Új privát üzeneted érkezett!

mi az a candida gomba? hallottam már róla, de nem nagyon tudok róla a semmit sem.

hogyan kell zárttá tenni? vagy nyitni kell újat?
basszus, ha a férjem vagy az anyósom elolvasná... hát nem sokáig lennék élő ember tovább. nagyon sok magánügyet leírtam.

Atikának boldog 4. hónapot!

akkor a tesómé is öregszik! ő tegnap volt 4 hónapos. :D
Vendég
 


Any: olyasmi, mint a hüvelygomba, csak a bélfalon van megtapadva és ott szaporodik. Ott is fehéres lepedéket képez, lezárja a bélfalat, így az nem tud "dolgozni". A szénhidráttól szaporodik, mint az állat. Tényleg kemény diétával lehet megszabadulni tőle, barátnőmnek 1 évig tartott. Arra emlékszem, hogy nem ehetett élesztőt, cukrot, lisztet. Vagyis alig valamit.

Tényleg Ágica, kérdezted a múltkor a rezonanciát, hát ilyen az én formám, 1,5 órás vizsgálat első 5 percében besz@rt a gép. Most azt várom, hogy szóljanak mikor lesz új időpontom.

Any: tesód Martinjának is boldog hófordulót!
Vendég
 


jó reggelt!

hát, Betti leírta a szitut, várjuk meg mit szólnak a többiek.

akit érdekel még részletezhetem, de csak privátban és csak az állandó topik tagoknak,nem a néha idelátogató, más fórumba író ,mi írásainkat saját szája íze szerint értelmező hírvivőknek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:17-kor.
tünci28
 
 
 

 
 

Reggel csináltam almapürét! 3 kiskanállal adtam neki, férjem meg fényképezte! :D
Megette, kicsit meg volt lepődve, hogy ez most mi is lehet.
Mostmár minden napra jut majd egy két falat.

Betti
Kép
betti0412
 
 


:) megvártad, míg épp betöltötte a négy hót?:) egyemmeg, muti ám az almaevős képet!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:18-kor.
tünci28
 
 
 


betti!
de jó!
almaevés...
milyen almát adtál neki? bio-t vagy a simát amit a boltban lehet?
tesóm répát adja. de hogy "biztosságos" legyen, bébiételben. :(
hiába mondtam, hogy nem a legjobb.

és van egy nagy hírem!
Zsófi pisil a bilibe! tegnap úgy ücsörgött, mert volt kedve és játszottunk, meg pakoltunk, meg válogattuk a cuccaimat. és egyszercsak sikerült. aztán ma délelőtt már szólt, hogy bilibe és koncentrált és meg is lett az eredménye.

a bili az apjáé volt. szép kék. :) kapott rá egy matricát. kacsásat. :)
nagy volt ám az öröm. és mondta, hogy "Zsófi ügyes, okos, pisilt bilibe" és hogy "igazi bugyi van rajta"
Vendég
 


tünci! nézem a vonalzódat: Bátorka is hogy öregszik!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany:Zsófi nagyon ügyes :D :D :D :D Nálunk most Hannus nem hajlandó ráülni a bilire :cry: úgyhogy most várunk picit aztán kezdjük megint.Most már alig látszik Hannus nyelvén a hólyag úgyhogy gyógyulunk :)

Betti:Boldog hófordulót Atikának :D :D :D :D Milyen gyorsan megy az idő.
Nem semmi milyen keverések mennek itt :evil: Még mindig magas nekem hogy olyan emberek akik nem is ismerik a másikat hogy jönnek ahhoz hogy privátba keverjenek meg osszák az észt :x :x :x


Tünci:Akkor egy szavazat a zártra :!:

Anyany:Zárt topiknál nyitni kell egy újat,de én úgy tudom hogy itt a babaneten nincs.Van a nők lapján meg az anyatanyán.
Vendég
 


Képzeljétek az elöbb ideszaladt hozzám Hannus és mondja hogy Anya menjünk a balcsira :D

Beze:Hogy vagy?Remélem minden rendbe van veletek :wink:

Ancsi:Elhiszem hogy Apa elfáradt nem egyszerü munka melett még a felújítást is csinálni.Milyen volt a juliális?

Winchi:Mikor kezditek a bölcsibe szoktatást?Milyen nagyfiú már Matyi :D :D :D

Wicca:Bálint nagyon helyes :D kis vagány ezzel a rövid hajjal :D :D :D

Nikuc:Kitartás már nincs sok hátra!Hogy bírod az utolsó napokat?
Vendég
 


csak gyorsan,mert ebédfőzés közben vagyok...

mancsa, remélem megcsinálják hamar a gépet és nem teszed megint taccsra :lol: :lol:

lara, akkor irány a balcsi!!! :wink:

any, gratula zsófinak a bilizéshez.
a héten á. is szól ha elkezd folyni a pisi,vagy ha kész a kaki :)
ha gatyóban van akkor gyorsan rohanunk a bilihez, de még későn szól.. azért ráültetjük h legalább szokja h ülni kell rajta.
és lessük lett-e valami :D :D

betti, gartula a 4 hónaphoz és az első falatokhoz..nagyfiús dolog ez már nagyon..rohan az idő...

tünci, persze h érdekel a dolog privátban. akkor most jól összejött itt is az esküvős is...ááááá

ha ennyi a probléma mostanában itt, akkor tényleg menni kellene zártba.
amúgy tényleg írunk olyanokat, ami ha kiderülne
:roll: ..meg van h még lehetne írni ezt-azt, de a nyitottság miatt lemarad, vagy a privi küldözgetés,ami ugye macerásabb.....de sajnos vannak akiknek ez a szórakozása
szóval még 1szavazat a zárt mellett..
agica1027
 
 


Betti: :lol: :lol: :lol: én is megvártam napra pontosan Dudinál a 4 hónapot, Levinél a 6-ot a kóstolással. De jó, ez olyan izgi, tök jó nézni milyen a reakciója az új ízekre, az enyémek imádtak enni. Barátnőm fia 11 hónapig nem fogadott el mást csak az anyatejet. Tök furi volt, de ilyen is van.

Tünci: engem is érdekel a dolog privátban, de ezekután szerintem tényleg menjünk zártba, ott nyugodtan "beszélhetnénk" privik nélkül is.

Any: gratulálok a bilizéshez! Nekem Dudi még nem jelzi csak ha már csurog a pisi, de én is matricázni akarok megint. Csak arra kell figyelni, hogy ne fogyjon ki a matrica-készlet otthon. Levi bilijét elraktuk, arra már nem fér több. Tök jó pici vízlepergetőseket kaptam akkor occsóér, most majd be kell szereznem újból. Akkor jött be a "némó és a szemilla" abból volt a legtöbb.

Ágica: hát vicces volt a szitu, mert a szervező kb 3 hétvégén hívott fel, hogy ne haragudjak, de elmarad és nagyon szégyelli már magát, mert nem jön össze, erre mikor végre összejönne nálam sz@rik be a gép.
Én is arra gondoltam rögtön, hogy biztos valami nagy gáz van velem, amit jobb, ha nem tudok...

Most várom, hogy felébredjen Dorcsi, aztán leurgunk Velencére fürödni.
Kint sütögettünk ma ebédet, tegnap pácoltam husit, meg kevertem egy salit.
Vendég
 


legalább főznöm nem kell. :D
most itt van megint Martinka. kis zsarnok, ha nincsen ott az anyja, azonnal üvölt :)

Zsófi a mai bilizés után már nem akart. nem sikerült. azért nem olyan egyszerű tudatosan elengedni azt a pisit. de amikor már nem bírta, kérte a pelust. de jó, hogy legalább most itt van anyum, kapok pár instrukciót is. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én támogatnám a zárt topikot, pontosan a személyes dolgok miatt. Nincs semmi takargatni valóm, de most van egy-két dolog amit szívesen megosztottam volna veletek, mert többen rá is kérdeztetek. Akivel személyesen találkoztam, meg is beszéltük.

Nem tudni kik olvassák a topikot, és eddig ez nem zavart, de amikor jönnék a bajaimmal és panaszkodnék, akkor inkább már kussolok. :)

Egyébként jól vagyunk, a hétvégén anyósoméknál voltunk. Szombat délelőtt a Tropikáriumban Bp-en. Aki esetleg a meleg elől menekülne oda programozni, javaslom, hogy ne tegye!!! :) Én naívan azt hittem, hogy milyen frankó, klímás az egész, plusz még az állatok... Nos, klíma az nincs és az én kislányom a 15. perc után közölte, hogy most már menjünk és üljünk bele a kisautóba. :shock: (itt arra az autóra gondoljatok amibe a 100-ast kell bedobni. Nos a Camponában 20 méterenként lehet ilyet találni...) Tanulságot levontam: mostanában nem megyünk a Tropicáriumba, max télen melegedni, és viszünk 500 Ft-ot apróba, hogy mielőtt bemennénk bele tudjon ülni azokba a rohadt autókba. :)

Alvásra hazaértünk, aztán 4 körül indultunk le anyósomékhoz a Balatonra. Mivel a férjem motorozott vasárnap, ezért a dömper autónkkal mentünk (kisbusz, csak én így hívom), amiben nincs klíma. Szóval 1 órás utazás után kiszálltunk mint "rák család" = extrém vörös fej. Strandolás, éjszakai extra szar alvás, és 100ezer szúnyog jellemezte az ottlétünket. Az éjszakai nemalvás a szülőkre értendő - kezdeném azzal, hogy leeresztett alattam a felfújhatós ágy éjjel. Így kénytelen voltam a földön aludni, alattam csak egy pléd volt. Áááááááá!!!! Gabikám pedig a nagyijánál aludt mivel nem volt elég hely anyósoméknál, ő azért nem aludt, mert a szembe szomszéd éjjel fél 3-ig dajdajozott.
Ma reggelre úgy éreztük magunkat, mintha másnaposok lennénk, mint a mosott sz@r. Mazsolának nem nagyon tűnt fel, hogy a szülei dögrováson vannak, pedig ő is korán kelt a megszokotthoz képest... :roll:

Holnap Almádiba megyünk sógornőmmel strandolni. Kedvem nincs nagyon, de már régóta beszéltük, így megyünk. Túlélésre játszom. :)

Puszilok mindenkit!!!

Kép
jaffa4
 
 


na akkor csajok, hogy csináljuk?
mármint a zárt topicot?

egyelpre írtam a moderátornak, hátha van valami lehetőség itt megcsinálni a topicot, a megszokott helyen. hátha...
Vendég
 


Sziasztok!

Csináltam egy kis felmérést.

Ma 10:45-kor hozzászólások 16458 22-kor 16462
Megtekintve:10:45-kor 279578 22-kor 279891

Szóval nem kevés zugolvasónk van :shock:

Jaffa:Sajnálom hogy nem írtál semmit a kérdésekre :(
Remélem tetszik a munkehely :wink: Mi is voltunk pár hete almádiba strandon,sajnos akkor még nem fejezték be a felújítást :(
Sajnálom hogy nem sikerült jól a hétvége :(

Ágica:Hogy vagy?Tessék ám pihenni is :wink: Á most nincs balcsi nehogy megfertőzzük a gyerekeket.

Mancsa:Hogy sikerült a fürdőzés?Már én is alig várom hogy kinnt lehessen sütögetni :)
Vendég
 


jaffa!
sűrű ez a program!

valami gond van? remélem hamar megoldódik, vagy zárhatjuk a topicot és elmondod nekünk is.
kitartás!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi ma Siófokon voltunk, és Réka baba egy vizicsibe lett! :shock: :D Nem értem, hogy mi történt, de nagyon örülök! :D

Jaffa! Akkor holnap mégsem a Velencei tó? Képzeld, pénteken a közös játszóterezés után megint 3 órát aludt a Réka. ( A múltkor is miután veletek taliztunk, 3 órát aludt). Én meg egy csomó mindent meg tudtam közben csinálni. Szóval talizzunk gyakrabban! :D Na, de nemcsak ezért ám....... :D

Katinka! Remélem jól sikerült a nyaralás! De már szerda óta akarom Neked írni, hogy valóban Neked volt igazad! A vb döntő mindig vasárnap van. Az esküvőnkön is bronz-meccs volt. Nem jól emlékeztem...

Lara: És végül voltatok a Balcsin?

Nyitott-zárt? A zártnak tényleg megvan az az előnye, hogy több dolgot le lehet írni, mert én sem írok le ide sok mindent...
Viszont én kicsit sajnálnám itt hagyni ezt a topicot, hiszen itt már annyi emlékünk van. De ha a "banda" megy máshova, természetesen én is! :wink:

Tünci: Ha van időd, én is szívesen elolvasnám priviben a szorit.
Ja, és még nem írtam, hogy örülök, hogy rendben van Bátor, bár valahol ezt itt mindannyian tudtuk! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara! Hát tényleg nem kevés a zugolvasó! :shock: :shock: :shock: Nem gondoltam, hogy ennyien olvasnak minket!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szép estét látom szépen összejöttünk.

lara, azta, nem semmi olvasó..megdöbbentően sok.
gyógyuljatok minél előbb és akkor irány a strand!!!!
tényleg mikor költöztök? bank lépett már?
köszi jól vagyok, igyekszem pihenni is.
ebben a kánikulában délután ki se megyünk .

mancsa, hazaértetek ? milyen a víz?

szosz, vizicsibe :D :D

any, bírjátok a távollétet?
zsófinak nem hiányzik a panel gondolom.
meg élvezi a kényeztetést.

jaffa, kitartást holnapra!!
tropikárium akkor csalódás volt.....sajnálom
vadregényes éjszakátok volt, az bizti...majd hazajöttök pihenni.
agica1027
 
 


nah még egy pisi mára! ez összesen 2 nap alatt 3szor!
juhéjj! hogy mi mindennek lehet örülni! nem is gondoltam volna!
az anyám tud valamit, amit én nem. :D
este, a Zsófi toporog. már kínomban adtam rá pelust, hogy ne legyen gond. erre elkezdett inni mint a gép. félt a pisitől, alig ivott.
aztán kellett neki. de nem jó a pelus, bilibe. nagy konyha, gyerek próbálkozik, még nyögött is a pisihez.
nem ment. erre anyum kinyitotta a vízcsapot, és azt mondja, Zsófi így kell pisilni. közben persze vacsoráztunk volna. :)
erre majdnem én szaladtam. meg anyum is. aztán egyszercsak Zsófi megszólal: "csujog". "sikejűűűűt".

és mentek, együtt kiöntötték a virágok alá. hogy miért oda...

még három napig simán próbálkozhatunk. :D szerdáig vagyunk itt. :(
Vendég
 


mancsa!
Dorka lett a Dudi?
Zsófi most Kisbéka, vagy Panna vagy Kispanna. lehet, hogy jobb lett volna, ha az én nevemet kapja... :)
Vendég
 


Anyany:Zsófi nagyon ügyes :D :D :D

Ágica:Jaj ne is kérdezd a bankot :cry: :cry: :cry: idegbajt kapok addig ülnek a papírokon :cry: Nagyon meleget mond a hétre,jaj mi lesz velünk ilyenkor mi sem megyünk ki csak estefelé.
Vendég
 


meleget a hétre?
hú, de jó, hogy még egy kicsit itt vagyunk anyuméknál.
itt elviselhető a meleg...

lara!
bank? katasztrófa, hogy most mik vannak.
nem értem, mi tart addig...
remélem hamarosan meglesz már.
Vendég
 


lara,folytatom...megtekintve este 22-kor 279891, reggel 7:48 -kor 280047
agica1027
 
 


jó reggelt.

Any én nem sok esélyt látok rá, h bezárhatju ka topikot itt, (bár kaptam ilyen témájú üzit-köszi A :) ),úgy emlékszem anno kérdeztem tőle az sos topikkal kapcs.

most viszont amíg tényleg nem döntünk én már nem írok semmit.

Jaffa, remélem akkor majd tudunk beszélgetni"odaát".

Any, gratula a pisihez!én úgy bírom mikor Zsófi nyelvén írsz, tök édi!

Ágica, veled meg úgyis beszéltünk.

Szösz,egyébként ugyanezt érzem, valahol vérzi ka szívem ezért a helyért, jó lenne, ha a szerkesztő adna lehetőséget maradni.De tényleg jobban beszélgethetnénk és talán jönnének olyanok is ,akik pont emiatt maradtak el.szereintem pl hettuli, gégéé.

Lara, huh, ezen meglepődtem, a saját frissítéseink nem lehet több 50-nél.

Mancsa, neked is írtam.

ébredés, pussz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:21-kor.
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Nem semmi mennyien benéznek :shock: És rájöttem, hogy én ebben a két időpontban nem is néztem be :shock:
Menjünk zártba én is támogatom!!!!!!
Bibíít szeretném beajánlani a zárthoz, kérte, hogy ha zártak lennénk ő is jönne újból.

Lara Hannus hogy van?

Zsófinak gratula a bilizéshez, Rékának meg a vizicsibésedéshez :lol:

Matyinak is mondogatom, hogy locsoljuk meg a virágokat hátha pisilne de tegnap pl legugolt csurgott a pisi, rácsodálkozott és még a sugárban kezet mosott mintha a csapból jönne :shock: :lol: Van még mit tanulnunk :lol:

Tagnap jöttünk haza anyuéktól, dög meleg volt de Matyi most jól bírta, keveset aludt a kocsiban de Fehérvárnál azt hallgattuk, hogy a csíp csíp csókát énekli hátul :lol:

A héten nagyon káoszosak vagyunk ássák a csatornát a kertben, fel lesz túrva az egész már két lövész árkunk van...
Matyi homokozója megsemmisült és még azon is idegesítem magam, hogy nem tudom a kertbe egy percre sem kiengedni nehogy beleessen...

KépKép
winchi
 
 


Az anyatanyán van ugyanezzel a címmel egy topic Bibii csinálta gondolom akkor, mikor ő "kimaradt" innen. Nem tudom hogyan kerülhetnénk át oda, regisztrálni kell, vagy mi. Ott folytathatnánk nem?

Ágica: Velencei tó iszonyú volt, mint a heringek annyian voltak a vízbe meg a parton is. Kb 20 percet voltunk, aztán hazajöttünk.
Itthon feltöltöttük a nagymedencénket, megvan már 8 éve, most van víz benne először. Talán ma már belemehetünk.

Any: igen, Dorcsi lett Dudi, most valahogy mindenki így hívja. Apa hívta saját magát így kiskorában, ő volt a dudikalacika.
De sokszor hívom Rozinak is, sőt nekem a Rozi nagyon tetszett, de apa leszavazta. Dédi meg úgy hívja Rezeda.
A virágok alá kell a pisi. Levi fa tövébe pisil mindig, hogy nagyra nőjön tőle a fa. Én teszveszeltem utazó bilit még Levinek, de csak kakiláshoz használtuk, majd most többet használjuk Dorcsinál.

Winchi: ááá, most gondolom nem hiányzott az udvarba az árok. A mienk akkor készült, mikor Levi elindult. Akkor azon röhögtünk, hogy járókának tök jó. Kapaszkodva végigment oda-vissza párszor, míg apa ásta.

Szösz: örülök, hogy Réka vizicsibe lett!!!

Jaffa: még jó, hogy írtad a tropicáriumot, nekünk is tervbe van, de akkor majd ősszel. Levi a vadasparkot választotta múltkor, mikor az ovis évzáró miatt ígértem neki kirándulást.

Lara: meggyógyultatok már?

Tünci: mindjárt olvasom a privit.

Dudi az előbb betojt és belenyúlt a pelusába, szépen megsimogatta Levit, most tusoltam le őket.
Este meg Dorcsi megcsúszott a kádban és felszakadt az álla. Pont olyan rossz helyen, hogy mindig szétnyílt. Fél falut körbetelefonáltam, mire tudtunk szerezni sebösszehúzó tapaszt, de megtanultam, hogy ilyennek kell lennie itthon.
Megyek főzök egy krumplifőzeléket, de előbb megnézem a privit.
Vendég
 


Mancsa, :), tényleg hogy alakulnak ezek a becenevek?!
nálunk volt Kismuci, aztán MUci, aztán Huncutka, aztán Hunci, aztán Hucli meg Mucli, most a Hucli-Mucli névre hallgat:)

Szegény Dudi,remélem nem marad nyoma.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Meg remélem Levin se marad meg a siminyom! :lol:

jaj, winchi vigyázz rá, rémálom, h gödörbe eshet!! :shock:
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan bejelentkezem, megjöttünk Egerből, jó volt nagyon. A szállás mondjuk sajna nem volt az igazi, de úgysem voltunk ott sokat. Várost néztünk, strandoltunk, kisvonatoztunk, este a Bikavér Fesztiválra mentünk, ahol tök jó zenekarokat hallgattunk, Lányok táncoltak, mi meg kóstolgattunk. Tegnap meg a Szalajka-völgyben kirándultunk, jól is esett a hőségben a hűs erdőben sétálni - odafelé vonatoztunk, visszafelé sétáltunk.

Remélem, mindenki jól van, visszaolvasni nem volt időm, csak átfutottam kicsit, amit írtatok. Majd amíg Nati alszik ebéd után, jövök.

Most megyek, telepakolom a mosógépet...

Szép napot,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci és Többi Lányok,

ezek szerint én nem fogok beférni ebbe a zárt topicos dologba... de ahogy korábban írtam is, azért is csatlakoztam hozzátok, mert fehérváriak v. Fehérvár közeliek vagytok, de engem MÉG nem ezek a dolgok foglalkoztatnak és hozzászólni sem igen tudok. Igaz, én is 2 másik topicot is boldogítok, de természetesen nem vagyok hírvivő!!!
Mivel mi lombikosok vagyunk és a BMC-s topicban kezdtem "pályafutásomat", őket nem tudom otthagyni, azaz nem akarom :wink: , a másik topicban meg hasonszőrűek vannak, mint én, hasonló "gondokkal"!
Nem haragszom meg, ha nem vesztek be! Tényleg!!! Csak tudjak róla :)

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navared, szerintem nem RÁd értettem, h rendszeres látogató legyen a topiktag.:) :? és alig 4 hónap és TÉged is ugyanazok a dolgok foglalkoztatnak!:) :wink: Már alig várom, h álmatlan éjszakákáról "panaszkodj".Nyúúúgiii.
én örülnék, h jönne Hettuli(szerintem ő kifejezetten zártpárti),meg Gégéé is, meg akkor Jaffa is bátrabban írna. :lol: .meg azt hiszem Bende is, bár nála most úgy gondolom túlpörgés van, és kevés a 24 óra egy napra.:)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Navared te hozzánk is tartozol beleférsz a zártba is szerintem :wink:

Sőt elvárjuk! Mert itt izgulunk érted aztán meg ne lássuk amikor kibújik a kisember? :lol: :twisted:

Anyám azért ez a kakikenés nem semmi :shock: :lol:

Tünci matyit én is szoktam Huncinak hívni meg bogárnak sőt néha boginak is :oops:

KépKép
winchi
 
 


Ki csinált zártot ma? Megelőzött :lol: Tessék engem beengedni :lol:

KépKép
winchi
 
 


Tünci, Winchi, köszike, akkor megnyugodtam! :D Pedig tényleg nem haragudtam volna, hisz nagyon rossz kislány vagyok, ami a rendszeres látogatást illeti :lol:
És igen, már kevesebb időm van hátra, mint amennyi eltelt... :wink:

Tünci, amúgy kismuciból már nálunk is mindenféle lett!
Mivel még nem 100% h. kiscsaj, nem nevezem nevén, de az állatvilág nagy része volt már: mókuska, nyuszika, nyuszi-pók :lol: és a társai, ill. egyéb kreált nevek! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Már van is zárt topicunk? Hol?

Tünci, nekem nem jött privi. Pedig kíváncsi vagyok... :oops:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


ideértem...akor ha valaki csinál-t topikot légyszi jelezze merre induljunk.
úgy látom megnyugvás lesz ha odaérünk
anyatanyán regizve vagyok régebbről, de nem jártam oda

winchi üdv itthon, jól sikerült a buli?
tudtak róla a mamáék?

mancsa, mi is szoktunk mennni velencére, agárdra, azért kérdeztem h most mi a szitu.
igen ott ilyenkor tömeg van, akkor marad a medence itthon nekünk is
kakikenés :lol: :shock:

katinka, nagyon szép helyen jártatok.egri az egyik unokatesóm, náluk voltunk egysezr pár napot és megnéztük eger városát és környékét. nagy meló,volt, de megérte mert nagyon szép vidék. bizti jó volt, meg nyüzsi a hét, de majd itthon pihentek a kánikulában

látogatók 7:48 -kor 280047 13:00-kor 280218
agica1027
 
 


szösz, küldtem, bocsi. :oops:

most hogy figyelitek a számlálót.:)
Azért olyan sok támogatást ,meg jó szót,vígasztalást is kaptam ám, azokat sose felejtem el, h milyen sokat számít és számított. :idea:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tünci:Nekem is küldd át légyszi privibe
Vendég
 


Az anyatanyán megvan már a zárt, én úgy csináltam, hogy ott regisztráltam és jelentkeztem a csapatba aminek ugyanez a neve mint ennek és Bibii beengedett.

KépKép
winchi
 
 


mindenkinek írtam privit, aki nem kapott, jelezze, átküldöm mit írt a moderátor.
Vendég
 


Anyany:Én még nem kaptam privit
Vendég
 


én se any.

mindjárt lara.

oké,winchi,megyek a tanyára regizni.
tünci28
 
 
 


Na újra itt, nagyjából sikerült visszaolvasnom. Nati alszik, azt hittem, megzabálom, letettem az ágyba, ő meg intett, hogy csájó. :lol:

Huh, zárt topik, szóval el kellett jutnunk idáig. :? Nem csodálom, hogy felmerült, személy szerint engem sosem bántottak, de mindig fájt, ha közülünk valakit mégis. és mondjuk az is igaz, hogy bizonyos dolgokat én sem mertem ide leírni néha, a biztonság kedvéért. Szóval csatlakozom én is.

Tünci, szívből örülök a jó híreknek, Bátor, a kis Superman-palánta. :D Nagyon kellett ez már Nektek, remélem, most nyugisabban telhetnek a hétköznapok.

Beze, huh, akkor volt ijedtség, szegénykém. :( Lényeg, hogy elmúlt. Gratulálok a kisfiúhoz, a Marcell név nálunk is versenyben volt.

Winchi, szóval akkor megvolt az első szülői. :) Hajó, az aranyos jel. Natiét még nem tudjuk, majd megörökli azét, akinek a helyére kerül. Hol van a zárt topik????
Ja, majd szeretnék Veled konzultálni alkalmi hordozásról. Sógornőmék kis túrát szerveznek Ausztriában nekünk, Natit kéne valahogy cipelnem majd, de összvissz kétszer kendőzünk pici korában, nem tudom, mit viselne legjobban.

Navared, jó, hogy benéztél, persze, hogy gyere Te is a zártba. Kellenek a kismamik. :wink: Mikor is mentek 4D-re?

Mancsa, látom, alkotnak Nálatok is a gyerekek. :roll: Dorcsinak jobbulást, szegénykém. Ezt a sebösszehúzó tapaszt patikában lehet venni?
Szorítok én is nagyon az álláshoz, mikor lesz a döntés?

Szösz, látom, akkor Réka elkezdte élvezni a vizet, ez nagyon jó. 8) A héten jó lenne játszizni egyet, szerda-csütörtökön nem jó, mert be kell mennem a mhelyemre betanulni délelőttönként.

Nikuc, hogy vagy? Nem irigyellek ekkora pocakkal ebben a hőségben, nekem mindkétszer hidegben volt a vége.

Any, Zsófi nagyon ügyes a bilizéssel. 8) Nati is ismerkedik a kacsás ülőkével, meg ma megnézet Lilit, ahogy kakilt, de ő még nem akarja.

Ágica, hogy vagy, feltöltődtél kicsit a pihenéstől?

Jaffa, nem semmi sztorik, nem irigyellek. :? Sajna szerdán mégsem találkozunk, ahogy írtam, be kell mennem a munkahelyemre. Ráadásul én mondtam a szerda-csütörtököt, most meg már nem akarok hülyét csinálni magamból. :oops:

Lara, Hannusnak jobbulást! A bank meg húzzon már bele!

Betti, de jó, hogy kóstogat már Atti. Mekkora már, hihetetlen. :D

Bilizés helyett én most a cumisüvegről leszoktatásba fogtam bele, ott a szállodában ugyanis nem tudtuk kakaóval kezdeni a napot, nem is kérte Nati. Így ma reggel sem vittem fel Neki, egyszer kérte, mondtam, hogy még nincs kész, nem szólt semmit. Aztán lementünk és csináltam Neki, megitta bögréből szívószállal. Remélem, holnap is menni fog és akkor gyorsan megszabadulunk a cumisüvegtől.

Hiszti: most Egerben Nati is belehúzott, igaz, kevesebbet aludt, mint itthon szokott. Egyik este menekülésszerűen kellett távoznunk egy koncertről, mert annyira sikított. Már nem is emlékszem, miért. Igyekszünk eltereléssel próbálkozni, ha nem megy, hagyni szoktuk, hogy kibőgje magát, de következetesek próbálunk maradni, ha vmire nemet mondunk, akkor azt nem is kaphatja/csinálhatja meg.
Amúgy Lili is próbálkozik, msot a nyaraláson az evéssel voltak gondok, semmi nem kellett Neki, mindenben hibát talált. Amikor az általa kért paradicsomos tésztából egy falatot evett csak, előirányoztuk Neki, hogy ha nem eszik belőle többet, a nyaralás további részében(két nap volt hátra) nem kap semmi nasit, édességet. Nem evett, nem is kapott. Persze már a szívünk szakadt meg, meg inkább mi sem ettünk fagyit, ilyesmit, hogy ne fájdítsuk a szívét, de kitartottunk. Amúgy utána két napig folyamatosan éhes volt, kérdezgette, mikor eszünk már, és szépen megevett mindent, na ilyet eddig életében nem csinált. És remélem, hogy a jövőre nézve is elértünk valamit.

Kép
Kép
katinka31
 
 


én se kaptam privit...

megnézem akkor ezt az anyatanyát én is

Kép
Kép
katinka31
 
 


nah, a babaneten nehézkes lett volna, újraírtam az iwiw-en!
tüncinek meg nikucnak meg winchinek küldtem itt!
Vendég
 


Szia! Köszi! Megkaptam. :)

Jelentem, még egyben vagyok, hétvégén olvastam is, csak nem volt erőm már írni, mire idekerültem. Most is épp aludni készülök, mert borzalmas éjszakám volt. Ég a gyomrom nagyon, nem tudok aludni, és hulla vagyok. Hiába a Renie, lúgosvíz, meg egyéb "csodaszerek", most már semmi sem segít. :(
Ne haragudjatok, ha így nem vagyok túl közlékeny mostanában, túlélésre játszom. :) Nagyon szeretnék már megszülni. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Valaki mondja el nekem is hova cuccolunk át.....

Ma több almát adtam neki, egy véletlen pillanatban meg felkente a kezével a feje tetejére a falatot... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Any: én sem kaptam privit, Bibii írt, hogy megcsinálta megint a tanyán a mienket, most akkor hova kell menni?

Betti: :lol: :lol: :lol: kezdődik az az időszak, amikor tényleg van miért fürödni, már ha ezt a dög meleget nem vesszük.

Nikuc: túlélés...jaj, most nem irigyellek.

Katinka: jó lehetett a nyaralás! :lol: Lilivel kapcsolatban meg akár Leviről írtad volna. Ő is ilyen hisztis, de nála is bejön a "zsarolás" és mi is sajnáljuk, de következetesen betartjuk amit ígértünk. Csak így van értelme a dolognak.
Vendég
 


Betti:Az anyatanyán van egy ugyanilyen nevű topik.Elsözör regisztrálni kell aztán jelentkezni a csapatba Bibii meg majd beenged :wink:

Örülök hogy ízlik Atikának az alma.
Hogy birjátok ezt a meleget?

Nikuc:Hú ez a meleg is.Szorítok hogy minnél elöbb jöjjön a kistesó :D

Gyere te is a zártba
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: