Új privát üzeneted érkezett!

Kata, köszi az érdeklődést! :)

Végül is elhalasztotttuk, mert megkerestem egy másik dokit is, ő is úgy gondolja, hogy ki kell venni. Ő a Budai Gyerekkórházban van, ott van anyás szoba is, de persze hely az csak előjegyzés alapján, február 20 körül lesz. Gondolkoztam, hogy mi lenne jobb, gyorsan túlleni rajta, vagy vele lenni végig. A Bethesdában a 3 éves feletti gyereknek csak este 8-ig lehet benn az anyja, az éjszakát max. kinn a folyósón egy padon töltheti.

Pont az elalvásnál hagyjam ott? Úgyhogy marad a másik kórház.

Egyébként is sok a dolgunk mostanában. Úgy tűnik sikerült eladni a lakást, a másikba meg márciusba költözünk, de még ott is lenne egy pár dolog amit meg kell csinálni. Szóval van dolgunk.

Jó, hír, hogy ráérsz netezni! :) Látod 2-vel szinte könnyebb mint eggyel! :wink: (Egy ideig... :lol:)
Vendég
 


Sziasztok!

Kópé: Ez nem jó hír! :( :( Legyetek túl rajta minél hamarabb, remélem, körülményekhez képest jól fogja viselni! Puszikák neki!

Kataa:
Hát gyönyörűséges kis csemete, tényleg! :D :D
Jó, hogy hagy netezni!

Képzeljétek, Eszterke múlt héten felült egyedül! Na de nem ez a vicc, hanem, hogy azóta alig hajlandó feküdni. Úgy lehet lefektetni, hogy annyira álmos már, hogy belealszik a szopizásba, vagy ültében elalszik és kidől. Nem tudom, mi lesz ebből, ha megtanul állni is :shock: :lol:
Tegnap kapaszkodva feltérdelt és a pelenkázófeltétet becibálta magához, úgyhogy Gergő letette a kiságyat az alsó szintre.
De nem panaszkodom, legalább aktivizálta magát!
Kép

Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Ja és Kataa, akartam még írni: tök jó, hogy túlvagytok a nehéz időszakon szopi ügyben és már simán megy minden! Örülök Nektek!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi újság, hol van mindenki?
Jól vagytok, minden rendben?

Puszi: Zsu

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Megjöttem én is. Kint van az összes fogunk végre és nyugodtan alhatunk, Marci is és mi is.

Képzeljétek
Marci péntek óta egyedül áll és vasárnap megmutatta, hogy tud ő járni is és elindult.
Rettenetesen büszke vagyok rá.
Mostanában rájött a szómenés és egész nap be nem áll a szája, ami meglepő, hogy értelmes szavak is kijönnek a kis száján. Mindenre mutogat, rámnéz és magyaráz.
A szép, jó, nem, anya, apa, mama, kuty, dabd=labda, nyami ,ez mind megy.Tudja, hogy melyik testrésze a pocak, orr, szem, fül, láb, persze azt tudja a legjobban, hogy kuki. Nem értem mért vonzza annyira a kis kezét a kukaca mikor fürdik?! Mindíg rá kell szólni, hogy ne piszkálja, mert rossz nézni is ahogy tépkedi.Rólunk ennyi.


Remélem mindenkivel, minden rendben.
Minden kicsi és nagy betegnek jó bulást kívánunk!

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Inci!

Ezi gen! Nem semmi tudományai vannak Marcinak! :D Gratuli a járáshoz (is)! És frankón kijött minden foga már? Komoly fogtündéretek van :) Eszternek 8 hósan kijött észbontó gyorsasággal 4, azóta megrekedt itt, bár mostanában duzzadt az ínye és sokat túrja is, úgyhogy lehet, h megint megindul.

Eszterke mondja, hogy anya, apa, megmutatja az orromat :) Pá-pát int, tapsol. Megmutatja, mit akar "adda adda" kiáltással. Más hirtelen nem jut eszembe.
Tanítgatom neki a többi testrészt is :)

A punciját ő is tapizza már elég régóta, pelenkázás közben, fürdés közben, bármikor ha hozzá fér.

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Kép
Na , ne fotózzatok már!
Kép
nagy kópék vagyunk mi ketten apával
Kép
ő az én játszótársam, csak tudnám mért menekül folyton mikor meglát?!
Kép
lebuktam, hogy csenem a tejet
Kép
őrzöm az álmát, ne , hogy valaki ellopja
Kép
nem is vagyok huncutka annyira
Kép
ugye?
Kép
na hát ekkora fát még sosem láttam,ilyen közelről

Zsuzsa
Igen , kijött mind a 20 foga.Ne aggódj a kevés fogért.Az egyik ismerősöm lánya idősebb mint a Marci és még neki is csak 4 foga van. Nem késtetek le semmiről.

Puszi
Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Inci:
Nagyon édes :D :D :D
Főleg amelyiken őrzi a kuttyot!

Nem aggódom a fogak miatt, majd kinő. Felülni is megtanult végre, ezek után már semmin nem aggódok :lol: :lol:

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak sok a dolgom, szét vagyok szóródva, enyhén szólva.

Februárban vizsgázom egy tanfolyamon, új ház felújítás kezdődik, Zsolti orrmandulaműtét, majd szülinap. Márciusban költözködés. Szinte semmi bútorunk nem lesz, mert egy csomó beépítettet itt hagyunk. Szóval idő, pénz, tervezgetés.

Zsuzsa,

Eszterke óriási baba, ne csodálkozz, ha kicsit később csinálja a dolgokat. Nagyon ennivaló kis husikái vannak, és ahogy mosolyog! :)

Inci,

Marcell is nagyot nőtt. Kicsit meglepett, hogy már kinn van minden foga. Lehet, h Anikó is ezért sír mostanában éjjelente? Én csak 2 éves kora körül számítottam rá. Zs-nak is akkor jöttek ki, az utolsó 4.

Többiek?
Vendég
 


Kópé:
Milyen tanfolyam? Sok sikert, kalappal a vizsgához!!
Most tényleg kijut Nektek rendesen akkor!

Zsolti műtétje mikor lesz? Szegénykém, remélem gyorsan kiheveri!

Eszterke ma evett egész banánt, úgy, hogy ő harapdált belőle. Nagyon tetszett neki a dolog :lol:

Mászás: most már kezdek megnyugodni, mert már látom, hogy alakul a dolog. Szépen felül egyedül, elvan tök sokáig ücsörögve, forgolódik, 1-2 "lépést" mászik is már, csak visszahuppan aztán. Szóval most már lesz belőle valami :)
Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Szasztok!

Múlt hét kedd óta súlyos dögrováson vagyok :( . Tegnap már felkeltem végre meg áthúztam a tüdőgondozóba a bájos kis köhögésemmel. Sajnos az egész családra átragasztottam: kinek milyen szerencséje volt, úgy vészelte át. Nagyon haragszom magamra, mert vagy 10 éve minden télen beoltatom magamat(meg az egész családot) influlenza ellen, de idén kihagytuk. Most meg vessek magamra :(

Panni a múlt héten elkezdett egyedül totyogni: nagyon ari. Mint egy kis terminátor :) Ritkán esik, de ügyesen.

Az, hogy milyét fogdossa magán a baba, szerintem csak a szülők "hibája". A Szaszánál mi is nagyokat nevettünk, hogy a kukacát találta meg először és utánna lelkesen mutogatta, meg fogdosta(pl.peluscserekor). Ez már 8 hónapos kora óta téma nála, és nem is akarja abbahagyni :( .
Az Annának még soha nem mondtuk, hogy mutassa meg mi van neki, és nem is piszkálja. A pocakot oké, meg a fején lévő "alkatrészeket" is tudja, de alul semmit :) :) :)
Inkább legyen szégyenlősebb. Azért csak lány a szentem.
Ha a Szabi mutogatja, annak örüljenek majd a csajok :) Ezt nem én mondtam, hanem az apja és a a két okos nagybátyja :) . Ezek olyan macsós dolgok, amiket földi lányok nem érthetnek :)

Ki hogy áll ezzel az új szemét vírussal? Megúsztátok már? Csak gyógyszertárba ne kelljen menni, legalábbis itt nálunk ölik egymást az emberek. Meg k@va drága minden. Még jó, hogy nem kell rendszeresen venni semmit!

Enyém kölykök már alszanak, azért tudok írni. Buli van :)

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok!

Ildi:
Nem tanítottam én sem rá, tök magától találta meg! Meg azóta sem mondom neki soha, hogy "nézd csak Eszterke, az a nunid!"
Sőt, mindig rászólok, hogy ne piszkálja és elveszem a kezét onnan.
De neki tetszik valamiért a dolog, nem bírom leszoktatni róla. Később ha picit nagyobb lesz, talán el lehet majd magyarázni neki.

Gyógyulást egyébként! 2 hete benyeltem én is egy influenzát, de nem volt vészes szerencsére, és Eszterke sem kapta el.

Panninak gratuli a totyogáshoz! :D :D

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Hi Lányok!


Hol is kezdjem? :roll:
Nem akartam elkiabálni,pedig olyan happy voltam,de már letört a szarvam :cry: Marci majdnem 4 hetet járt végig óviban,erre tegnap du. már taknyosan jött haza,és fájlalja a torkát :(
De hát ez már rekord!
A másik:hát szeremes a nagyfiam :roll: :wink: Múlt héten még két kislányba,de a csúcs,hogy mindkettőt Fanninak hívják :P
Aztán a hétvégén kiderült:már csak az egyikbe-döntött a gyerek :wink: Olyan boldogsággal megyünk reggel óviba-hihetetlen!tegnap láttam is,amint egymásra pillantottak párszor az öltözőben!Hát,egyik jobban zavarban volt,mint a másik
:)



Kópé,

nem cserélnék most Veled!!!Tudom,ilyenkor egy nő nyakába mi tud zúdulni!
Zsoltikámat mikor operálják mármeg??????Lennétek már túl rajta!!


Zsuzsa,

gratula!Kiscsajnak még a szeme sem áll jól!
:wink:

Inci,

Nektek is gratula!Bár én is csodálkozom a 20 fogon,de hát minden megtörténhet :roll: :)
Nekünk Marci majdnem 3 volt,amikor elég keservesen,fájdalmasa kibújt az uccsó négy.Boti pedig már elmúlt kettő is,és még neki sincs kint egy sem a maradék 4-ből.Ezek ilyen típusok,és kísértetiesen egyformán fogzottak eddig.



Ildi,

Hát gyógyulgassatok!Én is sok embertől hallom,hogy betegek :roll:
De mi sem úsztuk meg :(
Pankának gratula!Még mindig olyan gyúrni való?????Dobhatnál róluk egy pár képet,ha már rendbe jöttetek! :wink:
Na,lépek,mert hiányolnak :twisted:

Pusszancs :Dóri és a fiúk
angelheart
 
 


Sziasztok!

Dóri, örülök, hogy rólatok is hallani! Remélem hamar felépül Marci gyerek, és folytatódhat a románc! :D De jó nekik! Bárcsak nálunk is lenne valami hasonló, de egyelőre inkább csak gondok vannak az ovival. Akit érdekel a zuglói anyáknál utánaolvashat, nincs kedvem leírni még egyszer, úgyis idegesít.

Műtét: február 20-án kell bemennünk. Jó lenne már túlesni rajta, mert gyakorlatilag folytton be van dugulva az orra, és a füle sem jó.

Ildi,

Ez most milyen vírus? Valami gonoszabb influenza? Eddig megúsztuk, de nem is tudom mikortól kellene itthon tartanom a gyereket, hogy ne pont a műtétre legyen beteg.

Tényleg kérünk képeket!

Fütyi téma: szerintem egyátalán nem kell foglalkozni vele, sem rászólni, sem nevetni, hanem hagyni, aztán úgyis kinövi, amint lesz érdekesebb játék, ilyesmi. Legalábbis nálunk így volt. Kicsinek mindkettő fogdosta, Zs. már nem sokat foglalkozik vele, A. még igen. Szerintem ugyanolyan természetesen kell vele foglalkozni, mint pl. ha a fülét mutogatja.

Kópé
Vendég
 


Ildi
Mi sem mutogattuk neki soha a fütykösét. Nálunk nem téma ez a dolog meg a meztelenkedés sem a gyerek előtt.Így nem érzem magam hibásnak ebben a dologban.
Azóta vetette észre mióta megtanult ülni és fürdés közben észre vette, meg sajnos nagyon sokszor begyulladt neki mikor kissebb volt és akkor sűrün piszkálta, gondolom fájt vagy viszketett neki.Külön orvoshoz jártunk vele, mert begennyesedett és nem akart elmúlni neki aztán kiderült, hogy újfajta pelenkát próbáltunk és azt nem bírta, de mire a doki rákérdzett erre a pelus témára addigra már nem is tudom hányszor mentünk hozzá kezelésre.Mióta visszatértünk a megszokott pelushoz , azóta minden rendben van megint.

Angelheart
Mi nem csodálkozunk rajta, hogy kint van az összes foga.Az első négy már akkor kint volt mikor még nem volt 4 hónapos , utána meg egyszerre jött 7 fog is, és így sorban.
A dokinéni is elcsodálkozott rajta.
Szegény Marcit inkább az viselte meg, hogy mindíg egyszerre több foga jött és nem egyenként egymás után, de legalább most már alhatunk nyugodtan mindannyian éjszaka.

marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok

En is eltuntem igaz,de mentsegem van ra,mi bekatuk ez a sz..r virust.Alex jott haza egy hete az ovibol 39lazzal,azota maig nem ment le a laza csak idegi oraig :!: Erre tetezodott hogy hetfon mar en is lazas voltam es azota is,bar neha elerem a hoemelkedest is,de nekem csak 38 a legnagyobb.
Tegnapig egyedul voltam napkozben a gyerekekkel,hat csajok azt hittem ket gyerekkel amig az egyik beteg,meg jol kivitelezheto,de ha mar az anyarabszolga is kidol(ne )az mar tobb a sokkkknal :x
Alex mar mar laztalan,de folyik az orrunk ezerrel,remelem meg par nap es nekem is elmulik a laz.
Persze semmit sem szedhetek,marad a hoemopatia,de gondolom a szopi miatt vagyok ilyen kripli hogy elkaptam tole,mert kulonben evek ota nem dontott igy le influenza :shock:

Szopi megy ezerrel,Leon mar 4800 gramm es nagyon kis huncut,meg mindig tunderi jo gyerek,nem nyugos,sokat nevet es alszik :wink: :lol:

Inci
Edesek a kepek,hihetetlen hogyennyi beszel Marci,Alex 2 evigalig szolalt meg,altalaban a pasik lustabbak,tisztelet a kivetelnek :)

Kope
Latom nem unatkozol,hat igen anyanak mindig van valami.
hat nalunk is lesznek nagy valtozasaok,de errol mar akkor ha mar tuti. 8)
Ovival nekem is vannak rossz erzeseim,ugyhogy azt hiszem oszre keresek masikat,csak nehogy abban is csalodjak...
Mindjart elolvaslak nalatok mi a gond.

Ildi
Nektek is jobbulast!!!

Dori
Marc iegy kis Don Huan :lol: Orulok hogyennyit jartatok egyben ez mar szep!

Zsuzsa
Eszterke is tundike

Par kep rolunk is

Kép

Kép

Pusza
K

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata!

Ez a baba valami gyönyörűséges! Különösen a második képen, abban a fiús kis cuccban, az okos szemeivel. Nagyon aranyos! :D

Remélem az influenzából már kigyógyultatok!

Puszi

Kópé
Vendég
 


Halihó!!


Remélem mára már mindenki jobban van,aki beteg volt! :wink:

Kópé,

hát igen,így szerelmesen még könnyebben ment az ébredés is.De még itthon aszalódik a gyermek,mert pénteken asztma,pumpa,minden sz@r.Mostmár csak taknyos,szóval ezen a héten még no óvi.
Még nem tudtam elolvasni a másik topikban írt hozzászólásodat sem,mert Marci éppen,hogy jobban lett,Boti okozott nekünk újabb meglepedést:egy kis kruppot :( :twisted:
Ez vasárnap reggel kezdődött.Du. felhívtuk Apa u.tesóját,aki a László gyerekintenzívén dolgozik.Pont bent volt,mehettünk.Hála Istennek, két óra kezelés_megfigyelés után jobban lett,nem kellett bent maradni.Itthon egész éjjel,meg még másnap is ment a hidegpárásító :roll:
Mostmár szakad fel a trutyi,nem fullad,jobban van.
Hogy mindig tojik valamit a pók,nem hiszem el! :roll: Egyik asztmás,másik kruppos...

Kataa,

valóban,nagyon kis helyes ez a bébi!!! :wink:

na,mennem kell...

Többiek,

hogy vagytok??

Dóri és a fiúk
angelheart
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek
Boldog Névnapot és Születésnapot Kívánunk!

Sokáig nem voltunk mi sem.
Marci korházban volt szegénykém.Vírusos torkgyuszit kapott, ami a gyógyszerekre sem javult, sőt rosszabb lett.
Megkapta ezt a remek hány.., fo.s influenzát is. A lényeg, hogy már enni sem evett és inni se nagyon, így felhívtam a dokinénit, aki a rosszabbodás hallatára azonnal berendelte, megvizsgálta és egyből beutalta a László Korházba, ahol kemény napokat töltöttünk, de már túl vagyunk rajta.
Kapott infúziót (azt végig, amíg bent voltunk a folyadékhiány miatt) inhalátort(puffot, amit rászorítottak az arcára és azóta is sebes még neki) 3 óránként + leszívták folyamatosan a váladékot.
Enni csak itthon kezdett el kb 2-3 napja rendesen.
Hazaengedték, mert végre már megmaradt benne a kaja(jelen esetben csak pépes, mert mást nem tudott lenyelni) és elkezdett inni, de úgy mint aki még sosem ivott.Fogyott több, mint 1 kg-t, de majd itthon visszahízza.
Éjszakáimat 1 széken töltöttem, aludni nem igazán tudtam, mert folyton jöttek a betegebb és betegebb gyerekek, egészen az 1 hónapos csecsemőtől kezdve.Közben figyelnem kellett, hogy mikor van itt az idő a köv. adag gyógyszereknek és szólni az éppen hangyaseregként rohangáló főnővérnek, nővérkéknek.Nagyon rendesen bántak velünk, mindent elmagyaráztak, hogy mikor, mit kap és mire jó.Siralmas , hogy 40-50 kórteremre van 4 nővérke és 1 orvos.Közben apa is belázasodott, így anyóssal és apóssal váltottuk egymást, amíg hazajöttem kicsit aludni és egyebek.
Már jól vagyunk (a fiúk) köszönjük.Nekem meg most durrant be a torkom úgy, hogy még a fülem is úgy fájt, hogy azt el sem tudom mondani.Most én élek bébi kaján.

Mindenkit puszilunk:
Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg az ember összes töke kivan ettől a mocsok járványtól! Senkit nem kímél! Persze a túl enyhe idő is közrejátszhat a gyors terjedésében. :evil:
Mire kigyógyultunk és egy hétig mindenki fine volt, hétfő óta a Panninak megint folyik az orra, a Szasza kucog és meg tegap óta olyan náthás vagyok, mint állat :cry:
Mikor lesz már vége? Nem tudom. De egészséges gyerekről sem hallottam még ez évben...

Mindenkinek gyógyulást, és akinek még van: jó egészséget kívánunk :)

Millió rózsaszál, Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok!


Látom mindenkinek kijut a nyavalyákból! :(

Dóri, remélem ez a kruppos dolog nem jön elő sokszor! Csekély vigasz ilyenkor, hogy többnyire kinövik ezeket.

Inci, hát ez sem semmi történet! Nem irigyellek, én egyetlen napot, éjszaka nélkül alig bírtam ki a Lászlóban. Szegénykéim! Remélem azóta Marci már jobban eszik, és kiheverte ezeket a megpróbáltatásokat, Veled együtt!

Mi most - lekopogom- még egész jól. Nyilván ebben az is szerepet játszik, hogy Zs nem jár mostanában oviba, pont azért, hogy el ne kapjon valamit a jövő heti műtétre. Remélem nem is fog, és hamar túl leszünk rajta.

Március 10 körül költözünk, annyi a teendő, nem látom a végét.

Viszont, hogy valami jót is írjak: megszületett a Sote-n a tesómék kislánya, Zsuzsika. Minden ok, villámbaba volt, gyorsan előbújt. :) éjszakát kellett csak benn tölteni. Aztán most jön a neheze, 14 hónap korkülönbség, és a "nagy" sem megy még, etetni, emelgetni kell... De majd megoldják.

Ja és levizsgáztam a tanfolyamomon. Nem kis doldog ez, kérem szépen, amennyit tanulni lehet két ördöggyerek mellett...
Vendég
 


Szasztok!


olis kezdjem?!Utolsó jelentkezésemkor már gyógyulni látszottak a fiúk,már volt igazolásunk is az óviba,stb...Aztán apjuk olyan beteg lett,mint állat!Mérges is voltam rá,hogy nem húzott el dokihoz! :twisted: Ilyen rondán még nem hallottam köhögni 11 év alatt :roll:
Sejtettem,hogy visszaesenek a gyerekek.Marcinak rá is ment az arcára.Boti szerencsére "csak" taknyos.A végére én is megkaptam,de,mint a gyengébbik? nem képviselője,hősiesen álltam a dolgot,3 nap alatt,láz nélkül pikk-pakk túl vagyok rajta. :lol:
Mostmár Marci is van óviban.ihetetlen,hogy mennyien betegek?!Anyósoméknál is mindenki lázas volt,apukám is....
Na,ennyit rólunk.


Inci,

mi is voltunk Marcival 19 hónaposan kh.-ban,szerencsére ő már nem emlékszik rá.
Remélem már kutya baja a kisfickónak!!!


Kópé,

először is gratula a vizsgához!!!! :D Én elhiszem,hogy nem könnyű két kicsi mellett tanulni!!!
Hááát,ami a tesódékat illeti:Katuséknál csak egy hónappal volt nagyobb Liza :roll: De azért nem semmi!!!
Krupp:igen,tudom,ahogy nő a gyerek ,nőnek a légutak is,és egyre kevesebb az esély,hogy befullad.de azért ez 6-7 éves korig simán belefér :( Na,meg aztán már olyat is hallottam,hogy van,akinek életében 1x jött elő :roll:
Szerencsékre az uram unokatesója- az itt nagyon szidott -László kh. gyerekintenzívén dolgozik,ami ugye krupp felvételes hely!!!És a körülmények olyanok,amilyenek,de az ellátással nincs baj.

Ildikém,

remélem már kifelé jöttök Ti is ebből a szarból!!!



Mindenkinek pusza!

Dóri
angelheart
 
 


Szasztok Lányok, Asszonyok :D

Pankinak még folyik az orra, nem adja a be a doki a 15 hós oltást :(
A Szasza ugyanolyan ocsmányul köhög, de az oviban mindenki. Még az ovónők is "nyavalyások". Úgyhogy nem fogom itthon tartani, ha utánna úgyis megit kezdi előről...

Vannak híreim: a rossz: nem vesznek vissza a cégemhez, tehát feleslegesen nyűglődtem a fősulival. És van még pár vizsgám, amit külön tanár nélkül az életben nem tudok letenni.
A jó: végre kitaláltam, hogy mit kezdjek magammal (ideje volt 35 évesen...). Egy kis rábeszéléssel meg átgondolással elkezdek egy OKJ-s tanfolyamot márciusban. És 5 hónap után, ha a csillagok is azt akarják, akkor lesz egy oklevelem, meg remélhetőleg tehetségem a "Kéz- és lábápoló, műkörömépítő" szakmához.
Annyira vágyom rá, hogy egészen kicserélődtem. Végre tudtam a héten aludni. Nem idegeskedtem (annyit, ha-ha). És egy kicsit jobb esélyeket látok magamnak a jövőben.
A január és február egy anyagi csőd volt a családnak. Kicsit nagy számlák jöttek, meg egyéb nem várt hatalmas kiadások, úgyhogy f@szán lenulláztuk a kasszát. Ez a tanfolyam kicsit új reményt ad, hogy minimális anyagi befektetéssel, de határtalan lelkesedéssel egy kis pénzhez jussunk.
Szóval, ez van. A majdnem diplomámmal meg egy sereg végzettséggel és nyelvtudással kitörölhetem, egy jó szakmával viszont lehet, hogy versenyképesen fogok keresni. Ahogy a nagyok mondják :D

Most röviden ennyit. Mindenkinek üdv és pusza! Tavasszal tali?
Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Csak bekukk....



SZABIT ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!!!!!!!

Kép




Dóri
angelheart
 
 


Bocsi Ildi,elnéztem :oops:
Ma nem igazán vagyok beszámítható.... :lol:
angelheart
 
 


Sziasztok

Reg jartam erre,remele mar mindenki kezd jol lenni.
En ar varom a tavaszt ez utan a fura tel utan :roll: '

Inci
Sajnalom a korhazat ,remelem mar Ok a nagyfiu.

Kope
Mi ujsag ovi igyben?En olvastam,hat ugyes voltal hogy a sarkadra alltal.En is ilyen vagyok,tetszi nem tetszik az en gyerekem,csak en tudom rola a legtobbet....
Tesodeknak gratula,na es hogy boldogulnak??

Katus
Te is jol eltuntel??

Dori
Cuki a mutos keped :lol:

Ildi
Akkor hajra tanfolyam.En is egy olyan manikuroshoz jarok aki atkepezte magat.Nagyon jol megel belole.

Velunk minden Ok,Leon novoget ,tegnap volt 3 honapos,es mar 5.5 kg.Annyira kis cukorfalat meg mindig,elvezem a babazast ezerrel :lol:

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza a kórházból. Túl vagyunk a mandulaműtéten! Jó kis hely a Budai Gyerekkórház, mint egy szálloda. Mondjuk az anyás szoba is megfelel egy vidéki panzió árainak, de tényleg kényelmes. A műtét is max. fél óra volt, inkább 20 perc. Szegény Zsolti sírt utána, ébredéskor, de délután már jobban volt, csak a nyelésnél fáj neki egy kicsit.
Örülök, h túl vagyunk rajta!

Ildi!

Drukkolok, hogy ez a körmös dolog bejöjjön. Nekem is kéne találni valami ilyesmit, nem tudom mi lesz bő egy év múlva.

Kata,

Kösz az érdeklődést, öcsémék még bírják, hisz egyelőre itt van a nagymama. Hogy mi lesz, amikor a sógornőm a két kicsivel egyedül lesz otthon, pl. sétálás, szerintem abba még ők sem mertek belegondolni.
Vendég
 


Hi!

Kataa, köszike! :wink:
Ti is arik vagytok!!

Kópé,

pont tegnap gondoltam Rátok,hogy vmikor mostanában kellett mennetek!
Örülök,hogy túl vagytok a dolgon,reméljük kevesebbet lesztek betegek!Mondtam én,hogy elvileg nem olyan tragikus az egész-gyerekeknél.De persze én is halál belennék szarva,ha a sajátomról lenne szó :!:
Költözés???!!


Ildikém, vágjál csak
Marci olyan szinten beteg,hogy bele!Körmösöknek mindenhol megy!És nem kell hozzá nagy hely,"bárhol" lehet csinálni.Majd megyek ozzád én is :) :wink:


Én már számolom vissza a napokat!prilis 2.-án megyek először vissza a melóba.A régi helyre,de csak félállásba,tehát havi 10 napot fogok dolgozni 8-4-ig.Azt hiszem ez így a lehető legjobb 4 év után ,két kicsivel.
Amúgy a változatosság kedvéért:megint betegek vagyunk! :roll: :twisted:
Tele van tököm,de nagyon a család hímnemű tagjaival.Megint
rabszolga,ápolónő,anya,feleség.....meg minden elképzelehető vagyok. :(
Marci olyan szinten beteg,hogy 5 napig folyamatosan lázas volt.De már a 3. napon elkezdte kapni az AB-ot.Mostmár fosik :?
Boti tegnap éjjel kezdte a "lázongást" :twisted:
Apjuk köhög,és taknyos....
MONDJA MÁR MEG VALKI,HOGY MIKOR LESZ ENNEK VÉGEEEEEE????!!!!! :roll:

Na,lépek,mert hiányolnak...

Ja,azért a farsangon sikerült még pont ott lennünk,majd doobok fel képeket...


Dóriék
angelheart
 
 


angelheart írta:Hi!

Kataa, köszike! :wink:
Ti is arik vagytok!!

Kópé,

pont tegnap gondoltam Rátok,hogy vmikor mostanában kellett mennetek!
Örülök,hogy túl vagytok a dolgon,reméljük kevesebbet lesztek betegek!Mondtam én,hogy elvileg nem olyan tragikus az egész-gyerekeknél.De persze én is halál belennék szarva,ha a sajátomról lenne szó :!:
Költözés???!!


Ildikém, vágjál csak bele!Körmösöknek mindenhol megy!És nem kell hozzá nagy hely,"bárhol" lehet csinálni.Majd megyek ozzád én is :) :wink:


Én már számolom vissza a napokat!prilis 2.-án megyek először vissza a melóba.A régi helyre,de csak félállásba,tehát havi 10 napot fogok dolgozni 8-4-ig.Azt hiszem ez így a lehető legjobb 4 év után ,két kicsivel.
Amúgy a változatosság kedvéért:megint betegek vagyunk! :roll: :twisted:
Tele van tököm,de nagyon a család hímnemű tagjaival.Megint
rabszolga,ápolónő,anya,feleség.....meg minden elképzelehető vagyok. :(
Marci olyan szinten beteg,hogy 5 napig folyamatosan lázas volt.De már a 3. napon elkezdte kapni az AB-ot.Mostmár fosik :?
Boti tegnap éjjel kezdte a "lázongást" :twisted:
Apjuk köhög,és taknyos....
MONDJA MÁR MEG VALKI,HOGY MIKOR LESZ ENNEK VÉGEEEEEE????!!!!! :roll:

Na,lépek,mert hiányolnak...

Ja,azért a farsangon sikerült még pont ott lennünk,majd doobok fel képeket...


Dóriék
angelheart
 
 


Kijavítottam,mert Ildinek valahogy bénán jött össze....
angelheart
 
 


Szasztok!
Köszi a sok biztatást! :D A környezetemben is nagyon pozitívan állnak hozzá az új "bolondériámhoz" :) .
Mire legközelebb talizunk, már vadul fogom a Ti karmaitokat is nyesegetni :D .

Kópé! Nézz körül a neten, egyenlőre, ha másért nem: jó ötleteket lehet találni tanfolyamügyben. Úgy kerestem rá, hogy "kismamáknak munka", aztán behozott egy csomó frankó oldalt. A www.efeb.hu tanfolyamaiból pedig lejön az 50% kismami kedvezmény :) . Sok sikert!

Írjatok, írjatok, mert a mi topicunk a leglustább :D :D :D !

Pusza Mindenkinek, Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok Kislányok!

Igen , itt az elvesztett fekete bárány...

Nagyon hosszú lenne leírni: betegségek, túlélések, vizsgaidőszak, szigorlat, stb.
Inkább javasolnám a hétvégi találkozót, mit szóltok?

Márc. 10. ebéd? uzsi? Pest? Buda?

Jelentkezzetek, hogy jó-e ez a hétvége, és gyorsan összehozzuk remélem! Addig is puszi!

Katus
Vendég
 


Katus,

nekem nemtom,elég zűrös ez a hét,meg az ezutáni is :cry: :roll:
Esetleg du. jó,de nemtom még!!!!!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

:( :( :(

Nekem nem jó...
Költözünk!
Vendég
 


OK, kemény mag lemondta, akkor elhalasztjuk!!!

Minden hónapban megyünk, csak nem mindig gyerek nélkül...
Katus
Vendég
 


Katus,

annyira sajnálom,de most ez a nagy büdös helyzet!
Most is rohannom kell...

Dóri
angelheart
 
 


Most olvastam...
Bocsánat, de nekünk sem jó :(

Majd talán legközelebb :)


Mindenkit puszilunk! Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Kép


Hello Csajok!!!!

Kivel mi újság ebben a hiperszuperfantasztikusjódőben????? :wink:
Annyira élvezem,hogy süt a nap,és késöbb sötétedik,és még ráadásul nemsokára az órát is állítani kell-állat jó!


Kópé,

hogy álltok a költözéssel????Zsolti és az óvi?Kópé és az óvi??? :roll: :wink:
Mi most nyomjuk rendesen,szerelem még tart :lol:
Ma meglestem Marcit az óviban,de csak azért ,mert arra jöttem haza.Külön ezért nem megyek el....Akkora várat építettek,vagy tízen tolongtak egymás hegyén.Úgy dolgozott,de úgy!!!! :lol:
Boti is be lesz íratva,most tavasszal,és jövő Jan.-tól megy-elvileg.
Anyuci pedig jövő héten már nyomatja a melót.Igaz jövő héten csak csüt.-pénteken ugrok be,de szerintem kezdésnek ez most elég is lesz! :wink:

Katus,

nézelődtök óvi-ügyben???

Kataa,


Leon babának hogy tetszik ez a szép idő????? :P

Csók Mindenkinek!
Ébred a kis ördög :roll: (Boti)


Dóri
angelheart
 
 


Ja,egy kép a betegséges időszakból:
A kis mazohista :wink: Kép
angelheart
 
 


Kokárdás, verőfényes szép ünnepet kívánok!!!!

Remélem, mindenkinél olyan gyönyörű idő van, mint nálunk! Nagyon szép napot kívánunk: Ildi, Szasza, Pannika.

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok!


Egy gyors bejelentkezés: megtörtént a költözködés, már egy hete "falun" lakunk! :D Nekem legalábbis ez a Rszetmihály annak tűnik Zugló után.

Egyelőre nem bántam meg! :) Nyugis kis hely, ahhoz képest, hogy csak pár utcával kerültünk kijjebb. Gyerekek is kezdik megzokni, bár a Zs-val nem volt gond, mert eléggé rákészült a dologra, Anikó meg még nem beszél, úgyhogy nem panaszkodik! :D De persze beteg, mert mikor máskor! :(

Ovi: azt otthagytuk, Zs-nak sem jött be, és miután elbeszélgettem az óvó-nénivel, én is erre a meglátásra jutottam. Majd májusban megpróbálom az itteni ovit, h középsőbe odamenjen, addig meg ketten fárasztanak. :? Egyébként ez az ovi itt van tőlünk 10 méterre! :)

Remélem mindenki jól van! Katus, írhatnál többet, mert rólatok aztán végképp semmit nem tudok. Meg Zsuzsa te is!

Pusz mindenkinek

hullafáradt Kópé :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, hogy így rátok török, de a segítségeteket szeretném kérni.

Nem ismeritek véletlen a Sote I-en Nagy Mónika szülésznőt? Bármiféle információnak nagyon-nagyon örülnék, akár priviben, akár nyilvánosan.

Tavaly ő segítette világra halott kisbabám, és ismét vele szeretnék majd szülni remélhetőleg még az idén. Érdekelne a véleményetek.

Köszönöm kedves segítségeteket, Titi!

KépKép
titi_27
 
 


Hello Kislányok, név szerint mindenki!!! :D

Itt az elveszett bárány.

Olyan sok mindenen vgyunk túl, hogy nem is kezdek bele.
Lizát felvették az oviba, kis ráhatással oda, ahova naygon szerettük volna. Nagyon örülünk neki. Liza már mindenkinek azt mondja, hogy ő ovis, csak épp tavaszi szünet van... :lol:
Benedek beszél, és nagy a szerelem köztünk! Nagy bújós fickó. Megtanult puszit adni, de úgy, ahogy apától látja, a számra 8) - olyan muris, ahogy közeledik a csorgó nyálával, úgy imádom!!! Kedvenc szavai: nyuszu, süsü, mese.

Mindjárt vizsgaidőszak, úgyhogy sokszor nem tudok jönni. Ezen a héten gyakorló tanításra járok.

Kataa,
már hatalmas Leon is nyilván. Hogy vagytok? Jól vetted az akadályt!!!

Kópé,
költöés akkor megvolt. Megszoktátok az új helyet?

Dórikám,
mostanábann veled sem dumcsiztam. Te meg már dolgozol, ugye? Boti olyankor hol támaszkodik?

Ildi,
te is sokszor eszembe jutsz. Most végigolvastam a Beni születése körül írt dolgokat. Emlékszem, hogy betolattam hozzád Pannika-nézőbe. Na, azóta már ő is felnőtt...Hogy vagytok? Gyerekek?

múlt héten voltam a klinikán, lent az alagsori alapítványi rendelőben. Csodálatos lett, és alig vártam. Mi történt?????
Megkérdeztem, hogy jöhetek-e majd szülni ide, és megnyugtató, hogy igen,.persze perkálni kell a kórháznak. De nekem Beke dr. minden pénzt megér, tudjátok! Számomra ő AZ ORVOS.

Puszi mindenkinek,
Katus
Vendég
 


Szisztok

Mi ujsag??Mindenki eltunt???

Mi megleptuk a tutit, ugyhogy most jo messze vagyok toletek :roll:

Katus
AAA,nagyon egyszeru volt a kezdeti cicis gondok utan,mar minden ment magatol.Lassan 6 hos Leon es egy tunemeny.Olyan jo baba mint Alex volt anno :lol:
Ja es minidg szopik es mar 7200 gramm :lol: Forog es nyul mindenert es ugyesen jatssik mar a dolgokkal.Hiaba masodik gyerek :lol:

Na pusz es irjatok!!!!

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


SZiasztok!

Másfél hónapja nem írtam, de úgy látom nem kell sokmindenkinek válaszolni! :twisted:

Kata!

Már láttam az iwiwen, hogy milyen messze kerültetek! Tulajdonképpen hogy jött ez a dolog? Mi a tervetek, mit csináltok (férj) meddig maradtok?

Elképesztő, hoby már Leon gyerek is majd féléves! Nagyon ügyesek vagytok a szopival, meg a forgással is! :D

Katus,

költözés megtörtént, egész hamar megszoktuk, aranyos kis házikó, mindig erre vártam, olyan kis mézeskalács hangulatú. Nagy öröm a kiskert is, különösen, hogy tényleg olyan kicsi, úgyhogy csak a jó oldalát tapasztaljuk egyelőre.

Aranyos lehet a fiad, a puszival! :) Lizának gratulálok az ovodai helyéhez!
Ami az ovit illeti, forradalmi döntésre szántam el magam, és kissé szembemenve a közvélekedéssel, úgy döntöttem, hogy még ezt az egy évet, amit itthon töltök, megpróbálom együtt élvezni a gyerekekkel, úgyhogy hagyom az ovit a fenébe egyelőre, úgyis csak egy kínlódás volt ez mindenkinek. Aztán majd jövőre mennek együtt.

Dóri!

Veled mi az ábra? Rég írtál!

Valamikor már össze lehetne hozni azt a talit! Egy kis miniatűr kertecskét fel tudok ajánlani helyszín gyanánt... :D
Vendég
 


Hi Csajok!


Én is elbújhatok szégyenemben.... :oops:

Nálunk semmi különös,már egy hónapja dolgozó anyaként funkcionálok.Így részmunkaidőben egész kellemes "kikapcsolódás" a műtő :lol:
Gyerekek is egész jól veszik a dolgot.
Boti mamákkal/papákkal,bár inkább az én szüleimmel,apósom most elég betegecske,kezelés alatt áll,anyós meg mellette van,így tőlük nem várhatok túl sok segítséget.Persze,ahogy tudnak ők is segítenek.
Botit hétfőn íratjuk be az óviba,és elvileg 2008 Jan.-ban kezd el járni.Hát kiváncsi leszek rá! :shock:



Kópé,

tök jó a kis kert,meg a ház!Taliban benne vagyunk! :wink:

Kata,

elárulod a titkos helyszínt???Ha very titok,akkor jöhet az iwiwen is...Olyan nagyok már a fiaid!
Mi is most ünnepeltük Marci 4. szülinapját...

Ildiék,

merre vagytok???
Körmözéssel mi a helyzet????Skacok??

Kérdés:
Ki hogy áll a pneumococcus elleni oltás kérdésével???

Most lépek,még ezer dolgom van így,szombat este...

Csóközön

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok

Dori
Az iwiwn megnezheted :wink:
Nyilvanos topicban titotk,inkabb a kedves kollegak miatt.....
Igen nagyon nagyok,Alex kesz kispasi,de hat tudod Marcidrol mit produkal egy 4 eves....Neha a haja megnek all,neha meg olyannyira imadnivalo..Ja esm eg O ugye egy nyugodt gyerek :lol:
Szerencses vagy mamakkal hogy segitenek,ez nagy kincs.
Hogy Bot is ovis lesz??Jaj hogy oregszunk....


Kope
Apa dolgozik,en meg udulok itthon :lol: Alex ovis lett,tanulgatja az uj elethelyzetet. Remelem hamar belejon a nyelvbe.
Passz meddig maradunk,Amig Leonnal otthon lehetek ,talan addig,de sosem tudni mit hoz a jovo..Attol fugg, hogy hogyan tudjuk megszokni,mert otthon is megtartottunk mindent,tehat van van visszaut :wink:

Pusza
K

Kép
Kép
kataa
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lányok!

Nincs mentségem, hogy nem jelentkezem :(
Mióta beindult a meló, örülök, hogy luk van a .....-men. Elég nehéz 4 év semmittevés(sic!) után visszaszokni a dolgos hétköznapokba. A gépet, jó, ha hetente be tudom kapcsolni. De nem baj: kevesebb lett a villanyszlánk:)
Ancsi imádja a bölcsit, Szabival meg mindennap veszekszünk, mert nem akar 4 előtt hazajönni(Anya, nem látod, hogy dolgozom a Martinnal és nem érek rád!)
A szombatonkénti suli is elég nehéz, általában kétszer tudok kirohanni pisilni 9-től 4-ig :(
Délelőtt-délutános műszakban vagyunk hétköznap, és mivel délután elég hamar lelépek a gyerkőcök miatt: a délelőttösön majd' megszakadok.

Ha talizni akartok, szervezkedjetek: megyünk. Remélem...

Mindenkire nagy szeretettel gondolok, Szasza állandóan a Liza cumiját akarja visszaadni, Panki meg egyenesen imádja a gyerekeket.

Millió puszi és rózsaszál, Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: