féléves lesz majd egyéves és így tovább.
Az nagyon jó hogy, két nyelven beszélsz hozzá,így nagyon hamar megfogja tanulni.Nagyon ügyesek vagytok.
Puszi nektek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok !
Ajánlom figyelmetekbe !
www.falfresko.hu
dekorációs falfestés gyerekszobába-nappaliba
Nagyon szép, igényes !
DEBRECEN környéke

Kép www.falfresko.hu
Vendég
 



Szia AlizaKép
Képzeld. elindult a legény!!! Pontosan 1 éves és 3 hetes volt, amikor megtette. Most már gyakran megy,de azért még gyorsabban közlekedik mászkálva. Akkor stabilabb, ha adunk valamit a kezébe ( azt hiszi, hogy kapaszkodik )
Kép
Persze ennek meg is van az eredménye : egyszer elesett az utcán és lehorzsolta a piszét. Látszik is a képen. Ha csak belegondolok, hogy mennyi lesz...
Hamarosan tervezünk a kistesótKép Remélem kibírom majd kettővel. Már az autónkat is kinőtűnk, mert a mostaniban nincs hátul biztonsági öv és nem lehet babaülésezni a hátsó ülésen. Zolika még mindig az anyós ülésen utazik, de most már nem fér szegénynek a lába. Sürgősen autócsere vár ránk.
Egyébként nagyon várom már, hogy babás legyek, nagyon nagyon szerettem kismama lenni :D Kép
Kép Kép Kép
Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!
Nagyon gratula a manónak!Most már nincs megállás,lehet menni utánna.
Szegénykém jól le horzsolta az orrát.sebaj lesz még egy jó pár. :cry:
Balika is már kúszik már nem sok kell a mászáshoz és beindul.
Egyébként ma 7 hónapos!!!!!!!!!
Nektek simán ment a főzik bevezetése?Néha harcolunk,de valamit meg szépen megeszik.
Mostmár nagyon zsivány mindig kurjongat és vísit,gyakorolja a hangját,összerakta neki apa a járókát.Egy darabig el van benne de nem sokáig.
Minden jót nektek és Mazsolának baleset mentes közlekedést! :D

Kép

Kép
aliza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: