Új privát üzeneted érkezett!

Mmszó, holnap kezdem a 28. hetet. Még a jövő héten dolgozgatok, mert nálunk a hónap első hete mindig húzós és nem akarom az utódomat így itt hagyni, mert még elég bizonytalan. De nem is bánom annyira, még jól bírom. Elvileg júli 24-re vagyok kiírva, de ki tudja. Remélem még jó sokáig bent lesznek.

Mik a mai hírek? Maci, Évi, hogy ment?
noee
 
 


mmzs


Évi vagyok :D

Jaj lányok hát az a helyzet hogy nagy örömömre van a bal oldalamon egy kis tüsző maradvány .....( ha minden okés bent akkor gyógyszer nincs , ha van gógyszer tuti hogy van valami bent a pocóba ...) nah de mindegy most a hétfőre koncentrálok hogy valahogy tünjön el aza fránya tüszöcske.... 
Csak az a gáz hogy ha nem akkor hogyan tovább , nem tudom mikor van nyári szünet a sotén. és hogy bele e férnék még esetleg egy következő 20. napba.
De peresze az lenne a leges legjobb ha elmúlna hétfőre és indulhaténk végre a kis fagyibabáimért ....


maci
nagyon örültem hogy találkoztunk , és akkor még beszélünk :D
( csudaszép a kisfiad :D , minta levéve )
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!

lexi, örülök, hogy megy már a szuri :) meddig kell szúrni a Menopurt, mikor várható a következő lépés?
én minden egyes szúrást esküszöm élveztem, pedig nem vagyok mazochista :) csak minden szúrásnál azt éreztem, hogy közelebb leszek a sikerhez! Persze sajnos nem úgy alakult elsőre, de ez van. :( majd legközelebb. 

mmzs75, cicuci nektek rettentően drukkolok, hogy sikerüljön! 
mmzs, nyolcadszor? elhiszem, hogy váltakozó az érzésed, teljesen megértem. DE én most annyira pozitívnak és nyugisnak érezlek, hogy szerintem nem lesz gond :) Sőt: boldogság lesz! :) 

engem ma hívtak a Klinikáról, hogy menjek már be jövő héten egy vérvételre, mert a progi kúpos kísérletnél elcseszte a labor az egyik véreredményem és meg kellene ismételni. Próbálom most totál kizárni ezt az egész témát, de így akkor jövő héten ismét benézek "hozzátok" :)

puszi mindenkinek!
cicmorgo
 
 

 
 

Sziasztok!!!

lexi, örülök, hogy megy már a szuri :) meddig kell szúrni a Menopurt, mikor várható a következő lépés?
én minden egyes szúrást esküszöm élveztem, pedig nem vagyok mazochista :) csak minden szúrásnál azt éreztem, hogy közelebb leszek a sikerhez! Persze sajnos nem úgy alakult elsőre, de ez van. :( majd legközelebb. 

mmzs75, cicuci nektek rettentően drukkolok, hogy sikerüljön! 
mmzs, nyolcadszor? elhiszem, hogy váltakozó az érzésed, teljesen megértem. DE én most annyira pozitívnak és nyugisnak érezlek, hogy szerintem nem lesz gond :) Sőt: boldogság lesz! :) 

engem ma hívtak a Klinikáról, hogy menjek már be jövő héten egy vérvételre, mert a progi kúpos kísérletnél elcseszte a labor az egyik véreredményem és meg kellene ismételni. Próbálom most totál kizárni ezt az egész témát, de így akkor jövő héten ismét benézek "hozzátok" :)

puszi mindenkinek!
cicmorgo
 
 


Mmzs, Te jó ég, ez már a 8.? Elképesztő mennyi minden van már mögötted. Amúgy azok alapján amiket, meg ahogyan írsz, olyna kiegyensúlyozottnak tűnsz, vagy ez csak a látszat :D?! Mondjuk ez a várakozás idegőrlő lehet, de csak eltelik hamar ez a pár nap.

Cicmorgo, előbb-utóbb valószínűleg meg fogom szokni a szurizást, csak elsőre volt furi, mert nem tudtam mire számítsak. De amúgy én is valahol ezt érzem, hogy most éppen azon "dolgozom", hogy baba kerüljön a pociba, és mennyire jó már, hogy végre eljutottam ide :).
Holnapután kell mennem vv-re a Kliinkára, meg UH-ra, dr. M azt mondta, hogy csak a prof lesz, úgyhogy ő fog megvizsgálni, kicsit tartok is tőle, hogy mi lesz itt a leírtak után... De ott majd kiderül hogy/mennyi szurival megyek tovább.

Évi, szurkolok, hogy eltűnjön a tüsző és kezdhess! Elvileg amúgy én is fogok menni hétfőn is, ha minden igaz, de majd pénteken kiderül.

Petra, elképesztő amit írtál, szerintem ez nagyon gáz, és ilyet tényleg nem lehet csinálni :(.

Cicuci, nekem a férjem nem "vállalta" a szurizást, azt mondta nem mer megszúrni, mert nem tudja fáj-e amit csinál, vagy ilyesmi, szóval így nem is akartam erőltetni, de végülis nem gáz, mert megoldom magamnak ;)!

Magdipeti, tényleg fura érzés szúrkodni magam, de a célért ez valóban semmiség :)! Amúgy szerintem holnapra elmúlik a menzeszem, és akkor elkezdem szedni az Aspirin Protectet is, hátha segít valamit :)!
lexi01
Budapest
 
 


Petra,

sajnos nem emlékszem rád, mert nem láttam a pipától! :( Szerintem utánam már nem ment be senki, én az utolsó voltam. Farmer, virágos blúz, nyaklánc volt rajtam.
Én sem ugrálhatok, én is túl vagyok már a 4. x-en!
Ne aggódj, azért egy hónap még nem a világ! Idd a diólevél teát, hátha neked is segít, mint Lexinek!

Cicmorgó,

én is úgy vagyok vele, hogy minden szurit élvezek, pontosan az általad említett okból! :D :D


Lexi,

ügyes vagy! :) Az én férjem vállalta volna, hogy szurkál engem, de én nem akartam, mert nem akartam kiszolgáltatva lenni és stresszelni őt, hogy mi van pl. ha nioncs itthon. Így kényelmes mindenkinek! :)

Az Aspirin P.-t nem a leszívás után kell elkezdeni szedni???

Lányok,

ma betelefonáltam és megpróbáltam átlavírozni dr. M.-hez, de nem engedtek sajnos... Én vagyok a buta, akkor kellett volna azt mondanom, hogy most elmegyek és holnapra kérek egy időpontot dr. M-hez. De sajnos már csak utólag vagyok okos, akkor annyira fel voltam zaklatva, hogy nem tudtam tisztán gondolkodni. Úgyhogy csak reménykedem, hogy nem hagy cserben mondjuk a leszívásnál megint.
janula
 
 


Sziasztok Lányok!

mmzs,
nekem túl jó a kedvem... biztos a hormonok miatt azért már nagyon várom a jövő szombatot Neked mikor mondják meg az eredményt? Nagyon drukkolok, hogy ott legyenek a pocakodban a picik és ott is maradjanak. 

évi,
hétfő még 4 teljes nap! Biztosan elmúlik és kezhetsz

lexi,
a párom rendületlenül szúrt, ő is egy hős volt ebben az egészben - pedig párszor játszottam az agyam és nyávogtam. De az emberem nagyon jól tudja, hogy mennyi fájdalmat bírok, úgyhogy meg se hatotta a nyivákolás. Mindig jót röhögtünk, hogy ez a reggeli szeánsz  A beültetésen is ott volt velem az elejétől a végéig. Pedig azt hittem csak akkor akar bejönni, amikor a prof. már végzett velem, de ott volt az elejétől és meghatódott amikor meglátta a monitoron a két pici sejtecskénket!

Lányok ma már végképp nem bírtam magammal. Legszívesebben ugra-bugráltam volna, annyi energiát érzek magamba. De persze azt nem lehet, úgyhogy főztem egy fincsi ebédet, meg sétáltam egy jót. A prszívózást viszont a páromra bíztam

Szép estét mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Janula, igen amúgy nekem is jobb így, hogy magamnak adom be, mert van hogy éjjelre megy dolgozni a férjem, és akkor nincs itthon este, reggel meg aludna még, mikor be kell adni.
Amúgy nagyon édes, mert mindig mondja miközben csinálom, hogy milyen ügyes vagyok, meg nézi, hogy segítsen-e, szóval maximálisan mellettem áll és segít mindenben, amiben kell. Most este pl. kellett is, mert olyan bénán törtem le az oldószeres üveg tetejét, hogy a kupkja szilánkosra tört, és elvágtam a hüvelykujjamat... hát komolyan, ilyet bénázni... valószínűleg rossz helyen nyomtam meg... na mindegy. Hozott azonnal ragtapaszt, és leragasztottuk, aztán be is adtam a szuri :).

Sajnálom, hogy nem engedtek át M-hez... :( Elhiszem, hogy akkor annyira mérges voltál, hogy nem is gondoltad, hogy ott helyben kéne lépni valamit, de legalább megpróbáltad utólag. De reméljük így is rendben lesz minden, és nem lesz még egyszer ilyen kellemetlen tapasztalatod, drukkolok nagyon. Mikor mész amúgy legközelebb?
Én az Aspirin P-ről azt olvastam, hogy lehet szedni a menzesz után már az injekciók alatt is, mivel elvileg segíthet a tüszők érésében is, csak a leszívástól a beültetésig tartó időszakban kell szünetet tartani, és a beültetés után lehet megint szedni.

Cicuc, de jó, hogy így kicsattansz, de azért tényleg csak óvatosan :). Én a porszívózást amúgy is szeretem a férjemre hagyni, nekem az a legutálatosabb házimunka :D :D!!!

Szép hosszú hétvégét mindenkinek :)!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nálam ugyanaz a helyzet, mint Évinél :cry: 17mm-es tüszőmaradvány a jobb oldalon, hétfőn újra megnéz. A 20. napom elvileg vasárnap, azt mondta dr M hogy a hétfői kezdés belefér még, és addig simán eltűnhet a zavaró tényező. Évivel egymás után mentünk be, a hírek hallatára a párja megoldotta a rejtélyt, koszos az uh gép monitorja :lol: ezen azóta is mosolygok. Évi, örülök, hogy megismertelek Benneteket! KisMackónak átadom reggel a dicséretet ;-)
Cicuci, jót nevettem a nyivákolásodon :lol:
Lexi, Janula, remélem hétfőn mi is követünk Titeket a szurizásban ;-)
Mira, mi újság???
Petra, sajnálom, hogy Te is órákat vártál tegnap :-(
A hosszú hétvégén próbáljon mindenki kikapcsolni!
Évi, nekünk pedig nagy házi feladatot adott dr M. ;-) Hajrá, hajrá ;-)!!
maci80
 
 


Sziasztok!

Évi és Maci,

nagyon szorítok, higy hétfőre eltűnjön a tüszőmaradvány! Simán!

Janula,
kár, hogy nem engedtek át M.- hez  Különben ezen már csomót gondolkodtam, hogy milyen lehet a profnak, biztos érzékeli, hogy mindenki menekül a szomszédba...bár gondolom, őt ez se érdekli, ha érdekelné, igyekezne egy kicsit. 

Cicuci,
délután nekem is tulipiros kedvem volt éppen, nagyon élveztem. Voltam a háziorvosnál, nagyon jóban vagyunk,na erről majd holnap mesélek, mert aranyos sztori. Kellett igazolás tőle a munkahelyemre a szombati hiányzásomról ( beültetés) és az intézettől nem akartam kérni, ne tudják, hogy hol voltam.
Most megyek aludni de holnap majd írok, jó éjt mindenkinek, Lexi, tüszők nőjenek! Éljen a szurizás, ügyes vagy!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Hét sajnos nem úsztam meg a megfázást. Hajnal 4-kor már nagyon fájt a torkom, csináltam teét, izzadtam is. De a torokkaparás megmaradt. Most már az enyhül, viszont elkezdett folyni az orrom és fáj a fejem. Na meg a hőm ugrál, 37.4 volt, aztán 10 perc múlva 37. Felhívtam a klinikai ügyeletet és ott azt mondták, hogy paracetamol tartalmú lázcsillapítót szedhetek be. De nem tudom beszedjem-e, mert nem marad folyamatosan magas és úgye a progeszteron miatt is lehet magasabb.
Szóval az eddig tartott jó kedvem elillant.

Remélem nektek jobb napotok van
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci, 

a Neocitranban paracetamol van. Feküdj le igyál egyet és bújj be a takaró alá! Hidd el, jót fog tenni! És a 37.4 miatt ne aggódj, ez még nem baj!
mmzs75
 
 


Lexi,

kérdezted, hogy kiegyensúlyozott vagyok-e. Fura módon volt már nehezebb is, a 3.-4. próbálkozás környékén voltam talán a legzizibb. És persze folyton változik, de most hála Istennek elég jó passzban vagyok. Sikerült jókor belevágni ebbe  a nyolcadikba, érdemes volt kivárni, hogy legyen hozzá újra kedvem és nagyon jót tett az intézetváltás. Már éreztem, hgy M. doki is kezd lemondani rólam, elfogytak az ötletei, kérdezte, hogy nem akarunk-e örökbe fogadni. ( mondtam, hogy nem pontosabban, a férjem elzárkózik előle teljesen, de mindegy is, hogy ki, ha egyikünk nem akarja, nem lehet erőltetni.) Most van bennem egy új lendület, ahhoz is van kedvem, hogy ha nem sikerül most, akkor hamarosan újra próbáljuk. De hátha nem lesz rá szükség!
Jót tesz a zenélés és érzem, hogy nem ártok vele, soha még ilyen laza nem voltam olyan értelemben, hogy nem gondolok minden lépésnél az embriókra. Tegnap véletlenül rendes tempómban feljöttem a 4.emeletre :-) de nem hiszem, hogy ez baj, hiszen 11 éve ezt csinálom napi x alkalommal :-)
mmzs75
 
 


Maci, szurkolok Neked is, meg Évinek is, hogy sikerüljön hétfőre teljesíteni a "házifeladatot", hogy kezdhessetek :)!!!

Cicuci, sajnálom, hogy rosszabb lett a szitu, remélem rendben jössz azért, vagy legalább nem lesz rosszabb a helyzet. Ez annyira Murphy amúgy, hogy az ember akkor fázik meg, amikor a leginkább nem kéne... :(

Mmzs, tökre örülök annak, amit írtál, hogy ennyire pozitív vagy, tényleg át is jön :)! Amúgy tutira nem árthat a zenélés, főleg ha ennyire szívesen és nagy élvezettel csinálod, amiben ennyire örömödet leled, az biztosan nem árthat, sőt akkor még segít is, hogy ne kattogj folyamatosan. Nagyon-nagyon szurkolok Neked, hogy sikerüljön :)!!!
lexi01
Budapest
 
 


Mmzs,


szerintem semmi nem baj, amire úgy érzi az ember, hogy nem volt megeröltető! :) A porszívózást is azért mondják biztosan, hogy nem olyan jó, mert ahhoz mindig hajolgatni kell. Nagyon jó, hogy jó a kedved és így le tudod kötni magad! Azt hiszem most én is megpróbálom lazábban csinálni!


 


Cicuci,


ne aggódj, én úgy hallottam, hogy csak 38 fölötti hő az, amit mindenképpen le kell vinni. De persze nem árthat a paracetamol! Nem lesz semmi baj, pihend ki! :) Használj mézes teát, sok c vitamint is!


Lexi,


hogy állsz a szurizással? Megy már rendesen?


Edina, Paurora,


olyan régen nem írtatok, mi van veletek?

janula
 
 


Sziasztok

Cicuci jobbulást kívánok neked és ebben a gyönyörű időben próbálj meg egy kis természetes d vitamint gyűjteni. Drukkolok neked és Mzsónak nagyon a két csíkoshoz.


Évi Maci hétfőre remélem minden rendben lesz és végre kezdhetitek a kiolvasztást . Itt  a jó idő szóval hajrá csajok.

Janula Lexi ügyesen a szurikkal  ....

Mi ma elmegyünk egy kicsit pancsolni Hszoboszlóra de gondolok rátok.

Puszi és kellemes pihenést mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Maci Évi!!!! Mindíg akkor amikor nem kéne!!! Nekem is volt már párszor tüszőmaradvány és emiatt is tolósott párszor az inszem még anno.De mondjátok már meg hogy miért marad ott?? Hogy lehet rajta segíteni hogy minnél hamarabb távozzon ki?????Nincs rá valami praktika??? Azért ez annyira bosszantó,most pl nálatok is!!!!
A ciszta meg a másik fele.

Janula Lexi de jóóó nektek hogy már szuriztok!!!! Már én is alig várom hogy menjünk Edinával vv.-re ha megjön kb 15.-e környékén!!!! Én tuti kérek dr.M-hez is időpontot és csináljon egy uh-t,hogy minden oké-e!

Cicuci jobbulást neked és szorítok!!!

Mmzs! Ennek sikerülnie kell és fog is!!!!!! Hidd el!!! És csak zenélj nygodtan lehet ez tesz jót a babáknak!!!

Évike el vagy veszve!!! Tudom festés,kertészkedés stb de pár sort írj azért!!!

Pauróra hogy vagy? Illetve hogy vagytok???? 

Mira? Mi zu? Izgulunk érted hogy ott legyen a baba!!!!!

Puszi mindenkinek!!!



gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a Klinikán: 7-re mentem vv-re, és úgy döntöttem, hogy nem megyek le még a büfébe sem, mert nem tudtam mikor jön a prof. Utána sokan jöttek, de akkora mázlim volt, hogy elsőnek hívott be, úgyhogy 8 után pár perccel végeztem is. Egyelőre minden ok, de ennyi, többet nem tudtam meg, eléggé sürgetős-sietős volt az egész, bár gondolom azért, mert sokan vártak kint.
Hétfőn megyek megint 8-ra vv-re, 11-re pedig UH-ra.
Picit emelt a Menopur adagon, illetve felírta a Certotide-et is, amiből vasárnaptól napi egyet kell adni.

Tudtok nekem segíteni valamiben? Ott a nagy sietségben nem esett le, csak most, hogy hétfőre és keddre is beírta már a lapra, hogy mennyi Menopurt kell beadnom, de hétfőn délelőtt megyek vv-re meg UH-ra. Most akkor beadjam a hétfő reggeli Menopurt is, mielőtt indulok, vagy várjam meg az UH-t, és csak utána? Mert ma így csináltam, de ma nem is tudtam előre, hogy mennyit kell beadnom...
Illetve a Certotide-et azt gondolom azt mindentől függetlenül beadhatom hétfőn reggel mielőtt megyek a Klinikára?

Edina, Gabci, az a pár nap hipp-hopp elrepül és kezdhettek Ti is :)! Edina, Nektek jó pancsolást, jól teszitek :)!!

Janula, megy rendesen, csak azzal az egy üveggel voltam béna, aminkek eltörtem a kupakját :D. Ma reggel kettőt kellett adnom, szinte már meg se kottyan :)! Remélem Nálad is minden ok :)!

Cicuci, mi a helyzet Nálad, jobban vagy kicsit?


lexi01
Budapest
 
 


Lexi,

 vizsgálat napjára soha nem írnak be ampullaszámot, ezt a prof eltévesztette vsz. Ne add be a hétfő reggeli adagot, jó lesz az akkor, ha már Murber megnézett. A Cetrotide- ot viszont add vasárnaptól minden reggel, így hétfőn is, ezt már minden nap kapni fogod, a tüszőrepesztő napján utoljára. Mennyi Menopur kell most? ( csak kíváncsi vagyok, nekem 4-6 amp.volt/ nap)
mmzs75
 
 


Mmzs, nagyon köszönöm a válaszodat :)! Most megnéztem még egyszer a papírt, mert nekem is fura volt, hogy miért írt volna be hétfőre, mikor megyek aznap és basszus én néztem el, nem is írt be hétfőre, csak valószínűleg elnéztem a sort, lejjebb csúszott a szemem, még jó hogy megnéztem még egyszer. Kicsit szét vagyok már esve ettől a közelgő hidegfronttól :/...
A Cetrotide-et akkor jól sejtettem, de köszi a megerősítést :).

Nekem eddig napi 2 Menopur volt, ma 3, holnap megint 2, vasárnap megint 3. Nagyon kíváncsi vagyok, hétfőn mit mond Murber, nagyon kíváncsi vagyok hogy állnak majd akkor a dolgok :)!
lexi01
Budapest
 
 


....meg a hormonoktól, Lexi, a szétesés. biztos minden rendben lesz! Kedden kezdted, ugye? Sanszos, hogy a jövő hétvégét a műtőben töltöd...esetleg húzhatod hétfőig...meglátjuk. Már most mondom, higy ne aggódj, ha ott tartasz, bemennek és megcsinalják, ráadásul szombat munkanap lesz. Ha nem tévedek...de voltam én már Pünkösd szombatján is leszíváson 
mmzs75
 
 


Cicmorgó, 

jobban vagy?

Jaj, Lányok, olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok nekünk, köszi szépen!
Én is mindenkinek!

Ma nagyot sétáltam. Tegnap ki se dugtam az orrom és nagyon hiányzott. Ma próba után elföldalattiztam a Vörösmarty térig és onnan hazasétáltam a Duna- parton. Milyen jól megcsinálták a Fővám- tér és a Boráros közti sétányt! Hegcsi nem volt nálam, elraktam a szekrényembe az operában, mert este úgyis megyek játszani
Hú, már 2 napja olyan tulipiros kedvem van, remélem, így maradok még 9 hónapig  Szerintem az ösztrogéntől van, úgyhogy már ezért is megéri, hogy F. Ezt is ad az Utro mellé.
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Lexi,
úgy örülök neki, hogy te is megtapasztalhatod a szúrkálás örömét csak ügyesen. Mindjárt mehetsz leszívásra és elérsz a célba.

mmzs,
nagyon remélem, hogy az intézetváltás meghozza a gyümölcsét, vagy inkább gyümölcseit: két pici babócát 

edina,
Szoboszló nagyon jó kis hely, jó pihenést nektek


Köszönöm az érdeklődést mindenkitől... Eszméletlen pocsék éjszakám volt. Hajnalban tudtam csak elaludni, forgolódtam, százszor kellett pisilnem és fájt a combom töve, a lágyékomnál, mint amikor régen nőtt a magasságom, meg a derekam is, meg a csípőcsontom is a fenekmnél.... ááááá. Kb. mintha 100 éves lennék Aztán ma átaludtam a fél napot és most már kicsit jobban vagyok. A hőm csak reggel ment fel, 37.5-ig. Délutánra már visszament 36.6-ra. Készítettem most egy kis husit magamnak, de majd kifordult belőlem, annyira rosszul esett. A fejem is fáj egész nap, de ez a hidegfronoknál már megszokott. És a hasam, a méhemnél szúrkálódik tegnap este óta. Nem tudom mi lesz ebből lányok... de sajnos túl sok mindent most úgysem tehetek. Csak bizakodok. Már csak 8 nap és meglesz az eredmény. Azért reménykedem 

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok! Egy ideje már olvasgatom a bejegyzéseiteket, és együttérzek Veletek.
Én még a SOTE-n nem jártam, de a nyáron szeretném magam rászánni egy műtétre. Az már sejthető, hogy endometriózisom van. A jobb oldalon van egy kb. 5 centis cisztám, és a Ca 125 értékem is nagyon magas. Remélhetőleg ez a cisztától van, biztosat csak a szövettan mondhat. A saját nőgyógyászom nem szívesen vállalja ezt a műtétet, így hosszas gondolkodás után a SOTE mellett döntöttem, mivel babát is szeretnénk. Sajnos én is túlvagyok egy mellrákon, így csak az inszem jöhetne szóba, a lombiktól már félnék. Az endós műtétre Ti kit javasolnátok? Milyen hosszú a várakozási lista a műtétre? A különböző vizsgálatokat ott végzik?
Köszönöm, ha válaszoltok.
panni3
xxxxx
 
 


Szia Panni,

üdv. Itt! Endom nem volt, de ebben a Bokor dr.  a sztár a klinikán. Lehet, érdemes lenne a magánrendelőjében felkeresned, de erről nincs több infóm. Tényleg mellrákod volt? hány évesen és hány éve? Hormonérzékeny volt? Miket kaptál? Nekem 12 éve volt 26 évesen, hormonérzékeny volt, így 5 évig kaptam hormonterápiát( Zoladex, Zitazonium) ill. Kemót meg sugarat.

ha jól sikerül a műtéted és más bajotok nincs ( férjed rendben van), akkor simán összejöhet spontán is a baba!


Cicuci,

jobban vagy?  A méhed körüli fájdalmakkal egyáltalán ne törődj, ilyenkor teljesen természetes és semmit nem jelent, se jót, se rosszat, egyedül a teszt számít majd.


mmzs75
 
 


Szia Panni, üdv itt :)! Nekem is endóm volt, engem majdnem pont egy éve műtött dr. Bokor Attila a SOTE-n, és én csak ajánlani tudom őt, remek szakember. Nekem miután megvolt minden a műtéthez szükséges vizsgálat, viszonylag gyorsan megműtött, nem kellett hónapokat várni.
Szerintem kérj hozzá időpontot a magánendelőjébe, hogy mihamarab megnézhessen: 
http://doktorbokor.hu/

Mmzs, tényleg a hormonok :D, ma egész nap nagyon hullámzó a hangulatom, egyik percben nevetés, a másikban pityergés, mondjuk a front sem segít, de nem baj, ez legyen a legkevesebb :)!

Cicuci, örülök, hogy már lement a hőd. Hát igen most tényleg nem nagyon tudsz mit tenni, de már nincs sok hátra és kiderül, nagyon szorítok Neked :)!

Mmzs, olyan jó, hogy ilyen jó kedved van, nagyon szurkolok, hogy tényleg így legyen 9 hónapig :)! Jó lehetett az a séta, főleg hogy tegnap még szép idő volt, mára ez már nem nagyon mondható el :/...
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,

nekem is van mai hormonsztorim: úgy bőgtem a próbán, mint a záporeső. Tanulunk egy Richard Strauss - operát, a címe: Az árnyék nélküli asszony. Épp aktuális a téma, egy szellemvilág- béli császárné ez az asszony, akinek nincsen árnyéka, ezért nem lehet gyereke. Árnyékot kell szereznie egy embertől, különben kővé változik a férje. Ez meg is történik( a kővé válás), ám mivel megsajnálja a kelmefestőnét, akitől megkaphatná az árnyékát, kiállja a próbát és visszakapja a férjét ill. árnyékot is kap, tehát termékeny is lesz. Na, gondolhatjátok, kissé érintve érzem magam, és az opera végén egy hosszú szakaszban csodaszép zene illusztrálja ezen eseményeket, hát és úgy bőgtem hegedülés közben... arra gondoltam, ha ez a császárné is megkapta az árnyékot, muszáj lesz nekem is megkapnom. Júni 4- ig csomót fogok még ezzel az operával foglalkozni, rengeteg próba és 4 előadás lesz, olyan szép, úgyhogy még lesz alkalom az egerek itatására...
mmzs75
 
 


Lexi, Mzs!
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.
A mellemet 2011-ben műtötték, pont a 35. szülinapomon. Csak sugárkezelést kaptam, kemót nem. Szerencsére. A hormonkezelést nem vállaltam, és az orvosom sem erőltette. A kritikus 2 év után mondta, hogy a terhességnek nincs akadálya. Nekem is hormonérzékeny volt. Előtte volt 3 lombikom. Konkrétan egy orvos sem mondta, hogy attól van, de nem zárták ki az esélyét. Ezért félnék a lombiktól. Sajnos az én szervezetem így reagált rá. Valószínű a ciszta is attól alakult ki, de ezt sem mondták biztosra. Mzs! Látom, Neked már sok idő eltelt azóta.
Lexi! Az endós műtétet milyen vizsgálatok előzik meg? Csak a műtétek előtti szokásos vizsgálat, vagy tényleg van tükrözés és hasonló borzalmak?
panni3
xxxxx
 
 


Sziasztok csajok,

Köszönöm mindenkinek.aki gondolt rám, hiányolt.
Itt vagyok nem tűntem el, csak nagyon el voltam "havazva", volt egy kis családi vita,amit nem fejtenék ki, de nagyon megviselt, és elkezdett dúrván szúrkálni a pocóm, de szerencsére a magnézium csodákat tesz, na meg egy kis klasszikus zene. Engem mindig megnyugtat. Munkahelyen is sok a meló.
Holnap megyek a nődokimhoz, már nagyon kíváncsi vagyok az AFP eredményre, bár azt mondják sok országba már nem csinálják, mert sok-sok álpozitív eredményt ad.
Lehet holnap már meg is tudjuk hogy fiú, vagy kislány csodamanó. Lányok a pocakom nagyn dúrván elkezdett nőni.


Janulám,
olyan szinten fel vagyok háborodva azon amit írtál a profról...morogtam így férjem rákérdezett mi a baj, elmeséltem neki...hát inkább nem írom le milyen szavakkal illete a profot, mert még kizárnak a fórumról! Látod mennyit védted őt, és ezt kaptad. Azért remélem most sikerrel jársz, de én azért megemlíteném neki, hogy neked ez rosszul esett és miért írtak be téged 10-re ha előadása van. Meg említs meg,hogy buktál 6000-et.
A kezdésnek viszont nagyon örülök, és alig várom hogy a kismamis Zila találkozó megvalósulhasson. Hajrá csajszi!!!

Mzsó,
a te szorit is dúra a proffal.Miért jó neki , ha kötözködik?
Az antinukleáris antitest vizsgálatot bizonyos autoimmun betegségek megerősítésére csinálják ugye? Neked kiderült vmi., hogy miért ilyen magas a sejtmag ellenes ellenanyag szám?SLE?
A párod setmagjai ellen is termelsz több ellenanyagot?Vagy azt nem nézték?Most lehet butaságot kérdeztem!
Mi az az asszisztált hatching?
Szupi hogy ilyen pozitív és energikus vagy, és ami biztos hogy ennyi küzdelmen és póbán mentél keresztül,hogy te is megkapod az árnyékot!! Csak neked két foltocska(árnyék) lesz az az UH-n, két is manó a méhedben!!!

Mira,
újabb teszt, esetleg vv.? Ez fantörpikus lenne, ha te is csodamanós lennél csajszti!! Szukolok a te kis "pacádnak".

Magdipeti,

Mikor mész következő UH-ra? Megyek a piacra kovi ubit vadászni!
Nem fogod elhinni amit most írok, képzeld eddig ugye én mázlista voltam, nem hánytam, néha pici émelygés, de ennyi. Két hete viszont szörnyű émelygés, hányinger fog el a mantolos dolgoktól, és...a csirkétől.
Van egy másik mérleg barátnőm, ő most a 38. hétben van. Említettem neki a csirke, ill. szárnyas undorom, mert sajna se pulyka, se más szárnyast nem tudok lenyelni.Erre el kezdett mosolyogni, hogy ő is nagy csirkeimádó volt, de amióta terhes nem tudja megenni.
Mit gondolsz,lehet ez valami mérleg nyavaja ez a csirke undor terhesség alatt?
Eddig min. heti 2x ettem csirhét, imádtam...most meg még a reklám plakátorkra se bírok nézni, egybőlfordul a gyomrom. Kitartás, azt mondják a 12. hét után enyhülnek a tünetek. Bár látod nekem most a 15-16 héten jelentkezett. Fura, de ez legyen a legnagyobb baj, igaz!?

Maci,
aranyos vagy, már meggyógyultam, viszont sajnos az orrfolyás megmaradt és az orrvérzés is, bár az enyhült most hogy szedek rá Rutascorbint.
A doki is azt mondta, hogy sajnos az ösztrogén így hat a nyálkahártyákra. Sok kismamának végig el van dugulva ill., folyik az orra, sőt vérzik. Még az érfalaki is ellazulnak , több a vér (terhesség végére 30%-al), így nagy a nyomás az érfalakon, és nem bírják a hajszálerek.
Olyan jót mosolyogtam amit a nagyfiadról írtál...jól beérett petesejt!! Mindig megmosolyogtatsz!
Sajnálom a tüszőmaradványt. A csuda vigye el!! Viszont szorítok, tuti hétfőre eltűnik majd. Igyál te is diólevél teát mint Lexi, neki is meg lett a kitartásának a sikere!

Cermiák,
holnap után kiderül, h kezdhetsz-e te is, nagyon szorítok!!Tényleg nálad nem csináltak ANA vizsgálatot mint Mzsónál? Küldön privben ám a csoda vitamin és gyógyfű kombót  , nem felejtettem ám el, csak el voltam havazva!!Bocsi!!



Cicuci,
hogy vagy? Szerintem jó ohmen, hogy beteg vagy.Ne érts férre!! Az nem jó konkrétan hogy beteg vagy, de sok kismama a terhesség elején megbetegszik, mert az mondják ilyenkor a tested főleg a manót védi, és arra fordít energiát, így kevesebb energia jut a te védelmedre.Én is beteg voltam!
Kamilla, hárs , csipkebogyó teakeveréket ajánlom, oscillococcinumot, és teafaolajas inhalálást! A neocitran-t nem is tudtam hogy lehet, az én dokim, és a védőnénim is azt mondta semmilyen forróital sem szopogatós cukorkát nem szabad, max. tantumverdét.
Na akkor ahány orvos annyi vélemény.Mzsó ismerőse csak nem akarna rosszat, akkor lehet neocitránt mégis lehet?
Ha a hőd 37,8-ig felmegy akkor már vegyél be lázcsillapítót. 38-ra nem mehet fel. Én az elején mikor beteg voltam 2-3 óránkén ellenőriztem a hőm.Nekem algopyrint írt fel a doki (vényköteles), azt lehet a kismamáknak is. Nekem még ampullásat is írt fel, mert az gyorsabban felszívódik. (fél ampulla, 1 pohár teában)Kérdezz rá a házidokinál, mert a 9 hónap alatt nem árt ha van otthon algopyrin, már most irass ki, tuti ami tuti.
Áh a 20 perces pizzás csiga recept érdekelne. Gyors és fini, ezek a receptek mindig jók.

Lexi,
olyat ujjongtam, férjem kérdezte is ki terhes? Mondtam neki hogy csak lesz, de most már tuti!
Nagyon boldog vagyok hogy elkezdhetted a rövid protokolt! Sikerült látod, hatott a kitartásod  és a diólevél tea!! Még a szurikat is magad adod be. Ügyi vagy!!!
Igen, amit írtál az aspirint protect-ről, azt jól tudod, viszont a leszívás előtt 2 nappal már hagyd abba, hogy kiürüljön a leszívásig, hogy ne legyél vérzékenyebb, visszaültetés után meg kezdheted is újra! Szorítok, hoy a hétfői Uh-n minden ok legyen csajszi.

Edina,
Hajdúszoboszló milyen volt? Jót pancsiztatok?Hamarosan kezdés, remélem feltöltődtél!

Évike, Gabci,
ti is feltöltődtetek már??...lombik újratöltve..indul hamarosan. Tényleg nektek mind hosszú protokol lesz megint?

Panni3,
Üdv itt. Szorítok hogy mihamarabb meglegyen a műtét, és kezdhessétel az inszemet. Te is hasonlóan kemény endzett csaj vagy akkor mint Mzsó.Aki a rákot legyűri, annak bizti jön a manó!! Szorítok nagyon!!Kitartás!

Ölellek titeket!


Évi,
sajnálom, hogy neked is volt tüszőmaradvány, de ahogy írtam Macinak is , kitartás, hétfőn nyoma sem lesz.Tessék inni a diólevél teát! Szorítok hétfőre!!

Cicmoró,
mit rontottak el, mi nem stimmel a vérvétel eredményével?Tényleg milyen volt az a a progikúp?Kaptál valamilyen papírt, hogy te ezen részt veszel?



Petra,
sajnálom a cisztát, és h te is ennyit vártál a profra. . Szorítok, hogy mihamarabb eltűnjön onnan. Nem írt fel norcolutot a cisztára?
Te is mérleg vagy?? Egyre többen vagyunk itt mérlegek!
paurora81
 
 


Bocsi, ez hosszú lett, de mindenkinek szerettem volna írni!
paurora81
 
 


Paurora, de jó, hogy újra itt, és milyen aranyos vagy, hogy mindenkinek írtál :).
Remélem azért rendeződtek a családi dolgok, nem jó, ha idegeskedsz, bár nyilván ezt könnyű mondani, de a lényeg, hogy van recepted arra, hogy mi az, ami megnyugodtat.
Csirkeundor :D? Hát ez vicces, remélem azért enyhül majd idővel. Én nagy bajban lennék, ha csirkeundorom lenne, mert az endó miatt kb. csak szárnyashúst, meg max halat eszem :D.
Szurkolok, hogy holnap ne legyen szégyenlős a babóca, és megmutassa mije van :).
Basszus amúgy most hogy írok ide jutott eszembe, hogy éjjel pozitív terhességi teszttel álmodtam... de durva... remélem ez valami jó ómen.
Az Aspirint mindenképpen abba fogom hagyni előtte 2 nappal, és majd csak a beültetés utáni napon szedem majd újra.

Panni, kellenek a szokásos műtét előtti vizsgálatok (EKG, röntgen stb), ultrahang, illetve nekem pl. kellett hólyagtükrözés is, mert a dokinak az volt a gyanúja, hogy a hólyagomon is van (sajnos bejött), ja meg ha jól emlékszem talán még rákszűrés is kell, ha nincs x hónapon belüli.
lexi01
Budapest
 
 


Lexi, holnap van kedved találkozni velünk (Évivel és velem)? Nekem szőkésbarna hajam van, lófarokba lesz fogva, kék farmernadrág, fehér cipő lesz rajtam, és fehér felső rózsaszínes kendővel+szürke-fehér mintás kötött kardigán. KisMackó nem jön (itthon marad a tesókkal-érettségi szünet van). A férjemmel megyek.
Évi, remélem kész a házi feladatod ;-)
Bocsi csajok, most többre nincs energiám, egész nap talpaltam a konyhában :p Holnap reagálok mindenkinek ;-)
Addig is sok puszi Nektek
maci80
 
 


Paurora,

én is remélem, hogy a családi feszkó megoldódott és már semmi nem borzolja a kedélyedet. Holnap egy jó kis uh- s leskelődésben legyen részed!
nem tudom pontosan, hogy mit jelent rám nézve ez az antinuklearis antitest- pozitivitás(+ kromatin elleni at is van), mondta a doki, hogy szerinte közvetlen kapcsolatban nem áll a meddőséggel, és igen, sle- ben szenvedőknél szokott lenni, de ettől nekem még nincs sle- m. Idáig senki nem foglalkozott vele, csak a Forgács adott miatta picit nagyobb adag prednisolont ( amit amúgy mindenkinek ad).

Asszisztált hatching: a hatching az a folyamat, amikor az embrió kibújik a burkából ( a zona pellucidából), ez feltétele a beágyazódásnak. Egy kis lézeres bemetszést ejtenek a zona pellucidán, mielőtt beültetik az embriót, ez az Aha.

Lexi,

holnap újabb tüszőlesés, hajrá! MIlyen volt a Cetro, nem lett vörös meg nem csípett utána? Nekem mindig, nem kellemes.

Évi, Maci,

holnapra teljes tüszőmaradvanymentességet kívánok Nektek!
Mindenkinek jó éjt és jó hétkezdést!
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok

Évi Maci csupa jó hírt kívánok ma nektek és kívánom hogy az a fránya tüsző maradványok mára felszívódjanak. Várom a híreket rólatok.

Paurora ma méssz kukucskálni ugye? Kíváncsi vagyok mit lát ma a doki kislányt vagy kisfiút . Szóval ne felejtsd el megosztani velünk is az örömhírt.

Lexi és Janula sok sok petesejtet kívánok nektek és ügyesen a szurikkal .
Janula neked írok majd privit .

Cicuci Mzsó lassan kiderül a két csíkos nektek, már biztosan kíváncsiak vagytok hány manó tapadt meg. Mi is szerintem nagyon. Mikor derül ki ????

Mi tegnap abban a nagy viharban szerencsésen hazaértünk Hszoboszlóról. Nagyon jó volt pancsolni jókat sétáltunk és nagyokat aludtunk. Azért a vidéki friss levegő és a víz nagyon kifárasztott estére mind a kettőnket . Készülök már én is a kezdésre a hét végén vagy a jövő hét elején meg kell jönnie és akkor mehetek vv. Azt nem tudom még rövid lesz-e vagy hosszú de a vv után az is kiderül szerintem.

Mira Magdipeti veletek mi újság pocaklakók szépen nőnek remélem.
Évike Gabci nektek is hamarosan itt a kezdés gondolom ti is várjátok már nagyon.

Szép napot mindenkinek !!!
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!


Megint eltűntem kicsit, de utólag mindent elolvastam .


 


Pauróra kedves,


köszönöm a bíztatást és a részletes hosszú levelet, nemsokára válaszolok.


És remélem rendeződtek a családi dolgok azóta, lécci, lécci ne idegeskedj! Bár tudom, hogy könnyű mondani, de akkor se. Ja és nagyon várom a mai híreket!


 


Cicuci Mzsó,


mikor tesztelhettek? Vagy vérvételre kell menni?


 


Magdipeti,


miben leszel holnap M. dokinál? Én még nem tudom, de estefele megírom .


 


Panni3,


Bokor doki engem is műtött már. Ugyan nem az én orvosom, csak ügyeletes volt és Ő is bejött műteni a dokim mellé, de nagyon jó fej és normális volt. A műtét után is, előtt is, és remélem alatt is . Egészen jó a humorérzéke is, ami szerintem elég fontos, pláne a mi helyzetünkben, szóval én is csak ajánlani tudom!


Olvasom Edina sorait, és most esik le, hogy lombik előtt vérvételre kell, kellett volna menni? Mert én sajna nem voltam mikor megjött. Nagy a gyanúm, hogy nem fogok most kezdeni… .

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Hú mekkora sorközök lettek, nem tudom miért... Bocsi :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok,

hűű micsoda izgalmak történnek itt míg nem vagyok pár napig :) izgulok és szorítok azokért akik tesztelnek, és soksok petesejtet kívánok akiknek arra van szükség :)

valaki jövőhéten nem lesz vérvételen? :) eddig úgy néz ki hétfő,kedd csüt megyek, de majd még kiderül h lesz-e peteérésem...ha nem, akkor megyek hétfő,kedd,csüt, ha lesz akkor meg majd újra számolom :)
bucsok
 
 


Bucsok,
neked most mi lesz? Inszem vagy lombik?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


háát egyelőre nem tudom még...voltam korábban egy másik helyen, de ott úgy csináltak inszemet, hogy nem volt 21.napi vérvétel, a páromat nem vizsgálták meg teljesen, és nem is stimuláltak, pedig IR-em és PCO-m van...nagy átlagban nincs peteérésem, de ha van is, nem reped a tüsző....szóval..így segítség nélkül kicsit esélytelennek érzem...
aztán pont amiatt hogy minden féle kezelés nélkül vágtunk bele egy inszembe, inkább váltottam ide a SOTE-ra...remélem jó kezekbe kerültem a profhoz! sokatok írták hogy siet , nem figyel. én még nem érzékeltem, bár én még csak az első konzin voltam nála, ott rá is kérdezett többször hogy van-e még kérdés...első vérvétel megvolt, most megyek majd a peteérés utánira ami nem biztos h lesz :) így marad a 19,21,23. nap szerintem. bár ami a papíron volt ovu teszt, azon most van halvány csíkocska de ugye az ovunál még nem pozitiv... :)
június 4ére van időpontunk addigra lesz meg minden eredmény. akkor kiderül.
bucsok
 
 


Nekem az inszemek alatt, itt a SOTE-n mindig csak a 8. vagy 9. napon volt vérvétel. És ultrahang is akkor volt utóljára. Egy meg valamikor a ciklus első öt napjában. Tehát fogalmam sincs olyanokról, hogy meg reped-e a tüsző vagy sem.
Tényleg Lányok, titeket megvizsgált ultrahangon M. doki az inszem napján?

Örüljél, hogy nem tapasztaltad még azt, hogy mennyire érzéstelen bír lenni néha a prof. Én nem sokszor voltam nála, de amikor voltam mindkétszer pont akkor derült ki, hogy elvetéltem és mindezt úgy közölte, mintha arról számolt volna be, hogy kisütött a nap, vagy volt piacon, vagy tudom is én mi. Semmi együttérzés nem volt benne. Elhiszem, hogy ő ezt naponta kell elmondja, de akkor sem lehetne ilyen jégszobor. Szóval kívánom, hogy ne legyenek hasonló tapasztalataid!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


nem is az uh-val volt a gondom, hanem én tudom h ha van peteérés akkor nem reped meg..az ovu tesztek sosem pozitívak, mindig csak halovány csík van rajtuk, tehát tüsző nő, csak megrepedni nem tud, ezért van a pco is..

amikor inszem előtt kaptam a tüszőrepit akkor éreztem talán 2.szor vagy 3.szor azt hogy ez az volt..

bízom benne hogy nem fogom ezt tapasztalni tőle! bár a vetélést nem mondta másként nekem sem az előző dokim...annyit mondott: ezzel nincs mit tenni.
bucsok
 
 


Az igaz, hogy nem lehet egyszerű ilyen dolgokat közölni... és az is, hogy ezen változtatni nem lehet .
Biztosan minden rendben lesz! :)

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit eltüntem, mert szerencsétlenségemre én is elkaptam egy torokfájásos náthát a hosszú hétvégére
Bár lázam nem volt, de folyik rendesen az orrom és tüsszögök.

Cermiák: valószínűleg szürke nadrág lesz rajtam és ás fekete kardigán, de ami biztos, hogy szőkésbarna rövid hajam van és kék szemüvegem
Nekem dr M sohasem csinált inszem napján uh-t.

Edina: köszi kérdésed, jól vagyunk, már várom a holnapi uh-t 

Évi, Maci: várjuk a jó híreket a mai tüszőmentes uh alapján! Szurkolok, hogy kezdhessetek!!!

Mmzs, Cicuci: mikor kell vv-re mennetek? Nem éreztek még kávéundort, rókakényszert? Izgulok értettek!!!!

Lexi, Janula: remélem szépen szaporodnak a tüszőcskéitek, és minden rendben halad! Jelentkezzetek, ha tudjátok, mikor lesz leszívás! Szurkolok nagyon, csak ügyesen!!..már mennénk Paurorával a Zilába sütizni

Mira: hol vagy?? Eltüntél, én meg itt izgulok, hogy mi van veled!!! Jelentkezz, légyszi...remélem pozitív teszted van már, és minden ok!!!

Panni: üdv a csapatban!! Most már érted is szurkolunk!!

puszi Mindenkinek!

magdipeti
 
 


Sziasztok!

Én is várom a mai klinikázókat!

Nekem pénteken kell tesztelnem, szombaton lesz 14 napja a beültetés, de azt mondta a doki bácsi, hogy szombaton csak a műtöben vannak, nem biztos, hogy felveszik a telefont, úgyhogy legyen péntek és mehet a telefon.

Janula,

te a hosszú protokollt nyomod, ugye? Mikor mész vérvételre, jövő csütörtökön?

Edina,

örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás. És drukk a kezdéshez. Azt mondta M., hogy menj vv.re az elején? Akkor gondolom rövidet szeretne, ha jó az fsh.

Cermiák, 
nyugi, vérvétel csak annak kell, akinek mondják, te még arra vársz, hogy M. megmondja, mit akar csinálni, ugye? Egyáltalán nem biztos, hogy neked is kell majd vérvétel az elején, nyugi, nem ezen fog múlni.

Magdipeti,
jobbulást és vigyázz magadra! Holnap lesz szívhangnéző uh? És utána hogyan tovább? Van orvosod vagy M. -nél maradsz?
mmzs75
 
 


Szia Mzsó

Péntekig fogom a körmömet rágni miattad , még jó hogy nem vágtam hétvégén le .

Nem tudom hogy rövidet vagy hosszút akar-e a doki de én a rövidre szavaznék ha engem kérdezne. Bár a 90 nap akkor a két beülti között nem lenne meg . márc 6 volt az előző beülti dátuma és május 20 körül kellene megjönnie ahhoz hogy ez így legyen. Szóval lutri mit mond a doki. A vv beutalón a mensi 2-3 nap van írva és utána konzi. Remélem az fsh eredményem csúcs szuper lesz  mondjuk 10 alatti.

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!


Mmzsó, nagyon-nagyon-nagyon szorítunk a pozítiv tesztért! Jó lesz, jó kell legyen:). Tiszta izaglomban vagyok már én is :).
Igen, arra várok. Csak annyit tudok, hogy lombik lesz, de semmi többet. Azért gondoltam, hogy esetleg nem kell nekem vérvétel meg semmi egyéb, mert a sok műtét miatt folyamatosan jártem vizsgálatokra és vérvételre. Holnap kiderül hogyan tovább.

Magdipeti,

Vigyázzál te is magadra, jobbulást! Remélem holnap mire találkozunk nyoma sem lesz a megfázásnak :)!
Ugyan még nem tudom miben leszek holnap, de félhosszú barna göndör hajam van és valószínű nadrágban leszek. Mindjárt kitalálom mi legyen és megírom :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


No itt vagyok :)! Hú nagyon sokan voltak ma így a hosszú hétvége után, de találkoztam Maciéval, meg Évivel, jajj nagyon aranyosak voltak, jó volt beszélgetni kicsit, gyorsabban ment az idő, pláne, hogy engem utoljára hívott be, úgyhogy kettő után kerültem be, de megérte várni :)!

Az egyik oldalon 5, a másikon pedig 4 van, úgyhogy nagyon örült a doki, azt mondta nagyon meg van elégedve, hogy ilyen jól állunk, hát még én, alig bírtam magammal utána, annyira boldog voltam :)!
Szerdán megint megyek, de a doki azt mondta péntek környékén lehet a leszívás :).

Magdipeti jobbulást Neked, képzeld, én is elkaptam ugyanezt... ma reggel már fájdogált a torkom, most estére rosszabb lett és még a fejem is fáj, és már elkezdtem fújni az orromat is... nyilván pont a legjobbkor, valahogy ki kell kúrálnom magam péntekig :/.

Mmzs, hú már mindjárt itt is a tesztelés? Hogy elszaladt az idő. Jajj nagyon-nagyon szurkolok Neked, sikerülnie kell!
Amúgy kérdezted a Cetrotide-et, hát elég utálatos nekem is, bepirosodik utána a bőröm, meg viszket, de kb, 2 óra alatt elmúlik.

lexi01
Budapest
 
 


Lexi gratulálok látod megérte várni azok a fránya ciszták nem tudtak kiszúrni veled...

A rövid protokollal is látod milyen sok szép petesejted lett mi lett volna ha hosszút kezdtek
edina71
Budapest
 
 


Köszi Edina :)!!! Amúgy amikor nézte a doki és mondta, hogy 5 van, én már annak is nagyon örültem, de amikor folytatta, hogy az egyik oldalon, a másikon meg 4, akkorát néztem, majdnem leestem a székről :)!!!
lexi01
Budapest
 
 


Mmzs,


igen, hosszút csinálok. Jövő csütörtökön kell mennem. :) Lassan, de halad az ügy! :)
Nagyon-nagyon drukkolok neked, sokat gondolok rád! :)

Lexi,

ez szuper!!!! Így tovább! :)

Magdi,

gyógyulgass! Írj majd, hogy mi volt az uh-n! :)

Drága Paurora,

ugye már jobban vagy? Elmúlt már az a családi feszültség, ugye?

Nagyon várom a Zilás találkozót! :)


 

janula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: