Új privát üzeneted érkezett!

suzi:jaaaaa így már értem :lol: mármint a szavazásdt
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyogatok én is.
Mi ez a szavazás? :shock:
Csak átfutottalak benneteket, (bocs...) gyorsan írok pár sort mert közben főzök meg takarítok egyszerre.
Szóval a mensivel kapcsolatban, nekem 4 hónapra jött meg, azóta is teljesen normális. Szerintem a 3 hónap még bőven belefér! De azt nem tudom, hogy max. mennyi idő telhet el mensi nélkül ami még normális.

Kép
mamy
 
 


Lia!
Geszti is náthás szegény, múlt hét végefelé kezdődött, de "csak" taknyos, semmi egyéb tünete nincs. A kedve jó, eszik is rendesen. Tegnap elővettem az orrszívót, de már ugye nem lehet a régi módszerrel "lefogni" és úgy kitakarítani az orrát, mert már nagy. Próbáltam az eszére hatni, és sikerült. (Tudtam én...) elmagyaráztam neki, hogy ez mennyire fontos, hogy nem tudja még rendesen kifújni a zsepibe az orrát. Rávettem, hogy fogja meg saját maga a csövet, és tegye az orrába. Persze ez így nem volt annyira hatékony, mintha én csináltam volna, de sikerült. Jó sok cucc kijött. Ő meg hangosan kacagott rajta, és segített kimosni a csövet... szóval egy kisebb kő esett le a szivemről, hogy már saját maga is hajlandó csinálni, nem kell közelharcot vívni vele. Most inkább sűrűbben szívjuk, csak jöjjön lefele a cucc.

Kép
mamy
 
 

 
 

mamy!
gratula!pont ilyenekről írnak a kezdőoldalon :)

susy!
nem válaszoltál,kap még cicit Kristóf?nem lehet,h az is bekavar az éjszakába?

Kép
berni1
 
 


Berni
Bocsi, elsiklottam a kérdés fölött. Szopizik kristóf továbbra is, de amellett egy zabagép. Mindenevő. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Berni!
Hát azért ma már sajnos nem volt annyira lelkes, most éppen kitalálta hogy "nem" és akkor bármit csinálok, akkoris NEM. Úgyhogy kénytelen voltam erőszakot alkalmazni... jaj de utálom ezt.... szegénykém üvöltött, de nagyon sok lejött. Csak ilyenkor úgy sajnálom. Utána adtam neki egy kis panadol baby-t, amit szépen kiszürcsölt és közölte hogy "finom". Drága kis tündérkém. Hát remélem, a héten meggyógyul. Jövő hétfőn megyünk oltásra... ettől is parázok de rendesen (mint mindig).

Susy!
Ezt a névválasztást én nem értem, megnéztem az oldalt, és persze a lényegét felfogtam, nem azt nem értem, hanem hogy ennek mi értelme van? Vagy csak én vagyok ilyen "korlátolt"? Bár nem néztem meg tüzetesen, csak bekukkantottam.

Lia!
Hogy vagytok? Dávid a képen annyira elégedettnek tűnik, hogy remélem most már nyugodtabb vagy, mint a kezdetekben.
Ma eszembe jutott Zsutita, nem tudom mi lehet vele???? Emlékszel rá, ugye? Úgy eltűnt... remélem minden oké velük is.

Kép
mamy
 
 


sziasztok!
mami:én emlékszem persze nszöke-re és erikára is .nagyon rég voltak!! :?
orrszívás nálunk is megy sajnos ezerrel,mostmár 5 napja benne vagyunk ebbe a rohadék kórságba,de én újra és újra visszaesek,tegnap már megint fájt a mandulám áááá nem csoda,hogy megfertőzöm dávidot :twisted:
és vele még sajna nem lehet megbeszélni az orrszívást,csak erőszakkal megy :? :?
Vendég
 


mamy!
a barátnőmék azt játszották,h először anya szívja ki botond orrát,aztán botond anyáét.náluk ez bevált,meg hogy magának csinálja.hátha nálatok is beválik a cserés :lol: vagy már túl vagytok rajta?

Kép
berni1
 
 


Mamy
Már Liának írtam, hogy a Márti nem akarta elárulni a lánya nevét, meglepetésnek szánta. Mi pedig kiváncsiskodtunk, és kitaláltuk, hogy megtippeljük. Apának meg hobbyja a honlap készítés, ő meg kapott az alkalmon és megcsinálta. Érted?

Kép
Kép
susytunder
 
 


suzi,lehet,hogy amikor elkezdtétek találgatni még az anyukája sem tudta :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Susy!
Persze hogy értem, csak nem tudtam ki az a Márti, és hogy ez az egész hogy került szóba? De mindegy, aztán láttam hogy mi van. :P

Berni!
Igen már túl vagyunk ezen, felváltva csináltuk, és még a párom is beszállt, csak az a baj hogy hamar elvesztette az érdeklődését. Mármint nem a párom, hanem Geszti. :lol: Úgyhogy valószínűleg nálunk is marad az erőszak... Tegnap már úgy szívtam az orrát hogy lefogtam, persze üvöltött, de sok lejött. Ma meg elég nyűgös volt szegénykém, a bölcsis plüss állatkáját kereste és akarta mindenképpen (amit bevittünk itthonról alvósnak), és nem akarta megérteni, hogy nincs, mert a bölcsiben alszik. Persze tudta (mert már korábban téma volt) de most a fejébe vette hogy neki az kell, és kész. Úgyhogy ma elmaradt az orrszívás, de a hiszti egyetlen pozitív következményeként nagyon sok cucc kijött a nóziból. :roll:

Lányok, általánosságban lenne egy kérdésem, Lia elsősorban hozzád mint több gyerekes tapasztalt anya, de a többiekhez is. Geszti ma reggel kicsit kiakasztott, vagyis nem ő, hanem a helyzet. Mentünk ugye a bölcsibe, semmi baj nem volt, jókedvűen, nevetősen, jókat beszélgettünk útközben stb. egészen addig semmi probléma nem volt, amíg meg nem látta az egyik dadus nénit. Abban a pillanatban kétségbeesetten sírva fakadt, hátrált hogy nem akar bemenni, és kapaszkodott belém, hogy anyaaaaaa, és nézett rám segélykérően, és hajtogatta hogy "nem nem". Tanácstalanul néztem, és mondtam a dadusnak hogy most mitől ijedhetett meg, eddig semmi baja nem volt? Egy anya ezt megérzi, nekem az a véleményem hogy fél ettől a dadustól. Már korábban is volt rá példa hogy negatív értelemben emlegette ezt a dadus nénit, szerintem volt olyan hogy amikor hisztizett akkor megmosta az arcát, és erélyesebben bánik vele. Sajnos Geszti elég hisztis, mindig is az volt, és most hogy elérte a dackorszakot, néha iszonyú nehéz bánni vele, még nekem is. Szerintem ez a dadus néni nem bajlódik vele, lehet hogy rákiabál, nem tudom, de az tuti, hogy Geszti megijedt tőle. Aztán átvette tőlem és bementek, én meg "menekültem" hogy ne halljam a sírását. Délután mikor mentünk érte, már a másik dadus volt, és rákérdeztem, mi a véleménye, nem lehet hogy valami történt kettőjük között? Mire azt mondta, ez a dadus néni más mint ő, kicsit szigorú. Persze egyértelmű, hogy nem fogja bemószerolni a kollégáját, de a hangjából és a viselkedéséből kiéreztem, hogy bizony igazam van. Ti mit tennétek a helyemben??? Azt sem akarom hogy Geszti igya meg az egésznek a levét, amikor most kezd olyan szépen beszokni, semmi probléma nincs vele egyébként, dícsérik hogy milyen okos, ismeri a rendet hogy mi mi után következik, segít teríteni, rendet csinálni stb. csak hát néha kitör rajta az oroszlán természete, és akkor egy jó negyedórán át tombol. De azért nem kéne durván bánni vele, főleg mert olyan érzékeny! Mit csináljak szerintetek???

Kép
mamy
 
 


mamy!
ugyan nincs sok gyerekem :) ,de óvodában dolgoztam,ott is voltak hasonló estek.én azt mondom első körben kérdezd ki Gesztit,hátha elmond vmit.pl.kérdezd meg,mit szokott csinálni a dadusnéni,ha vmelyik gyerek hisztizik.aztán beszélj a dadussal,mond el neki,h a kislányod "panaszkodott" és,h te tudod,h vannak hisztijei,de megkérnéd egy kicsit több türelemre....
ha még őszintébb választ is adhatok,akkor azt kell mondanom,h csak az fog segíteni,ha a vezetőnővel beszélsz és ő helyrerakja a kollégát vagy átkéred egy másik csoportba.tudom,h ez így is,úgy is kínos helyzet,de Geszti bölcsiszerete a tét. :( én ezeket tapasztaltam munkám során.lehet,h ha a véleményét és "szakmai"ötleteit kéred a dadusnak hisztire,akkor előbb közös nevezőre juttok,de én attól tartok,ha valaki alapból ilyen természet,akkor csak a keményebb út választható.te látod,mennyire együttműködő

Kép
berni1
 
 


sziasztok!
mami.én azért nem vennék rá mérget,hogyha másik dadust látott volna meg akkor nem fakadt volna sírva.szerintem reggel a gyerekek gyakran akkor is sírnak oviba bölcsibe amikor,valójában szeretnek ott lenni,csak egy kis műsor anyának,hogy jó nagy lelkiismeretfúrdalással induljon dolgozni,aztán kiteszed a lábad,és már jókat nevet meg játszik.
de lehet,hogy a dadus is "szigorú"és tényleg őt utálja geszti,akkor tényleg lehet vele nagyon finoman közölni.én más csoportba nem vinném
1.lehet,hogy az ottani dadus a legjobb barátnője!
2.ezek a picik nagyon tudnak ragaszkodni,emberhez helyhez.én nem vinném át.(hacsak nem másik bölcsibe)
de azért reméljük ennyire nem szenya a dadus,hogy másik bölcsin kelljen gondolkodnod!
Vendég
 


berni:ebben a korban,akár milyen értelmesek,még elég nehéz az elmondásukra hagyatkozni...
kb ilyenek
szereted a dadus nénit??:igen
nem szereted:nem
jó geszti okosabb mint az átlag
Vendég
 


lia!
nem is ilyen kérdésekre gondoltam :lol: azért ennél nézz ki belőlem többet! :lol: pszichológia:el kell játszani a helyzeteket...
amúgy szerintem a gyerekek abszolút vágják,h ki a jó és ki a rossz ember.azért is írtam,h dadusnénitől is függ.nem mindíg baj,h szigorú,de láttam én "furcsa"dolgokat az oviban,nem is hinnéd!!!én már inkább hinnék a gyerekemnek,mint a befásult pedagógusoknak(Tisztelet a kivételnek!)

Kép
berni1
 
 


berni.ez csak egy sarkított verzió volt hát persze,hogy többet nézek ki belőled :lol: :lol:
csak akkor inább úgy fogalmazok,hogy az én gyerekeim és a környezetemben a gyerekek 2 évesen még inkább csak szavakat mondtak...és a barinőm kisfia tulajdonképpen azt sem tudta megmondani,hogy vágta szét a bölcsiben a kezét,pedig varrni kelett a dadusok meg hebegtek habogtak...azért az ovisok mások,de persze biztos van ilyen meg olyan gyerek is.
én egy kicsit ezért is félnék dávidot beiratni bölcsibe(pedig jónak tartom),mert nem igazán tudják visszaadni mi történt.
de legyünk jóhiszemüek és bizzunk benne,hogy aki iklyen szakmát választ az nem szemétkedik a gyerekekkel :? :? :?
de azt hiszem nem mindíg így van
Vendég
 


mami:olvasd el itt a babanet kezdőlapot,mire is jó még a bölcvsi
Vendég
 


lehet,h az óvoda más,de véleményem szerint a pedagógusok hasonlóak.ehhez kéne a dadusnéni együttműködése,h meg lehessen ítélni....
vitát befejeztem :lol: ,ezek csak az én meglátásaim,tapasztalataim.

susy!
hogy alakulnak az éjszakáitok?

Kép
berni1
 
 


Jaj lányok, jól "rámijesztettetek" főleg Berni, mi az az érdekesség, amiket láttál az oviban???
Egyébként abban igazatok van, hogy átlagban a 2 éveseknek még nem nagyon lehet a szavára hagyatkozni, de Geszti azért többet beszél 1-2 szónál, néha már egész értelmes kis mondatokat rak össze, de azt én is észrevettem, hogy néha "hablatyol" azaz nem azt mondja amit abban a helyzetben kéne, hanem ami éppen az eszébe jut. De ezt hogy "XY néni lelolcsolt" ezt saját magától, éppen játszás közben kijelentette, pedig nem is kérdeztem épp tőle semmit, egyáltalán nem is volt téma a dadus néni.
De amikor azon a bizonyos napon délután megkérdeztem: Szereted XY nénit? Arra azonnal rávágta hogy igen. :?
Berni köszi a tippeket, de eszemben sincs másik bölcsibe iratni, nem akarom megbolygatni a helyzetet, nagyon szépen beszokott, a tőle elvárható türelemnek és alkalmazkodásnak szerintem a dupláját bizonyította, úgyhogy inkább itthon beszélgetek vele sűrűn majd a dadus néniről. Egyébként sem tudnám máshová vinni, mert nincs másik bölcsi. Akármilyen baromi nehéz, de neki is alkalmazkodnia kell, persze mindennek van határa, és azt nem tűröm el, hogy bárki is egy ujjal is hozzányúljon, de remélem erre nem lesz példa, mert akkor megismerik az igazi énemet. De nagyon remélem, hogy idáig nem fajul a helyzet.
Ma reggel megint ez a dadus volt és most éppen nem sírt Geszti, szépen bement a csoportba.
Na de tényleg nem akartam itt megbolygatni a topikot, hagyjuk is a témát, majd megbirkózunk vele.

Kép
mamy
 
 


szia mami nem bolygattad meg!!
bölcsi helyzet itt keszin is katasztrófa,az államiba nem jutsz be a magán meg rohadt drága(nekünk).
pár év alatt megkétszereződött dunakeszi lakossága csomó új lakópark ,ovit meg bölcsit elfelejtettek épiteni :? :?
Vendég
 


mamy!
dehogy bolygattad!ezek csak vélemények,a bőrödbe nem tudunk bújni,pedíg ítélni csak úgy lehet.

lia!
ne is mond a helyzetet!!! :roll: én szeretnék visszamenni dolgozni 2 évesen(mármint dorkó 2 évesen)és még fogalmunk sincs mi lesz...bár nem is foglalkozom még vele,élvezem a nemmunkát :lol:

tegnap este nagyon "durva"dolog történt:rajtakaptam a kiskorúm fűrdés előtt,h a piroskarikás vacsoracsatát nézi a hálóban:
Kép
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


berni:jaaa de kis szépséges :lol:
jó nagy lett :shock:

bölcsi:ha az államiba be akartok kerülni szerintem már most kéne jelentkeznetek és akkor sem biztos.
a magán meg nem is túl jó,és drága is.
még oviba sem egyszerű bejutni itt,3 évesen még simán elutasítják a gyerekeket :x
Vendég
 


az f@sza! :(

Kép
berni1
 
 


ahova a fiam járt 175 3 év fölöttit nem tudtak bevenni :?
mielött épült a spár(biztos tudod hol van),nagy táblára ki volt írva:ITT ISKOLA ÉS OVODA ÉPÜL".azóta is épül :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, sajnos tényleg nagyon siralmas a bölcsi helyzet, én is utánanéztem még amikor Geszti 1 éves sem volt, amikor ide költöztünk, és kiderült, hogy 1 azaz EGY önkormányzati bölcsi van a kerületben, aztán kész. Persze magánbölcsi van egy csomó, és bárhová vihettem volna (úgy értem nem csak itt a kerületben), de hát ki tudja azt megfizetni??? Pont azért megyek vissza dolgozni (sajnos) mert nem jövünk ki anyagilag, kell a pénz.
Mi tavaly szeptemberben már beirattuk Gesztit, és nagyon örülök hogy már akkor, mert szerencsére fel is vették, és most már azt mondták hogy egy csomó jelentkezést el kellett utasítani mert nem volt hely...
Ovi ügyben is hamarosan körülnézek, már most, és májusban lesz a beiratás.

Berni!
Dodó nagyon vagány azzal a hajjal!!!! :wink:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Nálunk pl. egy bölcsisincs. Elképzelésem sincs, hogy ha nekünk aktuális lesz hová fogunk menni... :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nehogy már én legyek az utolsó aki ide ír. :D
Merre vagytok lányok?

Kép
Kép
susytunder
 
 


én még vagyok csak látom,hogy nincs mozgás :(
Vendég
 


Na vééééégre valaki!

Pedig tökre szerettem ide írkálni, csak nem tudom miért kopott el a társaság.

Lia, miújság veletek?

Kép
Kép
susytunder
 
 


röviden? szilveszternek fosós torokfájós vírusa van..reménykedünk,hogy dávid megússza sok esély nincs :?
evésgondok megint előkerültek ,volt egy pár nap szrájk :?
mindíg van valami,csak hogy tudjak idegeskedni...
Vendég
 


Lia
Mi is túl vagyunk egy jó kis betegségen. Szintén hasmenés és magas láz, kivoltam bukva. Ráadásul még volt anemalvás időszak is, és amilyen jól evett kristóf, elkezdett válogatni. Szóval, nem vagy egyedül. :)

Mamy, Berni?
Vajon Gesztinek hogy alakul a bölcsi?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, néha benéztem de láttam hogy sehol senki...... :cry:
De nem baj, végülis az a lényeg, hogy időnként azért mindenki megjelenik. :lol:

Köszönjük az érdeklődést, megvagyunk, bár most sajnos minket is utolért a takonykór, ma már délben hazahoztam Gesztit mert szóltak hogy nagyon nyűgös, úgyhogy inkább elhoztam, és holnap nem is megyünk. Már jópár napja taknyos, de nem nagyon akar múlni. Hálistennek láza nincs, és egyébként jókedvű, enni is eszik amennyit szokott, szóval "csak" takony, de sajnos a bölcsiben elég sok a lázas gyerek, már a fél csoport hiányzik, ezért inkább nem viszem, nehogy nagyobb baj legyen. Holnap elviszem a dokihoz, mert elég csúnyán köhög, valószínű a váladék jön fel a torkából, most adok neki lándzsás útifű szirupot, (eddig pár napig Paxirasolt adtam, de inkább nem gyógyszerezek megkérdezem majd a dokit). Szóval elvagyunk...

Lia, jobbulást Szilveszternek, és persze mindenkinek aki betegeskedik mostanában... :cry: Nem valami jó ez a meleg ősz, reggelenként meg lehet fagyni, tegnapelőtt 3 (!!!) fok volt mikor elindultunk, napközben meg 20-22 fokok vannak, nem csoda hogy dorbézolnak a vírusok...

Kép
mamy
 
 


Mamy
Javulást nektek is!

Nem tudom hiszel e a homeopátiában, de van egy Oscillococcinum nevű szer, ami ilyen megfázásos betegségre van. Ha nincs semmi gond akkor is lehet megelőzésképpen alkalmazni, nálunk nagyon bevált. Esetleg megpróbálhatjátok.

Berni???

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre....
Hát, megvan a Babám.... :lol:
Gerencsér Soma szept.22-én 9 óra 27- kor született, 3840g-al és 51 cm-rel.
A spinális érzéstelenítés jó volt, köszi Lányok mindent így utólag is, sokat gondoltam Rátok.
Tényleg sokkal jobb volt mint az altatás és láthattam az első pillanatban is, meg odahozták utána is , hát én úgy sírtam....
Szerencsére a fejfájás is elkerült, úgyhogy leszámítva azt a két napot utána a fájdalmak miatt abszolút pozitív élményként maradt meg. Majd rakok fel képeket, a Barátnőm nagyon jókat csinált.
Azóta szokjuk egymást, már egészen jól "beálltak" a napok és már én sem félek állandóan hogy rosszul csinálok valamit...tejem alig van, emiatt is sokat bánkódtam de hiába szedek mindenfélét meg iszom a teát meg szoptatok meg fejek, semmi javulás nincs, úgyhogy issza a tápot rendesen, /százakat eszik/ előtte meg szopizunk hátha jön belőle valami... :P
nem tudtam visszaolvasni, remélem mindenki jól van, amint tudok jövök, sok puszi Mindenkinek!!!

Kép
krisztamili77
 
 


Kriszta
Gratula a babádhoz! Sok egészséget és sok sok tejcsit. Azért a szopit próbáld, minél többször teszed mellre, annál több inger éri a mellet és hátha beindul. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!
vagyok ám,csak én sem láttam mozgást.
mamy!
köszi a bókot Dorián nevében :)

susy!
mi jól vagyunk,még elkerültek a bacik minket.ti kilábaltatok?

krisz!
nagy gratula nektek és hallgass a lányokra tejügyben,nekem is nehezen alakult a tejcsi,de beváltak az ötleteik :wink:

terveztétek már,h karácsonyra mit kapnak a gyerkőcök?a férjem épp mostanában intézi az 1.szülinapi ajándékot :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


sziasztok!
kriszta szívből gratulálok,képet teszel?

ez mindenkire vonatkozik :lol:

dávid holdkompot kap..ott van dobozban az ágy altt,csak ki kell venni és becsomagolni :lol:

és dorián mit kap?
Vendég
 


utóbbi kérdés vonatkozik gesztire kristófra stb :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


á,azt még nem tudjuk.csak a szülinapit:-)
de igazad van,lassan törni kell a fejem.most épp a férjem sznapi ajándékait rendeltem meg :) már csak el kell vhogy mennem érte titokban :) 18.án lesz a sznapja

Kép
berni1
 
 


ja és 1 nagyon kedvenc fotó ébredés utánról:

Kép

ez mondjuk még nyári,de eddíg csak apa gépén volt.

Kép
berni1
 
 


és egy pár friss:

Kép

Kép

Kép

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak engem szállt meg a karácsony szelleme. :lol:

Nekem még elképzelésem sincs a karácsonyi ajándékról, egy biztos valami olyat szeretnék, ami hasznos is, pl. készségfejlesztőt, vagy mivel kisfiú autót. :lol:

Berni
Azért karácsony hamarább lesz, mint a szülinap, és már a szülinapi ajándék megvan? nem semmi vagy. :lol:
Isten éltesse apát nálatok, a kis unokaöcsém is 18- án lesz 1 éves.
Az csak jó, hogy nem kaptátok el a bacit, véd a tejcsi. Mi már hála az égnek jól vagyunk, de rettenetes volt, nagyon magas volt a láza Kristófnak, még éjjel 1- kor is hűtőfürdőztük, alig akart lemmenni a láza, a mi dokinénik szabadságon volt, helyettesítették, car orvos volt, így magánorvoshoz vittük, aminek nagyon örülök. Ismertem a dokinénit, ajánlom ha neadj isten egyszer szükségetek lesz egy jó orvosra. de ne keljen!!!
Képet teszek majd fel, csak most apa szüleinél vagyunk, mert apa tegnap osztálytalálkozón volt, én meg nem akartam egyedül lenni otthon.

Nagyon édesek a kismanóitok, hogy eltelt az idő. szép nagyra nőttek. Édesek!!! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


igazi nagy fiú lett doriánból.és az a haj!!!nagyon édi
Vendég
 


Na itthon vagyunk, teszek fel képet.

Kép Kép Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!

mennyire jó már üldögélő,játszó kisfiút látni :lol: ilyen jól el van 1edül Kristóf?

lia!

ezek már feleslegs parák nálad!ahogy olvasom egyéb más dolgokat megeszik Dávid,a tápszeren kívül?kóstoltad már a tápszert?nem én vagyok az első,aki szerint ha más "finomságot" is ehet a gyerkőc,akkor azt fogja választani!!!szerintem csak szereted,ha központban vagy :lol: :wink: (nehogy megsértődj)kijelentem,h Dávid nagyon jól néz ki.ha nem hiszed,vidd ki az utcára és kérdezd meg az ismeretleneket,h mennyi idősnek nézik.pl.amikor hintázik :!: úgyh lazulj le! :lol:

mamy!
geszti meggyógyult?

amúgy mindenki más letiplizett más topicra?

Kép
berni1
 
 


susy..most így tényleg fura,hogy 3 hónap korkülömbség mennyit számit..pár év múlva meg ennyi korkülömbségre azt mondják: egy idősek!! :lol:
én már elfelejtettem ezért megkérdezem:mikortól játszik így üldögélve???
Vendég
 


berni ..eskü,hogy ezek valós parák :oops:
amúgy a központban is szeretek lenni ez tény,de nem ilyenekkel :lol:
a védőnő szerint szinte katasztrófa ha ennyi idős korban nincs meg a napi 4-szeri táp!!!!még 6 hósan is minimun napi 3!!
na ehez képest nekünk már most nem mindíg jön össze a 3!!és akkor sem túl nagy mennyiség!!!
amúgy 6-7 hónaposnak nézik valóban!!!
és a 4hós mérésen 7,7 kiló volt
Vendég
 


Berni
Nem mindíg, de általában nagyon jól eljátszik.

Lia
Nem találom az írásod, hogy hol parázol, de szivesen hozzászólnék, ha nem bánod.

Mi a baj konkrétan? Nem eszi meg a tápszert Dávid? Légyszi írd már le, hogy képbe legyek.

Kép
Kép
susytunder
 
 


suzi a juniusiba írok gyakran ,gondolom berni ott olvas!!
nem is tudom,hol kezdjem,sajnos tényleg sok "parával "élek eggyütt..és itthon is állandóan őrlöm magam valamin..hol ez hol az!
amúgy már voltam vele dilidokinál is anno, de nem találtak elég hülyének,mert sz@artak rám..
evés gond az kb annyi:hogy a cumisüveggel teli tápszertől az esetek 80%-ban összegörnyedve sírva huzza magát,és nem eszi vagy ha eszik is valamennyit akkor sívafakad közben és tiszta erőből huzza össze magaát..meg félrenyel
de most a sütőtököt is így ette kanállal...jó azt lehet,hogy nem szereti...mert eddig egyszer kapott... :?
egyáltalán nem egyszerű eset... :?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: