Új privát üzeneted érkezett!

Hát Hékás kisfia tényleg irtó édes. Még akkor is, ha most éjjel elég sokat szenvedtünk. Négyszer kelt fel, mert éhes volt. De annyira izgalomban volt, hogy csak az adag felét tudta megenni, és úgy bealudt, hogy nem tudtam felébreszteni. Úgyhogy 2 óránként etettem éjjel. Most kicsit fáradt vagyok...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Látom, nem csak én hanyagoltam a topikot mostanában. :oops:

Szóval júli 2-án megszületett a második kislányunk, igaz, nem a doktornőnél. Mert 13-ára voltam kiírva, ő 1-jétől 6-áig szabin volt, és nem várta meg a pöttöm, míg visszajön.
Így Radnai Katalinnál szültem (megbeszéltük előre, hogy neki ad át, ha a szabi alatt szülnék). Bár ez Gajdos topik, de ha már így alakult, akkor megosztom veletek, hogy Radnai drnő nagyon klasszul levezette a szülést, ha valakinek úgy alakul, hogy bármi okból nála szül, legyen egészen nyugodt! És Hajdú Barbi szülésznőről is csak jót tudok mondani, szinte végig velünk volt, nagyon oldott hangulatban telt az idő vele. Ez persze nagyrészt annak köszönhető, hogy régóta ismerem a rendelőből, jó volt, hogy nem egy idegen valaki van ott.

most ennyi, majd még visszanézek, van-e mozgás errefelé. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, grtaulálok!!!!! A vonalzódon van ugyan kép Nóriról, de ugye mutatsz majd nagyobb képet is róla? :wink:

És már 1 hónapos!!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

 
 

Szisztok!

Segítségre, illetve infóra van szükségem.
Lassan elérkezik a gyermekvállalásom ideje.
Gajdos Doktornőről érdekelne minden, amit csak lehet róla tudni:
- Lakóhelyemtől függetlenül felkereshetem a kórházban, el fognak látni? Ott mikor rendel?
- A magánrendelőjébe már kaptam időpontot, szeretném tudni, milyen árakkal dolgozik....

Koszi minden választ,

Szirmocska
szirmocska
 
 


Szia Szirmocska!

Természetesen fogad a kórház, ha Gajdos Edit betege vagy. Azonban Edit csak a magánrendelésen fogad beteget, külön egyeztet, ha valami miatt a kórházban kell találkoznotok. A terhesrendelés 7.000 Ft, de készülj fel, hogy sokat kell várni. Rengeteg 'betege' van, és nem az órát nézi rendelés alatt, hogy mennyi ideje van Rád, hanem csak akkor enged el, ha nem maradt benned nyitott kérdés.

Sok sikert a babához!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás,
tessék :D
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon éééééééédesek!!! Én is akarok egy kislányt :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Csak lassan a testtel! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gajdos Editet keresem én is, de a telefonszámon, amit itt a fórumokon találtam valami egészen más doki üzenetrögzítője van. 339-1826.
Tudnátok segíteni, hogyan tudnék a rendelésre bejelentkezni? Mi 3 hét múlva kezdünk a bébi projektbe, aug. 30-i esküvőnk után :) Szeretném a doktornőt választani, az István kórház is szimpi eddig.

Tehesség előtt a folsavon kívűl szedtetek mást is? Annyi mindent olvastam...

Köszi a segítséget:
Orsi
sz orsi
 
 


Orsi! Priviben elküldtem az elérhetőséget. Sok boldogságot Nektek, remélem szép lesz az esküvőtök. Én a terhesség előtt semmit nem szedtem, még folsavat sem. Edit azt tanácsolta, hogy nyáron annyi vitamint eszik az ember gyümölcs formájában, hogy szerinte felesleges.

Gabuska! Akinek két ilyen gyönyörű lánya van, miért sajnál tőlem egyet? :lol: :lol: :lol: Bár "félek tőle", hogy a második is fiú lesz. Apai ágon csak fiúk vannak, mintha képtelenek lennének lányt csinálni :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás,
úgy értrettem, hogy 9 hetes a fiad, még ne akarjál kistesót. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


De én akkor is akarok!!! :D Igaz, csak 2 év múlva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Na, így már oké, engedélyt adok. :lol:

Addig is további kellemes sóvárgást! (De gonosz vagyok.) :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szirmocska és Hékás,
nagyon köszönöm a segítséget, most már nem menekül Gajdos doktornő :)
Gratulálok a gyönyörű lányokhoz és fiúkhoz!
sz orsi
 
 


Képzeld, nekem a párom 'tiltja', hogy pucér képet csináljak Marciról. Mert majd olimpiai bajnok atomfizikus korában nehogy visszaéljenek vele :D

De azért megmutatom Nektek, hogy mennyit nőtt már, mióta utoljára láttátok.

Ritka pillanat - alvás közben
Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás,
nekem is tiltja, de így hátulról még fel mertem tenni.
A 3 évesről oké, hogy ne, de egy babáról sztem nem gáz pucér képet tenni.

Most elfoglut leszek, de sztem nagyon szép popója van Livinek. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nyugi, nem elfogultság. Nagyon jó formája van Livinek. Anyja lánya? :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a doktornő magánrendelésére csak előzetes bejelentkezéssel lehet bejutni? A kórházban járóbeteg szakendelése nincs is?
Választotokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
zsozsua
 
 


Tudtommal nem rendel a kórházban.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én kétszer voltam a doktornőnél, de soha többé nem megyek!!!! Engem is nagyon meggyőzött, azt hittem, hogy megtaláltam azt az orvost, akinél majd szülni szeretnék. Persze mindenki ezt hinné, ha csak megnyugtató szavakat hall, bármennyire is kételkedik abban, hogy minden rendben van-e vele...
kacsi80
 
 


Szia Kacsi80! Nincs kedved megosztani velünk a részleteket? :wink:
Vendég
 


Szia Bocipók!
Nem akarok mélyen belemenni, de egy teljesen egyértelmű (másik orvos szerint) PCO-t nem vett észre, annak ellenére, hogy többször is elhangzott a "sok apró tűsző a petefészekben" mondat. Mindenesetre már sínem vagyok ezzel kapcsolatban, de úgy érzem, hogy elvesztegettem egy évet. Ennek ellenére nekem is nagyon szimpatikus volt a doktornő, akinek nincs semmi problémája a teherbeeséssel, annak a mai napig ajánlom! Tudom, hogy nem véletlen, hogy annyi kismama jár hozzá, terhesgondozás területén biztosan nagyon jó választás! Sajnos én ilyen szempontból nem vagyok szerencsés, így kerestem egy másik orvost.
kacsi80
 
 


Szia Kacsi80! Köszi,hogy megosztottad velünk a tapasztalatodat. Örülök,hogy már megoldódott a problémád. :wink:
Vendég
 


Bocipók,
drukkolok, hogy minnél előbb pocit növessz! :wink:

Nekem mindkét terhesség előtt hosszú hormonkezelés stb. kellett, és én épp fordítva vagyok, a Drnő nélkül nem tudom, sikerült volna-e. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bocsi, természetesen kacsi80-nak írtam.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi Gabuska! Ha minden igaz ma vagyok 8 hetes kismama. :lol: Ja és Radnai Katalin a választott orvosom. Igaz hogy még csak 1x voltam nála, de nekem egy kicsit bizonytalannak tűnt. Persze tudni kell, hogy elég rossz emberismerő vagyok. :oops: :D
Vendég
 


BOCIPÓK, EZ NAGYON JÓ HÍR!!!!! GRATULÁLOK!!! KÖNNYŰ BABAVÁRÁST KÍVÁNOK NEKED! Ez aztán a legjobb karácsonyi ajándék, nem? Egy pozitív teszt :wink: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi Hékás! Én is kívánok Neked mielőbbi gömbölyödést!! :D :wink:
Vendég
 


Na azért várjuk még 3 hónapot a pozitív tesztig, jó? :wink: Még csak most állt fel Marci, most jön a neheze... Előbb tanulja meg rendesen :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Bocipók,
akkor vele kapcsolatban is pont fordítva tapasztaltam, mert én akkor láttam őt először, mikor bejött helyettesíteni a szülésre, és úgy viszonyult hozzám, mintha a saját betege lennék, kedves, higgadt, határozott volt, nagyon elégedett voltam vele. Mikor a gátvarrásra került sor, kellett még egy beavatkozást csinálni, amit a Gajdos doktornő készített elő hetekkel előtte, de a végét a szülés utánra tartogatta, a Radnai K. azt is sitty-sutty megcsinálta, pedig nem tudta előre, hogy kell, én szóltam neki, hogy van ott lent egy befejezetlen ügyem. :lol:

Ja, és ezt kellett volna először: GRATULA a babához!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Február végén szülök a Szent István Kórházban, Gajdos doktornőnél. Szivesen hallanék a témában részleteket.
molnarmo@t-online.hu

Üdv és buék mindenkinek!

Móni
molnarmo
 
 


Móni,
nekem könnyebb lenne, ha tudnám, mi érdekel pontosan. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én már elég régóta járok (több mint 2. éve) Gajdos dr-nőhöz. A babaprojekten dolgozunk egy ideje, de eddig semmi... Amikor próbáltam mondani, hogy szeretném kivizsgáltatni magam, azzal hárított el, hogy a ciklusom rendezett, így nem lehet semmi baj. Menjek szépen haza :( Persze nem szószerint!

Nektek mi a véleményetek errrről!? Én nem szeretnék másik dokit, ugyhogy nemtom, mit csináljak...

üdv
Beni
benigna
 
 


Beni,
mióta próbálkoztok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Beni!

Én is két éve járok a doktornőhöz.
Férjemmel ez volt a 10. sikertelen próbálkozásunk baba témában. :( (hónap)
Két hete voltam rákszűrésen, és megemlítettem neki a dolgot, mire ő egyből hormonvizsgálatra küldött.
Megnyugtatott, hogy nem kell semmi rosszra gondolni, csak kezdjük el kizárni a lehetséges tényezőket.
Nagyon rendes, és figyelmes volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Mióta próbálkoztok?
ágica76
 
 


Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Kb egy éve próbálkozunk. De a számolgatás, PÉ nézegetés még csak ősz óta van... Valszeg én nem tűntem túlságosan aggódónak, ezért nem küldött további vizsg-ra.
Most ugy gondolom,hogy várok márciusig, ha addig semmi, akkor kérek időpontot a Drnőhöz...! Ha elfogy a türelmem, akkor hamarabb :?

Ágica remélem minden Ok a hormonokkal! Istvánban voltál vizsgálaton!?

Beni
benigna
 
 


Beni,
1 év általában a "türelmi idő", beszélj konkrétan az elképzeléseidről a doktornővel, szerintem nem lesz gond. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ezt az egy év dolgot, olvastam már sok helyen.
Csak ez olyan szubjektív, ki honnan számolja. Én már legalább 1,5 éve nem szedek gyógyszert, és más módszerrel sem védekezünk, De szerintem azért nem lenne jogos onnan számítani, hiszen amig kiürül stb...
benigna
 
 


Én sosem szedtem gyógyszert, és 6 éve, mióta összeházesodtunk, "vigyáztunk", és semmi... Ezt is elmondtam a doktornőnek. Szerintem minden infót el kell mondani Neki, hogy jól tudja megítélni a helyzetet.

Beni!
Éppen ma voltam az első vérvételen az Istvánban, még 2x kell mennem ebben a ciklusomban. Az eredményt csak a 3. után elemzi ki. Különben ez is nagyon ritka, mert akikkel eddig beszélgettem, csak 1x voltak hormon vizsgálaton. Ha teheted, akkor szerintem ne várj márciusig! Lehet, hogy csak egy kis hormon kell, és máris babócás lehetsz! :lol:
ágica76
 
 


Benigna,
én is ugyanígy kezdtem, mint most Te, és nézd a két vonalzót! :wink:

Nálam is az volt, hogy tök régóta jöhetett volna a baba, nem jött. Elmondtam doktornőnek, lejárt az 1 év, még mindig semmi. Ekkor hormonvizsgálat, férj kivizsgálása, petevezeték átjárhatóságának ellenőrzése. A hormonjaimmal volt a gond végül, kaptam gyógyszereket rá.

Nagyon gyakori az ilyen, járjatok utána mi lehet pontosan a gond. Már ha van gond egyáltalán. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csajok köszi a bíztatást!

Nagyon rendesek vagytok! :)

Felhívon a Doktornőt, és remélem hamarosan sort tudunk keríteni a kivizsgálásra, és megbeszélem a párommal, ha nálam minden ok, akkor Ő következik a kivizsgálandók sorában! :twisted:

Üdv
Beni
benigna
 
 


Beni,
majd írj, hogy mik a fejlemények!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a babákhoz és a kismamáknak pedig boldog babavárást :)!

Igazából én még nagyon messze vagyok a babavállalástól, csak szeretnék egy kedves, megbízható orvost. El tudná küldeni valaki a doktornő elérhetőségét? Esetleg a mostani tarifákat?

Még egy kérdésem lenne, hogy miként működik ez a korházas dolog? Ha csak úgy odamegyek a rendelésre akkor behív? Vagy kell valamilyen beutaló? Sajnos én vidéki vagyok, úgyhogy nem tartozom semmilyen korházhoz itt Pesten, de itt tanulok. Jobban járok, ha elmegyek a magánrendelésre szerintetek?

Köszönöm szépen előre is a segítséget!
szevali
 
 


Sziasztok!
Én is gratulálok mindenkinek a Manókhoz és a Kismamáknak pedig sok egészséget és boldog babavárást szintén! :)
Én nem várok kisbabát és nem is tervezek most, csak egy jó orvost szeretnék találni. Nagyon sok jót olvastam a Doktornőről és úgy döntöttem szeretnék bejelentkezni hozzá.
Tudnátok nekem küldeni esetleg egy telefonszámot és tarifákat?
Az e-mail címem: gabcsi@pannonmail.hu
Köszönöm szépen!
:)

gaBi
amethsyte
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam márciusig, pedig nagyon erőlködtem :oops: . Febr. közepén megyek a doktornőhöz, és megbeszélem vele a vizsgálatokat. Remélem Ágica jól haladnak a dolgaid! Gabuska Ti is jól vagytok , bár gondolom nálatok zajlik az élet rendesen :lol: !?

beni
benigna
 
 


Beni,
van is már időpontod?

Mi jól vagyunk köszi. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok:)

Gondoltam megint benézek az oldalra. Február végén megyünk az első kukucsra. :D :D Már alig várom.

Üdv: Spickey

spickey
 
 


Spickey, gratulálok. Most kb 4 hétre tud időpontot adni?
Remélem, mi is pár hét múlva már az időpont-kérésnél tartunk :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Hékás!

Én kértem ilyen későre az időpontot, bár úgy tudom, nagyon koránra nem is adnak a megtapadás miatt. Rossz is lett volna ha már az elején látom, és valami baj történik.
Szorítok Nektek!!! :) :)

spickey
 
 


Sziasztok! rég jártam erre. Azóta Dr.nővel megbeszéltem a kivizsgálásomat, és már tul vagyok a ciklus második vérvételen, és már egy petesejt nézegetős uh-n is, ami nem volt túl sikeres. Nem láttunk petesejtet :oops: . Emiatt kicsit izgulok, de a köv. ciklusban megismétli a vizsgálatot. Ja és nekem egyáltalán nem sikerül LH tesztett előre jelezni a PÉ-t, aminek az okát remélem szintén ki tudja deríteni.

Tök rendes volt, a Dr nő,mert amikor nem láttunk semmit a monitoron, azt hittem ,hogy felvázol néhány lehetséges problémát, de inkább az ismétlés javasolta, szerintem ez tök humánus!

Ja és apavizsgálat eredményeit is szeretné látni! Ugyhogy, ha v.ki tud egy jó andrológust, aki diszkrét, meg nyugis magánrendelője van, akkor légyszives írja meg! Előre is köszi.

Ja és korábban irta valaki,hogy milyen zavaró, hogy a rendelő várójában van az a baba vizsgálós izé (még nem vagyok képben ezekben a berendezésekben), most , hogy az utóbbi időben többször megfordultam a rendelőben, nekem nem tűnt úgy, hogy kicsit is flusztrálta volna a kismamákat, hogy ott szemben ülnek a többi várakozóval. Én is tutira büszke leszek a pocakomra! :lol:
benigna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: