Új privát üzeneted érkezett!

Rifu
Nem vagy "ismeretlen" számomra, mert a sima Margitosba is szoktam írni, olvasni.

Na igen a kórház jővője érdekel, a tervezett kistesó miatt. :wink: Na és persze a Drnő is!
nikcsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bár én még messze vagyok a babázástól, nagy szükségem van mostanában egy jó nő nőgyógyászra, már feltúrtam az egész netet és hsz-eitek alapján asszem meg is találtam: dr. Magenheim Ritát!!! :)
Még ma felhívom, aztán majd beszámolok (ha szeretnétek!)
Köszönöm a segítséget! :)
sziasztok
Brigi
brigicsaba
 
 


Brigi!
én várom a beszámolót
szilvamag
 
 

 
 

Brigi, én is kiváncsi vagyok a beszámolódra. Ajánlottam valakinek a doktornőt, pedig azt nem is tudom milyen szülész. Az biztos, hogy epidurál beadásban nagy Ász.

Személy szerint jobban bízom az idősebb korosztályban. Ők még tudják hogyan kell levezetni egy medencevégű fekvést. Nem sietnek a műtőbe.

De az is kecsegtető hogyan viszonyul az emberhez egy korodbeli (azt hiszem 30 éves a Doktornő) orvos.
rifu
 
 


Brigi!
Engem is érdekel ám! :D

Szilvi
Hát TE hogy-hogy itt? :wink:

Rifu
Micsoda elvárások? Mármint nekem szülés után (főleg) tök más véleményem van! A vágás és szakítás után szerintem egy idősebb orvos hipp-hopp rutinból összevarrja az embert, míg MRita drnő nagyon precízen megcsinálta - bár úgy éreztem soha nem lesz vége(főleg eda nélkül). (Féltem, hogy a későbbiekben ebből problémám lesz - ismeretségi körömben van olyan, aki szinte a mai napig szenved :( ) Ami még MRita és a fiatalsága mellett szójon, én bizonyítani akarást érzek, nagy odafigyeléssel, empátiával, tudással, és a többi.... :lol: (Mindezt azért mondom, mert tapasztaltam más is, más orvosnál. :( )
nikcsi
 
 


Azért bízom az idősebb korosztályban, Nikcsi, mert egy idősebb orvos levezetett mondjuk tízezer szülést és komplikációk esetén gyorsan és jól dönt. Továbbá, nem csinál császármetszést, ha nem muszáj.

Semmi bajom a fiatalabb korosztállyal. Kinek mi a jó, nem? Van, aki női nőgyógyászt akar, van, aki férfit, van, aki fiatalabbat, van, aki tapasztaltabbat=öregebbet.

Egy ismerősöm külső alapján választott. Mesélte, hogy miközben a szülész mosta a beleit csak arra tudott gondolni, hogy "Istenem, de jóképű ez a pasas!"
rifu
 
 


Rifu
Ne vedd bántásnak a véleményem, ez csak jó, hogy nem mindenki ugyan olyat szeretne!
Nekem mindegy volt, hogy férfi vagy nő a nőgyógyász, egy dolog lett számomra fontos, hogy a kérdéseimre ne vállvonogatással válaszoljanak, hanem érthető köznyelven, na és az már csak hab a tortán, ha még megnyugtató is. Férfi "választott" dokival kezdtem (elmentem sztk-ba, "választott" orvos elküldött védőnőhöz kiskönyvért, itt őt írták be választottnak. Hozzá jártam terhesgondozásra, majd a vállvonogatásból elegem lett és mentem egy újabb férfi nődokihoz - ő elutasított (szerencsére), eztán ucsó lehetőségként - részemről - mentem MR drnőhöz.)
Amúgy az én szülésem nem volt átlagos - mondta ezt dr. Mageheim Rita. Kislányom nagyon nehezen jött világra, kipaszírozták belőlem, de szerencsére nem lett császár. Utólag meg is kérdeztem drnőt - hogy nem akartak császározni? Azt mondta felmerült, de végül nem kellett! :lol: Ja és nem is vákumoztak! :lol: :D
Ismerősöd: ilyen helyzetben nem csodálom, hogy egy jóképűt választott, micsoda jó csodaszer! :P
nikcsi
 
 


Brigi!
várjuk a beszámolót!!
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumban, nemrég regisztráltam, mert én is nőgyógyászt keresek, még sosem voltam és inkább nőhöz szeretnék járni. Nagyon szimpatikus lett a hozzászólásaitok alapján Magenheim doktornő, remélem élőben is az lesz, kedden megyek hozzá...
Csak azon csodálkozom kicsit, hogy a Margit kórház honlapján azt olvastam, hogy 2-től van a rendelése kedden, és én fél 1-re kaptam időpontot...No meg ma kértem időpontot, és rögtön kaptam keddre...Lehet azért van, mert mondtam a nőnek a telefonban, hogy sérülésem van, és örülnék, ha minél előbb megnézné? Akkor tényleg rendesek, ha így soron kívül be is is iktattak...Merthogy írtátok, milyen soká tudnak időpontot adni hozzá...
Először amúgy Szigethy Adriennhez akartam bejelentkezni, de hozzá csak febr. 8-ára volt időpont...De most már örülök, hogy Magenheim doktornőhöz sikerült időpontot kapnom, mert bíztató dolgokat írtatok róla...és főleg azért lenne jó egy kedves dokinőhöz kerülni, mivel először megyek életemben...és azért mert egy kedves kozmetikus miatt megsérültem...nade jobb későn mint soha elkezdeni a nődokihoz járást...csak ne egy ilyen szerencsétlen sérülés miatt kéne...
esyter
 
 


Félek kicsit a vizsgálatok miatt...mert akkor gondoltam érdemes lenne kivizsgáltatnom magam, ha még sose voltam ilyesmin. Nagyon kellemetlen? Nyugtassatok meg. :)
esyter
 
 


Esyter
Üdv itt! Hát nagyon meglepődtem, hogy ilyen gyorsan kaptál időpontot, és hogy 2 előtt, mert én is így tudtam! :shock: :D
Kozmetikus miatt sérülés? Ezt el nem tudom képzelni mi lehet, ha nem annyira nyilvános, akkor pü-be vagy e-mailbe megírod?
Vizsgálat: szerintem nem kellemes, de MR nagyon ügyesen és szinte észrevétlenül végzi el. Amúgy nyugodtan mond meg neki, hogy most vagy először és félesz, izgulsz egy kicsit!
nikcsi
 
 


nikcsi: szívesen megírom itt is "kellemes" élményeimet a kozmetikusnál, legalább tanulság mindenkinek...inkább más kárán tanuljatok! :)
Szóval sajnos kénytelen voltam új kozmetikust keresni, mert régi kedves és szuperügyes kozmetikusom babázik épp. :) Aminek persze örülök, mert régóta várt rá! :)
No hát rákattantam a netre, csomó kozmetikai szalonnak van szép honlapja, találtam is egy kulturált (és amúgy sztem nem is túl olcsó) szalont a közelben (itt az ellenreklám helye: Vanilla szalon a Kolosy térnél). Hát elmentem gyantáztatni...tudni kell, hogy én már évek óta csináltatok kozmetikusommal teljes fazongyantát, sztem manapság ez nem is olyan meglepő...soha semmi bajom nem származott még belőle, azon kívül, hogy jobban fáj kissé, mint egy lábgyanta...
No ez a kedves kozmetikusnő (aki kb 10 éve van a pályán) úgy elintézett, hogy mikor letépte a gyantát, felrepesztette a bőrömet a szeméremajkam tövében (a kis és nagyszeméremajkam között!!). Ott nem is tudtam mi a szitu, éreztem mondjuk hogy fáj...mondta a nő, hogy vérzik, de azt gondoltam biztos a szőrtüsző (néha előfordul). Hát hazaértem, és mivel fájt, megnéztem mi a helyzet...és kb egy 1-1,5 cm-es sávban tökre felrepedt ot a bőröm és vérzett is eléggé...hát kiséé megijedtem, és ezért jelentkeztem be gyorsan MR-hoz, és gondolom ennek köszönhetően kaptam gyorsan időpontot...
Mondjuk most már talán jobban néz ki a dolog, de azért elég rossz helyen van ugye...mosogatom is naponta többször emiatt, nehogy elfertőződjön vagy vmi...
Hát ez a sztori...szóval vannak ilyen kontár kozmetikusok...nem árt vigyázni, csak honnan tudhatja ezt előre az ember?! Na most már félni fogok...és mindez egy kulturált, szép szalonban, egy állítólag! gyakorlott kozmetikusnál...több ismerősöm szerint feljelenthetném a nőt a fogyasztóvédelemnél. :) Hát igen...ha nem ért hozzá, minek vállalja? Most emiatt mindenféle poblémám származik a mindennapokban...
esyter
 
 


esyter írta:ha nem ért hozzá, minek vállalja? Most emiatt mindenféle poblémám származik a mindennapokban...

Pénz beszél, kutya ugat! :cry:

Esyter
Ezek szerint itt laksz a környéken Te is?! :lol: Nem semmi a történet! Kíváncsi lennék mit szólna a Keresztanyám, aki több, mint 20, de inkább 30 éve van a kozmetikusi szakmában. Arról nem is beszélve, hogy anno még nem 1-2 év alatt végezték el ezt a szakmát. Én bőrgyógyászati dolgokban is szoktam tőle tanácsot kérni! Korábban innen a III. kerületből könnyen megközelíthető volt az üzlete, mert a 86-os busz végállomásánál volt! De elköltözött a XII. kerületbe. Ha nem számít a távolság, akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani! Ez volt a reklám helye!
Marha kellemetlen lehet a dolog! :cry: Remélem hamarosan minden rendben lesz! :wink:
Várom a beszámolót!
nikcsi
 
 


Szia Lányok, Esyter!

Nos a beszámolómra még egy kicsit (?) várni kell!!:( Felhívtam ugyanis a rendelőt és az asszisztens rögtön február 27-ét javasolta!!! kissé elakadt a szavam, de hát menni kell, ha ez van, hát ez van! miután leraktam, gyorsan utánaszámoltam, hát persze, h pont akkor fog megjönni :evil: felhívtam megint, mondom, h ez van, jó semmi gond, akkor márc. 6!!!!!!!!!!!!!!!!!! puffogtam utána rendesen!!! főként azért, m a bogyó pont jan végén járt volna le, (mivel váltani akarok) most 2x 1 havit kell vennem, nem kis lóvéért, elég bosszantó!!!
ezért is csodálkoztam, h ilyen hamar kaptál esyter, de persze imördzsönszi :D az más!!! nah, szóval tavasz körül kiderül :)
sziasztok
Brigi

ui. bocsi, h hosszú lett!! :oops:
brigicsaba
 
 


Sziasztok!

Brigicsaba, ez nem semmi...féltem is, hogy ha beírom, milyen hamar kaptam időpontot, engem megköveznek itt! :)) De mentségemre szóljon, hogy tényleg a sérülés miatt megyek elsősorban! :) Ha ezen múlik, hogy ilyen hamar bejut MR-hez az ember, akkor inkább várnék másfél hónapot...:)

Eszter
esyter
 
 


Nikcsi, én is óbudai vagyok, pont a Margit kórházzal szemben lakom...ill. kicsit arrébb, a Praktikerrel szemben egy zöld sarokházban. :)
esyter
 
 


Brigi
Ha csak gyógyszert kell íratnod, akkor azt megcsinálják soron kívül! Ki kell tölteni azt a papírt és arra kérik, hogy írd rá milyen gyógyszert kérsz. Ha pedig vizsgálatot is szeretnél, akkor arra elmész később: márc. 6-án, amikor van időpontod! Ha esetleg valami kérdésed van, akkor azt telefonon is meg tudod kérdezni a drnőtől! (Hétfőn azt hiszem egész nap bent van a kórházban, megmondják melyik melléken éred el) Anyagilag ez jó megoldás, nem?!

Esyter
Kisérletin? Vagy az még nem tartozik oda?
nikcsi
 
 


nikcsi: ezt hogy értetted? "Kisérletin? Vagy az még nem tartozik oda?"
esyter
 
 


Ott van egy rész, amit a "kísérleti lakótelepnek" hívnak! De ha jól értem, akkor Te arréb laksz, ahol van tem.vállalat, ezoterikus valami, stb. Most esik le, Neked mennyire közel van a Margit kh! :lol:
nikcsi
 
 


nikcsi: igen, abban a zöld házban lakom, ahol van ezoterikus bolt, meg temetkezés is. Csak én már a Reménység utcában lakom, mivel ugye sarokház...:) A kísérleti lakótelepet nem ismerem. :D
esyter
 
 


Sziasztok!

Ma voltam MR-nél, és nem csalódtam benne! :) Iszonyat kedves volt, és segítőkész, annak ellenére, hogy sokan vártak rá...
Amúgy szerencsére a kozmetikusnál szerzett kis sérülésem már szinte teljesen begyógyult. :)
Nagyon örülök, hogy találtam egy ilyen kedves doktornőt! Köszönöm nektek is a bíztatást és segítséget! :)

Eszter
esyter
 
 


Eszter
Írtam mailt! Mert én is ott voltam a "sok" ember között, ami szerintem most nem is volt sok!!!
Örülök, hogy minden okés volt, ezek szerint szinte fájdalommentes is volt! :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi:

Örülök a találkozásnak, még ha nem is tudtam, hogy te ki vagy! :)) Amúgy teljesen pozitív csalódás volt a vizsgálat, roszabbra számítottam! :) Úgyhogy örülök, hogy jól alakultak a dolgok! :)
esyter
 
 


Eszter
Így a legjobb csalódni - pozitívan! :lol:
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Ma hallottam, hogy össze akarják vonni a Margit kórház nőgyógyászati osztályát a János kórházéval...ez szörnyű! Mikor végre megtaláltam itt a közelben MR-t...:( Remélem ezt a rossz ötletet hamar elfelejtik...semmi kedvem a János kórházba menni, ami állítólag sokkal lepukkantabb és persze messzebb is van!
esyter
 
 


Sziasztok!

Én tegnap voltam a Margitban (terhesgondozáson, ultrahangon) és bőszen dogoznak a munkások, mert én úgy tudom, hogy a nőgyógyászatot és a szülészetet az ágyszámcsökkentések miatt összevonják.
Ezt még nem hallottam, hogy a Jánossal együtt lenne a nőgyógyászat.

Hát akkor nem tudom mi lesz, mert én májusban fogok szülni a doktornőnél.

Üdv:
Kagci
kagci
 
 


Eszter
Erről a szörnyű ötletről még én sem hallottam, osztom Kagci véleményét! Én is úgy tudom, hogy osztályt vonnak/vontak össze!
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudna-e nekem segíteni valaki abban, hogy Dr. Magenheim Ritának, vagy Dr. Szigethy Adriennek van-e magánrendelése, és ha igen mi az elérhetősége/ük. Nagyon sűrgős lenne.
Előre is köszönöm mindenkinek.

Üdvözlettel: Redorka
redorka
 
 


Szia Redorka!

Szigethy doktornő rendelését itt találod:
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.174

Magenheim doktornő rendelését pedig itt:
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.175

Szerintem ez a magánrendelés elég friss dolog (meg is tudom érteni, amilyen bizonytalanság van a Margitban), úgyhogy a Szakrendelő honlapján még nem is szerepelnek, mint ott dolgozó orvosok, úgyhogy ne rémisszen meg, ha nem találod ott a nevüket.


Remélem tudtam segíteni.

Üdv:
Kagci
kagci
 
 


Szia Kagci!

Köszönöm szépen az információt.
Üdv: Redorka
redorka
 
 


Sziasztok!

Én is köszönöm az infot a magánrendelésről. Én 3x voltam már MR-nál, és tényleg szimpatikus. De elbizonytalanodtam a kórház miatt, azért kezdtem el ide járni, mert a Margitban szerettem volna szülni. 1,5 éve szültem a Nyírőben, na, oda többet nem mennék, és amúgy is a Margit közelebb van... El vagyok keseredve. Azt is hallottam, hogy be akarják vezetni, hogy ott szülhetünk, ahova "körzetileg" tartozunk. Tud erről valaki valamit? Persze mi ide is tartoznánk, de mi lesz, ha megszűnik? Már tervezzük nagyon a második manót, és jó lenne eldönteni, hogy akkor hova járjak :(
b.krisz
 
 


Sziasztok,

A budapesti Szent Margit Kórház szülészet-nőgyógyászati és sebészeti osztályainak megszüntetése ellen, tiltakozó aláírás gyűjtési akció indult.

A Margit Kórház a főváros egyik legnagyobb kerületének és annak vonzáskörzetének kórháza. Megszüntetésével egy igen színvonalas és rendkívül jól felszerelt nívós kórház tünhet el. Az itt dolgozók szakmai felkészültsége és emberi odaadása példaértékű a mai magyar egészségügyben.
A statisztikai adatok is azt támasztják alá, hogy a döntéshozó/döntéshozók nem rendelkeztek kellő ismeretekkel és szakértelemmel a kórház tekintetében és megalapozatlan, elhamarkodott döntést hoztak akkor, amikor ezen kórházi osztályok megszüntetéséről döntött/döntöttek.

Kérlek Benneteket, hogy aláírásaitokkal támogassátok a kezdeményezést.

Erre a linkre kattintva megtaláljátok az aláírás gyűjtő ívet az első oldalon, melyet 2007. március 20.napjáig kell visszajuttatni a kórházba.


http://www2.freeweb.hu/margitkorhaz/news.php


Nagyon lényeges, hogy az aláírás gyűjtő íven a név olvasható legyen és minden oldalon szerepeljen, hogy miért történik az aláírás!!!
kika
 
 



Sziasztok!!!

Egy felhívást szeretnék közre adni. Aki csak tudja, nyomtassa ki, és tegye ki a lépcsőházba, hírdető táblára, közértbe, vagy ahol engedik.


III. kerületiek!!!
És minden jó érzésű, a kórház-átalakítással nem egyet értő ember!

A SZENT MARGIT KÓRHÁZÉRT

"Kedden (2007.március 27-én) 16:30 és 17:00 között szalagos demonstrációt
szervezünk.
A demonstráció helyszíne ugyanaz, mint a múltkori tűntetéskor. (a kórház bejárata előtt.)
Kérünk mindenkit, hogy ha tud gyermekével jöjjön. Illetve, ami a
legfontosabb hozzon magával gyermekenként egy 1 méteres fehér vagy világos szalagot. A szalagra írjátok rá gyermeketek nevét és születési dátumát.
Természetesen, akinek még nincs gyermeke azokra is számítunk. Ők
szimpátiájuk kifejezéseképpen 1 darab szalagot hozzanak."

Egy javaslat:
Szerdán reggel a még Kismamik, és aki érez elég elszántságot magában
jelentkezzen a János kórház szülészetén, nőgyógyászatán valamilyen
"panasszal". (Oda fogunk tartozni, hagy lássák, milyen ha mondjuk van egy front, és mindenkinek egyszerre van „baja”.) Akárcsak azzal, hogy CTG-t szeretne kérni, bedagadt a lába, megkeményedik a hasa nagyon. Én biztosan megyek.

Kérek minden jó érzésű embert, hogy jöjjön kedden, hiszen ha "csak" 15-en leszünk nem lesz értelme a dolognak.

Aki nem tud jönni, de szalagot szeretne kitetetni az is írjon akár nekem is:
margitkorhaz@citromail.hu

Amennyire tudjátok terjesszétek!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Ma lehet, hogy találkozunk!
nikcsi
 
 


Nikcsi!!
Lehet????????????? :?: :?: :?: :roll:
Téged tutira várunk!!!!!!!!!! :wink:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


De minél többen gyertek el kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Én voltam, szerintem össze is néztünk!
nikcsi
 
 


Nikcsi!
Én vártalak, hátha oda jössz. Szégyellem magam, de sajna nem készültem előre, és nem néztem rólad fénykpet, így nem tudom, hogy melyik voltál a sok aggódó, felháborodott anyuka közt.
De nagyon örülök, hogy ott voltál velünk!!!!
Tényleg ne haragudj, de csak oda felé az úton jutott eszembe, hogy azt sem tudom, hogy nézel ki, és legalább egy képet megnézhettem volna rólad. :(

A szalagos kerítésről készült képeket, és kisvideót majd ide is feltöltöm, amint átmentem a fényképezőről ide a gépre.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap este azt olvastam a neten, hogy a Margit kórház igazgatónője hivatalosan is bejelentette, hogy nem vehetnek fel új betegeket. Illetve áprililis 1-től tényleg bezár a szülészet, nőgyógyászat és sebészet. Ez nagyon szomorú. Én augusztusra várom a fiunkat a doktornőnél és nem tudom, hogy akkor most mi is lesz. Jövő héttől már a János kórházba kell mennünk?

Erről hallott valaki valamit?

Üdv.:Juditdora
juditdora
 
 


Szilpa
Én nem voltam benne 100%, hogy Te vagy... :o

Juditdora
Ajánlom a Margit kórházas topic olvasását! Minden lényeges dolog fent van!
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Szörnyű, amit a Margit-kórházzal csináltak...minden tiszteletem a fórumozóké, akik ennyi mindent megtesznek a kórházért, ilyen elszántan küzdenek...Én is nagyon örülnék, ha valahogy megmásítanák ezt a döntést.

Most azonban nem tudom, mi a teendő így nekem, mint Magenheim doktornő páciensének...pl. még várok egy vizsgálati eredményre...szerintetek azért bemehetek? Bár lehet, elküldenek, mivel kisebb bajuk is nagyobb annál, minthogy velem foglalkozzanak, de mégis...És akkor már receptet feliratni se mehetek be? Kicsit kétségbeestem, hogy megtaláltam a doktornőt, aki ilyen kedves, aranyos, erre most kereshetek másik orvost?! Vagy marad a magánrendelése? Azt meg azért nem szerettem volna, mert ugye recept miatt pl. nem szeretnék 5000 Ft-okat kifizetni...de lehet, ez marad...Bár én még nem szólhatok semmit, hiszen a kismamáknak sokkal nehezebb a helyzete...
esyter
 
 


sziasztok...
Én is a Margit kórházba jártam Magenheim Ritához, és felháborít, amit a kórházzal csinálnak...Én ragaszkodom Ritához, ezért is örülök, hogy van magánrendelése.
Valaki aki esetleg már volt nála magánrendelésen meg tudja mondani, hogy rákszürésre is van ott lehetőség?
És az árakról valami infója van valakinek, mert nem találtam semmit a honlapon.
előre is köszönöm.
Vendég
 


Esyter
Tudod a nőgyógyászat telefonszámát (korábbi oldalon megvan), és kérdezz rá, hogy most mi is van! Másik lehetőség, van a Margitnak egy honlapja, és ott fent van a Dr.nő e-mailcíme.
Persze, hogy küzdünk a Margitért, mert nem mindegy hogy hol szülünk gyereket! A Margitban vagy egy elmaradott intézménybe ismeretleneknél :!: :o

Destiny
Eddig nem hallottam olyan magánrendelőről, ahol nem csinálnak rákszűrést, ezért azt gondolom, hogy a Szépvölgyi úton is megcsinálják. A honlapon tényleg nincs fent, de van egy telefonszám, ők biztos meg tudják mondani! Nekem is lassan időszerű, de a min. 1 évnek el kell telnie!
nikcsi
 
 


Ezek az infók engem is érdekelnének...
esyter
 
 


Nikcsi: köszi a segítséget! :)
esyter
 
 


Sziasztok!

Ha a magánrendelés árairól lesz infótok, kérlek írjátok meg ide.

Köszönöm előre is.

Juditdora
juditdora
 
 


Juditdora
Egyenlőre nem voltam, de szerintem a weboldalom megadott telszámon segítenek! :P
nikcsi
 
 


Esyter
Tegnap voltam kozmetikán! :lol: Szóba is hoztalak. :wink:
nikcsi
 
 


:DD Hajjaj!

Voltam már másdoszor amúgy keresztanyudnál! :)) Nagyon aranyos továbbra is. :) Egy kissé azért drágának találtam, de hát a minőséget meg kell fizetni...:) És inkább fizetek többet, hogy szép helyen, kedves kozmetikusnál lehessek. :)

Közben meg bosszankodom, hogy a Margit nőgyógyászatát is bezárják, és mehetek csomó pénzért MR magánrendelésére...merthogy nem szretnék most már megint új dokit keresgélni, MR olyan kedves! :( Szóval nem örülök...de most mit tudok/unk csinálni? Azokat sajnálom legjobban, akik mostanság szülnek ebben a bizonytalanságban, no meg az orvosokat, ápolókat, szülésznőket...Isetenem, de dühítő helyzet!
esyter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: