Új privát üzeneted érkezett!

Lia
Vannak szakértők, különböző oldalakon. Ha ennyire sz@rnak rátok, én írnék a helyedbe, én már többször kértem segítséget, és mindíg kielégítő választ kaptam. Szegényke... :(

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok lányok!
Mi ez a hatalmas pangás???????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :!: :!:
Remélem, mindenki jól van!!
Mi megvagyunk, sajnos a bölcsis "nátha" elég kitartó, most éppen köhögünk, de minden gyerek a csoportban, aki épp nem lázas és bent van. Szerencsére Geszti nem lázasodott be, az étvágya is jó, csak ez a francos köhögés elmúlhatna már.
Én meg az "utolsó napjaimat" taposom itthon, 3-án megyek dolgozni, hát fogalmam sincs, hogy fogom kibírni a bezártságot. :?
Írjatok pár sort legalább, hogy megvagytok.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így ismeretlenül "török be" hozzátok:)

Idén június végén született császárral a kisfiam, de sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy anno elképzeltük...

Január végén-február elején szeretnénk próbálkozni a kistesóval.

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mennyi az ideális idő kb., ami a császár után a következő fogantatásig el "kell", hogy teljen? 7-8 hónap az még ok?

Illetve még azt, hogy szerintetek kb. mennyi császár lehetséges egy nőnél + mennyi lehet az esélye még egy természetes szülésnek? Én inkább császár párti lennék, nem egy beteg babát láttam már azért, mert harmincvalahány órán át hagyták vajúdni az anyát... Nem tudom, ez hogy működik, meg lehet e előre beszélni a dokival, hogy mindenképp császár legyen?

Előre is köszi a válaszokat:)
Vendég
 

 
 

sziasztok!
mamy!
mi megvagyunk Dorián mindjárt 5 hónapos :lol: és szerencsére még csak anyatejet eszik.ahogy kezdtük anno,nem gondoltam volna,de most boldog vagyok tőle :oops: egészséges,boldog,kiegyensúlyozott(kopp-kopp)igazán elégedett lehetek :lol:
sajnálom nagyon Gesztit,de szerencsére ő is csak light-osan betegeskedik,gondolj bele,mi lehetne :( (hú,ez bíztatás akart lenni!)azért nagy JOBBULÁST neki minél gyorsabban!

boboka!

én nem tudok sajna segíteni,nálunk Dorián első gyerek és még nem tervezünk kistesót :)
üdv azért köztünk!és sajnálom a veletek történteket :?

Kép
berni1
 
 


Berni, köszi szépen.

Nagyon nagyon szeretnénk már kisbabát, de a császár miatt mindenképp ki kéne várni a kellő időt. Ebben vagyok tanácstalan, mert az új dokim először 18 hónapot mondott, aztán egy évet, végül kiegyeztünk a fél évben. De most elbizonytalanodtam, hogy az tényleg elég-e, nem szeretnék ártani a leendő gyermekemnek azzal, hogy elkapkodom a dolgot.

Berni, Dorián gyönyörű baba :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Boboka!

Nekem mindkét fiacskám császáros volt. Alig 14 hónap van köztük. És ez kevés idő a császár után. Mikor terhes maradtam a kicsivel, még arra sem volt igazán ideje a pocimnak, hogy visszahúzódjon. A méhemnek sem volt ideje regenerálódni. Mikor a picúrom elkezdett növekedni nagyon sokat fájt a heg, és nem kívül, hanem belül. És minél inkább közeledett a finish, annál többször és intenzívebben fájt az egész hasam. Nagyon elvékonyodott a méhfal, és a 34-dik hétre már a hegvonal is vészesen vékony volt. Onnantól a klinikán feküdtem (részben ezért, de a fő ok az volt, hogy megrepedt a magzatburok) és a következő 3 hetet intenzív ágyban fekvéssel töltöttem, és hetente nézték a hegvonalamat. Végül a 37-dik héten megműtött a dokinőm, és azt mondta a műtét után, hogy ha jót akarok magamnak és a leendő gyerekemnek akkor a következővel legalább 3-4 évet várunk. Szóval szerintem még korai egy terhesség a császár után. Nekem az első után is azt mondta a dokinőm, hogy min. másfél év, de inkább 2,5. De ez nagyon változó. Ha nem nő nagyon meg a pocak, akkor nem olyan veszélyes. Ja, és nagyon kevés doki kockáztatja a hegszétválást egy normál szülés esetén, tehát elég nagy az esély rá, hogy császár után császár jön.

Remélem segítettem.

Üdv

Anita

goodfairy
 
 


Szia Anita!

Ha jól számolom (így ébredés után félkómában:)), 5 hónap telt el nálatok Manó születése és Kornél fogantatása között.

Neked milyen volt az első vágás? Nekem a bikini vonal alatt. Ott is feszül a heg a terhesség alatt?

A pocakom még nekem sem húzódott vissza teljesen, most kb. olyan, mint amikor tizenvalahány hetes terhes voltam. Nálam kb. háromszor annyi volt a magzatvíz, így már a 10 héten is kb. nagyon nagy volt a pocakom.

Nagyon köszi a segítséged:)
Vendég
 


Sziasztok!

Én írtam, de senki más nem jelentkezett.

Mi is jól vagyunk, fogzunk ezerrel. Csúszunk- mászunk.

Mamy
Én köhögésre mindíg nagymamám receptjét használom. Feketeretket lereszelsz és teszel rá sok sok mézet, vagy cukrot. Ami levet enged azt kell elkanalazni, meglátod a legmakacsabb köhögés is elmúlik pár napon belül.

Boboka
Részvétem, szoktalak olvasni téged és társaidat a másik topicban.
Én is császárral szültem, és a második babát szeretném simán, van rá esély, de ez abban az esetben maximális, ha kivárjuk a megfelelő időt. 6 hónap várakozás után biztos hogy császár lesz, és nagy a valószínűsége, hogy hegszétválásod is lenne, ami azt eredményezheti, hogy hamarább születne a babád. Azt hiszem vagy az augusztusi, vagy a szeptemberi kismam újságban írtak pont erről, hogy a legideálisabb 18 hónapot várni, de ha te úgyis császárt szeretnél akkor szerintem próbálkozhattok hamarább is. De a 6 hó szerintem nagyon kevés. Ahogy előttem is írták, nem regenerálódik a szervezeted. Nekem mai napig sokat fáj a heg belül.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder, köszi szépen.

Látom Kristóf már szép nagyfiú:) Ti hogy hívjátok? Kristófnak vagy Istvánnak? Nálunk a férjemmel elég nagy volt a dilemma, mert én mindenképp két nevet szerettem volna adni, a férjem meg csak egyet. Úgy voltam vele, ha nem tetszik neki az első, még mindig választhat.

Néha nekem is hasogat, de csak amikor front közeledik. Végül is még csak négy hónapja szültem, ahhoz képest szerintem jól gyógyul, mert nincsenek fájdalmaim.

Végül is kicsivel több mint hat hónap után szeretnénk próbálkozni, 7-8, és persze lehet, hogy nem is jönne egyből össze.
Tőled is azt szeretném kérdezni, hogy hol van a vágásod? Nem szeretnék butaságot írni, de a bikini vonalnál ugye nem nagyon nő semmi, ott kevésbé feszítene, nem? Persze azt nem tudom, hogy a méhemet hogy vágták belül, ezt majd a dokitól megkérdezem.

Megnézem a kismama honlapján, hátha írnak ott is valamit a hegszétválásról, mert az augusztusi-szeptemberi szám már nincs meg.
Vendég
 


Boboka
Nevetni fogsz. Manócinak hívjuk. :D
A történet a következő:
Amikor a párom megismertem tudtam, hogy ő az a férfi akinek gyereket fogok szülni. Ő is így volt ezzel. Jött is a kis csöppség. Iszonyatosan kislányosak vagyunk, én is ő is. A doki egészen 26 hetes koromig azt mondta kislány. 2 lábbal jártunk a föld fölött a boldogságtól. Minden kislányos lett nálunk, tündérkés kiskabát és hasonlók. Aztán gondoltunk egyet és elmentünk 4D- s ultrahangra, és ott közölték, hogy haránt fekvéső nem lesz videó, de azt az egyet megtudják mondani, hogy kisfiú. :shock:
Bármennyire is nemszép dolog, de egy világ omlott össze bennünk. Együtt sírtunk itthon, napokig beszélni nem tudtam róla, csak sírtam. Aztán erőt vettem magamon, kiválogattam a ruhácskákat, és elfogadtam, hogy kisfiam lesz.
Julianna lett volna a dédnagymamám emlékére.
A baj ott volt, hogy nem éltük volna magunkat bele, ha nem mondja vagy 3- szor a doki. De így...
Mivel nem volt fiú nevünk, gyorsan gondolkodni kellett, de nem tudtunk megegyezni apával. Én Dánilet szerettem volna, apát is így hívják. Neki nem tetszett. Édesapja istván, aki már szintén nem él, és az ő emlékére lett a második neve István, de az első még mindíg nem volt meg. Aztán apa döntött, Kristóf lesz. Én azért mentem bele, hogy legalább ha nem kislány akkor hívják úgy ahogy ő akarja. Ezért én csak Manócinak hívom. De ha rá kell szólni akkor hangosan KRISTÓF!
Mostmár tudom, hogy az egészsége a legfontosabb legyen bármi a neve. És annyira szeretem, hogy 10 lányért sem adnám oda. :)

Egyébként jó az elgondolásod, válaszattok majd a férjeddel úgy, hogy egy tetszen neked, egy meg neki. :wink:
Nekem is frontérzékeny a heg, sőt a gerincem is. Nekem még mindíg fáj néha, de neek mnagyon nehezen tudtak beszúrni, már azt mondtam hagyjanak, felállok és megyek haza.
A vágás nagyon alól van. Ezen még nem is gondolkodtam, hogy feszülne e. De épp minap néztem szinte már nem is látszik. Látod nekem 8 hónap telt el, szerintem kivül nem lehet baj.

Én a google- ban kerestem rá, de nem nagyon találom. Ha gondolod apával jövőhéten bescanneltetem, és elküldöm neked.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunter, azt nagyon megköszönném, ha elküldenéd:)

Aranyosak voltatok a névválasztással:)

Az én egyik nagyimat is Juliannának hívták, látod erre nem is gondoltam, hogy ha egyszer lányom lesz, apum mennyire örülne neki, ha így hívnánk:)
Vendég
 


Boboka
Rendben. De csak hétfőn dolgozik legközelebb apa, akkor tudom megcsináltatni vele.

Igen, biztosan örülne apud neki. Mikor tőlem kérdezték hogy fogják hívni, és mondtam, hogy Julianna mindenki mondta, hogy szebb nevet is kitalálhattam volna, de inkább nem mondtam semmit.

Kép
Kép
susytunder
 
 


nekem a 2. nevem Julianna :) én nyertem! :lol: :lol:
amúgy mi is lányra rendezkedtünk be,úgyh mikor közölte a doki,h fiú,2x is megkértük,h nézze újra.na onnantól kellett nekünk is nevet keresnünk.leültem naptárral a kezemben és elkezdtem olvasgatni azokat az oldalakat,amik messze vannak a születésétől :) és akkor egyszercsak megláttam a doriánt és vmi belémvillant. :lol: én hiszem,h a gyerekek maguknak választanak nevet(erre majd térjünk vissza kb 10év múlva) :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Susy!
Köszi szépen a tippet, ki fogom próbálni!!! És kb. mennyi retket reszelsz le? 1 db elég? A levét pedig amit enged, hogyan adjam, mennyit egyszerre, és naponta hányszor? Bocs, több kérdésem nincs... :oops: :lol:
A névválasztásotok tényleg nagyon aranyos, és maximálisan megértelek a lány-fiú érzéssel kapcsolatban. Nálunk is ez volt, hogy mindketten lányt szerettünk volna (bár nekem igazán mindegy volt, de a párom egyértelműen lánypárti volt, és akkor már én is), szóval nekünk szerencsénk volt ilyen téren, mert félreérthetetlenül megmutatta, hogy kislány. :wink: :lol:

Berni!
Igazad van, hogy a babák maguk "választanak" nevet. Nekem is pont így volt a Gesztenyével. Ahogy belém villant, onnantól el sem tudtam képzelni mást. Végül "csak" a második neve lett, családi kérésre... ez is nagyon nehéz döntés volt, mert elsőnek akartam, de elfogadtam hogy nem csak az én döntésem.
Természetesen kezdetektől fogva Gesztinek hívtuk, de most már tudja hogy két neve van, és mindkettőre ugyanúgy hallgat, és mondja is már a nevét szépen. :lol:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Bobóka! Örülök, ha tudtam segíteni. Igen, jól számoltál, 13,5 hónap van közöttük. :D Nekem is a bikinivonalnál van a vágás, de a méhemet függőlegesen vágták. Nézd meg a zárójelentésed, azon rajta van a vágás „típusa”. Tehát nem a bikinivonalnál levő heg fog elkezdeni nyúlni, hanem a belső. Egyébként a vége felé nekem nagyon lenn volt mindkettő és akkor már a bikinivonalnál is fájt. Sőt, Kokó elég korán lefordult és mikor mozgatta a fejét az elég kellemetlen volt. :? Tehát, a lényeg, ha mindenképp császárt szeretnél, akkor szerintem elég a 7-8 hónap, de ezt azért beszéld meg a dokiddal. Nézze meg UH-on a hegvonalat, hogy milyen, az alapján döntsetek. Tudom, hogy minél hamarabb szeretnél ismét babát, de azért a Te egészséged is fontos. Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan szeretnétek, és Te is hamarosan a karjaidba zárhasd az egészséges kicsi babádat.

Anita

goodfairy
 
 


Anita, köszi a jókívánságokat:)

Közben megnéztem a zárójelentést: Császármetszés - cervicalis, transversalis (ez gondolom hosszanti metszés a méhen)
Bár, már megkérdőjelezem azokat, amik a zárón vannak, mert azon szerepel vajúdás is, úgy, hogy egy percet sem vajúdtam, a gyermek súlyát is elírták stb. stb., úgyhogy ez majd a dokinál derül csak ki ultrahang után:)


Valahol azt találtam még, hogy ilyen cervicalis,transversalis metszés után javasolható a császár a hegszétválás miatt.

Ha ez a hegszétválás része nem lenne :):) akkor "viszonylag nyugodtan" indulna neki az ember a 2.-nak :):)

Régen, amikor még nem volt internet, az asszonyok szerintem azt sem tudták, hogy mi történt velük. Honnan tájékozódtak?

Mamy, Gesztenyének mikor van a névnapja? Nagyon aranyos neve van:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Mamy
1 retket ha lereszelsz az elég. A levét kiskanállal add neki naponta legalább 5-7 alkalommal. Jól zárható dobozba tárold, mert iszonyatos büdös, viszont az íze teljesen más.
Mi Gesztinek a másik neve? :)

Nálunk a család ( énrészemről ) nincs kibékülve a Kristóffal, mert nem lehet becézni. Még közvetlen előtte is le akartak beszélni róla.

Boboka
Nekem több ismerősömnek volt hegszétválása, de csak 2-3 héttel hamarább. Nem volt gond belőle. Nem tudom kell e ettől tartani. :roll:
Ezen már én is gondolkodtam, hogy hogyan tájékozódtak régen, de ha belegondoltok, régen sokkal több kisbaba halt meg, mint most. Nagypapámék 8- an voltak testvérek, vagyis 8 gyerek született, de csak 4- en nőttek fel. Szerintem ez is lehet a háttérben, hogy régen nem tudtak sokmindent.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy, az ismerőseidnél milyen fájdalom jelentkezett hegszétválás során?

Én laikusként éles fájdalmat tudok elképzelni, mint amikor késsel elvágjuk pl. az ujjunkat, csak annál 10-szer nagyobbat.
Vendég
 


Susy, ez volt a kismamás cikk? Mert ezt találtam a honlapon:

http://www.kismama.hu/babavaras/megint_csaszar/5261/
Vendég
 


Boboka
Nem vagyok benne biztos. Apa szülinél van az újság holnap megyünk megnézem, és megírom. Azt hiszem abba több dologról írtak, de lehet rosszul emlékszem. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!
megyünk kikapcsolódni Bükfürdőre.van tapasztalatotok,h mire kell figyelni ilyen picurrral?mármint úgy általában egy "nyaralás"alatt+fürdőkben?mennyi ideig lehet vízben?gondolomannyit,amennyit babaúszáson biztos.susy,ti jártatok.van vmi extra,ami figyelmet érdemel?

Kép
berni1
 
 


Berni
Ha jól emlékszem Bükfürdőn gyógyvíz van. Gyógyvízben nem szabad fürdetni a gyereket. Erre figyelj. De ha sima víz, akkor észre fogod venni ha fázik, mert el lilul a kis szája és remegni fog.
Érezzétek jól magatokat, aztán majd gyere és mesélj! :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Berni, nagyon jó "nyaralást" nektek:)
Vendég
 


Sziasztok!

Bobóka!
Most láttam csak a vonalzódat... Részvétem...
Az nagyon jó, hogy ilyen bizakodó vagy, és a jövő foglalkoztat. Erős nő lehetsz.
Gesztikém első neve: Emese. Most már erre is nagyon szépen hallgat, és mondja is, a teljes nevét kimondja (a vezetéknévvel együtt), a Gesztenyét néha "lefelejti" de van amikor azt is mondja. És azt is megmondja, hogy "KETTŐŐŐ" éves. :lol:

Susy!
Köszönöm szépen a retkes tippet, mindenképpen ki fogom próbálni. Néztem ma fekete retket, de a tesco-ban nem volt... remélem azért, hogy kapok. Kíváncsi vagyok, Geszti beveszi-e majd. Bár végülis mindent bevesz, még a sötétbarna lándzsás útifű szirupot is, úgyhogy remélem ez is beválik.

LIÁVAL mi van? Láttátok, hogy törölte a regisztrációját itt a babaneten? Vagy rosszul látom? Nem értem!

Kép
mamy
 
 


Mamy, köszi szépen.
Hát az az igazság, hogy másképp nem menne, csak úgy, ha előre nézünk:) és pozitívan fogjuk fel a dolgokat.

Most nézem csak, hogy milyen lányos a vonalzód, én buta meg mégis azt hittem, hogy a Gesztenye kisfiút "takar" :oops:

És van ilyen név a naptárban? Vagy csak úgy kinéztetek egy napot a névnapjára?
Vendég
 


mamy!
egy másik topicban összevesztek liával ill.csak elmondták a véleményüket neki és erre törölte magát.

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Bobóka!
Mi találtuk ki a névnapját, mivel nem volt ilyen név még a naptárban (a mi kérésünkre lett kislány utónévvé) ezért az MTA azt javasolta, hogy mi nevezzünk ki egy napot erre. Így aztán június 1-re tettük, mivel május-júniusban van a vadgesztenyefák virágzása. :lol: Persze ezt is ünnepeljük, de ez Emesét is (júli.5.)

Berni!
Melyik topikban??? A 2008.júniusiban??? (Még nem olvastam bele, nem is szoktam de lehet hogy most benézek).
AZÉRT NAGYON REMÉLEM, HOGY LIA NEM HAGY ITT BENNÜNKET, LEGALÁBB A MI "JÓ ÖREG" TOPIKUNKBA VISSZATÉR!!!

LIA GYERE VISSZA!!!!!!!

Kép
mamy
 
 


Nincs is olyan topik, hogy 2008. június... Vagy csak én kerestem rossz helyen? Hol van ez a topik, ahová Lia szokott írni???

LIA, REMÉLEM AZÉRT BE-BENÉZEL, LÉGYSZÍVES REGISZTRÁLJ ÚJ NÉVEN, ÉS IDE GYERE VISSZA! (lécci-lécci.....)

Kép
mamy
 
 


Azért, ha még mások nem szívlelik, nem kellene törölnie magát, max ide ír, oda nem. Nekem nem volt bajom vele.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Na mizu lányok? Megint én írtam utoljára?

BerniVoltatok végül?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Szült valaki a Szent Imrében császárral? Sürgősen szükségem lenne pár info-ra, mert kórházat szeretnék váltani, a 32. hétben vagyok!
PL. Mikor kelhetsz fel műtét után? A babát mikor kapod meg szopizni?
Előre is köszönöm a válaszokat![/i]
b.tünde
 
 


sziasztok!
megjöttünk és szuper volt!!!persze Dorkó nem fürdött,de még sosem viselkedett ilyen "jól"iszonyatosan élvezte a meleget és hogy bodyra vetkőzhetett :lol: egész nap sikongatott,járt a keze-lába és nagyokat aludt :)

mamy!
a várandósság fórumon belül a 2008júniusi.de már vagy 10-20lappal ezelőtt volt és igazából már régóta húzódott a vita.ha nagyon érdekel,leírom pü-ben.

susy!
igen,voltunk és a dokinéni is azt mondta,h vízbe ne,úgyh igazad volt. :lol:

Kép
berni1
 
 


Berni
Még csak most jöttetek meg? De jó nektek. :D
Merre is voltatok?

Kép
Kép
susytunder
 
 


bük fürdőn voltunk.na meg csavarogtunk a környéken:sopron,kőszeg.zuper volt,tényleg.nem is számítottam rá,h Doriánnal ilyen élvezetes lesz.
ti hogy vagytok?többiek?

Kép
berni1
 
 


Berni
Biztos jó lehetett. Az a legtutibb, hogy Dorián ennyire jól viselte, lehetett volna az ellenkezője is. :wink:

Mi jól vagyunk, növögetünk. Kristóf majdnem 10 kiló és 75 cm. Mászik, feláll, dumál, szétpakol. :D
Át kell rendezni a fél házat.

Lassan ez vár rátok is. :D

Kép
Kép
susytunder
 
 


hűha!
Kristóf jól belehúzott 8 hónaposan:-)szóval lassan ez következik? :) azt hittem,nyerünk még 1 kis időt a lakás átpakolásával :lol:

mamy!
nálatok mi a helyzet?meló?ovi?

többie,akik "frissen"szültek?

Kép
berni1
 
 


Berni
Azért kis időtök még van, de nem túl sok. Nektek milyenek az éjszakáitok?
Kép

Itt egy viszonylag friss kép kristófról. Így bemászik mindenalá. :D

Kép
Kép
susytunder
 
 


hűha Kristóf is mennyit nőtt :shock: de látom a kaspó még ott figyel :lol:
az éjszakáink?számomra nem túl jó,mert nagy alvó vagyok alapból :oops: 8kor alvás van Dodónak.bírja kb 2ig,akkor felébred,g
h nincs meg a cumi,rögtön visszaalszik.enni fél 4 körül eszik,de van,h addíg még 1x felébred a cumira.4 után 7-fél8kor eszik,de 5től 2-3x megpróbál ébredni,amit cumival és fejsimivel el tudunk "feledtetni" :oops: :lol: nektek hogy zajlik?mikor szokott még szopizni és mikor eszik mást Kristóf?

Kép
berni1
 
 


Berni
Lekopőogom, mi átaludjuk az éjszakát. Este 8-9 között alszik el a mi ágyunkba hancúrozás közben, aztán apa beteszi a kiságyába és reggel 6-7 között ébred akkor cict kap. Van, hogy vissza alszik, ma pl. fél 9- kor kelt fel. Aztán még délelőtt eszik egy kis gyümit, vagy tejpépet, ez alvástól függ, hogy mikor. Ebédre főzelék, aztán kér cict még. Majd délután megint gyümi, este pedig cici. Nálunk így zajlik. Délután még van egy alvás. Néha este tápszert kell adnom, mert nem mindíg elég már a tejcsi, de örülök, hogy 8 hónapig csak volt elég tejcsi.

Kép
Kép
susytunder
 
 


az thök jó!és hogy vezetted be a kajákat?szopizás után?10óraival kezdted?

Kép
berni1
 
 


Két szopi között adtam neki egy kevés gyümölcsöt. Mi őszibarackkal és almával kezdtünk. Ma már joghurtot is eszünk.
Aztán mikor már szépen ette a gyümölcsöt tízóraira és uzsira nem volt tejcsi, és nekünk ez így teljesen bevált.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Susy, majd ha lesz egy kis időd, átküldöd nekem priviben a kismamás cikket, amiről bezéltünk? :wink:
Vagy, ha priviben nem engedi a rendszer, akkor írj, és priviben elküldöm az e-mail címemet.

Remélem jól vagytok:) Kristóf nagyon aranyos a képen:)

Nagyon köszi
Vendég
 


Boboka
Neharagudj, teljesen kiment a fejemből. felújítás van nálunk, és apa anyukájára bíztam, de biztosan neki is kiment a fejéből. Holnap utána járok.
Bocsi. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ne butáskodj, semmi baj, tényleg csak akkor küld, ha lesz rá egy kis időtök :wink:
Köszi előre is:)
Vendég
 


susy!
te mit adsz Kristófnak uzsonára?nekünk tejpépet írt fel a dokinéni,de én nem igazán vagyok híve az ilyen mű dolgoknak,főleg,h még minden étkezésre szopizik is.

Kép
berni1
 
 


Berni
Uzsira mindíg gyümölcst adok neki. Imádja a sütőtököt, de eszik tejpépet is, csak én azt délelőtt szoktam neki adni. Amit 4 hós kortól ajánlanak ráérsz 6 hós kortól adni.

Boboka
Nem felejtettem el a cikket, a sógornőmtől vissza kel kérnem az újságot, rajta vagyok az ügyön. Közben házfelújítás is van, de nem felejtettelek el. Bocsi, ha nagyon lassú vagyok

Kép
Kép
susytunder
 
 


házfelújítás?mit újítotok?ti nem újépítésűben laktok?úgy emlékeztem :oops:

Kép
berni1
 
 


Nem tudom honnan vetted, de ari vagy. :)
Ajtót- anlakot cseréltek, meg egy két apróság, most lettünk kész, így már a karácsonyi nagytakarítás is le van tudva. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


hú,de jó nektek.nekünk még a takarítás hátravan,bár nem panaszkodhatom,mert lesz segítségem.
én most abbahagytam a tejpépet,inkább gyümizünk,mindent imád :lol: szerencsére!jövőre elkezdjük ebédre a főzelékeket is.

Kép
berni1
 
 


tényleg,ki mit vett karácsonyra?

Kép
berni1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: