Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pumperka!- Nagyon kösz a gyors infót!!!!

Nagyon drukkolok mindkettőtöknek! Ez olyan izgalmas! :wink:

Kép

Kép
mákszem
 
 


Szia Pumperka!
Azt még nem tudom hogy hogyan azt mondta a doki sok mindentől füg

Kép
viccmano
 
 


KÖSZI MÁKSZEM A DRUKOLÁST

Kép
viccmano
 
 

 
 

Viccmanó!

Akkor neked holnap kell bemenned? Drukkolok nagyon!
A méhszáj nyitva van már? Ha igen, akkor gondolom simán burokrepesztéssel indítanak, de hátha még ma este Barbara útnak indul. Nem érzel semmit?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Viccmano lehet, hogy már babázol is :wink: mire ezeket a sorokat írom :D

Pumperka
és ti :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


anya meg szült 57cm 3.38dkg :D

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó- Éljen!!! Nagy nagy gratula, sok boldogságot Nektek!!!

Pumperka- Ti még egyben?

Kép

Kép
mákszem
 
 


Viccmanó!
Gratulálok!

Mi még egyben, ha valami csoda nem történik reggel kórház. :cry: :cry: :cry:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


én a lánya vagyok de át adom neki köszönjük szépen

Kép
viccmano
 
 


Viccmano hatalmas gratula a picihez :lol: :lol:
várunk vissza, ha lesz egy kis időd megoszhatnád velünk a friss élményt és pár képet is :wink: :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


MAJD MONDOM ANYUNAK HOGY TEGYEN FEL KÉPET A HUGIROL :D :lol:

Kép
viccmano
 
 


Ma megszületett Tatarek Zsombor. 54cm, 3750g.
Ő is és az anyukája is jól vannak.

Kép szopi
Kép Zsombor

Minden jót!
Pumperka Apu

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


GRATULÁLUNK NEKED PUMPERKA

Kép
viccmano
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!
HÁT MI NAGYON GYORSAN TULETÜNK A SZÜLÉSEN
8.55-KOR BURKOT REPESZTET A DOKI ÉS 11.13-KOR MÁR
MEG IS SZÜLETETT BARBI.
HÁLA ISTENEK JÓL SZOPIZIK ÉS TEJEM IS VAN BŐVEN .
LÁNYOK PROBÁLTAM KÉPET FELRAKNI DE VALAMIÉRT NEM SIKERÜL.

Kép
viccmano
 
 


[url=http://www.noivonal.hu/][img]http://www.noivonal.hu/

Kép
viccmano
 
 


Pumperka- Nagy-nagy gratula ehhez a gyönyörűséges kisfiúhoz!!! :wink: Végül tényleg Szentágotai dokinál tudtál szülni, én hétfőn megyek hozzá először, és megesz már a kíváncsiság, hogy milyen is ő?!
Köszi Pumperka apa, hogy raktál fel képet, és hogy tájékoztattál minket is a nagy eseményről!
Drága Zsombor, üdv ezen a nagyon izgalmas, új világon!!

Viccmanó- ha tudsz, gyere és mesélj részletesebben!

Kép

Kép
mákszem
 
 


Mákszem!
Drukkolok! Melyik rendelőbe mész hozzá?

Viccmanó!
Remélem azért még benézel ide!
Én is csak ritkán tudok jönni.
Elég kevés a tejem és a cicim véres rongy. Már a szülőszobán hólyagosra szopizta. Mindenki azt mondta jól rakom mellre, csak az ő technikája nagyon agresszív. Jó kis szívókája van...
Félek, hogy a fájdalmaktól csak mégjobban csökkeni fog a tejem, de tűrök, hagyom szopni, nem fejem le, nem használok bimbóvédőt, mert akkor nem olyan hatékony a tej ürülése... Mégha egy picit kevés is a tej, elég jól alszik Zsombor. Kopp-kopp. Éjszaka egyszer kel fel enni, az esti evés után kb 5 órával. Sajnos még elég hosszú egy evés, mert bele-bele alszik. Persze ez se tesz jót a mell sebesedésének, de pár hét múlva gondolom jobb lesz. :wink:
Barbi milyen baba?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Pumperka- Én a gödöllői magánrendelésére megyek, de nekem ez elvileg jó, mert nincs túl messze Péceltől; majd meglátjuk...remélem mindent meg tudunk beszélni, szimpi lesz és elvállal...

Kitartás a szopihoz!!

Viccmanó?!

Kép

Kép
mákszem
 
 


Mákszem!

Mi volt?????

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!

Kicsit szomorkás vagyok, mert tényleg kedves volt, de nem éreztem olyan alaposnak, mint a saját dokimat... :( mármint a volt dokimat. Uh-n megmérte a fejkörfogatát, de csak azt! és ez alapján állapította meg, hogy kisebb, mint amekkorának az utolsó menstruáció alapján kéne lennie. (amit tudtunk, mert később fogant, de szerintünk nem annyival, mint amennyit ő csak a feje alapján megállapított.) Szóval hiányérzettel jöttem el... :( de lehet, hogy csak azért, mert ha valaki összenő egy orvossal, akivel max. meg volt elégedve, és csak az élet kényszeríti váltásra, az mind így érezne... szóval nem tudom... a méhszájvizsgálattal viszont teljesen meg voltam elégedve. Szóval elég vegyesen érzem magam. És ugye a konkrét tarifát is megmondta a szülésért, ami tetszik is meg nem is. Ez is elég vegyes érzelmeket vált ki belőlem. DE tény, hogy korrektnek tűnik! Meg nem tudom milyen, ha gond van; pl. bekerül az ember több hétre a kórházba, ránéz, nem néz rá.. (mondjuk ez senkire nincs ráírva, úgyhogy remélem ezt sosem tudom meg róla. :) )
Bocs, hogy hosszú voltam....

Kép

Kép
mákszem
 
 


Ja, remélem Zsombor áldott jó fiú, és ügyes kis Szopimanó! :D :D :D

Kép

Kép
mákszem
 
 


Mákszem!

Küldtem privit!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


SZiasztok Lányok?
Bocsi hogy eddig nem írtam de nem volt jó a netem se meg a Barbi is cici fügő.
De amugy nagyon jó kislány már 4kg.
Pumperka ti hogy vagytok?
Hát ami a cicit ileti az nekem is fáj mert cuminak is a cicit használja Barbi.

Kép
viccmano
 
 


Pumperka ti már kaptatok Taj kártyát?

Kép
viccmano
 
 


Szia Viccmanó!

Taj kártyát mi még nem kaptunk!
Zsombor is cicifüggő, de szép lassan nő is tőle a tejmennyiség, és szépen gyarapszik Zsombor. :wink:
Te se adsz neki cumit,ezekszerint. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Nem is igazán fogadja el a cumit már probáltam de nem kell neki.
Csak a cici kell neki.
Éjszaka is azon alszik.

Kép
viccmano
 
 


Szia Viccmanó!

Melletted alszik Barbi?
Nekem a fekve szoptatás nem megy, pedig a lányommal azt szerettem. Így marad a bóbiskolás ülve. Tegnap este a tejem is extra kevés volt így nagy volt a bömbi....
Tejed van bőven? Valószínű, ha már 4 kilók vagytok.
Van azért időd nappal pihenni?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Igen Barbi mellettem alszik és jobban szeret fekve szopizni mint ülve.
Hála istenek van tejem .
Pumperka te szoktál teát adni Zsombinak?
Ami a pihenést illeti nem igazán tudok nap közbe.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!
Én nem szoktam adni teát Zsombornak.Amig sokszor szopiznak végülis felesleges.
Nekünk most van egy enyhe szájpenészünk amit kezelgetni kell, de nem vészes. :?
Nekem nem túl sok még mindig a tejem, de még kitartunk, de emiatt sok az esti sírás. :cry:
Méred, hogy Barbi mennyiket eszik egy-egy alkalomml, én csak néha egy nagyobb alvás után, amikor fél óra múlva visszakéretszkedik azon nincs nagyon mit mérni.
A háztartásban segítenek a nagyok?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Én se mindig mérem csak néha fel teszem kiváncsiságból a mérlegre hogy mennyit eszik.
Szájpenészünk az nekünk is van meg egy kicsit meg van fázva Barbus.Peddig úgy vigyázunk rá mint a himes tojásra.
Igen szoktak segiteni a nagyok.

Kép
viccmano
 
 


Nálunk még segítségek, meg nem is a két nagyobb. Kedvüktől függ. Meg néha túl harsányak, és úgy vettem észre az még fárasztó Zsombornak ha nagyon vibrál minden körülötte.
most, hogy itt a jóidő a babakocsiban alvás jött be nappal, bent nehezebben altatom. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Gratula a kisbabákhoz, nagyon édesek :D :D :D

Érdeklődni szeretnék a kórházzal kapcsolatosan (ugyan itt szültem elsőre is kb 2 éve, de úgy tudom, változott egy-s-más)
A bébinek mit kell vinni?
És a mamának?
Ha nincs gond, hányadik napon engednek haza?
Most van valami változás az egészségügy változásai kapcsán? Vizitdíj meg rházi napidíj már nincs, változott valami más ezeken kívül? (már nem tudom követni)


Remélem, nem fárasztottalak Titeket a sok kérdésemmel,
további jó babázást és minden jót!

Kép Kép
celesztina
 
 


Szia Celesztina!
Én három hete szültem.
Ami a babának kell még bent vagytok : 1 kissapka
popsitörlő
pelenka
és ha gondolod 1 játszó cumi

Ami a mamának kell:betét szülés utánra tena extra a leg jobb,
bugyi , előlgombos hálóing,esetleg melszivó.
szőlőcukor azt vajudás közbe ehetsz
és ásványvíz bubimentes.
A betőltöt harmadiknapon lehet haza menni én 11.13-kor szültem szerdán és szombaton 14.óra után jöhetünk haza.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Én Szentágotai Ferencről szeretnék érdeklkődni. Sok jót olvastam már róla, igazából azt nem sikerült megtudnom, hogy hol rendel, illtve mennyiért vállalja terhesgondozást és szülést.
Ha valakinek van róla információja megköszönném, mert sürgős lenne az orvosváltásom miatt.
habe
 
 


Habe!

Én meg voltam vele elégedve. Nem magánrendelésre jártam hozzá, de attam neki pénzt a rendelőben is meg aszülés után is.
így a konkrét tarifáját nem tudom.
Ha vannak konkrét kérdéseid kérdezz, akár priviben is.

Viccmanó!
Hogy vagytok? Mi most voltunk szülési szabadságos papírt intézni, elég jól ment. :wink: Jó fiú volt Zsombor.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!

Köszi a gyors választ.

A kórházban nem kellett rá sokat várni? Ez nekem most fontos lenne, mert a harmadik baba jön, és a másik kettőt nem tudom kire bízni a vizsgálatok idejére.
habe
 
 


Szia Pumperka!
Köszönjük jól vagyunk igaz még egy picit szörcsög az orra.
Mi hétfőn voltünk intézni a papirokat de Barbi is jól birta.
Tejcsivel hogy álsz?
viccmano
 
 


Viccmanó!
Néha azt hiszem, kevés neki, néha meg azt gondolom elég. Szóval nem vagyok mindig biztos benne, hogy azért sír. Sokszor csaak cumizni kérezkedik vissza, néha viszont meg szívja, de nem nagyon jön neki. De nem adom fel, mert most is 26 dkg-ot hízott egy hét alatt.
Amíg gyarapszik addig bizakodom. Naponta kb 9, 10-szer szopizik.
Te honnan vagy benne biztos, hogy van elég tejed???

Habe!
A kórházban addig kellett rá várnom, amíg meg nem látott, akkor mindig gyorsan úgy intézte, hogy sorra kerüljek.
Persze volt olyan, hogy nem egyből jött össze, de törekedett rá. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Hát én se vagyok mindig biztos benne mert néha szopi után sír és
vissza kérezkedikcumizni hogy el aludjon.
Úgy hogyén se vagyopk mindig biztos benne de mióta itthon vagyunk azota 1kg és 10dkg-mot hizott.
A doktornő is azt mondta hogy amig hizik ne agodjak addig biztos elég a tejem.
viccmano
 
 


Köszi Viccmanó!
Kicsit megnyugtattál. Eddig a minimum súlyhoz 3 hét alatt gyarapodott Zsombor 70 dkg-ot.
A védőnénink szerint ez rendben teljesen. Az 1 kg 10dkg tényleg nagyon szép...

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!
Annyi üzenetet írtatok,hogy nem győztem vissza menni a legelejére,hogy elolvassam a sajátomat,aztán meg ami veletek történt!
Ki tud nekem mesélni a burokrepesztésről?? Hogy zajlik??? Mit csinálnak?? Nagyon nem tetszik a neve!!!
Mert van még pár napom(05.08.),de ki tudja mi lesz itt még addigra?!
Gratulálok a babákhoz,nagyon cukik!!
bettuska10
 
 


Haho Pumperka hova tüntél ?
Hogy vagytok?

Kép
viccmano
 
 


Szia Viccmanó!

Te is eltüntél!
Jól van Zsombor, szépen gyarapszik. 5 kiló most. Sokat nézelődik már. Az elalvás még mindig nem megy könnyen.
Sajnos a melleimmel megint gond van, holnap megyek a 6 hetes kontrollra, remélem az orvos tud valamit mondani. :?

Ti hogy vagytok?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Mi jól vagyunk köszönjük.
Barbi 4kgés 69dkg.Barbi már kétnapja el alszik cici nélkül is csak simogatni kell a kisfülénél a fejecskéjét.Én ma megyek a 6 hetes kontrolra. Zsombinak már látszik a bcgje ?Mert Barbinak még nem látni semmit.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

A kistarcsai kórházban melyik orvost ajánlanátok?
Dr. Szentágotai Ferencről mi a véleményetek? Megírnátok privátban? Van neki Gödöllőn magánrendelése?
Válaszaitokat előre is köszönöm, Judit
judi79
 
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy decemberben a kistarcsai Flór Ferenc Kórházban szülöm majd meg első gyermekem. Nem oda tartozok, de a választott orvosom ott vezet szüléseket (Dr. Cseh Erika). Vélemények a kórházról? Szülésélmények? Esetleg vélemény a doktornőről és segítőkészségéről a szülésnél? Köszi

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

Én 2007 decemberében szültem a Cseh dr-nőnél.Teljes mértékben meg voltam vele elégedve,alapos,preciz és nagyon körültekintő.A kórházról sem tudok sok rosszat mondani,a szülőszoba nagyon kényelmes ,családias a légkör,Én csak a csecsemős nővérekkel nem voltam megelégedve,húzták a szájukat ha pár percre ott hagytuk a babákat(tusolni mentünk)Én alapitvány szobában voltam,mindenképpen megéri.Fogadott szülésznőm is volt Tasnádiné Erzsike,ő végig velünk volt,csak jót tudok róla mondani!
Üdv:Csekor
csekor
 
 


csekor: Mi családi szobába szeretnénk menni, apuka is befeküdne velünk arra a pár napra. Szted mennyi esélyünk van arra hogy bekerülhessünk? Tényleg van olyasmi, hogy előre le kell foglalni? Szülésznő választás az mikor van és hogy néz ki? Mi alapján választottad a szülésznőd? Köszi

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok lányok!
Tudnátok nekem segíteni? Dr. Szentágotai elérhetősége kellene, mert nála szeretnék szülni. Ha tudtoka valamit írjatok!
Köszi!
Szépek a babáitok:-)
timek
 
 


Szia Aida!

Az orvosodnak kell szólni,hogy családi szobába szeretnél menni,de ez még ráér,azt hiszem szülés elött egy hónappal elég ha jelzed.De simán lesz hely, a családi szobába nem sokan mennek.A szülésznőt én úgy választottam,hogy személyesen ismerem,nem messze lakik tőlűnk :-)De szerintem,a legtöbb szülésznő normális,és biztos találsz neked megfelelőt.Az ismerősöktől,vagy a fóumon érdeklődj.Amúgy én előbb szóltam a szülésznőnek mint az orvosnak.A fogadott szülésznő csinálja az NST-t,persze neked az csak novemberben esedékes,mindenesetre érdeklődj.
Üdv:Csekor
csekor
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: