Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi
Köszi, akkor szedem továbbra is.
A picurkáknak meg jó ágyazódást mára!! :D

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
jelentkezz légyszíves, nagyon szorítok és aggódom is érted! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Én vagyok a pri fórumon sampler, úgyhogy mindent tudsz rólam.
Szóval 22 petesejtet szívtak le, de sajnos közülük 19 még éretlen volt. Ezért később kezdték el a megtermékenyítést. Addig még beérett 2 petesejt, így 5-öt tudtak megtermékenyíteni, de cak 4 osztódott. A végére 1 maradt, a többi leállt. Ez a drágánk 6 sejtesen lett beültetve. Másnapra még beért néhány sejt, ezek közül 1 osztódott szépen, így ő kétnaposan, 4 sejtesen került a pocimba.
Mikor odaértünk, közölték, hogy 2 babánk van, egy 5 és egy 2 sejtes, hát nagyon elszomorodtam, de megnézhettük őket, és addigra szépen osztódtak. Most ez vigasztal.
Mikor mész tesztre? Drukkolok neked. Nem teszteltél otthon véletlenül?

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Szia Lilla!
Tudom, hogy Te vagy Sampler, de akkor még ott nem olvastam. :wink:

Végülis a lényeg, hogy most ott van két babóka a pocidban! nagyon vigyázz rájuk!!! :D

Köszönöm, a drukkot, kedden megyek, tesztelni félek és szerintem még korai is lenne.

Puszi

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi! Nagyon -nagyon szorítok!+++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!!

Sikerült, 123 a hcg-m! :lol: Egy hét múlva uhu! Köszönöm mindenkinek a drukkokat!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Gratulálok itt is. Nagyon szép eredmény. A legszebb karácsonyi ajándék!!!
Mennyi most a méhnyálkahártyád? És mennyi volt beültikor? Szeded még a méhpempőt?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Ha nem felejtem el szedem. 11 volt beültikor, de most nem tudom, mert nem hallottam mit mondott a doki!

Neked is ilyen szép eredményt kívánok!

Puszi

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi millió gartuláció a karácsonyi ajándékhoz.....

Csak vigyázz magatokra....
Most pedig Lilla következik...csak nyugodtan....Kellemes ünnepeket

gyongyike
 
 


Gyönyike
Te hány sejtes babákat kaptál vissza, és hányat?

Kép
p__lilla
 
 


1 db 8 sejteset és 2 db 6 sejteset

ebből 2 tapadt meg.. elsőre...de a jó isten a megmondhatója melyikük rúgja most az oldalamat :D

gyongyike
 
 


Lilla!
Hogy vagy? Gondolom már nagyon izgulsz! Tesztet nem csináltál? Már csak egy nap! Nagyon szotítok!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Vagyogatok. Izgulok nagyon, tesztet nem csináltam. Nem érzek semmit, úgyhogy kicsit szomorú vagyok. Ugyanúgy vagyok, mint inszemek után. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Jaj ne legyél előre szomorú, én sem éreztem az égvilágon semmit sem! Nagyon szorítok!!!!
Ha ott nem találkozun, mindenképpen jelentkezz, izgulok Értetek! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Lilla! Nagyon szorítok! Remélem jó hírekkel jössz!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi csajok, hogy szorítottatok. Meg is lett az eredménye. Úgy néz ki, hogy sikerült. Mondjuk a hcg-m nem túl magas, de nekem 1,5 nappal fiatalabb babákat raktak vissza, mint a többieknek, és ugye a szintje naponta megduplázódik. Azt mondta T., hogy a baba korának megfelelő szint, és hogy valószínű egy babánk van. Jövő kedden megyünk újra.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!!!

Hurráááá!!!! Nagyon-nagyon örülök!! Látod milyen ügyes kis babáid vannak!!! :lol: Mennyi lett a hcg-d? Mikor kell uh-ra menned?

Mi voltunk ma uh-n. Egy kis Babócát látott T., azt mondta, lehet, hogy lesz még több is. A képen sajnos nem nagyon látszik, élőben jobb volt. Egy hét múlva újra uh.

Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Hát tényleg nem nagyon látszik a képen. De a lényeg, hogy ott van, és ti láttátok és jó helyen van. Nagyon szuper.
A hcg-m 48,1 volt, nem túl sok, de azt mondta a doki, hogy ebben a fázisban, ahol most tartok, 20 fölött már terhességet jelent. 1 hét múlva megyek én is uhra. Szeretnék én is ilyen képet kapni, mint ti.

Kép
p__lilla
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk mindenkinek!!!
Kép Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Akkor találkozunk egy hét múlva kedden! Biztos Te is ilyen jó híreket kapsz! :lol:

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!!! Kép


Kukac és Lilla!!Mindkettőtöknek gratulálok!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!


Először is míg nem késem le a jókívánásokat... :D

Békés karácspnyt kívánok...Lilla nyugi, beálltál a sorba....ez egy ilyen év....írj a következő UHU eredményéről is

gyongyike
 
 


Sziasztok!
Íme a mi kis csöppségünk 2 mm-es petezsákocskája:
Kép
Jövő hét csütörtökön 2-re megyünk legközelebb.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Hát nekünk úgy néz ki 2 Csöppségünk lesz! Két 8 mm-es petezsák:
Kép

Lilla!
Gratulálok! Mi is csütörtökön 2-re megyünk! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Kép
p__lilla
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!!!


Kép

JEGES CSALÁD

Kép
Kép
veráska
 
 


ez az csajok....akkor indulhat a 8,5 hónap...gartulálok mégegyszer


B.Ú.É.K

Gyöngyi

gyongyike
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!
Boldog Új Évet!
Ma voltunk Tapolcán. Édes kicsi babánkkal minden rendben, 0,48 cm, és VER A SZIVECSKÉJE, és hallottam, és nagyon-nagyon boldog vagyok. Legközelebb 2 hét múlva kell mennünk. Íme a sztárfotó:
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Mi is ma voltunk, mindkét Baba 5 mm és vert a kis szivecskéjük!!! :lol:

Később én is teszek képet!!!

Lilla!
Gratulálok!!! Hol ültetek a váróban? Engem másodiknak hívtak be!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Gratulálok a két dobogó szívecskéhez! Várom a képet a babákokról!
Mi kicsit később értünk oda, 2 után. A fal mellett ültünk a reprodukciós ajtó mellett.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Emlékszem Rátok! :lol:

Itt a képünk! A babák ugyanakkorák, csak már ne fértek rá egy képre:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Gyönyörűek a babáitok. Jó nagy lakásuk van. legalábbis az én babámhoz képest. Vagy csak más szögből van a fotó?
Én nem tudom, te ki lehetsz, nem figyeltem a neveket, amikor hívtak be.
Mikor mentek legközelebb?

Gyöngyike, Tücsökbogár, Vicuska, többiek
Mizu veletek? Régen írtatok magatokról.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Szerintem a mi képünk közelebbről készült, vagyis a felbontása más. Mi 22-én megyünk újra. Ti?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Mi is 22-én, csütörtökön megyünk legközelebb.
És amúgy hogy vagy? Rókakoma, álmosság? Vannak tüneteid? Dolgozol, vagy táppénzen vagy?

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla!
Hát rókakoma van, bár most pár napig nem volt, de ma megint. :twisted: És sokat is alszom, de nem baj, szeretek aludni! :lol: Táppénzen vagyok, de valamennyit dolgozom. Valószínű végig tp-en leszek az ikrek miatt.

Ja és képzeld péntek reggelre volt egy kis vérzésem. Hívtam is Tapolcát, az aszisztens csajjal beszéltem, felemelte az utrót 3x3-ra és mondta, hogy pihenjek, illetve ha lesz még jelentkezzem, de szerencsére azóta nem volt. :lol: Lehet, hogy csak az uhu miatt volt, hogy megpiszkált, jó ideig eltartott mir mindkét Babácskánk szívhangját befogta! :lol: De a hétvége miatt inkább telefonáltam.

Te hogy vagy?

Puszi

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Szerintem a vérzés az uh miatt volt. A lényeg, hogy azóta semmi. Biztos jól érzik magukat a babácskáitok.
Nekem semmi rókakoma, még émelygés sem. Álmosabb vagyok, de nem nagyon van időm aludni, én dolgozom, folyamatosan. Hétvégén viszont sokat aludtam.
Mondjuk az ikrek miatt jobb is, ha táppénzen vagy, pihenj sokat és növesztgesd a bébiket.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok !


Látom ügyesen fejlődnek a babók.....

Lilla, mi már a finishez közelgünk.....a számolással egy kicsit hadilábon állok, pontos hetek szerint ma töltöttük be a 37.hetet, menzesz szerint szombaton.....tegnap voltunk UH-n annyit említett a doki, hogy a magzatvíz az átlagnál kevesebb, de nehogy megijedjek.....múlt szombaton voltunk NST-n minden oké volt, aztán holnap szerdán újra, akkor a dokim is ott lesz ...azért már készülök a csomaggal, mert ki tudja....ha naponta akar látni jobb ha bent leszek...de szerintem előbb lesz babó, mint a határidő.....jó lenne.....fáradt nyúzott vagyok, mindenem fáj, ami a nyakam alatt van, főleg a vénás erem( aranyér) a végbél környékén, a szemérem csontom, a pocakommal mit sem tudok kezdeni.....de legalább esténként jókat nevetünk a kistesón, mert akkor a legaktívabb és szemmel látható a pocakfoci.....kisfiunk rettenetesen várja a tesót....Közben amikor voltam benta kórházban, azért bevillant a fejembe a dolog, izgulok a szülés miatt na és a baba-mama szoba miatt, előzőleg nem voltam együtt a babóval, most viszont állítólag éjjel nappal, ami aszem jobb lesz a szopiztatás miatt, akkor fogom amikor igénye lesz a babónak, bár ha nem lesz tejem akkor ciki...szóval kattog az agyam, de a fő szempont. bár már csak a kezemben tarthatnám a kislányunkat...amúgy minden oké....néha sírhatnékom van...de aszem ez már a természetes lelki készülődés az egészre.....

Szóval akár hetek akár napok kérdése .....ezt már lazán kibírom, HISZEN EZT VÁRTUK MÁR ÉVEK ÓTA....A szülés topoik, császár után normál topikban olvasgattam....igaz régóta nem írtam be....ott vannak a számomr akatuális dolgok, bár aszem szépen hangolódom jómagam is a szülésre....Majd jelzek....vigyázzatok magatokra és a babókra

gyongyike
 
 


Gyöngyike
Hú, már nagyon a finisben vagy. Az hogy nyűgös vagy, szerintem természetes, de már nincs sok hátra. Hamarosan kezedben tarthatod a kisbabád. Várjuk, hogy jelentkezz a jóhírekkel.
Puszi, és kitartás!

Kép
p__lilla
 
 


Babákok:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Babánk:
Kép

Kukac
Gyönyörűek a babáitok. Már ők is jó sokat nőttek.
Mikor mentek legközelebb? Mi február 9-én. Ma jó későn értünk oda. Kb. 3-ra végeztünk.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Én már 14:20-kor végeztem. Köszönjük a babadícséretet!!!

nagyon szép a Ti babátok is! Milyen édesen látszik már a keze lába. Szerintem a mi képünkön a bal baba háttal van. Mekkora az ülőmagassága? Pont lemaradt a képről. :roll:

Mi is 9-én megyünk, ha minden rendben lesz utoljára.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Az ülőmagassága 1,85 cm. Azt mondta T., hogy pont megfelelő a 8 hetesnek. A te babáid egyforma méretűek? Mert csak az egyik képen van rajt a méret.
Látom, már bejelentkeztél Hajdú dr.nőhöz. Ő fogja csinálni a 12. hetes uh-t?
Amúgy tervezitek, hogy elmentek kombinált vagy integrált tesztre? Hova érdemes menni?
Tapolcára visztek valami ajándékot a dokinak és a dolgozóknak?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Nem megyünk kombináltra, mert 24 éves vagyok és abban maradtunk a recepciós csajjal, hogyha majd az uh alatt úgy látja a doktornő, akkor legfeljebb vesznek vért is. Csak a biztonság kedvéért megnézetjük őket. :wink:
Mi amúgy a Géndiagnosztikai központba megyünk Pestre az Istenhegyi útra.
Azt nem tudom viszünk-e ajándékot. Ti? Ti is két hét múlva mentek utóljára?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac
Mi is két hét múlva megyünk utoljára. Én sem tudom, viszünk-e valamit, azért kérdeztem tőled. Fogalmam sincs, szoktak-e. Végülis még bármi történhet, a szülés is jóval odébb van.
A Hajdú dr.nő van a Géndiagnosztikai központban? Mennyivel előre kell bejelentkezni? Ismered őket, vagy hogyhogy oda mentek? Jó híre van? Azért érdeklődök, mert a környezetemben senki nem csináltatott ilyen vizsgálatot, de én nem sajnálnám rá a pénzt. Amúgy olvastam valahol, hogy kombinált tesztet Székesfehérváron ingyen csinálnak. Nem tudod, hogy ez még aktuális-e és hogy ugyanolyan-e, mint a pesti?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Itt a bneten ajánlották. Én telefonon felhívtam őket és kértem időpontot. Az utosó mensi idejét kellett mondani és hogy az utolsó uhun mekkora volt az ülőmagasságuk. Nagyon kedves volt a recepciós csaj, akivel beszéltem. a www.gendiagnosztika.hu-n tudsz olvasni róla. Szerintem pár héteel hamarabb érdemes bejelentkezni, sokan vannak. Ja és 2 óra alatt megvan az eredmény. :wink:

Vannak kórházak, ahol ingyen van a kominált teszt, de csak akkor, ha oda jársz terhesgondozásra. Azt hiszem a Krio támogatja őket vagy valamelyik másik őssejtes cég.

Ajándékot majd szülés után viszünk, illetve az alapítványnak utalunk talán.

Ja és igen, egyformák a Babák, ezért mérte csak az egyiket. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok lányok kismamák!

Látom szépen iperednek a babákok....Csak így tovább...

Nálunk történt egy kis programváltozás.

Január 18-án hajnalban a babónk bejelntkezett elfolyt a magzatvíz egy része....szóval 9.58-kor császár szüléssel megszületett kis Virágunk Bogarunk 2800 gramm súllyal 48 cm-rel.

Már itthon vaygunk.....Minden oké volt. Kislányunk olyan mint egy apró bogárka....Imádnivaló, mosolygós, egynelőre csak alszik és eszik.....Eredméynei teljesen normálisak....egy dolgot azért hadd meséljek. Tegnap jöttünk haza este bementem a fiunkhoz, és elbőgtem magam. Egy hete még olyan kis szöcskének tűnt a fiúnk, szóval tényleg a pici fiamnak, aztán rájöttem hogy ez az 5 nap együtt az újszülött apró Virággal( amúgy ez a kislányunk keresztneve) mindent megváltoztatott. Szétbőgtem az agyamat a férjem ölelgetett, vigasztalt és mondtam hogy micsoda szerencsés vagyok, jó helyre született mindkét gyermekünk, ...szóval azért valami feszkó kijött rajtam....ez az örömmámor már szinte fárasztó...

Más : mi a mostani adóbevallással az 1%-ot a PRI-nek adjuk....ezt gondoltuk ajándéknak...

MIndenkinek egészséget boldog ságot kívánok

gyongyike
 
 


Gyöngyike
Gratulálok kicsi Virág születéséhez. Sok egészséget, boldogságot, tejcit kívánok nektek! Tényleg nagyon jó helyre születtek a picúrok. És boldogok is lehettek, hogy van két gyönyörű egészséges gyermeketek. Minden jót nektek, puszillak titeket!

Amúgy azt már mi is eldöntöttük, hogy az adónk 1%-át a PRI-nek adjuk, és nem csak most. Hisz nekik köszönhetjük ezt a kis életet itt a pocakomban.

Kukac
Köszi a felvilágosítást. Úgy döntöttünk, mi is bejelentkezünk a Géndiagnosztikai központba. Átnézegettem a honlapjukat, és azért az, hogy 95%-ban megmondják mi a helyzet, az nagyon jó. Emellett te a saját dokidhoz is elmész a 12. heti uh-ra?
Örülök, hogy a babáitok egyformán fejlődnek. Nagyon szépek.

Kép
p__lilla
 
 


Gyöngyike!Gratulálunk a pici lányotokhoz!!!!!!!!!!!!Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk!!!!És persze sok tejcit! :lol:
Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Gyöngyike!
Isten hozta kicsi Virágot!!!! Sok boldogságot, egészséget és tejcit kívánok!!!

Lilla!
Jól teszitek! Szerintem is megér ennyit! :wink: Mjad írd meg mikor mentek. Én a saját orvosomnál még nem jártam - és még azt sem tudom kihez fogok menni - de gondolom, hogy a 12. heti uhut ott is megcsinálják majd, mert az a terhességgondozás keretében kötelező. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: