Új privát üzeneted érkezett!

Trix!

Köszi szépen a köszöntést.
Doni pont ma volt a leghisztisebb. 2 órát végigordított a városban, nem szeret kocsizni. Nem tudom miért. Már én is majdnem sírógörcsöt kaptam tőle.
Szombaton ünnepelünk majd. Jövő héten hozom a képeket.

Kép

Kép
vevikk
 
 


vevikk: Doninak boldog szülinapot!

És ha holnap ide nem jutnék el, akkor boldog szülinapot a kis vejemnek is. Isten éltesse Colin Ákosát!



vicky79
 
 


vevikk SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK a te pici fiadnak jaj mit is mondok nem picik már ezek a fiúk. Mi ma voltunk méreckedni és 9630 grammok és 78 cm vagyunk.
Nászasszony köszi,de gondolom holnap szóban is hallani fogja jó kivánságaidat a kis vejed.

Kép
Kép
colin
 
 

 
 

Köszönjük a köszöntéseket!

Mi szerdán voltunk méreckedni. 6190 gramm és 76 cm vagyunk.

Colin!
Ákosnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!
Képeket remélem kapunk!!! :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


vevikk: 6190 gr? Nem egy kövér gyerek. Barbus már most 7500 gr. pedig ő sem egy vastag dongájú.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Vevikk, Colin boldog születésnapot kívánok az 1 éves szülinapos kisfiúknak...
Én is keveslem Doni súlyát, biztos elgépelted...előfordul.

Várjuk a szülinapi képeket...

remény73
 
 


Colin: Isten éltesse Ákost az 1. szülinapján!

Hogy elszaladt egy év, még emlékszem mikor a szülésfelkészítőn már paráztál a szüléstől... :wink:
Remélem szép napotok volt! :lol:
Képeket rakj majd Te is a kis szülinaposról!

Doni tényleg nagyon soványka lenne ennyi súllyal... :wink:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Colin!

Boldog szülinapot a nagyfiadnak!
Vevikk!
Donit is Isten éltesse (újra itt is).

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Bocsi!
Elírtam Doni súlyát!!!
9190 gramm !!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet a szülinapról!

Kép Tortás

Kép Ez az iciri-piciri meg mind megette :)

Kép Paripám csodaszép pejkó...

Kép A jogsi még hiányzik, így csak utazok

Kép Autópályám

Kép

Kép
vevikk
 
 


sziasztok

Nem engedett be napokig a rendszer, de utólag

Nagyon sok boldog 1.születésnapot kívánok Doninak és Ákosnak.

VEVIKK
Nagyon aranyosak a képek. Doni sokat változott... édes a mosolya, cuki ahogy mindennek örül.

Szép az otthonotok!

Én is csak lestem hogy fele akkora Doni Milónál pedig majdnem egy napon születtek, ráadásul Doni nagyobb súllyal.

Én még nem tudom pontosan hogy mennyi, nemrég ruhában 11 kiló volt, szerdán kiderül mert megyünk a védőnőhöz egy éves státuszra. 83 cm magas úgyhogy már egy ideje 86-os ruhákat tudunk csak hordani. Főleg nadrágot, mert hosszú a lába mint nekem. Míg vékony voltam nem találtam magamra soha nadrágot mert ami derékban jó volt bokalengő, ami elég hosszú volt abba meg kétszer beleugrottam. Karja is elég hosszú, apámnak és a páromnak is hosszú. A párom meg felsőt nem talál normálisat magának, mert amelyiknek elég hosszú az ujja olyan mint egy hálóing. Milónak még az kéz és lábujjai is olyan hosszúak, mondtam is hogy nőgyógyász vagy zongorista lesz belőle. :)
Egyszóval erre a gyerekre nem lehet a mondást megfordítani (inkább ruháználak mint etetnélek, vagy inkább etetnélek mint ruháználak) mert egyikkel sem lehet jól járni! Jó étvágya van és nehéz megfelelő ruhát találni rá.

Ma ő sem volt teljesen normális, valószínűleg azért mert eltértünk a napirendtől. Elvileg korán szokott kelni 6 körül. 9 kor visszaalszik kb. 11-ig és evés után megyünk városba babakocsival. Amikor visszaérünk ebéd és alszik megint kb. 2 órát aztán este pedig 7-7.30 között megy aludni.

Ma felborult mert tegnap este 7-től reggel 8.15-ig aludt és ezáltal majdnem dél volt mire újra ágyba került. 1/2 3 kor kelt fel úgyhogy ma csak egy alvás volt és ezt követően mentünk fel. Úgy végig cirkuszolta az egész sétát hogy mindenki minket nézett és annyira felhúzta az agyamat hogy kapott is a kezére mikor már 3x vágta le tiszta erőből a cumisüvegét a földre.
Mikor hazaértünk szabadjára engedtem és olyan volt mintha nem is történt volna semmi. Nem tudom mi volt a baja de az biztos hogy iszonyat akaratos. Próbálom letörni a szarvát, kevés sikerrel.
Sok bajunk lesz vele. Pedig én bármennyire szeretem tudnék szigorú lenni de viszont nem elég türelmes. Nem bírom hallgatni a hisztirohamokat.
Ti hogy szoktátok leszerelni a dedeket?



[/b]

dita75
 
 


dita: Be a kiságyba és rázárom az ajtót. Kicsit higgadjon. De türelmes én sem vagyok. Jó nagy baba Miló. Barbus még csak 71 cm. Hogy van a kuki? Szépen gyógyul? Párodnak meló?



vicky79
 
 


vevikk: Doni nagyon édes ezeken a képeken.



vicky79
 
 


Boldog Mikit minden anyucinak és babucinak

Kép

Dita és Miló

dita75
 
 


Hali!
Dita, köszi!!!

Vicky!
Ez tetszett :-)))))))))))))))
A nagynál én is gyakran alkamaztam ezt a módszert.Néha most is kéne.
A kicsinél is talán ez lenne a jó nekem is.
Léda nem nagyon hisztis, de nem szoktam tudomást venni róla , ha rátör a bolondóra(lefekszik a földre, ha hisztizik), én meg szoktam mondani neki, hogy ez sajna nem válik be nálam....De egyébként általában álmos, ha hisztis, és akkor a kiságy.
Léda kb 1 hét alatt alszik annyit, mint Milo 1 nap alatt.....
Most épp visít, a nagy csillapítja.Akaratos ám azért....(na, nem kopogtam le...a hisztit).űIlyenkor este áll a bál nálunk is gyakrabban, mert lefárad (a nem alvás, ugye...).
Nagy meg csitítja....Hát, nem egyszerű....
Mindenkinek üdv, buli van....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Barbus már alszik, bár most nem valami jól, mert éjszakára mindig köhög és tele lesz az orra. Egész nap semmi, éjszakára meg mindig rosszabbul van. Ma lementünk a doki nénihez, de csak a torka piros. Majd elmúlik. Stodal, orrspray, hársfa tea és C vitamin.



vicky79
 
 


Ma átmentem a forgalmi vizsgán! Sajnos még nem lesz a jogsi a fa alatt, mert az egészségügyi vizsgám ugye lemaradt. Szerintem csak januárban fogom tudni megcsinálni. Egyébként úgy gondolom, hogy ma sem vezettem jobban mint legutóbb, csak más volt a vizsgabiztos. Mindegy, túl vagyok rajta végre.



vicky79
 
 


Vicky!

Gartula a vizsgához!

Hiszti: Én ráhagyom, hogy kitmbolja magát, bár van úgy hogy a várost végigordítja. Nem szereti a babakocsit valami miatt.
Tavasszal veszek hátulról irányítható bababiciklit,hátha azzal jobb lesz.

A héten akart rászoktatni arra, hogy altassam el, ne csak betegyem alvás előtt az ágyikóba. Rázártam az ajtót. Sírt 3 percet, majd feladta és elaludt. Ezt eljátszottuk 3 nap. Mostmár nem probléma az alvás. :)

Lehet, hogy kegyetlen vagyok, de ha ráhagyom, hogy irányítson, akkor egyre több lesz a hiszti.

Kép

Kép
vevikk
 
 


vevikk: Az altatás nálunk is így megy, csak van hogy nagyon kitartó a kisasszony. De én is csak bemegyek, megigazítom, cumi/nyuszi vissza és kijövök. Csak amikor már fél órája küzd, akkor elgondolkozom hogy álmos-e. És általában ilyenkor alszik 2 órát.



vicky79
 
 


Sziasztok!!

Na mi van nászasszony nem tudsz aludni,hogy 23.24 írsz?? Aztán meg sír a szád,hogy álmos vagy!!! :lol: :lol: :lol:
Alvás nálunk érdekes. Van,hogy egész nap nem alszunk és persze este már elájulás a vége. Multkor is elaludt a földöm a szobájában annyira ki volt fáradva. Néha meg 2,5-3 órákat alszik aztán meg fel van pörögve. Éjszaka mostanában mindig meg van a 10 óra alvás.
Hiszti az nálunk is van böven ha valamit nem kap azonnal.pl, telefon,kulcs,távirányitó. Közli,hogy ade-ade. Akkor jön ám a hiszti manciság. Én( most sokan lesztek rám dühös) néha rácsapok a kezére ha már 234533 szolok rá valamiért és már csak azért is csinálja. Reakció rá,hogy a képembe röhög és persze csinálja tovább. Lesz még bajom vele az biztos.
Pár lépést már megyünk és közben nevett mert tetszik neki,hogy megy.Olyan édi ilyenkor.
Doni nagyon édi ahogy rádöl az etetőszékre és vigyorog megzabálom.


Köszönjük a köszöntést mindenkinek.Hihetetlen,hogy már eltelt 1 év.
Körkérdés: ki,hogy áll a karácsonnyal??

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Kép




Komoly fogsor kéretik megijedni.

Kép
Kép
colin
 
 


colin: Hát inkább mentem volna aludni, 4-kor már fent volt Barbus. Szerencsére az apja megetette és így visszaaludt 8-ig. Apja mondjuk jó fáradt. Én meg már megont vérzek, már rohadtul unom. Ma jó sokat mászkáltunk, Barbus lefagyott egy párszor. De hát ali nem viseli el a kesztyűt, az ne csodálkozzon.



vicky79
 
 


colin: Tetszik a krokodil fogsor. Most már vigyázni fogok vele.



vicky79
 
 


Colin nagyon aranyosak Ákos fogai...biztos jó nagyot tud harapni vele...

Ádám elindult, tegnap végig ment a boltban, nem bírtam leállítani és ennek ellenére sem bírtuk elaltatni 11-ig. Lassan kell segítséget kérni az esti elaltatáshoz, mert a hagyom sírni és be-benézek hozzá nálunk nem válik be. Egyre többet megy és nagyon élvezi. Egy kép róla:
Kép

Karácsony: anyuéktól kap fakockákat, anyóséktól gőzöm sincs, tőlünk egy csúszásgátlós zoknit és egy formabeillesztős tekit kap. A karácsonyt úgy terveztem, hogy feldíszítjük a fát, apuka elviszi sétálni, addig én főzök, és becsomagolom az ajándékot, s utána karácsonyi zene mellett a fa alatt ajándékátadás. Utána megyünk anyósékhoz karácsonyozni, másnap haza anyuékhoz.
remény73
 
 


Hali!
jajj édik ezek a legénykék.
Kis huncut szeműek....
Remény!
Akkor a kisfiad már utolérte a kortársait mozgásban.
Colin!
Ákoska is nagyon helyes...Egész nagyfiús...
Léda csak a szobán belülmegy önállóan.Kint nem próbáltam még, mert félek, hogy akkor nem tudom beültetni utána a kocsiba.
Az alvás este nálunk is később van, néha kel éjjel is (nem is annyira néha).
Karácsony:hasonlóan, mint Reményéknél, kivéve a sétát:szerintem apa és a nagylányom vigyáznak majd Lédára fent, én meg lent tevékenykedek.
Ajándékok: én egy dobot vettem eddig neki, meg egy babatv-t.
Anyuéktól+tesómtól kapott egy nagy dumáló majmot-kölyköstül, egy síró-nyávogó babát+anyóséktól egy rettenetesen hangos rolleres Mikulást, amit a férjem mr majdnem "menesztett" innen.
Hát szó-szó, kicsit harsány....
Majd a dob lesz a csúcs...Formaberakónk már van, építős kéne valami nekünk is.Lehet, hogy csak ilyen sima "csészéset" veszek neki, azt könnyű összerakni.
Vicky!
Akkor nem sokat aludtál...Gratu a vezetéshez (olvastam).Már csak egy lépés...
Nekem is hiányzik a jogsi.És még ennél sokkal jobban fg, ha mennem kell melozni.Nem is akarok belegonsolni...
Bár jó helyem van, szívesen is megyek, de olyan jól elvagyok itthon.
Egyébként megazért hiányzik kicsit a munka-kollégák...
Léda jól van szerencsére.Nem is nagyon történik semmi velünk.
Mindenkinek üdv!!!
Dita???Többiek?

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Lehet hogy tudok menni 16-án eü. vizsgára. Akkor minden meg lenne még az idén. Örülök hogy már túl vagyok a nehezén. Jó sok időm és pénzem ráment, de amikor munkába fogok járni, akkor majdnem 2 órát spórolok az utazáson. Az azért nem kevés. Én is vágyok már vissza, hiányoznak a kollégáim.



vicky79
 
 


Ha már kétszer ment el, akkor rakok fel ode is egy képet Barbusról. Most készült a Mikulás-ünnepségen.

Kép



vicky79
 
 


Nagyon szépek a fiúcskák és Barbus is!!!

Úgy látszik mi vagyunk legjobban lemaradva a sétával. Doni még csak áll, kapaszkodás nélkül, de mihelyst el akar induni megkapaszkodik valamiben. :oops:
Egyébént egsz nap "dolgozik". Szerel (mindent szét), pakolja a formabedobósát ki-be, és hegyet mászik, na meg lépcsőt. Hegymászás alatt azt értem, hogy mindenen keresztül akar menni. A szülinapján is a becsomagolt dobozon előbb át kellett másznia, csak azután nyithattuk ki.

Karácsony: 24-én csak hármasban leszünk. Délutáni alvás alatt fadíszítés, főzés. Aztán gyertyagyújtás, vacsi, ajándékozás.
Lehet, hogy tesómék átugranak, mert ők itt laknak a városban. Tőlük játéktárolót kap Doni. Mi szánkót veszünk, ha minden igaz. Meg vettem már egy csomó nyári rucit (mivel azok most akciósak :) ) Meg egy téli sapit.
Többiektől nem tom mit kap.
Egy nap megyünk anyuhoz, 27-én apuhoz.
Hát ennyi.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Hello, Mindenki!!!!!!!!!!!!!

Nagy hírem van, csajok!


Ma teszteltem egy bazi nagy ++++-at!!!
Most szokom a szitut (lévén, hogy már nem igazán terveztünk babát).
Közben meg röhögök, mert mondtam a múltkor a férjemnek, hogy idén karácsonyra is gyereket kap...Na, tessék!!!! :oops: :oops:
Kövessétek a példámat,kérlek!!!! (aki tervezi)., És megnyitjuk a 2011. augusztusi topic-ot.
Na, azért még nem kiabálom el nagyon a dolgot, mert alíg 2-3 napot késett a mensim.Ehhez képest olyan erős a csík, hogy ihaj...
Remélem, azért nem ikrek...
Szóval:most még ocsudozok..Először majdnem elájultam.Olyan vegyes érzéseim voltak...Most már jobb...
Léda meg taknyos.Férjemtől elkapta.Éjjel már szuszogott-forgolódott, most már szívom a nóziját+ orrcsepp.
Ma voltunk 1 éves méricskén:76 cm, 8160 gramm.Nem egy nagy darab..
Na, biztatásként:lombik után is van spontán...Eddig én sem hittem volna... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Halk gratula, nem semmi. Léda biztos örülni fog hogy lesz kivel játszania. Majd később...



vicky79
 
 


Brigi!

Még nem gratulálok, hisz nagyon korai lenne, de nagyon örülök!!!
Én ezt kértem karira, de úgy látszik eltévedt a Jézuskám!!! :)
De nem bánom! Örülök, és kívánom, hogy minden rendben legyen!!!
Annyira meghatódtam, hogy el is pityeredtem, ráadásul most épp lírai dalokat halgatok, úgyhogy elöntöttek az érzelmek.

Remélem tavasszal követhetem a példádat, bár én valószínűleg lombikkal, de az nem baj. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Hello!
Köszi, csajok.
Már én is bőgök....
Vevikk!
Küldöm a Jézuskát babával felétek is!!!!
Remélem, mielőbb a nyomdokaimba lépsz....
Mégegyszer köszi, bár még tényleg kicsit korai....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!!!

Ha holnap nem tudnék jönni:

Boldog születésnapot kívánok a kismenyemnek!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


sziasztok

itt van anyukám úgyhogy ma kevésbé fáradtam le .... rászánom magam az írásra!

BRIGI
Mit látok, mit látok???
Szívből gratulálunk anyukámmal (halkan egyelőre).
Hogy érzed magad?

Boldog születésnapot kívánok a hercegnőnek holnapra.
Szebb ajándékot nem is kaphatott volna.

REMÉNY
Gratula a mászkáláshoz! Ádám nagyon behozta a kezdeti lemaradást. Nagyon édes a képen. Aranyos, boldog baba.

VEVIKK
Nem vagytok lemaradva. Miló is csak nemrég kezdett menni. Persze eddig kb. 8-10 lépés a rekord, és a vége pofára vagy seggre esés szokott lenni. De már elég jól egyensúlyozik. Van hogy elindul (inkább fut) és megbillen, egyensúlyba hozza magát aztán megy tovább, persze mindezt feltartott kézzel és általában sikít hozzá. Olyan mint Kevin a reszkessetek betörőkben.

Amúgy a Miló csak akkor áll kapaszkodás nélkül amikor elfelejtkezik magáról.

Karácsony:
24-én du. anyósék, majd itthon 3-asban (remélem)
Másnap felnyaláboljuk Ricsit aztán megyünk anyuékhoz. Minden évben ez van ott az egész pereputtyom, és tortám is van a kari ünnep végén a szülinapomat is meg szoktuk tartani mivel engem a Jézuska hozott. (jó régen, az a Jézuska azóta már nyugdíjban van)

Milónak anyu egy triciklit vett a tescoban meg egy kutyát teszveszeltem (megy, ugat, pitizik, nyüszít stb.).
Mi úgy volt nem veszünk semmit mert nincs pénzünk de aztán a teszveszen sikerült cserélnem valakivel, egy ugráló micimackót bizniszeltem. A többiektől nem tom mit kap.
Még egy overálnadrágot vettem neki a teszveszen mert félek hogy nem sokáig lesz jó a jelenlegi overálja.
A dzseki biztos jó lesz tél végéig.

Mikire nem kapott semmit. Csokit nem ehet, játéka van bőven.
Viszont a városban találkoztunk a Mikulással és tőle kapott egy kis csomagot. Hazáig szorongatta :)

Munka: Nekem nem hiányzik, sőt. Ha normálisabb lenne a mh-em akkor lehet, mert azért néha elég uncsi a négy fal között.

COLIN
Nem semmi a protkó!
Mennyi foga van?

Miló is totál hiper de legalább szó nélkül elalszik. Emiatt egy szavam sem lehet. Néha vannak persze kirívó esetek de szerencsére elég ritkán.

Hisztik mindennaposak.

Beszéd: apa, mama, baba, ággyá (adjál) abda (labda) szi (szia)

Már jó ideje ad puszit (néha harapósat), táncizik, megmutatja a könyvben az állatokat. Tudja a játékok nevét mert idehozza ha kérem valamelyiket....stb... szóval okosodik napról-napra többet tud, és más-mással áll elő.

VICKY
Remélem Barbus már meggyógyult.
Hol voltatok Miki ünnepélyen? Nagyon édes ez a kép a csajszidról.

dita75
 
 


dita: A munkahelyemen voltunk bent a bankban. A Mikulás elég rehabosan nézett ki, de azért odaültettük Barbust. Majd hozok képet. Hogy van Miló pajti? Kár hogy nem jársz békásmegyer felé, már úgy szeretnélek megismerni személyesen is. Pont most olvasgattam a tavaly ilyenkori fórumot és eszembe jutott hogy nem tudtunk találkozni, mert akkor kellett a kórházba mennem.



vicky79
 
 


Elkelt, így kiszerkesztettem. :oops: Kellemes Ünnepeket! Üdv: Kata
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torolve_20130114141731 2010.12.17 17:58-kor.
torolve_20130114141731
 
 


Hali!
Sziasztok!
Köszi a gratukat, átadom Lédának.
Jól vagyok egyelőre.Szokom a gondolatot, hogy nagycsaládos leszek.
Anyagilag egyébként nagyon kedvező, csakhát azért van más oldala is.
Léda majd talán eljátszik a picurral később.Az első időszak zűrös lesz, tuti, de aztán majd egyre jobb -remélem.
De még ne fussunk ennyire előre.
Úgy terveztem, hogy idén nem megyek dokihoz, de aztán mégis bejelentkeztem jövő szerdára.Szerintem még csak petezsák van.Majd megírom.
Nem vagyok rosszul.Egyiknél sem voltam.Remélem, ezúttal is elkerül
Dita!
Puszi anyudnak!!!!!Milonak is.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


VICKY
Nem sok kellett hogy találkozzunk, de ami késik nem múlik.
Amúgy a múltkor majdnem Békásra mentünk véletlenül.
Az a kelekótya GPS elirányított. Anyuéktól jöttünk és van Dunakeszinél az új híd, nos sikerült átmennünk rajta. Ott láttam a táblát hogy Békásra vitt volna az út ha nem fordulunk vissza. Szóval ha Keszin fogunk élni akkor nem leszünk messze. Amúgy a legeslegjobb barátnőm is Békási úgyhogy eggyel több ok hogy közelebb kerüljünk hozzátok :) :) :)

dita75
 
 


dita: Na és mi van a költözéssel? Ilyenkor télen nem nagyon megy a házeladás, ugye?



vicky79
 
 


szia Brigi
látom te is itt
alszik a szülinapos netán?
a puszit már csak karácsonykor tudom átadni anyunak, de akkor majd duplán :)

megyek én is alszom a fiammal. apa is alszik. éjjel 3kor ugyanis azt hitte hogy reggel van és evett egy adag tápit majd 2 órán keresztül játszott a kiságyban.

aztán ismét felkelt 6.30 kor és csak 10 kor tudtam letenni megint mert megjelentek anyósék..... szóval hót álmosak vagyunk

puszi mindenkinek

dita75
 
 


VICKY
Most nem is hirdetem. Télen senki nem vesz házat. Majd tavasszal újra indul a projekt. Viszont páromnak január 10-tól lesz munkája.

dita75
 
 


dita: Az jó ha lesz meló. Ugye nem oda megy vissza? Nem bántak veletek valami jól. Mi van egyébként most veletek? Jól meg vagytok? Ricsi sokat táncol az idegeiden? Jó sziesztázást.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Brigi, boldog szülinapot Lédának és halkan, de én is gratulálok és drukkolok minden ok legyen... Kicsit irigykedem, de majd talán hozzánk is eljut a gólya...

Dita, Miló jól van? Minden rendben van vele?

Ádi ma nem aludt reggel fél 9 óta, így fél 7-kor este beájult, remélem alszik reggelig.

Ádival elég gyakran megyek játszó-házazni a Máltaira, változatosság neki is, meg nem akarok sok játékot venni neki, játszik majd azokkal is, mindig lesz újdonság neki. Amije van csak pár perceket játszik velük, állandóan rajtam lóg, ha ott vagyok játszik, ha kijövök követ...
remény73
 
 


Hali !
Köszi a gratut Lédának is.
Remélem, mindenkihez eljut a gólya előbb-utóbb, aki vágyik rá...
Drukkolok Nektek is!
Majd szerda este kiderül...Összerendezgettem Léda papírjait.
Megnéztem az első uh-t.
Kb 5 hetes volt, 16 mm-es petezsák.
Csak azért, hogy nagyjából minek kellene látszódnia...
Remélem, minden ok. lesz.
Majd írok, és drukkolok közben.
Dita!
Tényleg jó, hogy lesz meloja a férjednek.Nem is tudom, mi lenne, ha nálunk is beütne a krach.
Szegény férfiakat amúgy is megviseli az ilyesmi.Ők a családfenntartók elvégre.
Mi nem járunk Lédával sehová, bár a szomszédasszonyom szokott ilyen Ringató-félét tartani, de nem mentünk.Én marha para vagyok a baciktól-vírusoktól.Persze a hétvégi bevásárlások során is simán ráköhöghetnek.És apa is hazahozza, mint pl. most is.Meg Lia is.
Na, ez az én hülyeségem inkább.Most meg séta sincs ebben a ramaty időben...
Na,de lesz még tavasz, mehetek megint a terheléses mumus-ra...stb.egyéb nyalánkságok.Kíváncsi vagyok, ezúttal milyen nemű lesz (ha minden jól megy...).
Csak zárójelben:én még mindig lány-párti vagyok, de a tesóm már azt mondta, hogy kissé sok lesz...talán....
Na, befejezem, kaját csinálok a Mancimnak.
Üdv, csajok!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


VICKY
Nem, máshová vették fel 73 jelentkező közül. Talán jól megírtam az önéletrajzát? :wink: Nem lesz sok a fizetés de a mostani semminél lényegesen több.

Szerencsére a Ricsi alig jön mostanában, sok lenne a "jóból" ha még vele is lenne annyi gondom mint régebben volt.
Volt olyan hogy 3 hétvége is kimaradt egymás után. Szerintem már nem sok kell ahhoz hogy egyáltalán ne jöjjön, mert ha itt is van már aznap halálra unja magát és menne vissza. Ott vannak a barátai és későig fent lehet, nálunk a Miló miatt korán fellövik a pizsamát mert most is 7kor már letettem. Remélem most nem lesz éjszakai hejehuja.
Egyébként félve írtam le hogy milyen jó alvó mert amikor ezzel "dicsekszem" mindig rácáfol, mintha megérezné.

REMÉNY
Én azt tapaszalom hogy az a ritka amikor egy ilyen korú gyerek simán eljátszik a játékaival. Nem igen ismerek olyat. A barátnőm 5 éves kislánya is ha játszik 5 percenként megy az anyjához valamilyen óhajával. A Miló hosszabb távon a pakolászással van el.
Kipakolja a játékosdobozait, polcot, vagy a szekrényből a ruhákat, cipőket, lerámolja az újságokat, stb. amit elér.... majd mint aki jól végezte dolgát csimpaszkodik rajtam tovább.

BRIGI
Az hagyján hogy egy ideje nincs keresete de egyfolytában beteg.
Mindenféle kórság átment rajta az utóbbi időben. Úgy volt hogy a Milót nem is tudjuk felvinni a műtétre pestre mert pont előtte nap lett cisztás a térde én nem bírt menni. Azelőtt a gerincsérvével járt fizikóra, gyógytornára, most jelenleg tüdőgyulladása van és már több mint egy hete nem is volt kint a lakásból. 40 fok van a szobájában és fekszik, tévézik. Én meg nem tudom itthagyni neki a gyereket mert nem tudja egyedül ellátni. Márpedig -10 fokok vannak és nem szívesen cibálom magammal. Egy csomó ügyem a levegőben lóg, még jó hogy avonozok így minden karácsonyi ajándékot onnan rendeltem és házhoz hozta a posta.
Emiatt nem kellett a boltokat járnom. Le kellett hívnom anyát 2 napra hogy intézhessem az ügyeit meg bevásároljunk mert míg dolgozott nem ért rá sosem, mióta itthon van hasznavehetetlen.
Gondolom lelki alapon lehet mert mióta ismerem soha semmi baja nem volt, egyszer nem volt még táppénzen az elmúlt 5 év munkaviszonya alatt.

Nekem most a gólya a hátam közepére sem hiányzik. De bevallom őszintén nem csak az ismert okok miatt, hanem pont most gondolkoztam el ezen a Brigi bejelentése után. Egyszerűen el sem tudom képzelni hogy még valakivel meg kéne osztani a szeretetemet. A Miló 7 évem várakozásának gyümölcse, első gyerek, megszenvedtem érte, ..... ha lenne is másik szerintem mindig őt szeretném jobban. (még akkor is ha lány lenne a második)
Nem gondoltam volna bő egy évvel ezelőtt hogy valaha így vélekedem erről a dologról. :)
Azt hiszem az összes tényt figyelembe véve kistesója nem lesz, legalábbis tőlem biztosan nem.
Úgy látom hogy ő sem lenne jó testvér mert amikor néha vigyázok a a szomszéd kisfiúra akkor verekszik vele, elveszi az összes játékot tőle, nem bírja elviselni hogy ha Áronnak is olvasok vagy énekelek, kizárólag neki kell a központban lenni. :roll: :roll: :?

dita75
 
 


dita: Én meg majd pont azért szeretnék Barbusnak testvért, mert Ákossal annyira jól el tudnak játszani. Néha már bejön egy-egy játéknál a féltékenység, de hiszti még mindig nagyon kevésszer van. Egy ideig elmarakodnak rajta, aztán az egyik tovább áll. Szerintem visszamegyek jövőre, utána majd 2012-ben valamikor nyáron elkezdünk próbálkozni, hátha. Persze ezt apával még nem egyeztettem és a lelki dolgaimat is rendbe kéne tetetnem addigra, nehogy azok a dolgok megint előjöjjenek amik Barbusnál.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Dita!
Biztosan lelki eredetűek a párod betegségei.De talán így, hogy megoldódnak a problémák, helyrejön egészségileg is.Az gáz, hogy Milo-ra nem tud vigyázni.Szegény anyudat ugrasztod.Mindegy, ha így biztonságosabban tudod a kisfiad, akkor jobb.Annak sem lenne értelme, hogy a párodra hagyod, közben meg idegeskedsz egész nap.
Nálunk majd a férjemnek ki kell vennie a részét Lédából jobban, ha dokihoz kell járni (ha bebizonyosodik a kistesó-ezt mindig hozzátezsem még), de adfdigra talán kijön a jobb idő, amire többször kell menni.
Kistesó: Mindkettő (Dita, Vicky) verziót értem.Dita!Lehet, hogy majd több év múlva, amire "lazul" a kapocs kicsit köztetek (nem úgy értem, hogy a szeretet, csak, majd, ha Milomár kicsit önállóbblesz) lehet, hogy szóba kerül a tesó Nálad s.
Vicky!
Igen, én is úgy gondolom, hogy talán jó lesz Lédának is, ha lesz egy közelebb (korban) álló tesó.
Még egyelőre nehéz elképzelnem, de van 9 (8) hónapom...
Majd lesz valahogy.
Majd beszámolok a mindennnapokról.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom emlékeztek e még rám :oops: :?
De a jó hírre mindenképp beakartam én is kukkantani, mert csicseregtek a verebek, ezt-azt :)

Brigi!
Bekakkantok! Ez hihetetlen! Gratulálok ( egyenlőre még halkan, de teljes szívből ) majd nyomonkövetlek :)

Csudaszép minden baba, basszus, hogy elment az idő, már szülinapoztok mindannyian :shock: :shock: :shock:

Dita!
Mégiscsak a házeladás mellett döntöttetek? Lemaradtam igencsak, és csak az utolsó 2 oldalt olvastam vissza. Keszire = Budakeszi, Dunakeszi??? akartok költözni?

Mindenkinek nagyon nagyon boldog ünnepeket kívánok!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban, mert tegnap is írtam már, de elszállt.

Nem is tudom, melyik gratulációval kezdjem Brigi! :wink:

Először akkor legyen Léda 1. szülinapjára egy kicsit megkésve, mert nem voltam netközelben!
Sok boldogságot, jó egészséget kívánok Lédának és persze az egész családnak!
Hogy sikerült a szülinap?

Másodszor pedig, óriási gratula a spontán Babóhoz!
Remélem minden rendben Pirinyóval és szépen fejlődik Anya pocakjában!
Hajrá Nagycsalád!!! :lol: :lol: :lol:

Nálunk is tervben van egy 3. Babó valamikor, de majd meglátjuk!

Mindenkinek pussz, de most csak ennyire futotta.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Remény!

Olvastam a másik topicban, hogy szeretnél visszamenni a BMC-be.
Ha megtudsz esetleg valamit, hogy mi a teendő vagy esetleg beszélsz Szűccsel, akkor megírnád nekem? Akár priviben is. Nekem mondjuk nincs fagyibabám.
Mi is mennénk tavaszal (ilyen fagyban nem akarunk menni Doni miatt sem).
Én csak február végén gondoltam felhívni Szűcsöt. (Bár a mobilszámát nem tudom. degondolom BMC-ben elérném.)

Előre is köszi.

Ja!
És ti mikorra tervezite, hogy visszamentek? Még a télen?

Kép

Kép
vevikk
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: