Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismeri valaki a győri kórházban Dr. Schreiner László nőgyógyászt? Ha igen, légyszi írjátok le a tapasztalatokat, véleményeteket róla. Még orvosválasztás és a bébiprojekt előtt állok. Bár nem győrben lakom, mégis ott szeretnék szülni, mert sok jó véleményt hallottam a kórházról. Légyszi segítsetek. Egy tanácstalan "kezdő". :lol:
Köszönet.
agica25
 
 


Szia Ágica25!

Annyit tudnék tanácsolni, hogy még nézz körül... !

Üdv:Katka
illés katalin
 
 


Szia Katka!
Köszi, hogy válaszoltál.
Írtam privit Neked.

ÜDv.Ági
agica25
 
 

 
 

Szia Ágica!

Nem kaptam meg a privi üzenetet:-(

Katka
natika
 
 


Tényleg? Húha, akkor belekeveredtem, Illés Katalin néven jelentkeztél be először, aláírás Katka!
Illés Katalin=Katka=Natika=Nati??? Hová küldjem a privit? :lol: :roll: :lol:

üdv.
Ági
agica25
 
 


Szia Ágica!

Jó elvagyunk:-) Én is küldtem neked privit, Te sem kaptad meg?
A natikára küld, mert a másikkal gondom volt, azért változtattam meg:-(

Katka
natika
 
 


Szóval megint küldtem neked.... most? Én sem kaptam meg a tiédet! :lol: :lol: :lol:
Üdv.
Ági
agica25
 
 


Ági=agica25=zsebibab (majd a priviben megtalálod a magyarázatot) :lol: :) :D
agica25
 
 


Szia Ágica!

Küldtem privit, én a Tiédet megkaptam, remélem most már átmegy az enyém is.

ÜDV.
natika
 
 


Ugyan látom már biztosan megszültél de nem tudom melyik orvosnál.
Én ugyan még nem szültem meg az elején vagyok de a fogadott orvosom Dr Schreiner László...és csak jót tudok Róla mondani.
Édesanyámnak ő vette ki a méhét és minden rendben zajlott.
Idős orvos és tapasztalt.A Magyar Köztársaság Érdemrend Lovagkeresztjét is megkapta és sokáig volt a terhespatológia főorvosa.
Biztonságban érzem magam hogy ő az orvosom.Rettentően kedves mégha néha ridegnek is tünik ő nem az a nyálas..nyugtatgatós azt mondja amit hallani akarsz orvos hanem igazán őszinte,körültekintő és segítőkész de nem csöpögősen adja elő hanem igenis a tényekre alapoz.
Igenis csak ajánlani tudom..mind nőgyógyászként mind szülészként.
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: