Új privát üzeneted érkezett!

Szia K!

Szorítunk Nektek és gondolunk majd Rátok! Nagyon vigyázz Magatokra, és kitartás!

Várjuk majd a következő, akkor már "babás levelet".

KépKépKép

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Szia K!

Persze,hogy szorítunk!Problémamentes szülést,és egészséges babákat.Nagyon várjuk majd a beszámolót.

Üdv:Györgyi
györgyi27
 
 


Szia K!

Csatlakozom a többiekhez. Kitartás a kórházi napokhoz, és kívánom, hogy mihamarabb találkozhass a babáiddal.
Kép

Üdv.: Vera
vera77
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Írtam, hogy márc.1-jétől be kell feküdnöm, végül megegyeztünk a dokival, hogy jobb nekünk otthon!:-) Aztán szombaton, márc.6.-án mentünk NST-re, előző nap minden rendben volt NST-n és UH-n, de a doki a biztonság kedvéért behívott szombatra... Akkor töltöttük be pont a 38.hetet.
A lényeg, hogy a várható időpont előtt pont 2 héttel: 2004.MÁRCIUS 6.-ÁN CSÁSZÁRMETSZÉSSEL MEGSZÜLETETT 10.56-KOR KINGA 2700g ÉS 49cm, 10:57-KOR REGINA 3100g ÉS 51cm.
1 hét múlva szombaton, 13.-án már haza is jöhettünk!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

GRATULÁLOK! Kép

Sokat gondoltam Rátok, örülök, hogy minden rendben és jól vagytok.

Szép nagyok lettek a babák. Kép

Kívánok Nektek jó egészséget, sok boldogságot!

Ha lesz időd, időnként jelentkezz és mesélj nekünk. Bár gondolom a két picurka minden idődet kitölti. Szóval már 12 naposak a lányok. Kép

És milyen klassz, hogy a tavasz is megérkezett Velük. Ők a tavasztündérek! Kép

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Melinda és Swenson!

Hol vagytok?

Mizujs Veletek?

Beatrix
beatrix28
 
 


Szia K!!!!!!!

Hatalmas gratula a kiscsajokhoz!!!!!!! Örülök, hogy megvagytok, és főleg, hogy jól vagytok!!!!! Annyira jó lehet már nektek!!! Ne haragudj, nem akarlak zaklatni, de ha ráérsz egy picit, írd le légyszíves, hogy milyen volt a szülés? Mennyi ideig vajúdtál? Milyenek voltak benn a körülmények? A dokik a szülésznők védőnők? Milyen szobában voltál? Meg írj meg bármit, ami veletek kapcsolatos!!!!!! Persze azért pihenj amennyit csak tudsz, és gondoskodj a Picúrokról!!!

Tudod olyan hihetetlen, hogy hosszú idő után ma ültem ide először a géphez, és ilyen örömhírt olvashatok!!!! Akár hiszed, akár nem ez most úgy feldobta a napomat, mintha nem is tudom mi történt volna velem!!! Még egyszer hatalmas gratula, s sok boldogságot nektek!!!! S lécci írj, amilyen gyakran csak tudsz!!!!!!!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Szívből gratulálok az apróságokhoz Kép! Kívánom, hogy minél problémamentesebben teljenek az elkövetkezendő hónapok, és legyetek mindnyájan egészségesek.

Amikor már összeszeded magad, akkor tényleg írj meg mindent a kórházban töltött időről. Szubjektív beszámolód szerintem itt mindenkit érdekel. Kép

Mostanában a Lakóhely szerint/szolnoki kismamák... topikon indult be az élet. Talán jobb lenne, ha Te is átjönnél oda. Ott minden nap történik valami Kép Nagyon jó a társaság Kép Kép Igaz, lányok?

Mégegyszer gratulálok, és jó egészséget kívánok!

Üdv.: Vera
vera77
 
 


Köszönjük a gratulációkat!!!
Tettem fel a profilomba egy képet ( csak a k betűre kell kattintani) Ott nem velem vannak a pár órás tündérkéim, hanem az egyik kedves csecsemős nővérrel!
Péntek délután volt egy kis enyhe menstruácius görcs, jósló, aztán másnap, szombaton, márc.6.-án NST-n annyira béna volt a 2 szülésznő, akik csinálták az NST, hogy nem nagyon találták őket, össze-vissza nyomogatták a hasamat, megint görcsöltem..., aztán jött a dokim és azt mondta, hogy inkább maradjak! Jól is döntött!!!! Köszönet érte!
A szülésznők előkészítettek, persze ügyeletesek..., fájt a beöntés, durva volt a borotválás, ocsmány a szülőszobán a WC és ZUHANYZÓ!!! Aztán nagy nehezen találtak vénát a kézfejemen, már mindenem remegett. Katéter szörnyű volt!!! Aztán be a műtőbe! A gerinces érzéstelenítő volt a legjobb, nagyon ügyes volt az altatóorvosnő, nem is éreztem..., csak nem hatott! Elaltattak! Még jobb is mert folyamatosan remegett mindenem! Szóval nálam nem volt olyan, hogy beindult volna a szülés vagy vajúdtam volna.., hanem a biztonság kedvéért, hogy ne kockáztassunk tovább! Utána abba a 6 ágyasba kerültem ahol a műtöttek voltak( 3-an voltunk-), felejthető... Másnap pedig átkerültem az egy ágyasba, amihez egy másik egy ágyassal közös zuhanyzó, WC tartozott! Szóval csak 2-en használtuk! Nem bírtam volna ki, ha azt a lepusztult, koszos, tudjátok kik által is használt közös zuhanyzót, wc-t kellett volna használni! Egyébként idegölő volt az egész bentlét! Ez a szoptass mindenképp, mert különben nem kajál a gyereked stressz megvolt! Csecsemősök közt voltak nagyon-nagyon rendesek, segítőkészek!!! De hát mi ikrekkel mások voltunk egy picit. De látszik az, hogy ki szereti a munkájátm ki nem...
Ha van még kérdés kérdezzetek, valószínű nem lesz hipp-hopp válasz, de írok! :-)))
Nagyon fárasztó még az egész, segítség van, de hát itt van még pluszban a hormonok játéka is! :-)

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Örülök, hogy újra jelentkeztél, hogy leírtad a szülésedet. A rossz tapasztalataidat én is átéltem annak idején. Reménykedtem, hogy hátha van azóta változás, de látom már, hiú ábránd. Kép

A lányok csodaszépek, és a súlyuk is jókora, ahhoz képest, hogy ikrek. Kép

Az egyágyas szoba miatt irígykedem kicsit Kép, remélem, majd nekem is szerencsém lesz hozzá.

Kívánok Nektek jó egészséget, kitartást, boldogságot és minden-minden jót! Kép

Kérdéssel nem zaklatlak, viszont szívesen olvasnám, hogy boldogultok, hogy telnek a napjaitok, és hogyan fejlődnek a tavasztündérek.
Persze csakis akkor, amikor időd és kedved, valamint energiád is lesz írni.

Vigyázzatok Magatokra!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Szia K!

Nagyon kedves vagy, hogy már most írtál, de az első a te meg a picurkák egészsége, pihenése, úgyhogy tényleg csak akkor írj, ha ráérsz, vagy ha nem vagy túl fáradt! Még azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan kerültél az egyágyas szobába? Ezt előre kellett intézned? Nagyon szeretnék én is ilyenbe kerülni ha lehet! Hogyan gyógyul a sebed? Gondolom fáj még rendesen, de azért tudsz mozogni, meg ilyenek? S mikor láttad először a babákat? S mikor szoptattál először? Bocsi ha hülyeségeket kérdezek de fogalmam sincs, hogy ez hogy van. Odaadják az etetési időben és hajrá?

Megnéztem a profilodat, csuda helyesek a tündérkéid!!!! Hogy mekkora hajuk van?! Gratulálok mégegyszer! Egyébként a babák a kórházban kórházi ruhában vannak? S a szülés kórházi hálóingben "zajlik" vagy abban amit beviszel? Most hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe, de mondom pihenj sokat, nem vagyok türelmetlen!

Meg írj arról is hogyan telnek a napjaitok. Hány óránként esznek a drágák, alszanak sokat? vagy azért sirdogálnak is? Na tényleg abbahagyom a kérdezést..... Kitartást és elég erőt kívánok!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Beatrix!
Hát tényleg elég lepusztult a szülészet... Most még jó, mert ápr.elejéig itthon van az apjuk is. Plusz anyu a héten szabin volt, ami nagy segítég!!! Nem tudom mi lesz, mert nagyon fárasztó! Tejcsim nem nagyon van, ezért tápszerezünk, meg azt a minimálisat lefejjük és szépen elosztom köztük! Azért elég jó babák, persze hiszti szokott lenni!!! Nagyon sokat mosolyognak!
Swenson!
Egyágyast a dokim intézte! Már az elején mondtam neki, hogy szeretném! Megkaptam!! Gyógyulgat a sebem, ott bent az első napokban fájt, aztán az volt a probléma, hogy túl magas bent az ágy és nem nagyon tudtam lemászni róla, ezért inkább le se feküdtem!:-) Műtét után mikor levittek a 6.-ra, szóval utána nem sokkal már hozták is őket, bár még elég kómás voltam, meg nagyon fájt a hasam. Utána rá kb 1-2 órára már hozták is őket cicire tenni!!! Amúgy a legtöbb szoba baba-mama szoba, szóval ott igény szerint etethetsz, ill. bármikor visszatolhatod a csecsemősöknek! Kórházi cuccban vannak és pólyában! Csak elvitelkor kell vinni nekik ruhát! A szülés is kórházi cuccban van! Igényes..... Kb. 3 óránként esznek, de jeleznek rendesen!!!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Úgy örülök Nektek, mintha ismernénk egymást! Kép

Nagyon jó, hogy Apa is otthon tud lenni Veletek egy ideig, és Anyukád is tud egy kicsit segíteni. Biztos nem lesz gyalog-galopp a kicsikkel, de gondolom, az öröm is dupla! Kép A szopi miatt ne aggódj, tápszerrel is csodásan felnőnek a babák (saját tapasztalat).

Bármikor, bármit írsz, szívesen olvassuk! Kép

Vigyázz Magadra és a kiscsajokra!

Puszi: Beatrix
beatrix28
 
 


Most, hogy még van időm, lecseréltem a képüket egy másikra!!! Aztán ki tudja, hogy érek majd rá! :-)))

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Hát ezek a babák egyszerűen tündériek! S ami szintén ekkora öröm, hogy csak úgy süt a szösszeneteidből a büszkeség meg a boldogság! Pedig két kis picúrkával egyszerre, legelső babákként igazán nem lehet könnyű. Örülök, hogy vidám vagy és boldog, és minden rendben veletek!
Jobban megy már a szopi? Éjszaka is keltek 3 óránként? S ráadásul egyszerre lesznek éhesek, vagy a tesó tud várni, amíg a másik eszik, vagy hogy csinálod? Mikor viheted ki őket sétálni? A védőnő ilyenkor jár hozzátok? Jó hogy van segítséged, így azért remélem tudsz pihenni is. Remélem továbbra is ilyen vidám és boldog anyuka leszel és elkerül a depi!!!!

Mindig örülök, ha írsz!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Köszönöm, hogy megosztottad velünk a történetedet. Egyik szemem sírt, a másik nevetett, miközben olvastam. Örülök, hogy mindhárman jól vagytok, és minden rendben zajlott le. Borzalmas, hogy ilyen körülmények között kell életünk legcsodálatosabb élményét megélnünk. Nagyon sok tanulnivalója van a kórháznak.

Gyönyörűek a kislányaid!!! Ahogy a lányok is írják, igazi kis tündérkék. Kép Kép Mégegyszer gratulálok, és kitartást kívánok a jövőhöz.

Én is, mint a többiek, kíváncsian várom a fejleményeket, a problémamegoldásokat, az eseményeket. Mindent, ami veletek történik. Kis telhetetlenek vagyunk, ugye? Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!:-)))

Kicseréltem megint a képet!:-)
Most hallottam, hogy rendbe tették a társalgót a szülészeten!
Azt nem is meséltem, hogy azalatt az 1 hét alatt amíg bent voltam szinte állandóan látogatási tilalom volt! Azért nem semmi hogy apuka se nagyon láthatja a gyerekeit bent... (meg mi az, hogy elvileg meg se foghatja....)
Na, most ennyi, elég fárasztóak a napok, de ma már 3 hetesek a lányok!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Ezek a lányok tényleg tüneményesek, tudom, hogy ezt már írtam, de nem tudok mit mást mondani! S szerencsére Te is nagyon boldog anyukának tűnsz, még mindig, remélem ez a szülés utáni depi csak rémtörténet, amit te is csak hírből fogsz ismerni!:-) S hogy már három hetesek?! Tényleg repül az idő, bár én ezt néha nem érzem igazán, s a mikor a képedet nézem én is szeretném már az én picurkámat a kezemben tartani!:-) De azért persze még maradjon vagy három hónapot odabenn!:-))) S hogy boldogulsz két babával? Van még segítséged? Tudsz azért pihenni is? Továbbra is csak ilyen boldogságot és minden jót, mint eddig!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swenson!
Köszi!!!
Hát párszor mondtam már a férjemnek, hogy nem is tudom, mi volt jobb.., amíg bent voltak a pocimba vagy így! Nagyon fárasztó! Még itthon van a férjem, de sokszor enni, pisilni, mosógépet bekapcsolni stb nincs időm! Meg nagyon türelmetlenek a lányok!!! Kezd alakulgatni a tejem és ha megpróbálom az éppen aktuális éheset rátenni, nem jön össze a dolog, mert kapkod stb, nem bír várni, azt hiszi, hogy egyből ömleni fog az a kis tejcsi.., szóval tápszerezgetünk.., meg fejni próbálunk, illetve most, hogy Regina megkapta a tápot, sikerült mellre tenni és olyan ügyes volt!
Az idő tényleg repül, meglátod, neked is mindjárt a kezedben lesz a kisfiad!!! POnt az utolsó hónapok voltak olyanok, hogy már aludni se tudtam, most pedig megint csak nem tudok!:-))) Szóval próbáld meg kipihenni magad!
Tudod, mi jutott még eszembe?! Amit eddig egy anyuka se mondott, ezért én is meglepődtem, hogy van ilyen, ilyenről senki se beszélt.. szóval szülés után tök olyan érzés van jó pár napig, mintha elég durva magzatmozgás lenne a hasban, ez az amikor a belek rendeződnek...
Ja, babaruhák! Ezek a méretezések.., szerintem ne vidd túlzásba a vásárlást, majd, ha megszültél!!!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

A lányok csodaszép tündérek! Cserélgesd a fotókat (persze, ha van időd), olyan jó látni Őket. Kép

Nekem "csak" egy fiam van, de az is elég fárasztó volt az első időkben (kb 6 hónapig), gondolom két kisbaba mellett sem fenékig tejfel az élet. De ahogy a terhesség idején, majd meglátod, most is gyorsan elszalad az idő (igaz, ezt én csak utólag mondom, akkor nem így éreztem).
Hát... a belek visszarendeződése tényleg nem kellemes érzés, ráadásul ismeretlen, számomra még ijesztő is volt egy kicsit.
A babaruhákkal kapcsolatban igazad van, mi is csak a szükségeset vettük meg előre, aztán, amikor már tudtuk mekkora a bébi, akkor a többit. És milyen gyorsan ki is növik! Kép

Kívánok Neked sok erőt, kitartást és boldog babázást!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Szia K!

A szopiról jut eszembe, meg amit a lányok étkezési szokásairól írtál... Szerinted mellszívót mindenképp venni kell? Vagy te hogyan fejsz? S azt már a szülés előtt érdemes megvenni és vinni kell a kórházba is? Egyébként el tudom képzelni milyen lehet első szüléskor mindjárt kettő picurral megküzdeni. Nekem csak egy lesz, de amiket hallok meg olvasok néha azt sem tudom képes leszek-e ezzel az egyel boldogulni?!:-) Hát még mindjárt kettővel!:-) De azért irígyellek, hogy így ti egy füst alatt produkáltatok egy tesót is...tehát midennek van pozitív meg negatív oldala is, bár gondolom te most már nem cserélnél senkivel!:-)

Jó hogy írtad ezt a bélrendeződést, mert még így is nehéz elképzelnem mi lesz a pocakommal szülés után. Bár gondolom nem apad le az azért olyan hamar, de érdekes lesz, hogy nem lesz ott az a nagy hegy.:-)

A babaruha tanácsot köszi, de tudod én már rengeteg ruhát "örököltem" nővéremtől, s józan paraszti ésszel én is azt mondom, hogy én csak akkor veszek újat, ha már látom mekkora is a csemete. Voltatok már kinn a friss levegőn? Úgy értem sétálni? Bár most ez az idő nem nagyon kedvez nektek sajnos... de már jön a jó idő!:-)

Minden tanácsodért és infódért nagyon hálás vagyok, úgyhogy ha tudsz, írj magatokról minél többet! De első azért a Ti pihenésetek!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Tündérek a lányok Kép Kép Kép Kép Fantasztikus, hogy mennyit fejlődnek néhány hét alatt. Nem győzök gyönyörködni bennük Kép Kép Hmmmm....

Az írásaidból úgy veszem ki, hogy fáradt vagy, de azért élvezed is. Hihetetlen energiád lehet, hogy ennyire jól bírod. Csak így tovább!!!! Nagyon jó dolgokat írsz. Lassan jegyzetelni is fogok. Kép

Azt már korábban is kérdezni akartam, hogy a Lányok természetes úton ikrek?

További csodálatos napokat kívánok Neked! Remélem, sikerül pihenned is. És nagyon várom én is a további képeket, beszámolókat.

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok! Köszönik a lányok a dícséreteket!!!

Beatrix! Egyébként tényleg rohan az idő! Annyira fáj a derekam és a hátam! A nagy súllyal se volt jó, de még most is rossz!
Swenson! Mi vettünk Pesztonka elektromosat... Na, azt ne vegyél!!!!! Az orrszívója viszont jó! Nem olyan macerás, mint, hogy elővenni mindig a porszívót! Amúgy, ha megmutatják, hogy kell kézzel fejni, akkor az sokkal hatékonyabb! Nekünk pénteken mutatták.., én még nem igazán tudom, hogy kelll.., a férjem csinálja! De előtte jó megszívatni a babával, mert beindítja! Ezt csak akkor tudom, ha megették a tápot, mert egyébkjént csak kapkodnak és nem tetszik nekik, hogy nem jön azonnal! Eddig még csak a teraszon voltunk! De mostmár remélem, jön tényleg a jó idő!!!
Vera! Hááát! Azért annyira nem bírom..., sokszor nagyon feszült, ideges vagyok a türelmetlenségük miatt!
Igen természetes úton ikrek! Ráadásul első nekifutásra jöttek össze! Júniusban volt az esküvő, előtte már decemberben abbahagytam a fog.gátlót. Aztán az esküvőt követő aktuális időben nekiláttunk és így sikerült!!!

Na, most ennyi, mindjárt ki is cserélem a képet!:-)

Krisztina
k78
 
 


Még annyi! A képen bal oldalon van Kinga, aki tiszta apja. Jobb oldalon Regina, aki tiszta anyja!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Igazi sikersztori!!!! Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
Akkor ők most kétpetéjű ikrek?
Ne haragudj, hogy ennyit nyaggatlak vele, de Clostylbegitet szedek, és tudom, hogy kis mértékben bár, de növelheti az ikerterhesség esélyét. Szóval szeretnék érdekelt lenni én is a témában. Kép Kép Kép Kép

Kép Nem jó, hogy feszült vagy, és fáj a derekad. Masszázs, forró zuhany a derekadra nem használ? Esetleg forró borogatás? Kitartás! Tudom, hogy tudod, de csak idő kérdése, és ők is nyugodtabbak lesznek. Talán, ha majd rájönnek, hogy jön ott a tejecske, csak ki kell várni. Dehát addig el kell jutni.

Jön a jó idő, és Te is kiszabadulsz kicsit. Jó lesz majd sétálgatni a friss levegőn!

Minden jót kívánok!

Üdv.: V.

Küldök Neked is napocskát:

Kép
vera77
 
 


Szia K!

Igazi plussz tabletták ezek a kiscsajok, annyira jó nézegetni a képüket!:-) De mondd, ha a Kinga tiszta apja, regina megint tiszta anyja, akkor nem vagytok ti is ikrek a férjeddel?!:-) Bocsi, ez csak olyan hülye vicc volt, de tényleg úgy feldobnak a lánykáid képei, annyira cukik!!!!

S külön dicséret az Apukának, aki ilyen sok mindenben segít neked!:-) Ma egyébként gyönyörű idő van, remélem ez már az igazi tavasz, és nemsokára feltűntök a lányokkal az utcán is. Bááár ha belegondolok, hogy ikerkocsit, meg a két kis tüncsit kell le meg felcipelned -már amennyiben emeletes házban laktok- akkor az is külön tortúra lesz, de gondolom ezt is megoldjátok!

Egyébként egy ágyban alszanak? Mennyire igénylik egymás társaságát? S úgy általában egyszerre vannak fenn? A Pestonka orrszívó amit ajánlottál egyébként elemes?

További csodaszép babázást, s jelentkezz mielőbb!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Én még nem gratuláltam a lányokhoz.Most megteszem.Nagyon aranyosak!Ezen a képen igazi tündérkék.
Biztosan nagyon nehéz velük.Egy gyerekkel sem könnyű az első 3-4 hónap,pláne kettővel...

Az meg,hogy elsőre egyből két baba...Na,az nem semmi.Nagyon hatékonyak vagytok.:-)

További jó babázást,sok türelmet,és kitartást!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!
Belekezdek az írásba, de lehet, hogy félbemarad majd...
Vera! Igen kétpetéjüek. Szóval lehet, hogy nem is egy időben fogantak, hanem lehet köztük pár nap! Nyugodtan kérdezz!!! Péntek délután megyek masszázsra!!!!!! Végre, úgy várom már!!! Annyit esznek illetve ennének a lányok, hogy szinte abból állok, hogy fejek, tisztábateszek, etetek.., aztán mivel nem, elég a tej, csinálom a kajájukat, mosogép bekapcs, teregetés stb... Már múlthét óta sétálgatunk, addig legalább csend van!:-))))) Most, hogy már egyedül vagyok elég nehézkes, berakom őket a bébihordókba, leviszem őket aztán be a babakocsiba,. ami a garázsban van, a bébihordókat pedig ott hagyom!
Swenson! :-))) Külön ágyban vannak. Néha összerakom őket, vísítsanak egymásnak!:-) Nem tudom mennyire igénylik vagy igényelnék már egymást.. De már nagyon sokat nézelődnek! Csomószor fennvannak! Van mikor egyszerre vannak fenn, de van, hogy az egyik ordít, a másik pedig ugyanúgy alszik tovább! A Pesztonka vezetékes..., de szerintem ugyanolyan jó a porszívós! Mellszívóban az Avent Isis kézi, tényleg jó, igaz drága 14e Ft, de ezzel legalább tudok fejni és kifeji rendesen! De mellszívót addig ne vegyél m ég ki nem derül hogy áll a tejed! Mert a fiad úgyis kiszívja és nem lesz rá szükséged!!!
Györgyi! Köszönjük! Hát igen elsőre egyből kettővel! Első babánál amúgyse tudjuk, hogy mit hogyan stb!

Krisztina
k78
 
 


Swenson! Jól emlékszem, hogy hétfő délutáni tanácsadásos vagy?

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Őszinte részvétem a sok meló miatt, meg ugye tudod, hogy még mindig irígykedem, hogy te már ott tartasz!:-)))) Köszi a rengeteg segítő infót! A Pestonka orrszívóval kapcsolatban még az érdekelne, hogy az is hangos? S amellett még kell a porszívós is, vagy elég az egyik? Egyébként én eddig azt hallottam, hogy a porszívós a legjobb -mondjuk erről a Pestonkáról csak te informáltál- de bennem is az motoszkál, hogy éjjel hogyan használjuk? Mégsem működtethetem a porszívót állandóan?! Ja és hol lehet kapni mármint a Pestonkát? Köszi a mellszívós infót is, akkor azzal még várok. Örülök, hogy tudtok sétálni, bár a mostani idő megint vacak, de elhiszem, hogy jó kimozdulnod! Egyébként jól emlékszel, hétfői tanácsadásos vagyok!:-) Még azt szeretném megkérdezni, hogy milyen pelust használsz? Arra gondoltam, hogy nem ártana lassanként venni egy-egy csomaggal, abból úgyis annyi kell majd, hogy jó ha nem egyszerre kell megvenni. Hogyan mosol a lányokra, a tiétekkel együtt, vagy külön? S kell valami speciális mosópor meg öblítő?

Jaaaaa, ezzel kellett volna kezdenem: GRATULA AZ EGY HÓNAPOSOSOKHOZ!!! Ha jól emlékszem tegnap voltak azok, ugye?

Mi szerencsére jól vagyunk, holnap kezdem a 28. hetet! A baba mozog szinte állandóan, de szerencsére éjszaka még úgy alszom, mint a bunda! A hasam már hatalmas, de még nem aakadályoz semmiben. Egyébként érdekes, hogy eddig nem voltam rosszul semmitől, még az első hónapokban sem, ma meg a kozmetikusnál amikor feltett egy pakolást, mondtam, hogy törölje le azonnal, mert azt hittem elájulok!

S még azt sem mondtam, hogy nagyon tetszik, hogy nem öltöztetitek egyformán a lányokat. Gondolom már most is külön egyéniségek, s továbbra is gyönyörűek!!!!!

További kitartást és boldog babázást!!!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swenson!
Akkor mi egy körzetben vagyunk, csak nekem a másik a védőnőm, nem az Edina!
Majd kíváncsi vagyok, ha meglesz a baba, akkor is úgy gondolod-e, hogy az a jobb vagy a terhesség!:-))))
Pesztonka: olyan zúgása van, de nem olyan hangos, mint a porszívó! Egyébként a porszívó zaja se zavarja őket, csak én azt macerásnak találom, ez meg egy kicsi cucc. Nem kell mindkettő. Árban azért van különbség.., a porszívós csak ezerpárszáz Ft, gyógyszertárakban is van. Lehet kapni Pesztonkát a Pláza, SZTK melletti utcában lévő gyógyászati segédeszközösben (itt vannak az Aventos dolgok is) és a Tószegi úti Gyógysarokban is. Pelenkában Pampers-t és Liberot vettünk eddig. Vagy én vagyok vak vagy pedig ezekben a Newbornos ill. Mini pelusokban nem találtam olcsóbbnak a rossmamost, az intersparost.., a DM-et még nem néztem! HA BETÉVED IDE EGY ANYUKA, mondjuk Beatrix, mi a véleményed a pelenkákról és a popsitörlőkről, engem is érdekelne?! Az biztos, hogy rengeteg kell belőle! Popsitörlőt Johnsonosat használunk, pl. ennél is csak kb 100 Ft-tal olcsóbb a rossmanos! Külön mosok a lányokra, mosópor semmi különös, Biopon vagy Tomi, csak nem az erős illatúak. Öblítő pedig Silan a fehérszínű, talán sensitive. (de a Quanto és Coccolino fehér színűit is szoktam venni.) Amúgy csak az illatuk miatt a fehér!
Igen tegnap voltak 1 hónaposak a nagylányok!!! Köszi!
Használd ki, hogy még tudsz aludni!!! Én nagyon tudtam, sehogy se volt és mindig pisilnem kellett!:-) Én azt bírtam még, hogy ugye azt mondják, hogy reggeli rosszullét! Hát én mindig este hánytam!
Egyben azért hasonlítanak a lányaim: hisztizni azt tudnak rendesen!:-)))

Na, megyek mert a férjem kiakad a lányoktól!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Sejtettem, hogy itt vagy valahol a körzetben...:-)))) Azt hiszem régebben te is írtad, hogy hétfőnként jártál tanácsadásra. Tényleg, most milyen sűrűn látogat a védőnő, meg a doki?

Egyébként a pisilésben hasonlítunk, amiatt azért nekem is fel kell kelnem éjszaka legalább egyszer, de ez még semmi azokhoz képest akik a baba mozgása, meg a pocakjuk miatt nem tudnak aludni. Naná hogy hasonlítanak rád a lányaid, elvégre te vagy az anyjuk....és gondolom nem csak a hisztiben, amennyiben ez jellemző rád.:-) Nálam egyébként most jön elő valami túlérézkenység, bármin tudok pillanatok alatt bőgni, aztán a másik pillanatban meg nevetni. Ez gondolom a hormonok hatása.:-)

Pelenka ügyben hallottam, hogy a Sütő utcában van egy pelenka bolt, ahol állítólag nagyobb tételben, mg talán darabra is árulnak pelenkát, és ugyanolyanok mint a márkásak, csak itt a csömagoló anyagot nem kell megfizetned. De ez csak egy infó, én még nem jártam utána, de hátha nektek segít, ha esetleg útba ejtitek. A Pesztonka orrszívó egyébként mennyi?

Most milyen időközönként esznek a lányok? Egyébként Apucit nem kell annyira kímélni, elvégre neked is kell pihenned!:-)))))) Meg ő el tud menekülni a nőuralom elől a melóba is, de te szegény anyuka?!:-)))))

Azért le a kalappal előttetek, nekem azért ilyen nagy a szám, mert a csemete még a pocimban van!:-)))) Így igen remek tanácsokat tudok adni!:-)))))

mindenesetre NYUGODALMAS JÓ ÉJSZAKÁT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Örülök, hogy jól vagytok! Kép Gratula az egy hónapos tündérekhez!!! Kép A strapa miatt nem irígyellek, a lányok miatt annál inkább. Kép

Pelusból mi a Pamperst és a Liberot használtuk, mindkettő jó volt. Tesóm viszont mindkét gyereknél a DM-es pelenkát használja, nagyon elégedett vele, azt mondja, olyan Libero minőségű és az ára is kedvezőbb. Törlőkendőt pedig Pamperst és Johnsonosat használtunk, tesóm abból is a DM-eset, az is nagyon jó, már én is próbáltam, és annak is sokkal jobb az ára. Érdemes a DM-be benézni, bár gondolom, nem nagyon esik útba. Az igaz, hogy ezekből rengeteg fogy, főleg az első időkben.

Nekünk orrszívó porszívós van, nagyon elégedett vagyok vele (a Pesztonkát nem próbáltam), csak a gyerek kb 1,5 éves koráig rettegett, ha bekapcsoltam a porszívót Kép. Takarítani is úgy tudtam, ha Apa elvitte sétálni. Most már megoldódott a dolog, külön tudja választani, hogy takarítunk, vagy orrot szívunk. Érdekes módon, volt olyan időszak is, hogy békésen tűrte a kínzást, máskor meg két ember kellett a művelethez.

Apát szerintem se kell nagyon kímélni Kép, lesz még idő, amikor olyan fáradt leszel, hogy Apának kell helytállni. Addig pedig csak gyakoroljon KépKépKép.

Jó babázást, jó egészséget és kitartást kívánok Nektek!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Szia K!

Ma olvastam a szuperinfóban, hogy a Baross úti üzletsoron lévő Pelenka Szaküzletben, meg a Sütő út 9. szám alatti üzletükben Libero és Pampers pelenka vásár van. Itt árulnak ha jól tudom nagyobb kiszerelésben és kedvezőbb áron ilyen jó minőségű pelusokat.

Ha addig nem "találkoznánk" kellemes húsvéti ünnepeket nektek!!!! /Belegondoltatok már, hogy pár év múlva mennyi locsolótok lesz?:-)))))))/

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swenson!
Elvileg 2 hetente kell jönnie a védőnőnek, ő ezt mondta, de már több mint 2 hete volt, csak telefonon beszéltünk. A doki hazajövetel után pár nappal jött ki. Azóta mi voltunk már nála tápszert íratni. Hú, tényleg jövőhéten kell mennem 6 hetes controlra a nődokihoz!
Na az a túlérzékenység szülés után is meglesz pár hétig!!!:-)))
A Pesztonka 5 v. 6 v. 7 e Ft körüli, nem emlékszem! A mellszívóval együtt 9500Ft körüli... 3-3 és fél óránként esznek nappal.., éjjel pedig már akad olyan is, hogy 5 órát kibírnak! Persze felváltva, nehogy mi is tudjunk aludni!!!:-) Amúgy nincs kímélve annyira az apjuk!:-)
Akkor azt a Sütő utcát megnézzük! Kíváncsi vagyok! Ja, mostmár inkább Pampers párti vagyok! A Libero nálam nem zár annyira a combjuknál! ( ...vagy én nem tudom rájuk adni jól?!,! :-))) )
Locsolkodás: beszéltük a férjrmmel, hogy nem győzzük majd elkergetni a fiúkat!:-)
Tényleg, nem is írtad még, direkt visszaolvastam, mi lesz a kisfiú neve?????
Képzeld van 2 csomó a fenekem! Az algopyrin injekcióktól, amiket sikeresen adtak be a gyermekágyas nőverek!!! Köszönöm nekik, ha olvassák!!!:-) Valaki mondta, hogy azok akár be is gyulladhatnak és akkor ki kell vágni! Örök hálám a gyermekágyasnővéreknek!!!
Beatrix! Köszi! Tegnap mikor bekapcsoltam ezt az elektromos orrszívót és még nem is voltam közel Regina orrához, már felhúzta az orrát, fintorgott! Szóval úgy néz ki ez is rögzül nekik, nemcsak a porszívós!!!
Kellemes húsvéti ünnepeket nektek!!!!!!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Miért kaptál injekciót? Egyébként a fiunk Botond Attila lesz. Hááát amit a lányok táplálkozási szokásáról írtál nem semmi. Alszol Te egyáltalán valamikor????? Mrá hat hetes kontrollra mégy? Eszméletlen hogy szalad az idő! Én is abba gondoltam bele, hogy a 28. hetemmel megkezdtem az utolsó harmadot!!!!:-)

A pelusokkal kapcsolatban sikerült annyi infót összeszednem, hogy az első időkben mindenki a márkás pelusokat ajánlja, akkor is az az olcsóbb, ha drágább valamivel. Állítólag jóval többet bírnak, de ahogy te is írtad a márkákat ki kell kísérletezni, pont a combjuknál való zárás miatt. Tényleg a kórházba neked vinni kellett pelenkát? Hogy van a sebed egyébként? Fájdogál még?

Az orrszívóban nekem még mindig ez a Pestonka a legszimpibb, nem akarok állandóan a porszívóban bukdácsolni.:-) Szegény gyerkőccel meg majd csak megküzdünk valahogy!:-)

További kelemes ünnepeket, remélem azért tudtok pihizni nagyokat!!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Sewnson!!!
Most aludtam egy jót! Persze az egyik lány rajtam aludt... :-)))
Császárosok kapnak fájdalomcsillapító szurit.., mert nagyon fáj! Akkor úgy éreztem, hogy ennyire még semmi se fájt, mint akkor a hasam! DE érdekes már abszolút nem is emlékszem arra a fájdalomra!!!
Képzeld, nekünk csak egy fiú nevünk volt, csak annyi is lett leadva a csacsemősnek, nem sikerült másikat is találni...:-))) DE az utolsó időkben én pont a Botondot mondtam a férjemnek!!!!! ( az egyik bátyám egyébként meg Attila)
Pedig a 2. trimeszter volt a legjobb, legkönnyebb!!! Én utána kezdtem vizesedni, a kezem, aztán a lábfejem... Remélem, Te jobban bírod majd, nem lesznek ilyen gondjaid!!!
Nem kell vinni pelenkát!!! Semmit se kell!!! Csak mikor mentek haza, akkor kell neki ruhát vinni!!!
Szép a sebem, abszolút nem fáj, olyan mintha nem is lenne!
További kellemes ünnepeket nektek is! Pihenj, amíg tudsz és lehet!!!:-)))

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Örülök, hogy azért tudsz néha aludni is, mégha a csemetével kell is, bár azt hiszem édes teher ő neked!:-)))

Nálunk a névválasztás úgy alakult, hogy mindenképpen magyar nevet akartunk adni a kisfiunknak. Sokáig a Szabolcs Botond volt a favorit, de aztán a Botondot úgy megszerettük, hogy végül is ez került az első helyre. Aztán meg hogy a férjem Attila, így nekem jobban tetszett a Botond Attila, mint a Botond Szabolcs. A férjem kezdetben nem akarta a saját nevét adni a bébinek, de most már nagyon büszke rá, hogy a keresztnevét is örökli a gyerkőc. Így ez már fix! De azért van lány nevünk is, biztos ami biztos, ugyanis most hallottam olyan kismamáról, akinek minden UH-on, még 4D-en si biztosan állították, hogy fiú, aztán meg mégiscsak kislány lett. Szóval a kislánynevünk Orsolya Csenge, báááár az utóbbi időben az Orsi helyett egyre jobban tetszik a Regina:-)))))) De érdekes, ahhoz képest, hogy az elején mindketten kislányt szerettünk volna, most már valahogy furcsa lenne, ha mégsem Botond lenne a pocakomban. Persze a lényeg, hogy egészségesen megszülessen, a többi nem számít!!!! Szerencsére pihenni még mindig tudok nagyokat, leszámítva azt az ált. egy túrát a pisildére hajnalban.:-))) Egyelőre még más negatív tünetet sem produkálok, bár a plusz kilók kissé megijesztenek. Most 8 kg plusznál tartok, s állítólag az utolsó harmadban indul csak igazán hízásnak az ember.... Hááát pedig ha belenézek a tükörbe így is elég lenne már...:-))) Persze igazából ez sem érdekel, mert úgy érzem, nem eszem többet, mint terhesség előtt, kivéve most az ünnepeket, de csak nem fogom tán sanyargatni magam, nem igaz?!:-))) Utána meg majd csak lemegy valahogy...

Örülök, hogy a sebed is szépen gyógyul, s főleg, hogy nem fáj! Ha jól olvasok a sorok között, azért a kórházban töltött idő nem tartozik a kedvenceid közé:-)))

Most olyan szép napsütés van, remélem így is marad egész nap, ugyanis szeretnék egy hatalmasat sétálni!!!!!! Remélem ti is kijuttok a friss levegőre! További szép napot!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swenson! Ha még nem vettetek orrszívót: nézd meg a www.bambino.hu-t, azon belül babafelszerelések! Ott van egy elemmel működő orrszívó 9900, de nagyon sokan dícsérik!!! A pesztonkáról most több felől hallom, hogy hamar tönkremegy a motorja...
Kicseréltem a képet a profilomban!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Már megvettük a Pestonkát, nekem tetszik, ráadásul 2 év garancia van rá, úgyhogy nem hiszem, hogy olyan hamar tönkre menne. Az elemesekről pedig azt hallottam, hogy nem tisztít olyan jól, mint az elektromos, de azért köszi a tippet.Kép

A lányaid annyira cukik, hogy már nem tudok újabb kifejezést találni rájuk, hogy ne ismételjem magam. Tegyél fel róluk folyamatosan képet, ha megoldható, jó nézegetni őket!Kép

Újabb kérdéseim lennének hozzád, előre is köszi a választ. Remélem nem gondolsz nagyon tudatlannak, de most szembesültem egy olyan kérdéssel, ami nagyon érdekel. Több kórházi képen, már ami pici babáról készült, láttam, hogy a köldökükön olyan műanyag "izé" van. Az micsoda? És olyat venni kell? Azt tudom, hogy a köldökcsonk kb. 8-10 nap alatt szárad le, és addig nagyon kell azt a területet óvni, víz nem érheti, gondolom ennek védelmére szolgál ez az "izé". De ezt be kell szerezni?

A másik kérdés, hogy nem tudod véletlenül, hogy Szolnokon adnak valami szülési támogatást, vagy ilyesmit? Ugyanis azt hallottam, hogy számos önkormányzat ad valami ilyen jellegű juttatást egy baba születésénél, s ez nem az anyasági segély. Tudsz ilyet Szolnokon?

Még valami: a kórházba kell szoptatós melltartó? Te hol jutottál hozzá?

Egyébként a bambino.hu-t nem tudom megnyitni.....de még próbálkozom. További szép napot Nektek!!!!!! S köszi az infókat előre is!!!!

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Most hogy bepötyögtem a címet, mégis megnyitotta....megyek szétnézni!Kép

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia!!! :-))))Azt a műanyag izét a kórházban teszik rá.., nem kell venni, szerintem nem is lehet! Miután elvágják a köldökzsinort, azzal zárják le vagy el.. A lányoknak már a kórházban leesett a köldökcsonk, de még itthon is kellett tisztogatni alkohollal és hintőpor rá! Ezt a gyerekdoki felírja receptre, mikor összeállítja az ún. cscsemőgarniturát, egy csomó recept! Ja, az az izé nem véd, csak elzár.
Nincs támogatás Szolnokon!!! Én anno felhívtam őket, azt hitték hülye vagyok! De mondtam, hogy több pesti kerületben van, erre ők, ja ha valamelyik önkormányzat olyan gazdag...
Rajtam nem is volt melltartó, hiszen szinte állandóan szoptatni kellett! Most sincs szoptatós melltartóm. Triumph -ot vettem, ami sima merevítő nélküli pamut... Szerintem a kismamaruha boltokba biztos van (petőfi sarok vagy az Adyn ami van) DE az eghyszerű melltaróból is könnyen ki lehet venni a mellet, szerintem ha olyan drága a szoptatós, akkor inkább több simát!:-))
Ha valamit elfelejtettem megírni szólj!!!
Most indul a fürdetés!:-))

Krisztina
k78
 
 


Te egy tündér vagy, hogy ilyen gyorsan válaszolsz!!!KépKépKép Asszem akkor maradok a sima cicifixnél, nekem is sima pamut van, Triumph!Kép Be kellett már egy párat szereznem a mellnövekedés miatt.Kép

Nem csalódtam a "mi" önkormányzatunkban! Már annyit nyeltünk miattuk, hogy örök hálám, amiért megkíméltél ettől a telefontól!Kép

Egyébként hol fürdettek, a szobában vagy a fürdőben? S hogyan, egyszerre vagy külön-külön a lányokat? Bár gondolom ez utóbbi az egyszerűbb és a megoldhatóbb...

Jó pancsizást nektek!!!!! Egyébként szeretik a csajszik?

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia K!

Megnéztem a lányokat! Kép Kép Fantasztikusak! Kép Kép Valóban igazi kis angyalkák. Hihetetlen milyen gyorsan fejlődnek.
Már le is vettem a mintát róluk! Kép Kép Kép Én inkább kis kukacost szeretnék egyiknek. Bár már annak is örülnék, ha egy sikerülne.

Mindig olvasom, mi történik Veletek. Kép Nagyon jó, hogy ilyen témákról beszélgettek Swennel. Sokat lehet belőle tanulni.

Növögessetek szépen továbbra is. Kép Én figyelemmel kísérem az eseményeket. Várom az új képeket!

Üdv.: Vera
vera77
 
 


SZia Swenson!

Most nem tudtam tündér lenni!:-)) Ma vendégek is voltak, a gyerekek is sokat nyafogtak... De úgy néz ki, internetfüggő vagyok!
Szobában fürdetünk! Eredetileg úgy gondoltam, majd a fürdőben fogunk... , de rájöttem az nem jó.., főleg, hogy még nincs jó idő..., mert frissen fürdetve átvinni a szobába, hogy felöltöztetni őket... Vettünk egy kádállványt és így kényelmes a szobában! Külön fürödnek, apa fürdet!:-)) Hát a törölközést jobban élvezik mint a fürdést! De majd eljön az az idő is, amikor majd imádnak pancsolni!

Szia Vera!
Köszönjük!
Szorítok, hogy minél előbb legyen valaki vagy valakik a pocakodban!!!!!!!! Utána pedig várjuk Swennel a felmerülő kérdéseidet! :-)

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Most meg arra lennék kíváncsi, hogy mikor kérdezik meg a baba nevét? Mármint hogy mikor kell nyilatkozni, hogy hogy hívják? S nektek, hogy két lányotok lett, hogy ment a névadás? Hogyan döntöttétek el, hogy melyiket fogják Reginának hívni? Vagy csak találomra rátették a "cetlit" a kezecskéjükre? Vagy hogy ment ez? S mondd, amikor először megmutatták őket, utána már mindig felismerted volna, hogy melyikek a tieid? Néha vannak ilyen hülye gondolataim, hogy vajon meg fogom-e ismerni melyik az én gyerekem?Kép

A szopit hogyan bírja a melled? Sebesedik? Mit használsz ellene? S azt is előre kell beszerezni? Mármint a krémet. Most hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe.Kép Délután, hogy elállt az eső egy hatalmasat sétáltunk, hihetetlen milyen meleg van kinn.Kép

További szép vasárnapot!!!!!!Kép

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swenson!

A babanevét nálam az előkészületek alatt, még a jóval a műtét megkezdése előtt megkérdezték! Amilyen sorrendben diktáltam a neveket, úgy adták nekik..., vagyis, amit először mondtam az lett az először megszületett baba neve! DE ezt én se tudtam előtte, hogy így működik! :-))
Hát én felismertem volna őket!!! DE rajtuk van a cetli, és azon a tolókocsin, amiben viszed őket, azon jól látható helyen fel van írva! :-) A férjemnek az volt a parája, hogy elcserélik a gyerekeket máséra....
Sebesedni még bent sebesedett..., még kórház előtt vettem Bepanthen kenőcsöt gyógyszertárban, kb. 450 Ft. Úgy voltam vele, ha nem kell, nem gond, mert az popsikenőcs is egyben. DE bent használtam! Itthon csak 1-2 alkalommal. Pedig az egyik mellbimbóm eléggé szokott fájni, de nem sebes. Amúgy popsikenőcsnek a gyógyszertárit használom illetve elhasználtam a bent kapott ajándék csomagos Sudocream nevűt, az szerintem jó!
A sütő utcába még nem jutottam el, de most kipróbáltam egy új pelust, mert sok jót hallottam róla, igaz drágábban, de mondjuk csak 300 Ft-tal több mint a Pampers! Szóval a Huggies-t próbáltam és eddig tök jó a véleményem! 1850Ft az Intersparban és most van egy olyan játékuk a Huggieséknak, hogy nyerni lehet.., nyertünk egy 64 db-os popsitörlőt. Így, ha azt vesszük még olcsóbb volt a pelenka!
Tegnap délután mi is voltunk sétálni egy nagyot!!!

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

K, köszi a drukkolást! Aranyos vagy. Kép
Amíg nem lesz eredmény, addig is figyelemmel kísérem a fejleményeket. Kép Nagyon sokat lehet belőle tanulni.
Kíváncsian várom az új képeket is!
Üdv.: V.
vera77
 
 


Szia K!

Örülök, hogy net-függő lettél, s ilyen gyorsan válaszolsz nekem!Kép Akkor valami krémet én is beszerzek a cicimre előre! A Huggies pelusról még én is csak dicshimnuszokat olvastam itt a neten, valószínűleg akkor abból, meg Pampersből veszünk egy-egy induló csomagot, aztán meglátjuk.

Örülök, hogy tegnap Ti is kijutottatok a levegőre. Ma megyek tanácsadásra, kíváncsi vagyok "mit kapok" ugyanis már hat hete nem voltam.Kép

Milyen matrac van a kiságyatokban? Mi kókuszmatracot szertnénk venni, de nem tudom, hogy itt Szolnokon hol lehet kapni, tudnál segíteni? Egyébként az Interspárban vannak baba cuccok? Olyan ritkán járunk oda, hogy erről fogalmam sincs. Meg abban is szeretnék anácsot kérni tőled, hogy szerinted hány darab normál pelenka kell? Tudod a feje alá, szopihoz, kocsiba ilyenekre.

Ez a névadás nálatok elég furcsa....Mármint, hogy az előbb született baba kapta az elsőnek mondott nevet. Mondjuk tőled gondolom a műtét után még hiába kérdezték volna, hogy melyikőjük legyen melyik. Bár végül is mindegy, meg ez a sors keze.Kép További jó babázást!!!!Kép

Szia Vera!

Én is drukkolok nektek a mielőbbi babázáshoz, s azért, hogy nem írok én is figyelemmel követem mi van veletek, s nagyon szorítok értetek!!!!Kép Csak azért nem írok oda, mert úgy érzem, hogy engem meg titeket most teljesen más kérdések foglalkoztatnak, s nekem K a legmegfelelőbb társ ebbéli kíváncsiságom kielégítésére!Kép Remélem nem megértitek és nincs harag!!!!Kép

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Szia Swen!

Dehogyis van harag! Kép Hogy jut eszedbe ilyesmi! Ez nagyon is rendjén van így! Az a jó, hogy látjuk, kivel mi történik. Kép
Örülök, hogy ilyen szép kis csapat összegyűlt a szolnokiak közül. Kép

Köszönöm a drukkolást!

További jó pocakosodást! Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: