Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hamarosan szülök a hatvani kórházban Dr. Horváth Gábornál. Mire számíthatok?
Ha te is itt szültél, vagy tudsz valami kérlek segíts! Előe is köstzönöm! :)
vilvia26
 
 


Szia!
Hát nem tudom hogy itt Hatvanban milyen a szülészet és hogy az az orvos milyen,mert én mikor megerősítésre mentem akkor közölték hogy méhen kívüli terhes vagyok,miközben minden a legnagyobb rendben volt.Ezek után elkerülöm ha tehetem a kórházat,de sajnos nem mindig tudom:(
Én még soha nem láttam ennél rendetlenebb,mocskosabb kórházat mint ez!
Nem rég költöztünk ide,2005-ben Tarcsán szültem,most Gyöngyösre járok át inkább!
Ennél minden jobb lehet!!
De,remélem veled minden másképp lesz és a legjobb tapasztalatokkal hagyod el a kórházat!
Azétr ha lesz egy kis időd oszd meg hogy milyen volt mind a szülés,mind a kórház,a szülészet és a csecsemősök!
Mikor fogsz szülni?
Sok-sok jót!
X.
xemer
 
 


Szia!
Köszi a válaszodat.
Július 7-re vagyok kiírva. Ma voltam az első NST-n és nagyon kedvesek voltak velem a nővérek és az orvosom is. Csinált ultrahangot is,ami ugyan kicsit megijesztett 36.hétben vagyok és a baba 34 hetesnek felel meg a becsült súlya pedig 2300g. Ezt egy kicsit kicsinek talállom,nem tudom van-e okom az idegeskedésre :(
Szia
vilvia26
 
 

 
 

Szia!

Szerintem nem kell aggódnod,mert az utolsó 4 hétben nagyon felszedik magukat a kicsik!
Mondjuk nekem 41. hétre született meg az első 4,15-el,tehát én meg a másik véglet voltam!
Remélem most nem így lesz :)
Nagyon irígyellek hogy te már lassan szülni fogsz,mert nekem még valahogy át kell vészelnem a nyarat,ami elég melegnek ígérkezik!
Tudod már hogy kisfiú-e vagy kislány?Mi lesz a neve?

Minden jót!!
xemer
 
 


Halihó!

Már nem aggódom, olvastam itt a fórumokon is hasonlót, valaki azért aggódik, hogy pici a babája más meg azért, hogy hatalmas :)
Hát nem irigyellek a meleg miatt, én is szinte halódom, ki se mozdulok a szobából, mégis úgy be vagyok dagadva, hogy ihajj :( ráadásul minden héten vizelettel szaladozok a védőnőhöz, mérik a vérnyomásom félnek a toxémiától az ödéma miatt, bár nálunk ez genetika.
Holnap megyek ismét NST-re, meg vérvételre, csupa kellemes elfoglaltság :(
Kisfiú lesz nagy valószínűséggel, bár a 4D-n nem mutatott bizonyítékot :D a nevet illetően még nem jutottunk dűlőre apával, bár már ideje lenne.
Kitartást a nagy melegben!
Szia
vilvia26
 
 


Szia!

Hát igen!Én az elsővel ezért töltöttem benn a kórházban 2 hetet,mert már volt egy kis fehérje a vizeletemben,de mondjuk én nem dagadtam,csak a vérnyomásom volt egy kicsit magas amire Dopegytet kaptam!Most meg olyan alacsony,hogy kávé után is csak az alsó határt súrolja!
Én sem tudom még hogy mi lesz a neme,mert legutobb még hátat is fordított és a legközelebbi UH csak 30 hetesen,azaz aug elején lesz!
Reménykedem benne hogy ő is fiú lesz,mert már annyira belejöttem :D ,meg hát ugye pénzben sem mindegy hogy most megint mindent meg kell venni, csak kislánynak.Mondjuk ha kislány lesz annak is fogok örülni :D ,meg apa is ,mert az elsőt is nagyon annak várta!
Hát szerintem lassan már el kéne dönteni a kicsi nevét! :D Nem?Ha jól számoltam akkor már csak kb 3 heted van hátra?-de jó neked!
Nekem még 17!Leírni is rossz :?
Az elsővel olyan jó volt a terhesség,élveztem minden pillanatát,de most valahogy jobb lenne ha már a kezemben lenne,mert sokkal fárasztóbb a dolog!De majd megtudod ha jön a 2. :D
Szeretnétek egyébként kistesót?

OH.... :shock: ....bocsi!Kicsit hosszúra nyult!
Kitartást és minden jót!
Helga
xemer
 
 


Szia Vilvia26!

Én is Horváth doktorhoz járok, szerintem Ő a legrendesebb az összes orvos közül.
Nemrég járok hozzá, inkább váltottam, mert nem voltam megelégedve az előző dokival.
A 31 héten járok, nekem még sok van hátra, bár úgy érzem nagyon szalad az idő. Neked miket mért a 32. ultrahangon? Volt már akkor súlybecslés?

Kép
nap12
 
 


Szia Nap 12!

Úgy öülök, hogy végre valaki ismeri Horváth doktort és ír is valamit :D
Hidd el nagyon hamar el fog telni az a pár hét, én is azt hittem, hogy még soká lesz július 7. és már alig van időm :)

A 32. héten volt súlybecslés 1900 g
BDP: 82mm
THQ: 77mm
FL: 59 mm
na ehhez képest találtam én kicsinek a múlt heti eredményeket, de megnyugtatott, hogy nem kell nekem 4 kilós gyerek(na ebben igaza van), és az a lényeg, hogy ha lassabban is, de fejlődik :)
Nektek mi lesz? Kisfiú v. kislány?

Helga:én már kezdek parázni az idő múlásával, az NST még nem mutatott semmi különös fájást, de a jövő 7től már heti 2x kell mennem.Na ettől már most kiráz a hideg :evil:
Szerencsére a vizeletemben nem volt fehérje, remélem ezt a 3 hetet már megúszom!
Gondolkodunk mi a neveken ezerrel, de ami nekem tetszene azt apa nem bírja,és fordítva... pedig annyi klassz név van, de neki inkább a "tucatnevek" jönnek be, nekem meg inkább valami
egyedibb pl. Zétény, Csanád, Áron, Csongor stb. na majd lesz valahogy, végülis a végső szót úgyis én mondom ki :D legfeljebb majd megszokja :lol: (na jó nem leszek ennyire gonosz!)

Szilvi
vilvia26
 
 


öülök=örülök
vilvia26
 
 


Sziasztok!

Vilvia, tényleg szalad az idő. Ebben a nagy melegben nehéz lehet a szaporodó vizsgálatokra járni.
Mi kislányt várunk (valószínűleg). Jártál szülésfelkészítőre a kórházban?

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

Látom itt még vannak köztetek egy jó páran, akik még be merik tenni a lábukat a hatvani kórházba.
Vendég
 


Szia!
:D :D Igen,még van néhány bátor!
Én nem tarozom közéjük :D ,nem kockáztatom a születendő gyermekem és saját testi éppségemet!Na meg a lelkit sem :D !
Az Egészségbiztosítási Felügyeletnél nem rég nyújtottam be a panaszom és el is kezdték a vizsgálatot a gyerekosztály ellen!Sajna a 2 évesemmel egy 7végét töltöttünk bent,hát de...
xemer
 
 


Szia Xemer!

Nálam egy fejlődési-rendellenességet nem vettek észre.Aztán 24 hétre be kellett fejezni a terhességemet és halva született meg a kislányom. :cry: :cry: :cry: A mikor meg kijöttem a klinikáról, bementem a hatvani kórházba az osztályvezető főorvoshoz megkérdeznei tőle, hogy mit szól a történtekhez, szó szerint majdnem elküldött melegebb éghajlatra.A SOTE I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikán meg nagyon nincs jó híre a hatvani kórháznak. Kép
Vendég
 


Szia!

Sajnálom ami veled történt!Én most 25 hetes terhes vagyok,de mikor bementem hogy erősítsék meg a terhességem,közölték hogy méhen kívüli terhes vagyok és csak lazán azt mondta a doki,hogy menjek haza,ha fáj a hasam akkor jöjjek vissza!Másnap elmentem Tarcsára ahól az első is szültem és azt mondták hogy minden rendben!
Csak az a felháborító,hogy még pofátlanúl követelőznek is! :twisted:
Undorító!
Szóval most ezért járok át inkább Gyöngyösre!
xemer
 
 


Szia Xemer!

Nálad is elnézték a térképet én úgy veszem észre.Ez a hatvani kórház
egy eléggé lekopott hely.A klinikán is mondták, hogy ezt a fejlődési-rendellenességet nem igaz, hogy nem vették észre a 12 hetes UH-nál.Én is befejeztem a hatvani kórházzal és így inkább feljárok Bp.-re a SOTE I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikára.
Ami meg a másik dolog, hogy első osztályúan tudják tartani a markukat Hatvanban szó se róla, miközben a másikkal meg nem is törődnek!Fekháborító!
Vendég
 


Szia!

Hát igen,a férjem is teljesen fel van háborodva!De azt mondom,hogy nézzen ki kívülről ahogy kinéz,de legalább belül legyen tisztaság és megfelelően képzett és hozzáértő orvosok!Szerintem az az UH-os készülék is valami 1000 éves lehet!A pénzt illetően én már csak azért sem adok senkinek,legyen az Hatvan vagy Gyöngyös!
Ami jár,az jár!
Amúgy te is babát vársz?
xemer
 
 


Szia!


Mi most vagyunk rajta a 3-dik baba-projecten, reméljük, hogy mihamarabb össze is jön. Hát a gépparkjuk az nem a mostani
előírásokhoz van igazítva, ez tény és való. Az biztos, hogy abban
az emberben csalódtam a legnagyobbat, akiben a legjobban megbíztam és ő nem más mint az osztályvezető főorvos. Nem gondoltam volna róla, hogy ellinkeskedi a terhességemet. Nem mondott semmit az eredményeimről, akárhogy is kérdeztem, csak mindíg mosolygott. Úgy gondolom, hogy a mosolygásának meglett az eredménye.
Vendég
 


Szia!

Akkor mindent bele!3 gyerkőc jó nagy feladat :D !Én még nem tudom hogy hogy leszek meg a 2-vel!
Az elsőt egyébként Tarcsán szültem,nem is volt semmi gond,de a 2.-nál mikor oda mentem akkor ugyanahoz szerettem volna járni mint Barnival,de elegem lett mikor csak felesegesen járkáltam a magánrendelésére és akkor végleg betelt a pohár mikor a 12 hetes UH-t 14 hetesen akarta megcsinálni!Ráadásul a gyerekemet nem tudtam senkire rábízni az egyik vizsgálat alkalmával és el kellett vinnem.Hát ne tudd meg hogy hogy kinéztek mert vittem őt is!
Ezért most átjárok Gyöngyösre,és eddig nem csalódtam,pedig nőgyógyászok terén én mindig kifogom sajna,de most akinél voltam olyan volt,mint ha mindig is hozzá jártam volna!Na meg megint vittem Barnit és nagyon kedvesen fogadták őt is!
Szóval nem könnyű!Most már csak abba reménykedem,hogy nem katonás fegyelem van a gyöngyösi szülőszobán:)
Kicsit hosszúra nyult!
Üdv!
xemer
 
 


Szia!

Ebben a cipőben én is jártam. Vittem magammal orvosi vizsgálatra a kisfiamat, mert nem tudtam kire hagyni és azt akarta a doki, hogy hagyjam kint az előtérben. Mellesleg 3 és fél éves gyereket.

Üdv!
Vendég
 


Hát igen!
És akkor szüljünk gyerekeket,mert "kevese" vagyunk!De mikor oda kerül a sor,elmegy az embernek a kedve mindentől ahogy bánnak vele!Nem hogy inkább segítenének minket,még meg is nehezítik a dolgokat!A terhességem elején én azt mondtam hogy megjelenek a kötelező 4 vizsgálaton és kész!Most hogy tök normális volt a doki,már várom is a köv.találkozást!
Hát nem mindegy a hozzáállás :?
Mennyi idősek a gyerekeid?
Kisfiú,kislány?
Üdv!
xemer
 
 


Szia!

A kisfiú most volt 4 éves Petikének hívják, aki pedig meghalt (mivel nem tagadhatom le, de szerintem ez így a normális) kislány lett volna, vele május 28-ra voltam kiírva, ő most lenne 1 hónapos.

Kép


Kép
Vendég
 


Szia!

Gratula a kisfiadhoz!Én sajna nem tudok feltenni képet,mert túl nagy :(
Most megy majd 2 hétre haza a kisfiam Halasra mamázni!2 hét nyugi!Mondjuk nem tudom hogy fogom kibírni nélküle,mert egy fél nap után már hiányzik!
Régóta laktok Turán?Mi Szentlászlón laktunk 2 évet!Kb fél éve költöztünk át Hatvanba.
Na,azt hiszem lefekszünk!
Ma a fiam du 2-től fél 6-ig aludt és hát nem tudtam 9-kor ágyba bujtatni!
Jó éjt!
xemer
 
 


Szia!

Hát, sajna elég régóta lakunk Turán, nem igazán szeretek itt lakni. Áruljuk a házat, mi is szeretnénk elköltözni Hatvanba, remélem, hogy mihamarabb sikerül. Hétfőn csináltam terhességi tesztet, P O Z I T Í V lett az eredménye. Úgyhogy most nálunk nagy a boldogság, főleg én örülök a legjobban!!!!!! A kisfiam az nekem is nyaralni van az apci mamájánál.


Üdv.
Vendég
 


Szia!

Nagyon gratula nektek!! :D :D :D Ez tényleg nagyon jó hír!!
Tudom milyen boldogság ez,mert nálunk is nagy volt az öröm!
Gondolom nagy ívben elkerülöd a hatvani kórházat!Pestre jársz fel ugye?
Kb hány hetes vagy?Voltál már dokinál vagy inkább még vártok!
Mi itt Hatvanban a Dózsa György u-ban vettünk egy lakást!A kisfutárban szokták hírdetni!Természetesen 25 év adósággal a hátunkon,de jobb így mint albérletben!Gyertek ide:)Na jó,csak egy tipp volt,de ha esetleg aktuális lenne a dolog akkor tudok adni tel számot!
Majd holnap jön az Öcsém,a kisfiam már alig várja mert nagyon szereti!Nekem is egy kicsit felüdülés lesz.Kicsit talán többet tudok pihenni,mert lesz ki kielégítse a kisfiam szeszélyeit!Már a pocakomtól én sem vagyok a régi és néha rájön a gyermekemre hogy vegyem fel!Gondolhatod...
Jó ez a kis lehülés...csak sajna nem sokáig!
Minden jót és vigyázzatok magatokra :D :D !!

Üdv:
Helga
xemer
 
 


Szia!


Vagy a héten vagy pedig a jövő héten látogatom meg az orvosomat. I gen, valóban Budapesten fogok szülni, a SOTE I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikán. 4 hetes vagyok és ez már boldogít. :lol: :lol: :lol: Nem csak a hatvani kórházat kerülem el nagy ívben, hanem a Lear-t is, mert ugyanis ott dolgozom már 8 éve. :lol: :lol: :lol:


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Én annak idelyén mikor az elsővel terhes voltam akkor a Sony-ban melóztam!
Szerintem tudod akkor hogy az is milyen kaliber!Mikor a dokim megkérdezte hogy hol melózom,azt mondta hogy hogy akkor vagy baba vagy meló!
Szóval gondolhatod hogy meg is ilyedtem és rögtön abba is hagytam minden melót!
Tök szar volt a 9 hónapot otthon leülni,mert párom állandóan melózott,és mi Kiskunhalasról költöztünk fel és senki ismerősöm nem volt :? Szóval nem volt túl jó!Most is hasonló a helyzet,de most legalább Barni már 2 éves és vele jól el vagyunk itthon :)
Azért a meló kicsit hiányzik!
Mikor mész dokihoz?
xemer
 
 


Vagy most pénteken vagy pedig a jövő héten valamelyik nap. Még a dokitól is függ, hogy neki melyik nap a legalkalmasabb.De hát, idáig amikor felhívtam, neki mindíg az a nap volt a legalkalmasabb amikor felhívtam. Lehet, hogy most furcsa lesz amit írok, de nekem egyáltalán nem hiányzik a Lear.
Vendég
 


Hát elhiszem hogy nem hiányzik!
Most sajna mennem kell,mert felébredt Barni!Bepisilt:(Az ágyamba:(Pedig ritkán fordul elő!
Minden jót:
Helga
xemer
 
 


Szia Helga!

A drágalátos főnökasszonyom azért, hogy megkérdezze igaz-e amit hallott. A témája pedig a következő volt: az én terhességem. Meg is mondtam neki, hogy nincs mit forszírozni a hír igaz. Ő ilyenkor, ha valaki kismama a során mindíg padlót fog. Nem szereti a kismamákat. De talán ez az ő esetében érthető is hiszen 39 évesen se egy udvarlója se gyereke senkije nincs.

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Xemer, egy helyről írogatunk. :lol: Én is Dózsa Gy. utcai vagyok! Én az I. épületben lakom, gondolom Te a másodikban, mert úgy tudom, hogy a mi házunkban rajtam kívül most egy kismami volt, Ő tegnap szült meg.

Kép
nap12
 
 


Szia! :D
Neked van már egy kislányod nem?
Vagy ő szült meg?
Micsoda véletlen :D
És hogy érzed magad?Még nem akar kibújni a bébi?
xemer
 
 


Szia!

Ő szült meg! Nekünk első babónk jön.
Jól vagyok, a pocakom néha-néha keményedik, még nem érzem jelét a szülésnek. De még 3 hétig minimum ne is érezzem! :wink:
Ti most kislányt vártok, vagy kisfiút?
Ja és mi az első épületben az udvarra nézően a tetőtérben lakunk. A most épülő házzal pont szemben a sarkon. Ti?

Kép
nap12
 
 


Szia!
Mi meg a földszinten lakunk!Ebben a társasházban csak én vagyok már várandós,mert a szomszédasszonyom megszült júni 21-én 4000g és 58cm a kis Gáborka!Nekem van egy kisfiam,aki 2 éves.Azt még nem tudom hogy milyen nemű lesz,mert 30 hetesen lesz a köv. uh,ami aug elejére esik.Talán majd akkor :) ,de nagyon kíváncsi vagyok!
Nekem az elsővel sokat keményedett a pocakom aztán még rá kellett húznom 1 hetet és akkor sem akart kijönni.Jaj,bocsi!Nem elkeseríteni akarlak!!!
Gondolom már nagyon várjátok!
És nálatok milyen nemű lesz?Vagy már írtad?
Rám most kezd rámtörni a vásárlási láz és a készülődés,pedig én még csak a 26.hétben vagyok!
Jó lenne pörgetni az időt :D
Üdv:
Helga
xemer
 
 


Állítólag kislányt várunk, de azért úgy vásároltunk a színekben, hogy bármilyen eshetőségre felkészüljünk! :wink:
Tudom ki szült meg a házatokban a földszinten! Láttam, hogy másnap már teregetett, le a kalappal előtte! :lol:

Hű, nagyon izgatottak lehettek, nekünk a 18. héten mondták először, hogy kiscsaj, nálatok akkor nagy a szégyenlősség???
Gratulálok a kisfiútokhoz is!

Kép
nap12
 
 


Az időt tényleg jó lenne pörgetni! :lol:
Sajnos nekem a 22. hét óta feküdnöm kell, nagyon erősek voltak akkor a méhösszehúzódások és kórházban is voltam. Azt mondták, ha nem akarom bent tölteni a maradék időt be kell tartanom. Szóval azóta csak hétvégén mozdulok ki a férjemmel, akkoris kis időre. Szóval én is szeretném ha jobban telne az idő! Örülök, hogy azért a kritikusabb időből egyre kevesebb van hátra.
Akkor Neked most könnyebb ez a terhesség?

Vásárolni mi is a 26. hét környékén vásároltunk be, gyorsan szinte egyszerre mindent, mert nem tudtuk meddig húzzuk, nyugodtabb is voltam így.

Akkor Ti laktok ott akik szuperül elkerítették a kiskertet a szomszéddal? :D

Kép
nap12
 
 


Hát azt nem mondanám hogy szuperül :? ,de igen!Nem szélül,hanem középen!
Na de nem baj,ha a lakás rendben lesz teljesen,akkor majd a kerítés is szebb lesz :) Addig is meg van az a lényeg és a gyereket ki lehet engedni!
Akkor te most rendesen kipihened magad!Persze biztos nem lehetett kellemes 22.héttől feküdni,de az ember a gyerekééer sokmindenre képes:)Örülök hogy azért kihúztátok idáig és biztos minden ok lesz ha ennyire figyelsz tényleg a dolgokra!
Hát azt nem mondanám hogy könnyebb!Barnival sokkal szebb volt a várandóság,de ezt annak tudom be,hogy akkor semmi másra nem kellett figyelnem,csak ő volt és én!Most meg van ő és,és a bébi és egy 2 éves igényeit nem könnyű mindig kielégiteni pocakosan!Meg hát dében kész kell lennie az ebédnek mert akkor szokott ebédelni,meg ugye még van hogy:Anya fölvesz!stb...
De azért ne érts félre,nagyon örülünk ennek a babának is,csak már jobb lenne,ha velünk lenne!Valahogy én úgy érzem hogy az első terhességet már soha nem kapja vissza az ember!(használd ki!!!) :wink:
Én megmondom őszintén hogy jó lenne még egy kisfiú!Úgy belejöttem már,meg hát ugye spórolna az ember egy kicsit a rucikon:)
Hát igen,Editnek nem lehet könnyü,mert Marci igaz csak 4 és fél hónappal kisebb a fiamnál,de ilyen kicsiknél még sokat számít észben!Nem bántásként írom ezeket,de szerintem tényleg így van!3-4 évesen már nem vehető észre az a pár hónap!
Nem beszéltem vele mostanság mert hát tudod nem akarok zavarni így az első hetekben,de amikor hazajöttek a kórházból olyan volt mint aki nyaralásból jött meg :D Tényleg gratula neki:)
Oh...kicsit sokat írtam!Most van időm,mert Barni alszik:)
xemer
 
 


Ő itt szült Hatvanban?
Minden csodálatom akinek már van gyerkőce és amellett várandós elhiszem, hogy nem lehet egyszerű.
Te hogy tudod, igaz, hogy szeptember 1-től megszüntetik a hatvani szülészetet és Gyöngyösre kell járni?
Annyira sok ijesztő hír van, hogy már ezért is jó lenne ha augusztus lenne és túl lennénk a szülésen. Én most nagyon azt látom a hatvani kórházban, hogy mindenki ideges, az orvosok sem tudják, hogy mi lesz, nem jó ez így. Persze az egész országra ez jellemző most. :(

Kép
nap12
 
 


Nem,ő Pesten a Máv-ban szült!
Nem tudom hogy itt mi van Hatvanban,mert én a rossz tapasztalatok miatt elkerülöm nagy ívben!Én amúgy is Gyöngyösre járok át,de tudom hogy aki ide jár annak azért nem lenne mindegy!Talán a védőnő tud valamit!Vagy esetleg kérdezd meg az orvosod,hát ha tudja!Én egyébként nagyon meg vagyok elégedve Gyöngyössel!És végre sikerült találnom egy normális és kedves dokit is:)
xemer
 
 


Hát, minden esetre az azért elég gáz lesz, ha bezárják a hatvani kórháznak a szülészetét (mondjuk én amúgy sem mennék már többet oda, hiszen nálam rendesen elnézték a térképet, egy fejlődési-rendellenességet nem vettek észre). De azért ez egy nagyon rossz ötlet lenne a döntéshozóinktól illetve a Horváth Ágika részéről. Mondjuk ő vizit díjjat is eldöntötte mindenki helyett.
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem tudok róla hogy bezárnák,állítólag most akarnak valami renoválást csinálni!Én viszont úgy gondolom hogy először belül kéne "rendet"rakni!Engem speciál abszolút nem érdekel hogy hogy néz ki kívülről,ha bent viszont megfelelő szakemberek és kórszerű gépek vannak!De nincsenek!!!!!
Ppetike!
Remélem minden ok a terheséged körül és ti is jól vagytok!
Vannak rosszulléteid?
nap12!
Remélem ti is jól vagytok és jól bírjátok ezeket a váltakozó frontokat!Ez iszonyat!

Szép napot:
Helga
xemer
 
 


Sziasztok!

Pedig az igaz, hogy szeptember 1-ével megszűnik, a Lövey doki is megy át Gyöngyösre dolgozni.

Xemer,


rosszulléteim természetesen vannak, de egész elviselhető.
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor ez már a végleges? Kiváncsi vagyok Horváth doktor úr hová megy, nekem azt mondta, hogy kétszer hagyta már ott Gyöngyöst... Sajnálom.

Kép
nap12
 
 


Amúgy mi jól vagyunk, szerencsére mostanában jobban viseljük a frontokat. A kórház után sokkal rosszabb volt, már egy kis eső is nagyon bekeményítette a pocim. Igaz napi 3x2 magne b6-tal élünk a kórház óta. Ez nagyon szépen kordában tartja a pocit.

Kép
nap12
 
 


Nektek van tapasztalatok haskötővel kapcsolatban? Érdemes venni?

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

A haskötő az amit szülés után használsz?Vagy ami megtartja a pocakot?
Ha az amit szülés után használsz akkor igen,érdemes,mert lehet hogy ha én használtam volna első baba után akkor most nem lene "erszény"hasam!Nagybátyám felesége használt és azt monta hogy sokat segít hogy visszahúzodjon a has!Most fogok használni!
Ha nem erre gondoltál akkor bocsi :oops:

Hát akkor remélem hogy ha októberben megyek szülni akkor nem botlom olyan orvosba aki Hatvanból megy át!
Nem akarok bántani ezzel senkit,de herótom van tőlük!!!

A hét végén viszik Barnit :( ...... :) ......2 hét szabi.....utánna sokáig nem lesz ilyen alkalom!
xemer
 
 


Köszi, igen a szülés utánira gondoltam! Hol vette a nagybátyád felesége? Fogalmam sincs hol keressek ilyet.
:D Én már azt csodálom ha egyáltalán van még olyan orvos aki ilyen egészségügyi helyzetben még normálisan tud dolgozni! Én már ezért várom a legjobban a várandósság végét, annyi minden változott egyszerre az elmúlt hónapokban, hogy már ezek miatt vagyok állandóan nyugtalan.

Kép
nap12
 
 


Szia!
Hát igen,ismerős az érzés... :( Nem túl kellemes felhőtlenül babát várni ha bizonytalan az egészségügy!Nem tudom hogy hol vette,de szerintem bababoltban meg lehet kérdezni!Nekem meg vanak most ilyen hasszorítós bugyiaim is!
Ja,meg nem tudom hogy szoktál e nézelődni a teszveszen vagy a vaterán,de érdemes,mert ott is van egy csomó ilyen dolog is és olcsobb mint a boltban még postaköltséggel is!
Én egy csomó mindent vettem már a gyerekekenek és magunknak is onnan és meg vagyok elégedve vele!
Szerintem a teszvesz jobb,de majd ha lesz időd nézd meg!Ja,és ingyenes a regisztráció!!
Remélem segítetem!Ha minden igaz akkor jöv.héten megyek dokihoz!Megpróbálom kikönyörögni azt az UH-ot!:)
xemer
 
 


Drukkolok a jövőhéthez! Hátha nem lesz szégyellős és megmutatja magát! :lol:
Én most pénteken megyek Horváth dokihoz, utána 2 hétig szabin lesz, nagyon remélem, hogy Babó megvárja...

Kép
nap12
 
 


Akkor ha jól számolom bő egy hónap különbség van a babáink között!Te mikorra vagy kiírva pontosan?Én okt.13.
Biztosan meg fogja várni a babád,ha eddig ilyen jó gyerek volt,akor most már igazán megvárhatná:)
Meg tudtad nézni a hasszorítókat?
Vagy inkább boltban veszel?
xemer
 
 


Augusztus 17-re vagyok kiírva. Olyan érdekes várom persze a nagy találkozást, de sajnálom is ha vége lesz. Olyan jó érzés mindig várni, mikor mocorog a Drága! Fura lesz, ha már nem mocorog bent... hanem kint... :D Nem semmi miket írok! :lol:

Még várok a haskötővel kapcsolatban egy-két hetet, kiváncsi vagyok, hogy a doki mit mond. Mármint, hogy szerinte van-e esély a megfordulásra vagy császár. Meg hogy javasolja-e egyáltalán a haskötőt.

Kép
nap12
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: