Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék jó és rossz infót is kérni Dr Vida Gáborról!!!
És ha valaki tudná az elérhetőségét !!
Nagyon nagyon köszi a segítséget!!

Krisztna
nagy-medve@axelero.hu
balthis
 
 


engem meglepett, hogy hozza jarok maganrendelesebe es nem vallalt el, mert karacsonyra vagyok kiirva hmmmmmmmmmmmm klassssssz ilyenkor keresni uj orvost

Kép

Kép
mmarica
 
 


Szia Krisztina!

Én ugyan nem jártam hozzá, de egy kedves ismerősöm szült Nála 2x is és nagyon elégedett volt Vele.
Én is szerettem volna Õt választani, de a Kútvölgyi nekünk nehezen megközelíthető lett volna a Budakeszi út felől (állandó a dugó és nincs menekülési útvonal).

Marica, biztosan nem boldogít, de szerintem tisztességes volt a doki, amiért még az elején közölte, hogy nem vállal Karácsonyra, úgy tudom elég vallásos, ha minden igaz abortuszt sem csinál. Lehet, hogy a Karácsony náluk tényleg családi ünnep. Sok olyan orvosról hallottam, aki végig vezette a terhesgondozást, majd az utolsó pillanatokban szólt, hogy nem vállalja a szülést.Kép Vagy még rosszabb, esetleg szülésindítást csinált, hogy jó legyen neki az időpont. Érdemes ezen elgondolkodni. Kevés olyan orvos van sajnos, aki nem az anyagi előnyöket helyezi előtérbe.Kép Esetleg próbáld meg Mészáros dokit, Róla is nagyon jókat hallottam és Õ is a Kútvölgyiben van.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

 
 

Köszönöm Nektek a választ!!
Krisztina
balthis
 
 


Sziasztok!
Kedves Piroska!
teny, h jobb h mar az elejen szolt, mintha kesobb szolt volna ...
csak amikor 1,5 eve kb megkerestem, akkor elmontam, h azert jovok hozza, mert nala is akarok majd szulni. szerintem az lett volna a fer tole, ha akkor megmondja, h o unnepnapokon nem vallal szulest. valoszinuleg mar akkor kerestem volna egy orvost, aki nem tesz kivetelt. eleg riaszto erzes, hogy ami nekem a legnagyobb boldogsagot okozza az eletben, amire annyi sokat vartam az a csoda velem is megtortenik es egyedul maradok. (orovos nelkul). mind1 mert persze talaltam olyan orvost, aki dolgozik olyankor is (amugy nekem nemcsak a karacsonyt mondta, h nem dolgozik hanem a szilvesztert is...)

A Karacsonyrol meg annyit, h nalunk is a legnagyobb unnep az evben es azt hiszem ezzel nem vagyunk egyedul, de azert akkor fogok szulni, es oriasi szerencsem van ezek szerint, h mas orvosok dolgozak olyankor - es nem varjak el az embertol h ne essen teherbe marcius vege es aprilis kozepe kozott.
remelem nem irtam olyat ami megbantana teged, rendes vagy h probalod vedeni - nekem azert esik ilyen rosszul, mert nem tortent meg velem ilyen.

Marica

Kép

Kép
mmarica
 
 


Marica!
Valószinüleg Te ugy gondolod, hogy az orvosnak az év minden napján és minden órájában a páciensek rendelkezésére kellene, hogy álljon. Én viszont ugy gondolom, hogy ők is emberek, nem robotok, nincs bennük sem duracel elem. Szükségük van pihenésre, feltöltődésre. Karácsonykor valószínüleg te sem vennéd jó néven a párodtól ha felállna a vacsora asztaltól, "bocs de másnak kell segítenem". (Még akkor is ha tudod, hogy valakinek az életének leggyönyörűbb eseményében venne részt.)

Szerintem teljesen rendben van, hogy előre figyelmeztetett. Pont ilyen a nyári szabadság ideje is.Kép Ezt sem tagadhatod meg sekitől.

Azért írtam le a gondolataimat, hogy próbálj meg ne haraggal hanem megértéssel a Vida Gáborra gondolni. Kép
Remélem segítettem Erika
Vendég
 


Kedves Era!

nem vagyok gonosz ember - bar a fentiek szerint ugy latom azt vetted le. van aki olyan szakmat valaszt, ami sok-sok lemondassal jar. en csak azt mondom, h mondhatta volna nekem az elso maganrendelesen, h o nem dolgozik az unnepnapokon. azert vagyok ennyire kiakadva, mert meg sohasem hallottam eddig ilyen orvosrol.
meg mindig nem tartom ezt rendjen valonak, de mas korhazakban sem tartottak annak.
mind1 ...
nagyon orultem, h talaltam olyan orvost, aki dolgozik. de kivancsi lennek te mit szolnal ha karacsonyra vagy kiirva es minden orvos az orszagban kivetel nelkul ugy dont nem dolgozik?!!!!
nem szeretnek ezzel tovabb foglalkozni, hiszen boldog vagyok es ez a tema olyan lehangolo

Marica

Kép

Kép
mmarica
 
 


Kedves Marica!

Nem, nem gondolom, hogy gonosz ember vagy. Én ennek ellenére még mindig helyesnek tartom, hogy az elején szólt. Kívánom, ne járj ugy, hogy két nappal karácsony előtt derüljön ki, hogy az ügyeletesnél kell szülnöd.
Veled örülök, hogy találtál neked megfelelő orvost. Erről szól a szabad orvosválasztás.
Ugye azt, hogy senki nem dolgozik karácsonykor csak saját rémisztgetésedre használod. (ügyelet mindig mindenhol van)
Nagyon szép, békés szülést és születés kívánok neked és gyermekednek.

Erika
Vendég
 


koszonom es szerintem hanyagoljuk most mar a temat.
ui.: nem hasznalom, azt h senki nem dolgozik karácsonykor es tisztaban vagyok vele h van ugyelet mindenhol (sajnos a mi csalaldunkban mar volt ilyen helyzet miatt tragedia).
de fejezzuk be ezt azzal kedves Zahimam, h neked van igazad, mindenki dologzzon akkor amikor akar.
tudomasul veszem, de kerlek hagyd h en dontsem el, h elfogadom-e
Mesrica

Kép

Kép
mmarica
 
 


koszonom es szerintem hanyagoljuk most mar a temat.
ui.: nem hasznalom, azt h senki nem dolgozik karácsonykor es tisztaban vagyok vele h van ugyelet mindenhol (sajnos a mi csalaldunkban mar volt ilyen helyzet miatt tragedia).
de fejezzuk be ezt azzal kedves Zahimam, h neked van igazad, mindenki dologzzon akkor amikor akar.
tudomasul veszem, de kerlek hagyd h en dontsem el, h elfogadom-e
Mesrica

Kép

Kép
mmarica
 
 


Én még azért szeretnék ehhez hozzászólni. Ha belegondolsz, a szülész-nőgyógyászok rengeteget dolgoznak és állandó készenlétben kell lenniük. Gondold el, még egy pohár sört sem ihat meg családi körben, mert bármikor jöhet a telefon, hogy be kell mennie a kórházba. Persze, bevállalják ezt az áldozatot (és nyilván anyagilag is nagyon megéri), de szerintem az nagyon is rendjén van, hogy valaki eldönti, hogy mennyit ad fel a magánéletéből. Egy orvosnak is van családja és szerintem nagyon is nehéz lehet együtt élni egy ilyen életformával. Ha 90 százalékban mindent alárendel a szakmájának, és vannak bizonyos napok, hetek, amiket magának fent tart - ahhoz nemcsak joga van, de szerintem nagyon helyesen is teszi. És az meg korrekt dolog, hogy ezt a terhesgondozás legelején közli.
Amikor te elkezdtél a magánrendelésére járni, megkérdezhetted volna, hogy van-e olyan időpont, amikor nem vállal el, ha terhes leszel. Nem értem, hogy miért kellett volna szólnia, hiszen az ember nem csak akkor kezd el nőgyógyászhoz járni, ha szülni akar.
na jó, nem akarom túlragozni, csak nem értek egyet a felháborodásoddal.

Éva
vevi
 
 


Kriszta!

Dr Vida Gábor elérhetősége a kórházban 325-11 00/ 7387 mellék. Csütörtökön délelőtt a rendelőben a 7277 -es melléken kb. 8-tól 14 óráig.Kép

Erika
Vendég
 


Hali balthis!

Én is Vidánál szültem.
Röviden: nagyon jó fejnek tartom.
Bővebben: aranyos kedves és korrekt volt végig, mindig volt egy édes megjegyzése a babával kapcsolatban is (tudod: anyák mája ettől hízik!). A szülésnél is sokat segített. Ja, és profin stoppol. :D

Remekül viselkedett utána is, pl. amikor kiakadtam, mert Fanni babát "elvették" tőlem (nagyon besárgult és kék fény alatt kellett neki "szoliznia"), azt éltem meg, hogy nem hagyott magamra.
fanetta
 
 


Szia!

Érdekel még dr. Vida?
Ha igen, én sajnos ismerem.
zúzmara
 
 


Szia Zúzmara!
Engem nagyon érdekelne, hogy miért írod azt , hogy "sajnos" ismerem.
Én eddig csak jót hallottam és tapasztaltam róla.
cancan
 
 


zúzmara, csatlakozom cancanhoz, hallgatunk... csupa fül vagyok. :shock: :!: :!: :!:
vbea
 
 


Szia Cancan, Vbea!

Csak azért nincsen jó véleményem a Vidáról, mert iszonyú felületes. Persze ha nincs semmi gondod a terhesség során akkor ez nem gond de ha oda kell rád, meg a babára alaposabban figyelni akkor komoly problémád lehet nála. Nekem sajnos lett is és ebbe ő sajnos nagy mértékben közrejátszott...
Hát ezért sajnos hogy ismerem őt!
zúzmara
 
 


Szia Zúzmara!
Esetleg lehetne tudni, hogy mi történt Veletek? Persze csak ha nem gond. Akár magánba is jöhet: heni.1@buli.net a címem.
Én most vagyok a 32.héten, és nála fogok szülni. Eddig csak jót hallottam és tapasztaltam róla, váltani már nyílván nem fogok és nem is akarok, de érdekelne a történeted. Remélem azóta minden oké veletek.
Üdv.
cancan
 
 


Kedves Balthis,
Én nála szültem és csak a legjobbakat mondhatom. Bár 8 és fél hónapig semmi gond nem volt a terhességemmel, a vége kissé izgalmasra sikerült többszöri rossz CTG-k miatt. Vida doktor a lehető legnagyobb figyelmet és törődést tanusította, még nálam is jobban aggódott :) ami nem volt könnyű. Minden lehetséges betegséget és problémát kivizsgálta és ennek köszönhetően tökéletesen egészséges babánk született. (Aki később szintén besárgult és kisebb fertőzést is kapott, dehát ez már nem a Vida doktor hibája, ő ekkor is maximálisan mellettem volt és még a gyerekorvossal is tárgyalt helyettem, mikor én hisztérikusan bömböltem - utólag persze kissé túlreagáltam a dolgot). Ja és a csecsemő osztályról már egészen más véleményt írnék le, de nem ezt kérdezted...

Szóval egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy felületes, bár rendkívül gyorsan és hatékonyan dolgozik, ezért talán nem tűnik alaposnak, de például az ultrahangon és már vizsgálatoknál is nagyon pontosan dolgozik.
Tényleg nagyon jól varr és a szülésnél is nagyon jófej volt.

Tény, hogy nagyon elfoglalt és néha nehéz volt elérni, de szerintem minden jó orvosnál ezt fogod tapasztalni.

Üdv,
Mx
maxm
 
 


Szia Maxm!

Megemlítetted, hogy a csecsemőosztályról is van véleményed. Engem érdekelne, ha van kedved és időd leírnád Nekem? Akár priviben is (moriczm@freemail.hu), ha itt nem akarod bővebben kifejteni.

Köszi,
marcsim
 
 


Szivesen megírom itt is röviden, hogy ne offoljam szét a topicot.
Csecsemőosztályról:
Nincs semmi horror történet, alapvetően kedvesek voltak, csak nem épp a baba/szoptatásbarát 100 %-os képviselői.
Hangsúlyozom, hogy nem mindenki, mert volt aki segített. Az ott töltött három nap alatt 3 csecsemős nővért láttunk, ebből az aki a legtöbbet volt ott, a klasszikus csecsemőosztály elvek szerint nyomatta a cukros vizet a gyerekekbe, a bedurrant cicis anyukáknak szépen sárgultak a gyerekei mert mikor véletlenül felébredtek azonnal ment a szájukba a cukros víz, így mikor szoptatásra került a sor akkor csak aludtak.
Első szoptatási próbálkozásom láttán a csecsemős nővér beszólása idézem: ezzel a mellbimbóval fizikailag lehetetlen szoptatni. Nem kell mondanom, hogy ez kissé felzaklatott. (Megjegyzem 10 hónapos a gyerekem és még mindig 2x szopik és mellbimbót sem cseréltem). Viszont a Szoptatás című szakirodalmat már kívülről fújtam, na annak minden egyes állításával ellentétes tanácsokat adtak az anyukáknak.
Én nem akartam a gyereket a csecsemőosztályon "tárolni", hiszen babás szobában voltam, de első éjszaka az eda után nem igen tudtam fitten pattogni így szivesen otthagytam, másnap éjszaka is egy pár órára betoltam, mert totál hulla voltam és féltem, hogy nem hallom meg ha sír vagy más módon kárt teszek benne :).
Szóval azt javaslom, hogy NAGYON határozottan ragaszkodj, hogy vagy végig veled legyen a gyerek (ezt mindenki elhatározza, de aztán amikor ott vagy és mindened fáj, akkor egy kicsit engedsz az ajánlatnak, hogy te csak pihenj, majd ők vigyáznak rá), vagy "motiváld" a csecsemősöket, hogy az első ébredésre hozzák ki neked a gyereket.
maxm
 
 


Szia Cancan!

Le tudom ide is írni hogy mi történt.
Elég sokáig rendben ment minden, bár Vida mindent rám hagyott. Nem zavarta hogy sokat hízok, hogy egyszer kórházban voltam éjjel mert fájt a hasam stb... Persze ezek tényleg nem izgik sokszor.
Utána voltam nála, mondtam hogy nem oyan sokat mozog a baba, mit előtte. Ő magas vérnyomást is mért nekem, még gyógyszert is írt fel rá. De még mindig nem izgatta nagyon a baba sorsa, nem érezte hogy baj lehet belőle, megnézte UH-n és azt mondta hogy tökéletesen rendben van.
Én mondogattam hogy nem mozog annyit és erőszakoskodtam hogy nézze meg újra, mire 5 nap múlva megint megnézte de akkor már nem élt.
Mindez a 33. héten történt. Az érzéseimet nem tudom és nem is akarom leírni.
A "szép" az, hogy a boncolás során az derült ki, hogy mikor előzőleg voltam nála és szintén megnézte, nagy valószínűség szerint már akkor sem élt.

Hát ez történt velünk akkor (és még ami utána...) Ez örökre megváltoztatott minket.

Z.
zúzmara
 
 


Szia Cancan!

Le tudom ide is írni hogy mi történt.
Elég sokáig rendben ment minden, bár Vida mindent rám hagyott. Nem zavarta hogy sokat hízok, hogy egyszer kórházban voltam éjjel mert fájt a hasam stb... Persze ezek tényleg nem izgik sokszor.
Utána voltam nála, mondtam hogy nem oyan sokat mozog a baba, mit előtte. Ő magas vérnyomást is mért nekem, még gyógyszert is írt fel rá. De még mindig nem izgatta nagyon a baba sorsa, nem érezte hogy baj lehet belőle, megnézte UH-n és azt mondta hogy tökéletesen rendben van.
Én mondogattam hogy nem mozog annyit és erőszakoskodtam hogy nézze meg újra, mire 5 nap múlva megint megnézte de akkor már nem élt.
Mindez a 33. héten történt. Az érzéseimet nem tudom és nem is akarom leírni.
A "szép" az, hogy a boncolás során az derült ki, hogy mikor előzőleg voltam nála és szintén megnézte, nagy valószínűség szerint már akkor sem élt.

Hát ez történt velünk akkor (és még ami utána...) Ez örökre megváltoztatott minket.

Z.
zúzmara
 
 


Kedves Zúzmara!

Azt hiszem erre nem lehet mit mondani.... megállt a szívem majdnem a soraidat olvasva. Így ismeretlenül, még nem terhesen is megviselne a történeted, de ráadásul én is most töltöttem be a 33. hetet......
Nem akarom bolygatni a történteket, de lehet tudni, hogy mi okozta ezt a tragédiát? Toxémia? ( már a sok hízás és a magas vérnyomás alapján gondolom )
Kívánom, hogy ez a hatalmas fájdalom mielőbb enyhülésre találjon,és a keletkezett nagy űrt pótolja egy kisbaba.
cancan
 
 


Kedves Zúzmara,
Tényleg nincs megfelelő szó, amivel így ismeretlenül vigasztalni tudnálak, de valóban rettenetesen sajnálom. A babát és ami történt. Elismerésem a fájdalom tűréséért, komolyan.
Azt is értem, hogy miért írod, Vida felületes. Viszont ebben a kérdésben maxm-mal értek egyet. Gyors, hatékony, ugyanakkor nagyon határozott. Velem kapcsolatban olyan dolgokkal is tisztában van, amikre nem is emlékszem, hogy elmondtam. Még egyszer őszintén sajnálom. Elhiszem, hogy Vida előtted már az életben nem áll meg, és nem is vagyok tisztában a részletekkel, ítélkezni és védelmezni senkit nem akarok. De... szóval... szakmailag, esetleg, elkerülhető lett volna? Mert előfordulhat, hogy senki nem tehetett volna a történtek megakadályozása érdekében. Ezzel nem bántani akarlak, ne haragudj. A legjobbakat kívánom neked ezután!
vbea
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy érdemes-e a Vida doktor úrhoz a kórházba menni vagy esetleg a magánrendelésén több figyelmet szán a betegekre?
Azért kérdezem, mertha a kórházban is ugyanolyan lelkiismeretes akkor nem szivesen hagynék vagyonokat a magánrendelőjáben.

Válaszaitokat előre is köszönöm
scholler
scholler
 
 


Szia Scholler,
Velem maximálisan figyelmes mind a kórházban, mind a magánrendelésen. Soha nem csalódtam még benne. Nyugodtan keresd fel a kórházban (is)!
vbea
 
 


Sziasztok,

én mindig a kórházba jártam hozzá, nagyon elégedettek voltunk, a kisfiam most 15 hónapos. Tényleg nem egy csigatípus és szerencsére nekem semmi gondom nem volt, így nem is kellett annyit kérdezősködnöm tőle...
Azért megkérdezném, hogy hol rendel priviben?
ildibaba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdésem lenne, hogy a kórházban csak terhes mamákat fogad? Mert én még nem vagyok babás, hanem kivizsgálásra szeretnék menni hozzá és ha terhes leszek őt szeretném felfogadni.

ildibaba: Azt megköszöném, ha meg tudnád mondani, hogy hol rendel priviben? Esetleg azt is meg tudod mondani, hogy mennyit kér egy viszgálatért?
scholler
 
 


Szia Ildibaba és Scholler!
Vida doki szerdánként, 17-20h rendel a 3. kerületi Uszály utca 4. sz. alatt. A rendelő telefonszáma 368-1023. Ennél többet sajnos nem tudok.
vbea
 
 


Vbea!
Köszönöm az információt!
scholler
 
 


Én csak isteníteni tudom, és ódákat zengeni róla akármennyire is csöpögősnek tűnik. Nagyon jó orvos és egy fantasztikus EMBER, aki a lelkeddel is törődik. Kisfiam nála született 2006. szeptemberében és csodálatos, felejthetetlen élményként maradt meg bennem a szülés. Nagyon köszönöm neki.
cancan
 
 


Én is Vida dokinál szültem 2001-ben, mindenben meg voltam vele elégedve, nagyon rendes, kedves doktor, és ember. most várom a második babát, és hiába költöztünk azóta vidékre, én visszajárok hozzá a vizsgálatokra, és újra nála fogok szülni! :)

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok!
Én is Vida doktornál szültem, a lányomat 1995 nyarán, a fiamat 1998 őszén. Korrekt, rendes, humoros orvosnak ismertem meg. Nekem csak egy problémám volt, mégpedig az első terhességnél: elszámolták a heteimet, ezért az AFP háromszor (!) is azt mutatta ki, hogy a gyermekem Down-kóros lesz. Kromoszóma vizsgálatra került sor a Bakáts téren, ami végül kiderítette, hogy teljesen egészséges lányom fog születni. Most csak az a problémám, hogy szerda van és nem veszi fel a telefont a magánrendelőben!!!
emce
 
 


Szia!
tegnap azért nem vette fel, mert szülése volt délután, így le kellett mondania a magán betegeit.
cancan
 
 


Köszi Cancan, ma sikerült beszélnem vele telefonon és mondta, hogy szülés miatt nem volt a magánrendelésen.
emce
 
 


A telefonok miatt nekem soha nem volt gondom, pedig hívtam már elég extrém időpontokban is. Ha nem veszi fel, szerintem vagy "szül", vagy szabadságon, külföldön van.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok!
Már jó néhány éve szültem nála, nem volt egyszerü szülés, de nagyon odafigyelet ránk, kedves volt és imádnivalóan humoros, még akkor is amikor jöttek a problémák.
És még egy információ, hogy soha még egy utalás sem volt a pénzre, ha adtál örült neki, de a legkisebb jelét nem vettem, ha nem kapott.
A nőt, akármilyen is, nőként kezeli, tiszteli és segíti.
Ha szülnék még, akkor csak is nála.
H.J.
katuska
 
 


Sziasztok!

Én is a Vida doktor kismamája voltam,bár mivel a fiam sokáig úgy gondolta, h ő bizony ráér még, a szülést nem ő vezette le. Sajnos!!!
Komplikáció szerencsére nem volt és a fiam születése csodálatos emlék maradt, a szülésembe nem sok beleszólásom volt.
Ez már a múlt és akkor sem foglalkoztatott olyan nagyon, mégis a második babámat szeretnén majd a Vidánál szülni.Tudom, h ő odafigyel arra ami a mamáknak fontos.
Amikor kiderült, h a kiirt időpont után 3 nappal elutazik még lett volna időm orvost váltani, de én nem akartam.
Biztam benne, h Kristóf időben jön majd. Nem igy lett, de erről nem ő tehet. Én is azt gondolom amit ti sokan. Ő is ember, akinek családja, magánélete is van, attól függetlenül, hogy orvos.
Valóban sok olyat lehet hallani , h a doki idő előtt megindit egy szülést, h a lóvét ő tehesse el ,ne az ügyeletes.
Egy biztos, ő nem a pénzt látja a kismamákban.

Szerinetem roppant jó a humora, de aki nem kedveli a közvetlen embereket, az inkább válasszon mást helyette.

Az én várandósságom problémamentes volt igy szakmailag nem vagyok a legjobb informátor, de szerintem dicsérendő, h sok orvossal ellentétben a uh-hoz is ért. Pont ezért sosem ültem órákat a kórházban.

Annak ellenére, h nem nála szültem, visszatérése után ( Kristóf születése utáni reggel)mindennap meglátogatott bennünket az osztályon.

Egy barátnőm nála szült és nagyon jó véleménnyel van róla.

Barbara
santha
 
 


Kedves balthis,

én nagyon kedvelem a Vidát, két gyereket szültem nála az elmúlt öt évben, mindkét szülés nagyon rendben volt.
De ami az igazi jó a Kútvölgyi kórházban, szerintem, azok a szülésznők. Nem volt választott szülésznőm, úgyhogy kettőt is kipróbáltam a két szülésnél, és mindkettőnek nagyon hálás vagyok. Az egyikük Várnai Gabi, a másik pedig Zachar Erika.
Vida vele szeret szülést bonyolítani, ha jól tudom, őt szokta ajánlani, de a CT-k alatt és az ott tartózkodásom idjén mindkétszer mindig azt éreztem, hogy a csecsemősök, a nővérek, a doktorok - mindenki a szülésznők után jön... Mindegyik nagyon kedves volt, rengeteget tanultam tőlük, és ma is úgy érzem, sokkal tartozom nekik.. .:)

És két gyerek után azt gondolom, hogy ha csak nincs semmi komplikáció, sokkal fontosbab, hogy jó szülésznő legyen melletted, mint hogy milyen orvos. Egy normális szüléshez az orvos alig-alig kell. Igazából szülésznőkről kellene topicokat indítani, nem orvosokról. :)
SOk sikert, szép terhességet és sok erőt a gyerekszülést követő hetekre, hónapokra

ke
kicsi emma
 
 


Sziasztok!

Az első gyerekemet a János Kórházban szültem, de most gondolkodom a váltáson, mert a Kútvölgyiről nagyon sok jót hallottam.
A kútvölgyis topikban olvastam, hogy Vida Gábort sokan meleg szívvel ajánljátok, úgyhogy most Ő az első számú doki jelöltem. :-)

Mivel elég közel lakunk a kórházhoz, nem szívesen mennék el a III. kerültei magánrendelésre.
Kiváncsi lennék, hogy a kórházban körülbelül mennyit kell várni, hogy egy kismama sorra kerüljön? Az előző terhességem elég kemény rosszúllétekkel járt, így nem szívesen dekkolnék sokáig a váróban...
A rendelőben ott van az UH, vagy vizsgálat után át kell sétálni, esetleg adnak egy külön időpontot?

A kórházzal kapcsolatban érdekelne még, hogy csak egy fürdőszobás, egyszemélyes szoba van?
A szülőszobák mind egy személyesek?
(Tudom, hogy ez inkább a kórházi topikba tartozik, de mivel Ti is ott szültetek, inkább megkérdezek mindent egy helyen. :) )

Előre is köszönöm a válaszokat! :)
mardor
Telki
 
 
 
 


Kedves Mardor!
gyere át a Kútvölgyis anyukák beszámolója ( az első, mert kettő van ) topicba, az nagyon pörög és ott szívesen válaszolunk mindenre....

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


küldtem neked mégis privit

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok Én is Vidánál szültem a lányom,már 14-éve Ő az orvosom.A fogadott szülésznőm Keszeg Éva volt,és csak ajánlani tudom Őt is!
Vendég
 


Vida Gáborról:
Csatlakozom az előttem olvasható pozitív véleményekhez. Kedves, lelkiismeretes, jó humorú orvos. A TERMÉSZETES SZÜLÉS HÍVE. Nagyon sokat segít azzal, hogy a várandósságot a jelentőségének megfelelően kezeli, végig azt érezni, hogy segít, nem pedig csak rutinszerűen vizsgál. Pontosan tudja, hogy az emberben ilyenkor a boldogsága mellett mennyi szorongás is van, és ezt nagy empátiával oldja. Mindennek a tetejébe ért az ultrahanghoz. Soha nem várakoztatott és már más is írta, de én is megerősítem: a hozzáállása nem a pénztől függ.
Fontosnak tartom a munkatársait is megemlíteni. Az ő révén ismertem meg Rákóczi Ágit és Zachár Erikát. Róluk is csak csupa jót tudok írni. Ezzel a csapattal teljes biztonságérzettel indultam a szülésnek, ami nagyon szép volt. A következő kisbabámmal is hozzájuk fogunk menni.
memme
 
 


És még valamit hozzáfűznék,Dr Vida Gábor anno még a Csepeli sztk-ban kezdte pályafutását,és mint úgynevezett "ultrahangos"orvos a kisujjában van minden amit az Uh-ról tudni lehet.Soha nem kellett kérdeznem hogy "ez milye a babának"ugyanis végig duruzsolta az egész vizsgálatot.Mindig készséggel válaszolt,mindig volt pár kedves szava,bármikor is "zavartam" akár telefonon,akár személyesen.A mai napig nem értem,hogy lehet az,hogy több tízezer(vagy még több)páciense volt/van és mindig "képbe"van éppen kivel beszél telefonon...Soha nem volt pénzfüggő,14-évvel ezelött sem és most sem.Ennek ellenére amíg a gyermekágyon van a kismama,figyelemmel kíséri a sorsát...
Vendég
 


Persze, sorolhatnám még miért tartom nagy szerencsének, hogy kismamaként rátaláltam. A technikai felkészültsége, az emberi kvalitásai mellett még annyit tennék hozzá, hogy én nála tapasztaltam először, hogy a tapintásos vizsgálat nem jár fájdalommal. Azelőtt azt gondoltam, hogy ez velejárója. Nem hozzá mentem először, amikor megtudtam, hogy kisbabám lesz, de a kollégájánál - aki egyébként jónevű, ismert nőgyógyász - másfél órákat várhattam volna egy-egy vizsgálatra és végigstresszeltem volna a kilenc hónapot. Így viszont nagy segítséget kaptam ahhoz, hogy úgy éljem meg a kezdődő anyaságomat, hogy mindíg szívesen emlékezzek rá. További jó munkát neki.
memme
 
 


Igen,ez tényleg így van,amikor megvizsgált és nyújtotta a kezét,hogy lesegítsen a vizsgálószékről,csak csodálkoztam hogy már készen is vagyunk?Na mindegy!
Még sok sok szüléslevezetést kívánok Neki!
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem nálla szültem, de nagyon jó véleményem van róla.
Az én választott orvosom a Hegedüs doktor úr volt.
Vidánál szült a szobatársam, akit a szülés utánni napokban folyamatosan látogatott. Engem nem ismert de ha benézett a szobatársamhoz mindig volt hozzám is egy-két kedves szava.
Vizitkor is rendes volt, megsimogatta a kezemet és mosolyogva megkérdezte, hogy minden rendben van-e nem kell valami, nem fáj valami.
Szóval ha nem Budaörsön laknék , ill. közel lennék a magánrendelöjéhez nagyon elgondolkodnék az orvos váltáson!!!!!
De igy maradok Hegedüs doktorúrnál akivel egyébként szintén elégedett vagyok. :)
[url][/url][url][/url] :arrow:
kerteszrozsa
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt!Én is a Vidánál fogok szülni és engem az érdekelne, hogy ha nem a magánrendelésére hanem a kórházba hív titeket akkor ti adtatok e neki pénzt?Ja és mennyi nála szülés?Ha nem vagyok túl indiszkrét?
Köszönöm a segítséget!
virágmasni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: