Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezt a topikot azért indítom, hogy azok a kismamák, akik nem ismerik a kórházat fontos információkhoz, juthassanak.
Például a(z):
-kórházról
-orvosokról
-szülésznőkről
-nővérekről
-csecsemősökről
-szülészetről
-szülőszobáról
-szobákról (hány ágyas kórtermek vannak, milyen "alternatív" lehetőségek és mennyiért)
-mellékhelyiségekről (szobákban vannak, vagy mennyi szobához tartozik)
-CTG vizsgálat
-vérvétel
-vizsgálatok
-szüléshez (császárhoz) mit adnak, és mit kell vinni (pl. betét)
-a csecsemőnek mit adnak, és mit kell bevinni (pl. pelenka, krém, törlőkendő, ruci)
-stb.
Szóval, minden a témában fontos kérdésről. :wink:

Tudom, hogy már létezik egy másik topik is a kórházról, de ott inkább azok az anyukák beszélgetnek, a mindennapi életükkel kapcsolatban, akiknek már megszületett a kisbabájuk.
A sok hozzászólás miatt nagyon nehéz másoknak a fontos információkat kiszűrni.


Szeretném megkérni azokat az anyukákat és kismamákat, akik az alábbi témákban tudnak információval szolgálni, írják le nekünk.

Előre is köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

Üdv. Kranyikné Sántha Judit :D
kiskacsa88
 
 


Sziasztok!

El is kezdeném az első hozzászólással a topikot!

Március közepére vagyok kiírva és a Flór Ferenc kórházba, szeretnék szülni. Már van egy 7 éves kisfiam, aki hosszas vajúdás után, a nyakára tekeredett ködök zsinór miatt császárral született. Így most is van esélyem egy újabb császárra.
Szeretném megkérdezni, hogy mit vigyek, például betétet adnak vagy nem?
Milyenek a szobák, tényleg nagyon sok szülés van mostanság, és teltház van?
Tudtok információt adni az alapítványi szobáról? Mennyi esély van, hogy valaki most megkapja? A kisbabának mit kell bevinni, például pelenka, popsitörlő kendő, krém, ruci (van olyan kórház, ahol mindent adnak).

Első szuszra ennyi kérdés jut az eszembe.

Köszönöm előre is a válaszokat, tanácsokat.

Üdv. Judit
kiskacsa88
 
 


Dr Szabó Lászlóról priviben bárkinek szívesen küldök infót.

KépKép
tüccs
 
 

 
 

Amióta én szültem, már sok minden változott, úgy hallottam (pl. hogy mit kell vinni), úgyhogy erről inkább nyilatkozzanak azok, akik mostanában szültek.

Surányinál szültem, szülésznőm Ignátné Évike volt - róluk szívesen adok infót, írjatok priviben.

Szobákról is van infóm, én végigjártam az összes típust... ;)
A hatágyast nagyon megszenvedtem (túl magas ágy, legalábbis friss császársebbel; kellemetlen szobatársak; tiltás ellenére beözönlő látogatók; siralmas állapotú wc és zuhanyzó, stb.)
A kétágyas alapítványi szoba teljesen megfelelő, én abban voltam, ahol két szobához van egy közös zuhanyzó és wc, de ez elég is, normális állapotú.
Egy napot voltam a családi szobában is, hát az aztán tényleg minden igényt kielégít, én nagyon jól éreztem ott magam, és Apának is nagy élmény volt, hogy bent lehetett pl. öltöztetésnél, stb. Az ágy egyedül itt volt kényelmes nekem (alacsony).
(Következő szülésnél előre fogok spórolni rá, hogy családi szobába mehessek!)

A csecsemősökről általában az a vélemény, hogy ahányan vannak, annyifélét mondanak, ami igaz is, de segítőkészek. Kérdezni kell tőlük, mert nem tudják, ki hányadik gyerekét szüli, mit tud és mit nem. Ha kérdeztek, bármiben segítenek! A nővérekkel (szülésznőkkel) is elég jók a tapasztalataim, ők is nagyon sokat segítettek.

Most így hirtelen ennyi...
Vendég
 


Szia Kiskacsa!

Azt hiszem, hogy én is be fogok nézni ide is. Én is március közepére vagyok kiírva és Ő a 3 babónk lesz. Te hányadikára vagy kiírva, és ki az orvosod?
Én márc 14-re, és Szentágotai Ferenc az orvosom. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


SZIASZTOK !ÉN IS MÉG ÚJ VAGYOK ÉN MÁRCIUS 13.-ÁRA VAGYOK KI ÍRVA .AZT SZERETNÉM MEG TUDNI HOGY AZ ALAPITVÁNY SZOBÁÉRT MENNYIT KELL FIZETNI ÉS HOGY CSINÁLNAK-E A BABÁRÓL FÉNYKÉPET.HA IGEN MENNYIBE KERÜL ?
viccmano
 
 


sziasztok

A 2 személyes szoba 3000/nap, a családi 10000.

Első két gyerkőcnél pont megjelent a fényképész , Szonjánál nem...szerintem egy héten egyszer ha megy....2 nap múlva hozta a fényképet...passz hogy 6 éve mennyiért csinálta....
szerintem jobban jársz ha te fényképezel...

én is Surányi vagyok ha van kérdés...

sziasztok
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!
Én 2006.szeptemberében szültem Dr.Toldi Lászlónál
Vele kapcsolatos információkért nyugodtan írhattok.

Kép
mano83
 
 


SZIASZTOK!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN BECSI HOGY VÁLASZOLTÁL.
EGYÉBKÉNT ÉN IS A SURÁNYIHOZ JÁROK.
AZT SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI HOGY MILYEN SZÜLÉSNÉL?
viccmano
 
 


Sziasztok :D

Én is Surányinál szültem mind a kétszer és Ignáthné Évike volt a választott szülésznőnk és mind a két szülésem szuper volt!

Viccmano
Surányi azért szuper, mert totál nyugis, végig a szülésnél is, nagyon kedves volt és nyugalmat árasztott, ami nekem nagyon jó volt. Biztonságban éreztem magam. De nagyon fontos a szülésznő, mert ő van ott veled szinte végig, szóval aki teheti válasszon szülésznőt! :D
Ja, és Surányiról az járja, hogy ha gátmetszésed van, akkor olyan jól varr, hogy jobb leszel, mint új korodban. :wink: Nekem sincs ilyen téren panaszom, pedig nekem Gergőnél óriási vágásom volt, varrt is vagy 1 órát, mert 4270 grammal született első gyerkőcként és semmi gondom nem volt utána, teljesen jól rendbejöttem.

A kórház nagyon jó, én mind a kétszer nagyon jól éreztem magam, 2 ágyasban voltam. A csecsemősöket meg kérdezzétek, menjetek oda bátran akármi van és segítenek!

Annó (ez már 1,5 éve volt) adtak betétet, az szuper volt, én itthon is olyat használtam, ezt a kórházban csinálják a nővérek és szerintem sokkal jobb, mint a kész, bolti betét, nekem ez az egy nem bántotta a gátsebem, szóval azt is nyugodtan kérjetek, már ha még adnak, de szerintem adnak.

Majd még benézek, nyugodtan kérdezzetek akár priviben is.

Orsi

avocado
 
 


szia Orsi :D

Én is ua ezt írtam volna... :wink:
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Szeretnék üdvözölni mindenkit!

Nagyon köszönöm a "régi motorosoknak", hogy segítségünkre vagytok és megosztjátok a tapasztalataitokat, tanácsokkal láttok el.

Én Dr. Cseh Erikáról szeretnék még információt kérni.

Üdv. Jutka
kiskacsa88
 
 


Szia Becsi :D

Hát igen! :D
Azt nézem, hogy hihetetlen mekkorák már a gyerkőceid! Iszonyú, hogy rohan az idő! :shock: 8)

Puszi :D

Orsi

Ja, az én két kis szemem fénye :D

Kép

Gergő a jobb oldali manó: Kép

avocado
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK! A HÁZASSÁGI ANYAKÖNYVI KIVONATRÓL MIT TUDTOK MELYIKET FOGADJÁK EL AZ EREDETIT VAGY A HÁROM HÓNAPNÁL NEM RÉGEBBIT?
JA ÉS KÖSSZI AZ INFOKAT A SURÁNYIRÓL.
ÉS AZT SZERETNÉM MÉG KÉRDEZNI MENNYI IDEIG VÁR A SZÜLÉS MEG INDITÁSAL A KI ÍRT IDŐPONT UTÁN?
viccmano
 
 


Elvileg elfogadják az eredeti házasságit, de én vittem a 3 hónapnál nem régebbit - nem került semmibe, 5 perc alatt megkaptam...

Surányi türelmesen vár, ha nincs gond. Nekem volt, ezért indította meg a szülést.
Vendég
 


KÖSSZI VERNA AZ INFOT .
ITT NEM AZ A GOND HOGY ESETLEG FIZETNI KELL HANEM MI TÖRÖKBÁLINTON HÁZASSODTUNK ÖSSZE ÉS MOST VERSEGEN LAKOM .
ÉS AZ ELÉG MESSZE VAN
viccmano
 
 


Sziasztok,

én januárban szültem Dr Kovács Rékánál, szívesen adok róla infót, mi nagyon meg voltunk elégedve vele. Kedves és határozott. Ha nőpárti valaki, úgy értem, női dokit szeretne, mint én, annak nagyon tudom ajánlani!
Szülésznőnk Igntáhné Évike volt, vele is meg voltam elégedve nagyon.
Mi nagyon szerencsések voltunk, egyből a családi szobába kerültünk, és az nagyon szuper! Olyan, mintha otthon lennénk, csak a kórházi háttérrel...
Mi házassági anyakönyvit nem vittünk és nem is kérték, és Viccmanó, tök érdekes, mi Versegen házasodtunk :-)
Betétet adtak, igen. Ha kell, szívesen leírom, hogy mit adnak a babának, csak szóljatok.

üdv

Jutka
Kép
jutka78
 
 


SZIA JUTKA78.
IGEN LÉGYSZIVES ÍRDLE MIT ADNAK ÉS MIT NEM A KÓRHÁZBA ÉS MIT VIGYÜNK BE. ÉS HA ESTLEG TUDSZ VALAMI INFOT HOGY CSINÁLNAK-E A BABÁRÓL KÉPET ÉS HOGY MENNYIBE KERÜL LÉGYSZI ÍRD LE
.ELŐRE IS KÖSZI
viccmano
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok.
Március 20-ra vagyok kiírvan, de mivel már a 3. császárom lesz, így nagy valószínüséggel 1 héttel korábban meglesz a babóka, úgy tünik kislány lesz.
Én dr. Cseh Erikához járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nem tudom mennyi esélyem lesz, de az alapítványi szobába szeretnék kerülni. Bár azt az infot kaptam, hogy rengeteg szülés van mostanság és nagyon nagy a túljelentkezés az alapítványi szobákra.
Kedves Jutka78! Kérlek osztd meg az infokat, hogy mit vigyünk és mit kapunk.
Nem tudjátok véletlenül, hogy császár után itt mennyi ideig kell bent feküdni alapesetben?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv. kajudith :P
kajudith
 


Pumperka! Írtam Neked privit!!!

Kép

Kép
mákszem
 
 


Sziasztok!
Én szeptember elejére vagyok kiírva a 2. babámmal, és Surányi lesz a dokim.

Jutka78!
Megkérdezhetem, hogy mennyit adtatok a szülésznőnek? :oops:
Hogy kell felkérni a szülésre? Személyesen be kell menni hozzá?
Engem is érdekelne, mit adnak bent a babának, és mit érdemes vinni!
3 napot voltál bent?

Eszter
Kép
Kép
eszti80
 
 


Mákszem!

Ha jól számolom, Nálatok is 2 év lesz a gyerkőcök között? :wink:
Majdnem ugyanúgy "állunk", csak Te "4 héttel megelőzöl"! :D

Eszter
Kép
Kép
eszti80
 
 


Sziasztok!

Orsi

szerencsére csak ők öregszenek...mi nem :wink:
Néha bekukkantok és megnézem jól vagytok-e....akkor a képeket megnézegetem a manókról... :D

csajok ma egész nap szobát rendeztünk, így lett egy felesleges kiságyunk, nagyon jó állapotban, kókuszmatraccal és ajándékba adom a baldahint és a fejvédőt.



Kép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Ha valakinek infó kell Dr. Várkonyi Péterről írjon nekem privit :wink: mind a kettő gyerkőcöt nála szűltem, szülésznőm Tasnádiné Erzsike volt, róla is bátran kérdezhettek :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


sziasztok,

amit a kórházban adtak:

babának a pelenka és popsitörlő kivételével gyakorlatilag mindent adtak, de még pelenkát is, ha nem volt (megkértek, hogy vigyünk be, de mikor vittünk, ők akkor is átpelenkázták saját pelenkába, ha épp úgy adódott). Így a baba kapott ruhát, kis takarót, pelenkákat a feje alá, popsikrémet két félét is, steril gézlapot, hintőport, lázmérőt.

Nekem is adtak betétet, ami az első napokban nagyon jól jött.

Én fényképezésről nem hallottam, pedig vasárnaptól péntekig benn voltunk - erről nem tudok semmit mondani.

Alapesetben csütörtökön mehettünk volna haza, azaz 4 napot mondtak, de Villőt kék fény alá kellett tenni, így 5 napot maradtunk.

Szülésznőt én úgy választottam, hogy itt a másik Flóros fórumon ajánlották Ignáthné Évát, meg is adták a mobil számát, és felhívtam telefonon, úgy vállalt el. (Várandósságom alatt mi Angliában éltünk, így nem tudtunk csak egyszer találkozni, már nem sokkal a szülés előtt, de ez nem volt gond.) Mi 20.000 forintot adtunk neki, eléggé nagy fejtörés után, mert fogalmunk sem volt, mennyi szokás, és nem is tudtam utánakérdezni. Nekem nagy segítség volt, bár a másik fórumon azt is mondják, hogy mindegy, hogy választasz-e, de velem a nem saját szülésznőkkel voltak rossz tapasztalataim is, úgyhogy legközelebb is választanék. A szülés után is kedves volt, és odafigyelt ránk, hozott teát stb. Apró figyelmességek, de szülés utáni első napokban nagyon jól esnek.

Azt hiszem, ennyi, ha más is van, kérdezzetek.

Jutka
Kép
jutka78
 
 


Sziasztok!

Eszti80- igen; ha minden jól megy 2 év lesz a korkülönbség! És mindkét gyerköc oroszlán lesz.. :D (Nagyon remélem)
Gondolom most inkább Ti is kislányra pályáztok?!

Mindenki- Szentágotai doktor úrról tud valaki felvilágosítást adni? (Pumperkától már kaptam, de minél több embertől hall az ember véleményt, annál jobb!!)
Még nem döntöttem, hogy kit válasszak, és nem könnyű....

Előre is köszönöm:

mákszem

Kép

Kép
mákszem
 
 


Mákszem!

Még semmivel sem vagy elkésve, ilyenkor még bárki vállal!
Persze tudom, hogy nem ez a gond, hanem a döntés meghozatala. :?
Eddig hová jártál terhesgondozásra?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Mákszem!
Igen, ha lehet választani, inkább lányt szeretnénk, bár a ruhák miatt jobb lenne a fiú, nem kellene újakat venni! :wink:

Jutka!
Köszi a sok infót, nagyon hasznosak! :D
Kitartást és sok türelmet a picihez! Remélem tudsz pihenni eleget!

Becsi!
Mi nem kérjük az ágyat, köszi! Én most egy 80x160-asra pályázom Marcinak!

Eszter
Kép
Kép
eszti80
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon jó ötlet ez a topik.Én már régi rutinos vagyok,4 gyerekemet szültem Tarcsán.A legnagyobb 15 éves,a legkisebb 2 hónapos.
A kórház jó,a szülészet most éppen nagyon jó,általában az orvosok lelkiismeretesek,és elég jók.A nővérek is aranyosak,kedvesek, nekem egyedül a csecsemőosztály nem tetszett.Ott most éppen elég lezser a hozzáállás,de minden más jó volt.Én december elején szültem és összességében jó tapasztalatokkal jöttem haza.

Az orvosom: Szentágotai Ferenc volt

Csak jót tudok róla írni!Rendkívül kedves, figyelmes ember.Minden asszonyt nagyon tisztel, mindenkivel szépen bánik,szüléskor is türelmes,soha le nem szidna,vagy fel nem emelné a hangját senkivel sem(ez a 15 év,és a sok szülés tapasztalata sűrítve).Azt hiszem ez a szakma az ilyen embereknek lett kitalálva.Bár mindenki ilyen lenne.
Én amikor 1992-ben megismertem már annyi betege volt mint égen a csillag.Szerintem bőséges rutinja van már.(ebben én is segítettem mert nekem magamnak is volt 2 nagyon könnyű,egy elég nehéz, és egy borzalmas nehéz szülésem(ami császár lett).Mindig segített, mindig ügyes volt,és a császár után(ez a 2. gyerek volt)még 2 babát szültem rendesen,nála
hála neki.
Én remek orvosnak,és csodálatra méltó embernek tartom őt.Bátran válasszátok őt orvosnak!
Jó tájékozódást kívánok nektek,és szép babákat! Anyatyúk
anyatyúk
 
 


Egy újabb tapasztalat SZENTÁGOTAI DR:-ról:

Néhány napja szült nála a barátnőm, 4680 gr-mal babát, spontán, még csak gátmetszés se kellett neki.Gátvédelemmel szülte,azt mondja nem volt különösebben nehéz szülés.Egyébként meg, nagyon meg volt elégedve a doktor úrral.lAzt mondja nagyon kedves,türelmes volt vele.
A saját véleményem ugyanez, én is szültem nála néhány gyereket.
Én is max. elégedett voltam-vagyok vele.Orvosként is jó,emberileg meg egyszerűen fantasztikus

Ha valakinek van kérdése:priviben szívesen válaszolok.
anyatyúk
 
 


Sziasztok,

Légyszi' segítsetek szülésznővel kapcsolatban!!!

Májusban fogom szülni az első babámat :D a Flór-ban szülni és most szeretnénk szülésznőt választani. Dr. Erdélyihez járok és ő is fogja levezetni a szülést. Ő azt ajánlotta , hogy menjünk be a szülészetre és válasszuk ki aki szimpatikus. Azért így elég nehéz.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!!
anettoo
 
 


Anetto írtam privit :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 



Sziasztok!
Én 30.hetes kismama vagyok,május elején fogok szülni a Flórba, Dr. Bokor Andrásnál! Nekem nagyon bevállt,nagyon-nagyon szimpatikus és ami nagyon fontos volt az én részemre,azaz,hogy ha már egy választott orvosom lesz,akkor ne legyen pénzéhes! ((Sajnos az első gyermekemnél nem volt ilyen szerencsém!!))
Csak ajánlani tudom!!
Sok sikert a többi kismamának is,aki ott fog szülni!!
Bettuska
bettuska10
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!
AZ LENNE A KÉRDÉSEM HOGY A KISTARCSAI KÓRHÁZBA SAJÁT
HÁLÓINGBE SZÜLÜNK VAGY KÓRHÁZIBA?
viccmano
 
 


SZIASZTOK!
AZ LENE A KÉRDÉSEM HOGY A KISTARCSAI KÓRHÁZBA SAJÁT HÁLÓINGBE SZÜLÜNK VAGY ADNAK KÓRHÁZIT?
viccmano
 
 


Bocsi kétszer küldte el a kérdésem.
viccmano
 
 


viccmano,

kórháziban szülünk, és úgy hiszem, em is lehet sajátban. (de ez nem tuti). Arra esetleg lehet figyelni, hogy ha kapsz infúziót, akkor azt akkor adják be, amikor épp van rajtad hálóing (ne pl a kádból kijövet), mert utána már elég bajos visszavenni. Velem ez történt, és ezáltal én anyaszült meztelen voltam órákon át. Ez ott spéc nem zavart, vagyis a meztelenség nem, csak a hideg, és a sok zsinór...

Jutka
Kép
jutka78
 
 


Sziasztok!

Flórban szültem én is még 2006. március végén :D nekem szép emlék, bár a csecsemősök nem voltak túl kedvesek, a nővérekről nem maradt bennem olyan pozitív kép, de semmi gáz sem volt. A dokim Erdélyi Zsolt volt, ő remek, bár mostanában túl el foglalt :? de mivel totál megbízom benne maradok nála (tesó érkezik hamarosan)

Mivel hamarosan újra szülök, így érdeklődtem már a múltkori szülésznőmnél (Tasnádi Mihályné) -őt akkor nem választottam, de nagyon örülök neki, hogy pont ő volt ügyeletben. Amúgy azt mondta, amit más is írt már, hogy pelust, törlőkendőt , popsikrémet vigyek a babának (elsőre én betétet is vittem magamnak, nekem az jött be jobban)

anettoo és bettuska10 : sziasztok, én is májusra várom a kicsit, elvileg 11-re
celesztina
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK !
AZT MINDIG EL FELEJTEM MEGKÉRDEZNI HOGY A SZÜLŐSZOBÁN LEHET INNI HA NAGYON KISZÁRAD A SZÁM?

Kép
viccmano
 
 


viccmano: 2006 tavaszán és Erdélyinél meg a Tasnádi Mihályné szülésznőnél lehetett szülés közben. Nálunk férjem rohant le a büfébe a vízért és nem is tudom, mi lett volna, ha nem ihatok egy-egy kortyot. Most meg amikor kérdeztem a szülésznőt, hogy változott-e valami azóta azt mondta, hogy ő javasolja, hogy vigyek magammal a vajúdás alattra csokit és szőlőcukrot is, jól jöhetnek. Szóval lehet enni-inni :) (azt nem tudom, mekkora különbség van a dokik között, van-e aki tiltja...)

Kép Kép
celesztina
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2008. május 5. Millenáris Park

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Én 2007 december 13-án szültem a második gyermekemet a Flór Ferenc kórházban.Az orvosom Cseh Erika volt, a szülésznő pedig Tasnádiné Erzsike.Mindkettővel 100%-ig meg voltam elégedve.A csecsemősök nem voltak szimpatikusak,nem örültek neki ha a babát bevittük hozzájuk,pedig csak pár percről volt szó(amig letusoltam)Én alapitvány szobában voltam,nagyon kultúrált,a tusoló és a wc is mindig tiszta volt,mindenképpen megéri!Összességében nem lehet túl sok rosszat mondani a kórházról,a szülőszobában nagyon kellemes légkör volt,nem szaladgáltak be feleslegesen,oldott volt a hangulat,mi nagyon sokat nevettünk(kivéve amikor jöttek a fájások)Nagyon sokat számit,hogy milyen szülésznőt választ az ember,a miénk nagyon laza volt és az sem mellékes,hogy 30 év rutinnal rendelkezik..A doktonő is nagyon aranyos volt,ő a "nem pénzéhes" fajta,ezért is választottam őt. :D
Szép napot mindenkinek
Üdv:Csekor
csekor
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a héten melyik estéken rendel a Surányi doki?

köszi
becsi
Iklad
 
 


SZIA BECSI!
CSÜTÖRTÖKÖN ÉS AZT TUDOM JÖVÖHÉTEN HÉTFÖN IS MERT AKKORA RENDELTBE DE CSÜTÖRTÖKÖN MINDIG VAN.

Kép
viccmano
 
 


köszi, akkor azért megpróbálom ma is, mert tegnap ki volt kapcsolva...hátha akkor kedd a másik nap...ha nem akkor majd csütörtökön

látom finisben vagy

:D

Csak ügyesen ha itt az idő...hátha már nem is mész hétfőn :wink:
becsi
Iklad
 
 


KÖSZI BECSI ÉN MÁR SZERETNÉK TÚL LENNI NAGYON.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!
Te melyik napra is vagy pontosan kiírva? Milyen napokon jársz nst-re?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Én 13.-ára csütörtökre vagyok ki írva és hétfőn kell mennem Surányidoktor magán rendelőjébe.
Bocsi nem emlékszem te is hozzá jársz?

Kép
viccmano
 
 


Szia Viccmanó!

Én nem Surányihoz járok, Szentágotaihoz.
Én meg 14-ére vagyok kiírva. Hátha egyszerre szülünk. :wink:
Én már kezdek nagyon türelmetlen lenni, főleg, hogy a vérnyomim is kezd vacakolni, és semmiféleképpen nem szeretnék befeküdni. Ezért jó lenne minél hamarabb. :evil:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!

Hát már én is elég türelmetlen vagyok.
Én vasárnap már bent voltam téves riasztás volt.
De már mindenem fáj.

Kép
viccmano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: