Új privát üzeneted érkezett!

Lia!

SZILVESZTERNEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK AZ ÉN KIS SZÜLINAPOS GESZTENYÉMMEL EGYÜTT!
Kép

Kép
mamy
 
 


tényleg egy napon szültünk :lol:

köszönjük a köszöntés!isten éltesse gesztikét még 98 évig
Vendég
 


tényleg egy napon szültünk :lol:

köszönjük a köszöntés!isten éltesse gesztikét még 98 évig
Vendég
 

 
 

tényleg egy napon szültünk :lol:

köszönjük a köszöntés!isten éltesse gesztikét még 98 évig
Vendég
 


Boldog szülinapot minden kis ünnepeltnek!!!!!!

lia!
az járóka,amiben fexik Dorián.és szerencsére jó nagy,h még játszani és aludni is tud benne napközben.bár alvásra a babkocsit részesíti előnyben :) hiába van kereke a járókának is :D

Kép
berni1
 
 


köszönjük szépen :lol:

berni éjszaka is babakocsiban alszik dorián?
vagy akkor jó az ágy neki
Vendég
 


lia!

ezt most nem kérdezted komolyan :roll: azért nem dilis,éjszaka mellettem alszik ágyban :) csak napközben babakocsizik.
ti hova rakjátok le aludni a gyerkőcöket napközben?

Kép
berni1
 
 


akkor dávid néha dilis :lol: :lol: :lol:
mert ő nem egy éjszakát töltött már babakocsiban :oops:

amúgy kiságy éjjel nappal(ha nincs síros napja)
Kép
Vendég
 


lia!
akkor bocsi,visszavontam.azt hittem,cinikusam kérdezed. :oops: Szerintem azért nem is akar este máshol aludni,mert tudja,h megyek mellé aludni :D már kialakította a maga kis esti menetrendjét és ez a nap fénypontja,mert ilyenkor nem kell altatni,elalszik magától :)
milyen volt a szülinapozás?

Kép
berni1
 
 


őszintén szólva most elég ki gyenge szülinapi buli volt,mert nem akartam gyerekeket hívni,mert (ez az én fóbiám),utáltam volna,hogy minden gyerek dávid babakocsijába lóg...
majd jövőre,akkor már nagyobb lesz dávid.....
de így is megünnepeltük azért kellőképpen,nem hiszem,hogy nagy hiányérzete volt szilvinek :oops:

cinikusan éééén áááááá:szilvesztert 2,5 éves koráig babakocsiban ringatva kelett altatni...már apám hoszabitotta meg a babakocsit,hogy a nagy ló teste beleférjen :lol: :oops:
ezért gondoltam,hogy esetleg dorián is ott alszik.
én már 3 gyerek extrém dolgai után azon sem csodálkoznék ha egy gyerek a fa tetején szeretne aludni :lol:
Vendég
 


:D :D :D
ott még nem tartunk.nekem elég kiborító az önmagában,h Dorián éjszaka még mindíg 3-4 óránként kelt :( gondold el mi lenne,ha a fára kéne felmásznom szoptatni :D eddíg jó alvókám volt,de látom ez már a múlté.most egy egyben lealudt 6 óráért is ölni tudnék :D

Kép
berni1
 
 


Sziasztok lányok!
Mi ez a pangás? Hogy lehet az, hogy 1 hétig nem írt senki? :shock:
Remélem, mindenkinél minden rendben.
Mi is jól vagyunk, és nagyon izgulunk, ugyanis hétfőn megyünk először bölcsibe... Gesztinek már "adagolom" a dolgot, meg már voltunk is bent párszor tehát ismeri a helyet, de most kezdődik az igazi bölcsi, bár egyelőre csak a beszoktatással. Kb. 2-3 hét. Utána már igazi nagylányosan egyedül lesz ott. Legalábbis remélem. Mondanom sem kell, hogy én izgulok a legjobban. Egyelőre el sem tudom képzelni, hogyan fogom bírni nélküle... :oops: :roll:

Kép
mamy
 
 


szia mami!
te visszamész dolgozni?mit dolgozol?
szerintem jó döntés a bölcsi olyan önálló lesz a lányod pár hónap múlva,hogy el sem hiszed.utánna könnyebben megy majd az oviba,nem kell beszoktatni,szerintem egy csomó jó oldala van
(ennek ellenére én nem mertem beadni a gyerekeimet).
de mint tudjuk én mindenben"görcsös"vagyok :oops:
majd hozzál bölcsis képeket :lol:
Vendég
 


beni találtam egy angol turit a gyártelepi nagykereszteződésnél a templommal szemben lévő üzletsoron.szamóca a neve,csak baba és kisgyerek cuccok vannak
Vendég
 


berni
Vendég
 


Sziasztok!

Lia!
Igen sajnos vissza kell mennem dolgozni. Nem örülök neki, mert szivem szerint maradnék még itthon Gesztivel. Most kezd "nagylány" lenni, most lehet már vele jól játszani, kommunikálni, hülyéskedni. Nagyon sajnálom, hogy a pénz ilyen nagy úr... De abban reménykedem, hogy hasznára válik a bölcsi, persze biztos lesznek nehézségek, (tuti), de hát majdcsak túléljük.
Hogyhogy te nem merted őket bölcsibe adni? Mondjuk én is féltem őt, olyan kis törékeny virágszál a sok Tank Aranka között. Most is mikor voltunk megbeszélni a dolgokat, egy kislány olyan durván közelített hozzá, és Geszti azonnal a lábam közé bújt... :roll:
Hogy mit dolgozom azt inkább priviben, nem tartozik a nagy nyilvánosságra.
Dávid hogy van? Ahogy elnézem a képeket (iwiw-en) nagyonis jól néz ki, kis gömbölyű elégedett baba.

Kép
mamy
 
 


köszi lia!
de hol van az a gyártelep?melyik nagy kereszteződés?gyártelepaz utca neve? :oops: bocsi,de én még nem vagyok jártas dunakeszin :)
mamy!
részvétem :? egyelőre el sem tudom képzelni,h visszamenjek dolgozni.
lia!
dávid hányszor és mikor kel az éjszaka?vagy végigaalussza már?

Kép
berni1
 
 


szia!
mami akkor majd megírod privibe mert mostár kiváncsivá tettél...tudod ez a tulajdonság korral jár :lol:

berni az egész dunakeszi lakótelep=gyártelep.
a vonatnak 3 megállója van itt keszin:1dunakeszi alsó
2dunakeszi
3gyártelep.
ez az utólsó nagy lámpás kereszteződés dunakeszin(régi kettesen),göd felé...lámpa van még gödig de ilyen nagy kereszteződés nincs.ott egy templom is,de ez a túl oldalon van...van ott egy üzletsor,kocsma zöldséges,fehérneműs(az most zárt be),meg ez a turi.
Vendég
 


amúgy már van kocsi...mert ha jól emlékszem éppen vásárlás elött álltál!mert itt tényleg nem lehet máshogy megmozdulni.
Vendég
 


járni fogsz valahova tornázni?ha igen akkor mit?
Vendég
 


Sziasztok!

Berni!
Én sem tudom elképzelni... de sajnos muszály. Amikor Geszti pici volt még nagyon távoli volt a dolog, de el sem hiszed mennyire gyorsan elrepült az idő. Hamarosan te is gondolkodhatsz rajta...

Lia!
Az iwiw-en egyébként rajta van, de ha érdekel megírom. Semmi extra.

Kép
mamy
 
 


lia!
most tudtunk utánanézni a hitelnek és most nézi a párom egy autószerelővel a felhozatalt:-)amúgy elhozhatnám a párom autóját,csak be kéne vinnem dolgozni reggel,ahhoz meg lusta vagyok :)
jaj,mamy!
ne keseríts el!tudom,de még nem akarok gondolni rá :(
többiek!
merre vagytok?kivel mi a helyzet?

Kép
berni1
 
 


most tényleg mindenki eltűnt?vagy mindenki vhol máshol írogat?azért én teszek fel új képeket,max a magam szórakoztatására :D
az új ajándéka:egy igazi HINTA :)
Kép
imádja,úgy feszít benne,mint a kiskirály(no,mi is díjazzuk,csak bekapcsoljuk és van min20perc szabadidőnk :oops: )remélem az etetőszék funkcióját is ennyire ki fogja használni :)
és a járókát is változatlanul kedveli a játszószőnyeggel:
Kép
ilyen az ébredés a babakocsiban :D :
Kép

Kép
berni1
 
 


ja de irígy vagyok pár napja elindultam hintát venni csak túl drágák voltak...a tiednél sokkal komolytalanabbak a kenguruban 26 körül...és a tiédet át lehet alakítani etetőszéknek is!!!húúú de tetszik...
na mindegy vettem holdkompot helyette...hamár odamentem ne jöjjek üres kézzel haza!igaz azt csak késöbb tudja használni!
amúgy én is veszek hintát már ki is néztem de azt a fajtát is csak 5-6 hós kortól lehet használni!a juniusiba már belinkelte...meg azt a videót is ahol dávid hasra fordul..majd holnap ide is belinkelem!!
dorián továbbra is gyönyörű kisfiú és szemmel lárhatóan nagyot nőtt!!
Vendég
 


amúgy mi újság?mesélj hogy telnek a napjaitok...dorián,hogy viselkedik,fog már(dávid nem),szereti a hintát,jól eszik(dávid nem mindíg :twisted: )
mi már hipp konzervezünk...elkezdtük a gyümin kivül a főzeléket(sütőtök)
Vendég
 


mami:te is írj :lol:
Vendég
 


lia!
tudok mindent,mert állandóan olvasom a júniusit :lol:
dodó sem fog,de engem nem zavar,mindent csináljon ahogy kedve van :) mi nem is szoktuk ültetni sem,mert amíg magától nem teszi,csak árt a gerincének.csak max.15-20 percekre a hordozóban,na meg a hintában,de az is fekvőre van most állítva.ja,és nem is forog,de minek is tenné,csak füttyent és én ott vagyok :twisted: remélem,meghálálja majd öregkoromra. :) az az igazság,h nem sok segítségem van míg nincs autó,így most mi ketten vagyunk 1másnak napközben,csúng is rajtam rendesen.nem bánom,már kezdünk összeszokni.
a hintát kedveli,de persze úgy,h lát engem pl. a konyhában,vagy odaülök énekelni,beszélgetni :) mi még teljesen anyatejesek vagyunk,ugyan 2 ciciből minden kajálásra,de örülök,h belerázódtunk.bátor dolog a konzervezés,én nem merném,bár iszonyatosan kíváncsi vagyok mit fog hozzá szólni.amúgy a hugomnak is azt mondta a védőnő,h bizonyosokat már adhat a gyereknek(1 héttel fiatalabb a fia,mint dodó)
nálunk a fogás ilyen:
Kép
:D

Kép
berni1
 
 


többiek?suzy?mamy?HAHÓ!!!!

Kép
berni1
 
 


náluk a fogás még nagyon semmi,ha véletlen a kezére akad valami azt megfogja de a csörgőt akkor sem ha ráhejezem az ujjait!
de ezek szerintem nagyon lényegtelen dolgok,csak a védőnőnek lényeges.még jegyzetelte is,hogy dávid még nem fog...és akkor mi van ...20 évesen a söröskorsót tuti megfogja majd :lol:

én is féltem a konzervezéstől,de az őszi alma hippet olyan aranyosan eszi nevet az örömtől és csak úgy cuppog...már a pártedlit sem koszolja össze..ügyes!
vettem gyümölcspépet 1-2 hét múlva szeretnék egy evést kiváltani azzal is!
nincs kedved írni is a júniusiba???

evésre visszatérve:mindíg eszembe jut,hogy régen a parasztasszonyok megrágták a kaját és azt tunkolták az ekkora csecsemők szájába...higiénia csúcsa...és nem lett bajuk
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de őszintén szólva elég ritkán nézek be a babanetre... nem hiszem hogy túl sűrűn tudok majd jönni, elkezdődött a bölcsi, és az egész napom egy rohanás. Ilyenkor van pici időm ha már alszik Geszti, de eddigre már én is kivagyok.
Nagyon jól bírja egyelőre (kop-kop-kop!!!) egyetlen egy sírás volt csak, de az is az én hibám mert nem szóltam neki előre hogy bemegyek az udvarról, és mikor körülnézett nem talált sehol. Onnantól kezdve semmi gond nem volt, mindig megbeszéltük hogy most bemegyek, sőt csütörtök óta már ott is hagyom pár órára, és ebéd után megyek érte. Aludni még nem próbáltunk, de a héten már azt is megpróbáljuk. Hát kíváncsi leszek rá. De a dadus nénik is nagyon aranyosak, és szemmel láthatóan nagyon szeretik Gesztit, valahogy másabb a többi gyereknél, állandóan mosolyog, szemben a többiekkel akik nem. De ez most komoly, direkt megfigyeltem, hogy a többi gyerek valahogy olyan morcos.
Na szóval zajlik az élet, amíg Geszti a bölcsiben van addig van nekem is pár órám magamra, a háztartásra, stb. nem szoktam sehol máshol irogatni, csak ide nézek be néha.

Lia!
Ahogy a szavaidból kiveszem, már jobban vagy, igaz? Dávid is "jókisfiú" és már nem sír annyit? Rendeződött a hasfájás dolog? Kaki is rendben? Azon a képen Szilveszter ölében nagyon tündéri, és látszik rajta hogy boldog baba, ja és persze abszolúte nem sovány. De gondolom emiatt már nem is aggódsz!

Berni!
Dorián tényleg nagyot nőtt, nagyon édes. És az a haj!!! :lol:

Kép
mamy
 
 


mamy!
mikor kezded a melót?milyen az "elszakadás"?
köszönö Dorián nevében a dícséretet :)

lia!
egyelőre csak olvasgatlak titeket és jókat mulatok :D vhogy mostanában elhagyott az ihlet nagyobb írásokhoz :) jegyzetelt a védőnő?akkor nálunk is lenne mit:nem fog,max.ha kézbe adom,de akkor is ledobja egy idő után,nem forog,talán mostanában kezd.nekünk azt mondta a védőnő,minden gy más,van,aki nem is forog.de az az igazság,h engem nem foglalkoztat,értelmes,figyelmes,"agyas"gyerek,tudja,h a hangjával mindent elér :) majd behoz mindent.
hogy van Szilivi keze?varrni is kellett?

Kép
berni1
 
 


berni mit hozna be??semminek nincs még itt az ideje szerintem!!
behozni lemaradást szoktak!4 hós korban szoktak forogni és nyúlni...szerintem...a védőnő meg felőlem lukasra jegyzetelheti a papírt...amúgy nagyon kedves csak a tudása egyenlőre nem rutin nem tapasztalat,hanem tankönyv...de még fiatal,és gyereke sincs úgyhogy bocsánatos bűn :lol:

mamy majd írjál még,hogy alakul a bölcsi akkor amikor már egész napot lesz geszti.amúgy a képeken is mindíg mosolygós :lol: :lol:
kaja milyen?megeszi?na megszólalt belőlem a hízásfóbiás :lol:
Vendég
 


b erni akkor írjál kisebbeket...van aki egy héten egyszer ír 3 sort...az is jó...meg raksz képeket néha ....naaaaa
Vendég
 


lia!
lehet,h 1 a védőnőnk?nem a melinda helyett kaptátok ti is? mondjuk én utoljára megkérdeztem,h kötelező-e ez az egész és mivel mondta,h nem,így azóta nem kerestem,nem jön :) nem gondolom,h segítség lenne.

Kép
berni1
 
 


szia nekünk mónika a védőnönk ..a terhességem első percétől...de tényleg kedves.mostmár havont csak egyszer jön.van amikor szeretek statisztikákat hallani,pl hány gyereknél tapasztal ilyet vagy olyat...na ezt jól elmagyaráztam :oops:
de biztos érted...szóval olyan kérdések amikkel nem ffársztom a dokit
Vendég
 


akkor a mienk más,de az is kezdő fullra.ezért nem is kell,h idejöjjön :) nem is hívtam azóta.menni meg én nem fogok tanácsadásra,mert értelmetlennek tartom.főleg mióta én hívtam fel a figyelmüket,h betadint nem használhat a terhes nő,rá van írva a leírásra. :twisted: annyi volt a válaszuk,h ja?!akkor kérdezzem a gyógyszertárost :shock: na mind1.

Kép
berni1
 
 


berni én egyszer mondtam terhesen a védőnőnek,hogy ne jöjjön de azonnal föl akart jelenteni a családvédelmi központban :lol:
nálunk nem úgy van ám,hogy csak úgy nem akarja az ember :lol:
azóta megszoktam,már kibékültünk :lol:
egészséges rendelésre meg a mérés miatt hordom mert nekem nincs mérlegem..
neked van?tényleg mennyi most dorián?
Vendég
 


ááá,már rég visszaadtuk a mérleget,úgyh nem tudom mennyi.majd jövő 7en megyünk oltásra,akkor mérik.már naon kiváncsi vok :D
ma épp megcsípte 2 darázs is egyszerre :shock: gondolhatod,h örjöngtem.együtt sírtunk...az arcán meg a kis kézfején.úúú,nem is írom,mert könnybe lábad a szemem.egyfolytában borogatjuk,így szerencsére nem dagadt be,de holnap úgyis jön a dokinéni,majd megmutatom neki.

Kép
berni1
 
 


jaj szegény de legalább már kiderült,hogy nem allergiás rá!
tudod van aki nagyon rosszul reagál a darázscsípésre de az rögtön jelentkezik tehát nálatok már nem lesz gond,de én is bőgtem volna a helydben
Vendég
 


Sziasztok!

Lia!
Mit jelent nálad hogy "hízásfóbiás"? Amúgy egyelőre nem nagyon akar ebédelni a lelkem, eddig csak a kukoricafőzeléket falta be, de abból jó sokat állítólag. Majdnem minden nap főzelék van (sárgarépa, karalábé, zöldborsó, sóska, spenót, cékla, sütőtök, kelbimbó(??? el sem tudom képzelni :? ) van rá mindig valami feltét, pl. főtt tojás, krumpli, fasírt szétnyomkodva, stb. Tegnap rántott husi is volt. De nem ette meg... Pedig itthon mindenevő, bár igaz hogy baromi keveset eszik mindenből. Reggelizni jókat szokott, de az ebéd eléggé macerás. Ráadásul ha nem eszi meg, egy idő után elveszik előle, mert kb. fél óra az ebéd, aztán alvás van. Már aki alszik persze. Mert Gesztikém nem volt hajlandó, másfél órán át fetrengett és nézelődött az ágyban. Mikor hazahoztam, bezabált és 3 órát aludt. Ki érti ezt?... Persze még nagyon az elején vagyunk, meg kell szoknia a helyzetet, és hogy enni kell mert éhes marad a poci. Próbálok egyelőre nem görcsölni ezen.

Berni!
Az elszakadás nem olyan vészes, mivel igazából nem tekintem elszakadásnak. Igaz egyelőre csak 8-tól 1-ig van bent, de ha már az alvás is menni fog, akkor 4 óra felé megyek érte, aztán ha már dolgozom akkor 5 óra tájban. Egyébként novembertől melózom. Egyetlen porcikám sem kívánja...

Kép
mamy
 
 


Ja, és ami a legszebb, drága csemetém nemes egyszerűséggel kijelentette a múltkor a tojáslevesre, miután 1 kanállal hajlandó volt megkóstolni, hogy "nem jó". Ezzel a részéről le volt zárva a téma. :shock: Nagyon bízom benne, hogy javul a helyzet és idővel rájön, hogy a dadus néni nem fog utána rohangálni a kanállal.

Kép
mamy
 
 


mami...ezt csak arra mondtam,hogy én mindíg azt szeretném ha jó sokat zabálnának és híznának a gyerekeim :lol:

bölcsi:én eggyiket sem mertem beadni...és oviba is csak 3 -2 évet jártak őszintén nagyon megbántam...olyan elkényeztetettek lettek és nem találják föl magukat társaságban
Vendég
 


Sziasztok!

Lia!
Ja, értem. Akkor ezen a téren egyformák vagyunk. Én is folyton azt lesem, mennyit eszik, pedig tudom hogy nem lenne szabad. Nagyon megérzik, ha ezen görcsölsz, és dafke nem esznek, még akkor sem ha éhesek. Furfangos kis csibészek.
Ma egyébként mikor bementünk érte délután, annyira jó volt látni, hogy alszik! Ma volt az első alkalom hogy el is aludt. Jó másfél órát aludt állítólag, mikor beértünk még aludt, de rá kb. negyed órára megébredt, és egész jókedvű volt. Úgy örültem! Ez szerintem egy "vízválasztó" ha már el tudott aludni, pedig jövés-menés azért jobban van mint itthon, beszélgetnek a dadusok, másik szobában sírt egy kisgyerek stb. és mégis ALUDT a lelkem. Amúgy jó alvó, itthon sosincs probléma, de azért izgultam hogy ott hogyan fog elaludni. De végülis sikerült. Persze ehhez az is kellett, hogy legyen valami a pocakban, és szerencsére jól is ebédelt, raguleves volt és diós tészta, levesből is evett (nagyon leveses), és a tésztából is jó sokat (a tésztát is imádja) utána még gyümölcsöt is falatozott, szóval nagyon örültem.
Remélem, most már könnyedebb lesz minden nap a számára, hisz olyan okos, látja hogy mindenki csak a javát akarja.

Kép
mamy
 
 


nagy gratula Gesztinek!gondolom ez neked is megnyugtató,mamy!valószínűleg Dorián is bölcsis lesz,mert a fizum nélkül meg lennénk lőve.persze csak,ha lesz bölcsöde :shock:
az biztos,h a gondozónéniknek meg fog vele gyűlni a bajuk,ha így folytatja,majd egész nap foglalkoztathatják.hiába van majdnem 2nmes járókánk,benne játszószőnyeg,játékok,nem érdekli semmi.illetve kb 20 percig köti le,h nézegeti,nyúlkál a belógókért,aztán könyékig nyomja a kezét a szájába és csak velem akar "játszani" :) :( én már megpróbáltam mindent,de csak a felnőttek világa érdekli.bezzeg,ha valaki beszél,énekel neki,órákig elvan :D most épp ujjbábot akarok neki venni,meg bábokat,talán az érdekelné.

Kép
berni1
 
 


berni ezt már akartam kérdezni..dávid egész nap a kezeit rágja de nagyon vadul!!nekem ez olyan fura olyan mint aki idegből rágja
Vendég
 


Sziasztok!

Berni!
Geszti is ilyen volt 3 hónaposan, max. 15-20 percet volt el magában, a játékok rövid ideig kötötték le, folyamatosan foglalkozni kellett vele. Mondjuk ez a mai napig így van, annyi különbséggel hogy azért most már jobban eljátszik, ha valami kedvére valót talál azzal elszöszmötöl sokáig, most kezd "babázni" ringatja a babáját és énekel neki, simogatja puszilgatja, aztán leteszi és betakarja, stb. néha főz neki, szóval olyan lányos dolgokat játszik inkább. Nemrég vettem neki egy babakocsit (játék) imádja tologatni, rohangálni vele, múltkor kijelentette hogy "megyek gyógyszertárba" (!!!) nem semmi a csaj, és eltolta a babakocsiját, úgy csinált mintha levett volna valamit valahonnan, jött vissza és odaadta hogy "tessék" és elégedetten nézte amikor úgy csináltam, mintha megettem volna azt amit hozott (semmi nem volt a kezében, csak játékból adott oda valamit, én meg játékból megettem), és nagyon tetszett neki. Ilyesmiket játszunk mostanában. Meg amikor főz, akkor "megkeverem, pici sót teszek, pici cukrot teszek" ilyeneket dumál. Na szóval ne aggódj, eleinte szeirntem minden baba ilyen, ritka aki sokáig elvan magában a járókában, nekünk pl. Geszti ki nem állhatta a járókát, idegrohamot kapott benne, még jó hogy csak kölcsön kaptuk, nem vettük meg... tavaly ősszel kb. aug-okt-ig volt próbálkozás járóka-téren, de szeptemberben elindult, onnantól már nem lehetett beletenni csak pár percre amíg pl. wc-re mentem. Aztán karácsony előtt szétszedtük a járókát.
A kéz-rágás is természetes ebben a korban, hamarosan jönnek a fogak, azért van.

Lia!
Az hogy "erőből" rágja az is belefér szerintem, lehet hogy úgy esik jól neki, amikor masszírozza a kis ínyét. Gondolom, van rágókája, azt hűtsd be neki. De hát nem hiszem, hogy kell mondanom... :wink:

Kép
mamy
 
 


sziasztok mami:nem tud fogni dávid :oops: így még a rágóka nem jó :?
mindjárt megmutizom mit vettem ma...a járóka az olyan semmi különös kategória...de a hinta szerintem nagyon tuti,,,berni ,doriánnak is bejönne szerintem
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


lia!
jó a hinta,tetszik,csak mi még nem ültetjük dodót és én feltétlen szerettem volna fektethető hintát,de később tuti jó lenne.látszik,h dávid meg van illetődve,naon édi :)
direkt vettél hálós járókát?engem lebeszéltek róla,ezért is lett a fa

Kép
berni1
 
 


mamy!
én nem aggódom,úgy szeretném nevelni,h mindent magától csináljon,ne azért,mert mi akarjuk.a fogás is csak neki rossz,h nem megy,talán akkor nem unatkozna,bár nem panaszkodhatom,mert az ujjunkat úgy szorítja,h felhúzza magát ülésbe.a járókát szereti,elvan benne 20-30 perceket és szerintem azért igényel ennyire engem,mert egész nap sokat mondókázunk,énekelünk,tornázunk.ami szerintem majd később meghálálja,amikor már le tudja foglalni magát.
és tényleg nincs okom panaszra,úgy összeszoktunk,h mindíg tudom,épp mi a baja.nagyon kis kiegyensúlyozott gyerköc lett :lol:

Kép
berni1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: